PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مارک والبرگ ساخت قسمت دوم Ted را تایید کرد

Joey
01-18-2013, 03:26 PM
http://www.picoup.ir/images/29616633594304387328.jpg

با موفقیتی که فیلم Ted ساخته ی ست مک فارلن در گیشه کسب کرد، تعجبی نداشت که صحبت های زیادی در مورد ساخت دنباله ای برای این فیلم مطرح شود، و حالا مارک والبرگ رسما تایید کرده چرخ های ساخت قسمت دوم در حال حرکتند.

والبرگ گفت: "ما Ted2 را در پیش داریم. توافقات صورت گرفته و نگارش فیلمنامه هم به پایان رسیده. من تاکنون در فیلم های دنباله دار بازی نکرده ام، اما چیزی که هست اعتماد بسیار زیادی است که من به ست دارم. او یک طنزپرداز بسیار با استعداد است."

"در واقع چون ست مجری هست،‌ من و تد هم در اسکار حضور خواهیم داشت." والبرگ این را گفت در حالی که به این موضوع فکر نکرده بود که تد قبل از اینکه روی صحنه ظاهر شود احتمالا نیاز دارد که چیزی کشیده باشد. "تد بدون اون نمیتونه بیاد" می خندند "اون از الزاماته".

24 فبریه شما خواهید فهمید که تد برای اسکار چه چیزی در آستین دارد.

منبع: ( + (http://www.totalfilm.com/news/mark-wahlberg-confirms-ted-2) )
Joey - TvWorld.iNFO

rezarbn
01-18-2013, 04:14 PM
مرسی محمد جان خبر خوبی بود

همین دیشب بود که دیدم فیلم رو فیلم خوبی بود مُردم از خنده مخصوصا وقت هایی که ویدز می کشید تد :Smiley14::Smiley14:
اون تیکه ای که به مدیر فروشگاه هم گفت خیلی جالب بود :Smiley14::Smiley7:

Joey
01-18-2013, 04:27 PM
منم فکر می کنم خبر خوبیه نه اینکه با دنباله سازی ها خیلی موافق باشم ولی در این مورد همین حرفی که والبرگ میزنه رو قبول دارم که میشه به مک فارلن اعتماد کرد :Smiley35:

9353980174
01-18-2013, 05:54 PM
حاجی اصلا همون اولیش قابل دیدن هست؟
من تبلیغاتشو دیدم به دلم نچسبید؟
ببینم عایا؟:Smiley39:

Joey
01-18-2013, 06:58 PM
حاجی اصلا همون اولیش قابل دیدن هست؟
من تبلیغاتشو دیدم به دلم نچسبید؟
ببینم عایا؟:Smiley39:

من که خوشم اومد به نظرم کاملا ارزش دیدن رو داره کمدی تقریبا متفاوتی هست با ایده ی داستانی جالب . و سکانس های خنده دار باحالی هم داره .... نقطه ی قوتش رو اول همین ایده ی جالبش و بعد شخصیت پردازی های خوبش میدونم به خصوص شخصیت خود تد که در طول فیلم دقیقا مثل بقیه آدما قبول و درکش میکنی و کاملا باهاش همراه میشی..... کلا فیلمی نیست که عاشقش بشی اشکالات زیادی هم شاید بشه بهش وارد کرد ولی خب خوش ساخت و دلنشینه .

Chandler Bing
01-18-2013, 07:13 PM
منم فیلم رو خیلی دوست داشتم، تیکه های باحال زیادی داشت اما به قول محمد سوتی هم کم نداشت اما در کل من هرکی رو دیدم ازش بد گفته.
این برادر ست مک فارلن کارش خیلی درسته!!! از الان به بعد هرچی بسازه من میبینم!! کمدین کار درستیه
مرسی بابت خبر

EMINENT
01-19-2013, 12:52 AM
خیلیم فیلم خوبیه،ییکه ییکه!
با دیالوگایی که تد میگفت حسابی خندیدم، مخصوصا با اون رئیس فروشگاهش و اون حالت چهرش!! به هر حال از معدود طنزای هالیوودی هست که به دلم نشست