PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Walking Dead | بحث اپیزودیک | فصل سوم , اپیزود شانزدهم (پایان)

Ohadi
04-01-2013, 09:54 AM
http://picoup.ir/images/90749041124423297581.jpg

Season 3, Episode 16
Welcome to the Tombs

http://imgiran.com/images/jkyclb26gp40x54grm1x.png (http://www.imdb.com/title/tt2521182/)

خلاصه داستان اين قسمت : The Governor punches Milton in the face over and over. Turns out Milton burned the walkers that were going to be used to assault the prison...

http://imgiran.com/images/eqh1y2tndwnj83h7wh.png (http://tvworld.info/showthread.php?t=34542&goto=newpost)http://imgiran.com/images/1wtbymq6ecjzbyhvukh.png (http://tvworld.info/thread34564.html)

Ohadi
04-01-2013, 10:42 AM
خب من بدونه زیرنویس دیدم انتظار داشتم قسمت اخر یه جنگ خفن بین ریک و گانور رو ببینیم ولی جدا از قسمت های قبل اصلا از این قسمت خوشم نیومد خیلی زود تموم شد گانور هم که خودش با خودش درگیره اندریا هم خیلی مسخره مرد از پس اون همه زامبی برمیومد بعد نتونست یه زامبی رو بکشه با اون انبر:Smiley15: خلاصه اینکه 5 میدم. :|:|

9353980174
04-01-2013, 01:17 PM
این قسمت آخر این سیزن بود؟؟؟؟؟؟؟؟
انقدر پاهامو لرزوندم سر مردن آندریا که بیا و ببین، الانم شدیدا عصبیم، من دوسش داشتم
قانع کننده ترین دلیلی که تا حالا تو سریال بیان شده بود رو کارل برا باباش آورد، اگه نمیکشتم مثه اونای دیگه یکی از ما رو میکشت، تو فرصتشو داشتی و نکردی، الان اینم اوضاعمونه
گاورنر دیوانسسسسسسسسسسس
شرمنده دیگه، گیم آو ترونز دانلود شد، برم اونو ببینم

DixoN
04-01-2013, 02:55 PM
:((
خیلی قسمت قشنگی بود ...
10
از از دست دادن خواهرش...تا اونجا که میخواست خودکشی کنه و دیل نمیذاشت... آخرش هم واقعا خود کشی کرد

--------------------------------------------------

از این که گاورنر رو نکشتن خیلی خیلی خیلی خیلی خوشحالم ... شخصیت خیلی باحالی داره

کارل با کشتن اون پسر که می خواست اسلحه رو تحویل بده به نظرم زیاده روی کرد ... خیلی سرد و بی پروا شده و این اصلا خوب نیست... تبدیل میشه به گاورنر شماره 2
البته هر بچه ای تو اون شرایط بزرگ شه یه کم روانی میشه ...

Why Me ?
04-01-2013, 02:57 PM
این چی بود؟:Smiley104:

فصل قبل چجوری تموم شد:Smiley10: ، این فصل چجوری تموم شد!:Smiley15:

فصل قبل ما رو گذاشتند تو خماری فصل 3 ولی الان اصلا دوست ندارم فصل 4 شروع بشه! پشت سر هم هنرپیشه های مورد علاقه آدم رو میکشند. لابد آخر فصل 4 هم می خواهند درل رو بکشند!

دیگه آندریا نباشه کی می خواد بره رو اعصاب آدم! یک شخصیت منحصر بفردی داشت مثل شین ، مرل و حتی لوری! اینهایی که باقی موندند همگی پاستوریزه هستند! سریال بدجوری تک بعدی شده !:Smiley19:

به هر حال این قسمت و در کل این فصل اصلا انتظارم رو برآورده نکرد!:Smiley18:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
به این قسمت 6 می دهم و به کل فصل 7

FarboƉ
04-01-2013, 03:18 PM
اپیزود بدی نبود، ولی یه خورده بی منطق بود، یه خورده که چه عرض کنم، خیلی بی منطق بود.

در ضمن اصلا و ابدا به درد اپیزود فینالیه یه فصل نمیخورد، چون من که به شخصه Cliffhanger ـی توش ندیدم.

منطق نداشت، چرا؟ چون آندریا الکی وقتش رو هی تلف میکرد توی اون شرایط، گاورنر خیلی بی خود و بی جهت همه رو کشت، اینا این همه حرکت زدند، هیچ کس رو هم نتونستند از گروه گاورنر بکشند و ...

ولی صحنه های قشنگ هم کم نداشت، مخصوصا صحنه ای که کارل اون پسررو کشت و بعدش با باباش صحبت کرد. خیلی خوب بازی میکنه این پسر، دوستش دارم.

از لحاظ استرس هم بد نبود، ولی میشد بگی نسبت به روند کلیه سریال متعادل بود.

نقطه ضعف اصلیه داستان جنگ بین دو طرف بود. جنگی که 5-6 قسمته دارند روش مانور میدن، ولی فقط یه مشت گلوله بود که این وسط پرواز میکرد! البته به شخصه انتظار خاصی نداشتم، چون تیم ریک خیلی کم بودند، ولی دیگه نه اینجوری ...

صحنه ی آخر هم افتضاح بود، انتظار داشتم برن بیرون از زندان، ولی 20 نفر دیگه بهشون اضافه شدند. عده ای که قراره همشون پشت هم فصل بعد بمیرند!

صحنه ی مرگ آندریا هم خیلی خوب بود، موسیقیش عالی بود.

همونجوری که گفتم هیچ cliffhanger ـی نداشت سریال، برای همین الان انتظار خاصی برای فصل بعد ندارم.

میخواستم 7 بدم، ولی به خاطر مرگ [قابل پیشبینیه] آندریا که سکانس خوب رو به وجود آورد، 8 میدم.

x7music
04-01-2013, 04:09 PM
از از دست دادن خواهرش...تا اونجا که میخواست خودکشی کنه و دیل نمیذاشت... آخرش هم واقعا خود کشی کرد
حرفت قشنگ بود دمت گرم چه امضای داری :Smiley17:

فصل قبل ما رو گذاشتند تو خماری فصل 3 ولی الان اصلا دوست ندارم فصل 4 شروع بشه! پشت سر هم هنرپیشه های مورد علاقه آدم رو میکشند. لابد آخر فصل 4 هم می خواهند درل رو بکشند!
خیلی پایان خوبی داشت برای این فصل و اینم یه نوع گذاشتن در خماری از الان کسی نمیدونه فصل بعد چی انتظارمونو میکشه این خیلی تحملش سختره :Smiley35:

منطق نداشت، چرا؟ چون آندریا الکی وقتش رو هی تلف میکرد توی اون شرایط، گاورنر خیلی بی خود و بی جهت همه رو کشت، اینا این همه حرکت زدند، هیچ کس رو هم نتونستند از گروه گاورنر بکشند و
اندریا چون میلتون را دوست داشت درگیره احساسات شده بود و ترسی که تو اون صحنه داشت هم خیلی بهش غلبه کرده بود

نقطه ضعف اصلیه داستان جنگ بین دو طرف بود. جنگی که 5-6 قسمته دارند روش مانور میدن، ولی فقط یه مشت گلوله بود که این وسط پرواز میکرد! البته به شخصه انتظار خاصی نداشتم، چون تیم ریک خیلی کم بودند، ولی دیگه نه اینجوری ...
خوب جنگ چیریکی همینه نامنظم و جواب بده خیلی مفیده تا جنگ رو در رو با افراد کمتره بنظرم نقشه خوبی کشده بودن

صحنه ی مرگ آندریا هم خیلی خوب بود، موسیقیش عالی بود.

با این که دوست نداشتم بمیره ولی خیلی عاشق این بودم که بمیره :Smiley36:

سریال زیبا و فوق العاده تمام شد خیلی عالی :Smiley17: یه زنگ امشب میزنم از کارگردان تشکر کنم

Headache
04-01-2013, 04:11 PM
6
به طور خیلی مشخصی فقط میخواستن پروندش و مختومه کنن.
گاو نر انقدر بی منطق بود که همه نیروهاشو با خودش ببره تو یه سوراخی؟ هیچکس رو هم مراقب ادوات نذاشت؟! اون صحنه کشتن مردم...
صحنه خوب هم کم نداشت اما میخواستن ببندنش فقط.

DixoN
04-01-2013, 04:18 PM
گاورنر خیلی بی خود و بی جهت همه رو کشت، اینا این همه حرکت زدند

منطقش اونجا بود که اونا بهش خیانت کردن
اونا از دستورش سرپیچی کردن و گاورنر هم اونا رو کشت... دقیقا مثل آندریا و میلتون که سرپیچی کردن و هردو مردن
خودتون رو بذارید جای گاورنر ... آندریا بهش خیانت کرد... میلتون بهش خیانت کرد ... وقتی دید ارتشش هم داره این کارو میکنه داغ کرد

اگه میبینیم گاورنر انقدر بی پروا و خطرناک شده به خاطر پنی هست... وقتی پنی رو به شکل واکر داشت اینطوری نبود
بعد از مردن پنی دیگه هیچی نداشت که براش زندگی کنه ... وقتی این اتفاق برای همچین آدمی توی همچین سطح قدرتی می افته... برای کسی که قدرت نابود کردن همه چیز رو داره ... مطمئنا باید انتظار این کار رو ازش داشت

FarboƉ
04-01-2013, 04:29 PM
اندریا چون میلتون را دوست داشت درگیره احساسات شده بود و ترسی که تو اون صحنه داشت هم خیلی بهش غلبه کرده بود

خوب دیگه، این واسه همه شاید جواب بده، ولی واسه آندریا نه، شخصیت خیلی محکمی داشت و معمولا با فکر عمل میکرد، ولی اینجا به اقتضای داستان بسیار عجولانه و بدون فکر عمل کرد. اینه که میگم بی منطقه.

خوب جنگ چیریکی همینه نامنظم و جواب بده خیلی مفیده تا جنگ رو در رو با افراد کمتره بنظرم نقشه خوبی کشده بودن

نقشه ی خوبی بود ( Hole های داستان حالا بماند ) ولی من میگم واسه جوی که چندین قسمته دارند آماده میکنند کم بود.

بی پروا

بی پروا بودن با حماقت کردن خیلی فرق میکنه، اینجا گاورنر حماقت کرد. الان دیگه هیچ کسی رو نداره. این یعنی بی فکری.

DixoN
04-01-2013, 04:40 PM
بی پروا بودن با حماقت کردن خیلی فرق میکنه، اینجا گاورنر حماقت کرد. الان دیگه هیچ کسی رو نداره. این یعنی بی فکری.

این که شما میگی حماقت کرد کاملا درسته ... اما بی منطقی سریال نیست ...موضوع اینجاست که گاورنر هیچ کسی رو نداره که براش زندگی کنه .... این کاری که کرد از personality خودش نشات میگیره

قبل از این که همه رو بکشه عصبانیتش رو دیدیم... دید که اونا سرپیچی میکنن... پس دیگه بهشون نیازی نیست

Ashkan_crash
04-01-2013, 05:39 PM
قسمت خوبی بود در کل البته یکی از دوستای قدیمیم به من گفته بود آندریا تو کمیک بوکش زندس امروزم منتظر بودم هی یه اتفاقی بیوفته این زنده بمونه که نشد
مرگش رو خوب تونسته بودن بسازن حس اون صحنه قشنگ به آدم منتقل می شد گاورنر هم اینطور که پیداس فصل بعدم باهاش سر و کار خواهیم داشت یه مقدار صحنه جنگ و کشته شدن مردم توسط گاورنر عجیب اتفاق افتاد یا لااقل برای من قابل درک نبود .
در کل امتیاز 8 رو میدم

Filmer
04-01-2013, 05:44 PM
همین...
یعنی انصافاً همین...
الآن فصل تموم شد؟!؟
چقدر بیخود تموم شد...
بهترین سکانس همون قسمتی بود که کارل به ریک درباره ی کشتن اون پسره گفت!
ولی انصافاً یه جوری میگفتن Season Finale و تکیه ی کلمه رو هم روی le میذاشتن که فکر کردم حالا چی میخوان نشون بدن.
به شدت انتظار بیشتری داشتم!
80 درصد این قسمت پایانی کلیشه ای بود.
اندریا که اتاق اتاق واکر حریف بود حتی با این که دستاشو باز هم کرد بازم نتونست یارو رو بکشه، مخسره است. حتی فکر می کردم با دست بسته هم میتونه بکشتش. بحث احساسات و دوستش داشت و اینا هم نیست. درل اونجا برادرش جلوش واکر شده بود، دیگه بیشتر از برادرش که کسی رو دوست نداشت! بازم نذاشت گازش بگیره ولی حالا این اندریا یارویی که چند مدت بیشتر نیست دیده رو به خاطر احساساتش نتونست بکشه!

DixoN
04-01-2013, 06:00 PM
ندریا که اتاق اتاق واکر حریف بود حتی با این که دستاشو باز هم کرد بازم نتونست یارو رو بکشه، مخسره است. حتی فکر می کردم با دست بسته هم میتونه بکشتش. بحث احساسات و دوستش داشت و اینا هم نیست. درل اونجا برادرش جلوش واکر شده بود، دیگه بیشتر از برادرش که کسی رو دوست نداشت! بازم نذاشت گازش بگیره ولی حالا این اندریا یارویی که چند مدت بیشتر نیست دیده رو به خاطر احساساتش نتونست بکشه!

آندریا شکنجه شده بود و قدرت کامل رو نداشت ... تحت تاثیر اون شرایط ترسیده بود ... (من وحشت کرده بودم چه برسه به اون که اونجا بسته شده بود)
وقتی میلتون به شکل واکر بهش رسید تازه تونست دست بند دوم رو باز کنه... انبردست هم توی سر فرو نمیره:( ...
حتی میلتون هم بهش گفت که باید 1 چیز تیز پیدا کنی و توی سر من فرو کنی

FarboƉ
04-01-2013, 06:07 PM
این که شما میگی حماقت کرد کاملا درسته ... اما بی منطقی سریال نیست ...موضوع اینجاست که گاورنر هیچ کسی رو نداره که براش زندگی کنه ....
این کاری که کرد از personality خودش نشات میگیره
نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه

یعنی در حال حاضر شخصیتش بهش میگه یه کار در حد خودکشی بکن؟ تمام یارات رو در حین نبرد بکش؟ چون دخترت مرده؟

اندریا که اتاق اتاق واکر حریف بود حتی با این که دستاشو باز هم کرد بازم نتونست یارو رو بکشه، مخسره است. حتی فکر می کردم با دست بسته هم میتونه بکشتش. بحث احساسات و دوستش داشت و اینا هم نیست. درل اونجا برادرش جلوش واکر شده بود، دیگه بیشتر از برادرش که کسی رو دوست نداشت! بازم نذاشت گازش بگیره ولی حالا این اندریا یارویی که چند مدت بیشتر نیست دیده رو به خاطر احساساتش نتونست بکشه!

موافقم کاملا.

آندریا شکنجه شده بود و قدرت کامل رو نداشت ... تحت تاثیر اون شرایط ترسیده بود ...
وقتی میلتون به شکل واکر بهش رسید تازه تونست دست بند دوم رو باز کنه... انبردست هم توی سر فرو نمیره ... حتی میلتون هم بهش گفت که باید 1 چیز تیز پیدا کنی و توی سر من فرو کنی

آندریا توی اون لحظه که داشت دست دومش رو باز میکرد نمیتونست با لگد میلتون رو به عقب پرت کنه؟ :Smiley39: نمیتونست انبر رو بکنه تو سرش؟

Ohadi
04-01-2013, 06:24 PM
آندریا شکنجه شده بود و قدرت کامل رو نداشت ... تحت تاثیر اون شرایط ترسیده بود ... (من وحشت کرده بودم چه برسه به اون که اونجا بسته شده بود)
وقتی میلتون به شکل واکر بهش رسید تازه تونست دست بند دوم رو باز کنه... انبردست هم توی سر فرو نمیره:( ...
حتی میلتون هم بهش گفت که باید 1 چیز تیز پیدا کنی و توی سر من فرو کنی

اندریا از این بدتراشم جونه سالم بدر برده بود :Smiley15: قبول کن قسمت چرتی بود.

123u
04-01-2013, 06:46 PM
با درود
به قول معروف دیگه اخراش باید سوت میزدن!!!!!!!!!!!!!!!

DixoN
04-01-2013, 06:48 PM
انبردست که تو سر فرو نمیره!!!!!!

کسی که چند روزه غذا نخورده.... کسی که شکنجه شده... ازش میخوای جادو کنه
ازش میخوای 1 واکر رو دست خالی بکشه:Smiley15:
اتفاقا کشت و 1 زخم برداشت

شما میگی چرا نتونست از پسش بر بیاد منم گفتم که اتفاقا تونست اما زخمی شد

قبول کن قسمت چرتی بود.
آقا حرف زور چرا میزنی
خوب شما خوشت نیومد... طرفداراش خوششون میاد

Ohadi
04-01-2013, 06:58 PM
آقا حرف زور چرا میزنی
خوب شما خوشت نیومد... طرفداراش خوششون میاد

دیگه داری بی ادب میشی ها حواست باشه . این چه وضع صحبت کردنه؟

nokhbeh
04-01-2013, 07:04 PM
هرچی که از این قسمت سرد میگذشت میگفتم الانه که دیگه هیجانش شروع بشه ولی نشد که نشد!
آخر سیزن مونده بودن که چطوری بزرگش کنن گفتن خوب اشکالی نداره میایم آندریا رو میکشیم مردم خوششون میاد!!!
ولی باور کنید که نمیدونستن که به دست کی و چطوری میخوان بکشنش!! واسه همین بود که کارگردان صحنه درگیری آندریا و میلتون رو از داخل اون اتاق فیلم نگرفت وگرنه همه میدونن که بهترین سکانس های سریال موقعی بوده که یکی بخواد عزیزشو بکشه( مثل کشتن مرل) که با توجه به توانایی های این دختر میلتون حرفی برای گفتن نداشت:d
یه دوره ای cw بد شده بود و داشت به سریالاش آب میبست حالا amc داره روی اونو هم کم میکنه!!! خوب برادر قسمتای الکی نسازین!
نمیدونم 6 یا 7 دادم ولی الان دارم فکرشو میکنم باید 5 میدادم!

DixoN
04-01-2013, 07:06 PM
دیگه داری بی ادب میشی ها حواست باشه . این چه وضع صحبت کردنه؟

شما مراقب باش:Smiley36:
من توهینی نکردم:Smiley69:

Ohadi
04-01-2013, 07:26 PM
شما مراقب باش:Smiley36:
من توهینی نکردم:Smiley69:
شما والکینگ دد باز بیخیال برادر
_____

دانلود موسیقی متن
VA - The Walking Dead-AMC Original Soundtrack Vol. 1 (2013) mp3@320

http://picoup.ir/images/02160281673990136826.jpg

http://www.rodfile.com/9of802i2e3j4

DixoN
04-01-2013, 07:56 PM
شما والکینگ دد باز بیخیال برادر

خواهش میکنم... سواله زامبولی داشتی بپرس ولی از جواب دادنم ناراحت نشو:Smiley17:

fanoudi
04-01-2013, 09:13 PM
خوب این هم فصلش تموم شد ولی همچین این فصل دوم با هیجان آدم رو نگذاشت برای دیدن فصل سوم فقط ذهن آدم رو به زندان نشونه گرفت که دنبال فصل سوم باشیم اما چهرم چی ؟
این پسر ریک هم حق دارد چون وقتی اینجوری بزرگ بشه معلوم نیست چی بشه ! این گارنر هم باید کشته بشه آدم احمق و خود خواهی هست
من 8 دادم
از تمام دست اندر کاران این سایت هم تشکر دارم

Chandler Bing
04-01-2013, 09:22 PM
نمره ی سیزن سوم 5 هم نیست اما این قسمت خوب بود، یعنی بلاخره به یه جایی رسید، اما ارزش این همه صبر کردن نداشت. 16 قسمت.
همه اتفاق های سریال خوب و با منطق پیش رفت (با شخصیتی که از گاورنر نشون مون دادند این حرکت طبیعی بود) و ریتم خوبی هم داشت مخصوصا قسمت اول اپیزود که عالی بود. اما اینکه دوباره بخوان داستان فصل بعد رو پیرامون همین گاورنر کش بدن دیگه....... باید این فصل میمرد.
من به این قسمت 8 میدم

9353980174
04-01-2013, 09:22 PM
5 دادم ولی مرد تو این جمع آرینه که 1 داده
خداوکیلی از همین الان این سریال رو بذاری کنار هم چیزی نمیشه، تموم شد یه جورایی دیگه
چیزی نداره که بخوای منتظر فصل بعدیش باشی
ایشاللا همشون ورشکست بشن و نسازن فصل بعدی رو

idin
04-01-2013, 09:26 PM
بچه ها احترامِ به هم دیگه یادتون نره! اگه مشکلی باهم دارید توی پیغام خصوصی باهم حل کنید نه توی تاپیک بحث اپیزودیک
ممنون از همکاریتون :Smiley17:

=======

در الکی تموم شدنش شکی نیست. منم باهاتون موافقم. هیجان خوبی داشت ولی راضی کننده نبود!
گاورنر کارش منطقی نبود. کشته شدن آندریا هم یه خورده الکی بود. به قول بچه ها از دست یه گله واکر تو بدترین شرایط بر میومد، از پس این یه دونه نه...
من واقعا انتظار داشتم از زندان برن بیرون. توی دنیای واقعی کار کاملا عاقلانه ای هست ولی به درد دنیای سریال نمیخوره!
هیجان یعنی تو جاده بودن. من نمیدونم نویسنده ها میخوان برای فصل بعد چه ایده ی تازه ای بدن! شخصیت ها هم که یکی یکی دارن حذف میکنن
بعد از تموم شدن این قسمت آخر یه نیم ساعتی به روند کلی سریال از فصل اول تا الان فکر کردم و واقعا شاهد افت داستانی بودم. قصد مقایسه ندارم ولی از هدفشون دور شدن به نظرم

انتظارم خیلی بیشتر بود از این قسمت و از این فصل
اگه بخوام به این فصل جدای از مقایسه با فصل های قبلی امتیاز بدم، 8 میدم
اگر بخوام مقایسه کنم، 5.5 امتیاز مناسبیه

به این قسمت هم 6 میدم

azadehm
04-01-2013, 10:43 PM
مشکل اینجاست که این سریال درفصول قبلی عالی ودرخشان بوده ومارو بدعادت کرده که باقسمتهای خوب وحتی خیلی خوب راضی نمیشیم!:Smiley69:وگرنه این قسمت همه چیز داشت.هیجان/نفرت/غم/غافلگیری/اضطراب/تغییر رویه ریک درادامه تغییرات فصل قبل که یک علتش رفتارپسرش بود وخواست به کارل درس انسانیتو عملا بده.
اگه یادتون باشه در قضیه پسری که کنارجاده می دوید وکمک میخواست وکشته شد اکثرا از تغییر شخصیت ریک ناراحت شدیم ولی اون الان داره دوباره خودش میشه وخواست به ماوکارل تفاوت خودش وگاورنرو نشون بده.
ریک قراره ناجی ومصلح اجتماعی باشه هرچند درنهایت انسانه وتحت فشارکشته شدن لوری ومسوولیت جان اعضای گروه مقداری تعادل روحی روانیشو ازدست داد واین خوبه که مادر این سریال همه روخاکستری داریم نه سیاه وسفید.
من 10 دادم ومتظر فصل بعدی هستم چون میدونم نویسنده های خوبی داره که میتونن ماروغافلگیرکنن.:Smiley17:
راستی فصل بعد کی شروع میشه؟:Smiley39:

caviya
04-02-2013, 12:22 AM
اینا که هر کدوم تو یه قسمت افقی میشن!!
این آدم های جدید هم از وود بری آوردن که ان شاء الله باسه ی فصل بعد سلاخی شون کنن.
من اگه جای پروردگار بودم همون جا دستور نفخ صور میدادم که لازم نباشه کم کم بمیرن
خروج فرانک دارابونت و اون یارو نویسنده ی اصلی , ضربه ی قابل توجهی به دهن سریال کوبید :Smiley69:

DixoN
04-02-2013, 12:24 AM
راستی فصل بعد کی شروع میشه؟

پاییز فصل بعد میاد...
تازه میخوان شروع کنن به ساختن...

roshan_gh
04-02-2013, 01:48 AM
امتیاز این قسمت 7
بر خلاف اپیزود قبل، به نظرم این اپیزود اون هم به عنوان یک اپیزود پایانی فصل روند خیلی معمولی داشت و میتونست بهتر از اینا فصل سوم تموم بشه.
کارل هم موقع روبرو شدن با اون بچه به نظرم کار درستی رو انجام داد و منم اگه اونجا بودم بعد اون همه اتفاقات، همون کار رو می کردم.
فقط تنها چیزی که میمونه بازم یه فصل از یکی از سریال های مورد علاقه ام تموم شد و کلا موقع پایان فصل سریال ها نمیدونم چرا اصلا حس خوبی ندارم.
دست همه ی اعضای فروم که باعث فراهم کردن این سریال ها واسه ما میشن، درد نکنه. :Smiley17:
اینم یه عکس دست جمعی::Smiley36:

http://www.picoup.ir/images/14060739278530562905.jpg

HRNKLR
04-02-2013, 02:10 AM
واقعا آدم می‌مونه چی‌ بگه این سریال کلا به گند کشیده شده

اینم شده مثل سریال فرار از زندان فصل ۱ غوغا کرد ولی‌ در ادامه هر چی‌ پیش میره داغون تر می‌شه

ای کاش همون بیشتر از فصل اول ادامه پیدا نمیکرد

حداقل یه خاطره خوش از این سریال داشتیم

از همون شروع فصل دوم که کلا روند سریال تغییر پیدا کرد معلوم بود این سریال دیگه مالی نمی‌شه

فصل اول زامبی‌ها دونده بودن ولی‌ ناگهان فصل دوم پنچر شدن

فصل دوم که شروع شد چند شخصیت خیالی که اصلا تو فصل یک نبودن معجزه وار به فصل دو اضافه شدن

به نظر من باید اسم این سریال رو هم تغییر بدن

فصل دوم رو بزارن نگهبان مزرعه

فصل سوم رو هم بزارن نگهبان زندان

rahavix
04-02-2013, 03:07 AM
به نظر من هم اپیزود بی منطقی بود!
برای پایان فصل بعد از 8 قسمت کشدار! ضعیف بود.
ولی اگه مستقل بررسی اش کنیم لا اقل کمی ضرب آهنگ خوبی داشت.
من هم اعتقاد دارم که نوع مرگ اندریا خیلی مزخرف بود. هر چند که از دست شخصیت نخود هر آشش راحت شدم!
دلیل پسره برای کشتن هم، در نوع خودش خیلی جالب بود! وقتی داشت باباش رو توجیه میکرد، از منطقش شوکه شدم!:Smiley10: اولش فکر کردم پسره رو همین جوری الله بختکی کشته!
واقعا دیدن این سریال دیگه ارزش نداره! اونقدری که وقت آدم رو میگیره، چیزی در ازاش نمیده!
به دلیل همون ضرباهنگ خوبش و اینکه لااقل نسبت به اپیزود های دیگه این نیم فصل بهتر بود بهش 8 دادم. ولی راستش رو بخواهید 7 هم براش زیاد بود.
اگه این فصل 3 رو توی 10 یا نهایتا 12 قسمت جمع میکردن، به کل فصل ( با توجه به نیم فصل قبلی که به نظرم بهتر بود) نمره 8 میدادم. ولی با این آبی که به سریال بسته بودن، نمره کل فصل 3 رو 6 میدم.

rolan
04-02-2013, 03:52 AM
با سلام... اپیزود بدی نبود ولی صحنه های الکی هم کم نداشت یکی کشته شدن اندریا که دوستان گفتن که البته وقت مردنش هم بود:Smiley36: ..... الیته دوست داشتم به جاش فرماندار بمیره که زیاد با شخصیتش حال نمیکنم.... یک صحنه دیگه هم این بود که گاورنر بعد از قتل عامش کجا بود که تاشب به وودبری برنگشت که ریک بیاد با گروهش مثل اب خوردن پیش اندریا!!! ولی در کل فصل 3 اصلا قابل مقایسه با 1و2 نبود(1و2 شاهکار بود و انتظارات رو خیلی بالا برد) ..... من هم نمیدونستم دارابونت از سریال کنار رفته ولی الان دلیل اصلی رو نبود همچین کارگردان بزرگی میبینم....

apple2009
04-02-2013, 10:29 PM
بر عوامل فیلم منت می زارم 5 میدم.

Eternal
04-03-2013, 01:56 AM
حقیقتا "چیزشِر" بود! (کلِ فصل 3)
فقط و فقط همین رو میخواستم بگم. دیگه اگه بخوام بیشتر بگم فحش میدم!:Smiley69:

osture
04-03-2013, 03:01 AM
خیلی خوشم اومد اپیزود پر ملاتی بود - این چیزایی که پیش اومد سوپرایز بود...
باید گاورنر میمرد فصل بعد میرفتیم سراغ یه داستان تازه
ولی باز فکرکنم فصل بعد هم یه داستان تازه هست و هم گاورنر این 2با هم یکم قوی تر میشه داستان ...
این فصل درکل حداکثر 6تا اپیزود عالی داشت ولی این اپیزود اخر جبران کرد
بنظرم اگه بخوایم اتفاقات فصل 2 رو با 3مقایسه کنیم مثلا تیر خوردن کارل گم شدن سوفیا و .و. و
فصل سوم تی داگ - لوری - هرشل - اندریا و . و . و
فصل سوم خیلی اخلاف با فصل دوم نداشت
ولی خب فصل اول و دوم همش زامبی بود جنگ انسان با انسان نبود واسه همین بیشتر به اسم سریال واکینگ دد(قدم زدن مردگان ) میخورد
و با پیش زمینه ای که از قبل شروع فصل اول سریال داشتیم فرار و ترس و دنبال دارو گشتن و دنیا تموم شده و شهر های خالی و سکوت بیشتر به سریال میخورد تا کشتن هم نوع
و
همه نگرانیی توی سریال باشه جز ترس از زامبی
ولی خب با این اوصاف هم زامبی و اخر زمان هست هم حمله ادما به ادما کشتن واسه زنده موندن
میشه 2تا موضوع که فکر کنم هرچی موضوعات بیشتر شه حوصله پر کن میشه

9

HAMID13
04-03-2013, 04:46 AM
حس خوبی داشت این قسمت
مشکلات رو هم دوستان گفتن
تایم تلف کردنای بیخودی آندریا تو گرفتن انبر ممبر(میدونسسم جطوری میخوان نشون بدن میزدم جلو واسه ی همچی سریالی نشون دادن ی همچی صحنه هایی که میشه راحت حدس زد خیلی بده اصن ی وضیه هاااا مردنشم دیگه بتتر ی موقع با ی کله زامبیو شوت میکنن 719 متر اونورتر ی موقعی هم ...دیگه عمق فاجعه رو ببینین دیگه)
و بدون هیچ هیجان و داستان تازه و خواصی فصل رو تموم کردن(ظاهرا قراره تو زندان تیریپ survive برن)
ولی با بازیه گاورنر خیلی حال کردم و اینکه حال و هواش رو دوست داشتم
همیشه دوست داشتم بالاخره بتونن به ی اجتماع بزرگتری برسن که داره اینطوری میشه
8
خیلی هم آقایی

TWD
04-03-2013, 05:01 AM
194 روز تا شروع پخش فصل چهارم :)/اگه بخوایم به فصل ها نمره بدیم فصل اول و دوم 10 و فصل سوم 7(البته این فصل هم خیلی قشنگ بود انصافا ولی در مقایسه با فصل های قبل به پای اونا نمیرسید/ نه به اون شوری که ریک به هیشکی پناه نمیداد حتی اون رهگذر بدبختی که التماسش میکرد/نه به این بی نمکی که الان یه جورایی میخواد به همه کمک کنه/ یه جورایی این دو مسئله تناقض داره باهم
باید یه فکر اساسی بکنن واسه سریال/ یادتونه مسئولای سریال جو گرفته بودتشون گفته بودن تا فصل هفت ادامه میدیم/ حالا اون هیچی گفته بودن حتی شاید تا فصل 9 ادامه بدیم/ به امید بازگشت سریال به روز های اوج/ مشتاق شروع فصل چهار

arso
04-03-2013, 02:44 PM
خوشم اومد از این قسمت ولی همون طور که همه گفتن صحنه مردن اندریا چرات بود اونجا که میشون اومد بغلش نشست یاد اولای فصل افتادم که با هم بودن دلم واسه اندریا سوخت :Smiley24:

سریال هنوز داستان داره فکر کنم

هنوز مونده بفهمن کی این ویروس و پخش کرده یا اصن چی شد که این ویروس پخش شد بین مردم .... البته فک کنم

8

Moh3eN
04-03-2013, 05:58 PM
اینم از سیزن فاینالی...
هیجان بدی نداشت کلا اما باز راضی کننده نبود.

این آندریا هم بالاخره غزل رو خوند. حقش هم بود :Smiley15:. وقتی دستش بسته بود بجای تلاش برا آزاد کردنِ خودش، اینقدر با این میلتون حرف زد و قصه تعریف کرد که اخرشم یارو یه گازی ازش گرفت ! از اونجایی که موقع حمله ی میلتونِ تبدیل شده، دو تا دستِ آندریا باز بود یخورده عجیب غریب بود که صدمه ببینه.
هیچ جوره هم راه نداشت آندریا رو برگردونن، مثلا از گردن به پایینش رو قطع کنن و مثل هرشل نجاتش بدن :)). لامصب میلتون هم با محاسباتِ علمی یه جایی رو گاز گرفته بود که اصلا راه نداشت قضیه ختم بخیر شه !.

این کارل هم یه پارچه آقا شده برا خودش :Smiley36:. رفتارش برام عجیب بود، اینکه اون پسره رو کشت. اما خیلی قشنگ با ریک صحبت کرد و دلایل قرص و محکمی آورد برا کارش. ریک رو نمیدونم! اما من که بش حق میدم بابت حرکتی که کرد .

ریک هم که با برگشتش از وودبری و آدمایی که آورد باید تو زندان یه خانه سالمندان تاسیس کنه !!.

فصل هم که با یه سکانس نرم و نازک و بدون هیجان و کف‌بر کردنِ بینندش به پایان رسید.

۸ دادم به این قسمت...

A_TWD
04-03-2013, 10:53 PM
قسمت قشنگی بود ، مرگ آندریارو نشون میدادن قشنگ ترم میشد با اون صحنه هایی که نشون داده بودن این دیگه براشون کاری نداشت ولی خیلی ناراحت شدم 3 فصل منتظر مرگ آندریا و مرل بودم اما با مرگشون خیلی ناراحت شدم :Smiley18:من فکر کردم رفتن ولی خوب نقشه ای کشیده بودن دمشون گرم :Smiley17:
کشتن پسر بچه هم جالب بود با یه دلیل جالب تر :Smiley10:
تنها عیبش این بود که الان هیچ زمیته ای برای فصل بعد نداریم من بشخصه دیگه از گاورنر و زندان خسته شدم دلم جاهای جدید و قشنگ تر و میخواد و حتی موضوع جالب تر که بیشتر به زامبی ها مربوط باشه
اون تیکه که کتاب مقدس بود و bold شده بود هم خیلی پرمعنا بود مثل اعتقادات ما که با آمدن آخرالزمان این خوب ها هستند که جاویدانند و بدها از خوب ها جدا می شوند ، به نوعی بدها نابود میشوند ، ازش خوشم اومد

AmiR RezA
04-04-2013, 01:34 AM
من یه تشکر کنم از مسئولان سایت واقعا سایت خوبی دارین خیلی بحث های جالبی توش میشه واقعا کیف کردم:Smiley17:
نظرات تمام دوستان رو خوندم نظرات مثبت و منفی جالبی داشتن دوستان مثلا یه نظرو میخوندم کاملا نظر مثبتی نسبت به سریال داشت بعد توی نظر بعدی یکی دیگه از دوستان کاملا نظر منفی نسبت به سریال داشت و این برای من خیلی جالب بود :Smiley36:
من نظر مثبت دارم نسبت به سریال و از این قسمت هم خوشم اومد قشنگ بود.

موفق باشید

Hesam
04-04-2013, 06:12 AM
من اين سريال رو دوست دارم. خيلي هم دوستش دارم و خيلي سخت ممكنه ازش زده بشم و به نظرم نسبت به فصل دومش بهتر بود. اما خب يه سري كاش و كاشكي تو ذهنم ميپيچه كه با خودم ميگم اگه اينجوري ميشد، بهتر ميشد. و يا اگه اونطوري ميشد بهتر بود. كه يكييش اين بود كه خيلي دوست داشتم ريك ميرفت تو وودبري< مخصوصا الان كه ديگه فرماندار رفته و يه جاي جديد رو تجربه ميكرديم واسه فصل چهارمش. يجورايي زندان تكراري شده فكر كنم.
ولي در كل از اينكه واقعا نميتوني روند و ادامه داستان رو پيشبيني كني خودش كلي هيچان داره. مثلا من فكر ميكردم فرماندار اولين نفري باشه تو شخصيت هاي اصلي كه ميميره اما يهو زد مرل مرد. بعدش آندريا و ميلتون، يا اينكه فرماندار افراد خودش رو بكشه كاملا غيرمنتظره بود. و كلا بخوام حساب كنم صحنه ها و سكانس هاي غيرمنتظره زياد داشت. يكي از شاخص هاي مهمش ديالوگ هاي عالي بود كه استفاده ميكردن و از همه مهمتر شخصيت پردازي يه چيزي بالاتر از 20ـــه. چون حتي با مرگ مرل كه شخصيت جذاب و دوست داشتني هم نداشت اما به جرات ميگم همه ناراحت شدن. يه جوري لامصبا شخصيت پردازي كردن كه با همشون ميشه همزادپنداري كرد.
چون تو بحث اپيزوديك من نمره نداده بودم تا حالا به اپيزود هاي اين فصل در كل نمره 8 رو ميدم.

WalTer WhiTe
04-04-2013, 11:38 AM
سقوط وودبری

http://www.picoup.ir/images/63112525266758583513.jpg

عاشق این صحبت های پدر و پسری توی فیلم ها هستم .مخصوصا موقعی که پسر توی فیلم پدرش رو به چالش بکشه
که انصافا کارل خیلی زیبا ریک رو به چالش کشید و میخواست بهش بفهمونه که بیشتر از ریک می فهمه
با اینکه سن کارل کم هست در بازیگری ولی خیلی زیبا تونست این حس چالش بین پدر و پسر نمایان کنه

و اما صحنه ای که گاونر افرادش رو کشت...
اگر از دید من بینده که توی جای گرم و نرم نشستم و سریال رو نیگاه میکنم به قضیه کشتن افراد گاورنر توسط خودش نیگاه کنیم یک جور بی منطقی توی سریال موج می زد
ولی اگر خودمون رو بگذاریم جای گاورنر که سختی کشیده و بچه اش رو از دست داده
و یک جور عقده توی گلویش گیر کرده و میخواهد انتقام بگیره و دوست نداره هیچ کس بهش خیانت کنه و روی حرفش حرف بزنه نیگاه کنیم
اونوقت حق میدهید که هیچ بی منطقی در اون صحنه وجود نداشت
در جنگ های واقعی هم دقیقا همین طور هست .کسی که به فرمانده اش خیانت کند رو راحت می کشد ...
در اینجا هم خودتون دیدید که گاورنر راحت یک ارتش 20 الی 30 نفری رو برد توی زندان و یک مشت ترسو در مقابل 6 نفر ترسیدن و فرار کردند
خوب گاورنر باید چیکار می کرد با این ارتش ترسو ...باید می اومد تشکر میکرد ازشون و ماچشون می کرد
باید می کشتشون تا ثابت کنه گاورنر هست و با کسی شوخی نداره

در مورد اندریا هم فقط میتونم بگم که نقطه ضعف فیلم بلاخره حذف شد و من یکی خوشحال شدم:Smiley36:
در مورد حذف آندریا هم باید بگم که خیلی بد مردش:Smiley19:. چون آندریا دستش رو باز کرده بود .حالاچطور نتونست میلتون رو بکشه جای سوال داشت:Smiley39:

در مورد کتاب مقدس :
خدایی دیگه خیلی سریال رو مذهبی کردن ها
اون از قسمت قبل که انجیل خوندن این هم از این قسمت که برای گاورنر انجیل رو گذاشته بودن بخونه...
حالا چی رو میخواست به ما کارگردان با این کتاب مقدسش بگه من درست نفهمیدم ....
به نظر من غیر منطقی ترین جای فیلم همین نوشته ای بود که از کتاب مقدس نشون داد

نوشته کتاب مقدس :

و آنان که کار نيک انجام ميدهند ، رستگار ميشوند، و آنان که اعمال ناشايست ميکنند ، به لعنت خدا گرفتار ميگردند

دیالوگ زیبای گاورنر به میلتون وقتی میلتون رو با آندریا تنها گذاشت :

موقع زنده بودن...يا بايد بکُشي يا کشته بشي...وگرنه ميميري و بعد ميکُشي

دیالوگ بین کارل و ریک هم بسیار زیبا بود ولی چون طولانی بود دیگه ننوشتم
من 9 میدهم

Irag
04-06-2013, 07:28 PM
سکانس اول که دقیقا شبیه فیلم های اسلشر شده بود
به دیوونه ی عاشق خون و شکنجه میفته دنبال بقیه! (شخصیت فرماندار)
و بقیه رو هم مجبور میکنه همدیگه رو بکشن! به نظرم یه کپی برداری ضعیف و کوچیک بود از فیلم "اره"
---
در کل این فصل ریتم خیلی خوبی داشت و هیجانی بود ولی از نظر داستان و شخصیت پردازی و کارگردانی و بازیگری صفر بود ... (چی موند؟!)
یه اشکال منطقی هم داشت: سر اینکه فرماندار چطوری اون همه ادم رو کشت؟! وقتی همه سوار کامیون شدن اسلحه داشتن ولی وقتی از کامیون وسط جاده پیاده شدن هیچ کس
اسلحه نداشت!
کلا شخصیت "فرماندار" یکی از مزخرف ترین و کاریکاتور ترین شخصیت هایی بود که تا به حال دیدم.
به نظرم قهرمان فیلم "کارل" بود.
این فصل یه فحش درشت و ناجور بود به عقل و سلیقه و شعور مخاطبش!
امتیاز کلی این فصل: 5

pooya
04-07-2013, 05:41 PM
خب قسمت شد منم این قسمت رو بعد از یک هفته دیدم !

در مورد قسمت قبل ، مرل عجب حرکتی زد! فوق العاده بود ، سکانسی که تو ماشین نشسته و بود و مشروب میخورد و به یکی از آهنگ ها موتورهد گوش میداد یه حس خاصی رو منتقل میکرد \m/ گوش کنید و لذت ببرید (http://expressleech.com/p9bj74alho9i/Motorhead_-_Fast_And_Loose.mp3.html)

لامصب میلتون هم با محاسباتِ علمی یه جایی رو گاز گرفته بود که اصلا راه نداشت قضیه ختم بخیر شه !.
:Smiley14::Smiley14::Smiley14:

در مورد این سریال و hole هاش بهتره خیلی صحبت نکنیم چون خیلی زیادن، از کشتن اون 14/13 نفر توسط گاورنر بگیر تا گاز گرفته شدن اندریا .
این فصل انتظارات من یکی رو که اصلا بر آورده نکرد و به نظر من از قسمت 8 9 به بعد عملا یک موش و گربه بازی بین ریک و گاورنر بود ، دلیل اصلیش هم اینه که معادله خیلی پیچیده نیست که بخوان اینقدر کشش بدن ، مردن اندریا ( جدا از اون غیر منطقی بودنش) شاید لازم بود و اگه زنده میموند خیلی کلیشه ای میشد، این همه دست دست کرد و 4ساعت با میلتون حرف زد بعد زنده بمونه شاید جالب نباشه ( حتی بعد از اونی که دوربین از اتاق بیرون رفت و اندریا گفت : let me go باورم نمیشد میلتون اندریا رو گاز گرفته)
مرگ اندریا هم به خوبی به تصویر کشیده شده بود ، همه پشت در منتظر شنیدن صدای گلوله .
روی کشتن اون پسره توسط کارل هم میشد مانور بیشتری داد ( حداقل یه آهنگ خوب پخش میشد یا چند تا حرکت دوربین باحال) ولی دیالوگ ها کارل با ریک فوق العاده بود .

یه چیزایی هم از اول سریال گفته نشد ، مثلا اینکه حیوون ها هم زامبی میش یا نه ، یا این واکر ها بالاخره بدون وجود غذا میمیرن یا نه .
این راهرو های زندان هم رو اعصاب بود مثل Chamber of Secrets میمونن :Smiley36: ، زندان مهمترین نکته ای داره بخش بندیه و راحت میشه هر بخش رو از بخش دیگه جدا کرد بعد یهو تو این راهرو ها تاریک میشد و پر زامبی !

در کل نقاط ضعف و مسائل غیر منطقی داره تو سریال زیاد میشه و از این دست مسائل تو فصول قبلی کمتر بود .
اگه بخوام نمره بدم به این قسمت 7.5 ( رندش میکنیم 8) به کل فصل 6.5 ( که این هم رند میکنم 7 ) میدم.

kavehmj
04-07-2013, 09:41 PM
من نظرات دوستان رو تو این تاپیک خوندم و حالا نظرات خودم رو می گم

در مورد مرگ آندریا باید بگم که اگه به فیلم دقت کنید می بینید که وقتی آندریا دست دومش رو باز کرد و رو به میلتون کرد ، میلتون دیگه روش خم شده بود و داشت گازش می گرفت. اینجا غیرمنطقی به نظر نمی آمد.
اما در یک سکانس قبل که از پشت میلتون گرفته شده می بینیم که فاصله میلتون و آندریا کمی زیاده و آندریا می تونست با وجود این فاصله ، پس از آزاد سازی خود از پس میلتون بر بیاد.
پس طبق صحنه اول که اشاره کردم مرگش منطقی و طبق صحنه دوم (که قبل تر از اولیه :) ) مرگش غیرمنطقی هست و می تونست از پس اون بر بیاد.

اما صحنه کشتار فرماندار کاملا غیرمنطقی بود. یادمون باشه که این آقا فرمانداره. کسی بود که تو یه همچین دنیایی تونست یک همچین تمدنی بسازه. یک شهر مدرن با آدمای زیادی بسازه. یه همچین آدمی قطعا توانایی این رو داشت که دوباره افراد زیردستش که سر به نافرمانی گداشته بودند رو با حرف و انگیزه دادن برگردونه. یه همچین آدمی کاملا می فهمه که با این کشتاری که راه می اندازه دیگه همه چیزشو از دست می ده. به این موضوع هم دقت کنید که تو همین افراد یکی مثل اون مرده بود که مرل پسرش رو کشته بود و ریک هم از زندان بیرون انداخته بودش. پس انگیزه ی بسیار بالایی برای انتقام گیری داشت.
همونطوری هم که دوستان اشاره کردند فرماندار پس از اینکه وارد زندان شد و هیچ یک از افرادش رو در ماشین های جنگی نگذاشت بسیار غیرمنطقی بود.
نتیجتا یک همچین تصمیمی کاملا بی منطق بود و خیلی بهتر بود که به شکل دیگری سناریو رو پیش می بردند.

درضمن تو جنگ بین فرماندار و ریک من هم حق رو کاملا به وود بری ها می دهم. یادتون باشه که افراد ریک 5 نفر رو تو خود وودبری کشتند که یکیشون هم کودک بود. پس من به فرماندار و وودبری ها کاملا حق می دهم که بخواهند از ریک و گروهش انتقام بگیرند.

در کل قسمت خوبی بود. اما به عنوان قسمت آخر یک فصل ، اپیزود خوبی نبود.
قشنگ ترین دیالوگ قسمت هم سخن فرماندار به میتون بود: تا وقتی زنده هستی باید بکشی یا کشته بشی. وگرنه می میری و بعد می کشی.

DixoN
04-07-2013, 09:45 PM
مثلا اینکه حیوون ها هم زامبی میش یا نه ، یا این واکر ها بالاخره بدون وجود غذا میمیرن یا نه .

سازنده ی سریال (نویسنده ی کامیک بوک) robert kirkman خیلی وقت پیش به این مسئله پاسخ داد و گفت که حیوونها واکر نمیشن و همینطور واکرها با نخوردن غذا به این سادگی نمیمیرن
موضوع اینجاست که بعضی ها فکر میکنن اینها زامبی هستن ... در صورتی که تاحالا هیچ جای سریال گفته نشده زامبی.... همش میگن واکر... دلیلش اینه که اون مرده های متحرک با زامبی بقیه ی فیلم ها و سریال ها فرق دارن و اینا حالت رستاخیزی دارن .... یعنی تمام مرده های دنیا شروع به حرکت میکنن (تو سریال هم گفته شد که مهم نیست چطوری بمیری به هر حال به شکل یکی از اونا بر میگردی- این دقیقا رستاخیز هست)
و robert kirkman اینم گفت که تو دنیای the walking dead به ازای هر آدم زنده 5000واکر فرض شده... یعنی دیگه هیچ امیدی نیست و دیگه چیزی نمونده که بخوان نجات بدن
اپیزود آخر هم روی همین قضیه ی kill or die... or die and kill که گاورنر بهش اشاره کرد ( بعد از کشتن میلتون) مانور میداد
کارل اون بچه رو کشت و شد اینه گاورنر و شین ... اما همینطور به نوشته ی کتاب انجیل هم اشاره شد که کسانی که کارهای ناشایست انجام بدهند مورد لعنت خدا گرفتار میشوند ... مثل شین

Moh3eN
04-07-2013, 09:59 PM
یه همچین آدمی کاملا می فهمه که با این کشتاری که راه می اندازه دیگه همه چیزشو از دست می ده.
موضوع اینه که گاورنر بعد از مردن پنی دیگه چیزی برای از دست دادن نداشت. هیچی...
توی اوایل ورود آندریا به وودبری هم دیدیم که رفت سر دفتر گاورنر که آمار تبدیل شده ها و... رو توش یادداشت میکرد. یادداشتا تا زمانی ادامه داشت که اسم پنی اومده بود و بعد اون دیگه همه چی خط خطی بود...
اما با اینکه پنی تبدیل شده بود، باز گاورنر امید بهع برگشت داشت. همین قسمتای اخیر هم به میلتون گفت که ما امید داشتیم که بتونیم واکرا رو دوباره برگردونیم اما میشون، پنی رو کشت...
بنظر من همه ی چیزی که گاورنر رو سرپا **** داشت انگیزه ی انتقام از میشون بود. وقتی دید که پنی رو از دست داده، از میشون خبری نیس، آدماشم بر علیهش شدن، آندریایی هم نداره که بیاد با جملات حماسی ملت رو گول بزنه!!، اون اتفاق افتاد دیگه...

------------------

در مورد آندریا هم نظرات متفاوته و همه نظرات هم محترم...
من که اصلا فکر نمیکردم بمیره. چیزی که توی سکانس تقلاش برای آزادی داشتم تو ذهنم تصور میکردم یه سکانس بروس‌لی گونه بود! که طی اون آندریا (تازه با دو دست بسته!) زانوی میلتون رو میشکونه و بعد طی یه حرکت انفجاری مغز آقا رو متلاشی میکنه. قسمت نبود دیگه :)).

DixoN
04-07-2013, 10:19 PM
موضوع اینه که گاورنر بعد از مردن پنی دیگه چیزی برای از دست دادن نداشت. هیچی...

دقیقا همینطوره ....درک کردن این موضوع که گاورنر بعد از از دست دادن پنی تغییر کرد خیلی مهمه
از طرف دیگه هم آندریا و هم میلتون بهش خیانت کردن... اینهمه آدمو با اون همه تجهیزات نظامی برداشت برد داخل زندان و از دست 2نفر فرار کردن!

Irag
04-07-2013, 10:33 PM
يكي از دوستان از محيط زندان و شهر وودبري و تقابل اين دو تا شكايت كرده بود. واقعا هم جاي شكايت داره
از فصل اول تا قبل از فصل سوم عادت داشتيم مهاجرت و سفر اين گروه از قهرمانان داستان رو تماشا كنيم كه همين صرفا "مهاجرت" خودش كلي سرگرم كننده بود
بعد خود "مهاجرت" و سفر كردن يك گروه به نظرم هم از نظر محتوايي و هم از نظر فرم و شكل و ظاهر كار خيلي به جذابيت سريال كمك ميكنه
نمي‌دونم مشكل لوكيشن و سناريو دارن كه اينقدر روي زندان تمركز كردن يا موضوع چيزه ديگه ايي؟!

WalTer WhiTe
04-07-2013, 10:48 PM
سازنده ی سریال (نویسنده ی کامیک بوک) robert kirkman خیلی وقت پیش به این مسئله پاسخ داد و گفت که حیوونها واکر نمیشن و همینطور واکرها با نخوردن غذا به این سادگی نمیمیرن
موضوع اینجاست که بعضی ها فکر میکنن اینها زامبی هستن ... در صورتی که تاحالا هیچ جای سریال گفته نشده زامبی.... همش میگن واکر... دلیلش اینه که اون مرده های متحرک با زامبی بقیه ی فیلم ها و سریال ها فرق دارن و اینا حالت رستاخیزی دارن .... یعنی تمام مرده های دنیا شروع به حرکت میکنن (تو سریال هم گفته شد که مهم نیست چطوری بمیری به هر حال به شکل یکی از اونا بر میگردی- این دقیقا رستاخیز هست)

من با نظر شما در مورد رستاخیز بودن موافق نیستم
شما سریال جدید Les Revenants (رستاخیز ) رو نیگاه کن متوجه رستاخیز واقعی می شوی
سریالی زیبا که اشکت رو در مورد رستاخیز در میاره
مرده در سریال رستاخیز به زیبایی تمام برگردانده می شود ولی در سریال واکینگ دد مرده به قیافه ای بر می گردد که اصلا طبیعی نیست
بیشتر نمیتونم توضیح بدم چون میدونم هیچ کدوم ندیدید و اسپویل میشه

DixoN
04-07-2013, 11:04 PM
بعد خود "مهاجرت" و سفر كردن يك گروه به نظرم هم از نظر محتوايي و هم از نظر فرم و شكل و ظاهر كار خيلي به جذابيت سريال كمك ميكنه
نمي‌دونم مشكل لوكيشن و سناريو دارن كه اينقدر روي زندان تمركز كردن يا موضوع چيزه ديگه ايي

سازنده ی سریال از زندان به عنوان یکی از شخصیت های سریال یاد میکنه!
پس بهتره به زندان عادت کنید:Smiley36::Smiley17:

اضافه شده در : 1

من با نظر شما در مورد رستاخیز بودن موافق نیستم
شما سریال جدید Les Revenants (رستاخیز ) رو نیگاه کن متوجه رستاخیز واقعی می شوی
سریالی زیبا که اشکت رو در مورد رستاخیز در میاره
مرده در سریال رستاخیز به زیبایی تمام برگردانده می شود ولی در سریال واکینگ دد مرده به قیافه ای بر می گردد که اصلا طبیعی نیست
بیشتر نمیتونم توضیح بدم چون میدونم هیچ کدوم ندیدید و اسپویل میشه

باشه دوست عزیز :Smiley17:
من اصلا حرفم چیز دیگه ای بود ... walking dead کجا رستاخیز کجا! فقط میخواستم بگم اینا زامبی معمولی نیستن
در ضمن زیبایی کار همینه که مرده زشت باشه و این طبیعیه! کسی که میمیره همچین هم نباید خوشگل باشه ها!

saman_pd09
04-12-2013, 11:44 PM
با سلام خدمت همه ی ذوستان . من همین الان این قسمت رو دیدم و لازم دیدم دیدگاهم رو بیان کنم .

در قسمت های پیشین که ریک و گاورنر با همین مذاکره می کردند گاورنر به ریک میگه این مردم هنوز به من اعتماد دارن فکر میکنن من میدونم دارم چکار میکنم . این دیالوگ گاورنر یک اقرار هست به این که این مرد دیگه نمیدونه داره چکار میکنه و ادمی که مریض هست و به یک سادیست تبدیل شده که تنها فکرش انتقام هست و برای این کار اتاق مخصوص هم اماده کرده . پس کشتن مردم زیاد دور از انتظار نبود . از لحظه ی کشته شدن دخترک گاورنر , کارگردان داره مارو برای دیدن چنین سکانسی اماده میکنه . حتی در قسمت های قبل دیدیم که گاورنر توانایی ارام کردن مردم خودش رو هم نداره و اندریا این کار رو انجام میداد . اصلا از چنین ادمی نمیشه انتظار وفاداری به مردم رو داشت .

مورد بعدی درباره ی کشته شدن اندریا هست . در این صحنه اندریا باید تصمیم بزرگی بگیره . تصمیم کشتن مردی که چند دقیقه قبل از کشتن خود اندریا امتنا کرده . پس نیاز به فکر کردن داره . کشتن فردی که نسبت بهش احساسات دارید و این احساس در لحظه شکل گرفته شما رو بهم میریزه . و بر خلاف چیز هایی ک دوستان گفتن شخصیت اندریا بسیار شکننده شده بود در این فصل . بطوری که اندریا در دو سکانس که فرصت کشتن گاورنر رو داشت این کار رو نکرد . و اعتقاد داشت که کسی نباید بمیره و برای همین اعتقاد جان داد .

بعضی از دوستان اشاره کردن که ریک مردم وودبری رو برای چی اورد . از قسمت مرگ لوری شاهد شکسته شدن شخصیت ریک بودیم . رخدادی که باعث بی توجهی ریک نسبت به گروه شده بود . کارل هم در پی رفتار های پدرش و کشتن مادرش به انسانی سخت تبدیل شده بود . ریک مردم رو به زندان اورد تا انسانیت رو به فرزندش نشون بده و به هدف عالی برسه . حفظ انسانیت . کمک به هم نوع . همون طور که در قسمت 14 ریک این موضوع رو بیان کرد و موضع خودش رو از دیکاتوری به دموکراسی تغییر داد و اعلام کرد که گروه باید برای هدف عالی تلاش کنند . میخواست با این کار پسرش رو نرم تر کنه .

صحنه ی جنگ و درگیری هم به بهترین شکل بیننده رو غافلگیر میکنه . و وحشت مردم عادی رو خوب نشون میده . ما نباید انتظار داشته باشم که ارتشی که حتی نمیدونه با اسلحه چجوری باید کار کنه در در گیری پیروز باشه و مقاومت کنه و فرار بهترین راه حل بود .

در فصل سوم شاهد یک روند کند و منطقی بودیم که به نظر من خوب هم بود . سریال اگر در جاده ادامه پیدا میکرد بی موضوع میشد . بی کشش . اگر انتظار جنگ دارید جان سخت نگاه کنید . در این سریال منطقی نیست که وقتی مکان گرم و نرم دارید دل به جاده بسپارید .

من به این فصل 8 میدم .