PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ▼ مهم ترین فیلم های شکست خورده سال 2012

Hesam
12-23-2012, 06:52 AM
سال ۲۰۱۲ رو به پایان است.
سینمای امسال شاهد موفقیت «بتمن»، «جیمز باند» و ... بود. حالا وقتش رسیده به شکست خورده‌ترین فیلمهای سال نگاهی بیاندازیم که در سالن‌های سینمای تقریبا خالی از تماشاگر به نمایش عمومی درآمدند. با توجه به حساب و کتاب‌های هالیوود خیلی دشوار است که دقیقا اعلام کنیم هر کدام از این فیلم‌ها چه مبلغ ضرر وزیان کرده‌اند. ولی فیلمهای پرهزینه تقریبا همیشه بودجه‌‌هایشان را به خاطر موارد تبلیغاتی دوبرابر می‌کنند. می‌دانید که برای یک فروشنده خیلی سخت است قاش کند اتومبیل تازه از کمپانی بیرون آمده‌اش نقص فنی دارد!
به هر صورت فهرست 10 فیلمي كه بيشترين ضرر مالي را امسال داشته‌اند بخوانيد:

http://www.picoup.ir/images/34144307100537429673.jpg

10. نگهبانان (آکیوا شافر)
میزان ضرر مالی: ۴۰ میلیون دلار
فیلمی کمدی با بودجه ۶۸ میلیون دلار با نقش آفرینی بن استیلر، وینس وون (هزینه‌های دیگر وون را هم حساب کنید) و جوناه هیل . جلوه‌های وِیژه فیلم پاشنه آشیلش شد. کمپانی تهیه کننده حتی نام فیلم را تغییر داد. نگهبانان در امریکا فقط ۳۵ میلیون لار فروخت. این شکست شاید نشان می‌دهد که بن استیلر عامل فروش فیلم‌ها دیگر نیست.

9. دِرد (پیت تراویس)
میزان ضرر مالی: ۴۵ میلیون دلار
شخصیت کتاب‌های مصوریی است که با نقش کارل اوربن در نثش افسر پلیس عدالتخواه دوباره روی پرده آمد و در آمریکا شکست خورد. هر چند که به مراتب بهتر از اسلافش-نسخه دیگری به نام قاضی درد با نقش افرینی سیلوس‌تر استالونه در سال۵ ۱۹۹ بود.

http://www.picoup.ir/images/64759815554443994379.jpg

http://www.picoup.ir/images/35818387246523220607.jpg

8. او پسر منه (شان اندرز)
میزان ضرر مالی: پنجاه میلیون دلار
فیلم کمدی خانوادگی با درجه بندی «R» که کاری هم به جلوه‌های ویژه گران، دکورهای پرهزینه، بازیگران با دستمزد بالا نداشت. در حیرتيم که این فیلم چگونه بودجه‌اش هفتاد میلیون دلار بوده است. مگر بازیگرش آدام سندلر مدام دستوز غذاهای گرانی چون صدف و بیفتک داده باشد. این کمدین همواره مانند شاه مدیاس در جدول فروش فیلم‌ها عمل می‌کند. امسال هتل ترانیسلوانیای او، بالای دویست وچهل و پنج میلیون دلار فروخت. جک و جیل هم فروش کرد. شاید باید تقصیر را به گردن بازیگر دیگر فیلم وانیلا آیس بیاندازیم.

7. یادآوری کامل (لن وایسمن)
میزان ضرر مالی: پنجاه و پنج میلیون دلار
بازسازی فیلم کلاسیک پال ورهوفن خیلی هم بد نبود. فقط با نسخه اصلی و با نقش افرینی آرنولد شوارتسینگر به شکل ضعیفی مقایسه شد. اما نسخه با بازی کالین فارل در کل دنیا دویست میلیون دلار فروخت. شصت میلیون کمتر از نسخه اصلی با بازی آرنی.

http://www.picoup.ir/images/77560642991018952474.jpg

http://www.picoup.ir/images/52686131020196743402.jpg

6. سایه‌های تاریکی (تیم برتن)
میزان ضرر مالی: شصت میلیون دلار
فروش کل دویست وچهل میلیون دلاری سایه‌های تاریکی کاملا مایه سرافکنگی نیست. شما به این نکته هم توجه کنید که کمپانی برادران وارنر چقدر هزینه صرف تبلیغات این فیلم کرده است. جانی دپ در این فیلم خون اشامی و کمدی خیلی منعطف نیست. آیا تماشاگران از ذیدن همکاری مداوم تیم برتن و جانی دپ خسته شده‌اند؟

5. ماجراهای اوگی لاوز در بالن بزرگ
(متیو دایموند)
میزان ضرر مالی: شصت میلیون دلار
مشکل فیلم همه چیز است. به لحاظ تکنیکی هم زمان در ۲۲۰۰ سالن سینما به نمایش درامد. حتما نام این فیلم کودکانه را هم نشنیده‌اید. این فیلمی است که کودکان را تشویق به خواندن و پایکوبی می‌کند. ماجراهای اوگی لاوز در بالن بزرگ بد‌ترین فروش افتتاحیه را داشت.

http://www.picoup.ir/images/94175780284197186228.jpg

http://www.picoup.ir/images/65152652420404437462.jpg

4. راکِ نسل ها (آدام شانکرمن)
میزان ضرر مالی: نود و پنج میلیون دلار
به ظاهر فیلم بفروش است. فیلم در ژانر موزیکال با حضور ستارگان بزرگی چون تام کروز ساخته شد که آوازهای راک محبوب تمام دوران را می‌خواند. عاملی برای شکست فیلم وجود ندارد. اما تام کروز اواز‌ها را بد می‌خواند. حتی منتقدان هم فیلم را دوست نداشتند.

3. کشتی جنگی (پی‌تر برگ)
میزان ضرر مالی: صد میلیون دلار
خیلی‌ها می‌پرسند کشتی جنگی چه مشکلی داشت که برگرفته از یک بازی ساخته شد؟
پاسخ: همه چیز همانطوری که پیش بینی شده بود اتفاق افتاد. شاید کمپانی روی علاقه مندان این گیم حساب زیاد باز کرده بود. گیمی تقریبا دمده که سال هاست توسط افراد زیر پنجاه سال بازی نشده است. وزنه اصلی بازیگر کلیدی فیلم تیلور کیچ بود که در فیلم شکست خورده دیسنی جان کار‌تر نیز نقش ایفا می‌کرد.

http://www.picoup.ir/images/64308365650854247970.jpg

http://www.picoup.ir/images/93639087280169372103.jpg

2. اطلس ابر (تام تیکور۰لانا واندی واچوفسکی)
میزان ضرر مالی: صدو شصت میلیون دلار (هنوز نمایش جهانی اغاز نشده)
شاید کمی قضاوت به نظر درباره این فیلم زودهنگام بیاید. چرا که فروش جهانی‌اش اغاز نشده است. این فیلم افسانه –علمی با بازی تام هنکس تماشاگر آمریکایی را مجذوب نکرد. چراکه شاید برای تماشاگران تحمل دنبال کردن شش داستان درهم تنیده کار دشواری بود. اطلس ابر شاید در اسیا مخاطب داشته باشد. که محل بسیاری از داستانهاست.

1. جان کار‌تر (اندرو استنتن)
میزان ضرر مالی: دویست میلیون دلار
سوال اصلی: چه اتفاقی افتاد؟ جان کار‌تر از اغاز بدشگون بود. چراکه بودجه فیلم در دوران فیلمبرداری از حد تعیین شده فرا‌تر رفت.
جان کار‌تر فیلمی بی‌کیفیت و شکست خورده مالی است. هزینه‌های هنگفت تبلیغاتی را کمپانی دیسنی تقبل کرد. این هزینه تبلیغات با هزینه تبلیغات فیلمهایی چون اواتار و جنگ‌های ستاره ایی مقایسه می‌شود. شکست این فیلم چنان بزرگ بود که کمپانی دیسنی اطلاعیه صادرکرد و چندی بعد مدیر کمپانی استعفا داد.

http://www.picoup.ir/images/38823309531938840100.jpg

منبع(+ (http://www.goldenglobes.com))

Hamed Hidden
12-23-2012, 08:18 AM
بعضی هاشون فیلم های خوبی هستن :Smiley10:

نگهبانان

دِرد

او پسر منه

یادآوری کامل

راکِ نسل ها

و ...

مطلب بسیار خوبی بود ولی بسی جا تامل داره چرا این فیلم ها به جای "بفروش" / "نفروش" شدن :Smiley39:

Chandler Bing
12-23-2012, 12:01 PM
من جان کارتر رو دیدم فقط میتونم بگم که افتضاح کامل بود!!!
یاداوری کامل هم گرفتم اما هنوز وقت نکردم ببینم، اشتیاقی برای دیدنش ندارم.
تقریبا همه شون مشخصه که چرت ان، به غیر از rock of ages و فیلم برتون!!1 بقیه شون کاملا قابل پیشبینی بود که شخصت میخورن.
اون فیلم ادام سنلدر که حال به هم زنه.
اما اطلس ابرها!!!! فکر کنم یه شاهکار به تمام معنا باشه، داستانش رو تو مجله خوندم، 6 داستان تو زمان های مختلفه که فقط با یه چیز کوچیک به هم وصل میشه.
موضوعش هم تقریبا درباره ی اینکه روح هیچ وقت از بین نمیره و از بدنی به بدنی دیگر منتقل میشود، قانون بقای روح:Smiley14:
نا فرم منتظرم ببینمش

H@RiR
12-23-2012, 12:23 PM
از همه این فیلم ها فقط رو دیدم که خیلی قشنگ بود ......
ولی اینکه نتونسته هزینه تبلیغاتش رو دربیاره یه چیز دیگه ست .....

:Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smiley10:

ولی مابقی فیلم ها رو به غیر از اطلس ابر هر چی توی Imdb خوندم دیدم کلی ملت نقدشون کردند و به همین دلیل هم ندیدمشون .......
و مثل اینکه خیلی هم چیز زیادی رو از دست ندادم .....

:Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14:

Hesam
12-23-2012, 12:40 PM
از همه این فیلم ها فقط رو دیدم که خیلی قشنگ بود ......
ولی اینکه نتونسته هزینه تبلیغاتش رو دربیاره یه چیز دیگه ست .....

كدوم رو ديدي؟؟؟ يادت رفته فكر كنم اسمش رو بنويسي.
آخه من به جز اون ماجراهاي اوگلي همه رو دارم و بين اين فيلم ها جان كارتر و كشتي و جنگي و سايه هاي تاريكي رو فقط ديدم كه هيچكدوم اصلا راضي كننده نبودن و بنظرم حقشون بوده :دي
. البته بجز جان كارتر اونم بخاطر جلوه هاي ويژش فقط.
البته كشتي جنگي يا همون بتلشيپ خودمون هم ايده و خلاقيتشون قشنگ بود اما خب داستانش چرت بود.
واسه همين ميپرسم ببينم كدوم خوب بوده ديدي كه ببينمش!

H@RiR
12-23-2012, 12:44 PM
كدوم رو ديدي؟؟؟ يادت رفته فكر كنم اسمش رو بنويسي.
آخه من به جز اون ماجراهاي اوگلي همه رو دارم و بين اين فيلم ها جان كارتر و كشتي و جنگي و سايه هاي تاريكي رو فقط ديدم كه هيچكدوم اصلا راضي كننده نبودن و بنظرم حقشون بوده :دي
. البته بجز جان كارتر اونم بخاطر جلوه هاي ويژش فقط.
البته كشتي جنگي يا همون بتلشيپ خودمون هم ايده و خلاقيتشون قشنگ بود اما خب داستانش چرت بود.
واسه همين ميپرسم ببينم كدوم خوب بوده ديدي كه ببينمش!

همون Battelship یا گشتی جنگی رو دیدم و به قول خودت ایده ش قشنگ بود و البته موافقم که خوب داستان رو پیش نبرده بودن ......
در هز صورت اینقدر انتقاد از اونای دیگه دیدم که ترجیح دادم هیچ کدوم رو اصلا نگیرم ......
اسمش رو نوشته بودم ولی مثل اینکه دستم خورده و پاک شده .....

amingeneral
12-23-2012, 12:47 PM
مزخرف ترین و بدون مضمون ترین فیلمایی که توی چند سال اخیر دیدم یکی همین بتل شیپ بود یکیم جان کارتر. اگه این همه بودجه رو به منم میدادن از اینا بهتر فیلم میساختم!
دارک شادوز هم دیدم که بدک نبود ولی از تیم برتون انتظار بیشتری میرفت.بقیشو خوشبختانه ندیدم ولی قصد دارم یادآوری کاملو ببینم چون عاشق کارلین فایر م. اطلس ابرم شاید دیدم.:Smiley17:

[JOKER]
12-23-2012, 02:11 PM
فقط Cloud Atlas ـه واچوفسکی(ها؟) ارزش اینو داره که اسمش رو به زبون بیاری :Smiley36:
http://tvworld.info/images/smilies/Smiley35.gif
من که شدید منتظرم کیفیت ـه خوبش بیاد چون منتظر یه فیلم با فسلفه ای در حد ماتریکسم :Smiley69:

ولی ملت چقدر بی سلیقن انتقام جویان چقدر میفروشه اطلس ابر چقدر !:Smiley104:

Hamed Hidden
12-23-2012, 03:11 PM
;95210]من که شدید منتظرم کیفیت ـه خوبش بیاد چون منتظر یه فیلم با فسلفه ای در حد ماتریکسم

کیفیت 1080 ـــش اومده از اینم بالاتر می خوای ؟:Smiley69:

rezarbn
12-23-2012, 05:37 PM
سایه‌های تاریکی-راکِ نسل ها -کشتی جنگی, جان کارتر
رو که من دیدم می تونم بگم به جرئت چرت ترین فیلم هایی بودن که تو این مدت دیدم و همشون لایق ضرر بیشتری از این بودن

[JOKER]
12-23-2012, 05:37 PM
کیفیت 1080 ـــش اومده از اینم بالاتر می خوای ؟:Smiley69:

واقعا؟کی؟کجا؟

elibanoo
12-23-2012, 05:40 PM
من dark shadows رو دیدم..یعنی واقعا نبینید.بسیار بد ساخت بود و روند داستانی بی خودی داشت...بعد از دیدن فیلم واقعا احساس کردم وقتم تلف شد..در ضمن از اونجایی که یه سالیه سریالی شدم و خیلی کم سراغ فیلم سینمایی میرم...این فیلم باعث شد دوباره تا مدتی از فیلم های هالیوودی خداحافظی کنم...فقط سریال...واقعا سریالهاشون خیلی جالب تر از فیلم هاشونه

Chandler Bing
12-23-2012, 06:05 PM
;95233']واقعا؟کی؟کجا؟
پویا لینکش رو تو تاپیک مربوطه گذاشته!!! بریم برای دانلود
http://tvworld.info/thread2289.html#post95105

H@RiR
12-23-2012, 06:24 PM
فقط سریال...واقعا سریالهاشون خیلی جالب تر از فیلم هاشونه

انصافا سریال هاشئن بهتر از فیلم هاشونه ......
حداقل توی سریال هاشون اینقدر چرندیات به خورد مردم نمیدن و شعور مخاطب رو زیر سوال نمی برن .....
:Smiley69::Smiley69::Smiley69:

prongz
12-23-2012, 10:25 PM
از همه مزخرف ترشون همون واچ بود بابا:Smiley104:

Hesam
12-23-2012, 10:31 PM
انصافا سریال هاشئن بهتر از فیلم هاشونه ......
حداقل توی سریال هاشون اینقدر چرندیات به خورد مردم نمیدن و شعور مخاطب رو زیر سوال نمی برن .....

خب عزيزم شما كه همه ي سريال هاشون رو نميبيني. بهترين هارو ميبيني. مطمئن باش سريال هم مثل فيلم خوب و بد داره.

Moh3eN
12-24-2012, 12:31 AM
.
رفقا معیار سنجش چی بوده ؟ مثلا در مورد فیلمی مثل "کلود اطلس" که هنوز در حال اکران هست تا جایی که اطلاع دارم...!

Chandler Bing
12-24-2012, 12:38 AM
.
رفقا معیار سنجش چی بوده ؟ مثلا در مورد فیلمی مثل "کلود اطلس" که هنوز در حال اکران هست تا جایی که اطلاع دارم...!

تو امریکا اکرانش تموم شده و مورد پسند هم واقع نشده!!! اکران جهانیش اما مونده.
البته از همون اول مشخص بود، پروژه ی بلند پروازانه و پر هزینه ای بود که داستان پیچیده ای هم داشت! مشخصه که سرمایه اولیه برنمیگرده.

H@RiR
12-24-2012, 01:52 AM
خب عزيزم شما كه همه ي سريال هاشون رو نميبيني. بهترين هارو ميبيني. مطمئن باش سريال هم مثل فيلم خوب و بد داره.

درسته که سریال خوب و بد هم دارن ولی واقعا توی بیشتر سریال هاشون سعی در نماسازی و ظاهرسازی ندارن و خیلی سعی میکنن خودشون باشن .......
مگر سریال هایی که عملا برای امثال ما میسازن .......
اگه خوب سریال هاشون رو دیده باشی به خصوص اونهایی که فقط برای خودش ساخته شده می تونی بفهمی که توی چه منجلابی گرفتار شدن و سعی دارن خودشون رو بیرون بیارن .....
مثلا Veep ، Whitney ، The Client list ، Last man Standing ، Community و یا خیلی دیگه از سریال هاشون رو بهت پیشنهاد میدم ببینی که واسه ماها ساخته نشده ......
به خصوص Community و Veep رو ببین تا درک کنی چی میگم ......

برعکس توی فیلم هاشون دقیقا سعی دارن بگن ما بهترینیم و فقط ما میتونیم دنیا رو نجات بدیم .......

prongz
12-24-2012, 02:09 AM
درسته که سریال خوب و بد هم دارن ولی واقعا توی بیشتر سریال هاشون سعی در نماسازی و ظاهرسازی ندارن و خیلی سعی میکنن خودشون باشن .......
اگه خوب سریال هاشون رو دیده باشی به خصوص اونهایی که فقط برای خودش ساخته شده می تونی بفهمی که توی چه منجلابی گرفتار شدن و سعی دارن خودشون رو بیرون بیارن .....
مثلا Veep ، Whitney ، The Client list ، Last man Standing ، Community و یا خیلی دیگه از سریال هاشون رو بهت پیشنهاد میدم ببینی که واسه ماها ساخته نشده ......

برعکس توی فیلم هاشون دقیقا سعی دارن بگن ما بهترینیم و فقط ما میتونیم دنیا رو نجات بدیم .......

دوست عزیز شما میزی دنبال فیلم های گیشه ای بعد توقع داری مفاهیم عمیقی هم از توی فیلم ها در بیاری.توقع داری فیلم سازهایی که هدفشون از فیلمسازی پر کردن جیبشونه ، برای نسلی که تو اتاقشون پوستر جاستین بیبر می چسبونن فیلمی بهتر بسازن؟همین شما میری هر سریالی که کلید می خوره زیر و روش رو می کشی بیرون که کارگردانش کیه سابقه ی نویسندش چیه کدوم شبکه پخش می کنه و .... اما برای انتخاب فیلمت هم همینقدر وسواس به خرج میدی؟میری تحقیق کنی که ارزش فیلمی که می خوای ببینی به مفاهیمه یا به تبلیغات؟همین موضوعی رو که می گی خودشونو بهترین می دونن شما رفتی فیلم کارنیج پولانسکی رو ببینی که چطور فرهنگ فاخرشونو مسخره می کنه؟

Hesam
12-24-2012, 02:38 AM
نقل قول نوشته اصلی توسط mharir نمایش پست ها

دوست عزیز شما میزی دنبال فیلم های گیشه ای بعد توقع داری مفاهیم عمیقی هم از توی فیلم ها در بیاری.توقع داری فیلم سازهایی که هدفشون از فیلمسازی پر کردن جیبشونه ، برای نسلی که تو اتاقشون پوستر جاستین بیبر می چسبونن فیلمی بهتر بسازن؟همین شما میری هر سریالی که کلید می خوره زیر و روش رو می کشی بیرون که کارگردانش کیه سابقه ی نویسندش چیه کدوم شبکه پخش می کنه و .... اما برای انتخاب فیلمت هم همینقدر وسواس به خرج میدی؟میری تحقیق کنی که ارزش فیلمی که می خوای ببینی به مفاهیمه یا به تبلیغات؟همین موضوعی رو که می گی خودشونو بهترین می دونن شما رفتی فیلم کارنیج پولانسکی رو ببینی که چطور فرهنگ فاخرشونو مسخره می کنه؟

چرا زياد دور بريم ؟؟؟؟
فيلم Beasts Of The Southern Wild (هیولا های حیات وحش جنوب) (http://www.imdb.com/title/tt2125435/) رو ديدي؟
اين فيلم همين امسال ساخته شده. با بودجه اي ناچيز 1,800,000 ميليون دلار. نقش اصلي فيلم و قهرمان رو يه دختر بچه 6 ساله بازي ميكنه.
نميدونم شايد من بهترين فيلمي كه ديدم اين بوده امسال. شما هم اگه ديدين واقعا چي ازش برداشت كردين ؟؟؟
mharir جان اين فيلم رو حتما ببين شايد نظرت عوض بشه. اين فيلم زياد سر و صدا نكرد چون بودجه كمي داشت. چون بازيگراش همه بومي همون منطقه اي بودن كه فيلم ساخته شده. چون از جلوه هاي ويژه و اكشن وهيجاني خبري نيست. چون ....

Alberty
12-24-2012, 03:32 AM
از بين اينا فقط BattleShip و Total Recall رو ديدم.
BattleShip داستان ضعيفي داره ولي رو جلوه هاي بصري كار كردن با اين حال هنوز خالي بودن داستان خودنمايي ميكنه!
Total Recall هم بيشتر از حد انتظار خيالي بود و نتونستم ارتباط خوبي با فيلم برقرار كنم.

[JOKER]
12-24-2012, 02:47 PM
دوست عزیز فکر کنم فیلم دیکتاتور هم یه ضررات مالی نسبتا زیادی داده ...
یه بررسی کن :Smiley69:

H@RiR
12-24-2012, 06:25 PM

اتفاقا خیلی از فیلم های غیر گیشه ای شون رو هم دیدم ولی اینی که میگی خیلی نادره .......
در ضمن اگه زیر و بم سریال ها رو اینجوری در میارم فکر نمی کنی برای فیلم ها بیشتر وقت میذارم ......
چون واقعا وقتم رو از سر راه نیاوردم و در ضمن به غیر خودم کلی ادم دیگه رو هم تغذیه می کنم پس بدون که کاملا میگردم و تا مطمئن نشم فیلم نقدهای خوبی داشته حتی به سمتش هم نمیرم ...
در هر صورت سریال هاشون رو بیشتر میپسندم به خصوص سریال های انگلیسی رو و کمتر امریکایی ها رو .....
و سعی هم می کنم بیشتر دنبال سریال هایی بگردم که مفهموم دارن تا فروش .......

چرا زياد دور بريم ؟؟؟؟
فيلم Beasts Of The Southern Wild (هیولا های حیات وحش جنوب) رو ديدي؟
اين فيلم همين امسال ساخته شده. با بودجه اي ناچيز 1,800,000 ميليون دلار. نقش اصلي فيلم و قهرمان رو يه دختر بچه 6 ساله بازي ميكنه.
نميدونم شايد من بهترين فيلمي كه ديدم اين بوده امسال. شما هم اگه ديدين واقعا چي ازش برداشت كردين ؟؟؟
mharir جان اين فيلم رو حتما ببين شايد نظرت عوض بشه. اين فيلم زياد سر و صدا نكرد چون بودجه كمي داشت. چون بازيگراش همه بومي همون منطقه اي بودن كه فيلم ساخته شده. چون از جلوه هاي ويژه و اكشن وهيجاني خبري نيست. چون ....

اگه لینکی ازش داری بزار تا من و بچه های انجمن هم ببینیم .....
بهید می دونم بچه ها بدوشون بیاد فیلم خوب ببینن و نه فیلم اشغال ......

Hesam
12-24-2012, 08:39 PM
;95472]دوست عزیز فکر کنم فیلم دیکتاتور هم یه ضررات مالی نسبتا زیادی داده ...
یه بررسی کن

فيلم ديكتاتور كه واقعا كمدي قشنگي بود البته از نظر من رتبه 47ام رو داره
اين فيلم با 65 ميليون دلار هزينه ساخته شد
تو آمريكا درسته فروشش هزينه توليدش رو هم در نياورد اما تو فروش جهاني جبران كرد و اين فيلم هم سود ده بوده.

فروش داخلي: 59,650,222 دلار 33.6%
فروش داخلي: 117,897,130 دلار 66.4%
فروش جهاني: 177,547,352 دلار

اگه لینکی ازش داری بزار تا من و بچه های انجمن هم ببینیم .....
بهید می دونم بچه ها بدوشون بیاد فیلم خوب ببینن و نه فیلم اشغال ......

اين لينك دانلود فيلم با كيفيت 720p از سرور HipFile (http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=14&cad=rja&ved=0CEwQFjADOAo&url=http%3A%2F%2Fhipfile.com%2Fusers%2Fsmmwizard%2 F65205%2FBeasts.of.the.Southern.Wild.2012.m720p.Bl uRay.x264-BiRD&ei=6n3YUO_iKJC7hAf2loCgBg&usg=AFQjCNGt_LGCqTBG6czZ3lboD7prlnz6eQ&sig2=Xwuilmy0pcut43-1Hm6Z8g)
شايد يه تاپيك واسه معرفيش زدم به زودي.

Moh3eN
12-24-2012, 08:46 PM
.
از توی این لیست یکی "کلود اطلس" غیر منتظرس. که البته با فروش جهانیش دیگه فکر نمیکنم ضرر بده!!! اما همینکه تو آمریکا نتونسته فروش کنه، باید بش گفت شکست خورده...
یکی دیگه هم که برام غیر منتظره بود "راکِ نسل ها" بود!!. با بازی تام کروز و اون عکسِ هیجان انگیزی که اوایل از استایلش موقع خوندن منتشر شده بود فکر نمیکردم ۱۰۰ میلیون دلار ضرر کنه...!

Hesam
12-28-2012, 07:25 AM
اين Cloud Atlas رو ديدم امشب.
يعني واقعا چرا بايد يكي از فيلم هاي شكست خورده باشه؟؟؟؟ واقعا حيف نبود؟
فيلم كه تموم شد نشستم كلي عقب و جلو كردم ببينم چي به چي بوده.
البته انقدر از سنگيني داستانش شنيده بودم كه ميدونستم بايد حتما 2 بار ببينم فيلم رو. واقعا الان هم با كمال ميل واسه دومين بار ديدنش خودمو آماده ميكنم
يعني ريز به ريز اين فيلم رو بايد دقت كني، يه جا بنويسي، وسطش استپ كني، برگردي ببيني حدسياتت درسته يا نه. واقعا شاهكاري بود.
به همه توصيه ميكنم حتنما ببين اين فيلم رو

[JOKER]
12-28-2012, 04:52 PM
اين Cloud Atlas رو ديدم امشب.
يعني واقعا چرا بايد يكي از فيلم هاي شكست خورده باشه؟؟؟؟ واقعا حيف نبود؟
فيلم كه تموم شد نشستم كلي عقب و جلو كردم ببينم چي به چي بوده.
البته انقدر از سنگيني داستانش شنيده بودم كه ميدونستم بايد حتما 2 بار ببينم فيلم رو. واقعا الان هم با كمال ميل واسه دومين بار ديدنش خودمو آماده ميكنم
يعني ريز به ريز اين فيلم رو بايد دقت كني، يه جا بنويسي، وسطش استپ كني، برگردي ببيني حدسياتت درسته يا نه. واقعا شاهكاري بود.
به همه توصيه ميكنم حتنما ببين اين فيلم رو

ملت فیلمی رو دوست دارن که همه چیزش رو مثل لقمه بذاره دهنشون بحث ـه یکم فکر بیاد وسط کم میارن :Smiley69:
از این موارد فیلم ها خیلی میشه ساخت ولی چون مطمئنا اکثرشون شکست مالی بدی میخورن ساخته نمیشن.ماتریکس هم بخاطر ایدئولوژیش پرفروش نشد که،بخاطر صحنه های اکشنش بود.

باز جای امیدواری ـه هنوز بعضی افراد قدر اینجور فیلم ها رو میدونند .

caviya
12-29-2012, 12:52 AM
منم این Cloud Atlas رو دیدم
فیلم بدی نبود
ولی تعریف من از فیلم خوب فیلمی ست که با توجه به پیچیده بودن شخصیت ها فیلم رو پیش ببره و داستان رو پیچیده کنه
نه اینکه 6 تا داستان رو با Detail های بسیار ریز پیش ببره و چیزی که شاید در آخر باست بزاره سر درگمی باشه
فیلم باید جوری باشه که آدم موقع نگاه کردن کیف کنه نه کل فیلم درگیر این باشی که کی به کیه؟
برای همینه که عصر طلایی سینما زمانی بود که آدم فیلمی رو میدید عاشق شخصیت ها میشد نه مثل الان که سعی میکنن با پیچیده کردن داستان و سر کار گذاشتن مخاطب
فیلم رو جذاب جلوه بدن!!!
در سایت IMDB هم نمره ی این فیلم 8.1 ولی نمره ی منتقدین 55/100 میباشه که نمره ی کمی محسوب میشه
این فیلم یه چیزی عین سریال Lost ه !!! که الان اصلا یادم نمیاد چی بود؟!!
من میخوام یه فیلم عین Breaking Bad نگا کنم که تک تک لحظه هاش رو به خاطر دارم و هر موقع هم دلم تنگ میشه یه قسمت رندوم میشینم میبینم:Smiley35:

[JOKER]
12-29-2012, 01:17 AM
در سایت IMDB هم نمره ی این فیلم 8.1 ولی نمره ی منتقدین 55/100 میباشه که نمره ی کمی محسوب میشه

نقد راجر ایبرت رو بخونید
فیلم های کوبریک و هیچکاک هم زمان خودشون بین منتقدا زیاد محبوب نبودن ولی الآن ...

expl0it
06-23-2015, 04:30 PM
پیشاپیش بگم آدم بی کاری هستم که دارم این تاپیک رو آپ میکنم ! anyway
بهتره اولش "به نظر من رو اضافه کنم تا..."
اصلس ابرها / ماتریکس آثار بیمانندی هستن که از لحاظ هنری [ارزش ریاضی & فلسفی مطلب مورد بحث و جنبه های هنری ارائه شده "از نور پردازی تا دکور از بازیگر تا کاراکتر از دیالوگ تا اجرا و .. و .. و"] قابل مقایسه با اثرهای سینمایی دیگه نیستن

فیلم باید جوری باشه که آدم موقع نگاه کردن کیف کنه کسی که میره سینما همچین چیزی میخواد

;96384]ماتریکس هم بخاطر ایدئولوژیش پرفروش نشد که،بخاطر صحنه های اکشنش بود.

و فیلم اطلس ابرها وقتی ببینیش داد میزنه تو صورتت که من واسه سینما ساخته نشدم ! من رو باید ببری خونه تا ببینی و بعدش ببینی و دوباره ببینی ×!
ماتریکس این دوباره و چند باره دیدن توی LOOP هستش ! ولی خوب خوشبختانه به خاطر اکشن بودنش توی گیشه برد کرد و خوب به کارگردان هم این فرصت داده شد که چیزی که شروع کرده رو به با ترم خودش تموم کنه یکی جلوی من رو بگیره اسم ماتریکس میاد من حرف هام تموم نمیشه

در ادامه باز میگم "به نظر من .."
Dark shadow یه کار قوی بود

و در آخر به بیراهه میزنم! به حاشیه میکشم!

در مورد این منجلاب توضیح بده !
سریال veep رو یه سیزن ازش دیدم یه سریال طنز ظعیفه

The Client list دو سیزن و چند اپیزود ازش دیدم یه سریال خیلی ضعیفه که به شعور بینندش توهین میکنه دقیقا یادمه سیزن سوم یکی از همون اپیزود های اولش اون دوسته تپلش میگه آره من فلان مشکل رو دارم ، قبول میکنم این مشکل رو دارم و این هنر پیشه نقش اول میگه حالا که قبول کردی میتونیم درستش کنیم یا هر چی.... اینجا بود که بیشتر از این نتونستم تحمل کنم وکلا پاکش کردم میشه گفت از دستش خلاص شدم وقعا داشتم حرسم میداد ! anyway

last man standing توی لیست سریال های محبوبمه تک تک کاراکترهاش رو دوست دارم و....

ولی متوجه این که غربی ها تو چه منجلابی گیر کردن و سعی میکنن خودشون رو ازش بیرون بیارن نشدم! اون چند تا نقطه اصولا عمق منجلاب رو میرسونه

توی غرب استاندارد های اجتمایی & فردی خیلی بالاست کار بیشتره دست مزد ها بالا تره یک سری استاندارد های نانوشته و یا نوشته شده دارن که میتونه باعث تعجب ما بشه "ماای که اونجا زندگی نکردیم"
اصلا یه جور دیگه بگم اگه اونا تو چاله باشن ما تو چاه هستیم
میخواستم بگم چاه توالت دیدم اغراغش زیاده ! Anyway