PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ سوم ، قسمتِ سوم

AR!@N
04-15-2013, 02:15 PM
http://picoup.ir/images/16936263874022808366.jpg

Season 3, Episode 3, Walk of Punishment
فصل سوم, قسمت سوم, سیر مجازات

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2178802/)

تاریخ پخش : 14 آپریل 2013
خلاصه داستان اين قسمت : منس به تورمند دستور میده که از دیوار بالا برن و به قلعه سیاه نفوذ کنن . تایوین هم تیریون رو مسئول سکه دربار میکنه . تیون گریجوی هم موفق به فرار از دست حرام زاده لرد بولتون میشه . دنریس هم تصمیم میگیره ارتش پاکان رو در ازای یک اژدها بخره...

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/thread41107.html#post113155) .:sub-topic:. (http://tvworld.info/thread41080.html#post110469)

AR!@N
04-15-2013, 07:11 PM
خیلی حال داد همچین حال جیمی گرفته شد ، یک دستشم رفت البته این اتفاق مطمئنا روش تاثیر میزاره:Smiley19:
خدا رو شکر قسمت خوبی بود . اون صحنه که ادمور میاد تیرو میزنه با قایق جالب بود . کتلین هم 2 قسمته هی حرفای غم انگیز میزنه :Smiley104:
تیریون هم عالی بود این قسمت هم اون صحنه که صندلی رو میکش اعصاب همرو خورد میکنه هم اونجا که با شور و اشتیاق به پادریک میگه تعریف کم چی شد :Smiley14:
اون جایی که سرباز ها The Bear And The Maiden Fair رو می خونن خیلی قشنگ بود 5-6 بار نگاه کردم اون تیکه رو:Smiley36: تیون فلان فلان شده هم که در رفت...
تقسیم شخصیت ها خوب بود این قسمت همه به جز برن بودن . دیگه مقدمه پینی داره تموم میشه از قسمت بعد سریال خیلی بهتر میشه :Smiley35:
منس هم خوب بود این قسمت یه جذبه ای ازش دیدم بالاخره :Smiley15:

roshan_gh
04-15-2013, 09:30 PM
خب این قسمت رو هم دیدیم، امتیازش رو هم یک امتیاز بیشتر از قسمت قبل بهش میدم یعنی 8 :Smiley19:
کلا تو این قسمت اتفاقات زیادی افتاد ولی روند سریال تا این سه قسمت، به نظرم خیلی با فصل اول فاصله داره. فصل اول یه چیز دیگه بود.
بریده شدن دست جیمی هم اخر قسمت در نوع خودش جالب بود. :Smiley13:
با اون تیکه که سر اسب ها با فرم خاصی روی زمین چیده شده بودن هم حال کردم.:Smiley10:
اون پسره خدمتکار تیریون هم که سه تا سه تا...:Smiley7:

fanoudi
04-15-2013, 11:59 PM
سلام دوستان و با تشکر ا زیر نویس Nojan عزیز :Smiley17: من 9 دادم آخه از دو جا خوشم اومد یکی قطع شدن دست در آخر فیلم که دلم نسخوخت ! یکی هم خدمتکار ترییون که حال بهش دادن خداییش :Smiley34:

DixoN
04-16-2013, 12:37 AM
قسمت بسیار زیبایی بود و 9

اون میزه رو دقت کردید؟ خیلی جالب بود... اول Petyr زودتر از بقیه دوید رفت بقل Tywin Lannister نشست... بعد 2نفر دیگه نشستن ... ملکه دید خیلی دور شد جاش و با صندلی دور هجری قمری زد تا برسه نزدیک Tywin ... آخرسر هم تایرون لنستر هوشمندانه ترین کار رو کرد و دقیقا نشست رو به روی تایوین:Smiley36:
کلا نکات ظریف زیاد داشت این اپیزود

شدیدا دلم برای اون Jaime Lannister سوخت... خیلی حالم گرفته شد (شخصیت مورد علاقه منه)

اون از پای هرشل و چشم گاورنر ... اینم از دست لنستر! امسال همه به دزدای دریایی علاقه مند شدن؟:Smiley10:

justUnited
04-16-2013, 12:51 AM
فصل سوم تا اینجا زیاد جذابیتی نداشته در مقایسه با فصل اول و حتی دوم. تو این قسمت هم شاهد کلی مقدمه چینی بودیم فقط قطع دست جیمی حال داد و حسابی غافلگیر شدم.

اما شخصیت محبوب من تا اینجا این یارو اونم وقتی به کالیسی تیکه میندازه :Smiley36:

http://www.picoup.ir/images/27745694250037140514_thumb.jpg (http://www.picoup.ir/viewer.php?file=27745694250037140514.jpg)

Irag
04-16-2013, 01:40 AM
اين قسمت عالي بود
بخصوص كلي ساختارشكني و ايده هاي نو داشت مثل "تيراندازي به قايق" و "نشستن دور ميز و بازي با صندلي"!! همين ايده ها و نكات ريزه كه يه سريال باآبرو و خوش ساخت رو از مابقي سريالها جدا ميكنه ...
حيف كه نميشه اينجا شيريني داد و گرنه بخاطر اتفاق پاياني بايد به همه شيريني داد (بريدن دست اين بچه سوسول بابابي! جيمي) تيكه‌ي معركه‌ايي هم بود "پدرم .. پدرم!"

كلا اين سكانس من رو ياد سكانس‌هاي استاد تارانتينو انداخت كه همه چيز خوب و پاك پيش نرفت. اول يه ذره حس و معرفت داشت بعد با قطع شدن دست جيمي همه حس و حال و عاطفه‌ي اين سكانس رو از تماشاچي گرفت

البته يه نكته‌ي جالب ديگه موسيقي تيتراژ بود برعكس همه قسمت‌ها يه موسيقي شاد و تند پخش شد كه فكر كنم بي‌سابقه بود و ايده‌ي واقعا بكري بود:

يه ساختارشكني و همراهي با مخاطب در لذت قطع شدن دست "جيمي"‌به عنوان شايد منفورترين شخصيت فيلم.

كلا از اين قسمت خيلي خوشم اومد 10 دادم.

پ.ن: فقط شخصيت‌ها كم سن و سال و نوجوون يواش يواش داره زياد ميشه مي‌ترسم تهش يه "هانگر گيم" مسخره بشه!

HAMID13
04-16-2013, 02:09 AM
من زیاد با این قسمت حال نکردم گرچه صحنه های جالب کم نداشت
اون صحنه ی صندلی ها که دیگه تهش بود فک کنم همه خوششون اومد.تیریون و حرکات صورت تایوین موقع کشیده شدن صندلی عالی بود.
وای که چقد ازین بیلش یا لرد پتیاره بدم میاد همین مونده بره لرد ارن شه و با خواهر کتلین ازدواج کنه وای که حالم ازین شخصیت بهم میخوره موقع سرزدن ادارد استارک تنها کسی بود که میخندید.
بعد اونی که تیر رو اشتب پرت میکرد فک کنم ادمور تالی برادر کتلین و وارث ریورران بود که تا اینجا شخصیت احمقی نشون داده شده و برعکسش عموش بلک فیش که خیلی خوبه
متوجه نشدم الان دقیقا آریا داشت کجا میرفت!!!!
تیان گریجوی هم در رفت.اون یارو که فراریش داد گفت اون ها تو جزایر آهن نیستن!!!پس کجان؟؟؟
دنریس که مطمعنم شک ندارم پیشنهاد ی اژدها رو داد ولی مطمعنم اژدهاهاشو نمیفروشه ی نقشه ای داره صد در صد. وای که چقد این سر باریستن و سر جوار که عشقمه خوبن
نمردیم بالاخره قرار شد تورموند از دیوار رد شه و منس ی حرکتی بزنه فقط نمیدونم جان چی کار میکنه
جیمی شخصیت منفور من نیست ولی ازین که دستش بریده شد ناراحت هم نشدم و اصلا فکر این صحنه رو نمیکردم
و قشنگترین صحنه بنظر من اونجایی بود که که تیریون با بران داشتن راجع به بدهی مملکت و اینا حرف میزدن بعد پاد میاد میگه پولی بابت حرکتش نداده یهو بران و تیریون کلا همه چیو جمع میکنن ببینن این یارو چه کرده وای از خنده ترکیدم
در کل چون زیاد پیشرفت داستانی ندیدم 8
خیلی هم آقایی

arhi
04-16-2013, 03:28 AM
چون فیلمنامه سریال بر اساس بک کتاب درست و حسابیه ،صرفا صحنه های اکشن وحادثه ای نداره به موازاتش شخصیت پردازی و دیالوگهای توپ (البته با ترجمه عالی جناب NOJAN) هم وجود داره.
صحنه آخر هم که حسابی غافلگیر کننده است.اینقدر سریع و ناگهانی دست جیمی بدبختو قطع کرد که طرف اول تماشا کرد بعد دردش گرفت!!! ساعت 2:30 صبح هستش و کلا خوابو از کلمون پرووند:Smiley10: امتیاز من 9.

HaaMeeD
04-16-2013, 04:32 AM
فکر کنم رکورد رو من زدم ساعت 3 و نیم تموم کردم این اپیزود رو :d
نوژن جان از ترجمه عالیت ممنون
تعدد شخصیت توی این سریال داره میره رو مخم اما این پیزود رو دوست داشتم کلا وقتی به کتلین میرسه حوصله ام سر میره اما این قسمت بهتر بود
فکر میکنم کلیسی برای برگردوندن اژدهاش برنامه ای داشته باشه که با این آسوده خیالی معاملش کرد
بهترین های این اپیزود هم که دوستان گفتند کشیدن صندلی های شورا و از همه مهمتر و جالب تر قطع شدن دست جیمی

armannaderi
04-16-2013, 11:09 AM
agha chera 480p o az uploadbaz dl mikonim kharabe hamash ghesmate 2 ham dl kardam kharab bod extract nemikoneeee

Irag
04-16-2013, 11:12 AM
agha chera 480p o az uploadbaz dl mikonim kharabe hamash ghesmate 2 ham dl kardam kharab bod extract nemikoneeee

دوست عزیز لطفا در این تاپیک فقط در خصوص بحث این قسمت نظر بدید
برای مشکلتون به اینجا مراجعه کنید:

http://tvworld.info/showthread.php?t=102&goto=newpost

یا اینجا:

http://tvworld.info/thread356-114.html

AmiR RezA
04-16-2013, 12:00 PM
این قسمت واقعا قشنگ بود مخصوصا اون جا که روی صندلی میخواستن بشینن تیریون خیلی با نمک بازی کرد دمش گرم , به نظر من کالیسی به این سادگی اژدهاشو نمیده به اون یارو بزار یه جور دیگه بگم امکان نداره اژدهاشو بده به طرف ناسلامتی Mother of Dragon هسته :Smiley36:.
امتیاز 10

Admini3trator
04-16-2013, 01:32 PM
خب قسمت خوبی بود ، تکه های اضافه داشت ولی خب سکانسای کلیسی و تیریون جبران کردن و همچنین قطع دست جیمی :Smiley36:
درباره حرکت کلیسی هم بگم صدرصد میخواد به همون شهر حمله کنه !! تمام نیروها رو خرید (حتی اونایی که آموزششون کامل نبود) تا شهر کامل بی دفاع شه ! مترجمه هم اورد تا بتونه باهاش به نیروهاش دستور بده ! کلیسی دلش واسه برده های اوون شهر سوخته بود مبخواست آزادشون کنه - با این حرکت هم اژدهاشو آزاد میکنه هم مردم شهرو و هم کشتیهای اوون شهر گیرش میاد واسه حمل نیروهاش !!!

jacket
04-16-2013, 04:11 PM
مثل همیشه عالی بود . فقط من نفهمیدم این Theon Greyjoy بدست کی اسیر شده بود و کی نجاتش داد ؟؟!! حدس میزنم اونی که نجاتش داد ( بازیگر سریال Misfits هم بود ) پسر حرام زاده فرمانده Robb Stark بود . چون هم موقع کشتن بهش گفت حرام زاده و هم اینکه جمله معروف شمالی ها رو گفت : Winter is coming . به نظر منم Daenerys Targaryen اول همه سربازها رو می خره و بعد اونجا رو با خاک ( آتش ! ) یکسان می کنه .

OMID40
04-16-2013, 05:28 PM
قسمت سوم از دو قسمت قبل بهتر بود
8 میدم

صحنه های جالب فیلم رو دوستان گفتن . . .

امیدوارم قسمت دیگه هم همین روند رو به جلو رو ادامه بده .

rahavix
04-16-2013, 05:54 PM
واقعا که دیدن این سریال مشکله! من که باید چند بار ببینم تا بفهمم چی میگن! جملاتشون از نظر مفهومی سنگینه و با زیر نویس دیدن هم کار رو مشکل تر میکنه! امیدوارم که روزی برسه که بتونیم این سریال ها رو با دوبله های خوب ببینیم.
من سر وزن کردن با دیدن جافری خیلی روی این سریال حساب باز کرده بودم، که متاسفانه این قسمت جافری نداشت!:Smiley36: برم امروز یه 5 کیلومتری بدوم!:Smiley14:
نمره 8 به نظرم خوبه.

Chandler Bing
04-16-2013, 06:16 PM
قسمتی خوبی بود، حالا میفهمم که ارین چرا اینقدر کلیسی رو دوست داره!! خیلی داستانش باحاله. از همه ی داستان های دیگه جالبتره. مطمئنا داره الکی اژدها رو میده و اژدهاش یه جوری فرار میکنه یا مثلا وقتی سربازها رو گرفت حمله میکنه و پسش میگیره.
تیریون هم همچنان عالیه، اونجا که رفت سه تا لیوان اورد تا پادریک تعریف کنه معرکه بود:Smiley14:
فقط یه سوال، اون پسر خیکیه تو نایت واچ، پسر اون شاه است که پل دستش بود و قرار بود دخترش با راب عروسی کنه؟
و راستی چرا نایت واچ نمیزه اون مرتیکه تو شمال دیوار رو نابود کنه؟ فقط یه نفره!
9 دادم

Irag
04-16-2013, 06:36 PM
درباره حرکت کلیسی هم بگم صدرصد میخواد به همون شهر حمله کنه !! تمام نیروها رو خرید (حتی اونایی که آموزششون کامل نبود) تا شهر کامل بی دفاع شه ! مترجمه هم اورد تا بتونه باهاش به نیروهاش دستور بده ! کلیسی دلش واسه برده های اوون شهر سوخته بود مبخواست آزادشون کنه

به نظرم بهترین معامله‌ی ممکن رو کرد یعنی یه سری سربازی گرفت که "کاملا مطیع" هستند
یه سربازی داد که اصلا "مطیع" نیست! (منظورم اژدهاست که فقط حرف مادرشون رو گوش میدن)
حالا اگه دقت کرده باشید اتفاقا سر "بزرگ‌ترینش" به توافق رسید یعنی دیگه کار رئیس تمومه

اگه در فیلم هم دقت کنید کلا کلیسی از فضا و محیط شهر و رذالت اون مرده و بددهنی و بدجنسیش مشخصه که باز این خانوم عدالت محور قراره این شهر رو آزاد کنه با "فانتوم‌های بدترکیبش"!!!

و یه نکته‌ی جالب خرید مترجم بود وقتی کلیسی باهاش دیالوگ برقرار کرد اون دختره یه عبارتی به کار برد که در قسمت پایانی فصل قبل هم از زبان "جانکن یا ..." شنیده بودیم وقتی داشت با آریا حرف می‌زد:

"والار مورگولس"

http://www.picoup.ir/images/29410920226230747544.jpg

حالا چه رابطه‌ایی بود بین این دو شخصیت هست دقیقا نمی‌دونم.

HAMID13
04-16-2013, 07:32 PM
فقط یه سوال، اون پسر خیکیه تو نایت واچ، پسر اون شاه است که پل دستش بود و قرار بود دخترش با راب عروسی کنه؟
نه پسر اون نیست. سمول تارلی از Horn Hill پدرش از پرچمدارای های گاردنه
و راستی چرا نایت واچ نمیزه اون مرتیکه تو شمال دیوار رو نابود کنه؟ فقط یه نفره!
کی؟ کرستر که با دختراش ازدواج میکنه؟اگه اون منظورته اون تو شمال دیوار مثل این متل های سر راهی خودمون میمونه

AR!@N
04-16-2013, 09:05 PM
یه نکته‌ی جالب خرید مترجم بود وقتی کلیسی باهاش دیالوگ برقرار کرد اون دختره یه عبارتی به کار برد که در قسمت پایانی فصل قبل هم از زبان "جانکن یا ..." شنیده بودیم وقتی داشت با آریا حرف می‌زد:
این 2 تا جمله مثل سلام و جواب سلامه یه جورایی . با زبون High Valyrian , Valar Morghulis یعنی همه باید بمیرند ( All Men Must Die) در جوابش هم میگن Valar Dohaeris یعنی همه باید اطاعت کنند (All Men Must Server) معنی خاصی نداره کلا تو همه شهر های آزاد ( Braavos , Pentos ,Qohor Astapor ) به کار میره (در اصل یجور دعا در نزد Many-Faced God هستش). جالبه قسمت آخر فصل قبل اسمش Valar Morghulis بود این یکی Valar Dohaeris :Smiley36:

(منظورم اژدهاست که فقط حرف مادرشون رو گوش میدن)
اگه اینجور باشه مادرشون بگه پیش این بمونین ، می مونن . کلا خیلی مطمئنین درباره دنریس ، جرج مارتینه یهو دیدی قسمت بعد دنریس مرد اصلا چیز عجیبی نیست:Smiley104:

javadth
04-16-2013, 09:28 PM
دوستان بازیگر نقش بروتوس توی سریال روم توی این اپیزود بازی کرده
پسر عموی راب هستش

9353980174
04-17-2013, 01:28 AM
توجه کردید که تو این قسمت به صورت اشاره ای کوتاه شاهد بازی تخت ها بودیم؟
این قسمت خواست به بیننده بفهمونه که هرکس چقدر سیاست به خرج میده
وقتی اومدند تو اتاق تایوون لنیستر، تایوون ایستاده بود و همه منتظر بودند که تریون بیاد
تایوون نشست و بقیه هم شروع به حرکت به سمت صندلی ها کردند
حالا کی زودتر نشست و کی کجا نشست؟
همه حرکت کردند ولی پیتر بیلیش جا زد و سریع رفت و در اولین صندلی کنار تایون برای خودش جا گرفت
لرد واریس هم که نتونسته بود خودش رو به موقع به اولین صندلی برسونه، روی دومین صندلی نشست و از جای خودش ناراضی بود
میستر لووین هم که سن و سالی ازش گذشته و سالیان دراز رو در حکومت بیرحمانه شاهان گذرونده در صندلی سوم میشینه که خودش میتونه رمز موفقیت مردی با تجربه اون باشه
حالا هم که ملکه سابق وارد میشه و با لبخندی به لب صندلیشو بر میداره و میبره کنار پدرش و همونجا میشینه
همه دارن به تریون نگاه میکنن، نه قدرت این رو داره که صندلیشو بلند کنه و نه جای مناسبی براش مونده
سیاست زیرکانه خودش رو رو میکنه و کشان کشان صندلیشو میکشه روبروی پدرش در طرف دیگه میز و میشینه که از لحاظ حکومتی، خودش رو در جایگاهی برابر پدرش قرار داد و عملا رید به بقیه :))
نظری که میده بعد نشستن رو صندلیش واقعا دیوونم کرد

Ohadi
04-17-2013, 01:41 AM
اخرش فک نمیکردم همچین اتفاقی بیفته بدشانسی زد دست راستش رو هم قطع کرد طرف هیچی حالیش نبود ولی خوشم اومد حالش رو گرفت.
ولی من همچنان منتظرم که کال دراگو برگرده \m/

MATIAS7
04-17-2013, 01:59 AM
خب بعد از کلی تعریف که دوستان کردن باید بگم که آقا یکم از دید نکات اخلاقی هم به این قسمت نگاه کنین !!
این قسمت کلی درس ونکته داشت مثلا اینکه آقا وقتی زندانیت کردن فرار نکن چون ممکنه باز گیرت بیارن و بخوان تنبیه ناجور بکنن! (آخ که من چقدر این صحنه خندیدم) :Smiley14:
((آخرشم نفهمیدم این کجا اسیره اینا کین اول شکنجه میکنن بعد سوال میکنن اون پسره از طرف خواهر اون چجوری تو اینا نفوذ کرده)) :Smiley10:
یا اینکه وقتی میرین خواستگاری اینقدر نگین بابام بابام یا مامانم اینو گفت و اینجورااا چون ممکنه عروس خانوم عصبی بشه مثه جیمی بزنه دستتون رو قطع کنه با چاقو میوه خوری! :Smiley30:
خب من چون خیلی حوصله نقد و موشکافی 4 5 لایه ندارم به همین دو نکته کفایت میکنم :Smiley36:

HAMID13
04-17-2013, 02:13 AM
دوستان بازیگر نقش بروتوس توی سریال روم توی این اپیزود بازی کرده
پسر عموی راب هستش

دوستان ی نکته فقط اونم اینکه راب پسر عمو کلا نداره ها ا ا ا
ی عمو داشتن که شاه دیوانه اونو پدربزرگ راب رو با هم کشت (آتیش زد) بنجن هم که زن و بچه نداشت اونور دیوار نفله شده ظاهرا
اگه اونیکه تیر پرتاب میکرد و اشتباه میرفت رو میگین اون باید ادمور تالی برادر کتلین و دایی راب باشه

prongz
04-17-2013, 02:16 AM
بهترین قسمتش واسه من تیتراژ اخرش بود.همیچین موزیکی بعد از همچین سکانسی خیـــــلــــــی چسبید.مرسی از نوژن که به خاطر سرعت،کیفیت رو پایین نیاورده

Admini3trator
04-17-2013, 02:21 AM
دوستان ی نکته فقط اونم اینکه راب پسر عمو کلا نداره ها ا ا ا
ی عمو داشتن که شاه دیوانه اونو پدربزرگ راب رو با هم کشت (آتیش زد) بنجن هم که زن و بچه نداشت اونور دیوار نفله شده ظاهرا
اگه اونیکه تیر پرتاب میکرد و اشتباه میرفت رو میگین اون باید ادمور تالی برادر کتلین و دایی راب باشه

پس اوون یکی هم که تیراش خطا میرفت هم باید پسر داییش باشه ! فک کنم چون دایی و عمو توی انگلیسی کلماتش مشترکه مترجما اشتباهی عمو ترجمه کردن !

WalTer WhiTe
04-17-2013, 02:40 AM
قسمت فوق العاده ای بود
هر ثانیه اش سوپرایز بود برای من

بهترین جاهای این قسمت رو هم همه دوستان گفتن
و فقط یک جای خیلی خاص رو می گم
اون پسره که پیش تریون بود چه مشکلی داشت که با پول برگشت و با زن ها هیچ ارتباطی برقرار نکرده بود ؟؟؟؟؟؟:Smiley36::Smiley14:

موسیقی پایان هم خیلی زیبا بود
دست جیمی که بسیار زیبا کنده شد و بی نظیر بود
نگاه های دنریس هم توی این قسمت به اون مرده که صاحب اون شهره جالب بود

یک چیز خیلی باحال توی این بحث این بود که : یک نفر یک چیزی رو اشاره کرده بود که کلی خندیدم
یک نفر گفته بود دوست داره این سریال رو دوبله شده ببینه
فکر کنم همه میدونن که این سریال رو اصلا نه میشه دوبله کرد و نه میشه سانسور کرد و نه میشه آرزوی این رو داشت که در تلویزیون پخش بشه....
فقط شما میتونی موسیقی زیبای این فیلم رو روی تبلیغات تلویزیونی و فیلم و سریال های دیگه که از شبکات ملی پخش میشه بشنوی و افسوس بخوری که
چرا این سریال رو پخش نمی کنند ولی موسیقی اش رو روی هر چیزی میگذارند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در نتیجه فقط به اون دوست خوب پیشنهاد میدم چنین چیزی رو از مخییله اش پاک کنه:Smiley17:

rahavix
04-17-2013, 03:36 AM
قسمت فوق العاده ای بود
هر ثانیه اش سوپرایز بود برای من

بهترین جاهای این قسمت رو هم همه دوستان گفتن
و فقط یک جای خیلی خاص رو می گم
اون پسره که پیش تریون بود چه مشکلی داشت که با پول برگشت و با زن ها هیچ ارتباطی برقرار نکرده بود ؟؟؟؟؟؟:Smiley36::Smiley14:

موسیقی پایان هم خیلی زیبا بود
دست جیمی که بسیار زیبا کنده شد و بی نظیر بود
نگاه های دنریس هم توی این قسمت به اون مرده که صاحب اون شهره جالب بود

یک چیز خیلی باحال توی این بحث این بود که : یک نفر یک چیزی رو اشاره کرده بود که کلی خندیدم
یک نفر گفته بود دوست داره این سریال رو دوبله شده ببینه
فکر کنم همه میدونن که این سریال رو اصلا نه میشه دوبله کرد و نه میشه سانسور کرد و نه میشه آرزوی این رو داشت که در تلویزیون پخش بشه....
فقط شما میتونی موسیقی زیبای این فیلم رو روی تبلیغات تلویزیونی و فیلم و سریال های دیگه که از شبکات ملی پخش میشه بشنوی و افسوس بخوری که
چرا این سریال رو پخش نمی کنند ولی موسیقی اش رو روی هر چیزی میگذارند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در نتیجه فقط به اون دوست خوب پیشنهاد میدم چنین چیزی رو از مخییله اش پاک کنه:Smiley17:

حالا شما چرا فکر کردی که من گفته ام که از تلویزیون پخش بشه؟:Smiley14:
20 سال پیش کسی فکر میکرد که ما الان سریالهای روز دنیا رو تقریبا همزمان ببینیم؟ اون زمانی که خودمون با تخیل خودمون برای فیلمایی که میدیدیم، داستان سر هم میکردیم!
نه عزیز، آرزو من اینه که یه روزی هم ما شبکه های خصوصی مثل اچ بی او داشته باشیم. کار نشد نداره! مطمئن باش که میشه دوبله اش هم کرد، آپولو هوا کردن که نیست!:Smiley35:

Admini3trator
04-17-2013, 03:40 AM
:Smiley17:

فک کنم باشون ارتباط برقرار کرده بود ! طوری بشون حال داده بود که ازش پول نخواسته بودن :Smiley36: واسه همین بهش گفت واسمون کامل تعریف کن !!!

rahavix
04-17-2013, 04:57 AM
قسمت بسیار زیبایی بود و 9

اون میزه رو دقت کردید؟ خیلی جالب بود... اول Petyr زودتر از بقیه دوید رفت بقل Tywin Lannister نشست... بعد 2نفر دیگه نشستن ... ملکه دید خیلی دور شد جاش و با صندلی دور هجری قمری زد تا برسه نزدیک Tywin ... آخرسر هم تایرون لنستر هوشمندانه ترین کار رو کرد و دقیقا نشست رو به روی تایوین:Smiley36:
کلا نکات ظریف زیاد داشت این اپیزود

شدیدا دلم برای اون Jaime Lannister سوخت... خیلی حالم گرفته شد (شخصیت مورد علاقه منه)

اون از پای هرشل و چشم گاورنر ... اینم از دست لنستر! امسال همه به دزدای دریایی علاقه مند شدن؟:Smiley10:
صورت تیرین و دست مریل و چشمای اوتو(سانز) رو هم اضافه کن! آره خداییش بیکارن اینا هم!!! :Smiley10:برای خودشون کلی دردسر گریم و جلوه های ویژه درست میکنن! احتمالا فیلنامه نویسا فک و فامیل گریموران!:Smiley14:

Why Me ?
04-17-2013, 08:50 PM
آقا اون آهنگ آخرش؟

یکی زحمتشو بکشه دیگه:Smiley17:

AR!@N
04-17-2013, 09:14 PM
آقا اون آهنگ آخرش؟

یکی زحمتشو بکشه دیگه:Smiley17:
The Hold Steady - The Bear And The Maiden Fair (http://www.mediafire.com/?9gmwzb35vzoouv0)
کیفیت خوبش نیست رو نت تا اومدن ساند ترک فصل 3 باید صبر کنی :Smiley17:

kingmiladkh
04-18-2013, 01:54 AM
مدتی بود که کارکترهای اصلی داشتند دچار مصونیت میشدند، اما این قسمت نشانه ای به ما داد تا همچنان به سرنوشت متزلزل شخصیت ها باور داشته باشیم، یک پایان خوب، میتونه خیلی چیز ها رو جبران کنه و این قسمت پایان خوبی داشت.

mahdi10539
04-18-2013, 02:29 AM
هر قسمت سریال یه نقطه اوج داره , نمیشه انتظار داشت که هر قسمت از اول تا آخر تو اوج باشه!

داستان اگه جاییش ضعیف میشه , میخواد آمادت کنه برا اتفاقی که قرار بعدا بیوفته.

از نظر من عالی بوده همه قسمتا , حتی وقتی که این حسو بهم میده که داره افت میکنه!

هر قلمرو پادشاهی داستان جذاب خودشو داره!

داستان , بازیگرا , دیالوگا و ... عالین

کاش میشد بالاتر از 10 بدم

SaRaL
04-18-2013, 02:46 PM
من اين روزا با محدوديت دانلود مواجهم و دير ديدمش. ولى بالاخره ديدم. قسمت هاي جالب رو دوستان گفتن, منم از اون قسمت صندلى ها خوشم اومد. قطع شدن دست جيمي هم که ديگه آخرش بود. به هر حال از بازيگراى مهمه و اينکه اينجورى دستشو قطع کنن جرئت ميخواد. ميخوام ببينم جيمي چجورى انتقام ميگيره.

NOjAN
04-18-2013, 04:03 PM
قسمت خیلی قشنگی بود. بالاخره خانواده ی کتلین و نشان خانوادگیشون رو دیدیم.. دوست دارم بیشتر در موردشون ببینم و بشنوم.
قسمت های مربوط به تیریون و پیشخدمتش و .. یه جورایی زمان پر کن بود و ربط مستقیمی به داستان نداشت. این اتحاد برادری هم به نظر آدمای خوبی می رسن, فکر می کنم آریا نسبت به فصل پیش جاش امن تره!

راستی این رو شناختین؟

http://picoup.ir/images/06551831741216988298.jpg

همون "سایمون" از سریال نخاله هاست:

http://picoup.ir/images/17034928011699377835.jpg

قطع شدن دست جیمی هم که دیگه هیچی!!! از نظر من "جیمی" شخصیت خاکستریه و با این که کارهای وحشتناکی ازش دیدیم (که معمولا هم در قبال خانواده ی استارک بوده) ولی به نظرم در حد خودش یه شرافتی داره. به طور مثال اهمیتی که تو این قسمت به "بریان" داد و برای محافظت ازش تلاش کرد یه نمونشه. به نظرم شخصیتی که از این به بعد ازش می بینیم کاملا درب و داغون و از هم پاشیدست!
جدا داستان جسارت زیادی داره و هربلایی که دلش می خواد سر شخصیت ها میاره!!

به این قسمت 9 می دم. (یه خوردش هم تحت تاثیر خود سریاله... نمی تونم به got نمره کم بدم :دی)

ali361
04-19-2013, 12:21 AM
به نظر من هر قسمت داره بهتر و بهتر میشه و جذابیتش بیشتر میشه....سکانس های خوبی هم داشت که همه ی دوستان بهشون اشاره کردن
خیلی منتظر حمله منس به دیوار بودم ...
به این قسمت 8 دادم

hadi2006mi
04-19-2013, 04:51 AM
من فصلهای قبلو پشت سر هم میدیم احساس میکنم برام جذابتر بود و خط داستانو از دست نمیدادم الان که هفته ای میبینم احساس میکنم سریال افت کرده واسامی رو که بکار میبرند یادم میره کی بودندخوبها وبدها رو قاطی کردم.اوج داستان این قسمت سکانس اخر و صحنه میز بود که چینش پر مفهومی داشت حدس میزنم این کوتوله اخر بسمته شمالیها میاد و از خاندانش رو بر میگردونه:Smiley69:

yaser63
04-19-2013, 01:00 PM
تیرین کالسی که مثل همه قسمتا عالی بودن.فقط اون لحظه که تئون گرفتن و میخواستن اونطوری حالشو بگیرن واقعا حیف شد که این پسره اومده نذاشت !

hosein_b
04-19-2013, 11:24 PM
به نظر من این چند قسمت اول این فصل فعلا خیلی چشمگیر نبود
امیدورام به مرور بهتر باشه
کجایی اسپارتاکوس!!

jacket
04-20-2013, 12:03 PM
به نظر من که عالی بوده تا اینجا . هرچند مقایسه ضعیف ترین قسمت got با سریالی مثل اسپارتاکوس واقعا خنده داره . مخصوصا این فصل آخرش که همش س ک س بود و خون !!!

smgh470
04-20-2013, 10:33 PM
سلام به همه.اپیزود سوم رو هم دیدم.راستش زیاد خوشم نیومد.به نظرم نسبت به 2 قسمت قبلی ضعیفتر بود.امتیازی که من به این قسمت میدم بین 5 تا 6 هستش.
1-اون سکانس چینش صندلی ها در حضور تایوین لنیستر خیلی خوب بود.ولی یک سوال.این تایوین چرا اینجوریه؟یک روز پسرش رومشاور پادشاه میکنه.روز بعدش اونو میندازه تویه اتاقک حقیر و بعدشم تحقیرش میکنه .باز روز بعدش بهش پست رئیس خزانه رو میده.فکر کنم رفتارش با تیرون به صورت زوج وفرده .روزای زوج خوبه روزای فرد بد یا بالعکس.:Smiley14:
2-اون سکانسی که سر اسب ها رو از بالا دیدیم شکل خاصی بود یا نه؟بعد 2تا سوال دیگه.مگه لرد مورمانت جلوتر از منس ریدر نبود.پس چرا منس زودتر به black gate رسید؟سوال دوم اینکه چرالرد مورمونت و همراهاش این کرستر کثیف رو نمیکشن.مگه بیشتر از یک نفره؟
3-تیون گریجوی هم که خدا بکشتش.اینقدر دوست داشتم اون یارو بهش یک تجاوز خفن بکنه ولی حیف اجل مهلتش نداد.
4-جیمی رو هم که خوب شد دستش قطع شد.تازه باید تقاص بیشتری بده.

Batlaghi
05-04-2013, 05:11 AM
ریتم این قسمت هم مثل سه قسمت قبل کند بود ولی سکانس های جالبی داشت که بهترینشون اونجا بود که دور میز نشستن و صندلی کشیدن تیرون، کلاا این کوتوله نباشه سریال حال نمیده.
اون پسره تو سریال نخاله ها هم نقش خوبی بهش دادن، خیلی ازش خوشم میاد تو misfits که عالیه امیدوارم بیشتر ببینیمش
کلیسی هم چه فکر پلیدی داره معلوم نیست احتمالا میخواد ارتش رو بخره و دوباره برگرده اژدهارو. پس بگیره
دست جیمی هم قطع شد! انتظار اینو دیگه نداشتم همین چیزاست که سریال رو متمایز میکنه
کلا تا اینجا که از فصلای قبل ضعیفتر بوده سریال ولی فکر کنم جلوتر که بریم خیلی بهتر میشه
من 8 میدم

Dark Angel
02-23-2014, 10:28 PM
قسمت خوبی بود ولی اصلا هیجان نداشت
خیلی دلم برای جیمی سوخت ...آخی الان یه دست نداره ....اوایل داستان ازش بدم میومد ولی کم کم ازش خوشم اومد...
واقعا کالیسی میخواد یکی از اژدها هاشو بده ؟ خیلی کار مسخره ای می کنه
کلا نسبت به قسمت قبل بهتر بود من 7 میدم