PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [Justified] بحث و گفتگو پیرامون فصل چهارم

Chandler Bing
01-12-2013, 11:38 PM
http://www.picoup.ir/images/43937353973302945928.jpeg

در این تاپیک میتونید پیرامون فصل چهارم سریال جاستیفاید صحبت کنید.

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/thread40497.html)

Chandler Bing
01-13-2013, 06:00 PM
شروع خوبی نبود، اصلا حال نکردم. انگار یه قسمت معمولی بود. نه چشمه ای از داستان این فصل نه چیز دیگه. واقعا نامید شدم.
فصل سوم فوق العاده بود، امیدوارم این فصل هم خوب باشه!!
پ.ن ریلن چرا پشت مو دراورده؟:Smiley13:
پ.ن2 ایشالا زن ریلن رو این فصل بیشتر ببینیم.:Smiley36:

Batlaghi
01-14-2013, 02:51 AM
شروع بدی نبود این فصل فکر کنم دورو بر ریلن و بوید بگرده درگیریشون تو این فصل بیشتر میشه
با آمذن اون یارو سربازه و کلیسایی که مزاحم بویده و کشتن اون طرف نشونه این بود که بوید داره قلمرو خودش رو تو کار مواد گسترش میده
اون قضیه هرویینایی که از آسمون امد هم خیلی باد جدی باشه که پدر ریلن اونطوری خونش به جوش امده بود
باید منتظر قسمتهای بعدی بود تا ببینیم این فصل حول چه جریانی دقیقا میچرخه

Filmer
01-30-2013, 09:03 PM
فصل 4 تا اینجا یه مقادیری از فصل 3 ضعیف تر بوده. فصل 3 خیلی هیجان داشت، هرقسمتش از اول تا آخر هیجان بود. شاید دلیلش این بود که کل فصل یه داستان کلی داشت که همون ماجرای کوارلز و اینا بود و علاوه بر اون هر قسمت هم خودش یه داستان مجزا داشت که آدم رو به هدف که داستان اصلی باشه نزدیک میکرد. اما این فصل که زیاد اینجوری نبوده.
تو اپیزود 4 فقط از یه چیزی زورم اومد، اونم اینکه چقدر راحت ریلن گذاشت اون زنیکه پولاشو ببره. اگه این ریلن همون ریلن فصل 3 بود تا اون سر دنیا هم میرفت دنبالش و پولشو پس می گرفت اما اینجا بیخیالش شد، به همین راحتی...
اینجوری داره یکم tough بودنِ ریلن کم رنگ میشه :Smiley36:

Chandler Bing
01-30-2013, 09:06 PM
اینجوری داره یکم tough بودنِ ریلن کم رنگ میشه

به خاطر موهاشه که بلند شده!:Smiley36: قیافه اش هم دیگه خز شده چه برسه به تاف بودنش!!
شروعش که خیلی نامید کننده بود، امیدوارم تو اپیزودهای باقی مونده به یه جای ختم شه. با دلایلی هم که گفتی موافق ام، منم داستان کلی بیشتر دوست دارم تا داستان های اپیزودیک

Chandler Bing
02-21-2013, 09:26 PM
اوش خیلی بد شروع شد اما کم کم که قضیه درو تامپسون رو ادامه دادن خیلی خوب شده، مرموز شده سریال و دنبال کردنش خیلی حال میده.
شخصیت های خوبی هم اضافه شده، شلبی که همون بابی دوست داشتی سوپرنچراله، کلت هم که خیلی خوبه. اولش خیلی مسخره بود اما کم کم از این بی اعصابیش خوش امد. داستان پیچیده است و وضعیت ارلو و درو و بقیه رو نمیشه حدس ضد. منتظر بقیه قسمت ها هستم. شما چطور؟:Smiley36:

Filmer
02-22-2013, 03:15 PM
آره داستان تازه داره قشنگ میشه و همه چیز داره رو دو میفته. بوید هم تو قسمت قبل بدجوری خودشو گیرانداخت و ریلن همچنان به باکلاس تیراندازی کردنش ادامه میده :)
یعنی همیشه تا طرف میگه جرئت نداری شلیک کنی، ریلن خشاب رو خالی میکنه رو یارو :d
کلت هم به نظر میاد کم کم از دست بره چون جانی فهمید چه خرابکاری کرده!
ما هم منتظر بقیه قسمت ها هستیم، بقیه چطور؟ :Smiley36:

Filmer
02-28-2013, 09:53 PM
قسمت 8 خیلی خوب بود. حیف شد آرلو مرد، ازش خوشم میومد. اون بیخیالی که ریلن در ظاهر نسبت به مرگ پدرش داشت و اون بغضی که توی کل این قسمت به خاطر مرگ پدرش تو گلوش بود خیلی خوب دراومده بود. همش حس میکردم الآن میخواد گریه کنه!
چند تا سکانس خیلی قشنگ هم داشت این قسمت که یکیش اونجایی بود که برای آخرین بار درباره ی درو تامسون از آرلو پرسید و جواب باحالی که آرلو بهش داد:

http://www.picoup.ir/images/59024914379293096792.jpg
واقعاً دیگه فکر کردم که توی این وضع میخواد همه چی رو بگه!

و یکی دیگه هم این سکانس که سکانس پایانیِ این قسمت بود و عالی بود:

http://www.picoup.ir/images/65489577563611012343.jpg

Chandler Bing
03-01-2013, 01:42 AM
صبر کردم صبر کردم تا زیرنویس فارسی بیاد اما خبری نشد، دیگه دست به کار شدم و این دو قسمت رو بدون زیرنویس دیدم!!
عالی بود، سکانس حرف زدنش با ارلو معرکه بود، خیلی خوب حرف میزد. بوید هم که با outlaw بودنش خیلی حال کردم، خوب ضایعه شون کرد.
کولت هم خیلی شخصیت خوبیه، اون اول فقط شبیه یه بشکه ی بی مصرف بود، اما الان کاملا بازیش رو حس میکنم.
این فصل هم داره خوب پیش میره:Smiley30:

Filmer
03-07-2013, 06:22 PM
Wow، عجب قسمتی بود قسمت 9 :Smiley69:
فکر همه چی بودم به جز اینکه شلبی = درو تامپسون باشه
عجب راز نگه دارهای خفنی بودن این آرلو و هانتر
از "تیم" هم خوشم میاد، درسته کم بازی داره ولی این قسمت کمی بیشتر بازی داشت و خوب بود. تیکه هاشم مثل ریلن میندازه!
کُلت هم دهنش صاف شد :D

پ.ن:
آقا این زن ریلن کو؟ رفته واسه خودش داره یه سریال دیگه بازی می کنه و اینجا به ریلن سر نمیزنه!!!
کلاً تو این فصل فقط یه قسمت و اونم رو هم رفته 10 دیقه نبودش...

Chandler Bing
03-18-2013, 06:49 PM
ارلو و بابای بوید که معلوم شد برای چی از درو محافظت میکردند، تجارت مواد رو درو اورد تو هارلن!!
تو قسمت 10 شلبی یه بالز از نوع سوپرنچرالیش گفت که خیلی چسبید!! لایم هاوس هم که دوباره امد!! خیلی خوبه این مرد:Smiley19: با اون صدای و لهجه ی خفنش و کلاه و چاقوش! خیلی استیل داره. از اون طرف کولت هم خیلی خوبه. خیلی با استیلش حال میکنم. 3 قسمت فقط مونده، اول فصل نمیکردم اینقدر قشنگ باشه. اورین.

Filmer
03-20-2013, 11:09 PM
به شدت خوبه این سریال (:
قسمت 11 به شدت هیجان داشت و شدت هیجانشم مثل هارد راک حالمونو جا آورد ( عجب تشبیهی کردم (: )
هر دو طرف درگیر داستان یعنی هم ریلن و هم بوید میدونستن که یا باید فرار کنن یا قضیه رو یه جوری درستش کنن که این تئو که همه ازش میترسن نکشتشون (:
آرت هم خیلی تیکه های ریزی میندازه، اونجایی که خودش و تیم میخواستن کوکتل مولوتف رو پرت کنن خیلی باحال بود، مخصوصاً این دیالوگ:
Art: Molotov cocktail, huh?
I haven't seen one of those since that guns n' roses concert in 1989.

اونجایی که تیم دنبال فندک میگشت برای روشن کردن کوکتل مولوتف که دیگه ته خنده بود :Smiley14:

Tim: Four cars, and not one goddamn cigarette lighter that isn't being used to charge a goddamn cellphone, and none of you smoke.
Art: Nobody smokes? This is Kentucky, not Sausalito. What's wrong with you people?

از باب هم توی این قسمت خوشم اومد، خودشو tough نشون داد. کلاً هرکی خودشو tough نشون بده خوبه :Smiley35:

Raylan Givens
03-24-2013, 02:00 AM
الان قسمت 10 رو دیدم خیلی خوب بود:Smiley35::Smiley41: پروموی قسمتِ بعدی هم که نشون داد که دیگه :Smiley19: قراره خون به پا شه :Smiley19:

Chandler Bing
03-24-2013, 02:14 AM
ا من چرا درباره ی قسمت 11 نظر ندادم؟ خیلی خوب بود!! هیجانش فوق العاده بود. فقط نفهمیدم چرا کولت زد ادم اگوستین رو کشت؟:Smiley39:
قسمت اگوستین و اوا هم خیلی خوب بود، همین جور تیم و ارت، و البته ریلن و بوید!! کلا شخصیت های سریال عالی ان. داستان این فصل هم یکی پر هیجان ترین داستان های کل جاستیفاید بود و کلی حال کردم باهاش. ببینیم تو این 2 قسمت باقی مونده چطور جمعش میکنند!!

Filmer
03-24-2013, 02:45 AM
فقط نفهمیدم چرا کولت زد ادم اگوستین رو کشت؟
خب اینا همه آدمای تئو تونین هستن دیگه، اگه دور تامسون بهشون تحویل داده نشه میزنن کل خاندانِ بوید رو میکشن. خودِ بوید هم گفت که اگه با تئو معامله کردیم یا باید چیزی که خواسته رو تحویلش بدیم یا باید فرار کنیم چون اگه گیرمون بیاره کشتنمون حتمی هست!

Filmer
04-03-2013, 05:42 PM
سریال عالی یعنی این، فصل 4 هم تموم شد و همه چیز مثل همیشه عالی بود.
واقعاً با این فصل هم حال کردم و قسمت آخر هم خیلی خوب بود.
ریلن و زنش که مثل آقا و خانم اسمیت آدمای نیکی رو سوراخ سوراخ کردن (((:
اصلاً فکر نمی کردم ریلن هرچقدر هم زورش زیاد باشه حریف اینا بشه ((:

http://www.picoup.ir/images/40845234528085000922.jpg

نیکی آگوستین رو هم خوب به وسیله ی سَمی به کشتن داد: I'm suspended
((:

http://www.picoup.ir/images/42440788033260618662.jpg

ریلن وقتی میگه که من میرم حساب یارو رو برسم دیگه حرف هیچکی حالیش نمیشه، فقط میره که حساب یارو رو برسه :D
آخرش که قبر آرلو رو نشون داد هم دلم براش سوخت ):

فقط این وسط بوید گناه داشت که کلاً داغون شد ولی بازم خوب بود که وین دافی بهش امتیاز پخش مواد رو داد.

برای فصل 5 هم که تمدید شده و امیدوارم فصل بعد هم یه داستان خوب ببینیم!

Chandler Bing
04-04-2013, 11:52 PM
این قسمت هم عالی بود، اول فصل فکر نمیکردم همچین فصل خوبی پیش رو داشته باشیم. ونونا هم که برگشت!:Smiley36: فقط حیف که دوباره رفت:Smiley104:
نیکی اگوستین هم خیلی خوب بود، خوب ریلان رو خیط کرد، اما ریلان از اون زرنگ تر بود، حرکت اخرش خیلی خوب بود:Smiley13:
راستی اون یارو اوا رو انداخت زندان، چی جلوی بوید رو میگیره که نزنه پاره پاره اش کنه؟! هیچی! اینجاش بی منطق بود. در ضمن دلم برای بوید هم نسوخت اصن. نمیدونم چرا

Filmer
04-05-2013, 01:43 AM
راستی اون یارو اوا رو انداخت زندان، چی جلوی بوید رو میگیره که نزنه پاره پاره اش کنه؟! هیچی! اینجاش بی منطق بود.
دیگه یه کم خشونت رو مثلاً خواست کنترل کنه که برا خودش دردسر درست نشه ولی اون پلیسه هم با نامردیه هرچه تمام تر ایوا رو گرفت. خیلی حرکتش نامردی بود!!!

در ضمن دلم برای بوید هم نسوخت اصن. نمیدونم چرا
اگه دلت میسوخت باید به خودت شک میکردی :d
بوید هرچی سرش بیاد حقشه، البته بلای خاصی هم سرش نیومد که ارزش دل سوزی داشته باشه!