PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل سوم , اپیزود دهم

rezarbn
02-18-2013, 04:33 PM
http://www.picoup.ir/images/70553802089624673000.jpg

Season 3, Episode 10, Home
فصل سوم, قسمت دهم, خانه

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2401094/)

خلاصه داستان اين قسمت : ریک باز هم همسر مرده ی خودشو می بینه ...

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/thread34542-2.html#post106088) .:sub-topic:. (http://tvworld.info/thread34564.html)

ashkan2005
02-18-2013, 07:09 PM
این قسمت بهتر از قبلی بود.
این گاورنر خیلی عوضیه , باز دمه دریل گرم به موقع رسید.این دختره اندریا هم خیلی رو موخه!!

hassak
02-18-2013, 07:36 PM
زامبی ها رو از صد متری قشنگ میزنن وسط پیشونیشون ولی به هم تیر اندازی میکنن نمیخوره :Smiley39:

Barkeep
02-18-2013, 07:40 PM
یه لحظه فکرم برگشت به فصل 2... با اون اپیزودای بی معنی و طولانیش.

دیالوگهای رد و بدل شده بین این دو برادر هم جالب بود...

کل اپیزود کنار، 10 دقیقه‏ی آخر هیجان بالایی داشت.
اون نگاه آخر ریک هم میتونه معنایی داشته باشه :Smiley35:.

7 میدم.

rezarbn
02-18-2013, 08:16 PM
این قسمت باز در مجموع از قسمت قبلی بهتر بود ولی یه چند دقیقه ای اخره این قسمت حالی دادن و اندرنالین خونمون رو بردن تا سقف :Smiley36:

در مجموع خوب بود
ریک هم دیگه شورشو دراورده با این سلسله توهم ـاش اون قضیه تلفن کلی سرکارمون گزاشتن اینم از این که هی لوری رو می بینه :Smiley104:

یعنی این قسمت کلا ماله دو تا داداش بود عالی بودن این قسمت البته دریل همیشه عالییه :Smiley69:
راستی من نفهمیدم تکلیف اونی که از توی ونه اومد بیرون چی شد همونی که سر تا پاش لباس ضد گلوله بود همون مشکیه :Smiley36:

در ضمن گاورنر هم خیلی بد و ضایع وسط جنگل ایستاده بود و هیچ گلوله ای هم بش نمی خورد
از این دختره هم خیلی بدم می اد :Smiley19:

به خاطر صحنه ی اخری و اونی دریل برادرش واسه نجات بچه انجام دادن 8 رو میدم

x7music
02-18-2013, 08:42 PM
در ضمن گاورنر هم خیلی بد و ضایع وسط جنگل ایستاده بود و هیچ گلوله ای هم بش نمی خورد
مصلحت خدا بر این بود که نمیره :Smiley36:

به خاطر صحنه ی اخری و اونی دریل برادرش واسه نجات بچه انجام دادن 8 رو میدم
با نظرت موافقم حس انسان دوستی من گل کرد میخواستمبه دریل پیشنهاد بدم اونارو با خودش ببره زندان :Smiley10:

جالب و بهتر از قسمت قبلی بود من که 10 دقیقه اخر داشتم شاممو میخوردمنگاه میکرم حسابی بهم چسبید و لذت بردم از شامم :Smiley14::Smiley35: توصیه میکنم شامو بخورید و ببینید مخصوصا اونجا که خون و تیکه تیکه کردنشون خیلی با غذا میچسبه :Smiley36:

دوستان سوالات کنکوری دارم :
1 : اینها تو این چندساله در این بیابان بی اب و علف چطوری ریشهاشون را میزنن ؟
2: زنها چطوری ابروهاشون را برمیدارن ؟
لطفا توجیهم کنید

Why Me ?
02-18-2013, 09:25 PM
فقط 10 دقیقه آخر ارزش دیدن رو داشت

بیچاره اون زندانی! تیر اول درست تو کله! ولی بقیه تیرها به هیچکس نخورد!؟!؟

تو ماشین ون هم که ماشالا یک ورزشگاه زامبی داشتند !

حس تعلیق !
بزرگترین مشکل این فصل نبودن حس تعلیق است وگرنه پیش بینی ناپذیریش مثل فصل 1و 2 است ولی حس تعلیق که باعث میشه بری تو ترس و واهمه ، کمتر از فصل 1و2 شده

-------------------------------
9

mkanikzadeh
02-18-2013, 10:13 PM
در مجموع بهتر از قسمت قبل بود. ولی هنوز نسبت به دو فصل اول خیلی ضعیف تره. تعدد شخصیت ها به فیلم خیلی ضربه زده. در واقع اجازه نمیده شخصیت های جدید به اندازه کافی پرداخته بشن. الانم بهترین بازی ها رو از بازیگرای باقی مونده از فصل اول می بینیم.
من نمیدونم سریالی که کشش لازم رو نداره برای چی باید تو 16 قسمت ساخته بشه؟! نتیجش میشه همین آب بستن به سریال. مختصر و مفید بودن یکی از نقاط قوت دو فصل اول بود.
ده دقیقه آخر قیلم واقعا خوب بود. من 8 میدم.

Headache
02-18-2013, 11:55 PM
غیر از اون درگیری و اکشن بازی آخرش چیز دیگه ی نداشت...
در نهایت تاسف و تالم 6

vampires
02-19-2013, 12:33 AM
فقط دریل این قسمتو یکم بهتر کرده بود
ای کاش سریال مثل فصل اولا قوی بشه
در کل یکم از قسمت قبل بهتر بود . امیدوارم بهتر هم بشه . نه که مثل سریال های دیگه فقط الکی کشش بدن
به این قسمت 7 میدم

YY11
02-19-2013, 10:28 AM
خب , دوباره جمعشون جمع شد !! کم کم داره پر سر و صدا میشه و به دنبالش هیجان بیشتر :Smiley35:

فشار روانی که به ریک وارد میشه (از دست دادن همسرش و نگرانی دوتا بچه اش و فشار رهبری و امنیت گروهش و ...) حسابی داره نابودش میکنه (هرچند با توجه به آخر این قسمت ظاهرا رگ غیرتش کمکش میکنه!) (و چه میکنه کارل !!! با این سنش به اندازه 2تا مرد هنر داره !!!)

بازگشت و حضور دریل از نعمتهای همیشگی برای گروه و بیننده ها بوده که نیاز به گفتن نداره !

http://upload7.ir/images/43451586463019051253.gif
http://upload7.ir/images/35291632112674551129.jpg

این هم جالب بود :Smiley14:

http://upload7.ir/images/97675879152669077599_thumb.jpg (http://upload7.ir/viewer.php?file=97675879152669077599.jpg)

راننده ماشینی که زامبیها رو وسط زندان پیاده کرد به احتمال زیاد همون دختره نگهبان شهرک هست !!

هرچه گاورنر منفورتر , کشته شدنش توسط ریک یا دریل یا گلن لذت بخش تر !

اگر این اتفاق بیفته ...

http://upload7.ir/images/54105387573681966383_thumb.jpg (http://upload7.ir/viewer.php?file=54105387573681966383.jpg)
http://upload7.ir/images/62483094954317117988_thumb.jpg (http://upload7.ir/viewer.php?file=62483094954317117988.jpg)

پ.ن : یه سوتی کوچیک هم داشت که خب زیاد به چشم نیومد ! :Smiley69:
http://upload7.ir/images/51279851345520396196_thumb.jpg (http://upload7.ir/viewer.php?file=51279851345520396196.jpg)

Ohadi
02-19-2013, 01:45 PM
کیه که صبر کنه تا هفته ی دیگه :Smiley10:
من 10 دادم.:Smiley17:

FarboƉ
02-19-2013, 02:18 PM
تا ده دقیقه ی آخر این من بودم: :Smiley15::Smiley15::Smiley104:

بعد از ده دقیقه آخر این بودم: :Smiley10::Smiley10::Smiley19::Smiley19:

این قسمت واقعا بهتر از قسمت قبل بود، اونم به خاطر هیجان لحظات آخرش.

رفتارهای گلن رو اصلا درک نمیکنم، یعنی با توجه به شخصیتی که برامون ساختن این نوع رفتار غیر منطقیه. و در ضمن درک نمیکنم که مگی چرا از دست گلن عصبانیه ... .

اون چیزی که برای قسمت قبل گفتم رو باز هم دیدیم، شخصیت تازه وارد اولین کسیه که کشته میشه. واقعا حرصم میگیره.

بر عکس یه سری که میگن توهمات ریک دیگه لوس شده به نظرم خیلی هم عالی از کار دراومده، شما تصور کنین یکی بهترین دوستش رو بکشه، زنش رو هم در شرایطی از دست بده که باهاش صحبت هم به زور میکنه، بعد بار مسئولیت این همه آدم هم گردنش باشه، انتظار دارین توهم هم نداشته باشه؟ همیناست که باعث لذت بخش بودن سریال میشه، واقعی بودن رفتار آدم ها.

قسمت دو برادر هم باحال بود، ولی قابلیت مانور بیشتری داشت، یه مقدار دریل زود از تصمیمش منصرف شد ( البته خوب شد! وگرنه الان دیگه ریک نداشتیم! )

شخصیت گاورنر هم عالیه، یعنی به معنای کلمه یه لیدر تمام عیاره. صحنه ای هم که سمتشون تیر میزدن تکون نمیخورد خیلی باحال درآورده بودن. نقشش هم بد نبود، ولی یه خورده لوس و غیر قابل باور بود، چون مشخصه که گروه ریک از پس این تعداد واکر برمیان.

آندریا هم به شدت رو اعصاب منه :Smiley104:

در کل اپیزود خوبی بود، آخرش هم واقعا هیجان خیلی بالایی داشت، من صحنه ای که ریک گیر کرده بود واقعا میخکوب شده بودم.

9 میدم :Smiley35:

Chandler Bing
02-19-2013, 03:37 PM
بازم خوب نبود، چیز خاصی نداشت، 30 دقیقه همه مون رو به خواب برد و اخرش هم برای اینکه همه رو جو گیره کنه یه حمله ی بی معنی گاورنر رو نشون میده. داستان رسما در جا زد.
حال نکردم. 8 میدم.

فقط 10 دقیقه آخر ارزش دیدن رو داشت
بیچاره اون زندانی! تیر اول درست تو کله! ولی بقیه تیرها به هیچکس نخورد!؟!؟
تو ماشین ون هم که ماشالا یک ورزشگاه زامبی داشتند !
حس تعلیق !
بزرگترین مشکل این فصل نبودن حس تعلیق است وگرنه پیش بینی ناپذیریش مثل فصل 1و 2 است ولی حس تعلیق که باعث میشه بری تو ترس و واهمه ، کمتر از فصل 1و2 شده

با همه اش موافق ام!! سوتی کم نداشت!!! تعلیق هم خیلی کم شده!! خیلی خیلی! ترسناک که نیست، حداقل یه ذره معلق کنه مارو:Smiley36:
گلن هم واقعا رو مخه، رفتارهاش برام قابل درک نیست:Smiley15:
و اینکه این همه تیر زدن اینا به هیچ کس نخورد!! حالا این به کنار!! تیم ریک همه تو صدتا سوراخ پنهون شده بودن اما گاورنرینا همه سیخ وایساده بودن و شلیک میکردن!!! خیلی لوس بود.
حالا صد رحمت به مگی که یه نفر رو کشت

bbas
02-19-2013, 06:11 PM
من كه 10 دادم به عشق اون نگاه هاي تحريك كننده ي ترسناك ريك
نگاه آخرش پر از خشم بود منتظر انتقام از طرف ريك باشين
گاورنر هم انگار بازي كانتر شيلد گرفته جلوش هيچ كدوم از تيرا بهش نميخوره:Smiley35:

Raylan Givens
02-19-2013, 06:13 PM
این قسمت بهتر از قسمتِ قبلی بود :Smiley41::Smiley35: مخصوصا 10 دقیقه یِ آخر :Smiley10::Smiley19: 10 دادم فقط به خاطر ریک :Smiley17::Smiley69:

Irag
02-19-2013, 07:23 PM
غیر از اون درگیری و اکشن بازی آخرش چیز دیگه ی نداشت...
در نهایت تاسف و تالم 6

خلاصه‌ترین و جامع‌ترین نظر همین بود.
از یه چیز خیلی خوشم اومد اونم وقتی اون یارو زندانییه تیر خورد و افتاد زمین و همینطور پشت سر هم بهش تیر میخورد
فعلا فیلم در حال یارکشی هستش و تا حالا یه رفت و برگشت هم بازی کردن یه نیمه اونا بردن یه نمیه اینا!
فقط سر چی شرط بستن! کاش فیلم این سوال منطقی رو جواب بده!
سر نوشیدنی یا سر زندون یا سر کاپی چیزی توی این مایه هاست.

osture
02-19-2013, 09:11 PM
با ارامش و یه موزیک جالب شروع شد
اواسط سریال درام شد به روابط بین بازیگرا پرداخت اخر سریال ترکوند
خیلی خوب تموم شد عین اخر فصل ها تموم شد

حدودا کمتر از دو هفته هست که لوری مرده (روزشماری سریال) - توهمش قابل درکه ولی میشد بشینه یه گوشه گریه کنه
اونوقت از یه سرگروه انتظار اینکارا نمیره - پس همین توهمش خوبه که با این شوک حمله ی گاورنر خوب میشه دیگه

تا حالا پینت بال بازی کردین ؟...
بازی کنین ببینین از استرس دستتون میلرزه نمیتونین درست شلیک کنین
همش تیر ها خطا میره
تازه که تیر اول که به کله خورد دلیلش اینه که اینا نمیدونستن مورد حمله قرار گرفتن گاورنر هم با ارامش زدهمیشه حمله اول برندست

یجا مودن گاورنر ونترسیدنش هم توی دود قسمت قبل هم این قسمت بنظر من واسه اینه که هیچی واسه از دست دادن نداره
اون دخترش بود که کلش ترکید

حالا با این اتفاقات باید منتظر حوادث بزرگتری باشیم
10

HAMID13
02-19-2013, 11:19 PM
این قسمتو دوست داشتم
با دوست عزیزم osture موافقم
موزیک اولش واقعا خیلی زیبا بود من که کلی حال کردم بازی ریک هم تو اون لحظات عالی بود واقعا حرکات صورتش طبیعی بود
بنظر من انقدم که دوستان انتقاد کردن جای انتقاد نداشت دیگه اینکه تیر خطا میره نمیخوره شما فاصله رو هم نگاه کنیداسنایپر نیستن خو
(اگه گروه ریک میزد همه رو میکشت اونموقع مصنوعی میشد)
دقایق پایانی هم واقعا هیجانش باحال بود و یکی از بهترین لحظاتش بازگشت دریل بود
9
خیلی هم آقایی

9353980174
02-20-2013, 01:30 AM
راستیتش من میخواستم برم بخوابم، باز گفتم بزار تا آخرش ببینم بعد، که خوب شد دیدم، وگرنه دیگه طرف این سریال نمیرفتم
خلاصه اینکه احمقانه ترین کار این تعویق چند ماهه و شروع مزخرف ادامه سریال بود، بقیش مثه قبل بود
6 دادم با کلی دل چرکین

idin
02-20-2013, 01:07 PM
قسمت زیبایی بود و لذت بردم
توهمات ریک واقعا جالب بود. اون فشاری که روی اون هست اگه روی هرکدوم ماها بود خودکشی میکردیم! البته آخر این قسمت ریک دیگه از اون فاز اومد بیرون و به فکر انتقام و محافظت از گروهش میوفته. حالا هم که دریل رو در کنارش داره و اون دختره هم نمیفرسته بره دیگه... تیم خوبی تشکیل میدن
باید بیشتر از دریل نشون بدن. ستاره ی این سریاله. اون جایی که با داداشش صحبت میکرد، همونجایی که پیرهنش رو پاره کرد توجه کردید؟ بغض کرده بود. خیلی قشنگ بازی میکنه
گاور نر هم این کارو کرد که بگه تازه شروعه کاره. میخواست بگه میتونم به همین راحتی امنیت اینجا رو به گند بکشم. میخواست بگه منتظر بدتر از اینش باشید. هدفش از این کار همین بود. اونجا هم ساکن وایستاده بود به خاطر این بود که بگه خیلی bad ass تشریف دارم! صحنه ی جالبی بود

در مورد تیر اندازی هم کاملا طبیعی بود. اون فشار روحی و عصبی که اون لحظه روی آدمه باعث میشه دقتت خیلی بیاد پایین فقط الکی و از روی ترس شلیک کنی. واکر که هد شات میکنن چون روی یه ریتم خاصی حرکت میکنه و آرومه و میدونن واکر اسلحه نگرفته سمت مخشون! ولی قضیه درگیری مسلحانه خیلی فرق داره

من 10 میدم

AmiR RezA
02-20-2013, 03:47 PM
به نظر من دلیل این که ریک لوری رو میبینه اینه که لوری به زامبی تبدیل شده چون اگه دقت کرده باشید توی قسمت قبل ریک به پیرمرده گفت پشت تلفن لوری و شین بوده و چون شین به زامبی تبدیل شده بوده پس لوری هم به زامبی تبدیل شده و دلیل دیگه اینه که ریک به پیر مرده گفت میدونم دیدن لوری فکر و خیال است ولی حتما این فکر و خیالات دلیلی داره !! و به نظر من این فکر و خیالات به دلیل تبدیل شدن لوری به زامبی هست و تا اخر این فصل بالاخره دلیلش معلوم میشه

موفق باشید

Eternal
02-20-2013, 08:37 PM
با اینکه اون زن سیاه پوسته داشت نگهبانی میداد، گاورنر تا اینجا اومده بود جلو :|

http://www.picoup.ir/images/43907613472759718938.jpg

یا اینا نگهبانی ندن یا کارگردان گاورنر رو پیاده نشون میداد!

6

Barkeep
02-20-2013, 08:43 PM
دقیقاً!!
حالا حرف این صحنه شد... من موندم اون گاونر چطوری بدون هیچ خطایی و بدون هیچ مداخله‏ای که اون حصار ایجاد میکنه، یه راست زد تو سر این یارو! :Smiley10::Smiley10:

این واسه من بدجور سوال شده!

osture
02-21-2013, 07:34 PM
توضیحاتی در مورد اپیزود قبل و حرکت بعدی فرمانده

رابرت کرکمن تهیه کننده ی اجرایی سریال، به نکات جالبی در مورد اپیزود 10 اشاره کرد.

در مورد حمله ی فرمانده به زندان و افزایش تنش در ادامه:

اگه حمله رو دیده باشید متوجه میشید که این فقط برای انتقام یا بدست اوردن اطلاعات نبود، البته در این وسط اکسل، آش نخورده و دهن سوخته شد و حذف شد. این واقعا یه تهدید بود؛ فرمانده میخواست بگه ما به شما حمله میکنیم، بهتون تیراندازی میکنیم، میخوایم بهتون نشون بدیم که ما قدرتمند هستیم میخوایم ببینیم که چطوری میخواید تلافی کنید.

این بیشتر شبیه یه قدرت نمایی بود و یه جورایی یه ازمایش بود. یه اسب تروا پر از زامبی وارد زندان کردن، اونا رو ازاد کردن و خودشون عقب نشینی کردن. فرمانده واقعا اطلاعات خوبی از این حمله بدست اورد ولی همچنین ریک و گلن به خوبی میدونن با چی طرف هستن. همه چیز در ادامه هیجان انگیزتر میشه.

واکنش اندریا به این حمله چیست؟

این چیزی نیست که اندریا رو خوشحال کنه، اون افراد زندان رو میشناسه و باهاشون رابطه داره و این چیزیه که در اپیزود اینده خیلی کامل بهش میپزدازیم. اون میدونه که در وودبری ادمای خوب هم وجود داره ولی اونا نمیدونن که واقعا اونجا چه خبره. یه ملاقات دیگه با گروه ریک تنش های زیادی رو بوجود میاره. از نظر اندریا اونا کسایی هستن که اونو در مزرعه جا گذاشتن و اون زمستان سختی رو با میشون گذروند و احساسات مخالفی در ارتباط با میشون داره. در اپیزود بعدی اتفاقات خیلی جالبی میفته.

در مورد مشکلاتی که بین گلن و مگی بوجود اومده:

گلن داره سعی میکنه با چیزی که فکر میکنه اتفاق افتاده یا چیزی که با چشمای خودش دیده کنار بیاد و این خیلی واسش سخته. اون از اینکه در مورد اون ماجرا ناتوان بود و نتونست به مگی کمک کنه، ناراحته و داره به راه های عجیبی اینو نشون میده و بزرگ شدن تهدید وودبری یه جورایی داره به این رابطه اسیب میزنه و گلن دلش میخواد جلوی اینو بگیره ولی در توانش نیست.

مرل میتونه اعتماد ریک رو جلب کنه و خودش رو تحت کنترل اون در زندان قرار بده؟

هیجانش همینه؛ شما نمیدونید در هر لحظه مرل ممکنه چیکار کنه. ممکنه به ریک ملحق بشه، ممکنه برگرده پیش فرمانده. این واقعا یه عامل مجهول ـه

Chandler Bing
02-21-2013, 07:39 PM
هیجانش همینه؛ شما نمیدونید در هر لحظه مرل ممکنه چیکار کنه. ممکنه به ریک ملحق بشه، ممکنه برگرده پیش فرمانده. این واقعا یه عامل مجهول ـه

مشخصه که مرل هنوز با گاورنرـه، مثلا خواستن اینجوری تو قسمت اخر بهمون رو دست بزنند و بچه ها رو مجبور کنند نمره ی ده تو نظرسنجی بدن!!
این بازی ها دیگه تکراری شده:Smiley15:

Why Me ?
02-21-2013, 08:07 PM
سال به سال دریغ از پارسال
یا
سیزن به سیزن دریغ از سیزن قبلی

اپیزود 10 فصل قبل چی بودش ، قسمت 10 این فصل چی بود

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/5/5b/18MilesOut.jpg

داستان رو یادتون میاد؟ همون قسمتی که شین و ریک رفته بودند تا رندل رو یک جایی ول کنند و برگردند ولی بین شین و ریک بزن بزن و درگیری پیش میاد، بعدش یک عالمه زامبی میرزند سرشون و شین تو اتوبوس گرفتار میشه و ریک برمیگرده و نجاتش میده! چقدر باحال و با مرام بود!

چقدر هیجانی بود؟ اصلا قابل پیش بینی بود؟

کلا سه تا شخصیت هم بیشتر تو این قسمت نبودند! ریک و شین و اون پسره رندل!

حالا هی از این فصل تعریف کنید! هی بگید گاورنر ال کرد و بل کرد. هیچ کسی شین نمیشه!
در ضمن میشون هم آش دهن سوزی نبود و نیستش!

osture
02-21-2013, 11:12 PM
سال به سال دریغ از پارسال
یا
سیزن به سیزن دریغ از سیزن قبلی

اپیزود 10 فصل قبل چی بودش ، قسمت 10 این فصل چی بود

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/5/5b/18MilesOut.jpg

داستان رو یادتون میاد؟ همون قسمتی که شین و ریک رفته بودند تا رندل رو یک جایی ول کنند و برگردند ولی بین شین و ریک بزن بزن و درگیری پیش میاد، بعدش یک عالمه زامبی میرزند سرشون و شین تو اتوبوس گرفتار میشه و ریک برمیگرده و نجاتش میده! چقدر باحال و با مرام بود!

چقدر هیجانی بود؟ اصلا قابل پیش بینی بود؟

کلا سه تا شخصیت هم بیشتر تو این قسمت نبودند! ریک و شین و اون پسره رندل!

حالا هی از این فصل تعریف کنید! هی بگید گاورنر ال کرد و بل کرد. هیچ کسی شین نمیشه!
در ضمن میشون هم آش دهن سوزی نبود و نیستش!
دوست عزیز شما به اپیزود قسمت قبل که همه میگفتن فاجعست 10 دادی
که میشه یکی از تعریف دهنده ها
اپیزود قبل تا پیش از نظر دادن مدیر چندلر بینگ همه راضی بودن بعد از ایشون نظرات برگشت ...
اگه کامنت و نظرتون از خودتون باشه و پخش اختصاصی خودتون باشه ایده خودتون باشه خیلی قشنگ تره تا اینکه از نظر کسی دیگه تبعیت کنه ....
هرچه نظر ما بد باشه بی مورد باشه ولی از خودمون باشه یه نوآوری محسوب میشه هر چقدم بخواد مخالف داشته باشه ...
در ضمن موضوع فصل اول با دوم و فصل دوم با سوم فرق داره اگه قرار بود موضوع فصل دوم شین بود که فصل اول موضوعش شین نبود اگه فصل سوم هم شین
بود خیلی بد میشد
حالا اگه نسبت به موضوع قبلی یکم افت داره
شاید موضوع فصل بعدی بهتر باشه
اگه کل فصل پخش شده رو بزاریم رو هم (9تای قبل ) و در مورد اپیزود اخر نظر بدیم فکرمون باز تره و ایده زیاد میاد
تا اینکه اپیزودیک نظربدیم وداستان این اپیزود رو جدا حساب کنیم
:Smiley17:

NOjAN
02-22-2013, 05:29 PM
عجب موجودیه این فرماندار.. بیخود نیست عنوان فصل "Fight the dead, fear the living"ــه.. با این قسمت خیلی حال کردم. همه چی داشت, دیالوگای قشنگ و هیجان و درگیری.
9 دادم.

9353980174
02-22-2013, 06:47 PM
دوست عزیز شما به اپیزود قسمت قبل که همه میگفتن فاجعست 10 دادی
که میشه یکی از تعریف دهنده ها
اپیزود قبل تا پیش از نظر دادن مدیر چندلر بینگ همه راضی بودن بعد از ایشون نظرات برگشت ...
اگه کامنت و نظرتون از خودتون باشه و پخش اختصاصی خودتون باشه ایده خودتون باشه خیلی قشنگ تره تا اینکه از نظر کسی دیگه تبعیت کنه ....
هرچه نظر ما بد باشه بی مورد باشه ولی از خودمون باشه یه نوآوری محسوب میشه هر چقدم بخواد مخالف داشته باشه ...
در ضمن موضوع فصل اول با دوم و فصل دوم با سوم فرق داره اگه قرار بود موضوع فصل دوم شین بود که فصل اول موضوعش شین نبود اگه فصل سوم هم شین
بود خیلی بد میشد
حالا اگه نسبت به موضوع قبلی یکم افت داره
شاید موضوع فصل بعدی بهتر باشه
اگه کل فصل پخش شده رو بزاریم رو هم (9تای قبل ) و در مورد اپیزود اخر نظر بدیم فکرمون باز تره و ایده زیاد میاد
تا اینکه اپیزودیک نظربدیم وداستان این اپیزود رو جدا حساب کنیم
حاجی نظرت تا حدی درست
ولی کلامی که لطافت نداشته باشه با لطافت هم پذیرفته نمیشه
این هم در نظر بگیر که بعضی ها، مثلا من، اول تا یادمون نرفته، مینویسیم و نظر میدیم، بعد نظر بقیه رو میخونیم
و باز هم این رو در نظر بگیر که کسایی که قبل از اشکان نظر داده بودند فیلم رو زودتر دیده بودند و شیفته تر بودند و شاید هم شیفتگی در حدی بوده که با ترافیک روزانه دانلود کردن، پس عملا با نظر مثبتی قسمت 9 رو دیدن
پس میتونه دلیلی باشه برای نظر مثبتشون
و اینکه ماها از وقفه ای که داشت کم حرص نخوردیم، پس با اعصاب خورد دیدیم و با اعصاب خوردتر نوشتیم
easy peasy
لاو یو آل :Smiley41::Smiley17:

dante8766
02-22-2013, 07:48 PM
بدک نبود
خیلی بهتر از قسمت قبل بود
یکمی امیدوار شدم
به قول معروف فقط یکمی صحنه های گاورنرش رو زیاد کنند
طرف توهمش از ریک هم بیشتر شده
اونجایی که راحت وایساده بود و هیچ تیری بهش نمی خورد رو خیلی بدم اومد

osture
02-23-2013, 01:23 AM
حاجی نظرت تا حدی درست
ولی کلامی که لطافت نداشته باشه با لطافت هم پذیرفته نمیشه
این هم در نظر بگیر که بعضی ها، مثلا من، اول تا یادمون نرفته، مینویسیم و نظر میدیم، بعد نظر بقیه رو میخونیم
و باز هم این رو در نظر بگیر که کسایی که قبل از اشکان نظر داده بودند فیلم رو زودتر دیده بودند و شیفته تر بودند و شاید هم شیفتگی در حدی بوده که با ترافیک روزانه دانلود کردن، پس عملا با نظر مثبتی قسمت 9 رو دیدن
پس میتونه دلیلی باشه برای نظر مثبتشون
و اینکه ماها از وقفه ای که داشت کم حرص نخوردیم، پس با اعصاب خورد دیدیم و با اعصاب خوردتر نوشتیم
easy peasy
لاو یو آل :Smiley41::Smiley17:

نظر شمام تا حدی درست
ولی اگه بری تاپیک قسمت قبل رو نگاه کنی نظرات از ساعت 07:21 روز پخش سریال شروع شده
ساعت 11:47 شب همون روز مدیر نظر دادن با این حساب مدیر که طرفدار سریال نیست این سریال رو زود گرفته که نظریه ی شما رد میشه
ولی من اینوهم میدونم که نت مدیر نامحدود هست !
نظر مخالف بعدی 12:23 باز قبل رایگان شدن ولی چون مدیر هست حدسی میگیم ایشون هم نامحدود دارن
نظر مخالف بعدی که مدیر نیست 12:51 هنوز نت رایگان نشده
نظر مخالف بعدی 01:32 باز هنوز رایگان نیست
و بعدی 01:56
وحالا رایگان میشه نت 04:20 نظر مخالف
ولی هنوز 24 ساعت از پخش نگذشته با این حساب هیچ فرقی از نظر عجله واسه دیدن سریال نداریم و حتی انکه کسی که زودتر دیده هوادار تره نیست
نظر مخالف بعدی 05:06
جالبه کامن ایشون هم بخونیم

اينجا شيراز ساعت 5.5 دقيقه صبح..من تازه اين قسمتو ديدم..كاش خوابيده بودم.. فقط انچه در قسمت بعد خواهيد ديد باحال بود...
I love Rick..
تا ساعت 5 صبح بیدار بودن واسه دیدن سریال ولی ناراضی
همه ی اینارو گفتم تا نظریه شما که اینکه هرکی زودتر پست داده هوادارتره رو رد کنم ولی - حرف خوبی هم بود که زدین
فقط فکر نکنین من دارم موضوع رو کش میدم - قصدی ندارم ..

Eternal
02-23-2013, 02:46 AM
ولی اگه بری تاپیک قسمت قبل رو نگاه کنی نظرات از ساعت 07:21 روز پخش سریال شروع شده
ساعت 11:47 شب همون روز مدیر نظر دادن با این حساب مدیر که طرفدار سریال نیست این سریال رو زود گرفته که نظریه ی شما رد میشه
نظر مخالف بعدی 12:23 باز قبل رایگان شدن ولی چون مدیر هست حدسی میگیم ایشون هم نامحدود دارن
نظر مخالف بعدی که مدیر نیست 12:51 هنوز نت رایگان نشده
نظر مخالف بعدی 01:32 باز هنوز رایگان نیست
و بعدی 01:56
وحالا رایگان میشه نت 04:20 نظر مخالف
ولی هنوز 24 ساعت از پخش نگذشته با این حساب هیچ فرقی از نظر عجله واسه دیدن سریال نداریم و حتی انکه کسی که زودتر دیده هوادار تره نیست
نظر مخالف بعدی 05:06
:Smiley10:

بنده از همون اپیزودی که زندان به هم ریخت و چندتاشون مُردن نه، بلکه قسمتِ بعد از اون بود، که نظرم نسبت به این سریال منفی شد و دیگه هیچکدوم از اتفاقاتش رو نتونستم با منطق خودم توجیح کنم ( به عبارتی نتونستم خودم رو گول بزنم! ). اومدم نظرم رو توی بحث های اپیزودیک گفتم. (شما که انقد پیگیر این هستی که تا چه زمانی نظرات مثبت بود، از کجا به بعد منفی شد، چه کسی به اپیزود قبلی چند داده بوده و... میتونید مراجعه و ملاحظه بفرمایید.) با کمال تعجب میدیدم که همه ی مدیران و کاربران رنگی دارن به به.. چه چه.. میکنن برای سریال. یه جورایی... نمیدونم، ولی این تعریف و تمجید کردن ها مصنوعی اومد به نظرم! آخه من هیچ نکته ی مثبتی نمیدیدم واقعا! بخاطر همین تصمیم گرفتم دیگه نظر ندم و توی تاپیکش شرکت نکنم تا اینکه هفته ی پیش دیدم همون کاربرایی که من فک میکردم همیشه تعریف و تمجید میکنن، ظاهرا دیگه اونا هم کم آورده بودن و نظر منفی خودشون رو نسبت به سریال گفته بودند. منم دیدم اینطوریه اوضاع، نظر منفی خودم رو گفتم بلکه خـــــــــــالـی شم. والا حرصم در اومده دیگه از این متن احمقانه!:Smiley13: شاید خیلی از کاربرای دیگه هم مثل من دلشون از جوِ تعریف و تمجید های تاپیک های نیم فصل اول پر بوده.

حالا شما میخوای چی رو ثابت کنی برادر؟ حتما سریال بده که میگن بده دیگه! عوامل تاثیر گذار روی نظر کاربران رو باید توی سریال پیدا کرد نه توی این انجمن.

شما در مورد ژست های بی مزه ی گاورنر اینو میگی:

یجا مودن گاورنر ونترسیدنش هم توی دود قسمت قبل هم این قسمت بنظر من واسه اینه که هیچی واسه از دست دادن نداره
اون دخترش بود که کلش ترکید
این چه منطقیه آخه! حداقل میتونم بگم این سریال نیاز به چنین منطقی برای هضم وقایع خودش نداشت. فک کنم حفظ جان خود، جزو اعمال انعکاسیِ مغز باشه. دست خود آدم که نیست! وقتی بدونی ممکنه تیر بهت بخوره پناه میگیری، هر چند که هیچی برای از دست دادن نداشته باشی. شاید توی سریال دیگه ای بشه چنین چیزی رو ساده تر پذیرفت. مثلا زامبی توی این سریال جزو منطق های سریال محسوب میشه. کسی دیگه نمیاد بگه: زامبی؟!؟ عجب سریال مسخره ای! مگه میشه مُرد و دوباره زنده شد؟!
ما هم چنین منطق هایی رو برای سریال پذیرفتیم ولی الان دارن خارج از منطقی که جا انداختن عمل میکنن. و بعضی وقت ها هم باعث میشن بعد از تماشای سریال از خودت بپرسی: آیا به شعور من توهین شد؟!

pooya
02-23-2013, 03:44 AM

اول یک نکته رو روشن کنم ، نه نت من و نه مال اشکان هیچ کدوم نامحدود نیست ! من هم اکثر سریال ها که هفتگی دنبال میکنم چند ساعت بعد پخششون میگیرم.

خیلی جاها بوده من نظر + دادم و اشکان - یا به عکس ، تو خیلی از تاپیک ها هم با هم بحث کردیم یه جاهایی نظرمون خیلی مشابه بوده یک جاهایی هم خیلی متفاوت . و مسئله این نیست که مثلا یک مدیر یه نظری داده بقیه هم باید اون نظر رو قبول کنن ! هر کس هر نظری میتونه بده و مختاره .
دوست عزیز یک نکته مهم رو شما بهش دقت نکردی اینه که نظر و دیدگاه درباره سریال الزاما نباید ثابت باشه و طیف گسترده ای رو شامل میشه و نمیشه گفت اگه به یه قسمت 10 دادی باید به قسمت بدی هم حتما 10 بدی ! یک سریال امکان داره قسمت خوب داشته باشه قسمت بد هم داشته باشه ، امکان داره یکی به یه قسمت 10 بده ( ولی بقیه معتقد باشن اون قسمت ضعیفه ) و همون شخص به یه قسمت دیگه 6 بده ( درحالی که اکثرا موافق باشن اپیزود قوی ای بوده ) و از هیچ لحاظ نمیشه از طرف هیچ ایرادی گرفت و حتی این صحبت درباره یک سیزن هم درسته ، به عنوان مثال امکان داره یک سیزن توپ باشه ولی یک سیزن افتضاح .
و بدترین جمله ممکن در جواب اینه : سعی کن لذت ببری ! این جمله از توهین هم بدتره ، یعنی هرچی ساختن باید باهاش حال کنی ؟ دیگه خودم رو نمیتونم مسخره کنم که ! و در نهایت به یه جایی میرسی و بیخیال سریال میشی. همونجوری که خود من درباره چندتا سریال به این موضوع رسیدم و بیخیال اون سریال شدم .
------------------------------------

در مورد این قسمت حذف شخصیت ها بسیار مسخره بود ، از هد شات فرمانده بگیر تا کشتن اون شخص توسط مگی ! بله اگه تو شلیک اول کارول میمرد قطعا من دیدگاه مثبت تری نسبت به سریال پیدا میکردم و از شهامت سازنده سریال هم تعریف میکردم ولی وقتی مشخصه کی قراره حذف بشه دیگه چی میشه گفت :|
در مورد خود سریال هم اگه کارای رومئو رو دیده باشین ( از دهه 70 فیلم درباره زامبی میسازه ) کاملا متوجه میشین یک قسمت های کپی برداری 100% هست . ولی اگه کسی بتونه یک کار خوب بسازه حتی اگه بخشیش یه خورده کپی هم باشه مشکلی باهاش نداریم ولی اینجور نوسانات توی سریال خیلی بده ، یک بار گفتم باز هم میگم سریال آنچنان چیز خاصی نداره و فقط با چندتا سکانس داره میره جلو !!

تو فصل دوم به شخصه فکر میکرد دیل تا پایان سریال باهامونه (چون جفری دیمن تو تمام فیلم ها دارابونت حضور داشته و با توجه با این نکته اینجا هم گفتم دیگه تا پایان سریال باهامون هست ولی قسمت بعد مرد :Smiley15: البته نحو حذفش خوب نبود ولی همین که این کاراکتر رو حذف کرد برای من خیلی جای تعجب داشت )

HAMID13
02-23-2013, 05:49 AM
الان دوتا بحث اینجا داغه نه؟
یکی نظر مدیر و پیروی دیگران
یکیم راجع به خود سریال
با توجه به اینکه osture عزیز رو دوست میدارم باید بگم من شخصا میرم سریال رو میبینم بعد میام اینجا یکم نظر بقیه رو میبینم بعد نظرمو میگم نمرمو میدم کاری هم ندارم نظرم چقد ممکن مخالف نظر بقیه یا موافق باشه
ولی اگه مدیر اینجا میتونه نظر اشخاص رو تا این حد عوض کنه پیشنهاد میکنم ی انتخابات ریاست جمهوری و مجلسی چیزی شرکت کنه شاید خیلی چیزا عوض شد:دی
در رابطه با سریال هم خوب مثلا حذف نشدن ی سری کارکترها و قابل پیش بینی بودن حذف شدن ی سری دیگه(آآآی game of thrones کجایی که بچه ها چیزای غیر قابل پیش بینی میخوان)مشخصا آدم رو دل زده میکنه و کاملا به حق هست یا دیگه کمتر ترسناک شده یا گلن دیگه داره حال آدمو با این عصبانیتش بهم میزنه ...اینا اوکیه ولی اینکه بیایم بگیم بچه 2هفتشه چرا یک ساله آوردن تو سریال که توقع درستی نیست یا بگیم چرا گاورنر همونجا وایساده(ااستدلال من اینه وقتی دخترش مرد دیگه چیزی واسش مهم نیست حس بی تفاوتی داره نسبت به زندگی که خیلی هامون شاید تاحالا لمسش کرده باشیم ) یا این همه شلیک کردن کسی نمرد !!!!ینا رو من یکی نمیتونم قبول کنم و به پای ضعف سریال بنویسم

Chandler Bing
02-23-2013, 01:41 PM
به من چه اخه!!!! ما یه حرفی یه هفته پیش زدیم!!! شما دیگه بی خیال بشید!!! هزار تا انگ جور با جور بهم خورد!!
من دیگه واکینگ دد نمیبینم:Smiley15:

osture
02-23-2013, 02:06 PM
به من چه اخه!!!! ما یه حرفی یه هفته پیش زدیم!!! شما دیگه بی خیال بشید!!! هزار تا انگ جور با جور بهم خورد!!
من دیگه واکینگ دد نمیبینم:Smiley15:
نه داداش من قصد بی احترامی به شما نداشتم یه چیزی حس کردم گفتم :Smiley17:
هر کی احساس کرده من بهش توهین کردم معذرت میخوام :Smiley17:

rmKasra
02-23-2013, 03:57 PM
عجب Head Shot کرد گاونر! :Smiley10: اگه به یه Sniper هم میگفتی اونجوری بزن توش میموند! :Smiley14: خالی بندی هم حدی داره دیگه... این قسمت تیراندازیش خوشم نمیود. فقط از اتحاد دوبارشون خوشحالم...

امیدوارم تنش بین این گروه گاونر و ریک، یه شکل جدیدی به خودش بگیره، نه اینکه یه روز اینا حمله کنن، فرداش اونا!

roohallahshab
02-23-2013, 11:50 PM
این سریال یه چیزه درست که داشته باشه اینه که ما آدما حتی اگه دشمن مشترک هم داشته باشیم باز هم آدم نمیشیم و باید حتما به جون هم بیفتیم
حمله غافلگیرکننده گاورنر هم ایشاللا تو قسمت بعد توسط ریک و دارودسته تلافی میشه.
یه نکته ای هم که هست اینه که انگار قرار نیست این گروه کم یا زیاد بشه هر کی میمیره یکی دیگه به گروه اضافه میشه این یارو زندانیه مرد و مرل دوباره برگشت.

NOjAN
02-24-2013, 12:13 AM
یکی از سوتیای این قسمت می دونین چی بود ؟

گاورنر مگه از روبرو شلیک نکرد تو مخ این یارو ؟ یعنی با ماشین اومدن جلوی زندان پارک کردن, اونوقت هیچ کس ندیدتشون ؟ این دوتا هم داشتن راحت با هم خوش و بش می کردن ؟ :Smiley39:

9353980174
02-24-2013, 12:39 AM
من دیگه واکینگ دد نمیبینم
چه جسارتا :Smiley10:
مدیر رو چه به رای دادن!!!
حالا واستا مراسم نحلیف من انجام بشه اشکان جان، اونوقت بهت میگم مدیر یعنی چند:Smiley14:
:Smiley17::Smiley41:

bbas
02-24-2013, 12:52 AM
من يكي كه فكر نميكنم مرل ديگه با گاورنر باشه اگه اين بشه يعني نتونستن مارو گول بزنن
من احساس ميكنم مرل به فكر انتقام از ريك هست اما از اينكه با گاورنر همدست باشه زير كتم نميره اونو به جون برادرش انداخت بعد بياد با گاورنر دوست بشه يكم تعجب برانگيزه:Smiley39:

osture
02-24-2013, 11:28 AM
این آهنگ موقعی که ریک داشت بیرون زندان دنبال لوری می رفت پخش شد ...
این همون آهنگیه که وقتی ریک به اون دختر شلیک می کنه ، هم پخش می شد.

می تونید آهنگ رو از اینجا گوش کنید :

https://soundcloud.com/search?q=The+Mercy+of+the+Living+by+Bear+McCreary

من که عاشق این اهنگم:Smiley17:

http://www.picoup.ir/images/01919799258080148428.jpg

اضافه شده در : 18 minutes

این یکی اهنگ هم خیلی قشنگه مربوط میشه به
S02E10: 18 Miles Out
اینجا شین هست - اهنگ اینجا هم خیلی قشنگه -خیلی احساسی
vimeo.com/37610641

http://www.picoup.ir/images/34357666996838544841.jpg

EMINENT
02-24-2013, 10:38 PM
این قسمت خوب بود حال داد ولی اون حرکات آخر گاونر منو یاد فیلمای جمشید هاشم پور و شاهرخ خان انداخت!
یارو 60 تا گلوله شلیک کرد یکیش به این نخورد، چه ژستیم گرفته جلو گلوله ها ینی من خیلی شاخم از من بگرخید! مضحک بود!

هنر نمایی گاونر -مرد آنتی گلوله
http://www.picoup.ir/images/60078920118000617412_thumb.jpg (http://www.picoup.ir/viewer.php?file=60078920118000617412.jpg)http://www.picoup.ir/images/03176074282952276982_thumb.jpg (http://www.picoup.ir/viewer.php?file=03176074282952276982.jpg)
http://www.picoup.ir/images/34239916012346272597_thumb.jpg (http://www.picoup.ir/viewer.php?file=34239916012346272597.jpg)http://www.picoup.ir/images/86934505818424622292_thumb.jpg (http://www.picoup.ir/viewer.php?file=86934505818424622292.jpg)

Moh3eN
03-19-2013, 08:05 PM
منم با وجود تعطیلی ها دوباره به عرصه ی سریال بازگشتم :Smiley36:.

در مورد ریک که بنظرم این توهمات و درب و داغان شدنش کاملا طبیعی و منطقیه . حمله ی گاورنر میتونه پایانی باشه بر توهماتِ ریک و بازگشتش به دنیای واقعی.
این واکر شدنِ لوری هم ایده ی جالبی بود که یکی از دوستان مطرح کرد. یعنی ممکنه لوری رو بصورت زامبولیزه (بر وزنِ پاستوریزه!!) ببینیم مجددا ؟ تالا بش فکر نکرده بودم.

بهترین نکته ی این قسمتم بازگشت دریل بود که شادمون کرد . باید ببینیم این مرل کدوم طرفی میره در آینده ؟ داداشش یا فرماندار ؟

به این قسمت ۸ دادم .