PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Supernatural | بحث اپیزودیک | فصل هشتم , اپیزود نوزدهم

pooya
04-04-2013, 08:14 PM
http://www.picoup.ir/images/81990083282893945349.jpg
Season 8 , Episode 19
Taxi Driver

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2699592/)

خلاصه داستان اين قسمت : کوین بعد از شنیدن صدای کرولی توی سرش وحشت زده میشه و با سم و دین تماس میگیره بعد از پاسخ دادن به کوین سم و دین با یکی از "ریپر" ها به نام آجی همراه میشن که برای پشت سر گذاشتن امتحان دوم قراره به برادران وینچستر کمک کنه ، در این بین نائومی به ملاقات دین میاد و ازش میخواد ............

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/thread33367-3.html#post111442)

Raylan Givens
04-04-2013, 10:32 PM
خیلی خوب بود :Smiley35: من که کلن از این قسمت ها که توش جهنم و برزخ داشته باشم خوشم میاد :Smiley35: بابی هم که بود دیگه...:Smiley69: 10 دادم :Smiley17::Smiley41:

WalTer WhiTe
04-05-2013, 01:52 AM
وای عجب قسمت خوبی بود:Smiley35:
اون هفته یاده بابی افتاده بودم و دست به دعا شده بودم بابی برگرده که این این هفته برگشت :Smiley36:
خدایا شکرت:Smiley17: ...خیلی باحالی:Smiley69: ... کاش چیز بهتری ازت خواسته بودم:Smiley36::Smiley14:

این قسمت چیزهای عجیب غیریبش خیلی زیاد بود
هیف راه رفتن به برزخ رو فقط این وینچسترها یاد نگرفتن وگرنه خیلی باحال میشد که هی این ها برن اون ور و بیان
چرا اون یارو که مسافر می برد به برزخ نگفت چطوری این کار رو میکنه من که نفهمیدم چطوری سم رو برد به برزخ
این نائومی هم مشکوک می زنه ..معلوم نیست چی توی فکرش هست
بنی هم اخره فداکاری رو برای دین کرد و خودش رو بکشتن داد که اون هم جالب بود
فقط کاش بابی رو به این زودی نمی فرستادن بهشت و می موندش یه چند قسمت بازی می کرد بعد می فرستادنش

در کل من که راضیم و 10 می دهم

تو رو خدا امتیاز 1 و 2 ندهید
اصلا وقتی 1 و 2 رو می بینم سکته میکنم:Smiley19:
آخه من نمیدونم چی انتظار دارید از سریال
170 الی 180 قسمت دوام آوردید یه چند قسمت باقی مونده از این فصل و فصل 9 رو هم دوام بیارید انشالله فصل 10 تمدید میشه باز اون رو هم دوام بیارید بلاخره تموم میشه:Smiley69:
چیز سختی نیست. یک چشم به هم بزنید 2 سال گذشته و فصل 10 هم تموم شده :Smiley36:
برای منی که چند ساله دارم هر هفته این سریال رو دانلود میکنم و می بینم خیلی سخته دیدن امتیاز 1 و 2 از طرف بقیه
به فکر قلب باطری خور من هم باشید تورو خدا :Smiley36::Smiley17:

bikash
04-05-2013, 12:30 PM
این قسمت خیلی منو جذب کرد!!! کلاً داستان طولانی و خوبی داشت دیگه سکانسه اضافی نداشت همش تقریباً مربوط به داستان بود!!!

بابی هم تو این قسمت خیلی باحال بود! اصن جاش عجیب تو سریال خالیه!!!! کلاً سوپرایز این قسمت هم بود اسمش نه تو بازیگرای مهمان بود نه تو imdb

من 10 میدم :Smiley17:

atena90
04-06-2013, 02:12 AM
منم که گنده ترین 10 دنیا رو میدم
قسمت حرف زدن دین با بنی که اصلا حرف نداشت-چقد این بنی دینو دوست دااااشت
جهنم اشم خوب بود-ولی برزخش کلا با اون دارو درخت خوراک پیک نیکه:Smiley69:

Chandler Bing
04-06-2013, 01:42 PM
قسمت خوبی بود، اما نه دیگه 10. بدی سوپرنچرال اینکه عالی نمیشه، همیشه در همین خوب میمونه. من 8 میدم.
حالا شاید بنی نمرده باشه، مرگش رو که نشون نداد، بابی که هفتا کفن هم پوسونده بود رو از دل جهنم بیرون کشیدم بنی که صحله.
بابی هم یه بالز گفت، کلی حال کردیم:Smiley14: دمش گرم

سوشیانت
04-06-2013, 08:01 PM
9 میدم ولی بالاخره نفهمیدیم نایومی دوسته یا دشمن.من فکر نمیکنم بنی بمیره چون شخصیتش هنوز جای برداختن داره واین داداشا خیلی گذرشون به جهنم و برزخ می افته بالاخره باید یکی رو اونور داشته باشن.:Smiley69:

azadehm
04-09-2013, 03:36 AM
جهنمه ترسناک بودها!این سازندگان سریال سوپرنچرال میتونن تو مایه های مذهبی هم کارکنن.صداوسیمای مامشتری پروپاقرص میشه!بچه ها بیاین ترک گناه کنیم وآدمهای خوبی بشیم!من 9 میدم.کلی هم حرص این کوین احمقوخوردم که آخرش گند زد!:Smiley104:

سم وینچستر
04-13-2013, 10:27 AM
یه چیز جالب که توجه منو بخودش جلب کرده همین شیاطین دست به نقدیه که از سر چهارراه گیر میارن و چه 4راههای خلوت و دنجی هم دارن من هر چی گشتم یه دونه از این 4راهها رو گیر بیارم ..نشد که نشد:Smiley69:

8Vote

SaRaL
04-13-2013, 12:29 PM
فکر نمی کنین زیادی راحت این ماجرا رو تو یه قسمت تموم کردن؟ خب خیلی حرف بود گذشتن از برزخ و رفتن به جهنم و برگشتن و ... کاش دو قسمتیش میکردن با یه کم هیجان بیشتر لااقل. جهنم رفتن این سم رو در حد انجام یه شکار نشون دادن. تو آزمایش سومیه هم احتمالا سم میفته جهنمی برزخی چیزی و گیر می کنه تا فصل بعد.

rezarbn
04-13-2013, 12:42 PM
دیگه سوپرنچرنال همینه از اولش هم همینطور بود عوض هم نخواهد شد به نظر من خوبی سوپر نچرنال به همینه ملتو تو خماری نمی زاره :Smiley14::Smiley14:

یه چیز جالب که توجه منو بخودش جلب کرده همین شیاطین دست به نقدیه که از سر چهارراه گیر میارن و چه 4راههای خلوت و دنجی هم دارن من هر چی گشتم یه دونه از این 4راهها رو گیر بیارم ..نشد که نشد

:Smiley14::Smiley14:

تو آزمایش سومیه هم احتمالا سم میفته جهنمی برزخی چیزی و گیر می کنه تا فصل بعد.

هر جا که سم باشه خراب می کنه فصل رو الان اگه دین این 3 تا رو انجام می داد چه قدر حال می داد :دی

د نه دیگه اگه فصل بعد فصل اخر باشه داستان خواناخواه مجبوره یا سم یا دین رو حذف کنه و بعد واسه یه دونشون یه زندگی دست و پا کنه
:Smiley69:

جهنمم خیلی خوب درست کرده بودند فقط هیف که زود از روش گذشتن می تونستن خیلی رو این موضوع مانوور بدن :Smiley104:

.کلی هم حرص این کوین احمقوخوردم که آخرش گند زد!

این کوینه هم دیگه شورشودر اورده ها کلا سه خط می خوا ترجمه کنه خوبه نمی خواد سوپرنچرنال زیر نویس کنه :Smiley36:

بابی هم یه بالز گفت، کلی حال کردیم دمش گرم
:Smiley14:
http://www.picoup.ir/images/99063710626545941256.gif