PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Fringe | بحث اپیزودیک | فصل پنجم , اپیزود يازدهم

Patriot
01-12-2013, 06:08 PM
http://www.picoup.ir/images/37369686980497604278.jpg

Season 5, Episode 11, The Boy Must Live
فصل پنجم, قسمت يازدهم, پسر باید زنده بمونه

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2411948/)

خلاصه داستان اين قسمت : پیتر در حال در آوردن نوار بعدی از توی کهرباست که احساس میکنه یه چیزی میشنوه...

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/thread32824.html)

rezarbn
01-12-2013, 07:47 PM
قسمت خوبی بود وقایای جالبی به وقوع پیوست

این پسره چرا خودشو تسلیم کرد

حال نوشتن ندارم :Smiley17:
9 می دم

Patriot
01-12-2013, 08:23 PM
به نظرم این پسره به خاطر اینکه الیویا رو نجات بده اومد بیرون.

قسمت خوبی بود. خیلی از معما ها جواب داده شد. کلاً داستان تماشاگر ها رو تشریح کرد.

هفته دیگه هم دو قسمت میاد و خلاص! :Smiley19:

خیلی عادت کرده بودیم بهشون.

The Emperor
01-12-2013, 10:03 PM
.

منم با نظرت موافقم فقط اونجوری می شد هوادارا واگنها رو نگردن.:Smiley17:

H@RiR
01-12-2013, 10:21 PM
من فکر کنم پسره می دونه که کاپیتان وینمارک هم داره احساسات رو درک می کنه به همین خاطر رفت تا اونو تحت تاثیر قرار بده و بتونه فکرش رو از اجرای نقشه منحرف کنه .....
وگرنه اینا میفهمن و جلوی اونو میگیرن .....
:Smiley39:
ولی کلا جالب بود .....
8 دادم .....

babak1365
01-12-2013, 10:41 PM
یا ..........................:Smiley10:
پروموی قسمت بعدی رو دیدید؟؟؟؟؟؟
من به این قسمت 11 میدم :Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smiley10: :Smiley10::Smiley10:

یک نکته خیلی جالب جملات معروف He Is Important & The Boy Must Live بود که تا حالا فکر می کردیم (فقط) مربوط به پیتر بوده ولی مشخص شد که (به نظر من) علاوه بر پیتر منظور منظور مایکل هم بوده

AR!@N
01-12-2013, 11:27 PM
قسمت خوبی بود . ولی این ابرامز ملت رو چی فرض کرده؟ اگه مشکل با انتقال پسره به یه زمان دیگه حل می شه این مسخره بازیا چیه از اون دستگاه های آبزرور ها بکنن تو کله یکی ببره اونو بزاره اونجا دیگه.... اگه من بد فهمیدم و اینجوری نیست یکی بهم توضیح بده . واقعا آبرامز... چه وعضشه همه سریال هاش همینه کل فصل هیچ اتفاقی نمی یوفته 2-3 قسمت آخر یهو انقدر خر تو خر می شه نمی فهمی چی شد من که توبه کرم دیگه دنبال سریال های ابرامز نمی رم این از سریال هاش اونم از گندی که با استار ترک زد

rezarbn
01-13-2013, 12:37 AM
واقعا آبرامز... چه وعضشه همه سریال هاش همینه کل فصل هیچ اتفاقی نمی یوفته 2-3 قسمت آخر یهو انقدر خر تو خر می شه نمی فهمی چی شد من که توبه کرم دیگه دنبال سریال های ابرامز نمی رم این از سریال هاش اونم از گندی که با استار ترک زد

ابرامز به نظر من یکی از بهترین کارگردان های حال حاضر هست و ایده هایی که داره هیشکی نداره ایدههای بکر ی داره الان چند تا سریال ساخت که متاسفانه به بد روزگار همشون کنسل شدن ولی موضوع هاشون همشون عالی بود ن

من فکر کنم پسره می دونه که کاپیتان وینمارک هم داره احساسات رو درک می کنه به همین خاطر رفت تا اونو تحت تاثیر قرار بده و بتونه فکرش رو از اجرای نقشه منحرف کنه .....

فک نکنم ولی چیزی بعید نیست از فرینج

سعید اون وفاداران که نمی یومدن داخل قطار داشتن می رفتن راه خودشونو بعد والتر و پیتر هم که اومدن پس فک کنم این می خواد بره توی تاسیساتشون جاسوسی :Smiley14:

Patriot
01-13-2013, 12:44 AM
سعید اون وفاداران که نمی یومدن داخل قطار داشتن می رفتن راه خودشونو بعد والتر و پیتر هم که اومدن پس فک کنم این می خواد بره توی تاسیساتشون جاسوسی

د نه دیگه. یه بار دیگه با دقت ببین. همون موقع داشتن میومدن تو که مدارک رو چک کنند. اولیویا هم دنبال یه راه فرار بود.

از اون دستگاه های آبزرور ها بکنن تو کله یکی ببره اونو بزاره اونجا دیگه....

نمیشه که آرین جان. همچین میگی انگار هدفونه!

اگر کسی هم تونو به خودش وصل کنه فقط خودش میره. نمیتونه یکی دیگه رو با خودش ببره.

destinycalling
01-13-2013, 03:14 AM
چه شود در اپیزود فاینال....

majid_4553
01-14-2013, 11:54 PM
یعنی واقعا قسمتهای اخر هست؟ حیف واقعا حال میکردیم با این سریال.

اگر کسی هم تونو به خودش وصل کنه فقط خودش میره. نمیتونه یکی دیگه رو با خودش ببره.

خب بکنن تو کله این پسره تا بره یه کاری بکنه.

D O R D I
01-15-2013, 02:45 AM
منم 9 دادم ولی بعدش پشیمون شدم چرا 10 ندادم :Smiley19:
واقعا زیبا داره تموم میشه همینکه مثل لاست تموم نمیشه خودش کلی ارزش داره:Smiley17:

shantia762
01-15-2013, 08:05 AM
نقل قول نوشته اصلی توسط AR!@N نمایش پست ها
از اون دستگاه های آبزرور ها بکنن تو کله یکی ببره اونو بزاره اونجا دیگه....

چرا نشه
مایکل خودش از آینده اومده ها و تماشاگره تازه اونم از جنس خوبش :Smiley36::Smiley36:
تازه می شه به سپتامبر وصلش کرد که بلده چیکار کنه
کلا قبول کنیم که میخان کار سخترو بکنن :Smiley14:

وگرنه اینا میفهمن و جلوی اونو میگیرن .....

اینم ممکنه چرا که نه
مثلا مایکل از همه ما دانا تر حکیم تر باهوش تره :Smiley36::Smiley36:

یا ..........................
پروموی قسمت بعدی رو دیدید؟؟؟؟؟؟

من 7 - 8 بار دیدم راس می گن خو یکی از پرخرج ترین قسمت ها بین سریالاست همش اثرهای رایانه ای (همون افکت های کامپیوتری :Smiley36: )

ولی هیف ک داره تمام میشه البته تو اوج داره می ره:Smiley30::Smiley30::Smiley30:

Chandler Bing
01-15-2013, 10:14 PM
فرینج خیلی خوب شده، به این سه قسمت اخر میخوام ده بدم!! به قول احمد همین که دارن حساب شده تموم میکنند یه دنیا ارزش داره.
سپتامبر چه خوشتیپ شده:Smiley14: