PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Warcraft به روی پرده سینما خواهد رفت

9353980174
02-02-2013, 01:51 AM
http://www.picoup.ir/images/01661955786586484666.jpg

WARCRAFT با کارگردانی دانکن جونز، کارگردان فیلم سورس کد، به روی پرده سینما خواهد رفت

Legendary Pictures حضور دانکن جونز، کارگردان فیلم "Source Code" را برای کارگردانی فیلم "Wardraft" اعلام کرد.

این استودیو، فیلمساز قدرتمند و مشهوری را برای تولید اقتباسی از بازی بسیار محبوب کمپانی Blizzard در نظر گرفته است و پیش بینی شده این اثر هنری در سال 2015 به روی پرده سینما برود. هنوز سیر داستانی که چالز لویت، نویسنده این اثر، به صورت دست نویس تهیه کرده است معلوم نیست، اما انتظار میرود عناصر خیالی و ماورایی این بازی موجب صدرنشین شدن این اثر سینمایی در میان دیگر آثار شود.

به گفته هالیوود ریپورتر، Warcraft در پاییز 2013 و با بودجه ای بیش از 100 میلیون دلار کلید خواهد خورد.

http://www.picoup.ir/images/03792636765260638966.jpg

این بازی شامل عوامل و عناصری همچون اژدها، غول، زامبی، گرگینه، موجودات فضایی و سفینه است.

سری مجموعه های Warcraft با بازی "Warcraft: Orcs & Humans" در سال 1994 پا به عرصه بازی های کامپیوتری نهاد و بعد آن سه قسمت دیگر نیز در ادامه قسمت اول راهی بازار شد: "Warcraft II: Tides of Darkness" در سال 1996، "Warcraft III: Reign of Chaos" در سال 2002 و "World of Warcraft"در سال 2004 که "World of Warcraft" در این میان توانست به موفقیت فراوانی دست یابد و در این نسخه قابلیت بازی همزمان با چندین نفر و امکان اختصاص شخصیتی منحصر به فرد برای هر یک از بازیکنان چشمگیر بود و در سال 2004 وارد بازار شد و از آن پس نسخه های بروز رسانی شده بسیاری از آن تولید شد. "World of Warcraft" به دلیل فراهم آوردن دنیایی مجازی برای افرادی از سراسر جهان توانسته 10 میلیون بازیکن ثابت آنلاین را به خود جلب کند.

تولید این اثر را کمپانی های بزرگ Atlas Entertainment، Blizzard Entertainment،Legendary Pictures، Warner Bros. Pictures عهده دار شده اند.

عوامل اصلی ساخت این فیلم بدین ترتیب اعلام شدند:

کارگردان: Duncan Jones (کارهای شاخص: Source Code، Moon)

نویسنده: Charles Leavitt (کارهای شاخص: Blood Diamond)

تهیه کنندگان: Thomas Tull (کارهای شاخص: Godzilla، The Great Wall، The Seventh Son، 300: Rise of an Empire، The Hangover Part III، Man of Steel، Jack the Giant Slayer، The Dark Knight Rises، Wrath of the Titans، The Hangover Part II، Sucker Punch، Inception، Clash of the Titans، Where the Wild Things Are،Ninja Assassin، The Hangover، Watchmen، The Dark Knight، 10,000 BC، 300 ، Superman Returns و غیره)
Jon Jashni (کارهای شاخص: Godzilla، The Great Wall، The Seventh Son، 300: Rise of an Empire، Jack the Giant Slayer، Wrath of the Titans، The Hangover Part II، Sucker Punch، The Town ، Clash of the Titans، Where the Wild Things Are، Ninja Assassin، The Hangover)
Charles Roven (کارهای شاخص: Man of Steel، The Dark Knight Rises، Season of the Witch ، The Dark Knight، Get Smart ، The Bank Job، Batman Begins، Scooby Doo 2: Monsters Unleashed، Three Kings، City of Angels، Made in U.S.A.)
Alex Gartner (کارهای شاخص: Season of the Witch، Get Smart ، The Bank Job)
دستیار تهیه: Chris Metzen

تهیه کننده اجرایی: Stuart Fenegan (کارهای شاخص: Source Code، Moon، Too Much Too Young، The Man Who Sold the World، Cargo)

جلوه های ویژه:Bill Westenhofer (کارهای شاخص: ، Percy Jackson: Sea of Monsters، A Good Day to Die Hard، Life of Pi، The A-Team، Land of the Lost، The Golden Compass، The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe، Stuart Little 2 ، Men in Black II ،Stuart Little)

ترجمه و تکمیل از DΩℝΚ
اختصاصی TV.WORLD
منبع: (+ (http://www.hitfix.com/news/warcraft-movie-nabs-source-code-director-duncan-jones) + (http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/warcraft-movie-lands-source-code-416956))

NOjAN
02-02-2013, 02:17 AM
فقط می تونم بگم واااااااااااااااااااااااا اااااااااای !!!!! من عاشق این بازی ام.. ارباب حلقه ها و got جلوش لنگ میندازن.. فقط خدا کنه خوب بسازنش!!
(آقا وهاب عرض تاپیکو خیلی زیاد گرفتی)

9353980174
02-02-2013, 02:18 AM
حاجی، حال کردی؟
از اخبار خاله زنکی تبدیل شدم به چی؟؟؟؟ :Smiley14:
حاجی من کلا موهای تنم فر دائم خورد این خبر رو شنیدم

اضافه شده در : 1

(آقا وهاب عرض تاپیکو خیلی زیاد گرفتی)
باز لازمه بگم تکنوفوبیا دارم؟؟؟؟؟
حاجی حالا چی؟ ازم راضی؟:Smiley36:

NOjAN
02-02-2013, 04:12 AM
باز لازمه بگم تکنوفوبیا دارم؟؟؟؟؟
حاجی حالا چی؟ ازم راضی؟
خیلی خوب شده دستت درد نکنه. قبلیه تو مانیتور من سرگیجه میاورد :Smiley36:

saeedbahari
02-02-2013, 04:18 AM
به نظرم بیان فقط دموهای CG اولش رو 2 ساعته کنن..در ضمن کتابش هم هست...من خیلی بازی نکردم با اینکه خوره بازی ام..ولی یاد نسخه فارسی دارینوس بخیر..(Mana)مانا کم است.....:Smiley17:

AR!@N
02-02-2013, 07:45 AM
دیدن این فیلم شرعا حرامه :| این بلیزارد بی همه چیز بعد از 4-5 سال بازی کردن تو سرور هاش شهریور IP های ایران رو بست . نه تونستین Diablo 3 رو تموم کنیم WoW هم به رحمت ایزدی پیوست :Smiley15:
پ.ن : افراد تو عکس از چپ به راست Onyxia , Kel'Thuzad , Ragnaros

Batlaghi
02-02-2013, 09:27 AM
داداشم هميشه مشغول اين بازي بود خيلي چيز رديفيه. اگه يه تيم قوي روش كار كنه ميشه چيز توپي از توش در آورد

D O R D I
02-02-2013, 10:11 AM
عجب خبری دادی وهاب جان باور کن هروقت وقت کنیم با فامیلا بازی میکنیم همین دیشب بازی کردیم من traxex (عکس1 (http://www.picoup.ir/images/35864003413548709987.jpg).2 (http://www.picoup.ir/images/31029841823782262545.jpg))گرفتم خیلی حال داد(دیگه کی بازی میکنه اینجا این بازی رو بچه ها)
خیلی باحاله بازی اخ که عجب فیلمی بشه

H@RiR
02-02-2013, 10:53 AM
عجب خبری دادی وهاب جان باور کن هروقت وقت کنیم با فامیلا بازی میکنیم همین دیشب بازی کردیم من traxex (عکس1.2)گرفتم خیلی حال داد(دیگه کی بازی میکنه اینجا این بازی رو بچه ها)
خیلی باحاله بازی اخ که عجب فیلمی بشه

یعنی بازی بی نظیری بود ......
کلی خاطره دارم باهاش .....
مرسی وهاب جان ......:Smiley17:

9353980174
02-02-2013, 11:29 AM
طبق خبر های موثق و غیر موثق، Mark Hildebrandt قرار است نقش King Varian Wrynn رو در این فیلم ایفا کند.

http://www.picoup.ir/images/79491526994294551118.jpg

و همچنین شایع شده است که Mila Kunis در نقش Jaina Proudmoore ایفای نقش خواهد داشت.

http://www.picoup.ir/images/86188780374378950054.jpg

و خالی بندی ها تا جایی پیش رفته که برای جانی دپ هم شایعه کرده اند که در این فیلم بازی خوهد کرد، ولی زورشون به اختصاص نقش خاصی برای دپ نرسیده هنوز

WolF_PiR
02-02-2013, 11:32 AM
اول از همه بابت خبر ممنون که روحمون رو شاد کردی
دوم اگه بتونن داستان لیچ کینگ و آبادون و ایلیدین رو بسازن به شخصه میگم میتونه پر فروش ترین فیلم 2015 بشه

NOjAN
02-02-2013, 12:39 PM
دیدن این فیلم شرعا حرامه :| این بلیزارد بی همه چیز بعد از 4-5 سال بازی کردن تو سرور هاش شهریور IP های ایران رو بست . نه تونستین Diablo 3 رو تموم کنیم WoW هم به رحمت ایزدی پیوست :Smiley15:
پ.ن : افراد تو عکس از چپ به راست Onyxia , Kel'Thuzad , Ragnaros
این به خاطر سیاست های دولت آمریکاست... وگرنه بلیزاد که مخش تاب نداره این همه شارژ ماهانه رو بیخیال بشه. الان دیتاسنترها, هاستینگ ها و کلا فروشگاه های آنلاین آمریکایی رو اگر با بخش پشتیبانیشون تماس بگیرین می گن بهتون که نمی تونن به ایران سرویس بدن.

(دیگه کی بازی میکنه اینجا این بازی رو بچه ها)
شما منظورت traxex توی dotaــست ؟ یا WOW ؟ من قبلا خیلی Dota بازی کردم.

خدا کنه فیلم حول بازی War Craft باشه.. نه World of Warcraft .. چون این دوتا خیلی تفاوت دارن با هم..
Warcraft در مورد 4 تا نژاد یا قومه و خیلی به داستان های اساطیری نزدیک تره. مثلا فکر کنین تو فیلم Blademaster رو همراه با Gruntــاش نشون بدن :Smiley19:

9353980174
02-02-2013, 12:47 PM
Warcraft در مورد 4 تا نژاد یا قومه و خیلی به داستان های اساطیری نزدیک تره. مثلا فکر کنین تو فیلم Blademaster رو همراه با Gruntــاش نشون بدن
حاجی Illidan Stormrage و Lich King عشقه
ببین عکسشو ، ازش ابهت میباره

http://www.picoup.ir/images/96404542051195913736.jpg

Headache
02-02-2013, 12:48 PM
تو دوران راهنمایی خیلی warcraft بازی میکردیم... یادش بخیر..
چند تا از بچهامون انقدر خوره بودن که نسخه های انگلیسی و فارسی کتاباشم گیر آورده بودند.. یه بارم با تیم منتخب شرق کشور(فکر کنم بچه های مشهد بودن) مسابقه دادیم که له شدیم! :Smiley14:
بدون شک باید منتظر یه شاهکار باشیم.

9353980174
02-02-2013, 12:50 PM
چند تا از بچهامون انقدر خوره بودن که نسخه های انگلیسی و فارسی کتاباشم گیر آورده بودند.. یه بارم با تیم منتخب شرق کشور(فکر کنم بچه های مشهد بودن) مسابقه دادیم که له شدیم!
چاکرتُم یره
مشدی ایه دیگه :Smiley14:

Headache
02-02-2013, 01:17 PM
چاکرتُم یره
مشدی ایه دیگه :smiley14:
از تاپیک دور میشیم ولی...
ماها کلا (5 نفری که رفتیم) و سر جمع و روهم رفته در روز شاید 20 ساعت بازی میکردیم.
بچه های مشهد هر کدوم روزی 20 ساعت پا سیستم بودن! D: تهران و اینام همین طور... اونا خیلی حرفه ای دنبال میکردن، وقتی دستاشون رو حین بازی نگاه میکردی واقعا کف میکری، سرعت کلیک ها و سرعت میکس و مچ کردن لوِل ها که رو سر هیرو ها میزدن و اینکه چقدر هماهنگ بودن. خلاصه خوب بود اما چون تو ایران آینده نداره اکثرا ولش میکردن و میرفتن پی درس و کار.

Shane Walsh
02-02-2013, 03:10 PM
2نسخه بازی جدید از dotA با گرافیک بهتر به اسم Dota 2 و Heros of newerth هم هستن که خیلی طرفدار دارن:Smiley36:

یکی از دوستام 3جلد از این کتاب رو داشت ...ازش گرفتم تا یه جاهایی خوندم و بازیش هم خیلی وقت پیش تموم کردم

داستانش خیلی خوبه ... مخصوصا آرتاس شاهزاده ی جوان که برای دفاع از مردمش دست به هر کاری میزنه و کارای وحشتناکی انجام میده ... خیانت آرتاس خیلی جالب بود

داستان لیچ کینگ و لشکریان undead همراهش که از راه حفره ها به تمام جهانها سفر میکنند تا اونها رو تصرف کنند ... و هر کسی که در این راه میکشن تبدیل به undead میشه و به لشکریان لیچ کینگ اضافه میشه...

کسانی که از lord of the rings خوششون میاد باید بدونن که سبکش شدیدا با اون یکیه و فقط گسترده تر هست

یک جنگ جهانی هم آخرش هست که لژیون سیاه با لشکریان undead حمله بسیار سنگینی رو شروع میکنه و جالبه بدونید تو این جنگ تمام نژادها Orc و human و Elf با هم متحد میشن تا این حمله رو دفع کنن ... نژادهایی که همیشه با هم سر جنگ داشتن

4 کتاب اصلی warcraft سال 2001 اومد و بازی معروفش warcraft 3 سال 2003 .... بازیش از کتاب پیروی کرده ... البته داستان warcraft هنوز تموم نشده و ادامه داره:Smiley17:

bbas
02-02-2013, 08:15 PM
يكي منو بگيره دارم بال در ميارم
خدا ميدونه از كي منتظر اين خبر بودم خدا لعنتشون كنه با اين بازيشون مارو معتاد كردم شبي حداقل بايد يه دست بازي كنم تا خوابم ببره

D O R D I
02-03-2013, 08:47 AM
شما منظورت traxex توی dotaــست ؟ یا WOW ؟ من قبلا خیلی Dota بازی کردم.
اره نوژن همون دوتا این به نظرم هیجانی تره برای بازی انلاین WOW هم بازی میکنم ولی دوتا یک چیز دیگست:Smiley35:
الان نقشه های جدید اومده خیلی حال میده یک تجدید خاطره بکن حتما:Smiley17:

از تاپیک دور میشیم ولی...
ماها کلا (5 نفری که رفتیم) و سر جمع و روهم رفته در روز شاید 20 ساعت بازی میکردیم.
بچه های مشهد هر کدوم روزی 20 ساعت پا سیستم بودن! D: تهران و اینام همین طور... اونا خیلی حرفه ای دنبال میکردن، وقتی دستاشون رو حین بازی نگاه میکردی واقعا کف میکری، سرعت کلیک ها و سرعت میکس و مچ کردن لوِل ها که رو سر هیرو ها میزدن و اینکه چقدر هماهنگ بودن. خلاصه خوب بود اما چون تو ایران آینده نداره اکثرا ولش میکردن و میرفتن پی درس و کار.
شاید باورتون نشه ولی من یک دوست دارم پسر دایش تو یک تیم برای آلمان بازی میکرد و یک پولی میگرفت اما ولش کرد تمام این خصوصیاتی هم که گفتی داشت تو بازی لامصب دهنت باز میموند بازیش رو میدیدی ولی همون نبود آینده باعث شد ولش کنه.

AR!@N
02-03-2013, 08:58 AM
خدا کنه فیلم حول بازی War Craft باشه.. نه World of Warcraft .. چون این دوتا خیلی تفاوت دارن با هم..
بیس داستان WoW همون WC3 هست. ولی اگه قراره فیلمی باشه بهتره از سه گانه نبرد باستانیان(War Of The Ancients) باشه. عالیه داستان اش . در مورد حمله Burning Legion ه و قضایا Illidan Stormrage و Gul'dan.از کتاب The Last Guardian هم باشه خیلی عالی میشه. البته اگه اون شایعه کع وهاب در مورد varian Wrynn گفت درست باشه هیچ کدون از این دو کتاب نیست

و خالی بندی ها تا جایی پیش رفته که برای جانی دپ هم شایعه کرده اند که در این فیلم بازی خوهد کرد، ولی زورشون به اختصاص نقش خاصی برای دپ نرسیده هنوز
احتمالا باید Undead ای چیزی باشه :))

phamtasm
02-03-2013, 02:29 PM
دارم خواب میبینم؟:Smiley10::Smiley10::Smiley10:
بهترین خبری بود که توی این سال در مورد فیلم شنیدم خیلی ممنون:Smiley30::Smiley30::Smiley41:

در ضمن Dota شرطی :Smiley36:

aria76
02-03-2013, 07:04 PM
واااااااااااااااای کی میخواد تا 2015 صبر کنه :((((((((
عاشقشم !!!!!

d@vid
02-04-2013, 01:55 AM
این الان از روی بازی ساخته میشه یا از روی کمیک هاش؟ یا همنجوری خودشون داستان مینویسن؟

Hmv-
02-04-2013, 02:01 AM
اینقدر عظیم کتاباش فکر نکمک بتونند خوب در بیارند ... ... ( خدا کنه خوب در بیاد ) :Smiley17:

9353980174
03-13-2013, 11:38 PM
عوامل اصلی ساخت این فیلم بدین ترتیب اعلام شدند:

کارگردان: Duncan Jones (کارهای شاخص: Source Code، Moon)

نویسنده: Charles Leavitt (کارهای شاخص: Blood Diamond)

تهیه کنندگان: Thomas Tull (کارهای شاخص: Godzilla، The Great Wall، The Seventh Son، 300: Rise of an Empire، The Hangover Part III، Man of Steel، Jack the Giant Slayer، The Dark Knight Rises، Wrath of the Titans، The Hangover Part II، Sucker Punch، Inception، Clash of the Titans، Where the Wild Things Are،Ninja Assassin، The Hangover، Watchmen، The Dark Knight، 10,000 BC، 300 ، Superman Returns و غیره)
Jon Jashni (کارهای شاخص: Godzilla، The Great Wall، The Seventh Son، 300: Rise of an Empire، Jack the Giant Slayer، Wrath of the Titans، The Hangover Part II، Sucker Punch، The Town ، Clash of the Titans، Where the Wild Things Are، Ninja Assassin، The Hangover)
Charles Roven (کارهای شاخص: Man of Steel، The Dark Knight Rises، Season of the Witch ، The Dark Knight، Get Smart ، The Bank Job، Batman Begins، Scooby Doo 2: Monsters Unleashed، Three Kings، City of Angels، Made in U.S.A.)
Alex Gartner (کارهای شاخص: Season of the Witch، Get Smart ، The Bank Job)
همیار تهیه: Chris Metzen

تهیه کننده اجرایی: Stuart Fenegan (کارهای شاخص: Source Code، Moon، Too Much Too Young، The Man Who Sold the World، Cargo)

bbas
03-14-2013, 04:04 AM
دارم خواب میبینم؟:Smiley10::Smiley10::Smiley10:
بهترین خبری بود که توی این سال در مورد فیلم شنیدم خیلی ممنون:Smiley30::Smiley30::Smiley41:

در ضمن Dota شرطی :Smiley36:

ميزنيم sf VS sf:Smiley69:

9353980174
05-25-2013, 12:24 AM
ویدئوهای کمپانی بلیزارد که برای تریلر یا در بین داستان برای مخاطبان آماده شده

http://www.rodfile.com/ifi9msqpxr0x

http://www.rodfile.com/86hvrphkehsz

http://www.rodfile.com/pzc7bkeytnt8

9353980174
06-16-2013, 12:17 AM
اخبار جدید
برای جلوه های ویژه غول سینما به این تیم پیوست
Bill Westenhofer
پیش از این بیل در پروژه هایی مثل:
Percy Jackson: Sea of Monsters
A Good Day to Die Hard
Life of Pi برنده اسکار و بفتا شد
The A-Team
Land of the Lost
The Golden Compass برنده اسکار و بفتا شد
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe نامزد اسکار شد
Stuart Little 2
Men in Black II
Stuart Little
شرکت داشته

لازم به ذکر است فیلمبرداری این فیلم از اوایل سال 2014 یعنی اواخر زمستان امسال کلید میخورد

alitannaz
06-16-2013, 12:34 AM
خوبه که بره رو پرده ولی میخوام بگم که بازیش چی بود تا فیلمش چی بشه اون وقت میشه مثل star trek
یه سری طرفدارای خاص دارن این جور چیزا !

majiko
06-16-2013, 12:57 AM
هنوز که هنوزه هر سال تو دانشگامون مسابقاتش برگزار میشه (:
لذت و اعتیاد خاصی هم داره بازیش خصوصا شبا

Hmv-
06-16-2013, 02:39 AM
اینجور پروژه ها روی همون کتاب بیشتر طرفدار داره ... نمیتونند خوب دربیارند فیلمو ... مگه اینکه مثه هری پاتر چند پارتی باشه :Smiley36:

AR!@N
06-16-2013, 09:43 AM
خوبه که بره رو پرده ولی میخوام بگم که بازیش چی بود تا فیلمش چی بشه اون وقت میشه مثل star trek
بازیش چی نبود . World Of Warcraft یازده میلیون بازیکن داره الان . داستان و Lore این IP تو دنیا تکه فقط هم بازی نیست نزدیک 30 تا رمان و چند تا کمیک هم داره...
لژوین آتش, Old Gods, Lichking و هزار تا چیز دیگه همشون انقدر داستان قوی ای دارن که بشه فیلم های عالی ای ازشون ساخت .

witch king
06-16-2013, 03:14 PM
Warcraft از نظر داستانی خیلی غنیه (میشه چندین فیلم ساخت) ولی چیزی که هست تجربه نشون داده معمولن فیلمایی که از رو بازی ساخته میشن خوب از آب درنمیان
البته آرزو میکنم که بتونن خوب درش بیارن هم این فیلم هم چنتا پروژه دیگه که از روبازی دارن میسازن

parvazpd
06-17-2013, 12:06 AM
داستان وارکرفت یه داستان پراز استوره و قهرمانه؛ بجرات می گم خیلی از کتابها و بازی های دنیا با الگوبرداری از این داستان شخصیت پردازی کردن.
تمام استورهای یونان ، مصر و تمام نژادهای تخیلی تو تمام دینهای عجیب و غریب تو این داستان هستند. مثلا ما "لوسیفر-لایکن-مدوسا-زئوس-پالادین-لیچ و ......" خیلی دیگه از استوره ها و خدایان رو تو این داستان داریم.
حتی اینقدر رو بازیش مانور دادن که هنوز که هنوزه با وجود این همه بازی، تو اینترنت World of Warcraft و تو بازی شبکه نقشه dota از Warcraft III یکی از بزرگترین بازیها هستند و بهربهونه ای یه مسابقه جهانی براشون برگذار میشه.
خوده مپه dota الان اینقدری بزرگ شده که یه بازی جدا به اسم dota2 براش ساختن. این بازی بیشتر از 100 تا قهرمان داره که برای هر کدوم داستانه منحصر بفردی نوشته شده.
خیلی خیلی خیلی بزرگتر از هری پاتر یا امسال اونه بنظر من فقط جنبه اقتصادی داره ساختن فیلمش وگرنه بخوان جامع بسازن باید سریال چندین قسمتی بسازن که هر قسمتش اندازه یک فیلم کامل هزینه و زمان ببره........با این کار فقط یه فیلم تخیلی داریم که یه قسمتهایش مربوط به Warcraft هست نه چیزی بیشتر. دوستانی که رمان خون هستند و کتاب Warcraft رو نخوندن پیشنهاد می کنم یه زمان هم برا خوندن این اثر زیبا بزارن.