PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل سوم , اپیزود پانزدهم

Ohadi
03-25-2013, 04:16 PM
http://picoup.ir/images/97333314698639753538.jpg

Season 3, Episode 15
This Sorrowful Life

http://imgiran.com/images/jkyclb26gp40x54grm1x.png (http://www.imdb.com/title/tt2521172/)

خلاصه داستان اين قسمت : Rick and Hershel secretly share with Daryl news of the Governor's deal: give up Michonne and there will be peace...

http://imgiran.com/images/eqh1y2tndwnj83h7wh.png (http://tvworld.info/showthread.php?t=34542&goto=newpost)http://imgiran.com/images/1wtbymq6ecjzbyhvukh.png (http://tvworld.info/thread34564.html)

WolF_PiR
03-25-2013, 04:53 PM
این اپیزود خیلی قشنگ بود واقعا اشکم درومد بخاطر این اتفاق .
یعنی این دریل باید فرماندار رو بگیره فقط با تیر بزنتش

Filmer
03-25-2013, 04:54 PM
قسمت خوبی بود، من بدم نیومد. تازه داشت از مرل خوشم میومد )):
ریک هم که از دموکراسی بازی برگشت و به نظرم رفتارش خیلی درست شد دیگه!
مگی و گلن هم که سلامتی رفتن خونه ی بخت. غافل گیر کننده ترین چیز توی این قسمت هم همین مزدوج شدن گلن و مگی بود که اصلاً تو فکرش نبودم که بخواد همچین موضوعی بیاد وسط (:
برعکسِ قسمت های قبل، این قسمت سکانس های جالبی هم داشت، مثلاً یکیش این حرکت جالب مرل بود:

http://www.picoup.ir/images/66809276219185578170.jpg

راستی یه مقایسه هم انجام بدین ببینید ریک سر مردن زنش قشنگ تر حس گریه و غم گرفت یا درل سر مردم برادرش ((:

http://www.picoup.ir/images/48786812248187315641.jpg

پ.ن: عجب آدم سنگدلی شدم (((:

Raylan Givens
03-25-2013, 06:03 PM
خیلی خوب بود :Smiley36: تازه داشت از مرل خوشم میومد آخه چرا :Smiley104: اون از شین اینم از این :Smiley104: دریلم گریه میکرد :Smiley96::Smiley24: :Smiley19: اینکارارو با من نکنید :Smiley19:امتیز 10

Why Me ?
03-25-2013, 06:52 PM
بعد از حذف شین ، مرل مهمترین کارکتری بود که رفت/ واقعا دوستشون داشتم/هر دو یاغی و خودمختار و واقعا نترس بودند/ درست مثل فصل قبل که شین قسمت یکی مونده به آخر زامبی شد و کشته شد، مرل هم تو قسمت ماقبل آخر زامبی شد و کشته شد( چرا به فکرم نرسیده بود؟)

قسمت قشنگی بود

کلا هر وقت از اون زندون لعنتی خارج میشوند ، سریال دوباره قشنگ میشه:Smiley69:

فقط یک عیبی داشت این قسمت که گاورنر و آندریا رو نشون نداد! یعنی کارگردان یک هفته دیگه می خواد آندریا را روی صندلی بنشونه:Smiley14:

یک چیز دیگه: فکر کن گلن که خواستگاری کرد ، مگی بگه نه!!!!!! آخه مگه مگی انتخاب دیگری هم داشت:Smiley36:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پ.ن: لباس مگی شبیه لباس سربازان زن اسراییلی بود ! فکر کنم دقیقا انیفرم نظامی اسراییلی بود!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10

nokhbeh
03-25-2013, 06:55 PM
بس گفتین چرا هیچکی تو این سریال نمیمیره
حالا راحت شدین؟؟؟
سر مرگه لوری ، ریک کمرش شکست اصلا نابود شد قابله مقایسه نیس با این عزاداری! من هر بار اون صحنه رو میبینم اشک تو چشام جمع میشه!!:))
نذر کردم اگه فرماندار بمیره کل فصل رو یه بار دیگه ببینم!!:Smiley36:
یه سوال هم برام پیش اومده که چرا بین درگیری مرل و فرماندار یه خشی هم رو صورت فرماندار نیفتاد؟؟؟( دست مرل رو در نظر بگیرین)
در کل خوب بود 10

A_TWD
03-25-2013, 07:01 PM
خیلیییی قشنگ بود :Smiley41: خیلییی ناراحت شدم وقتی دریل گریه کرد :Smiley96::Smiley19:فکر نمیکردم مرل اینقدر باهوش باشه جاخوردم :Smiley36:امیدوارم تو فصل بعد گلن و مگی تصمیم نگیرن بچه دار بشن این دو تا خودشون یه سریال جدان اصلا تو باغ نیستن تو این شرایط گلن به فکر ازدواج با مگیهههههه حتما قسمت بعد که قسمت آخر باشه عروسی بگیرن :Smiley36::Smiley36:امتیاز 10

fanoudi
03-25-2013, 07:07 PM
من که ده میدم:Smiley69: به این قسمت بیچاره مرل زامبی شد:Smiley19: ولی حقش هم بود میتونست بر گرده قسمت دیگه چه قسمتی بشه رفتن برج نگهبانی زندان رو زدن میگم ریک که همیشه اون بالاست نکنه بمیره ! :Smiley10:

Ashkan_crash
03-25-2013, 07:49 PM
نکات منفی:
روند کلی داستان که به نظرم بی عیب نبود کند بود این قضیه دیده شدن پی در پی زن ریک هم دیگه 2 دفعه اول جواب می ده و جذابیت داره الان یه حالت ترول فیسی پیدا کرده ایشون :| + اینکه قربون این دندونای گاورنر برم من انقدر تیز شبیه دندون آقا گرگس :Smiley36: چطوری انگشتا رو کند !.
نکات مثبت:
مرگ مرل مرگ مرل مرگ مرل از این مثبت تر؟ چقدر دلیرانه مرد؟ قبول دارید؟ واکنش درل رو بعد از مرگ برادرش رو دیدین؟ همیناس که ثابت می کنه با یه اثر خیلی عالی حداقل به مدد بازیگرای فوق العاده تواناش طرفیم خیلی عالی بود 15 دقیقه انتهایی
نمره من به این اپیزود 9 :Smiley17:

arso
03-25-2013, 08:44 PM
از 20 دقیقه اول سریال خوشم نیومد اما بقیش قشنگ بود .

دلم واسه دریل سوخت اونجایی که با صحه زامبی شدن برادش رو به رو شد . خیلی قشنگ بازی کرد اونجارو

این فرمانداره هم که دیگه زد به سرش همه رو جمع کرد به زندان حمله کرد .. خیلی دوست دارم ببینم چی میشه قسمت بعد :Smiley69:

AmiR RezA
03-26-2013, 02:12 AM
http://www.amctv.com/wp-content/uploads/2013/03/td-episode-315-poll-590-284x184.jpg

امیررضا میگوید....

azadehm
03-26-2013, 02:17 AM
کلا هفته اول سال نو حالمون گرفته شد. کلا ازدست دادن قهرمانهایی که باهاشون خاطره داریم خیلی سخته یه جورایی مث اعضای خونواده آدم میشن.من ازهمین حالا نگران کل کروه ریک هستم.:Smiley19::Smiley19:

Chandler Bing
03-26-2013, 02:21 AM
باز همه امدن 10 دادن!! واقعا چرا؟:Smiley15: دلیل تون چیه؟
یکی به این سازنده ی احمق سریال بگه که نباید اینقدر کاراکتر های خوبت رو فدا کنی، همین جوری پیش برن مگی میمونه و گلن!! یعنی چی اخه؟
یکی از بهترین جایگزین های برای شین همین مرل بود که اونم زدن شوت کردن!! واقعا تاسف بار! فکر نکنم اپیزود اخرش هم باعث نجات فصل بشه!! من 7 دادم
سکانس اخر خیلی خوب بود!! اما واکنش ریک خیلی خیلی بهتر بود

roshan_gh
03-26-2013, 03:53 AM
امتیاز این قسمت که 10
ولی کلا واسه من که خیلی خیلی کم پیش میاد سر یه فیلم یا سریالی واقعا ناراحت بشم و یا اشکم در بیاد ولی تو اخر این اپیزود اشک تو چشام جمع شده بود.
واقعا این صحنه سریال نشون داد که تنها عامل مرگ باعث میشه که ما تمامی عواطف و احساسات یک شخص حالا چه خوب چه بد رو به معنای واقعی درک کنیم... :Smiley19:
نشون میده که تا زمانی که زنده هستیم باید قدر همدیگه رو بدونیم و از این نوع حرفای تکراری که زیاد شنیدیم ولی تو این سریال به معنای واقعی نشون داد بهمون.
فعلا دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه بنویسم.

rahavix
03-26-2013, 12:27 PM
یه قسمت معمولی دیگه! این نیم فصل هم به فنا رفت. واقعا فکر کنم با این روند اگه 100 فصل دیگه هم بسازن این سریال تموم نمیشه! کل فصل رو معطل یه قسمت آخر کرده اند! این بار هم مثل فصل دو میخوان تمومش کنند! هفت دادم که البته از سرشون هم زیاده!

FarboƉ
03-26-2013, 01:09 PM
اپیزود خوبی بود، یعنی چند تا چیز رو مشخص کردند.

یکی نحوه ی رفتار ریک با گروهش، که طی یک سکانس عالی مشخص شد، انصراف ریک از تصمیمش برای تحویل میشون، بعدی هم حذف کردن مرل ( که شک خوبی بود، ولی به نظرمن لازم نبود ) .

جمله های ریک فوق العاده بود، "من فرماندارتون نیستم" و اینکه ازین به بعد تصمیم هارو با هم میگیرن.

سکانس آخر خیلی خوب بود، واقعا خوب در آورده بودن، ولی بازم میگم نیاز به حذف اینجوریه مرل نبود، شخصیتش قابلیت مانور داشت.

رفتارهای گلن واسم قابل هضم نیست، اون صحنه های صحبتش با دریل اینجوری بودم :Smiley104: Stop being a pus*sy and have some ba*lls for the love of god :Smiley104: اینکه با مگی ازدواج کرد خیلی خوب بود، ولی صحنه ی خواستگاری افتضاح بود.

میشون هم خوب رفت رو مخ مرل، ولی یه جورایی به کشتنش داد.

به این قسمت 8 میدم.

WalTer WhiTe
03-26-2013, 03:02 PM
دقت کردید که اکثرا وقتی بحث اپیزودیک باز میشه صفحه اول همه خوب و عالی می نویسند
صفحه دوم همه بد می نویسند و سریال رو می کوبند
صفحه سوم گاها به بد نوشتن ادامه می دهند و گاها تعادل رعایت می شود
کسی دلیلش رو می دونه ؟؟؟:Smiley36:

قسمت خیلی خوبی بود و 9 می دهم
شجاعت کارگردان رو برای حذف یکی از شخصیت های عالی سریال تحسین میکنم
کسانی که میگن چرا مرل حذف شد این نکته رو در نظر داشته باشند که یک زمانی می گفتند چرا شخصیت های جدید و کلیشه ای رو در سریال حذف میکنند
حالا که شخصیت اصلی حذف شده چرا باید بگیم نباید حذف می شد و میتونست مرل بمونه ؟؟؟
نمیشه که همه شخصیت ها تا آخر داستان بمونند که

خواستگاری مگی و گلن شاید بتونیم بگیم جالب نبود ولی شما این رو هم در نظر داشته باشید توی این اوضاع آخرالزمانی سریال این خواستگاری باید چطوری انجام می شد که
ما خوشمون بیاد ...بعد هم اون ها که مثل ما خواستگاری نمیکنن که.... همیشه در اکثر فیلم ها همین طوری بی سرو صدا و معمولی هست

به نظرم صحبت های تاثیر گذار میشون روی مرل یکی از بهترین صحنه های فیلم بود که باعث شد مرل به خودش بیاد و دست به یک اقدام انتحاری بزنه و بره خودش تکی دخل گاورنر رو بیاره
در صحنه ای که مرل توی ماشین بود و زامبی ها دور ماشین بودن من یک لحظه فکر کردم مرل میخواد خوذکشی کنه ولی وقتی دیدم با نقشه این کار رو کرده
واقعا جا خوردم ...از اون صحنه هم به شدت خوشم اومد و بر عکس قسمت های قبلی که هدف در سریال گم شده بود در این قسمت مرل هدف اصلی رو که کشتن گاورنر به هر نحوی باشه رو نمایان کرد

گریه های دریل هم بعد از مرگ مرل خوب بود .شاید واقعی نتونست بگرید ولی بهتر از حرکت ریک بعد از مرگ لوری بود
هرچند که صحبت های ریک با گروهش در مورد میشون دیر اتفاق افتاد ولی نشون داد ریک هنوز مثل گاورنر دل سنگ نشده و جا داره که هنور رهبر این گروه باشه

بعد از چند قسمت ضعیف به نظرم این قسمت واقعا در حد 8 قسمت ابتدایی فصل بود . چون 8 قسمت ابتدایی فصل از بهترین قسمت ها بودند

Green Way
03-26-2013, 03:18 PM
یکی از بهترین اپیزودهایی بود که تابحال از walking dead میشد دید. یادمه چند اپیزود پیش که هرشل با مرل حرف میزد و مرل انجیل رو حفظ خوند، گفتم این ادم باید شخصیت جالبی داشته باشه. شخصا به حرف خودم رسیدم. بهتر از هر کسی میدونست گاورنر چه بلایی سر میشون و خودش میاره، با این حال تصمیم خودشو گرفت. به راحتی میشه قضاوت کرد راجب شخصیت مرل تووی فصل اول و فصل سوم. کاراکترِ منفور سریال که با کاراش اطرافیان رو تهدید میکرد، بعد از مدتی انقد تغییر میکنه که ریک میتونه بهش اعتماد کنه. شخصییت مرل جای بحث زیادی داره. ولی خب این سریال یادمون داده زیاد نباید به شخصیت های خوبش دل بست
این اپیزود پر از سکانس های فوق العاده بود. بدون شک تاثیرگذارترین سکانس، سکانس پایانی بود...

bysnco
03-26-2013, 06:15 PM
از 20 دقیقه اول سریال خوشم نیومد اما بقیش قشنگ بود .

دلم واسه دریل سوخت اونجایی که با صحه زامبی شدن برادش رو به رو شد . خیلی قشنگ بازی کرد اونجارو

این فرمانداره هم که دیگه زد به سرش همه رو جمع کرد به زندان حمله کرد .. خیلی دوست دارم ببینم چی میشه قسمت بعد :Smiley69:

به هیچ وجه آخر سریال که خلاصه ای از قسمت بعد رو نشون میده، نگاه نمی کنم. خواهشا یه تگ اسپویل بزارین!

قسمت قشنگی بود. حداقل از قسمت قبلی بهتر بود ولی بازم خیلی کشش میدن و به زور این فصلو 16 قسمت کردن.

یکی از خوبی های این سریال اینه که هر لحظه امکان داره یکی از شخصیت های اصلی کشته بشه. به نظرم قسمت بعدی یکی دو نفر دیگه رو بکشن تا شخصیت جدید وارد داستان بشه و سریال از این یکنواختی و ریتم کند، در بیاد

Irag
03-26-2013, 08:34 PM
شجاعت کارگردان رو برای حذف یکی از شخصیت های عالی سریال تحسین میکنم
همچنین. اصلا عاشق حذف شخصیت‌های اول و جذابم.

از این نظر واقعا تا به اینجا خوب بوده.
ولی واقعا چقدر سکانس آخر افتضاح بود! بابا یارو برادرش تبدیل به زامبی شده یه مرد متحول شده است باید یه قاب جدید و دراماتیک‌تر!!!
بعد اصلا لازم نبود متلاشی شدن صورت "مریل" رو نمایش بده فقط کافیه این دوربین یک کمی این قاب کلیشه‌ی سریالی رو بشکنه و از شخصیت‌ها فاصله بگیره.
خیلی بهتر می شد این قسمت رو تمومش کرد.

قسمت خوبی بود یعنی درستش اینکه یه قسمت خوب در یک سریال معمولی دیدم!

سکانس خواندن "انجیل" رو هم دوست داشتم. بد نبود با اینکه این سکانس هم با کج سلیقگی کارگردان داغون شده بود ولی از هیچی بهتر بود.

من مثل اکثریت با خوب بودن این قسمت موافقم. البته 5 دقیقه بیشتر نیست این قسمت رو دیدم.

Raylan Givens
03-26-2013, 10:23 PM
به نظرِ من دریل خیلی هم خوب واکنش نشون داد . یکی مثلِ ریک اونجوری واکنش نشون میده یکی هم مثلِ دریل . همه که مثلِ هم نیسن هر کی برایِ بروزِ احساساتش یه حالتِ خاصی داره :Smiley17:

mohammadrmp
03-26-2013, 10:43 PM
من به این قسمت ۸ میدم اون ۲ امتیازم واسه این کم کردم که بازم داستان اصلا پیشرفتی نداشت.
دریل هم با توجه به شخصیتش تو فیلم بهترین واکنش و نشون داد، من که با گریش اشک تو چشام جمع شد.
راجع به مرل هم اینکه دوست داشتم تو فیلم بمونه چون هم آدم خوبی شده بود هم چون دریل شخصیت مورد علاقم مرل رو هم مثل داداشم دوست داشتم، ولی این که خوب شد حذف شد یا نه باید تو ادامه ی داستان دید.

saeedzakhar
03-27-2013, 01:51 PM
این قسمت خیلی جالب نبود من که 7 دادم فقط اخرش اتفاق جالبی افتاد که قابل حدس زدن نبود

Moh3eN
03-27-2013, 03:47 PM
قسمتِ خوبی بود و بازم مهم ترین قضیه ی فصل بطور کامل موند برا قسمتِ آخر که یه چند ماهی دوباره بعدش بریم تو کف...

سکانس خوب این قسمت یکی جایی بود که هرشل کتاب مقدس میخوند برا دختراش که با تدوینِ اون سکانس حال کردم...

یکی هم آخر اپیزود و روبرو شدن دریل با مرلِ چشم آبی :| . من منتظر بودم که این دو تا عضو ثابتِ گروه شن . همچنین منتظر شنیدنِ ماجراهای کودکی این دو تا داداش بودم که دیگه خبری ازین قصه ها نخواهد بود گویا :Smiley15:.

حرکت خوبی هم پیاده کرد سر آدمای وودبری. من همون اولش که مشون رو ورداشتت ببره فکر کردم میخواد بره دوباره پیش گاورنر اما عاقبت بخیر شد دیگه خلاصه :دی

مثل خیلی از مرگای دیگه ای که تو واکینگ دد دیدیم، انتظار این یکی رو هم نداشتم و غافلگیری خوبی بود . هر چند که با رفقا موافقم که جای مانور بیشتری داشت کارکتر مرل و میتونستیم چیزای بیشتری ازشو بدونیم. بعدش اگه مشیت الهی تو مردنش بود، حرفی نبود دیگه :)).

خواستگاری گلن از مگی هم میتونس رمانتیک تر دربیاد یخورده :Smiley36:.

به این قسمت ۸ میدم....

Irag
03-27-2013, 08:54 PM
من موندم اخه این چه نمایی بود وقتی دریل افتاده بود روی مریل و داشت با تمام قدرت صورتش رو له می‌کرد
حالا اون "مریل"‌زامبی شده بود و مخش تعطیل بود این یکی که آدمیزاد بود هنوز!
به نظرم اگه "دریل" راهش رو می‌کشید و میرفت خیلی بهتر بود.

FarboƉ
03-27-2013, 09:08 PM
به نظرم اگه "دریل" راهش رو می‌کشید و میرفت خیلی بهتر بود.

به نظرم دریل دوست داشت خودش قضیه رو تموم کنه، نه کسه دیگه ...

Irag
03-27-2013, 09:19 PM
به نظرم دریل دوست داشت خودش قضیه رو تموم کنه، نه کسه دیگه ...

کلا اگه بخوایم به سریال گیر بدیم دستمون خیلی بازه!
مثلا سکانسی که "مرل" داشت ماشین رو تعمیر می کرد و بعدش زامبی ها بهشون حمله کردن و اون زنه سریع رفت سمت ماشین در حالی که مرل یادش رفته بود شمشیر رو از صندلی جلو برداره
چند وقت قبلش سکانس قبلی زنه گفت من بدون شمشیرم فرار نمی کنم به نظرم اولین کاری که به ذهنش باید می رسید برداشتن شمشیر و گم و گور شدن بود
ولی خب قصه داشت یه جور دیگه پیش می رفت و سرنوشتش رو جوری دیگه نوشته شده بود ولی خب از نظر منطق و شخصیت ها به نظرم واقعی ترین کار و طبیعی ترین کار فرار با شمشیر بود!

apple2009
03-27-2013, 09:30 PM
من به این قسمت 8 میدم.
درسته روند کلی داستان اونقدر پیش نرفت ولی این قسمت مطلب زیاد داشت.
راستی من یه چیزیو نفهمیدم چرا چرا گاورنر و آدماش اونجا جمع شده بودن؟؟

Irag
03-27-2013, 09:32 PM
من به این قسمت 8 میدم.
درسته روند کلی داستان اونقدر پیش نرفت ولی این قسمت مطلب زیاد داشت.
راستی من یه چیزیو نفهمیدم چرا چرا گاورنر و آدماش اونجا جمع شده بودن؟؟

قضیه قرار 2 قسمت قبلی که با هم به توافق رسیده بودن یادت رفت؟! ساعتی بود که باید مثلا معامله انجام می شد. اون خانوم رو تقدیم فرماندار می کردن و جنگ خاتمه پیدا می کرد.
مثلا قرار بود سر اون ساعت قبل از رسیدن "زنه و ریک" همه رو نقله کنن و به همین خاطر تمام مسلح حاضر شده بودن.

HAMID13
03-29-2013, 07:46 PM
چقد جدیدا گلن بنظرم مسخره میاد نمیدونم چرا اصلا حوصلشو ندارم اون که میاد میزنم جلو:دی
پیشرفت داستان -20 درجه سانتیگرام:دی
حذف مرل !!!!!
5
خیلی هم آقایی

rolan
03-30-2013, 12:45 AM
به نظر من شین خیلی عالی بازی میکرد و از وقتی از سریال کنار رفت که به نظرم زود هم بود سریال افت شدیدی کرد ... دو فصل اول سریال طوفانی بود و از فصل سوم که ماجرا های وودبری شروع شد بسیار کسل کننده شد سریال و امیدوارم تو قسمت اخر این فصل با از بین رفتن وودبری و فرماندار مسخره دوباره هیجان به سریال برگرده.... کاملا مشخص بود وودبری رو به خاطر این به سریال اضافه کردن که الکی چند قسمتی کشش بدن و این برای سریالی با این پتانسیل و شهرت و کارگردانی بزرگ مثل دارابونت افت داشت....

FarboƉ
03-30-2013, 01:01 AM
کاملا مشخص بود وودبری رو به خاطر این به سریال اضافه کردن که الکی چند قسمتی کشش بدن

دوست عزیز شخصیت فرماندار یکی از شخصیت های مهم کمیک بوک هاست، و فرماندار هم از وودبرری میاد، مکانی که نقش مهمی رو در داستان ایفا میکنه. به نظرم مشکل از جای دیگه بود، نه وودبری.

برای سریالی با این پتانسیل و شهرت و کارگردانی بزرگ مثل دارابونت افت داشت....

دارابونت از این سریال کنار رفته و دیگه نقشی در تولیدش نداره.

Barkeep
04-02-2013, 11:11 PM
جدیداً یه چیزی رو فهمیدم! وقتی سریع بعد از دیدن اپیزود میام نظر میدم، همش نظر خوبه!

این اپیزود رو تو دو قسمت دیدم..
20 دقیقه ی دوم رو امروز دیدم.

باید بگم مسخره ترین و چرت ترین قسمتی بود که تاحالا دیدم! این چی بود آخه.
کشتن مرل بدترین کاری بود که میشد انجام داد.

درکل این قسمت هیچی نداشت.. الکی سه ساعت سر راه انداختن میشون وقت تلف کردن. هیچی نداشت.

اگه صفر هم جزء امتیازها بود، چه خوب میشد!

به این قسمت 6 میدم.