PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Supernatural | بحث اپیزودیک | فصل هشتم , اپیزود دوازدهم

pooya
01-31-2013, 11:41 PM
http://www.picoup.ir/images/03929676513132330987.jpg
Season 8 , Episode 12
As Time Goes By

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2506990/)

خلاصه داستان اين قسمت : سم و دین وقتی یک شخصی ادعا میکنه پدر بزرگ اوناست و اسمش هنری وینچستره شگفت زده میشن ، هنری به طور ناگهانی تو اتاق هتل ظاهر میشه و دنبال جان وینچستر میگرده و هنری برای متوقف کردن یکی از شیاطین تو زمان سفر کرده و به کمک جان وینچستر نیاز داره ............

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/thread33367-2.html#post103186)

Raylan Givens
02-01-2013, 12:37 AM
این قسمت خیلی خوب بود :Smiley35: کلن این فصل خیلی بالا پایین داره :Smiley10: یه قسمت خوبه یه قسمت بد :Smiley10: ولی این قسمت خیلی با حال بود :Smiley35: امتیاز 9 میدم :Smiley17::Smiley69:

atena90
02-01-2013, 12:39 AM
چه پدربزرگه خوشتیپییـــــــی.....:Smiley69:
من که راضی ام:Smiley35:
خوب بود 9 میدم. حداقل واسه من که کشش داشت این قسمت
دینم که مثل همیشه:Smiley41:

amiana
02-01-2013, 05:13 AM
من کلا از قسمتهایی که راجع به خود وینچسترها و مشکلاتشونه همیشه بیشتر خوشم اومده این قسمت هم به نظرم یه دفعه اصلا ماجرای تازه ای رو وارد زندگی سم و دین کرد
یه خورده با فاصله داشت با عالی، شاید مثلا اگر این همه اطلاعات و اتفاقات عجیب با حالت ماجراجویی بیشتری بدست میومد باحال تر بود
و حیف شد هنری مُرد خوب بودش
حداقل یکی دو قسمت کاش باهاشون بود زوج خوبی با سم و دین می شد
ظاهرا اتفاقات خیلی هیجان انگیزی در راهه اونطور که باب سینگر گفته - خدا بهمون رحم کنه :)
بعضی دیالوگ های اپیزود دیشب خیلی قلب شکاننده بود!
بخصوص اونجاش که هنری گفت تا موقعی که ما وینچسترها زنده ایم امید هم هست..

arefeh-7
02-01-2013, 12:00 PM
این قسمت متن عالی داشت ولی به نظرم دین وسم افتضاح بازی کردن صحنه های هیجانی در حد یه سریال دسته سوم بود

یعنی یه چند قسمتیه که سم هیچ کاری تو سریال انجام نمی ده ویه چاقو می زنه ،یکی می گیرتش ویا گروگان گرفته می شه صحنه ها خیلی فاصله توش زیاده مثلا دین وایساده شیطونه حرف بزنه بعد بکشش
یا دین وقتی پدربزرگش رو زمین افتاده داره دیالوگ می گه واقعا رو اعصاب بودن :Smiley103: هیچ نگرانی تو چهره سم مشخص نبود احساساتی رد و بدل نمی شد فقط حرف زدن داشت انگار این دوتا واقعا از بازی کردت تو سریال خسته شدن

bikash
02-01-2013, 05:55 PM
این قسمت واقعاً داستان قشنگی داشت مثلاً اگه یکی این قسمت رو ندیده باشه بیاد خلاصه قسمت رو بخونه جذبش میشه!!!! این قسمتو خوبم ساخته بودن من تا 20 دقیقه ی اول واقعاً جذبش شده بودم منو یاد فصل 4 و 5 انداخت!!! میتونستم 9 بدم ولی 10 میدم ( به خاطر داستانه جدیدی که داشت):Smiley35:

سم و دین هم جدیداً خیلی بی احساس بازی میکنن مخصوصاً سم!!!!!:Smiley15:

Chandler Bing
02-01-2013, 10:55 PM
خیلی خوب بود، منم 9 میدم. قشنگ همون حس فصل های اولیه رو داشت و حیف شد که ابدان رو اینقدر زود کشت، کلی میشد ازش استفاده کرد، یعنی به عنوان یه خط جدید داستانی میشد چندین قسمت ادامه اش داد، از این داستان تبلت ها خیلی بهتره!!! اما هنوز امید هست، شاید رفتن دنبال باز کردن جایی که مقالات هست.
کلا میشه روی این قضیه زیاد مانور داد!!
سوپرنچرال یعنی این!!!!!!!!!!!!!!

SaRaL
02-02-2013, 03:04 AM
منم دیدم و برعکس قسمت قبلی خوشم اومد ازش. ماجرای جالبی بود. واقعا حال و هوای فصلای وسطی رو داشت که میخکوب میشدم پای سریال. پدربزرگه هم جالب بود. مخصوصا اونجا که میخواست سوار ماشین شه.
امتیاز هم بین 9 و 10

WalTer WhiTe
02-02-2013, 11:12 PM
قسمت خیلی خوبی بود
مخصوصا اینکه وینچستر بزرگ رو هم دیدیم ولی کاش نمی مرد و چند قسمت بازی می کرد
بازیگر نقش ابدان رو خوب انتخاب نکرده بودن یعنی به نظرم خوب بازی نکرد اون شیطان خالص بودن و وحشی بودن رو زیاد نداشت
اینقدر توی این سریال شیطان دیدیم که دیگه هر شیطانی به ما نمی چسبه
بهترین شیطان ها از نظر من توی این سریال یکی لوسیفر بوده و یکی هم کرولی و یکی هم اون دختربچه هه بود فصل سوم اسمش یادم نیست چی بود اون هم قشنگ بازی می کرد
ولی این ابدان زیاد جالب نبود
فکر کنم این فصل از اون فصل های رویایی باشه که همه رو راضی کنه در انتهاش
چون دوباره به موضوع شیطان ها داره می پردازه