PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Americans | بحث اپیزودیک | فصل اول ، قسمت اول

AR!@N
01-31-2013, 09:49 PM
http://www.picoup.ir/images/46007856926551852581.jpg

Season 1, Episode 1, Pilot
فصل اول, قسمت اول, پایلوت

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2349740/)

خلاصه داستان اين قسمت : جاسوس ها فردی رو به گروگان میگیرن ولی به کشتی که قرار بود اون رو بهش تحویل بدن نمیرسن و مجبور میشن اون رو پیش خودشون نگه دارن ، گروگان هم بهشون پیشنهاد میده در صورت همکاری 3 میلیون دلار بهشون داده میشه...

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/thread40738.html#post103190)

Chandler Bing
02-01-2013, 03:03 AM
خیلی خوب بود، به راحتی میتونند چندین فصل بسازند. به قول خودشون هوملند fx. و من خیلی خوشحالم که یه شاهکار دیگه به شبکه ی اف اکس اضافه شد. یکی از بهترین هاست.
موسیقی عالی بود، مخصوصا اون سکانس تعقیب و گریز. بازی ها هم همین طور. داستان به شدت درگیر کننده که واقعا باهاش حال کردم.
الان باید بخوابم تا 4 ساعت دیگه پاشم برای دانلود بیگ بنگ به خاطر همین حوصله نوشتن ندارم. فقط اینو بگم که اصلا گذشت 1 ساعت و 10 دقیقه ی سریال رو حس نکردم. 9 دادم

Chandler Bing
02-02-2013, 02:55 PM
هیچ کس این سریال رو ندیده؟:Smiley15: بی خیال بابا!!

Irag
02-02-2013, 03:02 PM
از بین سریالهایی که تازه شروع شدن این یکی بهترین بود.
موضوع و محتوای خوبی داره
و عجله آنچنانی هم نداشت
بخصوص سکانس آخر که هر دو گروه (همسایه) رو خوش فکر و باهوش نشون داد واقعا خوب بود.
7 دادم.

Raylan Givens
02-02-2013, 03:13 PM
من تازه امشب میخوام ببینم یادم نبود:Smiley19:

mobin
02-03-2013, 12:58 AM
موضوع خوبی داشت ولی هنوز خیلی برای کار جاداره... یک مقدار خسته کننده بود و اون کشش لازم رو نداشت... شاید زمانش برای یک قسمت زیاد بود..شایدم چون موضوع مال دهه 60 و70 میلادی و گذشته بود من نتونستم ارتباط خیلی خوبی باهاش برقرار کنم.... هرچند با یک قسمت نمیشه خیلی قضاوت کرد ولی فکر نکنم به هیچ عنوان به پای هوملند برسه

AR!@N
02-03-2013, 09:19 AM
صحنه های اکشن اش خوب بود بازیگر ها هم عالی بودن . از این زنه اصلا خوشم بیومد مثل ماسته.داستانش عالیه کلی هم هیجان داره. قسمت اول بد نبود ولی در آینده فکر کنم خیلی بهتر بشه. 8 میدم

Raylan Givens
02-03-2013, 12:01 PM
منم دیشب دیدم به عنوانِ پایلوت خیلی خوب بود چند تا صحنه یِ اکشن هم داشت که خوب بود :Smiley35: داستانشم یه جوریه که میتونه خیلی بهتر بشه تو قسمتای بعدی :Smiley34::Smiley35: کلن FX چیزِ بد نمیسازه :Smiley69: امتیازم 8 میدم :Smiley17:

hadi2006mi
02-03-2013, 03:14 PM
سریالش بدک نبود باید ببینیم تو قسمتهای بعد چجور پیش میری احساسا میکنم فلش بکهای که میزنه زیاد ضروری نباشه

H@RiR
02-03-2013, 09:02 PM
من که بیشتر از 5 نمیدم.......
تازه پنجم زیادشه ......
مگر اینکه قسمت های بعدش بهتر باشه ......
فقط اینکه بالاخره زنه به مرده اعتماد کرد جالب بود .....
از FX بیشتر از این انتظار داشتم ......:Smiley10::Smiley104::Smiley104:

Chandler Bing
02-03-2013, 09:10 PM
من که بیشتر از 5 نمیدم.......
تازه پنجم زیادشه ......
مگر اینکه قسمت های بعدش بهتر باشه ......
فقط اینکه بالاخره زنه به مرده اعتماد کرد جالب بود .....
از FX بیشتر از این انتظار داشتم ......:Smiley10::Smiley104::Smiley104:

دلیل؟:Smiley10: 5 اخه با مرام؟ چه ایرادی داشت؟
--------------------------
ایرج تو هم که اینهمه تعریف کردی 7 دادی که:Smiley39:

H@RiR
02-03-2013, 09:34 PM
دلیل؟ 5 اخه با مرام؟ چه ایرادی داشت؟
--------------------------
ایرج تو هم که اینهمه تعریف کردی 7 دادی که

واقعا بیشتر از این انتظار داشتم ......
داستان خوب پرداخته نشده بود .....
به شخصیت ها خوب تفهیم نشده بود که قراره چیکار کنن انگار توی باغ نبودن .....
و اشکالات استراتژیک داشت .....
شاید قسمتهای بعد بهتر بشه ولی این قسمت که بهم نچسبید .....
تازه اول از همه و قبل از اینکه اینجا لینکش بیاد رفتم و گشتم و پیدا کردم و با زحمت گرفتم ولی کاملا ناامیدم کرد .....
میگم امیدوارم بهتر بشه ......

راستی اشکان برو این سریالی که میگم رو ببین بعد نظرت رو بگو The Following توی آمریکا مثل توپ صدا کرده دو قسمتش اومده و بی نظیره درباره یه سری قاتل سریالیه..... عالی حتما ببین .....

WalTer WhiTe
02-04-2013, 12:35 AM
به من هم اصلا نچسبید
خیلی خشک بود خیلی تکراری و خیلی طولانی
واقعا فقط می تونم بگم wool-bearing هوملند هم نبود
این همه تعریف شده بود که چی ؟؟ من که نفهمیدم ؟؟
واقعا اصلا هدف چی بود این کا گ ب اصلا توی امریکا چی کار داشت
هیچی
یعنی هیچی من نفهمیدم داستان میخواد چطوری پیش بره
این زنه که اخره ماست بود واقعا هیف ماست به نظر اگر به گم دوغ بهتره
اصلا داستان گیرایی نداشت
5 هم زیادش بود که بهش دادم
واقعا برای قسمت اول از نظر من افتضاح بود
ترجیح می دم اگر بخوام ادامه بدم هر دو هفته یک بار ببینم

یک سوال
من نسخه 480 ام اس دی رو دانلود کرده بودم
رنگ فیلم کاملا افتضاح بود خیلی روشن و کدر بود و اصلا شفافیت نداشت
می خواستم بپرسم توی نسخه های دیگه هم این طور بوده یا نه
اگر کسی نسخه دیگه ای دانلود کرده و فکر میکنه بهتره لطفا بگه تا از هفته بعد نسخه دیگه ای دانلود کنم

H@RiR
02-04-2013, 12:59 AM
اگر کسی نسخه دیگه ای دانلود کرده و فکر میکنه بهتره لطفا بگه تا از هفته بعد نسخه دیگه ای دانلود کنم

رنگش بد نبود احتمالا تنظیمات نرم افزارت بد بوده ......
البته من نسخه انجمن رو دانلود نکردم ......:Smiley39:

WalTer WhiTe
02-04-2013, 01:04 AM
رنگش بد نبود احتمالا تنظیمات نرم افزارت بد بوده ......
البته من نسخه انجمن رو دانلود نکردم ......:Smiley39:

نه تنظیمات نرم افزاری ام درسته
چون امروز هم اسپارتاکوس رو دیدم و هم جاستیفاید
هر دوش خیلی عالی بود
ایراد از نسخه بود
اگر کسی از روی نسخه ی دیگه ای دیده بگه لطفا
:Smiley17:

d@vid
02-04-2013, 02:11 AM
The Following اصلاً نباید با این مقایسه بشه چون فاکس شبکه دولتی یک جوارایی حساب میشه و تبلغات بیشتری برای سریالاش کرده ولی FX نسبتاً تبلغات زیادی نکرد و این اواخر تبلغاتش زیاد شد همنی که تونست رکورد پایلوت هورور و پسرا رو بشکنه برای شبمه بسه، داستان هم اصلاً تکراری نبود، موسیقی متن فوق العاده بود ولی قسمت تعقیب و گریزش یکم خوب درست نکرده بودن و از فضاش خوشم نیومد ولی از دهه ایی که سریال رو درست کن خیلی خوشم میاد
در کل از پایلوت هوملند بهتر بود و فکر کنم ازش بهتر هم بشه

Irag
02-04-2013, 07:39 PM
نه تنظیمات نرم افزاری ام درسته
چون امروز هم اسپارتاکوس رو دیدم و هم جاستیفاید
هر دوش خیلی عالی بود
ایراد از نسخه بود
اگر کسی از روی نسخه ی دیگه ای دیده بگه لطفا
:Smiley17:

من هم 480 دان کردم همین مشکل رو داشت.

Boronka
02-07-2013, 03:49 AM
شدیدا بد
افتضاح ترین پایلوتی بود که امسال در یک سریال دیدم
چرا اینقدر طولانی بود
واقعا خسته کننده بود و من رو کاملا کسل کرد
خیلی موضوع خوبی رو انتخاب نکردن چرا همه می گید موضوعش خوبه
یکی توضیحی بدید آخه چی این سریال خوب بوده که شما خوشتون اومده
باز دم بانشی گرم
خیلی با اون بیشتر از این سریال حال کردم

مثل یک سری از بچه ها من هم 5 می دهم

Achillies
02-07-2013, 09:29 AM
کجاش افتضاح بود؟:Smiley10:
خیلی هم قشنگ بود.داستانش یه جوریه که میتونن خیلی مانور بدن.اون تیکه ای که فیلیپ,کاپیتان رو میکشه رو دوست داشتم.
کلا جو سریالش رو دوست دارم.
مطمئنا این سریال در آینده خیلی بهتر هم میشه.:Smiley35:
بهش 8 میدم.

9353980174
02-08-2013, 01:47 PM
جالب بود برام، داستان جالبیه
همش یاد برد پیت و آنجلینا جولی میفتم :))

تیپ دختره مثل دوشس کیت میدلتونه
خوشم میاد ازش
از چهره پسره هم خیلی خوشم میاد
خوب میتونه قیافه چندش به خودش بگیره، مخصوصا وقتی داشت تو مراسم هوا و فضا شرکت میکرد :))

فکر میکنم من از معدود افرادی هستم که وقتی یک سریالی خوب باشه دیگه 7 و 8 و 9 تو کارم نیست
راسته 10 میدم :Smiley14:
مرسی از اینکه این سریال زیبا رو به ما معرفی کردین:Smiley41:

hossein 2
02-13-2013, 10:12 PM
قسمت اول رو دیدم و خیلی هم ازش لذت بردم ... از سریالهای جاسوسی خیلی خوشم میاد و واقعا این داره انتظاراتم رو برآورده میکنه .
هرچند چیز زیادی درموردش نمیدونم ولی مطمئنم قسمتهای بعدی قشنگتر هم میشه و از وقایع بیشتری باخبر میشیم .

MaRYaM Goli
04-04-2013, 05:34 PM
باحال بود با اینکه من زیاد از اینجور سریالا خوشم نمیاد ولی این هم هیجانش خوب بود هم رومنس هم هوشمندانه بود 7 دادم و دارم بقیه قسمتاشم دانلود میکنم ببینم

Mikado
10-28-2013, 02:27 PM
http://picoup.ir/images/40538085134326096633.jpg

من خیلی اتفاقی از روی تیزری که در "سانز" دیده بودم، شروع به دیدن این سریال کردم، میتونم بگم شروع این سریال یکی از بهترین پایلوت هایی بود که تا به حال دیده بودم.

یکی از بهترین خاطراتی که من از فیلم هایی با تم جاسوسی دارم مربوط به فیلم "زندگی دیگران (www.imdb.com/title/tt0405094/)" ـه. همیشه دوست داشتم فیلمی به خوبی اون ببینم، نمیخوام خیلی افراطی برخورد کنم و این سریال رو با این فیلم در یک سطح ببینم، ولی میتونم بگم برای کسی از این تم داستان لذت میبره گزینه خوبیه.

فعلا فقط چند قسمت اول رو دیدم و کاملاً راضی بودم. پیچیدگی آرمان، هدف و عقاید سیاسی در تقابل با ذهنیت و شخصیت مستقل یک انسان به خوبی نشون داده شده.

وقتی الیزابت به دیدن کلنل رفت و اون بهش گفت: "نظرت در مورد فیلیپ چیه، تا به حال چند بار گزارشش رو دادی" جدا از غافلگیری، برای من کاملاً باور پذیر و قابل درک بود. حتی عوض شدن ذهنیت الیزابت نسبت به کاری که داشتن میکردن.

بازی بازیگران، اون هم در قسمت پایلوت اینقدر خوب و جا افتاده بود که کاملا باورپذیر می‌اومد و میتونم بگم نویسندگان این سریال به خوبی دارن فضای جنگ سرد رو به تصویر میکشن.

امیدوارم در قسمت های بعدی هم به مانند اپیزود اول، سریال خوب و باورپذیر و قدرتمند بمونه.

mehran-a1234
10-28-2013, 05:30 PM
چقدر خسته کننده.....هیچ هیجانی توش نبود :Smiley104::Smiley15::Smiley15::Smiley15::Smiley15 ::Smiley15::Smiley15::Smiley15::Smiley15::Smiley15 ::Smiley15::Smiley15::Smiley15::Smiley15::Smiley15 ::Smiley15::Smiley15::Smiley15::Smiley15::Smiley15 ::Smiley15:

naser-J
10-28-2013, 08:04 PM
من خیلی اتفاقی از روی تیزری که در "سانز" دیده بودم، شروع به دیدن این سریال کردم، میتونم بگم شروع این سریال یکی از بهترین پایلوت هایی بود که تا به حال دیده بودم.

جدا خوشت اومده :Smiley10::Smiley15:
یادش بخیر عجب سریال بی در و پیکری بود.هیچ وقت نمی تونستم تحملش کنم. نه معمای های جاسوسی درست حسابی داشت و نه بازیگر خوب و نه داستان قوی. هیچی نداشت به جز یک ریتم کند که هر لحظه اش عذاب بود و به زور هر قسمت رو تحمل می کردم اخرش هم نصفه رهاش کردم از بس اعصاب خورد کن بود.

Raylan Givens
10-28-2013, 08:28 PM
یه نظر منم خیلی قشنگ بود ، اگر بخوام با هملند هم مقایسه ــش کنم میتونم بگم بهتر از هملنده :Smiley69:

mehran-a1234
10-28-2013, 09:30 PM
درسته واقعاً کسل کننده بود

pooya
10-28-2013, 10:03 PM
دوست عزیز لطفا با احترام با نظرات بقیه برخورد کنید و سعی کنید بیشتر دیدگاه خودتون رو بیان کنید و بی جهت از شکلک ها زیاد و مختلف که شاید باعث تعبیر اشتباه بشن استفاده نکنید.
با تشکر .

Boronka
10-28-2013, 10:57 PM
من یکی از کسایی بودم که پارسال وقتی این سریال پخش می شدش توی بحثش شرکت می کردم و همیشه از این سریال ناراضی بودم و همیشه غر می زدم الان هم که دیدم این بحث اومده بالا خیلی تعجب کردم پس بزار یکمی دیگه غر بزنم تا دلم خنک بشه:Smiley36:
توی یکی از بحث های اپیزودیک این سریال یک بحثی با مترجم این سریال من داشتم درباره تبلیغات کمی که شده بود در مورد این سریال اقای علیرضا می گفت چون تبلیغات کم بوده این سریال مخاطب نداشته ولی من می گفتم چون سریال یکمی خاص هست و برای همه جذاب نیست و هر قشری نمی پسنده مخاطب نداشته و می گفتم سریالش هم کند هست و هم خسته کننده هست. خلاصه سرتون رو درد نیارم ما تا تهش دیدیم و هیچ وقت راضی نبودیم و نخواهیم بود. در آخر فقط بگم که درمقایسه با همولند، این سریال اصلا حرفی برای گفتن نداره چون نکات سیاسی که همولند داره هر جنبنده ای رو وادار میکنه اون سریال رو ببینه چه کسی که خوشش بیاد و چه کسی که خوشش نیاد ولی این سریال واقعا هیچی نداشت یک سری کارهای جاسوسی و اطلاعاتی رو ما می دیدیم که تو خیلی از فیلم های دیگه هم دیده بودیم
اون آقایی هم که شکلک گذاشته خوب از سریال بدش اومده. چرا بهش گیر می دهید ؟:Smiley10: من که فکر نکنم منظوری داشته باشه:Smiley35:

Mikado
10-29-2013, 12:18 AM
من بعد از مدت ها یه سریال جدید رو شروع کردم و اومدم دو خط در مورد لذتی که ازش بردم نوشتم.

چنین رفتارها و توصیف هایی مثل بی در و پیکر و این شکلک ها نمیدونم معنیش چیه، آدم رو از هر چی نظر و نوشته و دو خط صحبت کردنه پشیمون می‌کنید.

سعی میکنم از این به بعد نظرم رو برای خودم نگه دارم.

موفق باشید.

Achillies
10-29-2013, 12:40 AM
میکادو خان، شما خودت رو ناراحت نکن. هر کسی یه سلیقه ای داره، من خودم خیلی از سریال خوشم اومد. اگه به صورت اتفاقی پاک نشده بود الان ادامه اش رو هم دیده بودم، ولی چون حوصله اش رو ندارم از اول دانلود کنم، هنوز تو قسمت ششم گیر کردم:Smiley36:
الان هم از نمره ای که به قسمت اول دادم پشیمونم، به نظرم باید ده میدادم.
این دوست خوبمون آقا مهران هم تو این کار سابقه داره:Smiley36: سر برکینگ بد هم همین چیزها رو میگفت. بالاخره هر کسی سلیقه خاص خودش رو داره.
به نظر من که بازی ها فوق العاده ست، به قول میکادو فضای جنگ سرد به خوبی داره به تصویر کشیده میشه. داستان خوبی هم داره، حتما حتما سریال رو دنبال میکنم.
الان وسوسه شدم که بقیه قسمت ها رو دانلود کنم ببینم:Smiley36:

9353980174
10-29-2013, 12:41 AM
به نظر منم قشنگ بود

سعی میکنم از این به بعد نظرم رو برای خودم نگه دارم.
حالا داری کم کم به نتایج خوبی میرسی

Boronka
10-29-2013, 01:36 AM
چقدر زود از دست همدیگه ناراحت می شویم :Smiley19::Smiley108:

اگه به صورت اتفاقی پاک نشده بود الان ادامه اش رو هم دیده بودم، ولی چون حوصله اش رو ندارم از اول دانلود کنم، هنوز تو قسمت ششم گیر کردم:Smiley36:

میگم شما شانس آوردی پاک شده از این شانست بهترین استفاده رو ببر و دیگه سراغش نرو
خنده های فراوان :Smiley14::Smiley14::Smiley14:
خواهشا شما ناراحت نشو شوخی بود

bbas
10-29-2013, 03:23 AM
برین اونور اومدم کی از این سریال بد میگه هاااااااااااا :Smiley13:
آقا من یکی که پای این سریال حوصلم سرنرفت البته نمیدونم چرا این تاپیک دوباره اومد بالا:Smiley10:
ولی به قول اشکان نمیفهمیدم چطور زمانش میگذره البته همون بحث اپیزودیک هم خودمون دوتا بودیما کسی نبود باهاش کل کل کنیم
ایشاالله فصل بعد چون تازه داستان میخواد جابیفته
هرکی بدش میاد ادامه نده اینکه دعوا نداره:Smiley104: