PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علاقمندان به زامبی ها و سریال Walking Dead: عطرهای زامبی به بازار آمد.!

AmiR RezA
03-17-2013, 12:59 PM
عطرهای جدید با نام "زامبی Zombie" با قیمت 40 دلار در آمریکا به بازار عرضه شده است که بوی جسد میدهد.

"دیمیتر Demeter" تولید کننده این نوع عطرهای بدبو در توجیه ساخت آنها گفته است:
اگر زنده شدن مرده ها روی دهد و در میان انبوه زامبی ها گرفتار شده باشید، با استفاده از بوی این عطر میتوانید در خیابانها، مراکز خرید و جاهایی که زامبی ها حضور دارند، آنها را گمراه کرده و زنده بمانید.
گفتنی است که عطر یاد شده در دو نوع زنانه و مردانه عرضه شده و کسانی که آنها را خریداری میکنند علاقه زیادی به زامبی ها و دنیای آنها دارند.

http://upload.tehran98.com/img1/huf4aq9atrs1n79z1hc.jpg

این عطر که دیمیتر با آن بازار فروش را هدف گرفته است از ترکیباتی مانند برگهای خشک شده، قارچ، گیاهان آفت زده، کپک، خزه و خاک درست شده که البته در نوع زنانه آن رسوب و پس مانده موجود در بشکه های شراب نیز به ترکیبات فوق اضافه شده است.

البته در طرفداری از این عطر جدید گفته شده که: "قبل از اینکه بخواهید شرکت در مورد سازنده و این محصول جدید آن قضاوت کنید این موضوع را در نظر بگیرید که ما در دنیایی زندگی میکنیم که بسیاری از دختران نوجوان در آرزوی بویی شبیه به بوی جاستین بیبر Justin Bieber هستند و اینکه عطر های جدید زامبی از کمپانی دیمیتر از مواد طبیعی و ترکیباتی ساخته شده که ضرری برای بدن ندارند و در آنها از مواد شیمیایی که برای محیط زیست و سلامتی خطرناک هستند خبری نیست.

منبع:
Planetivy.com
روزنامه همشهری

AmiR RezA
03-17-2013, 07:58 PM
تقریبا میشه 130 هزار تومان https://tvcenter.cc/forum/images/smilies/group/Yahoo/yikes.gif
130 هزار تومن بدی بوی جسد بخری!!!!! :Smiley12: :Smiley14:
من با 130 هزار تومن میرم ترافیک میخرم 50 -60 فیلم دانلود میکنم میشینم نگاه میکنم خیلی هم مفید تر!!!!!!:Smiley36:

Why Me ?
03-17-2013, 10:18 PM
تقریبا میشه 130 هزار تومان https://tvcenter.cc/forum/images/smilies/group/Yahoo/yikes.gif
130 هزار تومن بدی بوی جسد بخری!!!!! :Smiley12: :Smiley14:
من با 130 هزار تومن میرم ترافیک میخرم 50 -60 فیلم دانلود میکنم میشینم نگاه میکنم خیلی هم مفید تر!!!!!!:Smiley36:

یادش بخیر

دو سال پیش 40 دلار میشد 40 تومن. اما حالا 130 تومن

تف به این اقتصاد آبدوغ خیاری!

با این اوضاع و احوال چند سال دیگه خودمون هم تبدیل به زامبی میشیم، نیازی به عطر و اودکلنش نداریم

Shane Walsh
03-18-2013, 12:17 AM
یعنی بوی گند میده؟

واسه دور کردن کسایی که رو مخن بد نیس:Smiley36:

AmiR RezA
03-18-2013, 12:21 AM
یعنی بوی گند میده؟

واسه دور کردن کسایی که رو مخن بد نیس:Smiley36:

اره دیگه بوی گند میده:Smiley35: اینم ترکیباتش : ترکیباتی مانند برگهای خشک شده، قارچ، گیاهان آفت زده، کپک، خزه و خاک درست شده که البته در نوع زنانه آن رسوب و پس مانده موجود در بشکه های شراب نیز به ترکیبات فوق اضافه شده است.

mohammadrmp
03-18-2013, 01:19 AM
دمش گرم در طرفداری از این عطر چه حرف خوبی زده :thumbup:

friendz
03-18-2013, 05:34 PM
ای بابا ببین مردم آمریکا چقدر خوشن که از نداشتن غم و غصه و دیگه از روی بیکاری و برای سرگرمی چه کارا که نمیکنن
اونوقت مردم بیچاره ی ما چی ....

fanoudi
04-01-2013, 01:47 PM
ای بابا ببین مردم آمریکا چقدر خوشن که از نداشتن غم و غصه و دیگه از روی بیکاری و برای سرگرمی چه کارا که نمیکنن
اونوقت مردم بیچاره ی ما چی ....
اتفاقا هدف اونهایی که این فیلم رو میسازند همین هست و اون دیوانه هایی :Smiley39:که این عطر ها رو بخرند بعد کمیته تحقیقاتی فیلم میگه عجب مردم احمق و دیوانه ای به خدا که .... چه چیزا