PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Americans | بحث اپیزودیک | فصل اول ، قسمت دوم

H@RiR
02-07-2013, 11:14 AM
http://www.picoup.ir/images/22929323352339708030.jpg (http://www.picoup.ir/)

Season 1, Episode 1, THE CLOCK
فصل اول، قسمت دوم، ساعت

http://www.picoup.ir/images/15599313104397588453.png (http://www.imdb.com/title/tt2149175/?ref_=fn_al_tt_1)

خلاصه داستان این قسمت: وقتی فیلیپ و الیزابت در یک عملیات فوری در حال جاسازی یک Bug (برای ردیابی و شنود) در دفتر وزیر دفاع هستند، با رسیدن یک خدمتکار در خطر شناخته شدن قرار می گیرند .......

http://www.picoup.ir/images/25660820561739285913.png (http://tvworld.info/thread40738.html)

Boronka
02-08-2013, 01:56 PM
یعنی واقعا اینقدر راحته وارد شدن به خونه وزیر دفاع و گذاشتن شنود.پس حتما خارج کردنه 6 گروگان از ایران هم به همین راحتی بوده که اون فیلم آرگو رو ساخته بودن دیگه :Smiley14: باز دم انگلیسی ها و بی بی سی گرم .یادمه زمانی که ارتش سری (Secret Army) رو بی بی سی در سال 1977 ساخته بود و بعدش در ایران پخش شد در قدیم و ندیم ها حداقل یک زره خلاقیت جاسوسی و شنود و نفوذ به دل دشمن رو بلد بودن نشون بدهند این قدر این سریال ارتش سری براشون دردسر ساز بود هیچ وقت جرات نکردن قسمت آخرش رو از بی بی سی پخش کنند واخر سر هم چند سال پیش مجبور شدن قسمت آخر رو در روی دی وی دی به بیرون بدهند اون وقت اینها با این روش های تکراری و راحت می رودند داخل خانه وزیر دفاع :Smiley14:
ولی واقعا متاسفم که این رو می گم این برادارن آمریکایی ما هیچ خلاقیتی در ساخت سریال های سیاسی نداشته و نخواهند داشت
چون یکمی البته بهتر از قسمت قبل بود من 7 می دهم

Ehsan-M
02-08-2013, 02:59 PM
جالبه ایست و بازرسی برای خونه وزیر نذاشته بودن که وقتی خدمت کار میره داخل و میره بیرون ببین چی میبره داخل و چی میاره بیرون
نقاط ضعف سریال خیلی زیاده
خوب شد تایمش رو کم کرده بودن قسمت قبلی که اینقدر طولانی بود خوابم گرفته بود

7 رو میدم ولی راضی نیستم

Raylan Givens
02-08-2013, 06:20 PM
امتیاز همون 8 :Smiley35: خوب بود ولی صحنه های درامش بیشتر بود اون صحنه ای هم که با عموی پسره دعوا کرد خوب بود :Smiley34::Smiley41: ایشالا قسمت بعدی قشنگ تر و هیجانش بیشتر بشه :Smiley17::Smiley69:

H@RiR
02-08-2013, 10:43 PM
من خودم هم امیدوارم قسمت های بعدی بازم بهتر بشه .......
خودم هم 7 دادم .....:Smiley10::Smiley10:

Chandler Bing
02-09-2013, 10:56 PM
خوبه که چرا اینقدر گیر میدید؟ منکه خوشم میاد ازش، مثل قسمت اول نبود اما بد هم نبود. من 8 میدم.
بازیگر نقش فیلیپ حرف نداره!! خیلی خوب بازی میکنه.
سریال هم داره از شبکه ی کابلی پخش میشه، یه ذره محلت بدید تا جا بیافته، مطمئن باشید که شاهکاری میشه به یادماندنی

d@vid
02-09-2013, 11:20 PM
نقش الیزابت رو خیلی دوست دارم
نمی دونم چرا اینقدر گیر میدن، از یک سریال چی میخواین مگه جاسوسی و حرف کشیدن چی هست؟ فقط کافیه ادم با یکی که نفوذ داره دوست بشه اونم خیلی چیزا بهت میگه الان شما بعضی از مسائل کار رو زندگی تون رو به دوستاتون نمیگین؟
وزیر دفاع هم به اون خدمتکاره اعتماد داشته که گداشتن همه جای خونشون برن
الان این سربازان گمنام خودمون رو ببین، ببین چقدر باحال حمله های دشمن رو خنثی میکنن:Smiley36:

Boronka
02-10-2013, 12:56 AM
موضوع گیر دادن به سریال نیست
موضوع این است که وقتی می خواهند یک سری از چیزها رو نشون بدهند هیچ خلاقیتی ندارند
زدن چتر به پسر خدمتکار نمونه اش
بارها توی خیلی از فیلم ها و سریال ها دیده ایم که یک نفر رو به طرق مختلف مثل نزدیک شدن به طرف یا پرت کرن چیزی به سمتش مسموم کرده اند
در این قسمت هم شاهد بودیم که اون خانم با پرت کردن خودش به همراه چتر به سمت اون پسر این کار رو دوباره تکرار میکند
یا اون خانمی که از دفتر وزیر در ابتدای داستان عکس گرفت
اصلا درست معلوم نمیکند که چرا قبل از ورود این خانم بازرسی بدنی نشده تا دوربین رو پیدا کنند و یا چطور به این راحتی به دفتر وزیر می رود
همین کار رو در اخر داستان هم میکنند
امکان ندارد در خونه شخص مهمی مثل وزیر کشور خدمت کاران بازرسی بدنی نشوند
در صورتی که در این قسمت علنا در دو جای حساس چنین کاری رو نکرده اند تا داستان تکراری خود رو به جلو ببرند
موضوع اعتماد در موارد حساس سیاسی و در هنگام جنگ سرد اصلا بی معنی هست و اینقدر در اون زمان ترس از دشمن وجود داشته که همیشه تمام جوانب کار رو می سنجیدند

Chandler Bing
02-10-2013, 01:21 AM
اصلا درست معلوم نمیکند که چرا قبل از ورود این خانم بازرسی بدنی نشده تا دوربین رو پیدا کنند و یا چطور به این راحتی به دفتر وزیر می رود

مهمونی بود، تو یه مهمونی هم هیچ مهمونی رو نمیگردن!! امکان نداره. بعد زنه همسر یکی از مقامات بود به خاطر همین خرش میرفت.
اون زنه هم خدمتکارشون بود، فرض میگیریم 15 سال کار میکرده براشون، دیگه مطمئنا بهش ایمان داشتن!! به خاطر همین زنه حاضر شد بچه اش رو بکشه اما ساعت رو برنگردونه.
به جای این همه سخت گیری الکی بهتره از سریال لذت ببریم.

d@vid
02-10-2013, 01:50 AM
موضوع گیر دادن به سریال نیست
موضوع این است که وقتی می خواهند یک سری از چیزها رو نشون بدهند هیچ خلاقیتی ندارند
زدن چتر به پسر خدمتکار نمونه اش
بارها توی خیلی از فیلم ها و سریال ها دیده ایم که یک نفر رو به طرق مختلف مثل نزدیک شدن به طرف یا پرت کرن چیزی به سمتش مسموم کرده اند
در این قسمت هم شاهد بودیم که اون خانم با پرت کردن خودش به همراه چتر به سمت اون پسر این کار رو دوباره تکرار میکند

همین کار رو در اخر داستان هم میکنند
امکان ندارد در خونه شخص مهمی مثل وزیر کشور خدمت کاران بازرسی بدنی نشوند
در صورتی که در این قسمت علنا در دو جای حساس چنین کاری رو نکرده اند تا داستان تکراری خود رو به جلو ببرند
موضوع اعتماد در موارد حساس سیاسی و در هنگام جنگ سرد اصلا بی معنی هست و اینقدر در اون زمان ترس از دشمن وجود داشته که همیشه تمام جوانب کار رو می سنجیدند

خدایش دمت گرم بیان زن یکی از مقامات مهم رو به اون قسمت بدنش خوب دست بزنن که بشه بازرسی بدنی:Smiley10:شرابط زمانی اون موقع هم بسنجین
دوست نداری نگا نکن ولی ایراد بنی اسرائیلی نگیرین دیگه، واقعاً در حد هوملند هنوز سوتی نداده

dante8766
02-10-2013, 04:55 AM
خدایش دمت گرم بیان زن یکی از مقامات مهم رو به اون قسمت بدنش خوب دست بزنن که بشه بازرسی بدنی:Smiley10:شرابط زمانی اون موقع هم بسنجین
دوست نداری نگا نکن ولی ایراد بنی اسرائیلی نگیرین دیگه، واقعاً در حد هوملند هنوز سوتی نداده

سریال خوبی نیست و هر چی هم که تلاش کنند و بخوان خوب جلوه بدهند نمی تونن
ایراد های گرفته شده از نظر من هم همگی درست هست

چرا شما سریال زیبای هوملند رو سوتی می دونی
سریالی که این همه امسال جایزه گرفته کجایش سوتی داشته
بعدش هم هوملند کجا و این سریال کجا
با هر لحظه اش خاطره دارم

شما نباید بگی که چون دوست نداری نبین و نظر نده
اتفاقا نظر کسانی که دوست ندارن و ایرادات به حق گرفته اند باعث می شود که بحث جالب تر شود
کسانی هم که این سریال رو دوست دارند باید تحمل نظر کسانی که دوست ندارن رو داشته باشند
و به درستی بحث کنند

H@RiR
02-10-2013, 05:43 AM
شما نباید بگی که چون دوست نداری نبین و نظر نده
اتفاقا نظر کسانی که دوست ندارن و ایرادات به حق گرفته اند باعث می شود که بحث جالب تر شود
کسانی هم که این سریال رو دوست دارند باید تحمل نظر کسانی که دوست ندارن رو داشته باشند
و به درستی بحث کنند

با این حرفت موافقم فقط به شرط اینکه بی احترامی ای نباشه و فقط راجع به سریال بحث بشه ....

d@vid
02-10-2013, 01:42 PM
من میگم ایراد بنی اسرائیلی نگیرید، این که دیگه در چارچوب بحث سریال ـه:Smiley69:

Ehsan-M
02-10-2013, 03:50 PM
من میگم ایراد بنی اسرائیلی نگیرید، این که دیگه در چارچوب بحث سریال ـه:Smiley69:

آقا وقتی ایرادات زیاد هست باید گفت دیگه
حالا چه اسرائیلی باشه و چه بنی اسرائیلی
فرقی نداره که
ایراد باید گفته بشه و نقد هم باید کامل بشه
نه اینکه فقط تعریف کرد
بحث وقتی معنی پیدا میکنه که نقد منفی در کنار نقد مثبت شما قرار گیرد
چیزی که ایراد داره رو که نمیشه تعریف کرد که

Achillies
02-14-2013, 09:27 PM
با سلام.:Smiley17:
سریال خیلی قشنگه.من نمیدونم چرا بعضی از دوستان در مقابلش موضع میگیرن!
بازیگر شخصیت "فیلیپ" خیلی قشنگ و طبیعی بازی میکنه.
اون تیکه ی دعوای "فیلیپ" با عموی پسره رو خیلی دوست داشتم.مخصوصا جایی که دستش رو میشکونه!:Smiley40:
از اون تیکه ای که مامور اف بی آی، "هنری"، داشت با اون زنه که تو سفارت کار میکرد حرف میزد هم خوشم اومد.
ولی متوجه نشدم برای چی "فیلیپ" اونقدر ناراحت شد که "انلیز" از ماشین پیاده شد!؟:Smiley39:
مهمتر از همه این بود که من وقتی فیلم رو میدیدم اصلا گذر زمان رو متوجه نشدم.درضمن برعکس خیلی از سریال ها از اول تا آخرش رو اینجوری:| نبودم.
9 میدم:Smiley17:

hossein 2
02-14-2013, 10:53 PM
با سلام.:Smiley17:
سریال خیلی قشنگه.من نمیدونم چرا بعضی از دوستان در مقابلش موضع میگیرن!
بازیگر شخصیت "فیلیپ" خیلی قشنگ و طبیعی بازی میکنه.
اون تیکه ی دعوای "فیلیپ" با عموی پسره رو خیلی دوست داشتم.مخصوصا جایی که دستش رو میشکونه!:Smiley40:
از اون تیکه ای که مامور اف بی آی، "هنری"، داشت با اون زنه که تو سفارت کار میکرد حرف میزد هم خوشم اومد.
ولی متوجه نشدم برای چی "فیلیپ" اونقدر ناراحت شد که "انلیز" از ماشین پیاده شد!؟:Smiley39:
مهمتر از همه این بود که من وقتی فیلم رو میدیدم اصلا گذر زمان رو متوجه نشدم.درضمن برعکس خیلی از سریال ها از اول تا آخرش رو اینجوری:| نبودم.
9 میدم:Smiley17:

جداً خیلی ناراحت شد ؟ آخه قبلش داشتن در مورد سفر قناری و اینا حرف میزدن و فیلیپ نرم شده بود که امشب عجب شبی است و اینا و دختره یهو دست به سرش کرد :Smiley36:

سریال خیلی توپیه ... همین که درون مایه جاسوسی شوروی و امریکا داره برای من یکی کافیه ! :Smiley30:

MaRYaM Goli
04-04-2013, 07:31 PM
آخی اونجا که الیزابت گوش دخترشو سوراخ کرد خیلی ناز بود
چقد صدای فیلیپ خوبه هـــــــــــــــــــــــا ت!!
بدنبود بنظرم قسمت قبلش جالبتر بود 7 دادم امیدوارم بهتر شه هرقسمت