PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [How I Met Your Mother] چرا این سریال برای فصل نهم تمدید شد؟

H@RiR
12-22-2012, 09:35 PM
واقعا چرا سریال How I Met Your Mother برای فصل نهم تمدید شده است؟

با اینکه بنده یکی از طرفداران سریال زیبای !!! آشنایی با مادر هستم ولی اینکه چرا شبکه CBS داره این سریال رو کش میده رو نمی تونم درک کنم ......

خبری که Batlaghi عزیز در http://tvworld.info/thread639-25.html#post95014 گذاشته رو الان خوندم و با خودم گفتم واقعا چرا؟

شاید یکی از چیزهایی که ما بهش توجه می کنیم این باشه که چرا باید یه داستان رو اینقدر کش داد و به مخاطب توجهی نداشت .......

یکی از مهمترین مطالبی که این روزها توی سایت IMDB.com درباره این سیتکام گذاشته شده اینه که Jason Segel بازیگر نقش مارشال برای بازی در سریال برای یک فصل دیگه موافقت کرده و همین موضوع بودن که شبکه CBS اعلام نمایش یک فصل دیگه برای این سریال رو داشته .......

از موضوعات دیگه ای که قراره در فصل آینده بیشتر روی اون مانور داده بشه Engagement و زوج بودن بارنی و رابینه که گفته شده بیشتر از اینکه به مادر بچه ها توجه بشه بر روی این موضوع مانور داده شده .......

و البته قراره ان شاءالله در پایان فصل نهم از مادر بچه های تد موزبی رونمایی بشه .......

در هر صورت باید منتظر بود و دید ........
شاید CBS بازهم تصمیم به تمدید سریال برای فصل دهم رو گرفت ......!!!!!!!!!!!

منبع : TVWorld.Info
Imdb.com

idin
12-22-2012, 09:41 PM
چرا تمدید شده؟!
خب طرفدار داره که تمدید شده...
اگه شبکه قرار بود ضرر کنه مطمئن باشید کنسل میشد یا تموم میشد

AR!@N
12-22-2012, 09:44 PM
برای اینکه ملت خوششون میاد از این شرو ور vampire diaries وقتی تمدید شه می خوای این نشه؟
واقعا زور داره یه شاهکاری مثل BOSS کنسل شه بعد همچین سریال هایی تا فصل n ام برن

H@RiR
12-22-2012, 09:54 PM
چرا تمدید شده؟!
خب طرفدار داره که تمدید شده...
اگه شبکه قرار بود ضرر کنه مطمئن باشید کنسل میشد یا تموم میشد

درسته که طرفدار داره ولی واقعا داره لوس میشه و دارن به قولی آب می بندن بهش .....
من خودم یکی از طرفدارای این سریالم ولی معتقدم نباید به جایی رسید که همهه بدونن داری به سریالت آب می بندی .......
وگرنه بارنی واقعا بی نظیره و البته لیلی ......
من عاشق شخصیت لیلی هستم ......

idin
12-22-2012, 10:02 PM
درسته که طرفدار داره ولی واقعا داره لوس میشه و دارن به قولی آب می بندن بهش .....
من خودم یکی از طرفدارای این سریالم ولی معتقدم نباید به جایی رسید که همهه بدونن داری به سریالت آب می بندی .......
وگرنه بارنی واقعا بی نظیره و البته لیلی ......
من عاشق شخصیت لیلی هستم ......

به نظر شما داره آب بندی میشه. به نظر من خیلی هم خوب داره پیش میره
این جا بحث سلیقه میاد وسط. یه سری از افراد مثل آرین به این سریال میگن شرو ور، یه سری ها هم مثل من اونو بهترین کمدی میدونن!
پس نمیشه گفت حق باکیه چون سلیقه ها متفاوته
طبیعتا هر سریالی مخالف و موافق های خودش رو داره و این سریال هم از این قضیه مستثنا نیست

Hamed Hidden
12-22-2012, 10:05 PM
ممنون از مطلبت ، چقدر شکلک تو مطلب بکار بردی :Smiley35:

تو این جور خبر ها ترجیح می دم چیزی نگم و دعا کنم که بتونن بسازن و داستان رو کش ندن :Smiley35:

H@RiR
12-22-2012, 10:50 PM
به نظر شما داره آب بندی میشه. به نظر من خیلی هم خوب داره پیش میره
این جا بحث سلیقه میاد وسط. یه سری از افراد مثل آرین به این سریال میگن شرو ور، یه سری ها هم مثل من اونو بهترین کمدی میدونن!
پس نمیشه گفت حق باکیه چون سلیقه ها متفاوته
طبیعتا هر سریالی مخالف و موافق های خودش رو داره و این سریال هم از این قضیه مستثنا نیست

گفتم من خودم از طرفدارهای سریالم و از فصل 3 تا حالا دارم قسمت به قسمت دنبالش میکنم ......
ولی البته سلایق متفاوته ......

تو این جور خبر ها ترجیح می دم چیزی نگم و دعا کنم که بتونن بسازن و داستان رو کش ندن

من هم امیدوارم ......
درباره شکلک ها هم واقعا وقتی داشتم می نوشتم از این تصمیم ناراحت بودم ......
و این شکلک ها بهم کمک کرد تا بتونم این مطلب رو بنویسم .....
شرمنده اگه شکلک ها ناراحتت کرده .....

majid_4553
12-22-2012, 11:15 PM
وقتی بیننده داشته باشه تمدید هم میشه. هرچند باشما موافقم کاشکی این فصل تمومش میکردن و این ننه بیچاره رو پیدا میکردن.

H@RiR
12-22-2012, 11:48 PM
مثلا من با این طنز حال می کنم یکی هم پیدا میشه و با طنز دیگه ای حال میکنه
دلیل نمیشه که بخوان با حرف ما کنسلش کنن و با حرف ما تمدیدش کنند
خودتون شاهد هستید که در این 2 ساله چقدر تعداد سریال های کنسلی افزایش یافته
به نظر من که همیشه تمدید شدن بهتر از کنسل شدن هست
خودتون فکر کنید اگر می گفتن کنسل شده همین الان همه شما زمین و زمان رو به هم می دوختید
برید خدا رو شکر کنید که تمدید شده و بلاخره خواهیم فهمید که نه نه بچه های تد موزبی کی هس

حرفت منطقی مهرداد جان ......
ولی با وجود اینکه خودم این خبر رو زدم ولی بازم خوشحالم چرا که با این سریال و همه عواملش خو گرفتم ......
ولی نمی خوام آب بندی بشه .....
از قدیم هم گفتند: نقطه اوج فواره نقطه سقوط فواره است .....
پس چه بهتر که در اوج خداحافظی کنی ......

2012
12-23-2012, 12:13 AM
کاشکی همین فصل تموم می شد.
نویسنده هاش که گفتن این فصل جوری تموم میشه که بیننده ها فکر می کنن فصل آخره اما یک فصل دیگه هم با حضور مادر هست.

Headache
12-23-2012, 12:37 AM
باید همین فصل با یه جهش بلند و ایده های نو تمومش میکردن. یعنی خاطره انگیز میکردن همه چیز رو (:
اگر قرار باشه فصول بعد هم مثل این فصل و اینا باشه که هیچی دیگه... فقط میخوان یه فرندز بدلی باشن!

Fanom
12-23-2012, 01:11 AM
اتفاقا من خوشحالم چون چیزی که این فصل سریال رو متوسط کردش همین پا در هوا موندن بود که این سیزن فصل آخره یا قراره تمدید بشه...سریال تو همین سیزن قسمت یک خیلی زیبایی داشت ولی رو به جلو که رفت سردرگمی و بی موضوعی پیش اومد نه سریال به طرف تموم شدن پیش میرفت نه اینکه از موقعیتش استفاده خوب میکرد ولی چند قسمته که دوباره داره رو به بهتر شدن میره به خصوص از قسمت وکالت مارشال امیدوارم که حساب شده مث قسمت اول پیش برن ودرضمن این خستگی از بازیگرا وشخصیتاشون دور کنن

Headache
12-23-2012, 01:25 AM
اتفاقا من خوشحالم چون چیزی که این فصل سریال رو متوسط کردش همین پا در هوا موندن بود که این سیزن فصل آخره یا قراره تمدید بشه..
خیلی نگاهت خوشبینانس دیگه! :Smiley36:
آدم اعصابش خورد میشه هی میبینه اون شاهکاره اوایل هی هر چی جلوتر اومده خراب و خراب تر شده...

H@RiR
12-23-2012, 01:28 AM
خیلی نگاهت خوشبینانس دیگه!
آدم اعصابش خورد میشه هی میبینه اون شاهکاره اوایل هی هر چی جلوتر اومده خراب و خراب تر شده...

خوب آخه همین هاست که میگم داره خیلی لوس میشه و دارن بهش آب میبندن ......

چیزی که این فصل سریال رو متوسط کردش همین پا در هوا موندن بود که این سیزن فصل آخره یا قراره تمدید بشه..

امیدوارم از این به بعد خوب بشه ......
حداقل مثل فصلهای قبلش ......

Chandler Bing
12-23-2012, 01:10 PM
خدایی افت کرده، دارن وجه ی خودشون رو همین طوری خراب میکنند.
الان قسمت 13 از فصل سه رو دیدم، چقدر خنده دار بود!!!!! اون قسمت که بریتنی امده بود و تد قرار دو دقیقه ای میذاره.
مقایسه کنید با الان!!!
الکی هم نگید امیدوارم که درست بشه، از فصل 6 داریم همین رو میگیم اما هیچ اتفاقی نیوفتاده!!! نویسنده هاش دیگه ایده ندارن:Smiley104:

Fanom
12-23-2012, 02:25 PM
با نگاه خوش بینانه نگاه کردم چون دوست دارم سریالی که این همه دوسش داشتم ودنبال کردم با یه پایان خوب تموم بشه..مشکل اصلی نگفتم که پادرهواموندنه..مشکل اصلی نویسنده ها هستن که ایده ندارن...شاید این وقفه بهشون کمک کنه که سریال بکشن بالا...اگه به سریال نگاه کنین خستگی تو خدت شخصیت ها هم نفوذ کره بارنی خسته اس مارشال لیلی که دیگه نابودن تد و رابین هم بی خاصیت و خنثی شدن..چون فرمول های قبلی که تو سریال ج میداد دیگه برای این سیزن های اخر کهنه شده.و کهنه شدن با ایده نداشتن هم قاطی شده وسریال متوسطش کرده

H@RiR
12-23-2012, 04:17 PM
خدایی افت کرده، دارن وجه ی خودشون رو همین طوری خراب میکنند.
الان قسمت 13 از فصل سه رو دیدم، چقدر خنده دار بود!!!!! اون قسمت که بریتنی امده بود و تد قرار دو قیقه ای میذاره.
مقایسه کنید با الان!!!
الکی هم نگید امیدوارم که درست بشه، از فصل 6 داریم همین رو میگیم اما هیچ اتفاقی نیوفتاده!!! نویسنده هاش دیگه ایده ندارن

در هر صورت باید منتظر موند و دید ......
با گفتن من و شما قرار نیست کنسلش کنن یا ادامه ش بدن .....
فقط امیدوارم توی اوج تمومش کنن نه توی لجنزار ......

MaRYaM Goli
01-03-2013, 02:27 PM
حالا که بارنی هم دیگه مجرد نیست و حقه های بارنی هم تموم شده من نمی دونم دیگه می خوان رو چی مانور بدن که خنده دار و جذاب بشه سریال ولی کار خودشونو خیلی سخت کردن با این تمدید کردن. با اینکه من انقد با این سریال زندگی کردم که دوست ندارم اصلا هیچوقت تموم بشه.
ضمن اینکه یکمی شخصیت مارشال داره نابود میشه انقد بدم میاد داره زیادی خاله زنک میشه اصلا انگار با لیلی یکی شدن و کلا 4 تا شخصیت داره سریال فقط

[JOKER]
01-03-2013, 06:56 PM
اینقدر فصل 7 داغون بود که اصلا به فصل 8 فکر هم نکردم :Smiley36:
با توجه به کمبود وقتم کار درستی کردم به نظرتون؟

AR!@N
01-03-2013, 07:00 PM
;97567']اینقدر فصل 7 داغون بود که اصلا به فصل 8 فکر هم نکردم :Smiley36:
100%

Fanom
01-03-2013, 09:25 PM
ضمن اینکه یکمی شخصیت مارشال داره نابود میشه انقد بدم میاد داره زیادی خاله زنک میشه اصلا انگار با لیلی یکی شدن و کلا 4 تا شخصیت داره سریال فقط
واقعا...مارشال دارن نابود میکنن ...کلا تبدیل شدن به خانواده رو برای لیلی ومارشال زیادی سخت گرفتن

H@RiR
01-04-2013, 05:17 PM
;97567]اینقدر فصل 7 داغون بود که اصلا به فصل 8 فکر هم نکردم

فکر کنم دیدنش بد نباشه اما دنبال کردنش زیاد جالب نیست ........

واقعا...مارشال دارن نابود میکنن ...کلا تبدیل شدن به خانواده رو برای لیلی ومارشال زیادی سخت گرفتن

جالبه ولی اینکه این دوتا اینقدر با هم match شدن ......:Smiley39::Smiley39:

hydrexis
01-04-2013, 09:12 PM
به نظرم سریال به طور کلی افت کرده
اما بالا پایین داره... 1 قسمت لوس میشه 1قسمت میترکونه.... قسمت 1 این فصل با 2قسمت آخر ; هم خیلی عالی بود هم آموزنده ...

از اونجایی که بیننده هاش زیاد تر شدن تمدید شده امیدوارم بیشتر تمدید بشه این دنیا بدون آشنایی با مادر هیچه ....

H@RiR
01-04-2013, 11:16 PM
به نظرم سریال به طور کلی افت کرده
اما بالا پایین داره... 1 قسمت لوس میشه 1قسمت میترکونه.... قسمت 1 این فصل با 2قسمت آخر ; هم خیلی عالی بود هم آموزنده ...

از اونجایی که بیننده هاش زیاد تر شدن تمدید شده امیدوارم بیشتر تمدید بشه این دنیا بدون آشنایی با مادر هیچه ....

در صورت اینم یه نظره .....
هر چند اگه توی اوج خداحافظی کنن بهتره ......
:Smiley69::Smiley69:

sajad44
01-05-2013, 01:37 PM
میتونن کارهای جالب تری انجام بدن تو این فصل تا فصل بعدی یه خورده تر و تازه بشه..مثلا اخر این فصل با همسر تد اشنا بشیم و بقیه داستان بره برای فصل بعد..

Shayea
01-05-2013, 01:43 PM
میتونن کارهای جالب تری انجام بدن تو این فصل تا فصل بعدی یه خورده تر و تازه بشه..مثلا اخر این فصل با همسر تد اشنا بشیم و بقیه داستان بره برای فصل بعد..

مطمئن باش که همین کارو میکنن !
آخر این فصل همسر تد رو میبینیم , آخر فصل بعدی تد و همسرش با هم ازدواج میکنن .

تو فصل 10 هم که آخرای سریال میشه همون اتفاقات معمولی میوفته , مثلا بچه دار شدن تد و زنش و ...

داستان از اول معلوم بود , چیز تازه ای نداره این سریال که !

حتما به فصل 10 هم میرسه چون بیننده داره هنوز .

H@RiR
01-05-2013, 01:56 PM
مطمئن باش که همین کارو میکنن !
آخر این فصل همسر تد رو میبینیم , آخر فصل بعدی تد و همسرش با هم ازدواج میکنن .

تو فصل 10 هم که آخرای سریال میشه همون اتفاقات معمولی میوفته , مثلا بچه دار شدن تد و زنش و ...

داستان از اول معلوم بود , چیز تازه ای نداره این سریال که !

حتما به فصل 10 هم میرسه چون بیننده داره هنوز .

اکه این اتفاق ها بیفته خوبه ......
ولی بعید می دونم ......
:Smiley36::Smiley36:

saleckf
01-05-2013, 02:14 PM
کمدیه برای همین کش میدن خوده سریال friends یا two and a half men همه ده فصلی بودن و شرط می بندم the big bang theory هم ده فصل میشه . تازه اصلا هم لوس نشده فقط فصل 5 سریال ضعیف بود

AR!@N
01-05-2013, 02:20 PM
کمدیه برای همین کش میدن خوده سریال friends یا two and a half men همه ده فصلی بودن و شرط می بندم the big bang theory هم ده فصل میشه . تازه اصلا هم لوس نشده فقط فصل 5 سریال ضعیف بود

اینا تا فصل 10 خوب بودن Himym 5 فصل هم به زور کشش داشت تا همین الانم زیاد کش دادن

H@RiR
01-05-2013, 02:24 PM
اینا تا فصل 10 خوب بودن Himym 5 فصل هم به زور کشش داشت تا همین الانم زیاد کش دادن

فصل هفت و هشت دو مرد نصفی و حتی تا اواسط فصل 9 هم زیاد جالب نبود ......
هر چند الان دیگه اشتون کاچر تو نقشش جا افتاده ......
همه شون بالا پایین داشتن ولی HIMYM یه خورده پایین بودنش بیشتر شده ......
شاید برگرده بالا ......
چون خیلی بیننده داره ......
:Smiley17::Smiley17:

poriya_f
01-05-2013, 02:35 PM
من از مخالفیم این سریالم ! کلا خوشم نمیاد ، شمشیر رو از رو بستم

اما چیزی که هست cbs این چندسال سرمایه گذاری کرده ، توی این اوضاع نمیخواد سریال بی سرانجام باشه ، هرطو باشه کشش میدن حتی اگر بیننده نداشته باشه و ناراضی بودن یکی از هنرپیشه های اصلی هم مزید بر علت شده که عدم تمایل برای ادامه سریاله که کم پیش میاد توی سریال های کمدی مگه اینکه مشکلی با عوامل سازنده داشه باشه ، بدست آوردن موافقش یعنی تایید واسه فصل بعد و احتمال زیاد فصل بعدی پایانی بر این کمدی باشه ...
مثل شبکه CW هستش ، CW با اینکه Nikita واقعا یکی از کلیشه ای ترین سریالهاش هستش ! (تا اونجایی که من دیدم!) ولی بازم چون فصل اول رو تایید کرده و پشتش برادران وارنرز هم هستن تایید میشه تا به سر انجامی برسه ... همه جا حرف سود و زیانه وگرنه یه مثال ساده Supernatural این شبکه چقدر بیننده داره !؟ یا Smallville که تا 10 فصل اومد! میخواستن برسه به 10 تا با اینکه اگر نگاه کرده باشین همین اسمالویل رو فصل اول - تا سوم فقط همش عشق و عاشقی و ناز و عشوه های لانا و کلارکه که دیگه کلافت میکنه !

H@RiR
01-06-2013, 09:42 PM
پاسخ : [How I Met Your Mother] چرا این سریال برای فصل نهم تمدید شد؟
من از مخالفیم این سریالم ! کلا خوشم نمیاد ، شمشیر رو از رو بستم

اما چیزی که هست cbs این چندسال سرمایه گذاری کرده ، توی این اوضاع نمیخواد سریال بی سرانجام باشه ، هرطو باشه کشش میدن حتی اگر بیننده نداشته باشه و ناراضی بودن یکی از هنرپیشه های اصلی هم مزید بر علت شده که عدم تمایل برای ادامه سریاله که کم پیش میاد توی سریال های کمدی مگه اینکه مشکلی با عوامل سازنده داشه باشه ، بدست آوردن موافقش یعنی تایید واسه فصل بعد و احتمال زیاد فصل بعدی پایانی بر این کمدی باشه ...
مثل شبکه CW هستش ، CW با اینکه Nikita واقعا یکی از کلیشه ای ترین سریالهاش هستش ! (تا اونجایی که من دیدم!) ولی بازم چون فصل اول رو تایید کرده و پشتش برادران وارنرز هم هستن تایید میشه تا به سر انجامی برسه ... همه جا حرف سود و زیانه وگرنه یه مثال ساده Supernatural این شبکه چقدر بیننده داره !؟ یا Smallville که تا 10 فصل اومد! میخواستن برسه به 10 تا با اینکه اگر نگاه کرده باشین همین اسمالویل رو فصل اول - تا سوم فقط همش عشق و عاشقی و ناز و عشوه های لانا و کلارکه که دیگه کلافت میکنه !

خوب البته که سرمایه گذاری کردن و میخوان از فروشش سود کنن .......
فکر کردی اونجام ایرانه ......
ولی ای کاش سریال در اوج تموم بشه .....
:Smiley36::Smiley36:

mersila
01-16-2013, 01:16 AM
من که ترجی میدم تمدید شه واقعا حیفه خیلی با این خبرر خوش حال شدم الان دمت گرم.

Batlaghi
01-16-2013, 02:31 AM
آمار بیننده هاشم خوبه دیشب حدود 11 میلیون بیننده داشت که بعد هشت فصل خیلی خوبه

H@RiR
01-16-2013, 06:37 PM

واقعا یازده میلیون بیننده داشته ؟؟:Smiley39:

Headache
01-16-2013, 07:01 PM
چقدر سطح توقع مردم آمریکا از کمدی پایینه! :Smiley36:

mahdi-gh
01-17-2013, 01:55 AM
چقدر سطح توقع مردم آمریکا از کمدی پایینه! :smiley36:

سطح توقع اونا پایین نیست برداشتشون متفاوته
شما انتظار داری کل سریال بشینی و بخندی !!؟؟؟
به نظر من که himym سریالیه که ارزش داره برای فصل 10 هم تمدید بشه
همیشه ازش لذت بردم و کمتر اپیزودی هست که نخوام دوباره ببینم

Headache
01-17-2013, 02:16 AM
شما انتظار داری کل سریال بشینی و بخندی !!؟؟؟
به نظر من که himym سریالیه که ارزش داره برای فصل 10 هم تمدید بشه

این بجث رو بارها و بارها انجام دادیم با دوستان...
این کمدی از اولش تا فصلی که پدر مارشال فوت میکنه تقریبا هیچ صحنه درام یا فراز و نشیبی نداره و بعد انگار تازه یادشون میافته زندگی تلخی و شیرینی خودشو داره.
برا قصل 100 تمدید بشه.. ما که بخیل نیستیم :Smiley69:

ADOLOVSKY
05-18-2013, 11:09 PM
به نظر من هم سریال اون افتی که دوستان با این شدت به اشاره میکنن رو نداشتهو
من از قسمت درام سریال بیشتر خوشم اومده ، تو همین فصل 8 هم ایده های خوبی داشتن و جالب بود که الان حضور ذهن ندارم یا اشاراتی میکردم...
در کل سریال هنوز ارزش دیدن رو داره

alitannaz
06-06-2013, 02:10 PM
اره منم خسته شدم ولی اگه تموم بشه میخوای چیکار کنی؟ جای سریال به این خوبی رو میخوای با چی پر کنی ها؟

Chandler Bing
06-06-2013, 02:19 PM
اره منم خسته شدم ولی اگه تموم بشه میخوای چیکار کنی؟ جای سریال به این خوبی رو میخوای با چی پر کنی ها؟

اگه خوبه پس چرا خسته شدی دوست من؟
سریال خوب هم زیاده، یه گشتی تو انجمن بزنی چندتا سریال خفن پیدا میکنی.
لطفا پست های اسپم هم ندید!

night
07-25-2013, 11:50 AM
کنسل نمی شد چون این سوال 8 ساله همه دارن می خوان ببینن مادر کیه ، یه درصد فکر کن کنسلش می کنن اعتبار خود کانال از بین می رفت

ارشاک
03-26-2014, 03:49 AM
من تا season 4 عاشق این سریال بودم. مخصوصا تد و بارنی و رابین.
ولی از اون جا به بعد هرچی اومده جلو، کیفیتش کم شده. بعضی وقت ها حس می کنم که داره زور میزنه که بخندونه...
یه جاهایی فقط یه سری سر و صدا هست، که آدم رو یاد کمدی های صدا و سیما (مثل رضویان) میندازه...
...
یه نکته هم به ذهنم می رسه، و اون هم اینه که ایده اولیه و نوع داستان HIMYM (که قرار بوده درباره روابط تد باشه، با کمی حاشیه و ...) مناسب 9 یا 10 فصل ادامه داشتن نبوده...
به نظرم از فصل 6 به بعد، کلا سریال ماهیتش عوض میشه، و اگه بازیگرها و اسمش رو عوض کنید، اتفاق خاصی نمی افته...

WalTer WhiTe
03-26-2014, 04:22 AM
من تا season 4 عاشق این سریال بودم. مخصوصا تد و بارنی و رابین.
ولی از اون جا به بعد هرچی اومده جلو، کیفیتش کم شده. بعضی وقت ها حس می کنم که داره زور میزنه که بخندونه...
یه جاهایی فقط یه سری سر و صدا هست، که آدم رو یاد کمدی های صدا و سیما (مثل رضویان) میندازه...
...
یه نکته هم به ذهنم می رسه، و اون هم اینه که ایده اولیه و نوع داستان HIMYM (که قرار بوده درباره روابط تد باشه، با کمی حاشیه و ...) مناسب 9 یا 10 فصل ادامه داشتن نبوده...
به نظرم از فصل 6 به بعد، کلا سریال ماهیتش عوض میشه، و اگه بازیگرها و اسمش رو عوض کنید، اتفاق خاصی نمی افته...

باز خوبه این سریال شما رو یاده کارهای جواد رضویان می اندازه و نگفتی از سریال های دیگه کپی شده است .به خدا کپی اش رو هم ما دوست داریم !!! http://parsclub.net/i/icons/nw%20%2839%29.gif
فقط 2 قسمت دیگه مونده ها !!! هر چقدر هم گند باشه ماها براش ،سالها وقت گذاشتیم. خوده من 4 فصله دارم با پخش می بینم.
تحمل این جور پست ها خیلی برام سخته. این دوقسمت باقی مونده رو هم تحمل کنید بعدش هر چی دلتون خواست بگید!!! http://parsclub.net/i/icons/nw%20%2839%29.gif

sir bob paisley
03-26-2014, 09:26 AM
من هنوز هم میگم شش فصل اول چیزی از فرندز کم نمی آورد ولی بعدش سریال دچار فاجعه شد. تا حدی که سریال رو در حد زیرآسمان شهر 3 پایین آورد.
درباره چرا و چگونگی این افت سخن ها در دل دارم که شاید هفتاد هشتاد خط بشه.
ولی با همه این حرفا، himym یعنی یکسری خاطره شیرین و لذت بخشی و جاودانی

Fanom
03-28-2014, 12:32 AM
4 روز دیگه.....روحش شاد یادش گرامی:Smiley19: زندگی ها کردیم با این سریال