PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Banshee | بحث اپیزودیک | فصل اول , اپیزود چهارم

Chandler Bing
02-03-2013, 08:12 PM
http://www.picoup.ir/images/20363913666187377745.jpg

Season 1, Episode 4, Half Deaf Is Better Than All Dead
فصل اول, قسمت چهارم, ادم یه گوشش کر باشه بهتر از اینکه مرده باشه

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2392675/)

خلاصه داستان اين قسمت : هود در حال دزدی در موزه است اما بدجور تو مخمصه گیر افتاده و به انا و جوب زنگ میزنه تا کمک اش کنند، پلیس از راه میرسه و...

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/thread40531.html) .:sub-topic:. (http://tvworld.info/thread40530-4.html#post103814)

javad48
02-03-2013, 08:30 PM
من ده دادم.این قسمت چه هیجانی داشت. معلومه که کری هنوز عاشقشه:-> .صحنه ای که کری و هود داشتن فرار میکردن و یه ماشین پلیس به فنا رفت خیلی باحال بود.به نظرتون واقعی بود؟؟
کای اصلا فکر نمیکرد هود اینجوری حالشو بگیره\m/
مبهوت اون صحنه ای که موودی ها اومدن با کامیون زدن به هود هستم. غیر قابل پیش بینی بود.:Smiley40:
از جاب هم خوشم میاد . خیلی باحال حرف میزنه.فحش هایی که میده:Smiley14:
یکی از سریالهایی هست که تیتراژش رو تماشا میکنم.آهنگی که گذاشتن روش خیلی باحاله.

Headache
02-03-2013, 10:54 PM
کلا میخوان بزنن رو دست اسپارتاکوس دیگه؟! D:
این جاب عجب حرکتی زد تو اون صحنه! چه تعقیب و گریز قشنگی داشت این قسمت، از اینکه واقعا هوود رو یه سوپر قهرمان فنا ناپذیر نشون نمیدن و یه آدم عادیه منتهی سگ جون تر خیلی خوشم میاد.
فقط صحنه های درن درنش به نظرم واقعا زیاده...
اون صحنه انفجار آخر فیلم هم یه مقدار بد بود، اگه توجه کنید اول دیوار منفجر شد بعد اون یارو رو تخت با یه فاصله زمانی تابلو خودشو انداخت زمین... رو جلوه های ویژه باید بیشتر کار کنن.
9:Smiley69:

Chandler Bing
02-03-2013, 11:38 PM
خیلی خوبه اقا این سریال!! این هود لامصب خیلی استیل داره!! عکسش رو تو پست اول نگاه:Smiley19:
بدجور حال این کای هم گرفت، خوشم امد.
حرفی ندارم بزنم اما سریال عالیه. خوشحال که زیرنویسش دست ماست! مرسی از جواد به خاطر زیرنویس روونش.
منم 9 میدم

WalTer WhiTe
02-06-2013, 08:38 PM
یعنی بهترین سریالی بود که توی این چند ماهه فصل اولش شروع شده
عالی هست
هیچ جای فیلم نمی تونی پیش بینی کنی الان چی اتفاقی می افته
صحنه فرار بهترین صحنه ی این قسمت بود و بعد ش هم صحنه کامیون و کندن گوش
عالی عالی عالی
یعنی هیچی نمی تونم برای این قسمت بگم کلمه عالی واقعا کمش هست
کاش از هفته اول شروع کرده بودم به دیدن
واقعا دست آقا جواد و آقا حامد درد نکنه که زیرنویس این سریال زیبا رو کردند

واقعا این سریال جبران سریال The Americans که این هفته دیده بودم رو کرد
حداقل یک چیز درست حسابی شروع کردیم به دیدنش
کاش دوستان دیگه هم می دیدند و نظر میدادند
10 نوش جونش

کلا میخوان بزنن رو دست اسپارتاکوس دیگه؟! D:

برادر من این چیزها طبیعی هست توی آمریکا و شبکه های اون ها:Smiley69:
در ضمن هیچ سریالی در مسائل جنسی به دست اسپارتاکوس نمی رسه:Smiley35:
این حرف شما توهین بود به شخصت های اسپارتاکوس و گانیکوس و کریکسوس (مخصوصا شخص گانیکوس ) :Smiley36::Smiley14:

Boronka
02-07-2013, 03:39 AM
اپیزودی بود که واقعا در حد یک فیلم سینمایی ارزش داشت
چه هیجانی و چه استرسی داره این سریال
بعد از فرار هود از موزه چه تعقیب و گریز جانانه ای نشون داد خیلی قشنگ بود اون صحنه
حیف این سریال که در این شبکه سینمکس پخش میشه و مخاطب زیاد نداره
یعنی اگر در اچ بی او پخش شده بود یک سریال به یاد ماندنی می شدش
10 رو با احترامه تمام تقدیم این قسمت می کنم

TheDarkness
02-08-2013, 04:32 AM
اپیزود بعدی کی میاد؟

Chandler Bing
02-08-2013, 09:49 AM
اپیزود بعدی کی میاد؟

سریال شنبه ها میاد:Smiley17:

jokarsanaye
02-08-2013, 06:55 PM
به این میگن سریال
این قسمت حدود یکساعت بود ولی اصلاً گذر زمان رو حس نمیکنی
تمام دقایقش حساب شدس و چیزی رو نمیتونی حذف کنی
تا اینجا که خیلی خوب پیش رفته.امیدوارم ناامیدمون نکنه

TheDarkness
02-09-2013, 05:07 AM
تا اپیزود بعدی بیاد بریم سریال Justified (http://tvworld.info/thread24721.html) رو ببینیم :Smiley36:

arzhang
02-10-2013, 04:57 PM
ببخشید پارازیت میام ولی نمره آی ام دی بی این سریال متوسطه؛ و من تردید دارم برای شروع این سریال. کسی دلیل منطقی خاصی داره که این سریال یه کار ِ جدیده و ارزش دیدن داره؟

Chandler Bing
02-10-2013, 06:02 PM
ببخشید پارازیت میام ولی نمره آی ام دی بی این سریال متوسطه؛ و من تردید دارم برای شروع این سریال. کسی دلیل منطقی خاصی داره که این سریال یه کار ِ جدیده و ارزش دیدن داره؟

روز کاغذ مثل بقیه سریال های دیگه است با این تفاوت که از یه شبکه ی کابلی جدید پخش شده که تمام سعی خودش رو میکنه تا موفق بشه و همچنین الن بال پشت سریاله.
بچه ها تو این 4 قسمت با سریال خیلی حال کردن و نمره 9 و 10 دادن. شما یه قسمت ببین مطمئن باش که مشتری میشی

jokarsanaye
02-10-2013, 06:31 PM
منم اول به دیدنش شک داشتم چون من معمولاً تا یک فصل از سریال تموم نشه ونسبت به اون مطمئن نشم شروع به دیدنش نمیکردم ولی در مورد این سریال با تعریفی که بچه ها کردن وسوسه شدم به دیدن ...واقعاً سریال جذاب و خوش ساختیه و شک نکن که از تماشای این سریال پشیمون نمیشی

arzhang
02-11-2013, 12:32 AM
منم اول به دیدنش شک داشتم چون من معمولاً تا یک فصل از سریال تموم نشه ونسبت به اون مطمئن نشم شروع به دیدنش نمیکردم ولی در مورد این سریال با تعریفی که بچه ها کردن وسوسه شدم به دیدن ...واقعاً سریال جذاب و خوش ساختیه و شک نکن که از تماشای این سریال پشیمون نمیشی

روز کاغذ مثل بقیه سریال های دیگه است با این تفاوت که از یه شبکه ی کابلی جدید پخش شده که تمام سعی خودش رو میکنه تا موفق بشه و همچنین الن بال پشت سریاله.
بچه ها تو این 4 قسمت با سریال خیلی حال کردن و نمره 9 و 10 دادن. شما یه قسمت ببین مطمئن باش که مشتری میشی

نظرات کارشناسی دوستان(+پلات جذاب و دراماتیک سریال)، حجت موجه ماست؛ زدم برا دانلود

Milad eMJey
02-11-2013, 12:47 AM
قسمت خیلی خوبی بود.
فقط یه نکته رو نفهمیدم، اینکه دزدیش از موزه دلیل خاصی داشت یا از رو غریزه بود؟!

idin
02-19-2013, 11:31 AM
قسمت خیلی خوبی بود.
فقط یه نکته رو نفهمیدم، اینکه دزدیش از موزه دلیل خاصی داشت یا از رو غریزه بود؟!

یه خلافکار حرفه ای بوده دیگه طرف. اینطور آدما هم هیچ وقت به راه راست هدایت نمیشن!!
دیدی که شوگر هم گفت توی کارای بعدیت منم شریک کن. پس باید دزدی های بیشتری رو شاهد باشیم

این قسمت هم واقعا قشنگ بود و لذت بردم
هیجان خیلی خوبی داشت.
خیلی هم خالی بندی نیست و به واقعیت نزدیکه. برای همین جذبش شدم
راستی اون محله ی نازی ها چقدر خفن بود!

منم 10 میدم