PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ سوم ، قسمتِ ششم

AR!@N
05-06-2013, 01:20 PM
http://www.picoup.ir/images/43748911042660167244.jpg

Season 3 , Episode 6 | The Climb
فصل سوم ، قسمت ششم | صعود

تاریخ پخش : ۵ می 2013
خلاصه داستان اين قسمت : وحشی ها همراه با جان به دیوار میرسن و سعی می کنن از دیوار بالا برن...

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2178788/)
.:dl-topic:. (http://tvworld.info/thread41107.html).:sub-topic:. (http://tvworld.info/thread41080-7.html)

jesus4u
05-06-2013, 04:00 PM
عاشق دیالوگ lord Baelish با اون کچله شدم....واقعا محشر بود !!

sawasa
05-06-2013, 04:32 PM
chaos is our ladder
many who try to climb it fail never get to try again, the fall breaks them and some are given a chance to climb but they refuse...
only the ladder is real the climb is all there is

صدای انگشت کوچیکه به علاوه آهنگ فوق العاده (هزار بارم بگم فوق العاده کمه) به علاوه تصویر
فقط همین

بعضیا میگن افت داشته این سیزن و انتظارات بیشتر بوده ولی GOT سریالیه که بارها دیده بشه و تو خاطره ها میمونه

UntouChable
05-06-2013, 06:43 PM
نامردا نزاشتن بفهمیم ننه اژدها ها چه کرد این قسمت ... این قیافه کینگ جافری الدنگ رو نمی دونم چرا دوباره نشون دادن ... حالمو بهم میزنه ای کاش ایدز بگیره بمیره

HAMID13
05-06-2013, 06:53 PM
سمول: ی چاقو تو دستش دیدم و مطمعنم هیچ چی تو این سریال بی دلیل نشون داده نمیشه(امیدوارم ی چیزی باشه تا سمول ازین بی خاصیتی دربیاد)

برن:میخواست بره پیش جان ولی با این وضعیت فک کنم سردرگم شد

جان:خدا رو شکر از دیوار بالا اومدن!! بچمون عاشق شده یعنی؟!!!عجب حالا این4تا رفتن بالا دیوار چه بکنن(بجز عشق بازی:دی)؟؟؟؟

ملیساندره:عجب حرفایی زد!!!گندری الان ممکنه چه اتفاقی براش بیفته؟؟؟با توجه به اینکه اولش نشون داد جادوگره به استنیس راجع به خون شاه و این چیزا میگه!!!آریا هم که قربونش برم خون از چشاش میباره:دی

تیان گریجوی:بدبخت ترین و بی شانس ترین آدم تو سریال بنظرم اینه(فقط اینکه اون یارو واقعا میخواد برن و ریکان بگیره و بکشه؟؟؟؟)

راب:با اینکه شخصیت مورد علاقمه ولی تاوان اشتباهشو ادمور بیچاره باید بده حداقل خوب شد که شعور داشت تشکر کرد(ارتشش اوکی شد باید دید کی میره واسه گرفتن کسترلی راک)

لرد بولتون:این دیگه چی میگه این وسط!!!مردک معلوم نیس کدوم طرفیه ولی جمله ی آخرش به جیمی خیلی قشنگ بود(امیدوارم درستون رو در مورد دراز کردن پا از گلیم یاد گرفته باشین)

تایوین:تنها کسی که مادربزرگه و هرکس دیگه را میتونه سرجاش بشونه همین بشره دمش گرم

حرف های لردپتیاره و واریس هم جای خودش

جالب بود
8
خیلی هم آقایی

mosyfay
05-06-2013, 07:26 PM
به نظرم این قسمت سعی کرد اتفاقات کوچیک ام تو خودش بگنجونه که زیاد موفق نبود ، سخت می شد فهمید که لیتل فینگر فهمیده که راس بهش خیانت کرده و قضیه نقشه تایرل ها برای ازدواج با سانسا رو به لنیستر ها لو می ده و بعد اونا تصمیم می گیرن تیریون با سانسا ازدواج کنه و بعد هم لیتل فینگر ، راس رو به جفری بخاطر خیانتش میفروشه که دیدید جفری چه بلایی سرش میاره .... ،
پاسخ به حمید : نمی خوام چیزیو اسپویل کنم ، فقط اینکه همون موقع که تو سیزن پیش سم چاقو ها رو پیدا می کنه می گه که اینو برای کشتن وایت واکرز ها ساختن ، پس حتمن با ارزشه ، و اینکه حول کسی که داره تیون رو شکنجه می ده کلی اتفاق خواهد افتاد و فوق العاده آدم وحشی ایه ! لطفا هی 9 و 10 ندین چون یه قسمت کولاک تو این سیزن وجود داره . (اشاره به rw )

Chandler Bing
05-06-2013, 10:52 PM
با خود سریال مقایسه کنم، 8 هم براش زیاده. تا اینجا که خیلی معمولی بوده فصل. امید داریم که با یه پایان عالیه کاری کنه که از این فصل به خوبی یاد کنیم.
حرف های لیتل فینگر خیلی خوب بود، با اون لحنش خیلی حرف هاش تاثیرگذار بود. تیریون هم همون چند سکانسی که بود خوب بود، رفت با سانسا حرف بزنه خیلی حال کردم.
کسل کننده ترین بخش داستان برن ـه. ادم خوابش میبره. البته برن تو این مسابقه با اون خیکیه رقابت نزدیکی داره.

javadth
05-06-2013, 10:54 PM
من ای گفتگوی آخر لرد بیلیش رو با او کچلو نفهمدیم
بیلیش سانسا رو نمیخواست و داشت گولش میزد که حواس بقیه رو پرت کنه ؟ این کشی آخرش داشت کوجا میرفت ؟ اصلا داشت میرفت یا میومد

rahavix
05-07-2013, 03:35 AM
جالب بود که این دفعه قسمت دیوار رو هی نشون دادند و نصفه نیمه ولش نکردن. منتظر بودم که ایگریت وقتی میاد بالا، دل و روده یارو رو سفره کنه که دیدم نه بابا از این دل و جیگرا نداره! لا اقل توی این اپیزود نداشت!:Smiley101: همه اش حواسش به این بود که جان این دفعه از کجا ماچش میکنه!:Smiley14:
خب بالاخره معلوم شد که دستور قتل تریون رو جعفر داده و نه سرسی.:Smiley26:
عشق من جعفر رو نشون ندادن، ندادن، یه دفعه ای در حال کشتن رز نشون دادن! آخه اینه چه بساطه! من دیگه این سریال رو بدون رز(راس) نمیبینم!:Smiley19:
8 دادم.

Ashkan_crash
05-07-2013, 03:42 AM
دیگه کم کم دارم شک می کنم این همون سریالیه که من یه زمان دیوانش بودم؟! همونی بود که پی در پی منو به هیجان می آورد؟! همونی بود که باعث می شد آدم بگه " the king in the north" نه فک نکنم این اون باشه اونی که من می دیدم چند تا داستان موازی و قوی داشت که هر کدوم بهترین شکل و بدون کمترین آب بندی خط اصلی داستان می رفت جلو تو 10 اپیزود اندازه 2 تا سیزن سریالای 23 قسمتی داستان برای گفتن داشت الان چی؟! اصلا حس می کنم داستان جلو نمی ره ....
7 می دم اونم نمی دونم برای چی می دم حقیقتش شاید برای زیبایی صحنه هاش و زیبایی دیوار که به خوبی به تصویر کشیده شده بود شاید به این امید که دوباره داستانی بودن این سریال شروع بشه .....

justUnited
05-07-2013, 03:53 AM
تنها دلیلی که هنوز به دیدنش رغبت دارم نوع کلام ودیالوگهای فوقالعاده سریال هست. کلی جملات تاثیر گزار داره. که اونم مدیون کتاب اصلی و نویسنده زبردستش هست.وگرنه از نظر جذابیت و کشش داستان این فصل زیاد جالب نبوده .

تقصیر خودشون هست این همه داستان موازی رو میخواهند توی 10 قسمت جا بدهند معلومه که خیلی جذابیت نداره مثل اینه که لقمه های غذا رو هر 10 دقیقه یکبار بخوری اینجوری کوفتت میشه.

کاش میزاشتم کل فصل پخش میشد اونوقت همه رو با هم میدیدم حتما جذابیت بیشتری داشت.

Ryan Tedder
05-07-2013, 11:56 AM
جافری دیگه چقدر میخواد منفور تر بشه خب ؟
آریا در آینده دیدن داره ... منتظر روزیم که جافری عروسی کنه و [اسپویلر] بشه !
درد دل های سرسی با داداشش خیلی تاثیر گذار بود ؛ حماسی ترین صحنه صحبت های بیلیش بود
و بهترین صحنه ی سریال هم اولین نگاه ایگریت به دنیای اون سمت دیوار بود .

WalTer WhiTe
05-07-2013, 02:08 PM
و آنگاه که ویروس ضد جذابیت رو در واکینگ دد کشفیدم به خود گفتم آیا این ویروس میتواند Got رو در هم نوردد و ویران کند؟
حال که نیمه ی فصل گذشته هست و 4 قسمت بیشتر باقی نماده باید اعتراف کرد که این ویروس واقعا بد ویروسیست:Smiley19:
خدا میداند این ویروس با بریکینگ بد میخواهد چیکار کند:Smiley59:
البته من یک نظریه ای داشتم که امتحان کردم و 100 درصد جواب گرفتم
واکینگ دد رو به یکی از دوستان که تا به حال ندیده بود دادم و هر 3 فصل رو در یک هفته دید
و بعد ازش پرسیدم کدوم فصل بهتر بود به من گفت فصل سوم . داشتم شاخ در می آوردم:Smiley10:
و بعد که فکر کردم دیدم اگر ما هم اگر این سریال رو ندیده بودیم و یک جا 3 فصل رو با هم میدیدم احتمالا این ویروس به مذاق ما نفوذ نمیکرد و بیشتر لذت می بردیم
به نظر من چون ما 10 قسمت می بینم و بعد یک دفعه ای سریال قطع می شود و باید یک سال صبر کنیم تا ببنیم باعث می شود که
اولا انتظار مون از سریال بالا بره دوما در طی یک سالی که می گذره سلیقه هامون تغییر کنه و این ویروس خیلی راحت در ما نفوذ میکنه و باعث دلسردی ما از سریال میشه

این قسمت فقط صحبت های تایوین و مادربزرگه با حجاب بمون بسیار زیبا بود
ولی خدایی عجب موجودی هست این تایوین .واقعا از طریقه برخودش با دیگران لذت می برم.کاملا سرسی و تریون رو آچ مز کرده:Smiley35:
تیون بنده خدا هم که انگشت مبارک رو به فنا داد بی انصاف همچنین انگشت رو خراش داد دلم ریش ریش شد خیلی چندش بود اون صحنه
خوب یکمی از جفری حرامزاده ی مادر به خطا بگیم:Smiley36:
خیلی بی شرفه این موجود. عوضی تو این سن این قدر سنگدله بزرگ بشه چی میشه .شانس بیاریم بکشنش وگرنه من توی فصل های دیگه نمی تونم این عوضی رو تحمل کنم:Smiley15:
دنریس هم که نباشه انگار یک وزنه ی 500 کیلویی روی سریال داره فشار میاره و ویروس رو فعال تر میکنه.
امیدوارم توی این 4 قسمت باقی مونده سریال چیزی برای گفتن داشته باشه

ولی چون نداریم من 8 میدهم

elfdante
05-07-2013, 07:46 PM
کارگردانی نه چندان خوب کاملا رو این فصل تاثیرش رو گذاشته چون داستان این فصل باید خیلی قوی تر از این ها روایت بشه ولی مثل اینکه اینطوری نمیشه و 4 قسمت هم بیشتر نمونده

sir bob paisley
05-08-2013, 12:02 AM
ضعیف ترین اپیزود تمام فصل ها

HaaMeeD
05-08-2013, 12:14 AM
خیلی قسمت آروم و بی سر و صدایی بود به نظر من یه جاهاییش حوصله ام سر رفت اما اون تیکه آخر و دیالوگ های آخرش محشر بود فوق العاده شده بود با لحن بلیش و موسیقی عالیش
کسی میتونه اصل موسیقی ان سکانس رو پیدا کنه؟

NOjAN
05-08-2013, 12:25 AM
فکر می کنم توقعات خیلیا نسبت به این سریال "اسپارتاکوسی"ـه. در صورتی که سازنده ها توی مصاحبه های قبل از فصل هم گفته بودن که این فصل بیشتر حول شخصیت ها می گرده و مثل فصل قبل جنگ و .. در کار نیست. من که هنوز هم از دیدنش لذت می برم. دیالوگ ها قوی, داستان گیرا, بازی ها خوب.
قبول دارم این قسمت نسبت به دو قسمت قبلی ضعیف تر بود, ولی باز هم خوب بود.

پس معلوم شد خویشاوندی که ملیساندرا به استنیس می گفت این گندریه! لاکی بسترد :|
این جان اسنو و ایگریت اصلا به هم نمی یان. دختره خیلی منحرفه!
پسر کاستارک هم عجب موجود سادیسمی ایه. بیچاره کرده این تیونو :Smiley36:

سکانس های آخرش هم با جملات بیلیش واقعا عالی بود. مو به تن آدم سیخ می کنه.

من 8 می دم به این قسمت.

AmiR RezA
05-08-2013, 12:32 AM
این اپیزود نسبت به اپیزود های قبل کمی ضعیف تر بود ولی بازم من دوستش دارم وقتی این سریال رو تماشا میکنم یه حس خوبی بهم میه!
اون تیکه که تیریون صحبت میکرد خیلی جالب بود :
" وقتی جیمی برگرده! سر لوراس ممکنه به بیماری شمشیر در شکم دچار بشه ...
وقتی که جیمی برگرده, اره ولی کی قراره برگرده؟ اون بیرون یه جاییه.
چه جیمی باشه چه نباشه من گاییده شدم:Smiley36: "

به خاطر همین تیکه بازم 10 میدم

Irag
05-08-2013, 02:04 AM
پسر کاستارک هم عجب موجود سادیسمی ایه. بیچاره کرده این تیونو

من در کل رضایت بسیار خاصی از سکانس این دوتا داشتم باید فیلم در موقعیت و لحظات و پلان های کثیف و چرک و سیاه بیشتری تمرکز کنه.
من چنین انتظاری از این سریال دارم یه جورایی مثل فصل اول این فصل با این قسمت ها زیاد چنگی به دل نمی زنه.

http://www.picoup.ir/images/25745689307179608484.jpg

*قوانین مشت من هم قراره دندونای تو رو به عقد هم دربیارن!*
:Smiley35::Smiley35:

DixoN
05-08-2013, 02:50 AM
و آنگاه که ویروس ضد جذابیت رو در واکینگ دد کشفیدم به خود گفتم آیا این ویروس میتواند Got رو در هم نوردد و ویران کند؟
حال که نیمه ی فصل گذشته هست و 4 قسمت بیشتر باقی نماده باید اعتراف کرد که این ویروس واقعا بد ویروسیست
خدا میداند این ویروس با بریکینگ بد میخواهد چیکار کند
البته من یک نظریه ای داشتم که امتحان کردم و 100 درصد جواب گرفتم
واکینگ دد رو به یکی از دوستان که تا به حال ندیده بود دادم و هر 3 فصل رو در یک هفته دید
و بعد ازش پرسیدم کدوم فصل بهتر بود به من گفت فصل سوم . داشتم شاخ در می آوردم

دوست عزیز ویروس رو خوب اومدی :Smiley36:
تو عمل هم کسی که یک جا همه ی سریال واکینگ دد رو دیده و گفته فصل 3 بهترینه باهاش موافقم...
فکر میکنم این ویروسی که میگی واسه سریال نیست ... خود ما به این ویروس مبتلا شدیم

همون the walking dead که انقدر میگین افت داشت نمره میانگین منتقد های معروف براش اینطور بود :
فصل اول : 82 از 100
فصل دوم : 80 از 100
فصل سوم : 82 از 100
منبع:
The Walking Dead (TV series) - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/The_Walking_Dead_(TV_series)#Critical_reception)

جدا آدم به تعجب میاد ...
Game of thrones قشنگ نیس ... The Walking Dead قشنگ نیس ... کلا چی قشنگه؟! معیار قشنگی چیه؟!
اینا همه سریالایی هستند که با یک داستان قدرتمند ساخته میشن و هر قسمت چیزی در حد 3 - 4 میلیون دلار خرجشون میشه فقط و فقط واسه این که ما ببینیم و لذت ببریم

9 میدم به این قسمت ...
نکات مثبت زیاد داشت ... انقدر هم منفی گرا نباشید... هنوز هم تو اوجه...
تنها مشکل این قسمت شروع بسیار کندش بود. اما در ادامه عالی شد...

OMID40
05-08-2013, 02:51 AM
بعد از دو فسمت خوب این قسمت ضعیف تر بود
ولی سکانس پایانی بسیار زیبا بود
دیالوگ های خوبی در این قسمت رد و بدل می شد

7

SaRaL
05-08-2013, 04:26 AM
به نظر من خوب بود این قسمت. اصلا کلا هر قسمتی که آریا رو داشته باشه خوبه! :Smiley35:
لرد بیلیش هم که حسابی ترکوند. معلوم نیست چی تو فکرشه.
سانسا هم که از روز اولی که دیدمش اعصاب منو خورد کرده! یکی دو قسمت تو این فصل یه کم سر عقل اومده بود، حالا باز شده همون دختر اعصاب خورد کن اول سریال! ولی یه چیزی جالبه که روز به روز خوشگل تر میشه این دختر!:Smiley35:
فصلای قبل بچه های لنیسترا کلا نقششون پررنگ تر بود، الان اون دو تا کمتر شده نقششون، کلا دارن رو جیمی مانور میدن و این دید جدید از جیمی رو به وجود آوردن
از ترکیب جان اسنو و این دختره خوشم نمیاد. یهو کل معصومیت جان اسنو رو ازش گرفته انگار...
اون چاقو هم که اول اپیزود دست سم بود هم باید یه چیزی تهش باشه و الا نشون دادنش بی مورد بود.
راستی خبری از وایت واکرها نیست. فصل قبل که اونجوری تموم شد فکر میکردم بیشتر در مورد اونا حرف بزنن ولی شش قسمت گذشت و تقریبا هیچی به هیچی...
کلا خوب بود. از نظر من 8.5

Irag
05-08-2013, 04:31 AM
از ترکیب جان اسنو و این دختره خوشم نمیاد. یهو کل معصومیت جان اسنو رو ازش گرفته انگار...

مثل اینکه همگی بابت این قضیه به یه اتفاق نظری رسیدن. من هم به شدت از درگیری جان اسنو با این موقعیت بیهوده از اون شخصیت محکمش دلسرد شدم!

*فقط یه سوال جافری (شاه) چرا اون زنه رو کشته بود؟ من دقیقا این ماجراش رو به خاطر ندارم.

prongz
05-08-2013, 09:59 AM
و بعد که فکر کردم دیدم اگر ما هم اگر این سریال رو ندیده بودیم و یک جا 3 فصل رو با هم میدیدم احتمالا این ویروس به مذاق ما نفوذ نمیکرد و بیشتر لذت می بردیم
شما فقط پایان بندی فصل اول و اون اتفاقات cdc رو بزار کنار پایان بندی فصل سوم جوابت رو می گیری

Admini3trator
05-08-2013, 10:17 AM
*فقط یه سوال جافری (شاه) چرا اون زنه رو کشته بود؟ من دقیقا این ماجراش رو به خاطر ندارم.

مشکل روانی داره ! دوست داره زنا رو شکنجه کنه !!!

اضافه شده در : 8 minutes

حب مشکلی که من تو این سریال دیدم : شخصیت پردازی اضافی و خط داستانای اضافیشه !! مثلا میاد رو یه شخصیت کلی کار میکنه ، چند فصل میارتش جلو بعد یهو حذفش میکنه ، بدونه اینکه اوون شخصیت نقش خاصی رو تو داستان داشته باشه ! مثلا همین دختره "رز" که جافری کشتش ، از فصل 1 روش کار شد و شخصیت پردازیش کردن بعد به همین سادگی بدونه اینکه کار مهمی تو سریال کرده باشه حذفش کردن ! یا مثلا اون یارو تپله رفیق جان ! از فصل یک تا حالا تو سریاله بدونه اینکه کار خاصی انجام بده ! الان هم که بهش یه خط داستان جدا دادن !! خب بجا اینا میتونستن داستان شخصیتای اصلی رو جلو بیارن ، تو همین قسمت بجا این تپله میتونستن دنریس رو نشون بدن !
بعد میان میگن وقت کم داریم نمیتونیم به همه برسیم ! :Smiley36:

shah
05-08-2013, 02:52 PM
man hes mikonam kam kam mikhad neshon bede ghodrate zanharo va toie estrateji jang azash estefadeh mikone karekterhaie zananaro ... vali in fasl zaif tar az fas hale ghablie vali dar entezare fasle 4 bayad hatman fasle 3 roo donbal kard .... mamnono moteshaker az to be khatere zahamatet NOjAN.....

Irag
05-08-2013, 09:40 PM
مشکل روانی داره ! دوست داره زنا رو شکنجه کنه !!!

به نظرم باید علتش بیشتر از این سادیسم ذاتیش باشه مثلا از خبرچینی کردن و جاسوسی کردن این یارو زنه خبردار شده بود.

AR!@N
05-08-2013, 10:10 PM
از ضعیف ترین قسمت های سریال بود . ارزش نداره چیزی در موردش بنویسم . فقط بدونین که فیلم نامه این قسمت رو خود جرج مارتین نوشته بود. صحبت های بیلیش و صحنه های ملیس و اریا هم خوب بود . ۷ میدم .(هنوزم از ۹۹٪ سریال ها بهتره.

"Chaos isn’t a pit. Chaos is a ladder. Many who try to climb it fail and never get to try again. The fall breaks them. And some are given a chance to climb, they cling to the realm or the gods or love. Only the ladder is real. The climb is all there is."

javadth
05-08-2013, 10:22 PM
اون چاقو هم که اول اپیزود دست سم بود هم باید یه چیزی تهش باشه و الا نشون دادنش بی مورد بود.
راستی خبری از وایت واکرها نیست. فصل قبل که اونجوری تموم شد فکر میکردم بیشتر در مورد اونا حرف بزنن ولی شش قسمت گذشت و تقریبا هیچی به هیچی...
کلا خوب بود. از نظر من 8.5

سَموِل تارلی
در ادامه او "دراگون گلاسِ" (اژدهای شیشه‌ای) "اُبسیدیَن" را پیدا می کند

9353980174
05-08-2013, 11:12 PM
واو
معلوم میشه زیاد تو بحث سیاست نیستین
باو این قسمت نکات ریز بسیار زیاد داشت
از مسئولین اکران انتظار نداشتم :))
من عذر خواهم :)) d:

خوب بریم سراغ داستان ببینیم از اول چه نکات ریزی داشت

به اشتراک گذاشتن تجارب توسط گیلی و سمول، واقعا جالب بود. کم کم دارن همدیگه رو میشناسن و تازه شاهد یک برگ برنده توسط سمول بودیم که همون سرنیزه قدیمی (شیشه اژدها) هستش و منتظریم ببینیم چه داستانی با اون خلق میکنه. اولین لحظه ای هم بود که افراد این ور دیوار انتظار اونور دیوار رو میکشن.
یک سوال البته پیش میاد برای بیننده، اون هم اینکه وایت واکرها در انتهای فصل پیش جلوی دیوار بودند. الان کجا هستن؟ عملا یا جان اسنو اون ور دیوار میوفته به چنگ اونا یا باید هنگام رسیدن به دیوار با هم برخورد میکرند. خدا میدونه (و البته کسایی که کتاب رو خوندند :)) )

صحنه پوست کندن خرگوش 2 تا چیز نشون داد، یکی تضادها و نزاعهای درونی گروه همراه برن، یکی هم نشون دادن توانمندی برن برای حل اختلاف و رهبری. جالبیش اینجا بود که این گروه داشتند به سمت دیوار و جان اسنو فرار میکردند ولی پسره خواب جان اسنو رو دید و فهمید که جان اون طرف دیواره و نکته مهم اینه که دور و بر جان دشمن دیده شد، شاید این حرف مسیر حرکتشونو عوض کنه

ترجمه خودم: تو حتی موقعی که وارد خیمه منس ریدر شدی هم به گذشته و عهد و پیمان خودت پایبند موندی
آیا فقط دختره فهمید این قضیه رو یا بقیه هم میدونند؟ از آخر جان به کدوم طرف دیوار وفادار میمونه؟

ملیساندرا وارد صحنه شد و آهنگر رو برد که یقینا بچه حرومزاده پادشاهه و همچنین معجزات خدای آتش رو هم دید و فهمید که مرده هم میتونه زنده کنه
سیاهی در بطن آریا هم نقطه ابهام و تا حدی کلیفهنگر هستش.
پیش بینی ملیساندرا جادوگر: افراد زیادی از خاندان استارک کشته خواهند شد (چشمان قهوه ای، آبی و سبز که تا ابد بسته خواهند شد).

شکنجه گر تایرون هم دیوانـــــــس، من گفتم الان دم و دستگاه تایرون رو میکنه میزاره کف دستش، تا حدی شخصیت سیاهش با شخصیت سیاه من انطباق داره و ازش خوشم میاد.
منتظرم بدترین بلایا سر تایرون بیاد تا یه کم التیام بشه بر دردهایی که ایجاد کرده.

یعنی نمیشه 3-4 تا زن گرفت؟ من بودم این زنه رو میگرفتم، بعد جنگ هم طلاقش میدادم یا میکشتمش یا در بدترین حالت نگهش میداشتم و چتد تا زن دیگه هم میگرفتم

حالت روحی کینگ اسلیر رو دیدید؟ یعنی صحنه ای که چنگال فرود اومد روی گوشت توی بشقابش مساوی بود با قطع بودن آب در هنگام ....

لحظه جنگ سیاست و قدرت هم جالب بود، هم پیرزنه و هم پیرمرده افراد قدرتمند و سیاستمداری بودند، ولی جالب بود که سیاست کاری پیش نبرد و مغلوب کسی نبود جز فردی که ضعیفتر بود و واقعا محشر به تصویر کشیده شده بود.

ها ها ها :)) پسره چقدر بوق بود :)) جلو سانسا هی سوتی میداد، در مورد تصوراتش از عروسی که تو ذهنش بود کلی خندیدم، داشت میرفت که بگه شاهزاده رویاهایم بر روی اسب سفیدی بیاید و من را ببرد که از توهم در اومد و گفت عروس رویاهام که شما باشید رو میام میبرم.

تیریون حرکت جالبی کرد، میخواست جلوی معشوقه اش خبر رو به سانسا نده ولی نتونست مانع رخ دادن این فاجعه بشه

لرد بیلیش و کچل بابا هم که دیالوگهای محشری داشتند، فقط حیف که جادوگری که حسن کچل اسیر کرده بود رو نشون نداد

Admini3trator
05-08-2013, 11:27 PM
یعنی نمیشه 3-4 تا زن گرفت؟ من بودم این زنه رو میگرفتم، بعد جنگ هم طلاقش میدادم یا میکشتمش یا در بدترین حالت نگهش میداشتم و چتد تا زن دیگه هم میگرفتم

منظورت کدوم زنه ؟! سرسی ؟!

mahdi10539
05-08-2013, 11:31 PM
گفتنی ها رو دوستان گفتند ما هم خوندیم و استفاده کردیم!

اما امتیازایی که دوستان به این قسمت دادند !!!

فکر میکنم دوستانی که از 8 نمیگم ، اما از 7 پایینتر دادن خودشونو اذیت نکنن، برید یه سریال دیگه ببینید که بتهون حال بده

9353980174
05-09-2013, 12:05 AM
منظورت کدوم زنه ؟! سرسی ؟!

رزالین
دختر لرد فریه که پسراشو فرستاده بود در مورد یکی کردن لشکراشون با استارکها صحت کنه
پیشنهاد رو در صورتی میپذیرفتند که هارنهولد رو به اونا بسپارند و خواهرشون هم به عقد لرد ادمیرل در بیاد

mosyfay
05-09-2013, 02:10 AM
لیتل فینگر فهمیده که راس بهش خیانت کرده و قضیه نقشه تایرل ها برای ازدواج با سانسا رو به لنیستر ها لو می ده و بعد اونا تصمیم می گیرن تیریون با سانسا ازدواج کنه و بعد هم لیتل فینگر ، راس رو به جفری بخاطر خیانتش میفروشه .... , لیتل فینگر تو دیالوگاش می گه مه جفری به همچین تجربه هایی علاقه داره

ali_n540
05-09-2013, 03:41 AM
گفتنی ها رو دوستان گفتند ما هم خوندیم و استفاده کردیم!

اما امتیازایی که دوستان به این قسمت دادند !!!

فکر میکنم دوستانی که از 8 نمیگم ، اما از 7 پایینتر دادن خودشونو اذیت نکنن، برید یه سریال دیگه ببینید که بتهون حال بده
دقیقا من برا این دوستان پیشنهادم سریالهایی مثل ومپایر یا تو هیجان بیشتر فرار از زندانه اپیزود به این زیبایی رو می گند ضعیف. سریال قرار نیست اسپارتاکوس باشه که.
این اپیزود وارد جزئیات زیادی شد که مقدمه ای برای اتفاقات آینده هست و وجود این اپیزود و اپیزودهایی که کند پیش می ره لازم و حیاتی می باشد.

jesus4u
05-09-2013, 12:43 PM
نامردا نزاشتن بفهمیم ننه اژدها ها چه کرد این قسمت ... این قیافه کینگ جافری الدنگ رو نمی دونم چرا دوباره نشون دادن ... حالمو بهم میزنه ای کاش ایدز بگیره بمیره

یاد یه جمله از louis ck افتادم که میگه...
I hope he runs into an AIDS TREE
:Smiley14:

اضافه شده در : 1

کی یک داده!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :Smiley10:

saeed_iri
05-09-2013, 06:37 PM
قضاوت در مورد این فصل هنوز زوده اما این دو اپیزود آخر بیشتر بر مبنای دیالوگ بود بر خلاف سیزن 1 و 2

Why Me ?
05-09-2013, 09:44 PM
آخر سر دیدمش!سرعت دانلودم از 35-40 شده بود 3-7 کیلوبایت- 3 روز طول کشید تا دانلودش کنم

اما خود سریال:

Boring!:Smiley15:

وقتی هری پاتر و ارباب حلقه ها رو می ساختند ، چند تا شخصیت اضافی رو که تو کل داستان نقش نداشتند حذف کردند ، چون زمان رو کم میاوردند. اینجا هم باید یک همچین کاری رو می کردند= اون پسر خیکیه و برن واقعا اضافه هستند!

کلا 1 دقیقه صحبت های اون دو تا هفت خط در آخر سریال بود که باعث شد یکم روحیه بگیرم برای قسمت های بعدی!

------------------------------------------------------------------------------------------------
6قسمت گذشت و هنوز جیمی نرسیده خونه!
6قسمت گذشت هنوز که هنوزه سانسا تکلیفش با خودش معلوم نیست
6قسمت گذشت هنوز استینس و اون زن قرمزه دنبال دلیل برای شکستشون تو قسمت 9 فصل قبل می گردند
6قسمت گذشت و تازه جان دوباره برگشت به دیوار! اون هم بدون مندس!

یک نگاه کلی که داشته باشیم فقط داستان کالیسی رفته جلو و برای خودش یک ارتش دست و پا کرده
--------------------------------------------------------------------------------------------
6

AR!@N
05-09-2013, 10:18 PM
وقتی هری پاتر و ارباب حلقه ها رو می ساختند ، چند تا شخصیت اضافی رو که تو کل داستان نقش نداشتند حذف کردند ، چون زمان رو کم میاوردند
هری پاتر کل سریال از زاویه دید یک یا نهایتا وقتی که از چشن مار داستان دیده میشد ، 2 شخصیت بود . ارباب حلقه ها نه در این حد ولی تعداد شخصیت ها زیاد نبود .
تو رمان نغمه ای از آتش و یخ داستان از دید این ها بیان شده.
Cersei - Tyrion - Jaime - Daenerys - Brienne - Catelyin - Ned - Robb - Brandon - Davos - Melisandre - Jon - Arya - Sansa - Theon Greyjoy - Samwell
توی فصل های بعد هم قسمت هایی هست که مثلا از دید یارو یک بار داستان بیشتر نقل نمیشه ( مثل اتفاقاتی که توی دورن میوفته و از دیدن کاپیتان محافظین دیده میشه )
اگه اونارو حساب نکنیم تا آخر کتاب سوم داستان از زبون 16 نفر بیان میشه ( بیشتر هم میشه جلوتر) . بعدش بعدش همه این داستان ها هم به هم گره میخوره و اصلا نمیشه چیزی رو حذف کرد.
هری پاتر آخر هر کتاب داستان یک جورایی تموم میشد و کار واسه سازندگان راحت تر بود ولی تو این سریال آخر هر کتاب تازه داستان شروع میشه ، مارتین رو هم که حتما شناختین تا الان آدم قابل پیش بینی ای نیست.
بهتر میشه هنوز به هیچ کدوم از اتفاقات درست حسابی کتاب نرسیدیم

NOjAN
05-10-2013, 12:13 AM
سوالی که بعد از 3 فصل برام باقی مونده اینه که دسیسه ی قتل بِرَن واقعا به دست تیریون بود؟ یا کترین در اشتباه بوده؟ چون خنجری که پیدا شده بود رو می گفتن مال تیریونه!
چون تیریون توی این 3 فصل آدم خوب و عادلی نشون داده خودشه, ولی بعید هم نیست به خاطر مصلحت خانوادش دست به چنین کاری هم بزنه!

AR!@N
05-10-2013, 12:24 AM
سوالی که بعد از 3 فصل برام باقی مونده اینه که دسیسه ی قتل بِرَن واقعا به دست تیریون بود؟ یا کترین در اشتباه بوده؟ چون خنجری که پیدا شده بود رو می گفتن مال تیریونه!
چون تیریون توی این 3 فصل آدم خوب و عادلی نشون داده خودشه, ولی بعید هم نیست به خاطر مصلحت خانوادش دست به چنین کاری هم بزنه!
اسپویلر داره :Smiley69: مال همین فصله احتمالا. عین متنش تو اسپویلر هست

Cersei:"Of course we were alone. Us and the children." Cersei removed her hairnet and draped it over a bedpost, then shook out her golden curls. "Perhaps Myrcella sent this man with the dagger, do you think so?"

It was meant as mockery, but she'd cut right to the heart of it, Jaime saw at once. "Not Myrcella. Joffrey."

Cersei frowned. "Joffrey had no love for Robb Stark, but the younger boy was nothing to him. He was only a child himself."

"A child hungry for a pat on the head from that sot you let him believe was his father." He had an uncomfortable thought. "Tyrion almost died because of this bloody dagger. If he knew the whole thing was Joffrey's work, that might be why..."

پ.ن من نمیدونم چرا یادمه این خنجر مال پیتر بیلیش بود . چت زدم آیا؟ یادمه با کتلین تو خانه فساد در موردش صحبت می کردن....

eli99
05-10-2013, 12:29 AM

تیریون هیچ نقشی تو اتفاقی که برای برن افتاد نداشته...بعدها متوجه قضیه میشید!تو کتاب فکر کنم اواخر کتاب 3 معلوم میشه!

به احتمال 99% کار همون کسیه که جان ارین رو کشت . اسپویلر داره :Smiley69:
قاتل جان ارن کس دیگه ای بوده... فهمیدنش برای من که بسیار شک آور بود!

sawasa
05-10-2013, 12:30 AM

تیریون قبلا تو یه قسمت گفت که به نظرت اگه کار من بود با خنجر خودم این کارو می کردم؟بعید میدونم،احتمالا جیمی بوده،الان مظلوم شده این بشر وگرنه خیلی آدم علیه السلامی هم نیست

HAMID13
05-10-2013, 01:25 AM
پ.ن من نمیدونم چرا یادمه این خنجر مال پیتر بیلیش بود . چت زدم آیا؟ یادمه با کتلین تو خانه فساد در موردش صحبت می کردن....
اگه درست یادم باشه تو سریال اینطوری بود که خنجره مال بیلیش بود بعد سر شرط بندی اونو میبازه به تیریون
ولی منم فک نمیکنم دسیسه مرگ برن کار تیریون باشه

javadth
05-10-2013, 04:26 PM
اگه درست یادم باشه تو سریال اینطوری بود که خنجره مال بیلیش بود بعد سر شرط بندی اونو میبازه به تیریون
ولی منم فک نمیکنم دسیسه مرگ برن کار تیریون باشه

تیریون توی فصل اول قسمت های اولیه گفتش که ، خونواده برای من از همه چیز مهمتره ، ولی توی اونموقع اصلا نمیدونست که خواهر و برادرش شلوغ کاری کردن و برن اونا رو دیده

JenabPargaar
05-13-2013, 11:54 AM
من بر خلاف نظر بقیه این قسمت رو از بقیه اپیزود های این فصل بیشتر دوست داشتم
مخصوصاً صحنه های بالا رفتن از دیوار که واقعاً با شکوه بود

Dark Angel
02-25-2014, 08:52 PM
به نطر من این یکی از ضغیف ترین قسمت های سریال بود البته من دارم با قسمت های قبلی مقایسش میکنم اما هنوز نسبت به سریال های دیگه خیلی قشنگه ...
یه خورده از هیجان داستان کم شده ...
یکی ار صحنه هایی که توی سریال دوست ندارم ببینم صحنه هایی هست که مربوط به برنه
حیف که ار کالیسی نشون نداد
من جیمی رو خیلی دوست دارم
یکی از زیباترین صحنه های داستان دیالوگ های لرد بیلیش بود
من7میدم