PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : American Horror Story | بحث اپیزودیک | فصل دوم , اپیزود سيزدهم (پایان فصل 2)

rezarbn
01-24-2013, 11:15 AM
http://www.picoup.ir/images/27351747826634343202.jpg

Season 2, Episode 13, Madness Ends
فصل دوم, قسمت سيزدهم (پایان فصل 2) , جنون به پایان می رسد

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2471114/)

خلاصه داستان اين قسمت : لانا در حال مصاحبه با خبرنگاری در زمان حال هست و پرده از دروغ هایی که تمام این سال ها گفته است برمیدارد اما پسرش هم در همان اتاق حضور دارد و ...
.:dl-topic:. (http://tvworld.info/thread34840-2.html#post101822) .:sub-topic:. (http://tvworld.info/thread34980.html#post82971)

walker
01-25-2013, 11:33 AM
عجب,به نظرم خوب تموم نشد متوسط بود فقط تیکه آخرش که جود به لانا گفت قابل تامل بود:
if you look in
the face of evil
Evil's going to look
right back at you

بعدش بصورت مجسمه مریم مقدس نگاه کرد...

تو فصل قبل هم داستان بجه بدنیا اومده رو ناتمام گذاشتند تو این فصل سرنوشت کیت رو
نفهمیدیم این بیگانه ها با کیت چیکار کردند؟؟؟

Chandler Bing
01-26-2013, 12:13 PM
خوب تموم شد به نظر من، با ارامش کامل تکلیف تک تک کارکترها رو مشخص کرد، راضی کننده بود واقعا، انتظار نداشت به خاطر همین 9 میدم.
کیت واکر هم عالیه، چه قدر خوب بازی میکنه این بشر!!! اما 40 سالگیش رو که نشون داد خیلی مسخره بود، اصلا گریمش جالب نبود.
داستان جود هم قشنگ بود، اخرش هم که یه جمله ی خفن گفت، بریدم من یکی به شخصه!!!

9353980174
01-27-2013, 01:18 PM
وات دِ هل؟؟؟؟؟؟؟
حاجی این لانا بنانا خعلی شوکه کرد من رو با اون حرکتش
من منتظر بودم تو مشروبی که برای پسرش ریخته سم باشه یا چیزی
این خودش شیطون هم درس میداد که لامصب

سیستر جود معصومانه و جالب مرد

کیت واکر هم عالیه، چه قدر خوب بازی میکنه این بشر!!! اما 40 سالگیش رو که نشون داد خیلی مسخره بود، اصلا گریمش جالب نبود.
حاجی گریم لانا که بدتر بود، لب پایینیش پف کرده بود، ولی کیت بهتر بود به نظرم، در کل هم بازی کیت هم خودش عجب چیزیم بود :Smiley90:

حاجی من خیلی علاقه داشتم بفهمم سرنوشت اون دختر زشته که یه فوکول رو کلش داشت چی میشه

ولی خعلی جالب تموم شد به نظر من، من راضیم ازشون، خدا راضی باشه :Smiley12:

osture
01-27-2013, 02:28 PM
لانا گریمش خیلی سنگین بود کاملا باور میشد پیر شده ولی کیت مسخره بود گریمش
این لانا حرف نداشت خیلی حال کردم با کارش
تاحالا کلی بازیگر زن تو سریال ها بوده از هیچکدوم خوشم نیومده ولی حالا عاشق سیستر جود شدم (بتی :دی )
خیلی عالی بود

Irag
01-27-2013, 04:04 PM
فیلم که کلا متوسط رو به پایینی بود بخصوص این فصل که کش حسابی پیدا کرد!
ولی فقط خوبی این قسمت پایانی یک پایان خوب و خوش بود.
فیلم باید 99درصد سعی کنه یه پایان خوش داشته باشه.
فقط بخاطر همین بهش 5 دادم.

EMINENT
01-27-2013, 10:44 PM
لانا بنا واقعا منزجر کننده بود تو این قسمت، اصن فکر نمیکردم چنین کاری کنه، با اون اشکایی که پسره میریخت، واقعا حالم و بهم زد این زن.
نمیدونم چرا هیچ کس اینجا به فیلمبرداری و تدوین فـــــوق حرفه ای این سریال اشاره نمیکنه؟ تو هیچ سریالی (به جز بریکینگ بد) ندیدم که اینقدر برای فیلمبرداری مایه بذارن، اصن خیلی فراتر از سریالای دیگه کار برده این سریال، شاید خیلیا داستان رو ضعیف بدونن و تکه پاره ولی من واقعا از ریتم چند خطی این داستان لذت بردم.
تو قسمت آخر که داستان اون زوج رو از زاویه دیگه نشون میده خیلی جالب در اومده بود.
در کل من به این فصل امتیاز 8.5 میدم

naser-J
01-29-2013, 02:54 AM
خوب تموم شد به نظر من، با ارامش کامل تکلیف تک تک کارکترها رو مشخص کرد، راضی کننده بود واقعا، انتظار نداشت به خاطر همین 9 میدم.
داستان جود هم قشنگ بود، اخرش هم که یه جمله ی خفن گفت، بریدم من یکی به شخصه!!!

یک سوال دارم ازتون
تکلیف همه کاراکتر ها روشن نشد که
ببخشید پس فضایی ها چی شدن
اینها هم جزو کاراکتر ها بودن دیگه
واقعا هم 40 سالگی کیت واکر به قول شما افتضاح بود گریمش که واقعا بد بود گریم لانا هم خیلی بد بود
داستان خیلی ضعیف تموم شد
من منتظر بودم ببینم بلاخره سرانجام این بچه ی لانا چی میشه
اصلا فکر نمی کردم لانا بکشش..البته توی صحنه ای که لانا گولش زد و تفنگ رو گرفت دیگه تابلو شد که می کشتش
ولی فصل اول واقعا یک چیز دیگه بود این فصل زیاد خوب نبود

NOjAN
01-31-2013, 06:24 PM
آقا چی مشخص شد ؟ :Smiley10:

آدم فضایی ها چی بود قضیشون ؟ آزمایشات هانس چی بود قضیش ؟ ارتباط این همه دری وری با هم چی بود ؟ اون زن سفید پوش که توی تبلیغاتش می دیدیم چی شد ؟
یعنی واقعا حیف وقت که گذاشتم رو فصل دومش. تنها چیزی که داره اینه که خوش ساخته. ولی داستان در کل یک سری چرندیات کامل بود.
این سازندش همون روی Glee وقت بزاره بهتره.
بعدشم این سریال اسم American Horror Story هست و ژانرش هم توی imdb مثلا ژانر وحشت هست.
تو کل این فصل تنها چیزی که من حس نکردم 1 ثانیه احساس هیجان یا ترس بود.
به بعضی قسمتهای قبلیش امتیاز خوبی دادم, چون فکر می کردم این سریال خوش ساخت قراره به جایی برسه.
به این قسمت امتیاز 5 رو به عنوان نمره ی کلی این فصل می دم. بیخود نیست که سریال تو لیست بدترین سریال های منتقدا بود دیگه :|

Chandler Bing
01-31-2013, 06:32 PM
آدم فضایی ها چی بود قضیشون ؟ آزمایشات هانس چی بود قضیش ؟ ارتباط این همه دری وری با هم چی بود ؟ اون زن سفید پوش که توی تبلیغاتش می دیدیم چی شد ؟
قضیه خاصی نداشتن، با فرض اینکه واقعی بودن داشتن روی انسان ها ازمایش انجام میدادن، روی کیت، روی زن هاش و در اخر روی بچه ها.
کدوم دری وری ها؟ همه چی کاملا بهم مرتبط بود که.
اونکه تبلیغات بود!! راهبه ها رو فقط تو پرومو نشون میداد و البته اعمالی که انجام میدن، مثلا یکیش میرفت جنگل سطل گوشت خالی میکرد مثل مری یونس، یا اون یکی روی دیوار دوتا لباس بچه گونه بود به نشونه ی بچه ها کیت. روی هر کدوم از اون ده ثانیه ها میشه کلی تفسیر کرد:Smiley69:
===========================================
ترس هم یه چیز نسبیه، چیزی که تو باهاش نمیترسی ممکنه 100 نفر دیگه بترسند و برعکس!! البته تو این دور و زمونه دیگه ادمی زاد از هیچ چیز نمیترسه.
البته موافق حرفت هستم تا حدی، فیلم بیشتر تیریلر بود تا ترسناک

NOjAN
01-31-2013, 06:37 PM
ترس هم یه چیز نسبیه، چیزی که تو باهاش نمیترسی ممکنه 100 نفر دیگه بترسند و برعکس!! البته تو این دور و زمونه دیگه ادمی زاد از هیچ چیز نمیترسه.
اشکان منی که این حرف رو می زنم, در مورد فیلم های ترسناک خیلی حساسم :Smiley36: اگه من نترسم یعنی هیچ کس نمی ترسه :Smiley69:

در کل به نظر من آب بندی بود. انگار هیچ حرفی برای گفتن نداشت..

Why Me ?
02-01-2013, 12:19 AM
چی شد؟

من که نفهمیدم!

با اینکه سریال رو با یک هفته تاخیر دیده بودم و توی این تایپیک هم اومدم و نظر بچه ها رو می خوندم و می دونستم داستان چیه ، ولی باز هم برام گنگ بود!

آخر سر لانا چی کاره بود؟ همه کاره بود یا هیچ کاره؟

منظورش از سکانس آخر بین جود و لانا چی بود؟

آلما چی شد؟

فقط از نشان دادن نوع فیلم برداری قدیم که همه تصاویر را با پیش زمینه آبی و گرفته نشان می داد و کات کردن تو تصاویر واقعی خوشم اومد!

خلاصه خیلی شوخمی تموم شد! حیف 5 قسمت اول! معرکه بود! داستان مرموز و با حالی داشت که آخرش هم نیمه نصفه تموم کردند! مثلا می خواستند ما ها رو تو حس تعلیق بزارند وگرنه این قسمت آخر لانا را دو پهلو نشون نمی دادند!

امتیاز من به این قسمت 7 است و به کل فصل هم 6.5 می دهم

Chandler Bing
02-01-2013, 12:31 AM
آخر سر لانا چی کاره بود؟ همه کاره بود یا هیچ کاره؟
وقتی سوال مشخص نیست نمیشه به سوال هم جواب داد، به نظر من که روشن بود

منظورش از سکانس آخر بین جود و لانا چی بود؟
ادامه ی یکی از سکانس های قسمت اول بود، وقتی لانا میره با جود حرف بزنه، جود بهش میگه این داستان رو بنویس و بعد کات میخوره به صحنه ی ورود بلادی فیس. اما ایندفعه خروج لانا رو نشون میده از تیمارستان که معنی ازادی هم داره!!

آلما چی شد؟
مُرد.
===================
قبول دارم یه ذره شوخمی بود اما نه اینقدر که شما جو میدید. اتفاقا موفق شدند داستان رو عالی جمع کنند.

Why Me ?
02-01-2013, 12:39 AM
قبول دارم یه ذره شوخمی بود اما نه اینقدر که شما جو میدید. اتفاقا موفق شدند داستان رو عالی جمع کنند.

داش اشکان من کجا جو میدم؟

بابا تقصیر خودشونه! سطح توقع آدم رو می برند بالا اونوقت اینجوری جمعش می کنند! یاد قسمت 2 بیافت که عجب جن گیری معرکه ای داشت!

به هر حال رفت تا سال بعد. اگر عمری باقی موند و من هم هنوز سریال نگاه می کردم ، به احتمال 90 درصد دیگه این سریال رو دنبال نمی کنم!

Chandler Bing
02-01-2013, 12:46 AM
داش اشکان من کجا جو میدم؟

بابا تقصیر خودشونه! سطح توقع آدم رو می برند بالا اونوقت اینجوری جمعش می کنند! یاد قسمت 2 بیافت که عجب جن گیری معرکه ای داشت!

به هر حال رفت تا سال بعد. اگر عمری باقی موند و من هم هنوز سریال نگاه می کردم ، به احتمال 90 درصد دیگه این سریال رو دنبال نمی کنم!

میگم که، نیمه ی اول سریال معرکه بود!! راحت میشد بهش 10 داد اما رفته رفته وا رفت و دیگه نتونستند جمعش کنند، مثل قسمت 12 یه افتضاح به تمام معنا بود، اما، اما تو قسمت اخر تقریبا همه چیز رو به سرانجام رسوندند، تکلیف تمامی کارکترها مشخص شد که جای تشکر داره:Smiley36:
من که 100% فصل بعد رو میبینم

9353980174
02-01-2013, 01:18 AM
من با تمام وجود منتظرم فصل بعدی بیاد،
من ملاکم برای امتیاز دادن به این سریال و یا هر سریال دیگه اینه که
اگر در زمان دیدن اون از وقتی که برای تماشا کردن گذاشته باشم راضی باشم و از دیدن فیلم لذت برده باشم بهش نمره خوبی میدم و بهش میگم یک فیلم خوب
این سریال هم واقعا عالی بود به نظر من
نظر من اینه که اگر خیلی بخوایم کم لطفی کنیم، حداقل میتونیم بگیم جزو 20تا سریال برتر دنیاست و اگر تو این سبک بخوای فیلمی ببینی این یکی از پیشنهادات منه

osture
02-01-2013, 01:31 AM
آقا چی مشخص شد ؟ :Smiley10:

یعنی واقعا حیف وقت که گذاشتم رو فصل دومش. تنها چیزی که داره اینه که خوش ساخته. ولی داستان در کل یک سری چرندیات کامل بود.
این سازندش همون روی Glee وقت بزاره بهتره.
بعدشم این سریال اسم American Horror Story هست و ژانرش هم توی imdb مثلا ژانر وحشت هست.
تو کل این فصل تنها چیزی که من حس نکردم 1 ثانیه احساس هیجان یا ترس بود.
به بعضی قسمتهای قبلیش امتیاز خوبی دادم, چون فکر می کردم این سریال خوش ساخت قراره به جایی برسه.
به این قسمت امتیاز 5 رو به عنوان نمره ی کلی این فصل می دم. بیخود نیست که سریال تو لیست بدترین سریال های منتقدا بود دیگه :|
بنظرم این سریال جدای ترس بیشتر رو روان تاثیر میزاشت
یه سریال توی جو تاریک توی دیوونه خونه با یه کارهای عجیب که اغلب کارها ترسناک نبودن ولی یچیزی بودن که بار اول بود میدیدم
من همیشه شبا این سریال رو میدیدم ساعت 3 تیتراژ رو هم کامل میدیدم ترس تیتراژش بیشتر بود یجای تیتراژ یکی به پشت از پله ها بالا میره و یجا مجسمه صورتش عوض میشه
اگه اینا که توی تیتراژ بود توی سریال اتفاق میافتاد جالب تر میشد از لحاظ ترس

WalTer WhiTe
02-01-2013, 06:26 PM

والا به خدا من هنوز نفهمیدم داستان این ادم فضایی ها چی بود
و چرا این فضایی ها این کارها رو کردن و کیت واکر رو به این روز انداختن و زنش رو بردن و بعدش آوردن و دوباره اون یکی زنش رو بردن و حامله برش گردوند
این ها همش سواله که مثلا چرا می گفتن بچه های کیت خیلی خاص هستن یعنی خود کیت اعتقاد داشت ها
توی فصل قبل هم همین کار رو جور دیگه کردن با اون بچه که دجال می گفتن بهش
اصلا سر تا پای سریال رو آب بسته بودن به نظر من
در مورد خوش ساخت بودن هم قبول دارم سریال خوش ساختی هست ولی از نظر داستانی و این که نتونستن درست تموم کنند باید
این رو یک جوری پذیرفت نه اینکه فقط بگیم خوب تموم شدش
حتی توی یکی از نظر سنجی های سایت های خارجی هم این سریال جزو بدترین ها شده بود

البته فصل بعد رو هم خواهم دید ولی نه با عشق بلکه فقط از روی کنج کاوی که بفهمم واقعا کارگردان می خواهد به ما با این داستان هاش چی بگه
هر چند هم بعید می دونم اصلا چیزی بخواد بگه و فقط قصدش سرگرمی هست و به انتهای درست حسابی هیچ وقت فکر نمیکنه

Chandler Bing
02-01-2013, 06:35 PM
من همه نظرات رو خوندم
جالبه برام شما تنها کسی هستی که سره حرفت هستی و میگی عالی تموم شد
شما 3 پست اول صفحه ی اول رو بخون، تقریبا اکثرا موافق ان که سریال رو خوب جمع کردند اما همه هم قبول دارن که یه ذره اشفتگی وجود داشت.
فضایی ها امدن دست گذاشتن رو یه نفر، خالا اون یه نفر کیته، میخوان روش ازمایش کنند، زنش رو میدزدند، کیت میره دیوونه خونه، با اون دختره رابطه برقرار میکنه و حامله اش میکنه، فضایی ها میدزدن دختره رو و روش ازمایش میکنند و برش میگردوند. و در اخر چون دوتا بچه ای کیت زیر دست فضایی ها بودن مثلا قدرت خاصی دارن.
اینا همه با فرض اینکه وجود فضایی ها رو باور داشته باشیم و به برتر بودن اون ها هم ایمان داشته باشیم.

9353980174
02-01-2013, 06:42 PM
از همون اولین قسمت من گفتم که این موجودات فضایی داستان رو داغون کردند
خیلی کارای دیگه میشد کرد
البته شاید برای جذب مخاطب فضایی پسند بوده
ولی میشد با جن و روح و غیره هم همین کاری که رایان مورفی با فضایی ها انجام داد رو اجرا کرد و راحتتر هم پذیرش میشد
آخرش هم داستان فضایی ها رو ماست مالی کردند
به نظر من از تمام جوانب عالی بود به غیر از فضایی ها
داستان، فیلمبرداری، بازیگری، صدا گذاری و موسیقی، جلوه های ویژه، انتخاب دکور و البسه، همش پرفکت بود

Oceanic 6
02-01-2013, 06:45 PM
به این قسمت امتیاز 5 رو به عنوان نمره ی کلی این فصل می دم. بیخود نیست که سریال تو لیست بدترین سریال های منتقدا بود دیگه

یعنی اگه نخوام به بقیه حرفات گیر بدم به همین تیکه گیر میدم حتمن!
منتقد ها نوژن؟! یه منتفد هالیوود ریپورتر این سریال رو تو لیست بدترین هاش اورده بود! تازه اگه بشینی بقیه سریالهای لیست رو هم ببینی متوجه میشی طرف کلن پرت بوده از ماجرا!
عوضش اگر میخوای نظر منتقد ها رو درباره سریال بدونی یه سر به متاکریتیک بزن. سریال امسال 15 ـمین سریال منتخب شد. این 15ـمی هم میگم کشکی نمیگم نظر 40 تا روزنامه نگار و وبسایت نویس و منتقد بوده.

اما در مورد سایر بخشها من یه بار همه این حرفها رو تو تی وی شو نوشته بودم . فک کنم همون رو اینجا کپی کنم بهتر باشه.

به این فصل بطور کلی 8.5 میدم.
الان مثلن بیام بشینم بگم یه دوره ای شده بود در اون دهه زنهایی که باردار بودن از جا لباسی برای سقط جنین استفاده میکردن و خیلی هاشون هم میمیردن. ( همون کاری که لانا کرد ) یا بگم مثلن دهه 70 اوج زمانی بود که امریکا به وجود یوفو یا همون فضایی ها اعتقاد شدیدی داشتند.
نگاه اخر جود و دیالوگش به این معنا بود که خود "لانا" توانایی تبدیل شدن به شیطان رو داره و میتونه کارهای بدی رو انجام بدی. این سکانس از این جهت با معنا بود که بعد از قتل پسر خودش نشون داده شد. شاید اگه اول سریال نشون میداد چیز خاصی نبود اما انتهای سریال معنادارش کرد به اینکه ادم خودش توانایی اینو داره تبدیل به بدترین چیز بشه.

من که نمیگم بی عیبه! میگم جزو سریال های خوب هست. تو فصل دوم هم پیشرفت کرده. از نظر بازیگری، تصویر برداری، کارگردانی.
مشکل ahs چه در فصل اول و چه دوم ضعف در پایان بندی کار هست. داستان محکم شروع میشه و نه چندان جالب تموم میشه ولی با اینحال تنها سریال این سبکی تلویزیون محسوب میشه. اونم در روزهایی که همه سریالها تو ورطه تکرار افتادن.
نکته مهم اینه که وقتی میخوایم سریالی رو شروع کنیم باید قواعد اون سریال رو هم بپذیریم. داستان فصل در تیمارستان میگذشت. یه سری میگن چرا وسطش اهنگ هم خوندن یا ... ولی بنظرم من اون تیکه اهنگ یکی از بهترین بخش های سریال بود. نوآوری داشت. وهم و خیال قاطی اون صحنه شده بود. در لحظه داشتیم تو مغز یه کسی که تازه شوک برقی بهش دادن رو میدیدیم. قاعدتن نباید انتظار چیزی نُرمال رو داشته باشیم در اون صحنه.
مشکل اصلی اینه با کلیشه های رایج خودمون رو محدود کردیم. شما الان فیلمهای سینمایی ژانر وحشت رو نگاه کنین. اکثرشون نه ترسناک هستند و نه چیزی. داستان تکراری هم دارن. مجموعه ای از تصاویر مضحکن که بعضن باعث خنده ملت هم میشن. چون اسم سریال داستانهای وحشت آمریکاییه . ملت فکر میکنن دیگه بعد دیدن هر اپیزود باید خودشون رو خیس کنن در حالیکه اینطوری نیست. تم ترسناک داره ولی دلیل نداره ما بخوایم از ترس به خودمون بلرزیم. مهمترین ویژگی سریال اینه که میخواد داستانهایی رو تعریف کنه که بیشتر عجیب غریبن تا ترسناک و بنظرم با خلاقیت خوبی هم اینکارو کرده. از ارجاعات تاریخی و وقایع واقعی هم استفاده کرده. چه استفاده خوبی از "ان فرانک" و "آشوویتز" کرده بود در سریال. یا چیزهای دیگه.

NOjAN
02-01-2013, 07:58 PM
نیم ساعت نشستم نوشتم, اومدم یه نقل قول بکنم کلش پرید :Smiley18:

در مورد نظر منتقدا من با اطلاع کافی حرف نزدم.. ولی الان که شما گفتی یه سری به متا زدم و چون از سیستم امتیاز بندیشون اطلاعی نداشتم مقایسه کردم..

فصل پنج برکینگ بد: 99/100
فصل چهار برکینگ بد: 95/100
فصل دوم آمریکن: 64/100

هرچند مقایسه ی این دوتا سریال کار درستی نیست و هرکسی تفاوت سطحشون رو حس می کنه, ولی در کل امتیاز خوبی نداره. جزو 15 سریال منتخب سال بودن هم به نظرم عنوان چشم گیری نیست.. (در کل 15 سریال در هر سال وجود نداره که من حاضر بشم وقتم رو بزارم روش)
فصل اول سریال کلی نامزدی توی امی داشت و نامزد بهترین سریال درام golden globe هم شده بود.. ولی فصل 2 رسما هیچی! البته امی هنوز مونده, ولی من به نامزدی خود سریال برای بهترین سریال درام امیدی ندارم. هرچند بازی جسیکا لین باز هم قشنگ بود.

حالا با تمام تفاسیر بالا, من خودم طرفدار این سریال هستم و به چندتا از قسمت های همین فصل هم امتیاز 9 و 10 دادم.. ولی این که آخر فصل رو اینجوری تموم می کنن, خیلی ضدحاله و نظر من رو کلا نسبت به سریال عوض می کنه.

ولی بنظرم من اون تیکه اهنگ یکی از بهترین بخش های سریال بود.
با شما موافقم. این رو توی بحث اپیزودیک اون قسمت هم گفتم.

در کل هر سریال, فیلم, کتاب یا حتی قطعه ی موسیقی نیاز به یه پایان خوب داره. که من توی فصل دوم این سریال به هیچ وجه ندیدم.

Oceanic 6
02-01-2013, 08:31 PM
سریالهای زیادی نیستن که بالای 90 امتیاز متا رو میارن. فک کنم فقط دو سه تا هستن در حال حاضر! یعنی بریکینگ بد، هوملند، جاستیفاید . همین سه تا بالای نودن.
منم نمیگم در حد بریکینگ بد یا حتی جاستیفایده. دارم میگم این قدری هم داغون نیس که میگن. در حد ومپایر دایریز پایین اورده شد فک کنم :D
من فکر کنم تنها ایراد این فصل این بود که نتونست موضوع فضایی ها رو جمع بندی کامل کنه وگرنه برای بقیه مسایل توضیح داد. من چون بعد هر قسمت مجبور بودم مصاحبه هاشون رو هم بخونم که در ترجمه سریال چیزی رو اشتباه نکنم فهمیدم که قرار نیست موضوع فضایی ها رو به سرانجام خاصی برسونن به همین دلیل انتظارم رو زیاد بالا نبردم. هر چند اپیزود دوم و 5 سریال بهترین اپیزودهای فصل از نظرم بودن و این حرفی که زدم رو ثابت میکنه که سریال و بطور کلی نویسنده ها توانایی جمع بندی داستان ها رو ندارن و اپیزودهای ابتدایی بهتر از انتهایی ها هستن
در مورد نامزدی ها هم که به احتمال خیلی زیاد امی، بهترین مینی رو نامزد میشه و بهترین بازیگر زن و مکمل زن!
امسال گلدن گلوب قبضه سریالهای سیا/سی بود واسه همین حتی سریالی مثه Political Animals که حتی شبکه USA هم کنسلش کرد و بشدت ضعیف بود ( هر کی دیده منظورم رو متوجه میشه ) نامزد بهترین مینی شده بود! زیاد روش نمیشد حساب کرد .
اما از نظر فنی خیلی بالاتر از فصل اول بود.
حرفت درباره پایان بندی و اینکه فضایی ها رو دلیل خوب واسش نیاوردم قبول میکنم اما بقیه مواردی که گفتن بعنوان ایراد، ایراد نیست :)