PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [Vikings] معرفی | بحث

Chandler Bing
03-04-2013, 03:30 AM
http://www.picoup.ir/images/81304143243188740550.jpg

وایکینگ ها یک درام تاریخی ایرلندی-کانادایی است که توسط مایکل هرست برای شبکه ی هیستوری در 9 قسمت یک ساعته ساخته شده است.
واکینگ ها الهام گرفته شده از داستان های رگنار لادبروک، یکی از معروف ترین اساطیر اسکاندیناویایی کسی که به خاطر هجوم به فرانسه و بریتانیا شناخته میشود، ساخته شده است. در داستان ها رگنار را به عنوان وایکینگ کشاورزی توصیف میکنند که از اول کاشف های بریتانیا بوده است، که در این هجوم ها همراه برادر، رولو، و همسر، لاگرتا جنگجو، خود بوده است.
سریال ابتدا در 3 مارچ بر روی شبکه ی هیستوری در بریتانیا، ایرلند و ایالت متحده پخش شد. یک روز بعد سریال بر روی شبکه ی HBO Nordic در دانمارک، سوئد و فنلاند و نروژ پخش شد. تا الان 4 اپیزود پخش شده است اما هنوز 5 اپیزود از این درام تاریخی باقی مانده است.

sawasa
03-05-2013, 12:16 AM
انگار هیچ مطلبی در مورد vikings تو انجمن گذاشته نشده.تو این تایپک اگه دوستان چیزی میدونن در مورد این سریال که دیروز (3مارچ) پخشش شروع شده قرار بدند.
تو IMDB امتیاز خوب 8.6 رو داره و تو توضیحاتش هم نوشته داستان وایکینگی به اسم لاتبراک و برادرانش و خونوادش و تلاشش برای رسیدن به پادشاهیه.من سریال رو هنوز ندیدم ولی به محض دیدنش تریلرش رو سعی میکنم بذارم و یه توضیحاتی در مورد سبک سریال.امیدوارم سریال جالبی باشه.

Headache
03-05-2013, 01:02 AM
قسمت یکش رو چارتا تیم به صورت هر کدوم مجزا زیرنویس کردن! :Smiley10:

Batlaghi
03-05-2013, 01:21 AM
قسمت یکش رو چارتا تیم به صورت هر کدوم مجزا زیرنویس کردن! :Smiley10:

متاسفانه مشكل مترجماي ايراني همينه فكر ميكنند اينوري ميتونند اسم در كنند ولي بيشتر كسايي كه كار زيرنويس رو ميشناسن مشخصه چه نسخه اي رو دانلود ميكنند
اي كاش به جاي اينكاراشون اين سريالاي خوبي كه بي ترجمه مونده دست ميگرفتن كاري كه انجمن ما با افتخار داره انجام ميده فقط بايد اميدوار بود در آينده از اين چيزا نبينيم

sawasa
03-05-2013, 01:25 AM
من الان فیلم رو دیدم 60 دقیقه ای از history channel به نظرم بد نبود میتونه اپیزود های بعدیش جالب باشه،در کل بهش 7 میدم،واسه اونایی که دنبال فیلم تاریخی در مورد وایکینگ ها هستند بد نیست

Boronka
03-05-2013, 07:38 PM
من هم قسمت اول رو دیدم
ولی اصلا به دلم ننشست
چیز زیادی برای گفتن نداشت
فقط در حد یک یک اسم بود سریالش
توی قسمت اول چیز خاصی هم نشون نداد
و من بیشتر از 6 نمی دهم به قسمت اولش

justUnited
03-05-2013, 07:54 PM
معمولا اپیزد اول رو طوری میسازند که تاثیر گزار باشه ولی این خیلی معمولی بود. ماشاا.. این روزها هم هر شبکه ای میخواد هر جور شده با کمک جلوه های ویژه و کارهای تکنیکی یه سریال بیرون بده ولی دریغ از یک داستان درست و حسابی:Smiley15:

حالا باید بازم صبر کرد و دید ادامه چطور پیش میره فعلا برای قضاوت در موردش زوده.

voldemort
03-06-2013, 12:07 AM
خوشمان آمد!!!داستان خیلی خوب جلو می رفت!!!ابازی بازیگران هم که حرف نداشت!!!اگر همینطوری با قدرت پیش بره،بی شک به یکی از بهترین سریال های پخش شده تبدیل میشه!!!اگر اونجوری که فکر می کنم بشه،داستان بعدها پیچیدگی های زیادی پیدا می کنه!!!در کل خیلی خوشم اومد و دیدنش را ادامه میدم!!!
امتیاز من به قسمت اول،8 از 10!!!

voldemort
03-13-2013, 06:01 PM
قسمت دوم را هم دیدم؛خوب بود.کلا یک داستان را خیلی کش نمیده و سریع میره سراغ اصل مطلب.
امتیاز من به قسمت دوم،8 از 10!!!
پ.ن:از دوستان دیگه کسی این سریال را نمی بینه؟!!؟

vahidking
03-17-2013, 01:39 PM
منم از داستان خیلی خوشم میاد ، اینطور که معلومه نزدیکا ظهور عیسی مسیح هست از لحاظ تاریخی .
بازی بازیگرا حرف نداشت ، ولی تنها چیزی که کم داشت همین پیچیدگی های داستان بود که تو دو قسمت زیاد انتظار نمی ره از همچین سریالی .

Chandler Bing
03-23-2013, 08:46 PM
سریال خوبیه، شخصیت های خیلی خیلی خوبی داره!! رگنار، برادرش، لوگو (همون کشتی سازه، اسمش چی بود؟)، زن رگنار و ارل! همه عالی ان.
مخصوصا رگنار با اون طرز حرف زدنش. من که با سریال خیلی حال کردم. دوشنبه ها منتظرشم!!
یه معرفی چند خطی هم به پست اول اضافه کردم، بخونید بد نیست. داستان سریال تقریبا واقعیه.

joker8
03-24-2013, 05:52 AM
سریال خوبیه تا و من که دوس دارم اپیزداش سریع بیاد ........... من بش 9 میدم
کلا با این سبک سریالا خیلی حال میکنم مثل GAME of THRONES
یکی ار بهترین سریال های در حال پخش

hossein 2
03-24-2013, 09:50 AM
من دانلودش کردم ولی هنوز ندیدم ...

تو پست اول دیدم اسم "رگنار " ذکر شده .... یادمه یه مانگایی به نام حماسه وینلند ( vinland saga ) خونده بودم که در مورد وایکینگها بود و این شخصیت هم درش حضور داشت .

Impish
03-24-2013, 05:46 PM
سریال بسیار جالبی ـه ...
نه زیاد فانتزی ـه (مثل گیم آف ترونز) نه خشک و بی روح ـه
داستان زیبایی داره ، قسمت یک و دو زیاد جالب نبود
اینم چون کل سریال نه قسمت بیشتر ـه ، قکر کنم تو فسمت یک و دو بجای جذب مخاطب روی داستانشون کار کردن که جواب هم داد
و سریال قسمت سه و چهار اوج گرفته
من به این سریال از ده نمره 9.5 رو میدم
مثل سریال (هتفیلد و مک کوی) ، که این شبکه پارسال ساخت سریال خوش ساختیه
برعکس سریال the bible که با اون همه تبلیغ چیز خاصی نبود

hamidkarimi
04-01-2013, 11:00 PM
نه به اینکه همه با هم زیرنویس میدن بیرون، نه به اینکه هیچ کس زیرنویس نمیده :d
چرا واقعا اینجوریه؟

mr.reza
04-02-2013, 02:33 AM
منم از داستان خیلی خوشم میاد ، اینطور که معلومه نزدیکا ظهور عیسی مسیح هست از لحاظ تاریخی .
بازی بازیگرا حرف نداشت ، ولی تنها چیزی که کم داشت همین پیچیدگی های داستان بود که تو دو قسمت زیاد انتظار نمی ره از همچین سریالی .

آره خیلی نزدیکه.همش 793 سال قبل از میلاد مسیحه.

Oceanic 6
04-02-2013, 03:01 AM
نه به اینکه همه با هم زیرنویس میدن بیرون، نه به اینکه هیچ کس زیرنویس نمیده :d
چرا واقعا اینجوریه؟

دلیلش این بود که من امروز تصمیم گرفتم دیر زیرنویس رو بدم.
زیرنویس انگلیسی ساعت 6 عصر اومد. ساعت 8 شب زیرنویس کار تموم شد اما رفتم مهمونی و اومدم ساعت 2 شب زیرنویس رو اپلود کردم
به همین راحتی به همین خوشمزگی!

برای جلوگیری از اسپم شدن پست هم باید بگم سریال کم کم اون چیزی داره میشه که من دوست داشتم و پیش بینی براش میکردم. قسمت 5 بسیار خوب بود.

Chandler Bing
04-03-2013, 01:54 AM
قسمت پنجمش خیلی خوب بود.

فکر نمیکردم به این زودی ارل با رگنار درگیر بشه، اما شد و خوبم شد. اون یه ربع اول سریال حرف نداشت. بازیگر رگنار و رولو هم خیلی خوبن!! مخصوصا رگنار با اون لحن حرف زدنش.
به این اپیزود 8.5 میدم. 4تا اپیزود دیگه مونده، ببینیم چطور جمعش میکنند

HAMID13
04-09-2013, 04:56 PM
سرانجام رگنار لاثبروک ارل شد
الان 2تا داستان بیشتر نمیبینم
1-رگنار لاثبروک و غارت سرزمین های غربی
2-برادر رگنار و مشکل سازیش
3-شاید اون پیرمرد سویدی هم مردنش داستان بشه شایدم نشه
در کل فضای خوبی داره

WalTer WhiTe
04-09-2013, 06:57 PM
قسمت 6 رو هم دیدم و بسیار زیبا بود
رگنار جونمون هم بلاخره ارل شد و پادشاه وایکینگ ها
چه مبارزه خوبی هم انجام شد بین رگنار و ارل قبلی
بسی هم شاد شدیم داماد پیر و خرفت اون ارل قبلی کشته شد
من موندم با اون سن و سال آخه چه وقت زن گرفتن بود آخه :Smiley69::Smiley36:
در ضمن زن رگنار و زن ارل قبلی اگر خوشون رو به یک جراح دماغ معرفی کنند بد نیست:Smiley36:
عجب دماغ های کج و کوله ای دارند این دو تا زن:Smiley14:

سریال تازه داره جون می گیره ولی متاسفانه خیلی هم زود داره فصل اولش تموم میشه
به قسمت 6 من امتیاز 9 رو میدهم

Chandler Bing
04-09-2013, 09:36 PM
دوستان از تگ اسپویلر استفاده کنید. قبلا از دیدن سریال امدن تو تاپیک و سریال برام نابود شد. رعایت کنید!!!!
قسمت عالی ای بود، کلا چون شخصیت های باحال و خشنی داره و داستان سرراستی هم داره به دل ادم میشینه. خیلی خوبه. من از رگنار و رولو و بقیه واکینگ ها خوشم میاد، خیلی با استیل ان. فقط حیف شد که ارل اینقدر زود مرد. خیلی خوب بود. این رولو هم دردسر ساز میشه فکر کنم!!!!!!
قسمت های بعدی باید خیلی جالب باشه!

شکوفه جون
04-09-2013, 11:17 PM
متاسفانه مشكل مترجماي ايراني همينه فكر ميكنند اينوري ميتونند اسم در كنند ولي بيشتر كسايي كه كار زيرنويس رو ميشناسن مشخصه چه نسخه اي رو دانلود ميكنند
اي كاش به جاي اينكاراشون اين سريالاي خوبي كه بي ترجمه مونده دست ميگرفتن كاري كه انجمن ما با افتخار داره انجام ميده فقط بايد اميدوار بود در آينده از اين چيزا نبينيم

منم با شما هم عقیده ام. واقعا برام عجیبه که می بینم یه سریال چهارتا ترجمه ی هم زمان بیرون میده ولی برای یه سریال دیگه باید روزها و چه بسا هفته ها صبر کرد. به این میگن مدیریت ترجمه؟؟!!!!!!!!! ای کاش یکی از این سایت های ترجمه کار سامان دهی به این مسأله رو دست بگیره.
من خودم الان شش بخش نیپ تاک رو دارم ولی متاسفانه فقط سه فصل اون ترجمه شده، اگرچه چندان سریال جالبی هم نبود ولی انتظار داشتم که کار ترجمه با روند تندتری صورت بگیره. امیدوارم که این مسأله نظم بیشتری به خودش بگیره

9353980174
04-19-2013, 05:29 PM
تا قسمت 7 دیدم امروز
خیلی جالبه
جنبه تاریخی به کنار
جنبه بصریش عالیه
واقعا لذت میبرم از سرزمینهای سبز و خوش آب و هوای اونجا
رسم و رسوم هاشون هم بسیار جالب و دیدنیه
هرکی ندیده این سریال رو از دستش میره
لطفا سریالهای تاریخی بیشتری رو برای دانلود بزارید تا مخاطبان این ژانر هم از مجموعه هایی این چنینی بهره کافی ببرند :Smiley17:

baggins
04-19-2013, 06:49 PM
به نظر من که سریال فوق العاده زیباییه ، هم مسائل خانوادگی و اجتماعی توشه هم مسائل مذهبی .... تقابل خدایان اسکاندیناوی و خدای یگانه توی این سریال بارها مورد توجه قرار گرفته که زیبایی سریال رو دو چندان کرده :Smiley35:

Chandler Bing
04-19-2013, 06:57 PM
قسمت هفتم خیلی خوب بود!! جالبیش اینجاست که واکینگ ها ادم بد ها هستن و انگلیس ها ادم خوب ها اما تو سریال جوری نشون میدن که از شاه چاق و کثیف انگلیس متنفر بشیم و از رگنار خوشگل و جنگجو خوشمون بیاد. به این میگن قدرت رسانه! اون سکانسی که صحنه اهسته شد و رگنار اخم کرده بود....:Smiley19: خیعلی حال میکنم با ویکینگ ها، رولو، رگنار و ....

Nimoo
04-20-2013, 01:35 AM
من اول این راگنار رو دیدم فک کردم جکسِ تو SoA بعد نگا کردم دیدم خودش نیست ولی خیلی شبیه به همن:Smiley35:

saeedbahari
04-20-2013, 01:41 AM
من اول این راگنار رو دیدم فک کردم جکسِ تو soa بعد نگا کردم دیدم خودش نیست ولی خیلی شبیه به همن:smiley35:

اقا راست ميگه..نگاه هاش و لبخنداش شبيه ان..اما خود سريال واقعا عاليه..
اصلا در رده سريال اسپارتاكوس نيست..واقعا كلاس بالايي داره..يه چيزي شبيه got با اين تفاوت كه صحنه هاي اكشن و جنگ بيشتر داره..اما خوب شخصيت پردازي got رو نداره..
كاش شخصيت هاي gotبا صحنه هاي اكشن اين يكي با هم جمع ميشدن..

_cheater
04-20-2013, 03:56 AM
این خنده های فلوکی هم باحاله :Smiley36: خیلی حال کردم اونجا که تصویر آهسته بود:Smiley35: راستی این کشیشِ این بازیگرِ تو هانیبال نیس؟

elibanoo
04-30-2013, 05:52 PM
به طور اتفاقی این سریال به دستم رسید، همون اول که اسمشو شنیدم کلی ذوق کردم (از وایکینگ ها خوشم میاد) البته هنوز ندیدمش.این هفته شروع میکنم،حالا ببینم به اندازه ی game of thrones خفن هست :Smiley69:

Chandler Bing
04-30-2013, 07:48 PM
با سخاوت مندی به فصل اول 9 میدم! سریال همه چیز تمومیه. واقعا شخصیت های خوبی داره، برای یه سریال دیگه اینجوری هیجان زده میشدم، پسران انارکی! اونجا هم پر از شخصیت بد اس و خفن بود، واقعا خوبن این جور شخصیت ها.

به طور کلی چیزی نداشت، فقط مقدمات داستان رو برای فصل بعد چیندن و یه خط داستانی بهمون دادن دوست داشتم بیشتر خون و خون ریزی ببینم اما واقعا اون سکانس اخر با اون موسیقی عالی بود، خیلی چسبید، خونی که روی صورت رگنار بود:Smiley41:

elibanoo
05-06-2013, 10:06 AM
4 قسمت دیدم داستان خوبی داره ولی به نظر من بازیها افتضاحه و بسیار مصنوعی، اصلا قابل مقایسه با بازیهای بازیگرهای سریال game of thrones نیست.امیدوارم بهتر شه

bikaran1384
05-14-2013, 05:00 AM
سریال چطوری تموم شد کسی چیزی فهمید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MaMaLoM
05-22-2013, 05:05 PM
وووو من تا 9 قسمت اولو دیدم و بدجوری جذبش شدم و به بقیه هم حتما پیشنهادش میکن البته اگه از این ژانر خوششون میاد//و بدترین اتفاق اینکه که قسمنای بعدش تا سال 2014ــــــــــــــــــــــ کنسل شد:Smiley10:

Chandler Bing
05-22-2013, 07:55 PM
و بدترین اتفاق اینکه که قسمنای بعدش تا سال 2014ــــــــــــــــــــــ کنسل شد

کنسل چیه دوست من، فصل اول تموم شد، فصل دوم بهار 2014 میاد.

majidzendaniyan
09-10-2013, 11:51 AM
سریال خیلی خوبیه تا قسمت 4 دیدمش .این سریال اگه همینجوری خوب پیش بره استعداد شاهکار شدنو به راحتی داره ...
فصل اولش 9 قسمته یا 10 قسمت ؟

ddddjj
09-10-2013, 03:20 PM
سریال خیلی خوبیه تا قسمت 4 دیدمش .این سریال اگه همینجوری خوب پیش بره استعداد شاهکار شدنو به راحتی داره ...
فصل اولش 9 قسمته یا 10 قسمت ؟

فصل اول 9 قسمته

اضافه شده در : 8 minutes

بیشتر از فصل اول تریلر فصل دوم بنظر من خیلی جالب بود و معلوم شد که سریال از فصل دوم تازه به اوج خودش خواهد رسید

daee habib
01-15-2015, 11:19 PM
خوب بود .شبیه اسپارتاکوس ولی با گرافیک کمتر و +18 کمتر! :Smiley37:
من که خوشم اومده :Smiley121:

Sina_Saw
03-08-2016, 11:48 PM
چقدر سریال خوبی ـه فصل اولشو دیدم میتونم بگم بیشر از گات باهاش حال کردم چون تعداد شخصیت هاش کمتره اسمای اجغ وجغ نداره صحنه های اکشن هم بیشتر داره و انصافاً هم اکشناش خوبن
داستانشم قوی به نظر میرسه.. شخصیت هاش هم خیلی خوب و جذابن دیالوگاشم خوبه.. میشه گفت یه سریال کامله.. امیدوارم فصل به فصل بهترم بشه. به فصل اولش از 10 میدم 9

farzinawsome12
06-24-2016, 12:37 AM
دوستان این سریال رو تاز شروع کردم،تا قسمت 2 بیشتر ندیدم...
زیاد به دلم ننشست،چجوریه ادامشم مثل همین 2 قسمت اوله؟؟؟
خیلی یکنواخته،بازیاام غیر از زنه راگنار و خودش جالب نبود...

kingnessi
10-08-2019, 05:44 PM
http://picoup.ir/images/33685832875500376872.jpg (http://picoup.ir/)

http://picoup.ir/images/64035610163177627389_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=64035610163177627389.jpg)

تریلر فصل ششم

تماشا (https://www.imdb.com/title/tt2306299/videoplayer/vi3750477593?ref_=tt_ov_vi)