PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Banshee | بحث اپیزودیک | فصل اول , اپیزود پنجم

Chandler Bing
02-10-2013, 09:44 PM
http://www.picoup.ir/images/53276844021839890633.jpg

Season 1, Episode 5, The Kindred
فصل اول, قسمت پنجم, قوم و خویش

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2392675/)

خلاصه داستان اين قسمت : گروهی موتور سوار دوره گرد به شهر میایند و در شهر اشوب به پا میکنند، هود که مسئول برقرای ارمش است برای کمک به پیش پراکتور میرود و...

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/thread40531.html) .:sub-topic:. (http://tvworld.info/thread40530-4.html#post103814)

jokarsanaye
02-11-2013, 01:00 AM
قسمت خوبی بود.

با اینکه نسبت به قسمتهای قبلی صحنه های اکشن کمتری داشت ولی همونقدر جذاب بود . انگار هیجان یکجورایی در ذات سریال نهفته شده

سریالی که پدر مادر دار باشه از همون قسمتهای اول معلومه و به نظر من بهترین نشونه یک سریال خوب اینه که شما هیچ کجا احساس خستگی نکنی و دوست نداشته باشی صحنه ای رو از دست بدی

راستی این پلیس زنه هم یک جورایی مشکوک میزنه ..معلوم نیست باید منتظره یک رابطه عاطفی با هود باشیم یا ...

در مقایسه با قسمت قبل 9 دادم

Boronka
02-11-2013, 01:05 AM
قسمت متوسطی بود نسبت به دو قسمت قبل یکمی افت داشت
این موتور سوارها هم خیلی عقده ای بازی در اوردن .
صحنه ی درگیری وسط خیابون که هود دنبال این ها می دوید زیبا بود
از این پراکتور هم اصلا خوشم نمی یاد . چون همش دوست داره به همشهری هاش بگه من مواظب شما هستم و از این حرف های مسخره

یک بی انصافی 3 داده و در رفته و هیچ توضیحی هم نداده :Smiley36::Smiley14:

javad48
02-11-2013, 01:20 AM
من نه دادم.صحنه ای که موتورسوارها اومدی توی فستیوال و آشوب به پا کردن خیلی هیجان انگیز بود.
از بازی دختره همکار هود خوشم اومد.کارش درسته
فکر نمیکردم پراکتور هم به این راحتی دربره،آدم زرنگیه

http://www.picoup.ir/images/81759219356022604705.jpg

Headache
02-11-2013, 01:30 AM
نسبت به قسمت های قبل هیجان کمتری داشت، خیلی با قضیه موتور سوارا نتونستم ارتباط برقرار کنم.
صحنه های اکشنش فستیوالش خوب بود اما بنظرم صحنه ی آخر رو فقط میخواستن سریع جمعش کنن با اینکه میتونستن یه مقدار بیشتر کش بدن.
8

VIVA THE ROCK
02-11-2013, 02:30 AM
کلن اگه این قسمتو نمی دیدیم هم اتفاق خاصی نمی افتاد
ضعیف 6
قضیه این ون چی بود که اول این قسمت دیدیم ؟ چیکار می خوان بکنن ؟ یا قضیه دزدی از موزه که تو قسمت قبل بود ؟ اینارو من نفهمیدم یا کلن همه نفهمیدن ؟

javad48
02-11-2013, 02:42 AM
کلن اگه این قسمتو نمی دیدیم هم اتفاق خاصی نمی افتاد
ضعیف 6
قضیه این ون چی بود که اول این قسمت دیدیم ؟ چیکار می خوان بکنن ؟ یا قضیه دزدی از موزه که تو قسمت قبل بود ؟ اینارو من نفهمیدم یا کلن همه نفهمیدن ؟
خیلی اتفاق افتاد که.پراکتور در رفت، مامور fbi اومد.اون یارو دادستانه شک کرد به هود و زنش و...
میخوان از کازینو دزدی کنند.

poriya_f
02-11-2013, 03:42 AM
5

عالی بود ، با اینکه از قسمت قبل یکم دلخور بودم! به نظرم افت داشت یکم !! ولی این قسمت جبران کرد...چه جورم جبران کرد..
عاشق این سریالم ، کاش زود تموم نشـــ ـه.. خدایی یکی از بهترین سریال هایی هستش که دارم میبینم...
اون قسمت که زدن دهن یاروهارو سرویس کردن جیگرم حال اومد..
توی این سریال میدونن چطوری مخاطب رو چطور درگیر کنن و چطور هیجان بندازن توی وجودش با یکم شیطنت !!! صحنه های حمله به فستیوالش خوب بود.درگیری خوبی داشت ، پراکتور هم خوب بود،معلوم میشه ساخت و پاختشون چی بود در ادامه...قضیه fbi هم که باید موی دماغ بشه ... حتما خوب میره جلو در آینده..
خوش به حال کلانتر هود!! همه چی تکمیلــ ـه!
این قسمت 9-ممنون از جواد عزیز

Ho3!En
02-11-2013, 08:26 PM
خیلی سریال ضعیف هستش هرچی سعی میکنن که که اکشنی تر بشه بدترش میکنن :Smiley19::Smiley19:
شخصیت اصلی سریال هم که به فیلم های طنز میخوره بازیش خفن ضعیفه
این قسمت رو نصفه دیدم و ولش کردم حالا این نظر من بود ببخشید با دل پر گفتم :Smiley17::Smiley17:

justUnited
02-11-2013, 09:31 PM
اول نظرم در مورد کل سریال تا اینجا :عجب سریال سر راستیه اصلا هیچ پیچیدگی خاصی نمیبینی یه سری ادم بد در برابر چندتا ادم نه چندان بد توی شهری که:Smiley17: بو پهن گاو میده با ماجرا های عجیب در گیرند.
اصن معلوم نیست اینجا قرن 21 یا دوران گاوچرونها و هفت تیر به دست ها اون کازینو هم که دیگه نوبرش بود بخدا کل مردم شهر جمع میشدن پر نمیشد .
کاملا مشخصه که عوامل تهیه سریال فقط دو چیز رو تو ذهن داشتن سک...س و خشونت اونم بدجور.
در مورد این قسمت : کلا بیخیال دختره معلوم نیست چطور پلیس شده از فاصله 3 متری نتونست حتی یکیشون رو هم زخمی کنه فقط فحش میداد. اون دختر کوچیکه هم که انگار یه فاحشه فدایی شده اومد چاقو رو ببره خودشم جا گذاشت.
تنها صحنه خوبش همون بستن دهن پراکتور تو جمع بود که خیلی داشت رئیس بازی در میاورد.
امتباز من : 6

WalTer WhiTe
02-11-2013, 11:36 PM
موتور سوار ها رو که دیدم فقط یاد سریال سانز افتادم بعدش وقتی دیدم این ها خیلی نامرد هستند گفتنم دم پسران اناارکی گرم اون ها خیلی بهترند

صحنه های اکشن فیلم خیلی کم شده بود و یکمی سریال در این قسمت مثل دو قسمت قبل زیبا نبود و خوب پیش نرفت
هر چند که واقعا اعتقاد دارم این سریال از خیلی از سریال های دیگه که فصل جدیدش هست بهتر بوده و لی خوب افت و خیز رو باید تحمل کرد و به امید قسمت های خوب باید موند

8 میدهم

idin
02-25-2013, 12:24 AM
چه هیجان خوبی داشت این قسمت و به نظرم زیبا بود
البته اون قضیه ی موتور سوارا رو میتونستن یه ذره بیشتر روش مانور بدن ولی خب خوب بود در کل
این مامور fbi دردسر نشه خیلیه! حسابی مشکوک شده و فکر کنم توی قسمت های بعد مشکل ساز بشه
راستی این یارو وکیله هم به زنش شک کرده. از همون قسمتی که هوود رو برای شام دعوت کرد و اتفاقات بعدش شکش شروع شده. امیدوارم به خیر بگذره!

من 9 میدم