PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل سوم , اپیزود نهم

pooya
02-11-2013, 07:35 PM
http://www.picoup.ir/images/81948488895971434565.jpg
Season 3, Episode 9
"The Suicide King"

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2269550/)

خلاصه داستان اين قسمت : ریک و مگی برای نجات دادن دریل به وودبری بر میگردن و به هنگام درگیری های بوجود اومده مرل هم آزاد میشه ، در راه بازگشت به زندان وقتی میشون و گلن متوجه میشن مرل هم همراه ریکه ، جو متشنج میشه و ......

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/thread34542-2.html#post105079)

vampires
02-11-2013, 08:21 PM
این همه وقفه ریک رو خل و چل کرد :| ولی قسمت آخر رو خوب بازی کرد

خودم به شخصه دوست دارم آندریا رو خفه کنم :)

داریل هم چه قدر اعصابمو خرد کرد . حالا داداشش کیه که باش رفت :|

کلا به این قسمت 8 میدم. زیاد باحال نبود

Raylan Givens
02-11-2013, 09:25 PM
خیلی خوب بود :Smiley36: بعد ار چند ماه خیلی حال داد :Smiley35: هیجانشم خوب بود :Smiley35: آخه چرا دریل رفت :Smiley104: یعنی چی من دیگه نگاه نمیکنم :Smiley104::Smiley7: ریکم خیلی طبیعی بازی میکنه :Smiley69: بیچاره دیوونه شد رفت :Smiley14: امتیاز 9 :Smiley17::Smiley41:

Filmer
02-11-2013, 09:33 PM
جالب بود، دقیقاً قبل از دیدنِ این اپیزود، فیلم Paranorman رو دیده بودم (خودتون دیگه گرفتین قضیه رو :)) ). این زن ریک مردشم بیخیالِ ریک نمیشه. خودمم با اینکه این جدیدا رو بیرون کرد موافق بودم. اون زن و مرد سیاهه آدمای خوبی بودن ولی بقیه شون آماده ی درگیری بودن. درکل بد نبود ولی در اون حد اوج هم نبود. :Smiley35:

x7music
02-11-2013, 09:46 PM
من نصفشو دیدم خیلی حال داد بقیشم میبینم میام نظر دقیقتر میدم اما خدایش حال داد مخصوصا اونجاش که دختر هرشل اومد ریک را بوس کرد یه لحظه حس کردم منو بوسید :Smiley14:

Barkeep
02-11-2013, 10:39 PM
عالی بود!! بعد از 2 ماه خماری خیلی خوب بود.. شاید خسته کننده بود اما وقتی به 2 دقیقه‏ی آخرش رسید، تمام اپیزود برام معنی پیدا کرد!
قاطی کردن ریک خیلی عالی بود. من وقتی حرفای هرشل که میگفت باید به آدما یه فرصت دیگه بدی رو گوش کردم، با اون آهنگی که داشت و اون وقفه‏ای که ریک داشت با خودش فکر میکرد، گفتم این یعنی میره دنبال مرل و دریل و به مرل فرصت دیگه میده که بیاد پیش خودش!

آقا واکینگ دد ـه! یعنی هیجان و به سیم آخر زدن که ریک نقششو خوب بازی کرد.

بهترین سکانس هم همون 2 دقیقه آخر، وقتی که فکر میکنه لوری اون بالاست، بود.

من به این قسمت 10 میدم.

x7music
02-11-2013, 10:40 PM
چه زود برگشتم من :Smiley36: واقعا این قسمت از خیلی لحاظ عجیب و زیبا بود حالم از این دختره بهم خورد رفته کامل طرف گاورنر را میگیره با اون سخنرانی مزخرفش بچ !
بث با اون بوسش به تنم اتیش زد واقعا چه تیکه ای شده :Smiley41:
ریک واقعا خنگ شده چقد درگیر فیلمه یادم باشه به ضرغامی بگم بهش دوتا سکه بده بازیگر نقش اول بهترین مرد هستش
حقش نبود با تازه واردها انطور رفتار کنه اما یجورایی خوب بود
منم جای دریل بود م با داداشم میرفتم حق داره اما انشالله برمیگرده خیلی دلم شکست :Smiley13: امیدوارم برگرده و حتما نیاد اصلا نیاد خودم میرم میارمش
اون صحنه که قنداق بچه را نشون داد و روش نوشته بود asskicker خیلی قشنگ بود کلی خاطره برام زنده نمود
گلن خیلی تو مخ شده بود بزنمش اون یکی چشمشو ... بکنم ولی خیلی با حرص و عقده داشت بدبختو سرشو له میکرد

Why Me ?
02-11-2013, 10:44 PM
پس از دو ماه یکم طول می کشه تا یخش آب بشه. الخصوص که خیلی هم فوق العاده شروع نشد و اکثر داستان قابل پیش بینی بود!

از طرفی دیگه ظاهرا مبارزه با زامبی ها اصل موضوع نیست و خود آدم ها با هم درگیرند که این مسئله کمی از ترسناک بودن سریال کاسته( فصل 1و2 من اینجوری بودم:Smiley10:)

ولی بازی ریک فوق العاده بود مثل همیشه! دریل هم کاری رو کرد که من هم بودم می کردم.

در هر حال دوست نداشتم که اپیزود تموم بشه و بریم تو خماری هفته بعد!
----------------------------------------------------------------
حقش 8 است ولی چون دو ماه منتظرش بودم باید 9 بدم ، اما نباید ناشکری کرد! تنها سریال درست و حسابی است که من دنبال می کنم( یادش بخیر 3 ماه پیش ، دوشنبه ها، اول دکستر و دانلود می کرد و بعد واکینک دد رو) خلاصه اینکه : 10

WalTer WhiTe
02-11-2013, 11:16 PM
همچین این گاورنر رو نشون می داد از وسط دود با حوصله و بدون استرس رد می شد ها واقعا خند ه ام گرفت یاده ترمیناتور افتادم
یکمی جذبه های بی خودی میگیره و دیگه باهاش حال نمی کنم

مردم هم بی خودی قاطی کرده بودن تو شهر ها ... خیلی این کارشون مسخره بود که نشون دادن مردم دارن میرن
مثلا پیش خودشون چی فکر کرده بودن ...هر جا برن که بهتر از شهر نیست که..حالا درست که شب قبلش یک سری اتفاق بد افتتاد و لی دیگه نشون دادن رفتن این ها جالب نبود

ریک هم مثل همیشه عالی بود و واقعا بهترین جای این قسمت همون چند دقیقه اخر بود که ریک قاطی کرد
من 8 میدهم

Boronka
02-11-2013, 11:25 PM
عجیب ترین چیز این قسمت فقط توهم دوباره ریک در اخر فیلم بود که زنش رو دید
من نمی دونم واقعا جرا هی کارگردان ریک رو متوهم نشون میده واقعا برای من سواله
این گاورنره دیگه داره خیلی شاخ بازی در میاره ...مرتیگه وسط جمعیت اون یارو زخمیه رو راحت کشت
اصلا مردم رو به فلانش هم حساب نکرد
در مورد مرل و دریل هم من یکمی مشکوک هستم
شاید این مرل عوضی هنوز با گاورنر همم دست باشه و یک کلکی دارن سره هم می کنن تا دریل طرفشون باشه
بعد یک کار خاصی با این ریک و گروهشون بکنن
از این کارگردان متوهم هر چی بگید بر می یاد

8 فقط به خاطر توهمات ریک

x7music
02-11-2013, 11:52 PM
عجیب ترین چیز این قسمت فقط توهم دوباره ریک در اخر فیلم بود که زنش رو دید
من نمی دونم واقعا جرا هی کارگردان ریک رو متوهم نشون میده واقعا برای من سواله
حس میکنم یجوری میخواد لورل برگرده اخه چطور ممکنه جنازش نباشه اون والکر هم مرده بود نمیتونسته اونو خورده باشه تو اتاق پس جنازش کجاست ؟ اینو یه جا میارنش اخر

این گاورنره دیگه داره خیلی شاخ بازی در میاره ...مرتیگه وسط جمعیت اون یارو زخمیه رو راحت کشت
اصلا مردم رو به فلانش هم حساب نکرد
اره اونجا که مردم میخواستن بزارن برن من بودم همشون را میفرستادم بیرون ببینم چه گ ه * میخورن والا اونا که همش تو ناز و پیک نیک بودن بقول فرماندار

من هنوز امتیاز ندادم باید فکر کنم :Smiley36:

Ho3!En
02-12-2013, 12:04 AM
چقدر بزن بزن داشت یه آرنولد با یه فرانکی رو کم داشت:Smiley14::Smiley14:
ولی مثل همیشه قشنگ بود هیجانی بود
نمره کم نمیشه داد من 10 دادم :Smiley35:

Chandler Bing
02-12-2013, 12:47 AM
سریالی که داستان درست حسابی نداشته باشه همین میشه دیگه، بعد یکی دو فصل تو ورطه ی تکرار می افته. خسته شدم از بس زدن زامبی لت و پار کردن. هر چیزی حدی داره، فصل اول کجا، این فصل کجا. یه تکئولوژی یادگرفتن، زرت و زرت ازش استفاده میکنند و زامبی میترکونند.
من که اصلن حال نکردم و کم کم داشت خوابم میگرفت. 7 میدم. برای برگشت بعد از 2 ماه ضعیف بود
فقط به خاطر ریک سریال رو میبینم.

پ.ن میدونم الان دارید تو دلتون بهم فحش میدید:Smiley36:

Hamed Hidden
02-12-2013, 12:57 AM
پ.ن میدونم الان دارید تو دلتون بهم فحش میدید

به دل نگیری داشتم می گفتم همش ایراد می گیره از همه چی که پی نوشت رو دیدم :Smiley14:

pooya
02-12-2013, 01:23 AM
پ.ن میدونم الان دارید تو دلتون بهم فحش میدید

خدا خیرت بده این حرف رو زدی !
7 هم زیاده . نکته منفی اینه سریال عملا داستان نداره و به چندتا سکانس و دیالوگ وابسته است ولی واقعا تا کجا میتونه ادامه داشته باشه ؟ و هرجا بخوان راحت 4 تا واکر ول بدن وسط سریال !

با توجه به متمدن بودن این وودبری ها اون صحنه های اسپارتاکوسیه die die die خیلی مسخره بود و مسخره تر از اون آوردن اون واکر ها :| ( یه لحظه یاد گلادیاتور و اون ببر ها افتادم ) مگه این واکر ها مسخره بازیه و هر آدم ناعاقلی هم میفهمه با این قدرت سرایت بالا آوردن حتی یک واکر به منطقه شهری چقدر خطرناکه ! خواهشا این صحبت هم نکنید ببین و سعی ازش کن لذت ببری ( بله دوستان کانال ایران هم میتونم ببینم و سعی کنم ازش لذت ببرم ! )
تو بحث ها قبلی صحبت حذف شخصیت شد تو همین سریال موقعی 4 نفر میرن کمک ( دریل ، ریک ، میشون و اون سیاه پوسته ) دیگه تابلوئه اگه یکی بخواد حذف بشه در هنگام بازگشت اون سیاه پوسته هست ( اصلا موقعی داشت میرفت میفهمیدم بر نمیگرده )
نکته منفی دیگه شخصیت گاورنر و میشون هستن ، الان نزدیک یک سال از ورود میشون به سریال گذشته (از انتها فصل 2 ) هنوز هیچ اطلاعاتی یا هیچ گذشته ای ازشون نیست .
صحنه حرف زدن آندریا با اون جماعت و قانع شدن اونا یاد این چیزایی که تلویزیون خودمون پخش میکنه ، میوفتیم .
توهم ، واقعیت شک و تردید و در نهایت ترس و اضطراب منجر به رفتاری بود که در ریک مشاهده کردیم

کلا سکانس ها ابتدایی چرت بود ولی این سکانس باحال بود و جو فیلم ها اکشن رو تداعی میکرد (جای expendables ها خالی ! )

http://www.picoup.ir/images/85665792086624046737.jpg

HAMID13
02-12-2013, 01:51 AM
دلم میخواد داستان ازین حالت دربیاد برن به سمت اینکه اجتماع های دیگه رو کشف کنن ی مرکزی جایی یا حتی راه درمانی(که بعید میدونم)
کلا 30نفر دورشون بودن بعد میومدن میگفتن شهر شلوغ شده الانه که اوضاع بهم بریزه:دی
ریک هم کهبنده خدا متوهم شده ی سری توهم رفیقشو وسط بکش بکش میزنه ی جام توهم زنش ولی ریک یدونس
7

mkanikzadeh
02-12-2013, 02:32 AM
داستان کاملا تکراری و در بعضی موارد قابل پیش بینی شده. کل داستان خلاصه شده در کشتن واکرها و دیگر هیچ! فیلم نامه به شدت ضعیفه. نمونش همون صحنه ای که آندریا با چنتا جمله مسخره یهو اهالی عصبانی شهر رو از این رو به اون رو می کنه. یا شخصیت پردازی میشون خیلی ضعیفه. یه جا نترسه و سرکش و فراری از جمع. ولی یه جای دیگه به خاظر جونش به ریک التماس می کنه و از خداشه که با اونا باشه.
از نظر من سریال نسبت به فصل اول و حتی دوم افت چشمگیری کرده. من 7 میدم.

Chandler Bing
02-12-2013, 02:46 AM
صحنه حرف زدن آندریا با اون جماعت و قانع شدن اونا یاد این چیزایی که تلویزیون خودمون پخش میکنه ، میوفتیم .

وای این تیکه مرده بودم از خنده، مسخره تر از حرفهای اندریا واکنش مردمه، همه میخندن و سر شون رو به نشونه ی موافقت تکون میدن. واقعا مضحکه.
فصل اول یه چیز دیگه بود چون دارابونت بالا سرش بود، البته بازی ها رفته رفته بهتر شد و بازیگر ها توی نقش خودشون جا افتادن اما داستان به فنا رفت و جای خودش رو به سکانس های اکشن و خون الود داد. متاسفم

پ.ن خدا رو شکر من تنها نیستم و بقیه هم مثل من فکر میکنند

Ohadi
02-12-2013, 02:56 AM
وای این تیکه مرده بودم از خنده، مسخره تر از حرفهای اندریا واکنش مردمه، همه میخندن و سر شون رو به نشونه ی موافقت تکون میدن. واقعا مضحکه

دقیقا چقدر مزخرف بود اون تیکه :Smiley19:

Ehsan-M
02-12-2013, 05:20 AM
بعد از 2 ماه دوری واقعا انتظار چنین قسمت ضعیفی رو نداشتم
فکر میکردم بهتر باشه
همگی هم که می بینم نقاط ضعف رو گفته اید و انصافا هم این قسمت ارزش همیشگی رو نداشت که دفاع بشه

حس میکنم یجوری میخواد لورل برگرده اخه چطور ممکنه جنازش نباشه اون والکر هم مرده بود نمیتونسته اونو خورده باشه تو اتاق پس جنازش کجاست ؟ اینو یه جا میارنش اخر

:Smiley10::Smiley10::Smiley10:
لورل مرد تموم شد رفت:Smiley35:
جسدش هم واکر ها خوردن :Smiley69:
نوش جونشون :Smiley36:
مگه میشه لورل برگرده :Smiley59:
امکان نداره کارگردان چنین خرییتی بکنه و خودش رو ضایع کنه:Smiley14:

saeedbahari
02-12-2013, 06:06 AM
اينجا شيراز ساعت 5.5 دقيقه صبح..من تازه اين قسمتو ديدم..كاش خوابيده بودم.. فقط انچه در قسمت بعد خواهيد ديد باحال بود...
I love Rick..

x7music
02-12-2013, 09:22 AM
لورل مرد تموم شد رفت
جسدش هم واکر ها خوردن
نوش جونشون
مگه میشه لورل برگرده
امکان نداره کارگردان چنین خرییتی بکنه و خودش رو ضایع کنه

اون واکری که لورل را در اتاق اگه خورده با استخوناش چیکار کرده ؟
واکر هم تو اتاق مرده بود یعنی بعد از خوردن لورل معدش تعجب کرده که مرده ؟
واکر قاعدتا از اول مرده بوده نمیتونسته لورل را بخور یا این که صبر کنه پسر ریک و دختره بچه را بدنیا بیارن و بعد بیاد لورل را بخوره یعنی انقد واکر باهوشیه ؟
بعد از رفتن پسر ریک از کنار مادرش ما فهمیدیم که پسر به زمین تیر زده با جنازش چیکار کرده ؟
دختره هم شکم لورل را پاره کرد به جای دیگش که اسیبی وارد نکرده احتمال نداره لورل بیهوش شده باشه و پسرش جنازشو جای مخفی کنه ؟
-------------------------
پ . ن : فحش نده جواب سوالمو بده :Smiley69:

Headache
02-12-2013, 09:54 AM
تقریبا خوب بود.
ولی اگه بخوایم با قسمت های قبلیش مقایسه کنیم من 7 میدم :Smiley35:

Ehsan_keen
02-12-2013, 02:47 PM
بچه ها تورو خدا شروع نکینین که لوری زندست.مرد تموم شد.

کلا روزی که قرار بود پخش بشه خوشحال بودم میگفتم که امروز پخش میشه.بدجور حالمو گرفت
اصلا بعید بود از چنین سریالی این اشتباهات بزرگ.
همونطور که اشاره کردین خنده دارترین جای فیلم همونجایی بود که آندریا حرف میزد و مردم تایید میکردن:Smiley14::Smiley14:
جالب اینجاست که تو اون مبارزه ها هیچکدوم از اینا صدمه ندید و همه صحیح و سالم برگشتن تو رو خدا نگین سیاهه مرد.به قول پویا من از زمونی که اونا از زندون در اومدن فهمیدم که اون قراره بمیره
یه چیزی هم که رو اعصاب بود .این چینیه(اسمش از یادم رفته)خیلی بد واکنش نشون داد.فقط میخواست بگه که منم هستم و تو این قسمت کاری کرده باشه.
شخصیت های سریال خیلی زیاد شدن و فکر میکنم این بعدا مشکل ساز خواهد بود
هیجانم اصلا نداشت
اینقدر بد گفتیم ولی از اینا نمیتونم بگذرم:
واکنش گاورنر واقعا طبیعی و قشنگ بود.
صحنه ی اخر ریک هم محشر بود و خیلی معلوم کرد که قاطی کرده
یکی هم به نظرم دریل بهترین انتخاب ممکن رو کرد.هر جند از رفتنش ناراحت شدم.

من به این قسمت 7 دادم.

Eternal
02-12-2013, 03:56 PM
از مدت ها پیش روز 22 بهمن برام شده بود مصادف با شروع نیم فصل دوم این سریال و دیگر هیچ!
حالا ببینید چی تحویل مردم میدن. از همون موقعی که اون پسر ریزه-سیاه پوسته زندان رو ریخت بهم و واکرها اومدن تو زندان، تیداگ مُرد و بعدش با کمال تعجب کارول توی یه سوراخ پیدا شد!! اونم بعد از چند قسمت!!! فهمیدم که دیگه سریال سر کاریه! و عوامل به شعور ملت دارن توهین میکنن!
لوری هم یا زنده یا واکر برمیگرده حالا ببینید! بالاخره یه چند تا صحنه ی حسی خوب میشه از رو در ور شدنش با ریک و پسرش دربیارن دیگه! کارگردان اگه بیخیال اون صحنه ها بشه من یکی که تعجب میکنم.
بعد از صحبت های آندریا و ژست های وسترنی گاورنر، به نظرم مسخره ترین چیزی که میخوان نشون بدن رابطه ی کارول و داریلِ!!! اونجا که داریل میخواد با داداشش بره، گلن میگه ما به کارول چی بگیم؟!! :| خود داریل هم انگار تعجب کرد انصافا! یه نگاه به ریک کرد بعد گفت she'll understand ! آخه کارول کجا، داریل کجا! والا!! اصن باور پذیر نیست رابطه این دوتا!

Boronka
02-12-2013, 05:08 PM
از نظر من هر سریالی یک دوره ای دارد. اولش که سریال جدیدی می یاد و چیز خاصی برای گفتن داره همه طرفدارش می شن
مثل خیلی از سریال هایی که همه ما باهاشون خاطره داریم
ولی وقتی بیننده از داستان و تکراری شدن خسته میشه باید گفت که دوره اون سریال به سر رسیده و
بیننده اینقدر بزرگ شده است که می فهمند دیگر سریالی مثل این برایش کوچک هست و می تواند راحت اعتراض کند
یادمه وقتی ومپایر دیاریز یا خیلی از سریال های مشابه اون اومده بود خیلی ها طرفدارش شدند
ولی گذشت زمان و بزرگ تر شدن انسان ها همیشه بشر رو تغییر می ده به یک سمت دیگه
وقتی بشر در هر زمینه ای بزرگ می شود یعنی به دروه بلوغ رسیده
الان هم اکثر دوستان به دوره بلوغ سریالی خود رسیده اند و قادر به تشخیص خوب و بد و نقاط ضعف و مثبت هر سریالی هستند
من قصد تخریب سریال رو ندارم چون خوده من هم با این سریال خاطرات زیادی دارم ولی همیشه هر کجا نوشته ام به این نکته اشاره کرده ام که
نقاط ضعف و مثبت هر فیلم و سریالی باید بازگو شود تا همه ی ما با این نقاط آشنا شویم و با چشم بازتر سریال رو نگاه کنیم
و بحث زیبا یعنی همین اعتراض ها و همین بازگویی نقاط مثبت و منفی

واقعا خوشحالم که می بینم همه طرفداران دو آتیشه این سریال هم اعتراض کرده اند و هم نکات مثبت و منفی رو گفته اند
امیدوارم همگی موفق باشید
:Smiley17:

9353980174
02-12-2013, 06:51 PM
بی مغزتر از اینا جایی پیدا نمیشه
آخه بشر، میخواستی وقفه بندازی تو سریال خوب چرا می .. ری .. نی بهش؟
حداقل با تموم شدن قسمت 7 وقفه رو شروع میکردین که یکم داستان جالب باشه
افتضاحترین جای این قسمت همون صحبت آندریا با مردم (It was a total bullshit)
من اصلا با توهمات این پسره حال نمیکنم، اون از تلفن زنگ خوردن قسمتای پیش، اینم از لوری با لباس سفید که مثه جغد فقط نیگا میکنه، خعلی مسخرس، ملت گرخیدن که نکنه تیر بهشون بخوره
من 1 میدم

x7music
02-12-2013, 07:11 PM
من 1 میدم چه تفاهمی حاجی من نفر اولی بودم که یک داده بودم جرات نمیکردم چیزی بگم :Smiley14:

واقعا خوشحالم که می بینم همه طرفداران دو آتیشه این سریال هم اعتراض کرده اند و هم نکات مثبت و منفی رو گفته اند
دوستان باهم بریم تو سایت amc اعتراضمون را به صورت کامنت بزاریم موافقید ؟

9353980174
02-12-2013, 07:14 PM
چه تفاهمی حاجی من نفر اولی بودم که یک داده بودم جرات نمیکردم چیزی بگم

علی یه دونه باشه :Smiley6:

osture
02-12-2013, 08:01 PM
اول که بعد مدت ها سلام به بچه ها واکینگ دد :Smiley35:
نظرات رو خوندم کلا با هیچکی موافق نیستم چه از تعاریف چه از بد گویی ها ...
یه مثال میخوام بزنم واستون از چند سریال

اول فرینچ : هر فصل حدودا 22 قسمت که توی این 22 قسمت خیلی خیلی خیلی به اصل داستان برسه 5قسمت
ولی فصل اخر رو زدن 13 قسمت که این 13 قسمت کلش داستان اصلی بود که اگه قرار نبود کنسلش کنن این 13 قسمت رو هم کش میدادن توی 2فصل 22 قسمتی که باز هر فصل 5قسمت داستان اصلی باشه
الان با خودتون میگین فرینچ چیه بابا
خب بریکینگ بد :
یه مورد ازش یادم میاد الان حضور ذهن ندارم فقط یه مورد میگم که ببینیم همه جا بین داستان اصلی سریال یکم قر میدن
اون داستان مگس توی ازمایشگاه خیلی خیلی خیلی کم به داستان ربط داشت - واقع بینانه
ولی اگه الان هوادار بریکینگ بد هستی حرف منو قبول نمیکنی چون تعصب داری - شاید بگی به داستان ربط نداشت ولی نکته توش بود ولی اگه یه سریال دیگه بیاد همچین کاری کنه فحش میدی و اصلا به نکتش توجه نمیکنی

منتالیست که فکر نکنم بیشتر از 5نفر اینجا دیده باشنش ولی بازم میگم : کلا رو داستان نیست فصلی 5قسمت داستان ه

حالا بیام رو واکینگ دد
دوستان فصل اول 6 قسمت بود !!!
همش داستان اصلی بود چون 6قسمته اگه 13قسمت بود مطمئن باشین جز این 6قسمت 7 قسمت چیزایی بود که به داستان ربط نداشت این اصلا یه چیز عادیه کم که سریال ندیدین !

یه عده از دوستان میگفتن همش زامبی شده
یه عده میگفتن از ماجرای خودش که زامبی هست خارج شده
خب هر دو دسته ناراضی پس کی راضی؟ ؟؟

ولی من میگم ماجرای داستان اصلا زامبی از اولش نبود
ولی از اول نمیشه بیاد بگه ماجرا زامبی نیست پس اینا همه پیش مقدمه بود تا برسه به اصل سریال واکینگ دد
حالا اصلش چیه میشینیم تا اخر میبینیم ببینیم چی میشه

داستان تا قبل این قسمت تا جایی رسیده بود که بین دو گروه گاورنر وریک تنش ایجاد شده
که این با یه قسمت نمیشه سر همش کرد ولی میشه با چند قسمت تموم کرد این جنگ رو
که بعد برسن به اصل قضیه حالا به اصل قضیه چجوری برسن ؟ اینا که یه جای دنج (زندان ) پیدا کردن چرا پاشن برن دنبال چیزی دیگه ؟ وقتی از همه جا بیخبرن
خب باید یه اتفاقی واسه زندان واسه گروه بیفته جدا شن یه چیزی شه که برن رو داستان

اگه یدفعه ول کنن برن سر اصل داستان اونوقت میاین میگین که پس گاورنر اینا چی شدن ...

میگین که میشون 1ساله اومده ولی چیزی ازش نشون نداده خب داداش وسط کار این جنگ ببره مارو 13 بدر با یه فلش بک از زندگی میشون؟
داداش اول غذا رو بخوربعدش اب بخور که مریض نشی
حالا بزار به این داستان برسه که (غذا هست) بعد بره سراغ اب خوردن که میشه میشون

من راضیم از روند و اینکه خیلی زود تموم شد کاش هر اپیزود اندازه اپیزود های شرلوک طولانی بود ...
سکانس حرف های اندریا مسخره بود 9میدم

x7music
02-12-2013, 08:34 PM
حرفات مثل حرفهای اندریا رو من تاثیر گذاشت موافقم با نظرت نکته خوبی بود :Smiley69:

FarboƉ
02-12-2013, 08:57 PM
من تازه همین هفته ی پیش رسیدم به پخش، واسه من بعد از یک هفته واقعا کسل کننده بود، شماها چی میکشین خدا میدونه ...

اپیزود واقعا ضعیفی بود، بعنی اگه بخوان همچین روندی رو ادامه بدن سریال رسما نابود میشه، اینکه هی شخصیت بیارن، هی بکشنشون :Smiley19::Smiley15: این سریال یه منبع فوق العاده داره، کمیک بوکش، باید از شخصیت های اون کمک بگیرن، برای مثال همین گاورنر که واقعا شخصیت جالبی داره، بر عکس نظر شماها به نظر من همین که معرفیش نمیکنن باعث شده مرموز بشه و من اینو دوست دارم.

صحنه های پر هیجان کم نداشت، ولی درمجموع خسته کننده بود.

چند تا صحنه ی مضحک داشت، یکی دعوای مگی و گلن، اونیکیش مردم که میخواستن برن از شهر، آخریش هم سخنرانیه بی معنیه آندریا :Smiley15: اونجاییش هم که نشون داد زامبی ها اومدن تو شهر انتظار داشتم شهر از بین بره، یا حداقل اینکه نصفشون بمیرن، ولی با کمال تعجب فقط یه زامبی دیدیم توی شهر.

با ریک هم مخالف بودم، یعنی شاید اگه لوری رو نمیدید میزاشت که اونا بمونن، ولی آخرش خیلی داغون بود، یعنی همین موقعیت شاید اعتماد بقیه رو از بین ببره و دیگه اونجوری که باید به عنوان یه رهبر بهش نگاه نکنن. مطمئن هم باشین که لوری رو باز هم خواهیم دید، نمیدونم چه افکار پلیدی تو سرشونه این نویسنده ها، ولی مشکوکم بهشون!

حرکت دریل هم کاملا منطقی بود، از نظر من حرکت ریک بود که منطق نداشت، باید میزاشت دریل و مرل بیان باهاشون، الان ضعیف تر از همیشه ان، یه بچه هم که باهاشونه، دیگه کاراییه قدیم رو ندارن و نمیتونن از خودشون دفاع کنن ( حالا مقابل گاورنر یا واکر ها )

آندریا هم که دیگه رسما ازش متنفرم، اول که به میشون پشت کرد، حالا هم که به ریک و تیمش، عین شینه ...

من که 7 میدم :Smiley15:

به امید بهتر شدن سریال

Chandler Bing
02-12-2013, 09:09 PM

خب سلیقه ها فرق میکنه برادر من، این چه حرفیه:Smiley15:
شما امدی فرینج رو که ساختار اپیزودیک داره با واکینگ دد مقایسه کردید، کلا ساختار سریال های فرینج مانند یا سوپرنچرال به عنوان مثال فرق میکنه، اون یه خطر داستان اصلی دارن که اخر هر فصل به سرانجام میرسه و تو هر اپیزود هم یه پرونده رو دنبال میکنند، بحث واکینگ دد جداست!! کلا یه خطر داستانی داره که اگه واقع بین هم باشیم زیاد جای مانور نداره!! مگه تلاش برای زنده موندن در اخر الزمان چقدر میتونه پیچیده بشه و داستان پر بار براش نوشت؟
شما بیا دکستر و واکینگ دد رو مقایسه کن، 12 قسمته اما هر اپیزود از اپیزود قبلی بهتر و پر هیجان تر!! چون فیلمنامه ی قوی داره.
===========================
فربد باهات موافقم، به جای اینکه هی شخصیت اضافه کنند و بکشند بهتر همون ها رو پرورش بدن و به قولی بپردازن!! فکر میکنی چرا ریک و بقیه اعضی گروه اصلی خوبن؟ چون زمان بیشتری از سریال رو به خودشون اختصاص دادن!! اینکه هی شخصیت های مسخره بیاری به امید اینکه بتونند جای شین رو بگیرن که نشد کار!!
امیدوارم که بهتر بشه.

d@vid
02-12-2013, 09:26 PM
من تازه همین هفته ی پیش رسیدم به پخش، واسه من بعد از یک هفته واقعا کسل کننده بود، شماها چی میکشین خدا میدونه ...

اپیزود واقعا ضعیفی بود، بعنی اگه بخوان همچین روندی رو ادامه بدن سریال رسما نابود میشه، اینکه هی شخصیت بیارن، هی بکشنشون :Smiley19::Smiley15: این سریال یه منبع فوق العاده داره، کمیک بوکش، باید از شخصیت های اون کمک بگیرن، برای مثال همین گاورنر که واقعا شخصیت جالبی داره، بر عکس نظر شماها به نظر من همین که معرفیش نمیکنن باعث شده مرموز بشه و من اینو دوست دارم.

صحنه های پر هیجان کم نداشت، ولی درمجموع خسته کننده بود.

چند تا صحنه ی مضحک داشت، یکی دعوای مگی و گلن، اونیکیش مردم که میخواستن برن از شهر، آخریش هم سخنرانیه بی معنیه آندریا :Smiley15: اونجاییش هم که نشون داد زامبی ها اومدن تو شهر انتظار داشتم شهر از بین بره، یا حداقل اینکه نصفشون بمیرن، ولی با کمال تعجب فقط یه زامبی دیدیم توی شهر.

با ریک هم مخالف بودم، یعنی شاید اگه لوری رو نمیدید میزاشت که اونا بمونن، ولی آخرش خیلی داغون بود، یعنی همین موقعیت شاید اعتماد بقیه رو از بین ببره و دیگه اونجوری که باید به عنوان یه رهبر بهش نگاه نکنن. مطمئن هم باشین که لوری رو باز هم خواهیم دید، نمیدونم چه افکار پلیدی تو سرشونه این نویسنده ها، ولی مشکوکم بهشون!

حرکت دریل هم کاملا منطقی بود، از نظر من حرکت ریک بود که منطق نداشت، باید میزاشت دریل و مرل بیان باهاشون، الان ضعیف تر از همیشه ان، یه بچه هم که باهاشونه، دیگه کاراییه قدیم رو ندارن و نمیتونن از خودشون دفاع کنن ( حالا مقابل گاورنر یا واکر ها )

آندریا هم که دیگه رسما ازش متنفرم، اول که به میشون پشت کرد، حالا هم که به ریک و تیمش، عین شینه ...

من که 7 میدم :Smiley15:

به امید بهتر شدن سریال

واقعاً باهات موافقم کمیکش یک شاهکار به تمام معناست شخصیت گاورنر خیلی بهتر از این شخصیت لوس سریال هست الان تایریس رو خیلی دیر وارد کردن میتونستن ازش خیلی بهتر بهره بگیرن
کسی که کمیک رو بخونه اصلا سریال ارضاش نمیکنه، سریال بد نیست ولی در حد کمیک نیست به شخصه فقط منتظر هستم ببینم تیکه های مهم کمیک رو چجوری در میارن
قسمت توهم زدن ریک هم دارن الکی کش میدن و زیادش میکنن
به امید بهتر شدن سریال

osture
02-12-2013, 09:28 PM
خب سلیقه ها فرق میکنه برادر من، این چه حرفیه
شما امدی فرینج رو که ساختار اپیزودیک داره با واکینگ دد مقایسه کردید، کلا ساختار سریال های فرینج مانند یا سوپرنچرال به عنوان مثال فرق میکنه، اون یه خطر داستان اصلی دارن که اخر هر فصل به سرانجام میرسه و تو هر اپیزود هم یه پرونده رو دنبال میکنند، بحث واکینگ دد جداست!! کلا یه خطر داستانی داره که اگه واقع بین هم باشیم زیاد جای مانور نداره!! مگه تلاش برای زنده موندن در اخر الزمان چقدر میتونه پیچیده بشه و داستان پر بار براش نوشت؟
شما بیا دکستر و واکینگ دد رو مقایسه کن، 12 قسمته اما هر اپیزود از اپیزود قبلی بهتر و پر هیجان تر!! چون فیلمنامه ی قوی داره.

منم همینو میگم سلیقه فرق داره - ولی هر دوسلیقه از اول میدونستن که این سریال زامبی داره پایه اساسش زامبی ه - پس باید خودشو وفق بده با سریال
منظور من از فرینچ فقط واسه مثال بود از هر نوعی هم یه مثال زدم حتی بریکینگ بد

دکستر هم بین این 12 قسمت میرفت یکی رو میکشت به داستان ربط نداشت
ماجرای ارتور میچل چقد دکستر توی این فصل به اینور اونور داستان کشیده شد و اینو اونوکشت و سمت ارتور نرفت تا فصل 12 قسمته شه

بحث من سر فیلم نامه نیست - واکینگ دد هم کمیک داره تنها فرقش فیلم نامش با کمیک حضور دریل هست که دریل توی کمیک نیست

دریل رو اوردن که مانور بدن بنظرت دریل که توی کمیک نیست این قسمت چجوری بوجود اومده که اصل این قسمت دریل بود ؟
اگه دریل نبود اصلا این قسمت از اونجا شروع نمیشد که بخوان دریل رو نجات بدن
اخر قسمت قبل هم به اونجا نمیرسید من به این میگم مانور

کل منظور حرف من اینه که میگم این قسمت جز داستان اصلی نبوده همینطور که کلی سریال دیگه اینکارومیکنن
من میگم اگه اخر فصل اپیزود های خوب رو بشماریم 6تا باشه میدونی چرا ؟ چون ما دوست داریم به داستان بپردازه که این 6تا هم داستان اصلیه و به حاشیه نره و اگه بخواد به حاشیه نره هر فصل 6 اپیزوده میشه مثل
فصل اول که همه راضین و همش داستان ه سریاله - حالا اگه این سریال 6 اپیزوده میموند همه دوست داشتن بیشتر باشه
ولی حاشیه بردن توی سریال ها یه چیزه عادیه که توی هر سریالی هست ..:Smiley17:

Eternal
02-12-2013, 09:34 PM
اگه یدفعه ول کنن برن سر اصل داستان اونوقت میاین میگین که پس گاورنر اینا چی شدن ...
خب همه ی اینایی که گفتی برمیگرده به متن داستان و شیوه ی روایتش. هیچ وقت نمیشه از کلیت بیننده ها ایراد گرفت! ایراد از فیلمنامه است. خودشون داستان رو اینجوری پیش بردن و الانم موندن توش.
بریکینگ بد هم به دور از تعصب هیچ وقت لغزش ندیدم توش مگر همون قسمت مگس که گفتی. اونم در کنار انسجام کلی کار قابل چشم پوشی بود. شاید اون موقع هم خیلی ها از اون قسمت ناراضی بودن. ولی اینو در نظر داشته باش، که اون قسمت شبیه یه وقت استراحت برا بیننده ها بود و هیچ خللی هم به کل داستان وارد نکرد( فقط یه روز از زندگیِ جسی و والتر رو تبدیل کردن به یه اپیزود!) ولی کاری که واکینگ دد داره میکنه لغزش رو رد کرده! رسیده به گند کاری در داستان! حتی اگه سریال به نقطه ی ثبات هم برسه، من هیچ وقت یادم نمیره که با چه دروغ گفتن ها و ماست مالی کردن هایی به ثبات رسیده. هرچند که فکر نمیکنم که دوباره بتونن داستان رو کنترل کنن. با همه ی اینها، سریال رو باید با خودش مقایسه کرد! این فصل رو با فصل هایی قبلی مقایسه کن. فصل دوم که دیگه 13 قسمتی بود! من وقتی تعداد دروغ هایی که تو این فصل حس کردم بهم گفته شده رو با فصل پیش مقایسه میکنم، فک میکنم وقتشه که دیگه واکینگ دد رو بزارم کنار! و امیدوار بشم که اونا هم کنسلش کنن.

Irag
02-12-2013, 09:49 PM
بی استرس ترین
بی هیجان ترین
بی مربوط ترین
قسمت واکینگ دد!
ایده ی گلاویز شدن این دو گروه واقعا خسته کننده و کش دار شده!
از وقتی "استاد فرانک دارابنت" کشید کنار و حضورش کم رنگ شد به طور کل سریال با مغز خورده زمین.
امتیاز من: یه 4 گنده!

اضافه شده در : 6 minutes

صحنه حرف زدن آندریا با اون جماعت و قانع شدن

همش دنبال یه جای خلوت بودم بالا بیارم!
چقدر این سیالشگر فیلم بد بازی می کردن!

اضافه شده در : 7 minutes

مثال بود از هر نوعی هم یه مثال زدم حتی بریکینگ بد

این مثالت که اصلا قابل هضم نبود
اون قسمت کل حرف فیلم و فرم فیلم و انگیزه‌ی دو شخصیت به نمایش دراومد
اینجا نه مثل بازی‌های کامپیوتری از این سمت میرن اون سمت یه ذره دیالوگ میگن بعد در باز میشه میرن بیرون!!! ... روال بازی‌های کامپیوتری دیگه!
معلومه که کار و فکر پشت کار با دو فصل قبل به شدت فاصله گرفته.

F.U.S.E
02-12-2013, 10:13 PM
خواب آور، بدون هیجان

یادش بخیر چقدر با فصل های اول و دوم حال می کردم
حتی فصل دوم با این که هیجانش کم بود واقعا عالی بود

کاشکی فرانک درابونت نمیرفت

در مورد این قسمت هم اصلا نیاز به بحث نداره این قسمت رو فقط برای کش دار کردن سریال ساختن

سکانس صحبت کردن اندریا که کاملا مضحک و غیر واقعی بود
فقط اون توهم ریک و بازی زیباش تو اون قسمت یکم جالب بود

7 دادم

امیدوارم سریال عین قبلا بشه

پ.ن: جون هر کی دوست دارین بریکینگ بد رو با واکینگ دد مقایسه نکنین:Smiley19:

Ehsan_keen
02-13-2013, 12:04 AM
محتوای اسپویلر
ماجرای ارتور میچل چقد دکستر توی این فصل به اینور اونور داستان کشیده شد و اینو اونوکشت و سمت ارتور نرفت تا فصل 12 قسمته شه
هدف از این کارا این بود که بیشتر با شخصیت ارتور اشنا بشیم.اگه یه دفعه ارتور دختره رو میکشت به این قشنگی که تموم کردن نبود.
مشکل اینه که اگه یادتون باشه تا تقریبا 3 قسمت قبل با کمبود شخصیت مواجه بودن.من یادم خیلی ها میگفتن که کمبود شخصیت احساس میشه.اینا برای اینکه کمبود شخصیت رو جبران کنن یه دفعه یه عالمه کاراکتر وارد فیلم کردن.
ولی به نظرم نباید اینجور سخت بگیریم.تقریبا همه سریال های ناب همچین قسمت هایی دارن.

9353980174
02-13-2013, 12:58 AM
دوستان من هنوز استوار پای امتیاز 1 که به این قسمت دادم هستم و مویدش هم ایناس
اونایی که بیشتر از همه حرص درآوردن تیره کردم:
1. مردمی که حلقه زده بودند دور مریل و داداشش، افتضاحترین سیاهی لشکر ممکن، مصنوعی ترین نوع داد و فریاد و تحریک مخاطب و به هیجان آوردن اون
2. مبارزه دریل و مریل با زامبی ها، واقعا مسخره بود، اینا مثکه فقط گوشت خانواده دیکسون رو مصرف میکردند، وگرنه 100 بار روشون برگشت و میتونستن آدمای دیگه رو طعمه کنن (جا داره باز یادآوری کنم که زامبی ای که کلاه کاسکت از سرش بر میداشتن، سرش با کلاه کنده میشد، الان اینا با اون دست آهنی مریل ضربه میخوردن و هیچیشون نمیشد؟)
3. راه رفتن گاورنر با ریلکسی تمام تو دودا، نپیوستن آندریا به گروه ریک با وجود اینکه دیگه میدونست اونا کین (اصلا هیچ تردیدی نشون نداد)
4. درگیر شدن بیش از حد با احساسات گلن (باو این چیزا دیگه غیرتی شدن نداره که )
5. اون یاروهه که زامبیا به جونش افتادن تو منطقه گاورنر مصنوعیترین درخواست کمک و مصنوعیترین مجروح ممکن بود
6. حاجی وقتی پسر ریک در زندان رو برای باباش باز کرد زنجیر افتاد، بعد اینم دوید و رفت پیش باباش، اصن در رو نبستن، ولی نشون داد که در کاملا زنجیر شد:Smiley10:
7. این گاورنر با یک چشم سوراخ شده انقدر باید سر درد داشته باشه که نتونه راه بره، بعد خعلی ریلکس راس راس هر ... میخوره
8. سخنرانی فجیع اندریا و قانع شدن ضایعتر مردم
9. بچه هه کمتر از یک هفتشه، بعد یک بچه یک ساله آوردن (از اون بدتر پارچه ای بود که دست دختره داده بودن موقع حرف زدن با کارول، خوب حداقل یکم واقعیتر میساختین لامصبا)
10. اند دِ لست بات نات دِ لیست، صحنه توهم ریک

میدونم که تو همه قسمتاش سوتی زیاد داشته، ولی چون حرصم در اومده بود گفتم بگم تا بلکه یکم تخلیه شم

osture
02-13-2013, 01:17 AM
خب همه ی اینایی که گفتی برمیگرده به متن داستان و شیوه ی روایتش. هیچ وقت نمیشه از کلیت بیننده ها ایراد گرفت! ایراد از فیلمنامه است. خودشون داستان رو اینجوری پیش بردن و الانم موندن توش.
دوست عزیز منظور حرف من چیز دیگست و کل این حرفایی که میزنم یه منظور داره
منظوره من اینه که توی هر سریالی هر فیلمی هر چییزی هر نمایشی این چیزا وجود داره
اگه متن های قبلی منو متوجه شدین
میبینین که من میگم کمیک واکینگ دد که واکینگ دد از روی اون ساخته شده و مثل
هر فیلم و سریالی که از روی کمیک ساخته میشه نویسنده یه تغیراتی ایجاد میکنه مثل گیم اف ترونز که کلی خیلی زیاد کرکتر داره و نویسنده خیلی از اونارو توی سریال نمیاره ( به مثال ها گیر ندین مثال فقط واسه درک بهتره )
و بعد میگم دریل توی کمیک نیست و بعد میگم این داستان و چند اپیزود قبل اضافه شده واسه مانور سریال هست
و بعد میگم واسه اینه که اپیزود ها بیشتر شه اگه به دل خیلی ها نمیچسبه مشکل از کل سریال نیست
این داستان اصلی نیست
چون دریل توی کمیک نیست و این 2قسمت که موضوعش کارهای مرل و دریل بود اصلا ربطی به کمیک نداره اصلا ربطی به ماجرای اصلی سریال نداره
یه چیزه واسه کش دادن و این چیزا توی هر سریالی هست - اگه قبول ندارین این رو دیگه نمیدونم چی بگم چون واسه من مثل روز روشنه
خدا کنه حرف منومتوجه شین :Smiley17:

هدف از این کارا این بود که بیشتر با شخصیت ارتور اشنا بشیم.اگه یه دفعه ارتور دختره رو میکشت به این قشنگی که تموم کردن نبود.

مشکل اینه که اگه یادتون باشه تا تقریبا 3 قسمت قبل با کمبود شخصیت مواجه بودن.من یادم خیلی ها میگفتن که کمبود شخصیت احساس میشه.اینا برای اینکه کمبود شخصیت رو جبران کنن یه دفعه یه عالمه کاراکتر وارد فیلم کردن.
ولی به نظرم نباید اینجور سخت بگیریم.تقریبا همه سریال های ناب همچین قسمت هایی دارن

منم دارم همین رومیگم
توی هر سریالی همچین چیزی هست

http://www.picoup.ir/images/01714471063461998516.jpg
http://www.picoup.ir/images/75090995762855546699.jpg
http://www.picoup.ir/images/59999526804278716082.jpg

micro
02-13-2013, 03:45 AM
در این که این قسمت چرت بود شکی نیست اما اینو نباید بزاریم به پای کله سریال
بریکینگ بد یا دکستر با اون عضمت اشکالا یا ایراداتی بعضی از قسمتاشون داده که نمیشه چشم پوشی کرد
اینم باید در نظر داشته باشیم که سریال یه جورایی تخیلی هم هست
کلا بحث زامبی ها به غیر از ترسناک بودن یه جورایی تخیلی هم هست
که حالا این دوستمون میگه چرا واکرا فقط زوم بودن رو دیکسون ها
ایرادات مضحکی داشت این قسمت اما نقاط قوتی هم داشت که باید اشاره بشه
مثلا بازی خوب ریک تو سکانس آخر و گریم های خوب و...
در کل اون حسه واکینگ دد دو فصل قبل دیگه واسم نیس
اول فصل 3 هم خوب بود روندش اما الان یه جورایی داره تکراری میشه
من 7 میدم و واقعا دوست دارم بهتر بشه چون به نظرم یکی از بهترین سریال های در حال پخشه و میتونن روش بهتر مانور بدن

Hamed Hidden
02-13-2013, 08:42 AM
من با نظر اشکان موافقم الان نشستم کامل دیدمش مواقعا بعد 2 ماه خیلی خیلی ضعیف بود همش شده زامبی کشتن دیگه داستان درست و حسابی :Smiley104::Smiley104::Smiley104:

هیچ وقت هم من اسم اینا رو درست یاد نگرفتم بس که شبیه همن دریل مریل و ایناس ولی اون دختر سیاهه هنوز تو مخه :Smiley15::Smiley7:

تنها چیزی که قشنگ بود شعار جدید روی پوستر هاشه ...

امتیاز 5 از 10 می دم تازه زیاد هم هست :Smiley35:

پ.ن : لعنت به مینی شیر که این قدر نسخه WEB-DL رو دیر می ده :Smiley36:

arso
02-13-2013, 09:13 PM
این قسمتش اصلا هیجان نداشت و اینکه همون طور که همه گفتن داره تکراری میشه دیگه زامبی کشتن واسشون شده مثل اب خوردن . الان دیگه اون بچه نوزاده هم میتونه زامبی بکشه:Smiley69:

فرمانده هم که خیلیییییییییی از خود را ضی

ریک که دیوونه شد اصن هیچییی

اون دوتا داداشا هم رفتن واسه خودشون حال کنن

خدا کنه زودتر قسمت بعد بیاد فقطططط:Smiley41:

smgh470
02-13-2013, 11:01 PM
سلام.قسمت 9رو هم دیدم.قسمت خوبی نبود.حس خوبی بهش ندارم.امتیاز من 5 از 10. خداکنه سریال تو ورطه کش دادن وآب بستن و پر کردن وقت نیفته.فصل 1 کجا واین کجا.راستی اسم این قسمت The Suicide King این طور که من تو دیکشنری زدم ترجمش میشه پادشاه خودکشی یا انتحار.منظورش چیه دقیقا؟

9353980174
02-13-2013, 11:43 PM
Mid-season premiere review: The Walking Dead - The Suicide King: Brother against brother (http://www.hitfix.com/whats-alan-watching/mid-season-premiere-review-the-walking-dead-the-suicide-king-brother-against-brother)
اینم نظر یک سایت جهانی در مورد این قسمت

Moh3eN
02-15-2013, 02:35 PM
این قسمت رو هم دیدم بالاخره....
لامصب بعد از اینهمه تاخیر کلا از جو سریال اومده بودم بیرون :Smiley15:.

قسمتِ بدی نبود. اون آخرش رو خوشم اومد بیشتر و بهمین خاطر بش ۸ دادم...
کلا توهمات ریک رو دوست دارم. اول که دچار توهم شین میشد و حالا هم که نوبت لوری هست.

فقط خدا کنه این گروه جدیده نرن بیرون. این تایریس بنظر کارکتر خیلی خوبی میاد . حیفه بره بیرون....

من قبلا شاکی بودم که هی باید بین زندان و وودبری سوییچ کنن . حالا دیگه سه تا موقعیت داریم که باید ببینیم. زندان ، وودبری و برادرانِ دیکسون :Smiley15:. خدا کنه خوب پرداخت بشه این موقعیت ها و اپیزود دچار سکته نشه !.

کل‌یوم! بدک نبود . و گفتم که ۸ دادم...

9353980174
02-15-2013, 02:48 PM
این قسمت رو هم دیدم بالاخره....
لامصب بعد از اینهمه تاخیر کلا از جو سریال اومده بودم بیرون .

قسمتِ بدی نبود. اون آخرش رو خوشم اومد بیشتر و بهمین خاطر بش ۸ دادم...
کلا توهمات ریک رو دوست دارم. اول که دچار توهم شین میشد و حالا هم که نوبت لوری هست.

فقط خدا کنه این گروه جدیده نرن بیرون. این تایریس بنظر کارکتر خیلی خوبی میاد . حیفه بره بیرون....

من قبلا شاکی بودم که هی باید بین زندان و وودبری سوییچ کنن . حالا دیگه سه تا موقعیت داریم که باید ببینیم. زندان ، وودبری و برادرانِ دیکسون . خدا کنه خوب پرداخت بشه این موقعیت ها و اپیزود دچار سکته نشه !.

کل‌یوم! بدک نبود . و گفتم که ۸ دادم...
ARE YOU F..ING KIDDIN ME?:Smiley19:
حاجی :Smiley10:
خواهشا چتدتا المنت نام ببر که باعث شد از 10 نمره 8 بگیره
خعلی STUN شدم کامنتتو دیدم
:Smiley10:

WalTer WhiTe
02-15-2013, 04:04 PM
آقا این ها به چه امیدی فصل چهارم رو تمدید کردن :Smiley108:
ما هم واقعا به چه امیدی باید برای فصل چهارم صبر کنیم :Smiley18:

نمی خوام بگم فصل سوم بد بوده ولی خدایی سوتی زیاد داره
این قسمت هم که آخرت سوتی های پی در پی بود
فقط خدا کنه یکمی تغییرات کلی ایجاد کنند و داستان رو بهتر پیش ببرند
مشکل اصلی از نظر من داستان و نویسنده هایش هستند
و گرنه که بازیگرهاش خوب بازی میکنند
فقط داستان به نظرم ایراد داره

x7music
02-15-2013, 04:22 PM
ما هم واقعا به چه امیدی باید برای فصل چهارم صبر کنیم

نمی خوام بگم فصل سوم بد بوده ولی خدایی سوتی زیاد داره
این قسمت هم که آخرت سوتی های پی در پی بود

یه مثال میخوام بزنم پس خوب بخونید
من سوپرنچرالو دارم از فصل 4 میبینم داستان اصلی شکستن قفلها در جهنم و ازاد شدن لوسیفر هست اما این وسط یه قسمت داستان اصلی پخش میشه بعد چندتا قسمت که از داستان اصلی جداست اما همین قسمتها داخلش یه اتفاقات بسیار کوچیک می افته که این دوتا برادر چیزهای را یاد میگیرن و تجربه میکنن وقتی داستان اصلی میاد جلو اون موقعه میفهمم که چرا این داستانهای بی ربط به داستان اصلی ربط دارن و دلیل پخشش چی هست بنظرم چون این سریال داره تمدید میشه اونا هم دارن از همین روشها استفاده میکنن مگه چند قسمت داستان اصلی میشه ساخت ؟ پس گیر ندین من پشیمون شدم :Smiley36:

rezarbn
02-15-2013, 05:19 PM
این قسمتو دیدم ارزش این همه صبر کردن و نداشت افنضاح بود

هیچ چیزی واسه گفتن نداشت این قسمت ولی اخر این قسمت یه ذره بهتر شد فک کنم اخر تهوهمات رریک باعث ببشه دیگه مسئول نباشه

اینا هم نمی رن مطمئنا چون که داریل هم که رفته پس با اومدن این گروه جای خالی اونو پر می کنن
بعدش این گاورنر پ کی می خواد به اینا حمله کنه پس:Smiley104:

7 دادم :Smiley15:

arya17
02-15-2013, 09:39 PM
بد نبود ولی راضی کننده هم نبود

NOjAN
02-15-2013, 10:00 PM
خیلی بد بود این قسمت. فکر نمی کردم بعد از 2 ماه وقفه همچین چیزی به خوردمون بدن! خصوصا اون درگیری اولش و دویدن سیاهی لشگر از اینور به اونور خیلی ضایع بود.. یاد صحنه های شلوغ پلوغ توی شبهای برره افتادم :Smiley14: همیشه یه cliff hanger خفن می زارن برای قسمت بعدی.. ولی این قمست با واپاشی روانی ریک تموم شد :Smiley15:

اضافه کنم, همون سکانس های آخر و نشون دادن لوری خیلی پرتنش بود. من شخصا ترسیدم!

bbas
02-16-2013, 12:12 AM
دو دقيقه آخر مو به تنم سيخ كرد البته حقم داره اول دوستشوبعدشم كه زنشو از دست داده پس توهماتش براتون عجيب نباشه
ميخواستم يك بدم گفتم صحنه ي آخر همه چيزو حل كرد پس بهش 7 دادم
ولي خودمونيما ريك بازيگر خفنيه بايد تو نظرسنجي اول ميشد جوري نقش و بازي ميكنه انگار همه چيز واقعيه مخصوصا چشماش و حركات دستش خيلي جالبه تو بيشتر صحنه ها با هم مچ هستن

idin
02-16-2013, 01:55 PM
صحنه های توی وودبری اصلا به واقعیت نزدیک نبود و من رو راضی نکرد. به نظرم خیلی آماتور بود
ولی بقیه ی جاهاش خیلی خوب بود. جو سنگینی داشت این قسمت. دریل هم که باید امید به بازگشتش داشته باشیم. فکر نکنم ریک و گروهش رو تنها بذاره
مخالفت ریک با گروه جدید هم تصمیم بسیار درستی بود. خود شما هم اگر جای اون بودید همین کارو میکردید. اون سیاه پوسته و زنش خوبن ولی همون دوتای دیگه کافین تا امنیت گروه رو به گند بکشن. البته فکر نکنم از داستان حذف بشن و بازم شاهدشون خواهیم بود
بازیِ ریک هم که عالی بود
راستی اون صحنه ای که گلن قاطی کرد خیلی خوب بود. حسابی اون عصبانیت خودش رو نسبت به تصمیم ریک نشون داد. بازی همشون خوبه واقعا

من راضی بودم و 8 میدم

VIVA THE ROCK
02-17-2013, 11:26 PM
این قسمت بد بود درست اما به خاطر یه قسمت سریالو نابود نکنید 6 صفحه کامل همه بد گفتن امتیازهایی که به قسمتای قبل تو همین سایت داده شده رو برید نیگا کنید چی شده که یهویی همه ناراضی شدن ؟؟؟

FarboƉ
02-17-2013, 11:51 PM
چی شده که یهویی همه ناراضی شدن ؟؟؟

خوب هر سریالی قسمت خوب و بد داره

دلیل نمیشه چون سریالی رو دوست داریم این قضیه رو حاشا کنیم

این قسمت هم جزو قسمت های بسیار ضعیفه سریال بوده، همه هم موافقن.

VIVA THE ROCK
02-18-2013, 12:07 AM
خوب هر سریالی قسمت خوب و بد داره

دلیل نمیشه چون سریالی رو دوست داریم این قضیه رو حاشا کنیم

این قسمت هم جزو قسمت های بسیار ضعیفه سریال بوده، همه هم موافقن.
منم صد در صد موافقم اما نباید کل سریالو زیر سوال برد داداش

Irag
02-19-2013, 08:54 PM
می دونی تنها نکته ي جذاب این قسمت (نهم) چی بود؟!
اون یارو که با اون صدای توپرش نریشن ابتدایی سریال رو میگه!
(آنچه گذشت)

AmiR RezA
02-20-2013, 03:43 PM
به نظر من دلیل این که ریک لوری رو میبینه اینه که لوری به زامبی تبدیل شده چون اگه دقت کرده باشید توی قسمت قبل ریک به پیرمرده گفت پشت تلفن لوری و شین بوده و چون شین به زامبی تبدیل شده بوده پس لوری هم به زامبی تبدیل شده و دلیل دیگه اینه که ریک به پیر مرده گفت میدونم دیدن لوری فکر و خیال است ولی حتما این فکر و خیالات دلیلی داره !! و به نظر من این فکر و خیالات به دلیل تبدیل شدن لوری به زامبی هست و تا اخر این فصل بالاخره دلیلش معلوم میشه :Smiley69:

موفق باشید