PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ سوم ، قسمتِ چهارم

AR!@N
04-22-2013, 07:17 PM
http://www.picoup.ir/images/65209186832537483089.jpg

Season 3 , Episode 4 | And Now His Watch Has Ended

فصل سوم ، قسمت چهارم | و اکنون نگهبانی او پایان یافت

تاریخ پخش : 21 آپریل 2013
خلاصه داستان اين قسمت : در انسوی دیوار تو کلبه کرستر اتفاقاتی میفته که منجر به مرگ کرستر میشه . در کینگز لندینگ هم واریس متوجه میشه که لیتل فینگر می خواد سنسا رو فراری بده . مارجری هم از سانسا می پرسه که می خواد با لوراس ازدواج کنه و به هایگاردن بره . در آستاپور هم دنریس دروگون رو برای خرید ارتش تحویل کرانزیس میده...

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2178772/)
.:dl-topic:. (http://tvworld.info/thread41107.html).:sub-topic:. (http://tvworld.info/thread41080-7.html)

AmiR RezA
04-22-2013, 11:04 PM
این قسمت قشنگ بود مخصوصا تیکه آخرش فوق العاده بود , توی قسمت های قبل یه حسی بهم میگفت این کالیسی زبون اون یارو که بهش تیکه می انداخت رو میفهمه که توی این قسمت معلوم شد . خوب اژدهاشم به طرف نداد که تقریبا قابل پیشبینی بود نا سلامتی Mother of dragon هسته :Smiley36:
چون سریال مورد علاقم هسته 10 میدم مثل همیشه!

Why Me ?
04-22-2013, 11:17 PM
یک کاری می کنند تا دل آدم به حال جیمی بسوزه!

اون پسره برن؟ بزرگ شده و دیگه دلنشین نیست !

دو تا حادثه مهم داشت: یکی کشته شدن فرمانده نایت واچ که باعث میشه اتفاقات اون ور دیوار فوکوس کنه روی جان که اینجوری بهتره و دومی هم عشق همه ما کالیسی بود که با جوانمردی برای خودش یک سپاه تهیه کرد.
------------------------------------
9 میدهم

HAMID13
04-22-2013, 11:25 PM
امیر رضا تیکه ی آخرش که خدا بود دنریس حرف میزد موهای تنم سیخ میشد خیلی خوب بود یعنی خیلی خوب بود
خوب حذف شدن شخصیت فرمانده مورمنت هم فک کنم شروع حذف شخصیت های این فصل مارتین باشه(من شخصا ازش خوشم میومد واقعا سورپرایز شدم)
جیمی(اینجاس که میگن شخصیت های مارتین خاکسترینا)دلم براش سوخت سرگذشتش چی میخواد بشه خدا ممیدونه
سانسا!!همه میخوان باهاش ازدواج کنن!!همه تو فکر شکست خوردن راب و گرفتن شمالن(از مادربزرگ مارجری خیلی خوشم میاد فکرش درسته)
تایوین لنیستر:واقعا با این شخصیت حال میکنم تنها کسی که میتونه این جافریه حرومی رو سرجاش بشونه همینه
تیان گریجوی:حرفاش تو اون تونله دلنشین بود اونجاییکه گفت سر پدر واقعیم تو کینگز لندینگ زدن ناراحت شدم کلا آدم بدبخت و لافی ایه و اون کسی که باهاش بود فک کنم اون حرومزاده ی روس بولتونه
دنریس:واقعا بهترین سکانس این قسمت مربوط به دنریس بود عالی بود مخصوصا حرف زدنش به زبان والریایی
9
خیلی هم آقایی

AR!@N
04-22-2013, 11:30 PM
چه حالی داد جیمی خرد شد با شت یکسان شد خیلی حال کردم ایشالا سر سرسی هم بیاد . تیریون خیلی کمرنگ شده :(( هیچ نقشی نداره این فصل .
اولنا تیرل هم زن خوب و جالبیه واقع گراست و تنها کسیه که تو کل سریال رو هیچی تعصب نداره . کلا این خانواده رو دوست دارم . مارجری هم جدا دختر خوبیه موذی بودنشم از رو ناچاریه دیگه با الاغی مثل جعفر نمیشه کار دیگه ای کرد . برن خط داستانیش افتضاحه واقعا خسته کنندهترین بخش داستان رو داره...
یادمه بعضیا قدیما یه حرفایی علیه کلیسی میزدن تو تاپیک بهترین شخصیت سریالی .... کجان اونا الان؟؟؟ رستگار شدین؟؟؟ تکه پرانی ؟؟ بی احترامی به بانو؟؟؟؟ (in your face hahahaha)
این نایتز واچ هم معلوم نیست چجوری این دیوار رو نگه داشته یه مشت ادم بدبخت خاک بر سر ریجتن از دیوار دفاع کنن . اونم از لرد کامندرشون عین مورچه لهش کردن . جان اسنو لرد کامندر شه یه کف مرتب :Smiley14:
(نگین اسپویل :| steward لرد کامندر معمولا لرد کامندر بعدیه)
خدا رو شکر از راب هم چیزی نشون نداد . خیلی جوگیر شده راب کلا . نمیشه تحملش کرد.
اون جایی که مقبره تارگرین ها بود رو واقعا قشنگ درست کرده بودن . قیافه جافری هم وقتی بانو مارجری خرش میکنه واقعا دیدنیه :))
سانسا هم که تا باز یه پسر دید جوگیر شد .
اوازه قدرت پادریک به لرد واریس هم رسید :))
دلم برای تیون هم سوخت بنده خدا از بچگی زجر کشیده . اونجا که گفت یه پدر واقعی داشتم اونم تو کینگز لندینگ گردنش رو زدن خیلی تاثیر گذار بود . امیدوارم عاقبت به خیر بشه

sawasa
04-23-2013, 02:31 AM
وانفسای تاریخ که میگن همینجاست
اون طرف دریا یه ارتش و سه تا اژدها و کسی که از خاندان تاج و تخته و تا حالا هم شکستی جلوش ندیده
این طرف هم ... تو پایتخت تایرل و لنیستر با هم دارن یکی میشن و با سیاست های مارجری شاه جفری هم داره محبوبیت پیدا میکنه و اگه مردم بیان پشتش این شاه نفرت انگیز بالاخره قدرتمند میشه،و اینم هست که اگه پول لنیستر ها و تایرل بیاد روی هم چقد میشه،البته وفاداری بینشون نخواهد بود ،بحث منافعه که الانم منافعشون یه جاست
از طرف دیگه راب مغرور و مغرور تر میشه،کاملن تبدیل شده به پادشاه شمال و دیگه هم مذاکره سرش نمیشه فقط نابودی میخاد
باز از یه طرف دیگه جان اسنو و وحشی ها دارن میان دیوار رو بگیرن،دیوار هم که الان صاحب نداره...وایت واکرها هم راه افتادن و... winter is coming
اتحاد برادری هم اصلن کارشون معلوم نیست،اگه از خدا منظورشون یه خدایی نزدیک به خدای آتش باشه باز پیچیده میشه...اگه نباشه هم که یه ارتش درست حسابی میتنون تشکیل بدن همینا و نه به عنوان قدرت اصلی ولی به عنوان بالاخره یه نیروی جنگی شرایطو تغییر بدن
بعید میدونم خدای آتش بیکار بشینه،قدرت جادو حتمن با نزدیک شدن جنگی که دنریس میخواد راه بندازه بیشتر میشه و استنیس دوباره حمله میکنه،شاید هم پیش بینی درست باشه و بشینه روی تخت،زنده یا مردش رو نمی دونم دیگه
یه سری آدم های تک هم هستند این وسط هرکسی سرنوشت به یه چیزی بستست و برا خودشون تلاش میکنن...جیمی و دختر گندهه،بچه های استارک،اونی که به آریا کمک کرد،واریس،بیلیش،حتی تا حدودی تیریون که نقشش کمرنگ شده،اون ف*حشه بیلیش و ...
اگه همه پیچدگی های این داستان،به علاوه بازی فوق العاده،آهنگ سازی،تصویر سازی و کارگردانی رو در نظر بگیریم و ده ندیم...راستش یه مقدار بی انصافیه
ای کاش زودتر این هفته تموم بشه:)

rahavix
04-23-2013, 03:28 AM
دیگه باید عادت کنیم که حوادث مهم رو آخر هر اپیزود ببینیم.
باز هم دم دنریس گرم که این اپیزود خسته کننده رو نجات داد! اگه بخش دنریس نبود به این اپیزود 6 یا 7 میدادم. الان فک میکنم که 8 خوب باشه.
امشب یه چیزی به ذهنم رسید که بیشتر بر میگرده به فصلهای قبل؛ به نظر من H B O بعضی جاها داره کم فروشی میکنه ( اصلا بهش ایراد نمیگیرم، چون این جور سریالها خیلی پر خرجند و اپیزود ها هم خیلی زیادند) مثلا یه بار جنگهای فصلهای پیش رو مرور کنید، کدوم لانگ شاتی رو از صحنه های جنگ دیدید؟ حمله استنیس به پایتخت رو که واقعا با دو تا صحنه ماستمالی کردن! البته این چیزا پشت دیالوگهای پر مغز سریال معمولا گم میشه.
بعضی جاهای مهم داستان رو هم خیلی ازش راحت میگذرن، مثلا توی فصل 1 اصلا کسی دقت کرد که چرا اولین صحنه ای که تایوین رو دیدیم، توی اردوگاه جنگی بود؟ اگه گفتین؟
یا اینکه چرا و چطور جیمی طی الارض کرد و از پایتخت توی چنگ استارکها گیر افتاد؟ هر دوی این شخصیت ها کاراکترهای مهمی هستند و نباید داستان ازشون سرسری بگذره. مثلا وقتی فرمان ند استارک به تایوین میرسید، باید حتما اون صحنه نشون داده میشد تا علت لشکر کشی و جنگ بین لنیستر و استارک مشخص میشد و یا علت رفتن جیمی به میدان نبرد هم باید روش کار میشد. البته همونطور که گفتم دیالوگها قوی و البته تعدد کاراکترها و لوکیشنها باعث میشه که بیننده زیاد این چیزا یادش نمونه.
به هر حال به نظر من در کنار برکینگ بد، این سریال بهترین سریال این یکی دو سال اخیره.
به این اپیزود هم به خاطر گل روی ماه جافری 8 میدم.:Smiley35:

mkanikzadeh
04-23-2013, 09:31 AM
بالاخره یه حرکت از مادر اژدها دیدیم. هر چند نقشه اش کاملا قابل پیش بینی بود ولی دیدنشم خیلی جذابیت داشت.
مسخرست ولی کم کم داره دلم به حال جیمی می سوزه!
حذف لرد مورمونت یکی از بخشای جالب این قسمت و کل فصل بود. شخصیتای اصلی این سریال بر خلاف سریالی مثل واکینگ دد خیلی خوب و بجا حذف میشن.

در کل سریال هفته به هفته داره بهتر میشه. این قسمت رو واقعا پسندیدم. 10 میدم.

jacket
04-23-2013, 11:55 AM
خب بازم میگم سریال فوق العادست و کار من شده صبح زود سه شنبه ها بیدار شم به عشق دیدن این سریال :Smiley41:
موضوع اول اینکه جالبی داستان همینطور که دوستان گفتن به خاکستری بودن کارکترهاست . شما در سپاه دشمانان شر فقط آدم های سیاه نمی بینید و یا اینکه در سپاه استارک ها هم تجاوز به زنان و بچه ها و کشتنشون رو میبینید که واقعیت این دنیاست . مثلا از اول هم اگر دقت کنین جیمی لنیستر آدم کاملا سیاهی نبود . تنها کسی بود که به Tyrion Lannister اهمیت می داد اما به خاطر پدرش مغرور بود و به قول Brienne of Tarth فقط نق می زد اما حالا داره واقعیت های زندگی رو درک می کنه و این می تونه ازش یه آدم بهتری بسازه . این فصل بر خلاف فصل قبلی که تاریک بود داره روشن میشه . تعداد آدم های خوب که قدرت گرفتن بیشتر شده . به نظر من فصل بعد اتحاد این نیروها در برابر وایت واکر هاست (البته فک کنم اژدها براشون کافی باشه :Smiley35: ) . امیدوارم The Hound قسمت بعد کشته نشه چون شخصیت بی مغز مورد علاقه منه :Smiley36: و یه چیز دیگه من از کشته شدن Jeor Mormont ناراحت نشدم . با اینکه آدم خوبی بود اما عقاید کهنه و قدیمی داشت . وقتی اون آدم احمق رو که به بچه هاش هم رحم نمی کرد رو می خواستن بکشن میگه نکشین نفرین میشیم !!! همون بهتر مرد بابا ! و اینکه بعضی صحنه ها کامل نشون داده نمیشه به نظر من به دلیل زیاد بودن کارکتر های داستان . اگر قرار باشه هر چیزی رو با جزئیات بخوان نشون بدن فک نکنم این سریال حالا حالا تموم بشه ( البته منکه آرزومه تموم نشه ) اما مسئله هزینه هم هست و به من فکر میکنم HBO تا بحال عالی عمل کرده و چیری کم نزاشته .

hassak
04-23-2013, 11:59 AM
ماشالا بچه ها همه رو گفتن و چیزی باقی نذاشتن. تنها چیزی که تو قسمت های جدید زیاد به نظرم میاد و یه جورایی مشکلیه که کاریش هم نمیشه کرد، زیاد بودن شخصیت ها و داستان های موازیه که تو یه قسمت به چن تاشون اصلا فرصت نمیشه پرداخته بشه. دو فصل اول رو چون یک جا دیدم این زیاد به نظرم نمیومد.
فک کن یه هفته بیاد و بره و یه قسمت پخش شه اونوقت مثلا از راب خبری نباشه. یا به همین ترتیب شخصیت ها و داستان های دیگه.
امیدوارم به سریال ضربه نزنه.

Admini3trator
04-23-2013, 03:28 PM
و یه چیز دیگه من از کشته شدن Jeor Mormont ناراحت نشدم . با اینکه آدم خوبی بود اما عقاید کهنه و قدیمی داشت . وقتی اون آدم احمق رو که به بچه هاش هم رحم نمی کرد رو می خواستن بکشن میگه نکشین نفرین میشیم !!! همون بهتر مرد بابا !.

بنظرت توی سریالی که پر از "جادو ، جادوگر و موجودات عجیب غریبه" ، نفرین خرافات و عجیبه ؟! حالا باید ببینیم چه بلایی سرشون میاد و نفرینشون چی هست !!

NOjAN
04-23-2013, 04:09 PM
زیاد بودن شخصیت ها و داستان های موازیه که تو یه قسمت به چن تاشون اصلا فرصت نمیشه پرداخته بشه. دو فصل اول رو چون یک جا دیدم این زیاد به نظرم نمیومد.
نه اتفاقا به نظرم به خاطر ماهیت داستانه و شیوه ی روایی جالبیه. مثل این می مونه که بگیم طولانی بودن ارباب حلقه ها به فیلمش لطمه زده. طبیعتا داستان خیلی پروبال داره و نمی شه تو یه قسمت به همه برسه.
=======================================
این قسمت قطعا از 3 قسمت قبلی خیلی قشنگ تر بود. باز هم یه شخصیت خوب دیگه مُرد!! سَم هم که این وسط به چیزی که می خواست رسید :Smiley36:
شخصیت جیمی رو کاملا خورد کردن, اون صحنه ای که توی گِل افتاد و اون نوشیدنی رو بهش دادن دیگه خیلی ناجور بود. :Smiley19:

این "لانا" خیلی شخصیت باحالیه. یه خورده کلیشه هست (تو هر دوتا سریال یه دونه از این پیرزنای باهوش رو می بینیم) ولی دیالوگ هاش خیلی زیبا هستن.

داینریس و اژدهاش هم چه کولاکی کردن \m/ خیلی حماسی و قشنگ بود سکانس های آخر.
البته این مورد هم قابل پیش بینی بود! همش فکر می کردم خُب وقتی ارتش رو داشته باشه می تونه خیلی راحت اژدهاش رو هم پس بگیره, ولی با این حال باز هم قشنگ بود.

امیدوارم تو قسمت بعد یه خورده از جیمی و بریان صحنه های اکشن ببینم.

10 می دم به این قسمت.

rolan
04-23-2013, 04:38 PM
با سلام... من به این قسمت 8 میدم ... در کل سریال جذابیه ولی یکی از دوستان خوب گفت که نکته منفی سریال هم به نظر من هم همین تعدد شخصیت هاست که البته زیاد هم منفی نیست چون سریال پربار میشه.... و این که به طرز مرموذی از این جافری متنفرم... !

Amir2009t
04-23-2013, 05:38 PM
بهترین اپیزود فصل سوم تا اینجای کار بود:Smiley35: شدیدا حال کردم با سکانس آخرش که مربوط به دنریس بود:Smiley10:

jacket
04-23-2013, 06:34 PM
بنظرت توی سریالی که پر از "جادو ، جادوگر و موجودات عجیب غریبه" ، نفرین خرافات و عجیبه ؟! حالا باید ببینیم چه بلایی سرشون میاد و نفرینشون چی هست !!
شایدم حرف شما درست باشه . تو همچین دنیایی هیچی بعید نیست اما Jeor Mormont نشون داد که نمی تونه تصمیم درست رو بگیره وقتی می دونست که داره پسرهاش رو به وایت واکرها هدیه میده جلوش رو نگرفت چون وحشی ها رو هنوز دشمن اولش میدید . وقتی بیشتر نیروهاش رو توسط وایت واکرها کشته شدن بازم نخواست جلوی این احمق رو بگیره . جان اسنو نا خواسته راه درست رو پیش گرفته با همکاری وحشی ها . وقتی که گفت " من می خوام برای سمتی بجنگم که برای زنده ها می جنگه "

HAMID13
04-23-2013, 07:30 PM
شایدم حرف شما درست باشه . تو همچین دنیایی هیچی بعید نیست اما Jeor Mormont نشون داد که نمی تونه تصمیم درست رو بگیره وقتی می دونست که داره پسرهاش رو به وایت واکرها هدیه میده جلوش رو نگرفت چون وحشی ها رو هنوز دشمن اولش میدید . وقتی بیشتر نیروهاش رو توسط وایت واکرها کشته شدن بازم نخواست جلوی این احمق رو بگیره . جان اسنو نا خواسته راه درست رو پیش گرفته با همکاری وحشی ها . وقتی که گفت " من می خوام برای سمتی بجنگم که برای زنده ها می جنگه "

داداش گلم ی موضوع رو شما در نظر نمیگیری اونم اینه که مورمنت میدونست که افرادش و خودش پشت دیوار به چی نیاز دارن(به کسایی مثل کرستر که جا برای خواب و استراحت بهشون بده-اطلاعات-و خیلی چیزای دیگه نتیجه اینکه به کسایی مثل کرستر پشت دیوار خیلی نیازه حالا ی سری اسکول نادون زدن یارو کشتن که چی!!!غذای خوب بدست بیارن!!!یا میخواستن جای مورمنت رو بگیرن!!!اگه دومی باشه که بحثش فرق میکنه ولی اگه اولی باشه بنظر من که حماقت کردن مورمنت تجربه داشت چیزی که بقیه ندارن و واقعا از حذفش ناراحت شدم

rahavix
04-23-2013, 08:05 PM
دوستان کسی میدونه این زبانهای بیگانه ای که توی سریال حرف میزنن، مثلا دوتراکی و والرینی چه زبانیه؟ ظاهرا خیلی شبیه آرامی و عبری هست. من که بعید میدونم به هیچ زبانی نزدیک نباشه.

VIVA THE ROCK
04-23-2013, 08:56 PM
بهترین اپیزود فصل بود تا الان ...
گفتگوی تیریون و واریس خیلی خوب بود .جنگ داخلی نایت واچها غیرمنتظره بود .این سانسا هم واقعا لوسه بر عکس خواهرش .تیون هم آخرش معلوم نشد کجاست .صحنه های دنریس هم حماسی و زیبا بود فقط حیف که نقش سر جورا کم شده .بی صبرانه منتظر نبرد سندور کلیگان عزیییز با سردسته برادرهود هستیم .منس و جان و راب و کتلین و لیتل فینگر و استنیس هم نبودن .و در آخر اینکه دوس دارم این جیمی لنیسترو ...:Smiley69:

Irag
04-24-2013, 01:55 AM
http://www.picoup.ir/images/51756647050767492425.jpg http://www.picoup.ir/images/28461342742314119924.jpg

من از بین دیالوگ‌ها از دو تا دیالوگ بیشتر خوشم اومد یکی دیالوگی که بین جافری و همسرش ردوبدل شد:

"گاهی اوقات خشونت بهاییه که برای به دست آوردن عظمت پرداخت می‌کنیم ... "

و دومی هم یه ذره کمدیه ولی خوشایند بود اونم در زمانی که نباید دیالوگ طنزی شنیده بشه! :

"هیچ وقت فکر نمی‌کردم "بنن" اینقدر بوی خوب بده!

خیلی خوب و با صبر و حوصله داره پیش میره خدا رو شکر افت نداشتیم و داستان بزرگ و داستانک‌های فیلم همگی جذاب هستند.

Hmv-
04-24-2013, 02:00 AM
خیلی حال کردم با این قسمت بیشتر با آخر اپیزود کالسی ...
یه حسی بم میگفت این به این راحتا اژدها رو به این مردکه کچل نمیده ...

جیمی هم که نابود شد .. سم هم از شورش فرار کرد ...

9 :Smiley30::Smiley41:

vahidking
04-24-2013, 05:13 AM
خوب منم دیدم ... این قسمت خوب بود ولی عالی نبود ...

جیمی به نظرم با این بلایی که سرش اومد و همچنین دیدن جهان واقعی بدون پدرش ، شخصیتش عوض میشه .
یکی از نکات مثبت سریال هم گفتگو های لرد بیلیش هست ، واقعا چقدر این مرد زرنگه .
ملکه سابق هم داره کاملا احساس خطر میکنه از نظر من .
و بریم سر 3 سکانس اخر سریال :

Jeor Mormont مرد و به نظرم خیلی چیز ها تغییر میکنه ، مرد با تجربه ای بود ، الان نایت واچ کاملا بی استفاده شد ... حق داشت از کشتن اون یارو بترسه ، چون داره به یه موجود عجیب و غریب غذا میده ، اونم چی ؟ بچه هاش رو ... کار عاقلانه نکشتن اون بود . و مهمترین قضیه اینکه حالا ک می خواد به اون سمت دیوار پیام بفرسته که واکر ها دارن میان ؟ از یه مشت مرد که واسه غذا آدم به این مهمی رو میکشن اصلا انتظار چنین چیزی ندارم .

بهترین سکانس به نظرم سکانس آریا بود همه چیز درباره این سکانس زیبا کار شده بود و دیالوگ هاش رو خیلی دوست داشتم ، شجاعت این دختر کم نظیره . سکانس عالی بود چیز دیگه نمیشه گفت.
وسکانس کالیسی هم واقعا حماسی بود .

ولی این قسمت من انتظار داشتم بیشتر درباره وارگ بودن برن بفهمیم ، نه فقط یه سکانس خواب ببینه و تمام . میشد سکانس نایت واچ رو خلاصه کرد و برن رو اضافه میکردن . دیگه بعد از دو قسمت انتظار داشتم بیشتر بدونم ... وقتی تو آنچه گذشت برن رو دیدم گفتم خوب به سلامتی دیگه دارن راجبش حرف میزنن ولی بعدش ناراحت شدم که نشد ...

اما یه نکته که جذابیت سریال رو نصبت به فصل های قبل کم کرده " قابل پیشبی بودن " ... تو قسمت قبل تا دیدم کالیسی اژدها رو داد گفتم : " این مرتیکه پتیاره :Smiley36: کارش تمومه "
برخلاف فصل های قبل مثلا کشته شدن ند استارک وقتی دیدم تو پایان کار نشون ندادن که سرش رو زدن ، پس قراره اتفاقی بیفته و تو قسمت بعد با کمال :Smiley10: دیدم که نه فاتحش خونده شد .

درکل این قسمت خوب بود ولی نه به خوبی قسمت قبل

jacket
04-24-2013, 10:53 AM
داداش گلم ی موضوع رو شما در نظر نمیگیری اونم اینه که مورمنت میدونست که افرادش و خودش پشت دیوار به چی نیاز دارن(به کسایی مثل کرستر که جا برای خواب و استراحت بهشون بده-اطلاعات-و خیلی چیزای دیگه نتیجه اینکه به کسایی مثل کرستر پشت دیوار خیلی نیازه حالا ی سری اسکول نادون زدن یارو کشتن که چی!!!غذای خوب بدست بیارن!!!یا میخواستن جای مورمنت رو بگیرن!!!اگه دومی باشه که بحثش فرق میکنه ولی اگه اولی باشه بنظر من که حماقت کردن مورمنت تجربه داشت چیزی که بقیه ندارن و واقعا از حذفش ناراحت شدم
به کسانی مثل کرستر تا وقتی که دشمن , وحشی ها بودن احتیاج بود نه وقتی که وایت واکرها پیداشون شد . کرستر در مقابل وایت واکر ها هیچ کمکی نمی تونست بکنه به جز اینکه با دادن پسرهاش یه لشگر تقدیم اونا کرد ( به قول خودش ۹۹ تا پسر !! )

اضافه شده در : 5 minutes

دوستان کسی میدونه این زبانهای بیگانه ای که توی سریال حرف میزنن، مثلا دوتراکی و والرینی چه زبانیه؟ ظاهرا خیلی شبیه آرامی و عبری هست. من که بعید میدونم به هیچ زبانی نزدیک نباشه.
اینجوری که من خوندم تو اینجور فیلم ها از زبان شناس ها کمک می گیرن برای ساخت زبان . مثل فیلم خدای حلقه ها که زبان اختراع کرده بودن براش .

osture
04-24-2013, 06:50 PM
این 10 دقیقه اخر اپیزود - فوق العاده بود
این همه سریال دیدم ...
تا به حال با هیچ سکانسی انقدر حال نکرده بودم -
--- دم همه ی سازندگان و نویسندگانش گرم که همچین سریال استثنایی خلق کردن ...

http://upload.tehran98.com/img1/tffeae9oqt345sqfmw4l.jpg
http://upload.tehran98.com/img1/fqpq1auv0oa1yeh8a15l.jpg
http://upload.tehran98.com/img1/r8ttxkuvwr0e2gy26srt.jpg

SaRaL
04-25-2013, 04:01 PM
کل داستان يه کم حوصله سر بر بود اين قسمت, تا اون صحنه ى آريا و بعدشم که چند دقيقه ى آخر و دنريس و .... به هر حال جبران کردن
کار دنريس که کاملا قابل پيش بيني بود ولى خوب درش آورده بودن.
يکسال منتظر مونديم و الان چهار قسمتش رفت! بقيش هم زود تموم ميشه, اون وقت بازم يکسال صبر

OMID40
04-25-2013, 07:24 PM
بی شک بهترین قسمت در این فصل بود

گفتنی ها رو گفتن

دقایق پایانی این قسمت خیلی جالب بود، ارتش به این بزرگی و چه طوری می خواد کنترل و نگهداری کنه ؟!

به این قسمت زیبا 9 میدم .

WalTer WhiTe
04-25-2013, 10:25 PM
همه داستان این قسمت یک طرف اون 5 دقیقه اخر یک طرف
واقعا اون 5 دقیقه بی نظیر بود و من لذت بردم و مخصوصا که دنریس حرف های اون یارو هه توی این چند وقت می فهمیده و چیزی نمی گفته جالب ترش کرد
یک چیزی رو دقت کردید هر وقت میخواد اژدها ها رو نشون بده بیشتر اژدها که به قرمزی می خوره رو نشون میده و زیاد اون دوتای دیگه رو تحویل نمی گیرن

جور مورمنت که واقعا هیف شد مرد کاش به این زودی ها حذف نمی شد
لرد بایلیش و زندگی قبلش که چطور اعضای حساسش اون طوری شده هم جالب بود
جیمی هم واقعا داره نقشش طوری میشه که مخاطب باهاش همزاد پنداری کنه و براش دل بسوزونه هر چند که ازش بدم میاد ولی این قسمت دلم براش سوخت

به نظر من نقطه ضعف این فصل فقط بزرگ شدن بیش از حد برندون در صحنه هایی که هست میباشد
کاش فصل های قبل صحنه های که باید بازی کنه این بچه رو فیلم برداری می کردند و الان کمی کوچکتر نشون داده می شد

به هر حال قسمت خوبی بود
و من به خاطر اون 5 دقیقه اخر 9 میدهم

mahdi10539
04-27-2013, 01:35 PM
دوستان همه عاشق صحنه های اکشنن

اگه قسمتی , صحنه ی ماورای طبیعی نداشته باشه باید انتظار امتیاز میانگین 7 داشته باشیم:Smiley15:

10 رو دادمت Game Of

از همه آپلودرهای عزیز و مترجم خوب این سریال متشکرم...

smgh470
04-27-2013, 10:42 PM
سلام بر همگی.آقا این اپیزود رو هم دیدم.اولاش فکر کردم مثل 2 قسمت قبل کم هیجان باشه ولی رفته رفته بر هیجانش افزوده شد.آخرش که اصلا قلبم تو حلقم بود.امتیاز من به این قسمت یه چیزی بین 8 و9 هستش.اما نظرات جزئی.
1-آقا این کیه تیون گریجوی رو دستگیر کرده؟هدفش چی بود از اون کار؟اون حرومزاده بولتن که نیست،نه؟
2- اون تیکه ی خواب برندون استارک به نظر شما مفهومش چی بود؟
3-این سانسا چرا اینقدر زودباوره؟قسمت اول که دیدیمش گفتم یک مقدار ظاهرا معقول شده ولی باز به اصل خودش یعنی ساده لوحی برگشته.جالب اینجاست هر پسر عذبی رو هم میبینه بهش دل میبنده اون از فصل اول که تا جعفر رو دید ناز و عشوه براش اومد اینم از لوراس تیرل.
4-این انجمن برادری هم پدیده ای هستن برا خودشون.همه دنبال تاج وتختن اینا دنبال صلح ودوستی.این "بریک دوندرین" هم باید شخصیت جالبی باشه.درخواست جنگ با سگ شکاری رو هم داد.کلا این سگ شکاری هم شخصیت باحالی داره هم صداش خیلی ابهت ویژه ای داره.فقط نمیدونم چه هدفی رو دنبال میکنه.
5-لرد مورمونت هم که کشته شد بنده خدا.من ازش خوشم میومد آدم پخته و معقولی بود.ولی از اینکه کرستر کثیف کشته شد واقعا خوشحالم. همش با خودم میگفتم این بشر چرا باید زنده بمونه که بالاخره کشته شد.سم هم که با عشقش فرار کرد.چمبه قلی چه جوری میخواد تو این سرما بدوه ودووم بیاره الله اعلم.
6-و اما قسمت هیجانی و حماسی این قسمت.دنریس دیگه از اون دختر لوس ضعیف به یک فرمانده قوی تبدیل شده.هرچند کاری که کرد قابل پیش بینی بود ولی خوب درآورده بودن این قسمت رو.اون یارو کچله هم خوب شد سوخت.تا باشه به ننه اژدهاها نگه ف ا ح ش ه.موسیقی این قسمت و تیتراژ پایانی هم که روح روانت رو مشت ومال میده.ماشائالله رامین جوادی.
در کل به شدت منتظر قسمت های بعدیم.چه جنگی بشه.به به.

Dark Angel
02-24-2014, 10:30 PM
قسمت قشنگی بود مخصوصا تیکه ی آخرش
من حس می کردم کالیسی زبون این مرده رو میفهمه ...
دلم برای جیمی خیلی میسوزه ...گناه داره بیچاره
اصلا فکر نمیکردم این فرمانده نایت واچ بمیره
من زیاد از صحنه هایی مربوط به برن هستن خوشم نمیاد
من خواستم8 بدم ولی اشتباه 7دادم