PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Spartacus: War of Damned | بحث اپیزودیک | فصل سوم , اپیزود هشتم

NOjAN
03-24-2013, 03:46 PM
http://picoup.ir/images/41843735931719633334.jpg

Season 3, Episode 8, Separate Paths
فصل سوم, قسمت هشتم, مسیرهای جدا

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2553406/)

خلاصه داستان اين قسمت : اسپارتاکوس و شورشیان او به تقاطعی در مسیر انقلابشان می رسند, در همین حال کراسوس با بی قراری هرچه تمام تر به تعقیب اسپارتاکوس می پردازد و همچنین درگیری میان تایبریوس و سزار بالا می گیرد...

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/thread40680.html)

mohsenshinobi
03-24-2013, 05:30 PM
چرا انقدر تو سریالهای مختلف تبلیغ همجنس بازی میکنند...

justUnited
03-24-2013, 08:18 PM
نهههههههه !! کریکسوس!!چرا! :Smiley18:

این قسمت خیلی تلخ بود خیلی!:Smiley24:

احتملا اسپارتاکوس با دیدن سر کریکسوس خرد میشه من دیگه طاقت دیدن مرگ نقش اصلی ها رو ندارم چقدر باهاشون خاطره دارم:Smiley19:

jacket
03-24-2013, 09:51 PM
محسن جان همجنس گرایی چیزی نیست که با تبلیغ بشه کسی رو وادار به انجامش کرد . اون قضیه هم که گفتی شایعست . اما در کل سریال افت زیادی داشته . واقعا خیلی ضعیف شده . اون پسره که همه مشکلاتش رو با زیر شکم مبارکش حل میکنه ! حیف فصل اول و دوم

NOjAN
03-24-2013, 11:42 PM
خیلی ناراحت کننده بود این اپیزود. خیلی هم یک دفعه ای و سریع همه چی پیش رفت.. کریکسوس داشت با سربازای رومی روپایی می زد, یه دفعه پسر ِ سوسول کراسوس اومد هم اگران رو کشت و هم کریکسوس رو :Smiley19::Smiley19::Smiley19:

خیلی خیلی خیلی ضد حال بود. حداقل دوست داشتم به دست خودِ کراسوس و با یه نبرد قشنگ بمیره, نه اینجوری خار و خفیف.

اون پسره که همه مشکلاتش رو با زیر شکم مبارکش حل میکنه

دقیقا.. چه حرکتی کرد با سزار :Smiley10: خدا می دونه چه بلایی سرش بیاره.

Chandler Bing
03-25-2013, 01:30 AM
خیلی بد کشتنشون!!! اگرون که ضد سزار رو سوسک کرد اینجوری باید بمیره؟ نه اقا شما بگو اینجوری باید بمیره؟ با یه ذره از پشت و به بدترین شکل ممکن؟
یا کریکسوس؟ این چه وضعش بود اخه!! اون پسره ی.... چرا باید میکشت؟ در حد جفری گیم او ترونز منفورش کردن!! میدونید از چی میسوزم؟ اگرون و کریکسوس رو کشتن اما زن کریکسوس زنده مونده!! فکر کنم زن کارگردان باشه:Smiley14:
فقط مونده گانیکوس و اسپارتاکوس!

پ.ن حرکت بچه ی مارکوس با سزار واقعا مسخره بود!! اصلا حال نکردم

alireza1371
03-25-2013, 02:13 AM
اعصابم ریخته به هم :(((((((((((((((((((( :Smiley104::Smiley104::Smiley107: باورم نمیشه.....کریکسوس بلاخره شهید شد :(((( خدا.....ولی یه حسی بهم میگه آگرون زندس.....انقد تابلو و سریع یعنی مرد؟؟؟؟؟ یه مرگ با افتخار حقش بود....

پ.ن: خدابیامرز دونار از همشون با افتخارتر کشته شد :D :D

WalTer WhiTe
03-25-2013, 04:05 AM
:Smiley104::Smiley104::Smiley104::Smiley18::Smiley 18::Smiley18::Smiley101::Smiley101::Smiley101:
:Smiley24::Smiley24::Smiley24::Smiley24::Smiley24: :Smiley24::Smiley24::Smiley24::Smiley24::Smiley24:

آخه بی وجدان 3 ساله داریم هر هفته این سریال به قول خودشون ف ا ک ....***.... رو می بینیم
بی شرف ها باید بیایید توی یک قسمت همه رو بکشید ...اون هم به دست کی .... یک ف ا ک ...*** ....عوضی بی شرف
شرط می بندم این تایبیریوس پسر اون مارکوس کثافت حداقل یک شب رو در کنار کارگردانه خوش چوس سریال تا صبح خوش گذرونده و باعث شده کارگردان به این نتیجه برسه که
این بی شرف هم ترتیب سزار رو بده و هم کریکسوس و اگرون رو بکشه و هم اون دختره که کلفت مارکوس بود رو به فنا بده
آخه لامصب سزار پس اون جا چی بود آخه ... سزار رو در حد سوسک پایین آوردن که یک بچه عوضی فاتح همه چی بشه..خیلی مسخره بود

الان دلم می خواد نصف شبی داد بزنم ولی متاسفانه همه خوابیدن:Smiley36:

از داد و بی داد هم بگذرم ...قسمت خوبی بود:Smiley36:
با تمام فشاری روانی که به من وارد کرد 9 رو می دهم
ولی کارگردان واقعا خوش چوس هست ...با عرض پوزش
چون سریال رو به .... داد:Smiley36:

VIVA THE ROCK
03-25-2013, 05:07 AM
Rest In Peace CriXus

HAMID13
03-25-2013, 05:49 AM
یعنی دهن این پسره رو باید ...دقیقا مثه اون بچه..جافری
اه اه اه اه اه حالم بهم خورد سزار چرا اونطوری شد!!!!به دست هرکی میمردن و به اف یونایتد میپیوستن جز این پسره
کریکسوس لاو یو

F.U.S.E
03-25-2013, 06:39 PM
خیلی بد کشتنشون!!! اگرون که ضد سزار رو سوسک کرد اینجوری باید بمیره؟ نه اقا شما بگو اینجوری باید بمیره؟ با یه ذره از پشت و به بدترین شکل ممکن؟

خداحافظ کریکسوس:Smiley19:
8 دادم

آقا اشکان مطمئن باشید آگرون نمرده...اون آخر اپیزود اگه دقت کنید چشمش باز میشه و صدای قلب میاد و شاهد مرگ کریکسوس میشه

بعد با دیدن پرومو قسمت بعدی مطمئن شدم که زندست:Smiley36:

پرومو قسمت 9:Download Spartacus War The Damned 3x09 Promo The Dead and The Dying mp4 (http://expressleech.com/1skni0aecikc/Spartacus_War_Of_The_Damned_3x09_Promo_-_The_Dead_and_The_Dying.mp4.htm)

پ.ن: قسمت بعدی هفته دیگه پخش نمیشه رفت دو هفته دیگه:Smiley15:

sramint
03-26-2013, 12:50 AM
نمی دونم تاریخی که من خوندم اشتباست یا اینا واسه خودشون دارن تاریخ می نویسن
تا جاییکه من خوندم شزار با پسر مارکوس دوست بودن و با هم فرانسه رو فتح می کنن !
یه چیزی که ادمو سر حال میاره این هستش که اشکانیان پدر این سزار و اون مارکوس و پومپی رو در میارن و مارکوس کراسوس و پسرش رو می کشن.خوداییش حال میده خدا بیامرزه پدر سورنا رو

alireza1371
03-26-2013, 01:44 AM
احتماله زیاد آگرون رو به صلیب میکشن....بمیرم براش :Smiley19::Smiley19::Smiley19::Smiley19:

این پسره تایبیریوس هم نمیتونه قصر در بره.....میبینم اون لحظه ای رو که سزار نیست و نابودش کنه...بچه پررو :Smiley36::Smiley36::Smiley36:

azadehm
03-26-2013, 02:29 AM
من که تحمل دیدن مرگ گانیکوس رو ندارم.بعد از مرگ اونمایوس(دکتری)کلی افسرده بودم حالا استرس دییدن عاقبت اسپارتا وگانیکوس ...........بااین که این اواخر زن کریکسوس خیلی رو اعصاب بود الان نگران اونم هستم ودعامیکنم آگرون مرده باشه چون نمیخوام شاهد شکنجه وعذابش باشم:Smiley19:

saeedzakhar
03-27-2013, 01:55 PM
واقعا سخت بود لحظه اخرش هر چی به اخرش نزدیک میشم و نقش اولای فیلم میمیرن غم انگیزتر میشه تایبریوس هم جوری از خجالت سزار دراومد که حتی سوار اسب هم نمیتونست بشه

rolan
03-28-2013, 09:37 PM
محبوب ترین شخصیت من هم تو این سریال یعنی کریکسوس کشته شد و غمی در دل ما نهاد....:Smiley24: اون لحظه که میخواستن سر کریکسوس رو بزنن و داشت به نویا نگاه میکرد خیلی حزن انگیز بود که زیبایی اون صحنه رو اهنگ سازی فوق العاده جوزف لودوکا بیشترو بیشتر کرده بود........ در کل این سریال یکی از بهترین هایی بوده که تا یحال دیدم ....بسیار حماسی و جذاب.... که فکر کنم طبق داستان واقعی اسپارتاکوس تو دو اپیرزو باقی مانده اسپارتا کوس و گانیکوس هم کشته میشنو و دیگر تمام و حسن ختام برای این سریال دیدنی و پرطرفدار... در ضمن دوستانی که میگن چرا اینجوری کریکسوس و اگرون کشته شدن باید بگم به بهترین نحو ممکن یود چرا که فیلم هندی که نیست همه باید با افتخار تمام بمیرن و این که ذات واقعی رومی ها رو نشون میداد که از پشت خنجر زدن نامردا!!!

9353980174
04-01-2013, 02:29 AM
من چون مسافرت بودم 7 و 8 رو با هم دیدم
به هر دو قسمت 10 میدم
الانم انقد اعصابم خورده که یادم نیست چه اتفاقی تو کدوم قسمت افتاد
به همین خاطر همشو همینجا میگم
سزار شخصیت زیرک و مکاریه، خوشم میاد ازش، ولی کاری که پسره باهاش کرد حقش بود، خیلی خوب بازی کردش صحنه آخر رو، چندش بودن رو تو چشاش میدیدی، من لذت بردم وقتی داشت به مارکوس کراسوس نگاه میکرد و میگفت باید پیاده بیاد
قسمت 7 کریکسوس حسابی رفته بود رو اعصابم، در حدی که منتظر بودم اسپارتاکوس به درک واصلش کنه، ولی حالا که به دست اون پسر زپرتی اونم از پشت زخمی شد دیگه.....
توجه کردید عشق کریکسوس به زنش حسابی توجه شده بود و این چند قسمت خوب روش کار شده بود
همه جا کنار هم بودن، شونه به شونه، من حتی داشتم به این فکر میکردم که اینا قدیما چقد به زن بها میدادن
همیشه پای یک زن در میونه، وگرنه اگه به حرف زنش نمیکرد و عقب نشینی میکرد زنده میموند (ایشاللا زنشو زنده بسوزونن)
به نظر با کمال نا امیدی باید منتظر مرگ آغا اسپارتاکوس باشیم
3 فصل گذشت و ما نفهمیدیم اسم این اسپارتاکوس چیه

Doctore: Spartacus!
Spartacus: [as he catches Doctor's whip with his wrist] That is not my name

azarpaniz
04-03-2013, 12:33 AM
داداش پس این اپیزود نهم کی میاد ؟مردیم از انتظار:Smiley39: