PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از نظر شما بهترین سریال شبکه abc کدام است ؟

AmiR RezA
04-07-2013, 09:08 PM
http://www.picoup.ir/images/39925173343822288198.jpeg

در این تاپیک قصد داریم بهترین سریال شبکه ی abc از نگاه کاربران TVworld پیدا کنیم

در این تاپیک قصد داریم بهترین سریال شبکه abc را انتخاب کنیم دوستان در صورت نیاز میتوانند بیش از یک گزینه را انتخاب کنند سعی کردم بیشتر سریال های این شبکه را در نظرسنجی قرار دهم با این حال اگه سریال مد نظرتون در نظرسنجی نبود در همین تاپیک بنویسید و جزء رای ها حساب میشود و در اخر دو سریال که بیشترین رای را بیاورند راهی فینال میشون و با سریال های منتخب دیگر شبکه ها رقابت میکنند
با تشکر که در نظرسنجی ها شرکت میکنید

arzhang
04-07-2013, 09:23 PM
این نوع نظرسنجی ها نتیجه valid و درستی نمیده. طبیعیه که هرچه قدر یک فیلم یا سریال مخاطب بیشتری داشته باشه، بیشتر رای میاره. کاش نظرسنجی یک نتیجه قطعی درباره پرمخاطب ترین سریال این شبکه ها از دیدگاه کابران این سایت بهمون میداد. گذشته از اینکه این سریال ها در ژانرهای مختلفی هستند و ممکن است هرکدام در ژانر خود و در مقایسه با رقبایشان در سایر شبکه ها بهترین باشند .
تقریبا نتیجه این مجموعه نظرسنجی ها از قبل مشخص است و من قبل از بازکردن تاپیک همه را درست حدس زدم.مثلا BB برای AMC و GOT برای HBO مشخصه.
علیرغم اینکه در تاپیک بهترین ِ HBO شرکت کردم ( و جز 4 نفری بودم که به سوپرانوس رای دادم) به دلیل موارد بالا با کمال احترام دیگر شرکت نمی کنم. باشد که درباره سوال ها و طراحی نظرسنجی ها دوستان عنایت و دقت بیشتری بکنند.

AmiR RezA
04-07-2013, 09:31 PM
این نوع نظرسنجی ها نتیجه valid و درستی نمیده. طبیعیه که هرچه قدر یک فیلم یا سریال مخاطب بیشتری داشته باشه، بیشتر رای میاره. کاش نظرسنجی یک نتیجه قطعی درباره پرمخاطب ترین سریال این شبکه ها از دیدگاه کابران این سایت بهمون میداد. گذشته از اینکه این سریال ها در ژانرهای مختلفی هستند و ممکن است هرکدام در ژانر خود و در مقایسه با رقبایشان در سایر شبکه ها بهترین باشند .
تقریبا نتیجه این مجموعه نظرسنجی ها از قبل مشخص است و من قبل از بازکردن تاپیک همه را درست حدس زدم.مثلا BB برای AMC و GOT برای HBO مشخصه.
علیرغم اینکه در تاپیک بهترین ِ HBO شرکت کردم ( و جز 4 نفری بودم که به سوپرانوس رای دادم) به دلیل موارد بالا با کمال احترام دیگر شرکت نمی کنم. باشد که درباره سوال ها و طراحی نظرسنجی ها دوستان عنایت و دقت بیشتری بکنند.

شما درست میگین الان هم نتیجه ی نظرسنجی معلومه ولی وقتی نظرسنجی ها که تموم شد اون دو تا سریالی که از هر شبکه بیشترین رای رو میاره وارد نظرسنجی نهایی میشه که باید با سریال های منتخب دیگر شبکه ها رقابت کنه این جوری جالب میشه که !
با این حال هرچی شما بگید , باشه دیگه نظرسنجی نمیزنم

Irag
04-07-2013, 10:44 PM
با این حال هرچی شما بگید , باشه دیگه نظرسنجی نمیزنم

نه دوستم من ادامه بده من تازه ميخواستم ازت درخواست كنم يه نظرسنجي هم در خصوص سريال‌هاي خارجي مثلا انگليسي بزني!
اينجا فقط راي گيري نيست هركس هر چي ديده رو مياد توضيح ميده و علت راي دادنش
بعد ما بيشتر با سليقه بچه‌ها آشنا ميشيم تازه اين جا بهترين جا براي توصيه كردن تماشاي يك سريال به كاربران هم هست.

AmiR RezA
04-07-2013, 10:50 PM
نه دوستم من ادامه بده من تازه ميخواستم ازت درخواست كنم يه نظرسنجي هم در خصوص سريال‌هاي خارجي مثلا انگليسي بزني!
اينجا فقط راي گيري نيست هركس هر چي ديده رو مياد توضيح ميده و علت راي دادنش
بعد ما بيشتر با سليقه بچه‌ها آشنا ميشيم تازه اين جا بهترين جا براي توصيه كردن تماشاي يك سريال به كاربران هم هست.

ممنون بهم روحیه دادین

AR!@N
04-07-2013, 10:53 PM
واقعا انتخاب برام سخته . با Desperate Housewives زندگی کردم من جز بهترین سریال هایی که تا به حال دیدم . Grey's Anatomy هم که حرف نداره شخصیت های سریال تک ان و تکت تکشون رو دوست دارم . :Smiley17: . شر و ور ترینشون همون Lost ه کلا کار های ابرامز همینه همیشه پر از ایراد های داستانیه آخرش هم همیشه آب بندی کی کنه شت میزنه به سریال

Irag
04-07-2013, 10:56 PM
ممنون بهم روحیه دادین
كلا از پايان خوش و اميدوارانه خوشم مياد! :Smiley35:

سريال‌هايي كه من از اين شبكه ديدم:
Grey's Anatomy
Lost
Modern family
و از بين اين 3 گزينه "آناتومي گري" بخصوص فصل‌هاي ابتداييش به نظرم يك سريال بسيار سرگرم كننده با كارگرداني عالي بود
محيط بيمارستان بعد از سريال به شدت خنده دار "اسكرابز" يك محيط بانشاط تصوير شده بود.
"لاست" هم من برعكس بسياري از دوستان ناقص ديدم ولي براي همون تعداد قسمتي كه ديدم بهش ري دادم چون واقعا عالي بود.

WalTer WhiTe
04-07-2013, 11:14 PM
به نظرم Lost یک چیزی بود که همه سریال بین ها اکثرا با اون شروع کردن و نمیشه ازش گذشت

دقیقا 4 سال پیش بود که Desperate Housewives رو نیگاه می کردم .اون زمان یادمه کلی پول دادم و خریدمش
ولی بیش تر از 1.5 فصل نتونستم ببینم
چون اینقدر صحنه های بی خود و خیانت های ناجور در خانواده رو نشون داد من همون اوایل بی خیالش شدم و ادامه ندادم
دیگه هم نمیدونم تا فصل 8 چه اتفاقی افتاد
و فکر کنم یکی از تلخ ترین انتخاب های سریالی من بود. چون کلی بابتش پول دادم :Smiley36: و تحمل دیدنش رو نداشتم

9353980174
04-07-2013, 11:44 PM
حاجی خیلیم کار خوبی کردی نظرسنجی راه انداختی، البته ارژنگ هم میگه کاش، حالا که نمیشه پس بیخیال شده
ایرادی بر شما وارد نیست امیر رضای عزیز

بریم سر اصل مطلب
اگر مالتیپل چویس نبود که یقینا لاست، ولی حالا که دستم بازه دیگه دیگه
مادرن فمیلی تو ژانر طنز کار عالیــــه، البته نمیشه گفت از اون بهتر هست یا نیست، هم بیگ بنگ و هم اولای آشنایی با مادر و مادرن فمیلی دیدنی هستن، هیچکدوم از اون یکی بهتر نیستن
زنان خانه دار هم که واقعا دوست داشتنیه، شاید بگین خاله زنکی، ولی ارتباطی که با مخاطب برقرار میکنه خیلی خوبه، نکته جالبش هم اینه که نه گذاشته، نه ورداشته، زارت میزنه شخصیتای اصلی رو حذف میکنه که دهنت وا میمونه این هوا ـــــــــــــــــــــــ
گریز آناتومی و دنسینگ وید د استارز هم به نسبه دیدنین

bbas
04-08-2013, 01:41 AM
چرا كسي در مورد revenge نظري نداره بعد از لاست به نظرم جذاب تر از همشه
البته داستان مثل bb يا got يا هرچيزه ديگه داستان پرقدرتي نيست اما بازم جذابيت هاي خودشو داره

Amir2009t
04-08-2013, 03:23 AM
به احترام تک تک لحظاتی که با سریال lost زندگی کردم و اون داستان مرموز و زیباش که آدمو شب تا صبح میخ کوب پای pc نگه میداشت ، بهش رای میدم!:Smiley35:

H@RiR
04-08-2013, 03:58 AM
من خودم شخصا Nashville رو خیلی دوست دارم .......
هر چند بعصی دیگه از سریال های این شبکه هم واقعا قشنگن .....:Smiley17:

WalTer WhiTe
04-08-2013, 04:30 AM
Lost رو در پست قبلی ام گفتم
ولی Pretty Little Liars رو یادم رفت بگم
البته توی نظرسنجی هم نیستش و مال شبکه ABC Family هست که فکر کنم زیر شاخه همون ABC باشه اگر اشتباه نکنم

این Pretty Little Liars رو هم من از همون قسمت اولش که اومد دانلود می کردم و می دیدم .
سریال خز و بچه گونه های هست ولی چیکار کنم دیگه وقتی از یک چیزی خوشت میاد نمیشه کاریش کرد
یک جورایی حال و هوای معمایی داره و اینکه کشف شخصیت A در این سریال که هیچ کس نمیدونه کیه برای من مهم شده
و دیگه اینکه وقتی این چند تا دختر رو این A پدر سوخته در سریال اذیت می کنه برای من لذت بخشه:Smiley36::Smiley14:
اصلا نمی تونم این سریال رو هر هفته که میاد نبینم. وقتی نمی بینم انگار یک جور خماری سراغ آدم میاد.
الانم ناراحتم فصل سومش تموم شده ولی خدا رو شکر تا فصل پنجم تمدید شده

AmiR RezA
04-14-2013, 09:56 PM
پایان نظرسنجی شبکه ABC

بعد از یک هفته بالاخره نظرسنجی این شبکه به پایان رسید و از این به بعد اگر رای داده شود در نتیجه تاثیر ندارد

نتایج :
دو سریالی که بیشترین رای را اوردند و راهی فینال شدند :

سریال Lost با 32 رای در رتبه اول
سریال Modern family با 14 رای در رتبه دوم

پس فردا نظرسنجی شبکه FX (http://tvworld.info/thread41185.html) به پایان میرسد هرچه سریع تر رای هایتان را به شبکه FX بدهید ممکن است تا فردا نتیجه عوض شود

موفق باشید

mehran-a1234
10-24-2013, 04:40 PM
به نظر من once upon a time داستان زیبایی داره و من بهش رای دادم :Smiley30::Smiley30:

Revenge توی رتبه ی دوم...

Lost چون از فصل 3 به بعد بی مزه شد ... سوم

mehran-a1234
02-05-2014, 01:16 AM
چرا كسي در مورد revenge نظري نداره بعد از لاست به نظرم جذاب تر از همشه
البته داستان مثل bb يا got يا هرچيزه ديگه داستان پرقدرتي نيست اما بازم جذابيت هاي خودشو داره

کی گفته پرقدرت نیست ؟؟؟ دیگه سریال از این قشنگتر ؟؟؟ به نظر من صدر سریال های به شدت خسته کننده bb & GOT هست
شبکه محبوب من این شبکه است و تقریبا تمام سریالاش رو دوست دارم به خصوص once upon a time - Revenge - lost

ramshad
05-08-2014, 12:08 PM
ظاهرا سازندگان OUAT همان سازندگان lost هستن. من روزی روزگاری رو به گمشدگان ترجیح میدم. تو دنیای جادو روایت قابل قبول تری میشه از وقایع عجیب غریب ارائه کرد.

anzalichi
05-08-2014, 03:09 PM
کی گفته پرقدرت نیست ؟؟؟ دیگه سریال از این قشنگتر ؟؟؟ به نظر من صدر سریال های به شدت خسته کننده bb & got هست
شبکه محبوب من این شبکه است و تقریبا تمام سریالاش رو دوست دارم به خصوص once upon a time - revenge - lost

مشکل از نوشته ی شماست یا من متوجه ی تیکه ی قرمز نشدم؟؟به شدت خسته کننده؟؟ تعریف شما از سریال میتونه جالب باشه!!

تک رای: lost!!!! و دیگر هیچ!!!!

hossein_spain
05-10-2014, 01:45 AM
فقط سریال greys anatomy 10 فصلش اومده ولی بازم جذابه .واقعا بهترین سریال شبکه abcهستش.
من باهاش حال میکنم.حالا هر کی بخواد هر چی بگه.
:Smiley36:

Jack Bauer
07-19-2014, 10:36 PM
به نظرم بهترین سریال های این شبکه Castle و Modern Family و Lost هستش و از بقیشون زیاد خوشم نمیاد.

nemsis
07-19-2014, 11:03 PM
سلام

با قاطعیت آناتومی گری.

یعنی الان که تمامش کردم بد خمارم ها در به در دنبال یک سریالم که بتونم همین جوری با شخصیتهاش زندگی کنم.

پ.ن: کسی پیشنهادی داشت لطف کند خصوصی بده ممنون.

samansh
07-20-2014, 12:05 AM
بدون هیچ شک و تردیدی اول Lost
بعدش Castle که حسابی تودلم جا داره
Once Upon a Time هم سریال جالب و خیلی سرگرم کننده ای بود
Modern family هم که جای خود دارد
brothrs and sisters هم که یه درام توپ
Revenge هم جالب بود
cougar town هم بدون شک جزء پنج کمدی برتر که تا حالا دیدم

sh2012
07-20-2014, 12:30 AM
با اقتدار Lost

بعدش Castel و Modren Family

deathstroke
07-20-2014, 12:09 PM
revenge
v

WALKING DE4D
07-20-2014, 06:15 PM
Lost این که دیگه تابلو بهترین سریال این لیست بوده:Smiley35:
Once Upon a Time

Trinity Killer
07-22-2014, 03:17 PM
لاست و مدرن فمیلی

mehran-a1234
07-22-2014, 10:43 PM
فقط ONCE UPON A TIME دیگه حرفی نباشه

پی نوشت: کلا همه سریالای این شبکه عالین (Revenge - Lost - Nashville & etc... (

orojlo
07-22-2014, 11:41 PM
من از این شبکه فقط سریال Modern family رو دارم دنبال میکنم و واقعا از دیدن این سریال لذت میبرم واقعا خوبه