PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارائه‌ي 47 تي‌وي‌وُرلد | زيرنويس فيلم South Park: Bigger Longer & Uncut 1999

Milad eMJey
01-19-2013, 01:50 AM
http://www.picoup.ir/images/09614976466486596185.jpg

South Park: Bigger, Longer & Uncut نام انیمیشن کمــدی-موزیکالــی
است که بر اساسِ انیمیشن تلویزیونیِ South Park ساخته شده است.

سازندگان ایـن فیـلـم، هـمـان سـازنـدگـان سریــال تــلــویـزیـونی یـعنـی
مت استون و تری پارک هستند.

کارگردانی فیلم بر عهده تری پارکر بوده است.
مانند مجموعه تلویزیونی، صداگذاری شخصت ها نیز بر عهده تری پارکر،
مت استون و Mary Kay Bergman بجای شخصیت های زن و همچــنین
Isaac Hayes بجای شف بوده است.

همچـنین فیلم شامل 12 آهنگ اســت که نوشــتن و اجــرای آهنــگ ها
بر عهده تری پارکر و Marc Shaiman و مت استون بوده است.

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــ
◄ نظرات منتقدان

این فیلم اکثراََ با نظرات مثبتِ منتقدان روبرو شد.

Rita Kempley از روزنامه The Washington Post فیلم رو
"به طرز شنیعی کفرآمیز" و "به طرز وحشیانه‌ای خنده‌دار" خوند.

Stephen Holden از The New York Times از فیلم بسیار تمجید
کرد و گفت: فیلم تحت عنوان آزادی بیان مطالب خودش رو بیان
میکنه و همه‌چیز (به خصوص دین و مذهب) رو دست می‌اندازه.
وی همچنین سوژه بودن کارتمن برای قطعه‌ی V رو هوشمندانه‌ترین
ترفند کنایی فیلم خوند.

فیلم در سایت Rotten Tomatoes میانگین امتیاز 81% و در سایت
Metacritic امتیاز 74 از 100 رو کسب کرد.

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــ
◄خلاصه داستان

وقتی که پسرها فیلمی با بازی بازیگرهای کانادایی، یعنی ترنس و
فیلیپ که درجه R گرفته رو میبینن، بصورت چشمگیــری بــد-دهــن
میشن و به همین دلیل والدینشون از دولت آمریکا میخوان که علیه
کشور کانادا اعلام جنگ بکنه...

یه نکته!: این فیلم اولین تجربه زیرنویس من هست. آقا امیر که کارش
درسته و این از زیرنویس هایی که انجام داده مشخصه.
اگه کمی و کسری دیدید بدونید که مربوط به من هست.
یه تشکر هم بکنم از دوستم pro_translator (http://tvworld.info/users/28525/) که خیلی به من کمک کرد.

نکته دیگه اینکه توی فیلم از چهره کنی پرده برداری میشه!
◄زیرنویس فیلم رو میتونید از لینک زیر دریافت کنید :

| FarsiSub (http://www.farsisubtitle.com/downloadha/index.php?act=view&id=28531) | Subscene (http://subscene.com/subtitles/south-park-bigger-longer-and-uncut/farsi_persian/677299) |

South Park: Bigger, Longer & Uncut
IMDB (http://www.imdb.com/title/tt0158983/) | Wikipedia (http://en.wikipedia.org/wiki/South_Park:_Bigger,_Longer_%26_Uncut)

کارگردان: تری پارکر
نویسندگان: تری پارکر، مت استون، پم بردی
ناشر: Paramount Pictures
Warner Bros
زمان: 81دقیقه
بودجه: US$21 million
فروش: US$83,137,603
رده بندی سنی: R
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ
مترجم ها:
امیر HITMAN
میلاد Milad eMJey

Download
500MB (http://www.uploadbaz.com/jx1ati8psnbk)

Awards and Nominations

1.نامزد دریافت جایزه بهترین آهنگ اورجینال برای
Blame Canada در مراسم اُسکار

2.برنده جایزه بهترین اجرای موسیقی برای آهنگ
Uncle Fu*ka در مراسم MTV Movie Award

3.برنده جایزه بهترین فیلم انیمیشن در مراسم
New York Film Critics Circle

4.برنده جایزه بهترین موسیقی در مراسم
Los Angeles Film Critics Association

5.برنده جایزه بهترین ویرایش صدا در مراسم
Motion Picture Sound Editors

6.فیلم توسط American Film Institute
نامزد حضور در بهترین فیلم های موزیکال شد.

7.در سال 2000 توسط Total Film در لیست
بهترین فیلم های کمدی شماره 13 شد.

8.توسط خواننده های Empire Magazine
و در سال 2006 رتبه 166 بهترین فیلم کمدی تاریخ
شد.

9.در لیست بامزه ترین فیلم های Bravo رتبه 5 شد.

10.در لیست 25 انیمیشن برتر IGN رتبه 6 شد.

و...

voldemort
01-19-2013, 01:55 AM
خسته نباشید:Smiley17:
خیلی وقته پیش دانلودش کرده بودم ولی ندیده بودمش چونکه زیرنویس نداشت.می خواستم پیشنهاد ترجمش را به تیم زیرنویس انجمن بدم که پیش دستی کردید.کاندیدای اسکار بهترین موسیقی هم مثل اینکه بوده این فیلم.
پ.ن:امکانش هست زیرنویس را به خود انجمن اتچ کنید؟!!؟

Headache
01-19-2013, 02:02 AM
آقا ایول! فقط ایول دیگه! :Smiley35:

H!TMAN
01-19-2013, 02:25 AM
لازمه چند تا توضیح اضافه کنم:
1-این اولین تجربه ی میلاد تو ترجمه هستش (و اولین فیت من با میلاد عزیز) که واقعا جا داره از کار خوبش تشکر:Smiley17: واقعا واسه اولین بار، عالی بود. دستت طلا:Smiley41:

2- تو خود فیلم هم یه اشاره ای به رده بندی R میکنه ولی چون فک کردم بعضی ـا کنجکاو باشن،یه توضیح مختصر بدم:
Restricted: R (محدودیت مخاطب)
افراد زیر 17 سال برای تماشای فیلم‌های R باید همراه فردی بزرگسال به سینما بروند. درجه‌ی R حاصل بالارفتن تعداد یا شدت نمایش موضوعات حساسیت‌برانگیز در فیلم است. برای مثال فیلمی با کلمات رکیک پرتعداد(مث همین پارک جنوبی) یا خشونت شدید معمولا درجه‌ی R می‌گیرد.بعضی از معروف‌ترین فیلم‌های این درجه عبارت‌اند از: رهایی از شاوشنک، پالپ فیکشن، پدرخوانده 1و2، باشگاه مشت‌زنی، ماتریکس، زیبایی آمریکایی، گلادیاتور، هفت، نجات سربازرایان، سکوت بره‌ها، بیل را بکش، مسیر سبز، پرواز بر فراز آشیانه‌ی فاخته، درخشش، پرتقال‌کوکی، املی، لبوفسکی بزرگ، اینک آخرالزمان، فارگو، لابیرنت پن.

3- واقعا هم باید درجه ی R می گرفته (به خاطر فحش ـایی که میدن و مزه ی اصلی فیلم هم به ایناس:Smiley14::Smiley14:)و چون نمیخاستیم مزه ی فیلم بپره، مجبور شدیم همه ی فحش ـا رو به فارسی ترجمه کنیم.:Smiley69:

4-این فیلم دیگه آخر خنده اس:Smiley14::Smiley14: حتما خیلی هاتون سریال شو دیدن:Smiley35: تا اون جایی من سریال رو دیدم، چهره ی کنی رو نشون ندادن ولی تو این فیلم چهره ی کنی رو بدون سویی شرت نشون میدن:Smiley36: تازه یه جایی ام هس که میتونین بفهمین چی کنی چی میگه:Smiley69:

5- اضافه شدن کارکتر صدام حسین به فیلم، جذابیت و شادی فیلم رو سه چهار برابر کرده:Smiley14:

6-من مجبور شدم واسه ترجمه و ویرایش نهایی، سه بار فیلمو ببینم. تو همه ی این سه بار از خنده گریه ام گرفت:Smiley14:

javad48
01-19-2013, 02:29 AM
من سریال رو ندیدم.حتما این فیلم رو تماشا میکنم ببینم چجوریه:Smiley69:

خسته نباشید:Smiley17:

amingeneral
01-19-2013, 02:33 AM
دستِ امیر و میلاد عزیز درد نکنه. یه سوپرایز دیگه از تی وی ورلد...:Smiley69:
سریالش که معرکه س. بریم ببینیم فیلمش چطوریه. اونم صددرصد باید خوب باشه. مخصوصا با زیرنویس بچه ها.
پس کِنی این شکلیه! عجب موهای زردی داره! به زودی حتما این فیلم زیبا رو خواهم دید :Smiley35:

Pegah
01-19-2013, 03:07 AM
ممنون امیر و میلاد عزیز خسته نباشین :Smiley30:

Eternal
01-19-2013, 03:20 AM
دستتون درد نکنه. خسته نباشید و خدا قوت:Smiley17:
اصلا نمیدونستم فیلمش هم هست! برای دانلود سریالش مردد بودم، از فیلمش شروع میکنیم ببینیم خدا چی میخواد:Smiley36:

Chandler Bing
01-19-2013, 09:31 AM
پس کِنی این شکلیه! عجب موهای زردی داره!

این باترزه امین. البته کنی هم موهاش زرده اما این باترزه. حالا فیلم نگاه کنی خودت میفهی. باترز هم از فصل 4 فکر کنم میاد.
خسته هم نباشید دلاورمردان:Smiley36: کارتون درسته

H!TMAN
01-19-2013, 01:42 PM
دستتون درد نکنه. خسته نباشید و خدا قوت:Smiley17:
اصلا نمیدونستم فیلمش هم هست! برای دانلود سریالش مردد بودم، از فیلمش شروع میکنیم ببینیم خدا چی میخواد:Smiley36:

مرسی از شما و همه ی بچه هایی که تشکر کردن:Smiley17:

اگه فیلمش رو ببینی اون قد میخندی که گریه ـت میگیره:Smiley35: من خودم الان فصل اول سریال رو می بینم. با دیدن این فیلم اشتیاق ـم به دیدن فصل ـای بعدی زیاد تر شده:Smiley14: ولی حیف که 10 روز فقط تایپ میکنم:Smiley104: ایشالا حتما ادامه ی سریال رو میبینم

keita
01-19-2013, 08:01 PM
تشکر زیاد. من هم دانلود کرده بودم یه مدتیه میخواستم با زیرنویس انگلیسی ببینم و طبعا خیلیشو متوجه نمیشدم. دست دوستان درد نکنه.

Moh3eN
01-19-2013, 08:50 PM
.
اینو دیگه باید دید . توی سایت معتبر EW هم جزو بهترین انیمیشن های تاریخ ازش یاد شده (http://www.ew.com/ew/gallery/0,,20483133_20302680_20665327,00.html)... امیدوارم بتونم زودتر ببینمش که دیگه دلم آب شد بس‌که تعریف بچه ها رو از این مجموعه خوندم :Smiley36:.

امیر و میلادِ عزیز دست مریزاد . دمتون گرم رفقا :Smiley41:.

H!TMAN
01-19-2013, 08:55 PM
.
اینو دیگه باید دید . توی سایت معتبر EW هم جزو بهترین انیمیشن های تاریخ ازش یاد شده (http://www.ew.com/ew/gallery/0,,20483133_20302680_20665327,00.html)... امیدوارم بتونم زودتر ببینمش که دیگه دلم آب شد بس‌که تعریف بچه ها رو از این مجموعه خوندم :Smiley36:.

امیر و میلادِ عزیز دست مریزاد . دمتون گرم رفقا :Smiley41:.

قربونت محسن جان...:Smiley17:
هر کی مث خودم تعریف سریال پارک جنوبی رو شنیده ولی مردد ـه که بخاد دی الش کنه، اول این فیلمو ببینه بعد که از خنده دل پیچه گرفت، بره سریالشو دی ال کنه:Smiley14::Smiley14: تا از خنده بمیره:Smiley14:

Headache
01-20-2013, 06:17 PM
وای! :Smiley14:
عالی بودش...

مادر کنی: خوب باشه، برو و کلیسا رو از دست بده، وقتی مُردی و رفتی جهنم میتونی جواب شیطان رو بدی!
کنی: اوکی!

صحنه های بیمارستان، صحنه ی که کنی میخواد بره بهشت، اردوگاه های خوشحالی، قضیه سپر انسانی، صدای زرافه در حال مردن! :Smiley14:
واقعا اینکه بعد بیشتر از 12 سال هنوزم انقدر گیراست فقط نشون دهنده توانایی این آدما تو ساخته و پرداخته کردن داستانه.

Batlaghi
01-20-2013, 07:15 PM
بچه ها دمتون گرم خیلی عالی بود کلی خندیدیم با بچه ها:Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14:

Chandler Bing
01-20-2013, 07:43 PM
قضیه سپر انسانی
:Smiley14::Smiley14::Smiley14:
این تیکه اش خدا بود. 12 سال که هیچی، دارن 16 سال همین کارو انجام میدن و روز به روز قوی تر میشن!! دمشون گرم.
میلاد جان اولین کارت رو تبریک میگیم. امیر هم که نیازی به تبریک نداره:Smiley69:

walker
01-22-2013, 12:27 AM
سریالش واقعاً خنده داره
البته تقریبا واقعیت رو همراه با طنز تلخ و خنده دار بیان می کنند که ببیننده از شدن خنده منفجر بشه
نمیدونم هروقت این سریال رو نگاه می کنم (الان فصل 4 هستم) یاد system of a down می افتم.

http://up.vbiran.ir/images/zdr5fiqm9jkb4pmj0i.jpg (http://up.vbiran.ir/)

Batlaghi
01-22-2013, 12:59 AM
امیرمیلاد خدا بگم چه کارت نکنه این آنکل **** از تو سرم بیرون نمیره:Smiley36:

سپر انسانی هم خیلی باحال بود:Smiley14::Smiley14::Smiley14:
صدامم که همش میخواست........:Smiley14:
چه شیطون بی عرضه ای هم بود:Smiley14:

javad48
01-22-2013, 01:07 AM
از اولش تا آخرش خندیدم :Smiley14:

:Smiley17:

idin
01-22-2013, 02:17 PM
مثل سریالش عالی بود. کلی خندیدم
از اون شعر آنکل **** بگیر تا وقتی اون چیپست رو گذاشتن توی سر کارتمن :Smiley14: عالی بود
این فیلمو به همه پیشنهاد میکنم

برای زیرنویس خوب بچه ها هم ممنونم. کارتون خیلی خوب بود :Smiley17:

راستی این شیطان هم حالمو بهم زد :Smiley36:

H!TMAN
01-22-2013, 02:29 PM
مثل سریالش عالی بود. کلی خندیدم
از اون شعر آنکل **** بگیر تا وقتی اون چیپست رو گذاشتن توی سر کارتمن :Smiley14: عالی بود
این فیلمو به همه پیشنهاد میکنم

برای زیرنویس خوب بچه ها هم ممنونم. کارتون خیلی خوب بود :Smiley17:

راستی این شیطان هم حالمو بهم زد :Smiley36:

سریال ـش رو هنو اونجور که باید ندیدم ولی عالی ـه . فیلمش واسه مقدمه ی سریال عالیه:Smiley14::Smiley14: آدم رو به وجد میاره بره سراغ سریالش

وقتی خبرنگار می گفت آمار فروش آنکل **** از همه ی آلبوم ها بالاتر رفته، بعد آهنگ ترنس و فیلیپ رو نشون داد؛ اونجاش یاد آهنگ PSY (گانگنام استایل) افتادم :Smiley14: eeeeey s e x y lady :Smiley36:

اون دیگه شیطون نبود، بیشتر شبیه بیچ بود :Smiley35:

Headache
01-26-2013, 08:22 PM
آقا من soundtrack اینو گرفتم از تورنت اما اون آهنگی که کنی میافته تو هِل توشون نبود... کسی ازش آدرسی نشونی چیزی نداره؟

H!TMAN
01-26-2013, 08:25 PM
آقا من soundtrack اینو گرفتم از تورنت اما اون آهنگی که کنی میافته تو هِل توشون نبود... کسی ازش آدرسی نشونی چیزی نداره؟

منظورت چیه؟:Smiley39: لینک میخای؟

Headache
01-26-2013, 09:15 PM
منظورت چیه؟:Smiley39: لینک میخای؟
لینک.. اسم.. یه نشونه ای چیزی. اصلا انونو خودشون خوندن یا مال شخص دیگه ایه.

Filmer
01-28-2013, 02:30 PM
دستتون درد نکنه، خیلی قشنگ بود. زیرنویس هم عالی بود!
اونجایی که تو سازمان ملل سر تلفظ about کانادایی ها رو گیر انداختن جایی بود که دیگه خندیدنم به اوج خودش رسید :Smiley14:
کلاً هم خیلی خوب بود، خیلی وقت بود اینهمه نخندیده بودم :Smiley35: