PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل سوم , اپیزود سیزدهم

Ohadi
03-11-2013, 09:03 AM
http://www.picoup.ir/images/36762883194395287242.jpg

Season 3, Episode 13
Arrow on the Doorpost

http://imgiran.com/images/jkyclb26gp40x54grm1x.png (http://www.imdb.com/title/tt2521162/)

خلاصه داستان اين قسمت : ...

http://imgiran.com/images/eqh1y2tndwnj83h7wh.png (http://tvworld.info/thread34542-2.html#post106088)http://imgiran.com/images/1wtbymq6ecjzbyhvukh.png (http://tvworld.info/thread34564.html)

m2love
03-11-2013, 10:46 AM
روند سریال دیگه داره حوصله سر میبره اگه اینجور که بخواد پیش بره فکر کنم تو 7 8 فصل این سریال تموم شه .. من موندم آخر این سریال میخواد چی بشه ؟ ؟

ashkan2005
03-11-2013, 12:51 PM
خیلی خوب بود این قسمت.همش که نباید زامبی و کشت و کشتار باشه.
عجب ادم جالبیه این گاورنر. فک کنم 3 قسمت اخر 3 قسمت طوفانی باشه...!امیدوارم اگه کسی میمیره اون اندریا باشه

sinas
03-11-2013, 03:09 PM
به نظر شما اگه جاش بیفته ریک دختر رو فدا میکنه؟؟؟

HAMID13
03-11-2013, 04:05 PM
خوشمان آمد
عاشق این مدل صحنه هام که بزرگترای دو گروه میشینن روبهرو هم
جنگ هم که تو راهه فقط نمیدونم کیا میمیرن کیا زنده میمونن
8

3bastian
03-11-2013, 04:05 PM
خیلی چرت بود .... این ریک هم کلا رو اعصاب داره راه میره ؛ شخصیت اول اگه شین بود به مراتب بهتر بود (کلا شخصیت شین )
یه سوالی که برام مونده اینه که چرا اسمه لوری هنوز تو بازیگرای اصلی هست ؟
The Walking Dead (TV Series 2010– ) - IMDb (http://www.imdb.com/title/tt1520211/?ref_=fn_al_tt_1)
Sarah Wayne Callies Lori Grimes (35 episodes, 2010-2013)
این 10 قسمته رفته ، چیه نوشته 35 قسمت ؟

یه سری هم هر قسمت میاد فقط 10 میدن !

TWD
03-11-2013, 05:50 PM
8/ ولی بازم خوب بود زمان رو احساس نکردم(حوصلم سر نرفت)/ اون مکالمه هایی که توی اون سه دقیقه ای که آهنگ پخش شد خیلی جالب بود:مکالمه ی گاورنر با مشاورش و آندریا/ و ریک با گروه خودش/کلا تو این سریال لحظه هایی که آهنگ پخش میشه لحظه های نوستالوژیکیه:Smiley36:

Why Me ?
03-11-2013, 09:31 PM
مزخرف بود

همین قسمت و داستان رو خیلی بهتر می تونستند دربیارند!

حیف شد!

مگر به زور پخش موزیک و دکلمه بتونند یک کمی سریال رو سرپا نگهدارند که اون هم زیادی تکراری شده
-------------------------------------------------------------------------------------
با ارفاق اونهم بخاطر نگاه های ریک : 5

x7music
03-11-2013, 10:18 PM
به این قسمت 2 میدم !
نقدهای من :
اندریا تنها کسی هست که تو این فصل نقششو عالی اجرا کرده همین حس تنفری که ازش دارم بخاطر بازی خوبشه , کسی که از دو گروه رانده شده هست و نمیدونه چیکار باید بکنه به امید این که بتونه با ایجاد صلح بین دو گروه باشه فعالیت میکنهولی خودشو یه فرد بالغ و سیاستمدار میدونه درحالی که یه شخص ساده لوحی هستش
------------
این جمله که همیشه جنگ بخاطر زنها شروع شده را هم به وضوح با گفتن میشون را بده نشان دادن یعنی دارن تاریخ را تکرار میکنن
------------------
حرفهای دو دقیقه اخر ریک کاملا خوب و عالی بودش این که بترسن خیلی شانس برای زنده موندن خواهند داشت به جای این که شرط فرماندارو بگه و اونهارو دو دل کنه اینطوری بر تصمیمشون مصمم خواهند بود و جنگی که صورت میگیره یه کشتار بی رحم خواهد بود
-------------
ضعف: کل فیلم در گفتگوی دو طرف خلاصه شده بود و حرفهاشون خیلی با تیکه بود وفرماندار جوانب سیاسی سعی داشت بیشتر رعایت کنه ولی ریک از همون اول بخاطر جنگ اماده بود همونطور که فرماندار از قبل محلو برای کشتن ریک اماده کرده بود میتونستن این گفتگو را 10 دقیقه ای کامل کنند اما بیخودی کش دادند.
---------
فرماندار چطور فهمید اونها به یک محموله اسلحه دست یافتند ؟ چه کسی خبر داده ؟ احتمال داره مرل جاسوس باشه ؟
----------
موسیقی خوب بود و کمی هیجان فیلمو اضافه کرد که نکته مثبتی بود

----------------------------
موسیقی متن این قسمتو از اینجا دانلود کنید .
DOWNLOAD (http://www.melodycenta.com/Fink/Perfect-Darkness-mp3/download-8894446)

amirxfx
03-11-2013, 10:26 PM
عالی بود !!! 5 میدم .... :Smiley17:

saeedson
03-11-2013, 10:44 PM
بر عکس نظر دوستانی که به این قسمت نمره پائئین دادن، من به این قسمت و اصولا به اپیزودهای شبیه این بیشتر امتیاز میدم چون در عین حال که خیلی سرنوشت سازن ، سنجش های روانکاوی افراد نسبت به همدیگر و مهمتر از همه استراتژی دو سرگروه بیشتر نمود پیدا میکنه و به چالش کشیدنهای همدیگر بین ریک و گاورنر نوع دیگه ای از تلاش برای بقا رو نشون میده، و بطور کلی گذشته از این حرفهای قلمبه سلمبه باید بگم ، حرف نداشت .......نمره 8 میدم

Eternal
03-12-2013, 12:04 AM
روندی که در دو اپیزود اخیر پیش گرفته شده رو دوست دارم. برای من راضی کننده تر از قسمتهای قبلیشه. ولی با این حال نمیدونم چرا دیگه سریال به دل نمی شینه!! انگار دیگه کافیه! دوست دارم تموم شه واقعا. یه جورایی توش تکرار حس میکنم. به قول دوستمون هم میشه یکم این اپیزود ها رو بهتر از این ها در آورد.
صحبت های ریک و گاورنر خیلی بی جهت کش دار شد. گاورنر که با خودش ویسکی هم آورده بود تازه! انگار سیزده بدره :دی
اون صحبت هایی که بین افراد تیم ریک با تیم گاورنر انجام شد جالب بود.

ادامه ی سریال هم یه جورایی خیلی قابل پیش بینیه!

TWD
03-12-2013, 12:23 AM
گاورنر که با خودش ویسکی هم آورده بود تازه! انگار سیزده بدره :دی
:Smiley14::Smiley14::Smiley14:

Filmer
03-12-2013, 12:54 AM
نچ، خوشم نیومد. به شدت خسته شدم و چندبار هم مدت زمان باقی مونده رو در طول دیدن سریال نگاه کردم که ببینم کی این تموم میشه که خستمون کرد!
همش حرف بود، میدونم حرفاشون خوب بودا ولی خب همش حرف بدون هیجان بود. منظورم از هیجان هم این نیست که 40 دیقه واکر بکشن فقط، منظورم اینه که ریتمش خیلی کند شده، یه کم باید هلش بدن تا سریع تر پیش بره.
یه قسمت کلاً برای حرفای بین ریک و گاورنر خیلی زیاد بود...

Irag
03-12-2013, 12:30 PM
یه جورایی توش تکرار حس میکنم. به قول دوستمون هم میشه یکم این اپیزود ها رو بهتر از این ها در آورد.

من هم همین نظر رو دارم و کلا سر قضیه‌ی "تکراری" شدن باهات موافقم
یه ایده جالی این قسمت داشت اونم اینکه وقتی فرماندار و ریک به زندان و شهر وودبری برگشتن هر کدوم غیر مطلب واقعی رو به مردم شون انتقال دادن ایده ی جالبی بود
که یا سکانس مزخرف پایانی و اون دیالوگ های به شدت اضافی که بین دکی و ریک رد و بدل شد همه چیز رو به هم ریخت!
حالا نمی شد همینجوری طرز فکر ریک به عنوان یه راز باقی می ماند و ما کشفش می کردیم!
حتما باید توضیح و تفسیر کنن!
سکانس آخر خیلی احمقانه بود

6 دادم با ارفاق!

Chandler Bing
03-12-2013, 03:16 PM
مشکل چیه؟ واقعا چه ایراد های بچه گانه ای دارید از سریال میگیرید!!! حتما باید بزنن زامبی جر بدن تا ملت بیان 10 بدن:Smiley15:
یه قسمت به شدت زیبا بود و اصن گذر زمان رو متوجه نشدم، دو قسمته واقعا سریال به اصل خودش برگشته!!! من که 9 دادم!!
جالبه یکی از بچه ها دو داده اون وقت زیرش کلی تعریف کرده:Smiley39:

idin
03-12-2013, 03:43 PM
از این قسمت هم مثل قسمت قبلی بسیار لذت بردم
اتفاقا هیجان خیلی زیادی داشت این قسمت. هیجان که فقط توی زامبی له کردن که نیست! اتفاقا از این صحنه ها خسته شدم و امیدوارم این صحنه ها کم تر بشه چون واقعا حال بهم زن شده! (فصل های قبل اینطوری نبود)
امیدوارم ریک نظرش عوض نشه و میشون رو تحویل نده چون مهره ی بسیار خوبیه برای گروه
ای کاش اینا میذاشتن میرفتن تو جاده. ولی بحث جنگ قدرت هاست دیگه! هیچ طرفی نمیخواد ضعیف نشون بده
اون دکتره هم (عینکیه که توی گروه گاورنره) به نظر میاد نظرش نسبت به گاورنر تغییر کنه. شاید با آندریا دست به یکی کنن و علیه گاورنر کار کنن! جالب میشه اینطوری...

من 9 میدم

Barkeep
03-12-2013, 06:10 PM
هرشل ادامه ی نقش دیل نیست به نظر شما؟ :دی

آقا! گان نکنید مردمو! هرکی یه نظری داره بذارید نظرشو بگه هر امتیازی میخواد بده, بده! قرار نیست همه نظرات عین هم باشه که.

من از این قسمت لذت بسیاری بردم. چون دیالوگ هایی رد و بدل شد که خیلی ریشه دار بود!
رو در رویی سردار دو گروه از همه قشنگ تر. حرف ها و طعنه هایی که به هم دیگه میزدن خیلی خوب بود.
اون مکالمه ی بین دریل و مارتینز هم جالب بود.

میشون هم که رسماً پیوست به ریک! به چه شود!

الان دوتا سریال داریم که کلاً رفتن تو کار جنگ. یکی بازی تختها و یکی هم همین واکینگ دد.

خوب بود آقا؛ خوب بود! من 10 میدم.

راستی! کسی هست پایه زیرنویس کردن این سریال باشه ؟ :Smiley36:

micro
03-12-2013, 08:08 PM
واقعیتش اینه سریال فضاش تو این دو قسمت مثل فصل 1 و 2 بوده و من اینو دوست دارم
دیالوگ ها بهتر و فکر شده تر داره میشه
هیجان تنها چیزی بود که این قسمت نداشت و اگه داشت میتونست خیلی بهتر بشه
دوست دارم سریال در کنار همین فضای درامش اون فضای هیجانی رو هم داشته باشه که متاسفانه اینطور نیست و یه اپیزود میبینیم 45 دقیقه حرف میزنن و یه اپیزود 45 دقیقه همش جنگ و خون ریزی
در مجموع بد نبود ولی واکینگ دد دیگه
7 میدم

arso
03-12-2013, 08:44 PM
قشنگ بود این قسمتش باز از قبلی ها بهتر بود :Smiley35: اما یه جورایی خسته شدم دیگه . هیییییی دارن حرف میزنن که حمله کنن . نکنن .. اون یارو گاونره که شاده اصن واسه خودش ویسکی هم میاره :Smiley104:

خدا کنه قسمت بعد دیگه ایشالللللللله یه جنگ ببینم بین این دوتا گروه .. همشو نذارن واسه قسمت اخر که بگن وای چه حساس تموم شد و اینا :Smiley17:

Irag
03-12-2013, 09:53 PM
دوستان یادتون باشه حتما باید از فیلم خوشتون بیاد یعنی راه نداره!
در تعیین سن و سال هم نقش داره!!!

FarboƉ
03-12-2013, 10:10 PM
نظر هیچکس رو نخوندم که مسیر فکریم یه موقع عوض نشه!

همونجور که دیدین قسمت قبل رو دوست داشتم، ولی این قسمت اصلا خوب نبود. درسته که روند سریال باید همینجوری باشه، ولی نه دیگه انقدر! یه مکالمه ای که کوچکترین جذابیتی نداشت رو یه قسمت طول دادن! وسط های سریال داشت یواش یواش خوابم میبرد.

مکالمه ی بین دو رهبر میتونه خیلی جذاب تر این در بیاد، ولی متنی که این وسط ارائه شد رو میشد توی 10 دقیقه جمع کرد، یه جایی داریم مثل Heat دو شخصیت میشینن با هم صحبت میکنن آدم برق از سرش میپره، اینجا هیچی به هیچی...

اون مکالمه های کلیشه ایه بین یارانشون که بماند، شکل گیری رابطه بین دریل و اون یارو هم درسته که میتونه Touching در بیاد موقع نبردشون، ولی یه کلیشه ی تمام عیاره.

قسمت آخر هم بسیار اضافی بود! دیگه سریال ها شدن هلو برو تو گلو! خوب بزارین بیننده یه خورده فکر بکنه خودش، آخر کاری ریک حتما باید همه ی افکارش رو بریزه بیرون که یه موقع بیننده ی بنده خدا گیج نشه!

به این قسمت 7 میدم من :Smiley15:

prongz
03-12-2013, 10:43 PM
فقط خدا کنه گیم او ترونس این بلا سرش نیاد.اصلا عوض شده ریتم سریال.با خوب و بدش کاری ندارم.مهم اینه که این اون چیزی نیست که ما باهاش شروع کردیم.

A_TWD
03-13-2013, 01:16 AM
این قسمت خوب بود ولی واقعا مکالمه اش طولانی بود .........
درکل بنظر من تو اون مکالمه طولانی میخواست عقده های گاورنرو نشون بده مثلا اونجایی که داشت از مرگ زنش میگفت ......عقده ایه بدبخت:Smiley104:
هیجانی که من از یه سریال درام و ترسناک میخوام و نداشت حتی مرده هاشم دیگه تکراری شده مثلا یه غول آخر میذاشتن خوب بود :Smiley35:Smiley35:
من 8 دادم چون عاشق ریکم

Filmer
03-13-2013, 01:28 AM
فقط یه چیزی و اونم اینکه یه عده میگن سریال توی این قسمت مثل فصل 1 شده، ولی به نظر من هیچ شباهتی نداره!
فصل 1 سراسر هیجان بود، هیجان اتفاق های جدید. شخصاً دوتا سکانس از فصل 1 هیچوقت یادم نمیره، یکی اونجا که ریک از بیمارستان اومد بیرون و نور خورشید جوری خورد به چشمش که چشمش اذیت شد و همون لحظه چشم منم اذیت شد و یکی هم اونجایی که توی تانک گیر کرده و وقتی برای کشتن یکی از واکرهایی که توی تانک بود یه تیر شلیک کرد هم گوش ریک و هم گوش من تا نیم ساعت داشت سوت می کشید. واکر به اندازه ی کافی داشت، اتفاقات جدید هم به اندازه ی کافی داشت و همینا هیجانی ایجاد می کرد که آدم رو به شدت منتظر نگه میداشت برای قسمت های بعد.
اینی که میگید توی این قسمت ها سریال برگشته به ریشه هاش اصلا درک نمیشه چون ریشه هاش اینجوری نبود...

fanoudi
03-13-2013, 01:41 AM
فقط یه چیزی و اونم اینکه یه عده میگن سریال توی این قسمت مثل فصل 1 شده، ولی به نظر من هیچ شباهتی نداره!
فصل 1 سراسر هیجان بود، هیجان اتفاق های جدید. شخصاً دوتا سکانس از فصل 1 هیچوقت یادم نمیره، یکی اونجا که ریک از بیمارستان اومد بیرون و نور خورشید جوری خورد به چشمش که چشمش اذیت شد و همون لحظه چشم منم اذیت شد و یکی هم اونجایی که توی تانک گیر کرده و وقتی برای کشتن یکی از واکرهایی که توی تانک بود یه تیر شلیک کرد هم گوش ریک و هم گوش من تا نیم ساعت داشت سوت می کشید. واکر به اندازه ی کافی داشت، اتفاقات جدید هم به اندازه ی کافی داشت و همینا هیجانی ایجاد می کرد که آدم رو به شدت منتظر نگه میداشت برای قسمت های بعد.
اینی که میگید توی این قسمت ها سریال برگشته به ریشه هاش اصلا درک نمیشه چون ریشه هاش اینجوری نبود...
آره کاملا موافقم این سریال خوبیش به ترس از واکر ها بود الان آدم آدم میکشه من فقط به خاطر حقه زدن گاورنر 9 دادم( میشون رو میارن وبعد همه اشون رو بکشن)

9353980174
03-13-2013, 02:11 AM
عالی بود
یک میدم
حیف وقتی که بابت دیدن این قسمت هدر دادم
اینا اصن کی نشون دادن که گاورنر اعلام کرده بیاید فلان جا با هم بحرفیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من که آخر قسمت قبل رو دیدم و نشونه ای ندیدم
اینا هنوز تو راه زندان بودن و داشتن اسلحه ها رو بر میگردوندن، چی شد ییهو پرید داستان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

VIVA THE ROCK
03-13-2013, 03:27 AM
یه آشغال دیگه بهمون تحویل دادن که اگه به خاطر موزیک آخرش نبود 2 می دادم .

TWD
03-13-2013, 10:50 AM
اینا اصن کی نشون دادن که گاورنر اعلام کرده بیاید فلان جا با هم بحرفیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اندریا تو این قسمت گفت من شما رو آوردم که با هم حرف بزنید و این مشکل جنگ رو حل کنید(اندریا بود که خواست ریک و گاورنر با هم حرف بزنن و مسائل رو حل کنن):Smiley17:

amingeneral
03-13-2013, 12:20 PM
با اینکه قبول دارم فصلِ اول سریال یه چیزِ دیگه بود ولی این فصلم خوب بوده خداییش. من به فصلِ دو و سه به یه اندازه نمره میدم. اگه یادتون باشه فصلِ دو هم تا قبل از اپیزود های پایانیش خیلی کش میدادن.
ولی در کل هنوز سریال خوب داره پیش میره. امیدوارم حداقل یکی دو فصلِ دیگه ادامه پیدا کنه. :Smiley35:
اما این قسمت، قسمتِ خوبی بود. از اپیزودِ قبلیش یه خرده ضعیف تر بود ولی جزء قسمتای خوب این فصل به حساب میاد به نظر من. روند سریالو تحتِ کنترل گرفتن. الان دیگه تکلیفِ همه مشخص شده و
مطمئنا سه قسمتِ خوبو شاهد خواهیم بود.
قسمتِ قبلی رو بیشتر روی میشون متمرکز شدن چون باید بیشتر با گروه اُخت میشد. باید به ریک و بقیه نزدیکتر میشد تا این قسمت ریک به راحتی پیشنهاد گاورنر رو قبول نکنه. اگه قسمتِ قبلی نبود
شاید منطقی میشد اگه ریک با تحویل دادن میشون موافقت میکرد. ولی حالا که ریک و بقیه میدونن میشون یه مهره ی مفیده و جزئی از گروهه، دیگه موافقت نمیکنن.
بازیگرا همشون خوب بازی میکنن. البته به جز گلن. زیاد از بازیش خوشم نمیاد. ولی ریک و دریل و مرل و بقیه حرف ندارن.
به این قسمت 9 میدم و به قسمت های بعدی بسیار امیدوارم :Smiley69:

Irag
03-13-2013, 11:45 PM
به نظرم یکی از افتضاح ترین گفتوگوی فیلم تا اینجای کار همین ملاقات بین ریک و فرماندار بود!
فقط دو ساعت در سکوت و برانداز کردن هم دیگه گذشت!
مابقیش هم ری اکشن های مسخره ی ریک که دیگه خسته کننده شده! مثل اتفاقی که سر شان هم در فصل دوم اومده بود اونجا هم شان قبل از زامبی شدن ری اکشن های زامبی وار داشت و مجنون شده بود
فقط وقت تلف شد و حسابی هم حرف های نه چندان جدی و مزخرف!
فیلم حتی از گفتن یه دیالوگ شعاری هم درمونده است! چه برسه خدای نکرده یه پیام پنهانی بین دیالوگ هاش شخصیت ها ردوبدل بشه
ساده ترین قسمت که آب بستن به یک سریال رو آموزش میداد!

Headache
03-14-2013, 12:02 AM
پهنای باند رفته باز نگردد به اکانت! P:
کسل کننده بود (: من به شخصه از والکینگ دد انتظار کشت و کشتار رو دارم فقط. این قسمت همش پره دیالوگ بود، دست مترجمشم درد نکنه!

mrdk
03-14-2013, 12:35 AM
دو قسمتی هست که بعضی از بچه ها ایمانشونو به این سریال از دست دادن!!!!!!
مثل قضیه iphone 5 شده،شرکت apple خودشو کشته تمامی قطعاتشو بهتر و بهتر کرده ولی مردم به اندازه دو مدل قبلی از این مدل راضی نیستند!!!
واقعا چرا؟؟؟دقیقا همین بلا داره سر این سریال میاد!!!
سریال تازه فهمیده اهنگ چه تاثیری میتونه بزاره!!!! اونم توی این سبک از سریال.
تازه فهمیده که اگه در اینده واقعا اگه زامبی اتفاق بیافته میتونه مشکل اصلی مردم خودشون باشن!!!!واقعا کشتار تنها (زامبی) سریالو تکراری نمیکنه؟؟؟(البته یه مقداری کم شده ،قبول دارم)
حرف های ریک و گاورنر به گروهاشون واقعا فوق العاده بود....ولی ایکاش حقیقت از ما پنهان می بود.
به نظر من این سریال توی این ژانر فوق العادست و داره به راهش ادامه میده ولی مثل iphone 5 عنصر غافلگیریش رو نسبت به قسمت های قبلیش از دست داده وگرنه نسبت به گذشته همه چیش بهتر شده.

bbas
03-14-2013, 05:32 PM
بيشتر از 8 ارزش نداشت
اين قسمت انگار دولت خودمون با 1+5 بود كه هيچ وقت دوطرف راضي نميشن فقط ميشينن بحث ميكنن و به هيچ نتيجه اي نميرسن:Smiley35:
صحنه اي هم كه داريل با اون پسره چوب بيسبال داشت و پيرمرده با اون مشاوره هم جالب بود از تو صحبتاشون معلوم بود اصلا با جنگ راضي نيستن و فقط دارن حرف فرماندشونو گوش ميدن

Headache
03-14-2013, 07:01 PM
تازه فهمیده که اگه در اینده واقعا اگه زامبی اتفاق بیافته میتونه مشکل اصلی مردم خودشون باشن!!!!واقعا کشتار تنها (زامبی) سریالو تکراری نمیکنه؟؟؟(البته یه مقداری کم شده ،قبول دارم)
حرف های ریک و گاورنر به گروهاشون واقعا فوق العاده بود....ولی ایکاش حقیقت از ما پنهان می بود.

هیچکس (شخص محترم من) از یه سریال اکشن و جنگی انتظار یه مکالمه طولانی رو نداره کاملا برعکس، مکالمه ها باید پر مغز و تاثیر گذار و مهمتر از اون کوتاه باشن.
اما یه قسمتی از حرفات هم بنظرم درسته (;

Irag
03-15-2013, 10:45 AM
هیچکس (شخص محترم من) از یه سریال اکشن و جنگی انتظار یه مکالمه طولانی رو نداره کاملا برعکس، مکالمه ها باید پر مغز و تاثیر گذار و مهمتر از اون کوتاه باشن.
اما یه قسمتی از حرفات هم بنظرم درسته (;

حالا یه چیز مضحک این قسمت این بود که وسط حرف زدن و بحث های مثلا مثلا جدی!!! یهویی همینطوری چند تا زامبی خبر میشن و میان و 3 نفر هم برای بیشتر رو کم کنی میرن و دخلشون رو میارن!
همین. حتی برای کشت و کشتار هم برنامه نداره ...

WalTer WhiTe
03-17-2013, 02:09 AM
اینقدر سریال از قسمت 9 به بعد افت کرده که رسما سریال رو فرستادم توی گزینه هایی که دیرتر از موقع می بینم
تنها چیزی که به نظرم توی این چند قسمت خوب بوده فقط موسیقی متن سریال بوده اون هم توی بعضی جا ها

صحبت های گاورنر و ریک که واقعا افتضاح بود:Smiley19:
تکرای شدن و هدف نداشتن کارگردان ها و نویسنده ها واقعا به چشم میاد :Smiley15:
شخصیتی که ازش متنفر هستم هم همچنان آندریا هست ... واقعا از ژست هایی که می گیره بدم میاد:Smiley104:
اون تفنگی رو هم که گارنر قایم کرده بود زیر میز به کارش نیومد تا حداقل یک صحنه درگیری پیش بیاد یکمی جذاب تر بشه:Smiley106:

با ارفاق 7 میدهم به خاطر موزیک های روی سریال

Moh3eN
03-23-2013, 05:29 PM
:|، چقدر نظراتم با دوستان تفاوت داره :؟

من که لذت بردم از دیدن این قسمت و بش ۹ میدم...
اتفاقا همون مکالمه ی ریک و گاورنر و یجورایی نزدیک شدن اعضای دو تا گروهِ درگیر جنگ برام جالب ترین بخش ها بود.
جایی که رئیس و روسا مشغول تعیین تکلیف بودن. اونا مشغول جنگ قدرت بودن (البته خیلی بیشتر فرماندار) و نفرات زیردستشون یادشون افتاده بود که اونایی که توی اون یکی گروه هستنم آدمن و هم‌نوعشون.
و مثل همیشه ادما قربونی قدرت طلبی چند نفر از بالا دستی ها میشن !.

بازی گاورنر هم عالیه بنظرم. درست مثل ریک...

تو این قسمتم دوست داشتم به حرف مرل عمل کنن و برن سروقت گاورنر .

حالا ببینیم ریک خریت میکنه بره سراغ مبادله یا...؟

پ.ن: این گلن هم انسان فرهیخته ای هست واقعا! دید زامبی ها دلشون میخواد، مگی رو برد تو اطاقک :)) .

WalTer WhiTe
03-23-2013, 06:12 PM
پ.ن: این گلن هم انسان فرهیخته ای هست واقعا! دید زامبی ها دلشون میخواد، مگی رو برد تو اطاقک :)) .

داداش اگر همراه این قسمت برنامه تالکینگ دد رو قسمت 13 رو دیده بودی
می فهمیدی که خوده مگی خیلی فرهیخته تره:Smiley36::Smiley14::Smiley69:
پسر این کریس هاردویک مجری برنامه اومد سر قضیه مگی و گلن که اون کار رو کردن مگی رو توی برنامه اش بپیچونه کلی داستان خنده دار پیش اومد
حتما تالکینگ دد قسمت 13 رو شما ببین چون هنوز قسمت 14 واکینگ دد رو ندیدی میگم ها
خیلی برنامه زیبایی هست از خیلی سریال های طنزی که دیدیم بهتره ...کلی صفا کردم با این برنامه سره این مگی
چون توی قسمت 13 لورن کوهن (مگی ) رو آورده بودن و سر همون داستانی که بین مگی و گلن پیش اومد کلی بحث شد