PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل سوم , اپیزود چهاردهم

Ohadi
03-18-2013, 09:41 AM
http://www.picoup.ir/images/14291241102210884552.jpg

Season 3, Episode 14
Prey

http://imgiran.com/images/jkyclb26gp40x54grm1x.png (http://www.imdb.com/title/tt2521168/)

خلاصه داستان اين قسمت : ...

http://imgiran.com/images/eqh1y2tndwnj83h7wh.png (http://tvworld.info/showthread.php?t=34542&goto=newpost)http://imgiran.com/images/1wtbymq6ecjzbyhvukh.png (http://tvworld.info/thread34564.html)

Ohadi
03-18-2013, 06:56 PM
یاد فصل های قبل افتادم عالی بود.
اقا به این عکس یه نگاه کنید چقد شبیه هم هستن فک میکنم خودشه :Smiley39:

http://www.picoup.ir/images/38814819791461556673.jpg

اندریا هم حقشه موقعی که باید فرار میکرد نکرد :Smiley36:

10

azadehm
03-18-2013, 07:01 PM
من 9 میدم.هیجان انگیز وجذاب بود.الان خیلی نگران آندریا و اون مشاور گاورنر هستم.مطمئنا واسه اونم نقشه کشیده چون حدس زده که آتش زدن گودال کار اون باشه.منتظر قسمت بعد هستیم تاببینیم چی پیش میاد!

AmiR RezA
03-18-2013, 07:05 PM
من این قسمتو دوست داشتم باحال بود ایول اندریا این همه زامبی انداخت به جونه فرماندار و این فرماندار عجب جانوری:Smiley36: هست که از پس این همه زامبی بر اومد .

فقط یه جاشو متوجه نشدم اندریا چه جوری این در رو باز کرد این همه زامبی ازش بیرون اومد؟ مگه دو تا در بود؟ پیچیده بود:Smiley36:

10 میدم

Filmer
03-18-2013, 07:11 PM
فقط یه جاشو متوجه نشدم اندریا چه جوری این در رو باز کرد این همه زامبی ازش بیرون اومد؟ مگه دو تا در بود؟ پیچیده بود
سر همین سکانسی که گفتی دوبار نگه داشتم و زدم عقب که ببینم چی شد که اینجوری شد، برای بار اول اصلاً واضح نبود که در رو چطوری باز کرد!
درکل یه درپشت آندریا بود که روی راه پله اش هم پر از واکر بود، آندریا اومد در رو باز کرد و خودش رفت پشت در و بدنش رو بین در و دیوار قرار داد و واکرها ها از طریق همین در که باز شده بود اومدن سراغ گاورنر و بعدشم وقتی واکرها به جون گاورنر افتادن آندریا در رو بست و از طریق همون راه پله رفت. دوباره نگاش کنی متوجه میشی چی شده :)

AmiR RezA
03-18-2013, 07:15 PM
گرفتم:Smiley35:

Why Me ?
03-18-2013, 07:33 PM
واقعا این قسمت قوی بود ، حتی با اینکه گروه ریک رو نشون نداد!

یک لحظاتی دوباره ترس و تعلیق رو با هم داشت مثل فصول 1و 2 ،الخصوص اونجایی که گاورنر دنبال آندریا بود!

ولی یک سوال: چرا آندریا بعد از قال گذاشتن گاورنر با ماشین اون فرار نکرد؟ با پای پیاده رفت؟ شاید هم گواهینامه اش رو از وودبری نیاورده بود:Smiley14:

آخرش هم فکر کنم گاورنر موقع شکنجه آندریا توسط اون پسر مثبته کشته بشه!

-------------------------------------------------------------------------------
10

Ohadi
03-18-2013, 07:35 PM
ولی به نظرم مشاور گانور قسمت بعدی میمیره اگه به اخرش نگاه کنید کله ی خیلی شبیه ــشه رنگ مو ...:Smiley39:

http://www.picoup.ir/images/13685497495856160444.jpg

Ohadi
03-18-2013, 07:45 PM
ولی یک سوال: چرا آندریا بعد از قال گذاشتن گاورنر با ماشین اون فرار نکرد؟ با پای پیاده رفت؟ شاید هم گواهینامه اش رو از وودبری نیاورده بود:Smiley14:

ماشین گانور که اونور بود بعدش اندریا رفت از پله ها بالا از یه طرف دیگه در اومد تو اون وضعیت هرکی باشه از ترس دیگه برنمیگرده با اون همه زامبی که از در ریخت تو :Smiley36:

AmiR RezA
03-18-2013, 07:50 PM
ولی به نظرم مشاور گانور قسمت بعدی میمیره اگه به اخرش نگاه کنید کله ی خیلی شبیه ــشه رنگ مو ...:Smiley39:

http://www.picoup.ir/images/13685497495856160444.jpg

اون کله ی عینک نداره که:Smiley14: پس اون نیست:Smiley36:
راستی یه چیزی به فکرم رسید تا حالا کسی زامبی عینکی دیده ؟ :Smiley14:
یه پیشنهاد به کارگردان بکنم : از زامبی عینکی استفاده کن! :Smiley36: اینم خودش یه خلاقیتیه دیگه:Smiley14:

نه جدا از شوخی شما راست میگی شاید خودش باشه :Smiley35:
ببخشید دخالت کردم:Smiley17:

Ohadi
03-18-2013, 07:53 PM
خب شاید قبلش درگیری پیش اومده عینکش افتاده :Smiley14: قشنگ دقت کنی به گوشاشو کچلی ــه بالای پیشونیش عینه همونه :Smiley36:

AmiR RezA
03-18-2013, 07:58 PM
خب شاید قبلش درگیری پیش اومده عینکش افتاده :Smiley14: قشنگ دقت کنی به گوشاشو کچلی ــه بالای پیشونیش عینه همونه :Smiley36:

حق با شماست :Smiley35:
باید تا قسمت بعد صبر کرد دید چی پیش میاد

من زامبی عینکی میخوام:Smiley14:

HAMID13
03-18-2013, 08:27 PM
خوشم نیومد
همه میدنونن اینا آخرش باید با هم بجنگن علکی هی چرت و پرت اضافه میکنن هر دفع ی موضوع رو میگیرن ی قسمت میکنن یارو میره اسلجه بیاره میشه 1 قسمت طرف میاد فرار کنه میشه 1 قسمت میخوان مذاکره کنن میشه 1 قسمت منکه پیشرفتی تو داستان سریال ندیدم 5 دادم یا 4 نمیدونم
خیلی هم آقایی

Ohadi
03-18-2013, 08:34 PM
خوشم نیومد
همه میدنونن اینا آخرش باید با هم بجنگن علکی هی چرت و پرت اضافه میکنن هر دفع ی موضوع رو میگیرن ی قسمت میکنن یارو میره اسلجه بیاره میشه 1 قسمت طرف میاد فرار کنه میشه 1 قسمت میخوان مذاکره کنن میشه 1 قسمت منکه پیشرفتی تو داستان سریال ندیدم 5 دادم یا 4 نمیدونم
خیلی هم آقایی
فیلم سینمایی نیست که بخوان همرو تو یه قسمت نشون بدن سریاله مثلا ها ! :Smiley15:

AmiR RezA
03-18-2013, 08:51 PM
به نظر من تنها شخصی که به گازوئیل دسترسی داشت مورگان بود و واسه اتیش زدن زامبی هاش از گازوئیل استفاده میکرد. پس همون زامبی های فرماندارو اتیش زد
نکته رو داشتی:Smiley69:

Ohadi
03-18-2013, 09:12 PM
به نظر من تنها شخصی که به گازوئیل دسترسی داشت مورگان بود و واسه اتیش زدن زامبی هاش از گازوئیل استفاده میکرد. پس همون زامبی های فرماندارو اتیش زد
نکته رو داشتی:Smiley69:

تو این عکس مشخصه که کاره خودشه, ایول

http://www.picoup.ir/images/37487566369731085264.jpg

HAMID13
03-18-2013, 09:39 PM
فیلم سینمایی نیست که بخوان همرو تو یه قسمت نشون بدن سریاله مثلا ها ! :Smiley15:
پیشرفتی تو داستان نیست بخاطر این خوشم نمیاد

Ohadi
03-18-2013, 10:10 PM
پیشرفتی تو داستان نیست بخاطر این خوشم نمیاد

این قسمت که خدای پیشرفت بود شما 4 دادی دیگه از یه سریال چه انتظاری داری :Smiley39:

Raylan Givens
03-18-2013, 10:30 PM
خیلی خوب بود :Smiley35: خیلی قوی بود :Smiley69: ولی فقط ریک رو نشون داد من بث میخوام :Smiley36: موزیکه آخرشم که دیگه نگو :Smiley19: 9 دادم :Smiley17:

اینم لینکِ آهنگ : Fink Warm Shadow (latest.shotime2.8tar.com/fink_warm_shadow_youtube.mp3)

HAMID13
03-18-2013, 10:56 PM
این قسمت که خدای پیشرفت بود شما 4 دادی دیگه از یه سریال چه انتظاری داری :Smiley39:

تفاوت در دیدگاه JUST THIS شرمنده که نظرم با شما یکی نیس
4
no more

Irag
03-19-2013, 12:02 AM
من که از این قسمت خوشم اومد (البته در حد یه سریال متوسط)
با اینکه کم شخصیت بود و فضای محدودی داشت ولی با داستان پیش رفت خوب بود
و هیجان داشت
البته یه کات نافرم داشت اونم بعد از سکانس گفت‌وگوی اولی که بین فرماندار و برادرش اتفاق افتاد بلافاصله یه کات کرد به روی صحنه حرف زدن بین برادر فرماندار و اون زنه! اصلا خوشم نیومد!
7 دادم.

mohammadrmp
03-19-2013, 12:28 AM
این قسمت خوب بود ولی به نظرم در کل٬ سریال خیلی افت کرده، زمانی که ما این سریال رو شروع کردیم هر ۲و ۳ قسمت یه موضوع جدید پیش میومد یه چالش جدید جلوشون بود ولی الان یه season که این دو گروه میخوان با هم بجنگن و هنوزم که نجنگیدن!!!

WalTer WhiTe
03-19-2013, 04:15 AM
قسمت بدی نبود خیلی بهتر از قسمت قبل بود و تقریبا راضی کننده بود
توی درگیری آندریا و گاورنر من یکی که خدا خدا میکردم زودتر آندریا بمیره تا از دستش راحت بشیم ... :Smiley36:
ولی تنها چیزی که حس میکنم اینکه فیتیله ی گاورنر توی این فصل پیچیده میشه و خواهد مرد چون دیگه اطرافیان نزدیکش هم بهش اعتماد ندارن
ولی امیدوارم واقعا این فصل جوری تموم بشه که انگیزه بیششتری داشته باشیم تا فصل بعد رو ببینیم

چندش آور ترین و حال به هم زن ترین صحنه های این قسمت هم به نظرم این دو تا صحنه بودن

http://www.picoup.ir/images/24486815310998452283.jpg
http://www.picoup.ir/images/35576155799369473383.jpg

خدایی توی فصل های قبل خیلی زیاد تر از این صحنه های حال به هم زن می دیدیم .به نظرم توی این فصل خیلی کمتر بود
در کل تقریبا راضیم از این قسمت
9 می دهم

Chandler Bing
03-19-2013, 12:09 PM
واقعا 10 و 9 به این قسمت دادید؟:Smiley10: 6 هم زیادش. داشت خوابم میبرد وسطش. واقعا قسمت بی خود و اضافی ای بود، چطور میگید داستان پیش رفت؟ فقط سر دعوای اندریا و گاورنر بود، رسما درجا داره میزنه سریال. بیشتر از این درباره ی این قسمت توضیح نمیدم، یه چیز دیگه میگم.
AMC یه شبکه ی بسیار طمع کاریه، دوتا سریال شاخ داره، برکینگ بد و همین واکینگ دد، تمام زورش هم میزنه تا فصل هاش رو طولانی تر کنه تا یه چیزی برای پخش داشته باشه، مثلا برکینگ بد رو دوتا نیم فصل میکنه و 1 سال بینش فاصله میندازه یا همین واکینگ دد رو بینش 2 ماه استراحت میده که اصلا همچین چیزی تو شبکه های کابلی مرسوم نیست. این داستان اصلا قد و اندازه ی یه فصل 16 قسمته نیست، باید فشرده اش میکرد و تو 10 قسمت تموم میکرد هر فصل رو. شما اینو با اسپارتاکوس مقایسه کنید، هر اپیزود چقدر داره اتفاق می افته، حالا واکینگ دد، یه اپیزود خوب داره سه تا بد. واقعا نامید کننده است.

amingeneral
03-19-2013, 12:25 PM
من امروز صبح که این قسمتو دیدم، مستقیم اومدم و اینجا نمره ی 6 رو دادم، چون به نظرم یکی از ضعیف ترین اپیزودای این فصل بود... ولی بعدش که نظرا رو خوندم که همه خوششون اومده بود،
به خودم شک کردم که نکنه من خوب ندیدم این قسمتو. دوباره یه خلاصه ای دیدم ازش ولی نظرم بدتر هم شد!!!
این قسمت هیچی نداشت، هیچی!!! یعنی کسی این قسمتو ندیده باشه، هیچی از دست نمیده. داستان که یه ذره جلو نرفت. فقط گاورنر و آندریا افتادن دنبال هم و آخرشم خیلی مسخره گاورنر گرفتش و
روز از نو، روزی از نو. حتما هم باید میذاشت تا آخرین لحظه آندریا رو بگیره که مثلا هیجان بده به داستان!!! به این میگن هیجان کاذب :Smiley35:
نمیدونم چرا واکر ها اینقد ضعیف شدن. فصلای قبلی همه از زامبی ها میترسیدن ولی این فصل یارو با یه چاقو 5 سانتی همشونو لت و پار میکنه! دیگه ترسی رو که از واکر داشتیم از بین بردن.
تو بحث اپیزودیک قسمت قبلی گفتم به سه قسمت پیش رو خیلی امیدوارم، ولی این قسمت واقعا نا امید کننده بود به نظرم. یکی از سه قسمتو حروم کردن. ولی بازم میگم که به دو قسمت پیش رو امیدوارم.
به این قسمتم همونطور که گفتم، 6 دادم.

Ashkan_crash
03-19-2013, 01:04 PM
آخیش خیالم راحت شد
دیروز صبح حدود 12 بود اومدم سریال دیدم نه داستان پیش رفت نه جذابیتی داشت تازه با توجه به اینکه تنها 2 اپیزود به انتهای این فصل مونده بود انتظار داشتم جنگ این دو گروه به نوعی شروع بشه که متاسفانه این اتفاق نیفتاد منم اومدم تو تاپیک 6 دادم بعد نگاه کردم دیدم اکثر دوستان 9 و 10 دادن دیگه کم کم داشتم فک می کردم شاید من بی انصافی کرده باشم که شکر خدا امروز صبح دیدم نه چند دوست دیگه هم 6 دادن .

rahavix
03-19-2013, 01:42 PM
به نظر من هم این قسمت لا اقل نسبت به اون قسمتهایی که ریک روانی میشه، بهتر بود و تعلیق نسبتا خوبی داشت. به نظر من نیم فصل قبلی بهتر از همه فصل ها بود و بد ترین فصل هم فصل دو بود که فقط حرف زدن بود! واقعیت اینه که من تنها به دلیل اینکه فضای کلی داستان جالبه میبینمش، یعنی اینکه یه همچین فاجعه ای پیش اومده و شما توی یه همچین دنیایی تقریبا تنهایی و دائما باید با واکرها بجنگی! وگرنه خود سریال زیاد چنگی به دل نمیزنه! به خصوص شخصیت آندریا واقعا روی اعصابه، یا بازیگر ریک به نظر من واقعا بازی ضعیفی داره. تازه با تموم این چیزا، کلی سیزن ها و فاصله بین اون ها رو هم لفت میدن! به نظر من نمره 6 برای این اپیزود خوبه ولی با توجه به اینکه انتظارم خیلی پایینتر از این بود ولی نسبت به چند ایپیزود قبل بهتر شده بود، بهش 7 میدم.

Eternal
03-19-2013, 03:32 PM
من دو قسمته که توی بحث اپیزودیک شرکت نمی کنم. دلیلش هم اینه که واقعا نمی دونم از چه دیدی باید به سریال نگاه کرد. یه جورایی توی بُهت تغییر ماهیت این سریال، از یک سریال قوی و منسجم، به یک سریال معمولی و پیش پاافتاده، گیر کردم! ولی کم کم دارم عادت میکنم. انتظارم از سریال اومده پایین.

این قسمت، برای یک سریال معمولی که اکثر بیننده هاش بانوان خانه دار باشن، بسیار هم عالی بود :)
ولی با کلیتی که ما از واکینگ دد میشناسیم، هیچ کدوم از قسمت های این فصل حتی به پای ضعیف ترین قسمت های فصل های قبلی هم نرسید. برای دو قسمت بعدی هم امیدی ندارم به سریال. بعید میدونم چیز "خارق العاده" ای برای نمایش داشته باشن. البته به غیر از مشخص شدن تکلیف مورگان که یکمی برا من جالبه بدونم سرنوشتش چی میشه.

چند تا نکته که برای سریال واکینگ دد (قدیم!) ضعف های بزرگی به حساب میومد، ایناست:
*فلش بک بی سر و ته اولِ سریال(آندریا و میشن) که من نفهمیدم واقعا هدفش چی بود و چه کمکی به داستان این قسمت کرد!
*واکر ها زانو دوست ندارن که آندریا 2تا واکر رو با زانوش نگه داشته بود؟! نمیدونم "قضیه ی حمار" رو یادتونه یا نه ولی کلا، چرا اون زامبیه درخت رو دور نزد بیاد از جلو آندریا رو بگیره؟!
*اون سطل پیچ و مهره ای که آندریا پاش بهش خورد و صداش در اومد خیـــــــــــــــلی بزرگ بود!
*استراتژی آندریا برای گرفتار کردن گاورنر با زامبی های توی راه پله، فوق العاده مسخره بود. و اینکه معلوم نشد زامبی ها گاورنر رو میخورن یا نه از اونم مسخره تر و کلیشه ای تر بود! همون موقع میدونستم که گاورنر نمرده ولی حداقل فک نمیکردم دیگه توی همین قسمت دوباره نشونش بدن و اون حرکت مسخره در چند قدمیِ زندان رو ترتیب بدن! ( در این مورد سریال منو غافلگیر کرد!)
*نگاه ها و استایلِ ریک! فوق العاده رو مخه! حتی برای همون چند لحظه!
*این آهنگ هایی هم که آخر هر قسمت پخش میشه جالبه، ولی من فکر میکنم چون کل سریال دیگه هیچی نداره، آخرش یه ترک پخش میکنن مردم شاد شن! دیگه هر هفته منتظر معرفی یه آهنگ از طرف دست اندرکاران باشیم!

ولی به هر حال، من آهنگ این قسمت رو از قبلیا خیلی بیشتر دوست داشتم ♥
Voxhaul Broadcast - You Are the Wilderness - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=FFrxaYuAXxQ)

Filmer
03-19-2013, 03:59 PM
قسمت جالبی بود، اون فلاش بک اولش که مثلاً میخواستن ازش به عنوان یه گوشه ای از شخصیت سازی برای میشون استفاده کنن ولی فقط "مثلاً میخواستن" استفاده کنن. خب حداقل دهن این میشون رو باز می کردن که 4 کلام حرف بزنه، به جای ناز کردن و سر تکون دادن اگه میگفت این آقایون واکر که همراش بودن کی هستن به نظرم تأثیر مثبت تری توی شخصیت پردازیش میذاشت.
این این قسمت 9 دادم و البته امتیازم فقط در مقایسه با اپیزودهای قبلی بود. داشتم توی این قسمت امیدوار میشدم که بازم واکر ها دارن توی روند سریال تأثیر گذار میشن ولی با این اتفاق چرتی که آخر سریال افتاد...
اونجایی که اندریا به درخت تکیه داده بود واضح بود الآن واکر میاد سراغش، اصلاً خودم منتظر بودم الآن یه دست واکر بیاد تو صورتش. اینقدر از این چیزا دیدیم که دیگه غافل گیر که نمیشیم هیچ، خودمون میدونیم کی چه اتفاقی میفته.
به امید اینکه دوباره واکرها تبدیل به مشکل بشن و اینقدر چرت نباشن که خیالمون راحت باشه که هرجا واکر دیدن مطمئن باشیم که الآن مثل ماست میزنن همشونو لت و پار میکنن تا شاید قضیه کمی جذاب تر بشه. اگه بخواد در پایان این فصل شخصیتی از سریال کم بشه امیدوارم توی جنگ و با تیر تفنگ کم نشه بلکه با گاز گرفته شدن توسط واکر کم بشه : ))

Why Me ?
03-19-2013, 04:11 PM
....و البته امتیازم فقط در مقایسه با اپیزودهای قبلی بود. داشتم توی این قسمت امیدوار میشدم که بازم واکر ها دارن توی روند سریال تأثیر گذار میشن ولی با این اتفاق چرتی که آخر سریال افتاد...
اونجایی که اندریا به درخت تکیه داده بود واضح بود الآن واکر میاد سراغش، اصلاً خودم منتظر بودم الآن یه دست واکر بیاد تو صورتش. اینقدر از این چیزا دیدیم که دیگه غافل گیر که نمیشیم هیچ، خودمون میدونیم کی چه اتفاقی میفته.
به امید اینکه دوباره واکرها تبدیل به مشکل بشن و اینقدر چرت نباشن که خیالمون راحت باشه که هرجا واکر دیدن مطمئن باشیم که الآن مثل ماست میزنن همشونو لت و پار میکنن تا شاید قضیه کمی جذاب تر بشه. اگه بخواد در پایان این فصل شخصیتی از سریال کم بشه امیدوارم توی جنگ و با تیر تفنگ کم نشه بلکه با گاز گرفته شدن توسط واکر کم بشه : ))

کاملا درسته

اگر اشتباه نکنم ، اولین و آخرین نفری که تو این فصل توسط واکرها گازیده شد و تلف شد تی داگ بود!

حتی اون سیاه پوسته که تو قسمت 4 در زندان رو باز کرد واکرها نخوردند انم تو شرایط محاصره شدن تو حیاط پشتی زندان یا همین گاورنر : من دو سه بار قسمت حمله واکرها به اون رو دیدم : گلوله های اسلحه تمام شده و فقط یک بیل دستش است و 7-8 تا واکر هم به اون چسبیده اند! اما تونست فرار کنه! من دنبال منطق نیستم ولی توی خود بی منطقی این سریال یک منطقی وجود داشت که حالا سازندگان سریال به اسم غافلگیری اون رو بیخیال میشوند و همین به سریال ضربه زده!

apple2009
03-19-2013, 05:27 PM
تو رو خدا آهنگ رو برا دانلود بزارید

Raylan Givens
03-19-2013, 07:00 PM
تو رو خدا آهنگ رو برا دانلود بزارید

اینم لینکِ آهنگ : Fink Warm Shadow (latest.shotime2.8tar.com/fink_warm_shadow_youtube.mp3)

babak1365
03-19-2013, 09:04 PM
متاسفانه سریال چی بود و چی شد کافیه تا یک قسمت از فصل اول رو ببینید تا ....:Smiley104:
ظاهراً نویسندگان نیمه محترم از کمبود سوژه شدید رنج می برند :Smiley58: و گرنه 4 قسمت قبلی رو میشد توی 20 دقیقه نشون داد
به هر حال من 6 میدم اونم به خاطر گل روی خودم :Smiley36:

Irag
03-19-2013, 11:55 PM
ظاهراً نویسندگان نبمه محترم از کمبود سوژه شدید رنج می برند و گرنه 4 قسمت قبلی رو میشد توی 20 دقیقه نشون داد

دقیقا!
شبیه این فوتبال عرب ها شده کامل در حال وقت تلف کردنن! و ما هم گذران این عمر بیچاره! و تلف کردنش پای این اثر نیمه کاره!
یه قسمت این فرماندار یا داره به ریک نگاه میکنه و گاهی اوقات وسطش یک کلمه میگه مثل "حالت چطوره؟!"
یا قسمت بعدی با ماشین از اینور میره اونور
از وقتی پاشون رو گذاشتن توی این زندان و اون شهر لعنتی پیداش شده و "دارابونت" بیخیال سریال شد با مغز خوردن زمین شبیه پخش شدن مغز یه زامبی که بیل خورده باشه!

FarboƉ
03-22-2013, 07:53 PM
قسمت خوبی بود، یعنی قسمتی بود که از نظر ایجاد استرس کم نزاشت برامون!

دیگه فرماندار رو رسما تبدیل کردن به یه آدم سادیسمی که هیچی واسش مهم نیست! آندریا هم برای اولین بار در این فصل داشت تصمیم درست رو میگرفت که اینجوری شد! البته یه مقدار بی منطق بود، مثلا وقتی فرار کرد چرا ماشین فرماندار رو برنداشت؟

کارای دستیار فرماندار و اینکه زامبی ها رو آتیش زد هم جالب بود، شخصیت عجیبی داره، واقعا وفاداره، ولی خیلی Rat ـه! به ثانیه ای نکشیده همه چی رو لو میده!

لحظه ی آخر واقعا انتظار نداشتم اون اتفاق بیفته، خوب غافلگیرمون کردند!

دارن روی این 4 نفر هم مانور میدن، مثل اینکه قرار نیست خیلی زود بمیرن! :Smiley15:

اینکه ریک نداشت اپیزود بد بود، ولی دارن قسمت به قسمت داستان رو پیش میبرن!

در کل راضی ام، 8 میدم

Moh3eN
03-23-2013, 08:55 PM
.
من که زیاد حال نکردم با این قسمت . ۷ دادم بش...

استرس خوبی داشت تعقیب و گریز آندریا اما اتفاق خاصی دیگه نیفتاد...
ضمنا آندریا اصلا نباید میرفت تو ساختمون . وقتی گاورنر دنبالش کرد و رسیدن به ساختمون دختره باید راهشو ادامه میداد. چون اون ساختمونه جایی بود که گاورنر میرفت سراغش. بهرحال کارگردان بش گفته بود برو تو ساختمون و کاری از دست ما ساخته نبود :Smiley36:.
اونجایی که زامبی ها رو ریخت سر گاورنر هم حرکت زیبایی بود...

این تایریس هم باز موندگار شد تو وودبری . منتشر بودم زودتر برگرده پیش ریک و دار و دستش :Smiley15:.

ضمنا من تا قبل از خوندن پستِ رفقا مطمئن بودم که آتیش زدن گودالِ زامبی ها کار میلتون بوده، اما چیزی که اینجا مطرح شد هم جالبه. ممکنه کار مورگان باشه این حرکت و گاورنر الکی و اشتباها دخل میلتون رو بیاره...

تو این دو قسمتِ باقی مونده ببینیم چی به خوردمون میدن!

AmiR RezA
03-25-2013, 01:29 AM
اگه میخواهین واسه قسمت بعد غافلگیر بشید پیشنهاد میکنم اینو نخونید

طبق اطلاعات سایت imdb برای قسمت 15 (http://www.imdb.com/title/tt2521172/)، لوری دوباره سرو کلش پیدا میشه. حالا یا تو توهم ریک و یا به صورتِ walker!

(کنار اسمِ لوری credit only نخورده)

FarboƉ
03-25-2013, 01:34 AM
امیر رضا جان من به شخصه خیلی ممنونم که خبر های واکینگ دد و GoT رو پوشش میدی، ولی خواهشا همچین خبرهایی رو هم بزار داخل تگ اسپویلر، هم اینکه توی تاپیک اخبار فصل 3 بزار، نه همچین جایی.

عنصر غافلگیری به شدت مهمه، ولی با همچین خبرهایی این عنصر از بین میره :Smiley19:

AmiR RezA
03-25-2013, 01:38 AM
امیر رضا جان من به شخصه خیلی ممنونم که خبر های واکینگ دد و GoT رو پوشش میدی، ولی خواهشا همچین خبرهایی رو هم بزار داخل تگ اسپویلر، هم اینکه توی تاپیک اخبار فصل 3 بزار، نه همچین جایی.

عنصر غافلگیری به شدت مهمه، ولی با همچین خبرهایی این عنصر از بین میره :Smiley19:

من شرمندتم:Smiley19: درستش کردم

AR!@N
03-25-2013, 12:40 PM
خیلی گند شده چند قسمته با هزار بد بختی گرفتم این چند قسمت رو . بی خودی دارن کش میدن سریال رو من 3 می دم