PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تارانتینو در جواب گزارشگر کانال 4 انگلیس: من برده ی تو نیستم!

Joey
01-13-2013, 01:44 AM
http://www.picoup.ir/images/07623460086231407055.jpg

وقتی "کریشنان گرومرتی" گزارشگر کانال 4 تلویزیون انگلستان در گرماگرم مصاحبه با کوئنتین تارانتینو از او پرسید: "چطور مطمئنید که ارتباطی بین خشونت در فیلم ها و خشونت در دنیای واقعی وجود ندارد؟" تارانتینو از کوره در رفت و جواب داد: "همچین سوالی رو از من نپرس... من گیر نمیوفتم. من به این سوال پاسخ نمیدم" و وقتی مجری پرسید "چرا؟" تارانتینو که به وضوح آزرده خاطر شده بود، پاسخ داد: "چون من به این سوال شما پاسخ نمیدم. نه من برده ی تو هستم و نه تو ارباب من. تو نمی تونی منو مجبور کنی به هر سازی که میزنی برقصم. من میمون دست آموزت نیستم."

"جانگوی آزاد شده" همانند سایر فیلم های تارانتیو سرشار از خشونت است و پیش کشیدن چنین سوالی پس از حادثه ی اخیر تیراندازی مدرسه در نیوتون امریکا دور از انتظار نیست. پس از آن وقتی مجری برنامه پرسید: "فکر می کنید چرا بینندگان از تماشای چنین خون و خونریزی ای لذت می برن؟" تارانتینو پاسخ داد: "بله، خب این فیلمه، این فانتزیه، دنیای واقعی که نیست."

تارانتینو در ادامه پس از پافشاری دوباره مجری بر سوالش گفت: "دوست ندارم در مورد مفاهیم و استلزامات خشونت صحبت کنم، دلیلی که نمیخوام در این مورد صحبت کنم هم اینه که من تمام حرفهایم در این مورد را پیش از این زده ام. اگر کسی علاقه دارد نظرات مرا در این مورد بداند، کافی است اسم مرا در گوگل سرچ کند تا صحبت هایم در این مورد طی این 20 سالی که در این مورد حرف زده ام را بیابد. عقاید من در این مورد ذره ای عوض نشده است."

هفته ی گذشته نیز تارانتینو در پاسخ به سوال مشابهی تقریبا همین پاسخ را به تری گراس در حین مصاحبه ی خود داده بود و اضافه کرده بود سرزنش کردن فیلم ها به خاطر حوادثی چون آنچه در نیوتون رخ داد، "توهین آمیز" است.

ویدیوی این مصاحبه :
Quentin Tarantino: 'I'm shutting your butt down!' - YouTube (http://www.youtube.com/watch?&v=GrsJDy8VjZk)

منبع : ( + (http://www.rollingstone.com/movies/news/quentin-tarantino-rips-reporter-im-not-your-slave-20130111))
ترجمه و تکمیل : Joey
TvWorld.iNFO

Chandler Bing
01-13-2013, 10:54 AM
عجب بی اعصاب:Smiley14:
خوب این خوشونت روی مردم عادی که تاثیری نداره، اما اگه یه نفر با مشکل روانی همچین فیلمی نگاه کنه جو میگیرتش و میره یه مدرسه همه رو قتل عام میکنه!!!
کشوره دارن اخه؟:Smiley69:

Batlaghi
01-13-2013, 11:04 AM
این که خودش اعصاب نداره خوب شد بلند نشد گزارشگر رو بزنه
اگه کسی بخواد با نگاه کردن یه فیلم بلند شه بره همه رو بکشه دیگه اون آدم عادی نسیت روانیه و جاش تو اجتماع نسیت
کلا آمریکا روانی زیاد داره

prongz
01-13-2013, 11:32 AM
بابا خبر ندارید اخه دهن این اینو اسفالت کردن سر خشونت ذاتی فیلماش.هر جا میره یه سیخونک بهش میزنن.

Hesam
01-13-2013, 12:01 PM
ايران نه اينكه كم رواني نداره؟ 12 نفر رو با خنجر تو شمال ميفرسته اون دنيا
يكي ديگه توهم ميزنه ميخواد بچش رو از بالا پل هوايي بندازه پايين.
اون يكي توهم ميزنه به عشق سوسانو باباشو ميكشه. مملكت ما بيشتر از اين موارد هست اما كمتر راجع بهش ميشنويم

EMINENT
01-14-2013, 09:35 PM
سرزنش کردن فیلم ها به خاطر حوادثی چون آنچه در نیوتون رخ داد، "توهین آمیز" است.
توهین آمیز نیست، به نظر من "احمقانس"

NOjAN
01-14-2013, 10:36 PM
انقدر از خشونت آمریکایی جماعت حرف می زنن تو تلویزویون و اینور و اونور.. به نظرتون ملت ما هم مثل آمریکایی ها به این سادگی دسترسی به اسلحه داشتن, آمار جرم و جنایت تو مملکت ما چجوری می شد ؟

فیلمهای تارانتینو رو هم خیلی دوست دارم. من هم فکر می کنم کسی که با دیدن صحنه های خشونت آمیز فیلم های تارانتینو بخواد دست به کشتن کسی بزنه فقط روانیه.

Headache
01-14-2013, 10:43 PM
یکم بی ربط به بحث اصلی:
چند وقت پیش دو تا ماشین جلو پامون با هم جلو عقب شدن، به خدا راننده که از پشت خورده بود در صندوق و باز کرد یه بیل درآورد یه دونه حواله شیشه جلو ماشینه کرد بیلو انداخت تو و خداحافظ! اون بنده خدام که از پشت زده بود سه فاز گرفته بودش انگار...

حالا حساب کن دست ماها اسلحه بدن، انقدر ماها موجودات احساسی و در مواقعی بشدت کینه ی هستیم که... فقط کافیه یه دربی پایتخت باشه تا یه جنگ داخلی راه بیوفته!

D O R D I
01-15-2013, 02:38 AM
انقدر از خشونت آمریکایی جماعت حرف می زنن تو تلویزویون و اینور و اونور.. به نظرتون ملت ما هم مثل آمریکایی ها به این سادگی دسترسی به اسلحه داشتن, آمار جرم و جنایت تو مملکت ما چجوری می شد ؟
محل من که حتما اعلام خودمختاری میکرد و برای گرفتن پایتخت راه می افتاد:Smiley19:

چند وقت پیش دو تا ماشین جلو پامون با هم جلو عقب شدن، به خدا راننده که از پشت خورده بود در صندوق و باز کرد یه بیل درآورد یه دونه حواله شیشه جلو ماشینه کرد بیلو انداخت تو و خداحافظ! اون بنده خدام که از پشت زده بود سه فاز گرفته بودش انگار...

حالا حساب کن دست ماها اسلحه بدن، انقدر ماها موجودات احساسی و در مواقعی بشدت کینه ی هستیم که... فقط کافیه یه دربی پایتخت باشه تا یه جنگ داخلی راه بیوفته!

اقا جلوی من به خاطر تصادف بیچاره چاقو خورد چون گفت زدم پولشو میدم الکی داد نزن خداییش زد و در رفت البته گرفتنش یارو هم زنده موند ولی به خاطر تصادف زد:Smiley10:

محل من که حتما اعلام خودمختاری میکرد و برای گرفتن پایتخت راه می افتاد:Smiley19:

اقا جلوی من به خاطر تصادف بیچاره چاقو خورد چون گفت زدم پولشو میدم الکی داد نزن خداییش زد و در رفت البته گرفتنش یارو هم زنده موند ولی به خاطر تصادف زد:Smiley10:

9353980174
01-15-2013, 03:22 PM
مرتیکه وحشی
باو این خودش پتانسیل تیراندازی تو مدرسشونو داشته، معلوم نیست حالا چرا عملیاتی نشده
خوب ازت سوال میپرسن مثه بچه آدم جواب بده دیگه
من بودم 4 تا تیکه مشدی بهش مینداختم بره تو خودش

Lucifer60
01-15-2013, 07:03 PM
ايران نه اينكه كم رواني نداره؟ 12 نفر رو با خنجر تو شمال ميفرسته اون دنيا
يكي ديگه توهم ميزنه ميخواد بچش رو از بالا پل هوايي بندازه پايين.
اون يكي توهم ميزنه به عشق سوسانو باباشو ميكشه. مملكت ما بيشتر از اين موارد هست اما كمتر راجع بهش ميشنويم

با این تیکه اخر حرفت خیلی حال کردم
این پسره که به عشق سوسانو باباش رو کشته رو من نشنیده بودم
فقط شنیده بودم که توی سنندج زندگی می کرده و گوسفند هاش رو به باباش میگه بفروش می خوام برم کره
باباش هم نمی فروشه بعدش خودکشی میکنه پسره
من این یکی رو دیگه نشنیده بودم
حالا اگر این یکی هم این کار رو جور دیگه ای کرده واقعا این سوسانو رو باید از نزدیک دیدش
اخه این کره ای مگه چی داشت که مردم ایران عاشقش شدن

در مورد تارانتینو هم فقط می تونم بگم کارهاش رو دوست دارم
ولی خیلی روانیه
اخلاقش خوب نیست

Irag
01-15-2013, 07:37 PM
تارانتینو کم کم داره یه موج ایجاد میکنه
اگه ایجاد نشده باشه!
پفکی و حماسی نشون دادن خشونت! (دوتاش رو داشتیم)انگار نه انگار اتفاق خاصی میفته
در این کار استاده
همین فیلم قبلی چقدر خشونت های مضحک داشت مثل کوبیدن چوب بیسبال به سر اون فرمانده ی آلمانی و اهنگ مسخره و خنده های دوستاش!
همه ی نگرانی ها بابت این قضیه است.