PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ سوم ، قسمتِ هفتم

AR!@N
05-13-2013, 04:14 PM
http://www.picoup.ir/images/62877235603199311443.jpg

Season 3 , Episode 7 | The Bear And The Maiden Fair

خلاصه داستان اين قسمت : دنریس و سپاهش به شهر یونکای میرسن و از اونا می خوان تسلیم بشن و برده ها رو آزاد کنند. جان اسنو هم همراه وحشی ها به سمت قلعه سیاه حرکت میکنه...

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2178788/)
.:dl-topic:. (http://tvworld.info/thread41107.html).:sub-topic:. (http://tvworld.info/thread41080-7.html)

Admini3trator
05-13-2013, 08:03 PM
آقا یه سوال ! : این جان اسنو که توی امضا و آواتارته واسه کدوم فصله ؟!

AR!@N
05-13-2013, 08:19 PM
آقا یه سوال ! : این جان اسنو که توی امضا و آواتارته واسه کدوم فصله ؟!
جان اسنو نیست... برای اطلاعات بیشتر پ.خ بده
مربوط به کتاب پنجمه این جا نمیشه در موردش حرف زد:Smiley36:

AmiR RezA
05-13-2013, 08:39 PM
این قسمت واقعا قشنگ بود من که دوسش داشتم
اون قسمت دنریس گوشت به اژدها داد خیلی باحال بود یه لحظه با خودم گفتم کاش منم اژدها داشتم:Smiley36:
اژدهای قرمز دنریس خیلی رو فرمه :Smiley69:
واقعا دلم واسه جیمی سوخت
اوجایی که جان اسنو با دختره درباره ی غش کردن و از حال رفتم صحبت میکرد جالب بود خوشمان آمد:Smiley69:
قسمت آخر هم جالب بود جیمی دیگه آدم خوبی شده , دیگه بلد شده از دستش استفاده کنه :Smiley69:
موزیک آخر هم خیلی قشنگ بود
مثل همیشه 10

شاد باشید:Smiley17:

Hmv-
05-13-2013, 08:54 PM
قشنگ بود اون سکانس جان اسنو که دربارهی جنگ صحبت میکنه رو دوست داشتم ...

دنریس هم حریص شده یه جورایی ...

9
:Smiley36:

Chandler Bing
05-14-2013, 02:27 AM
دنریس و جان اسنو این قسمت ترکوندند!! خیلی حال کردم. حالا میفهمم ارین چرا اینقدر با دنریس حال میکنه!! شخصیتش عالیه.
صحبت های جان هم درباره ی جنگ عالی بود، راست میگه اگه سپاه وستروس جمع بشه عددی نیستند، اما سپاهی وجود نداره که، نایت واچز هم ترکیده.
من 9 میدم.

NOjAN
05-14-2013, 02:35 AM
اسم بازیگر نقش زن راب استارک Oona Chaplinــه. طرف نوه ی چارلی چاپلینه!

HAMID13
05-14-2013, 04:21 AM
انصافا این قسمت خیلی خوب بود واقعا بعضی سکانسا و دیالوگا عالی بود و موزیک عالیه رامین جوادی عزیز اصن این آهنگ وینترفل که پخش میشه ی حال دیگه میشم(آخر صحبت راب با زنش)
سکانسای دنریس -جان-گندری-و تایوین و جافری عالی بود مخصوصا اونجاییکه تایوین از پله ها بالا میره جافری میری..نه تو خودش یا اونجایییکه موقع خدافظی برین با جیمی برای اولین بار برین صداش میکنه سر جیمی نه قاتل شاه
راب استارکه من که داره پدر میشه فداش شم(زنش فک میکردم خلال دندونی بیش نیس ولی...بگذریم ظاهرا دارن واسه مراسم عروسی میرن)
جان اسنو:واقعا نمیدونم میخواد چیکار کنه!!!خیلی گیجم هیچ حدسی نمیتونم بزنم
سانسا:اصن حالم بهم میخوره از سکانسای مربوط به این تو همه قسمت هام هست
تیریون:ظاهرا مشکلات داخلی براش پیشومده فعلا درگیره این چیزاس
دنریس:احساس میکنم هدفش شده آزادی برده ها و این دلرحمی هاش میتونه واسش مشکل ساز شه شایدم برعکس قوی تر شه(اژدهاهاش یارو دید نافرم چسبوند مرسی اژدها مخصوصا قرمزه)
گندری:یعنی ملیساندره استنیس رو ول کررده و امیدش به اینه؟!!!
آریا:خدای تو چیه؟مرگ:دی بازم هاند اومد تو داستان!!!کجا میبرتش؟؟؟با توجه به اینکه دیگه نه به شاه و نه لنیسترا وفاداره!!
جیمی:الهی از اولشم واسه عشق هرکاری میکرد مثه پرت کردن برن
بولتن:واقعا معلوم نیس داره چه ... میخوره مرتیکه دورو
تیون:مثه همیشه بدبختی پشت بدبختی ی چی داشت اونم به باد داد بدبخت ترین و بی شانس ترین آدم سریاله
برن:رفتن به اونور دیوار!!!برای دیدن کلاغ سه چشم!!!واو
در نهایت تشکر از نوژن عزیز
9
خیلی هم آقایی
آی لاو یییو tvworld

sawasa
05-14-2013, 04:45 AM
داستان سر تاج و تخته؟من جفت کلیه رو اژدها قرمزه شرط می بندم:Smiley69:

http://picoup.ir/images/02651337990319740727.jpg (http://picoup.ir/)

SaRaL
05-14-2013, 07:34 AM
الان تموم کردم و دارم فکر ميکنم سريال ديدم يا پ و ر ن ! بعد از چند قسمت قابل چشم پوشي, اين قسمت باز هرچي داشت رو کرد.
بگذريم...
سانسا حذب باد ترين آدم سرياله. دختره معلوم نيست چشه! کلا هرچي بهش بگن باور ميکنه و قبول ميکنه. با چند جمله از مارجرى نرم نرم شد!
جيمي هم که فعلا شده شخصيت خوب و مظلوم داستان.
از جان اسنو هم خوشم نمياد ديگه.
دنريس هم باز ميخواد برده ها رو آزاد کنه. با اين کاراش يه ارتش وفادار واسه خودش ميسازه. از قدرت دنريس خوشحالم. اون حالت بردگي و ذلت اوايل سريال ازش گرفته شده و عظمتي شده واسه خودش. صحنه ى اژدهاها عالي بود. اونجا که بهشون گوشت داد واقعا ديدني بود...
بعد از چند قسمت از مادربزرگ مارجرى خبرى نبود. کرک و پرش ريخت انگار بعد از حرف زدن با تايوين
جفرى هم که همچنان منفوره
آريا هم که با اون خداى مرگش... کاش زودتر بازم اونى که واسش آدم ميکشت بياد وارد داستان شه. جالب بود
ماجراهاى برن اين فصل برام جالب نيست. فصل اول جالب تر بود

rmKasra
05-14-2013, 09:24 AM
میشه یکی به من بگه جریان این شکنجه کردن ها چی هست؟! واقعا کسی نمیدونه که اینا کین؟

Admini3trator
05-14-2013, 11:22 AM
میشه یکی به من بگه جریان این شکنجه کردن ها چی هست؟! واقعا کسی نمیدونه که اینا کین؟

کسی که تیون رو گرفته حرومزادهئ سر بولتونه !
هیچی همینطوری واسه عشقو حال شکنجه میکنه !

-----------
در مورد اژدها ها اون اژدها مشکیه اژدهای اصلیه اون دوتا دیگه حکم نوچهاشو دارن !

javat
05-14-2013, 07:41 PM
حالا نمیشه دنریس اسپارتاکوس بازی در نیاره

mahdi10539
05-14-2013, 07:46 PM
چیکار کرده این رامین جوادی!!! دمش گرم با آهنگ سازیش...

توجه کردید یکی از چیزایی که جذابیت این سریال رو دو چندان میکنه موسیقی عالی این سریال هست؟

این موسیقی متن سریال آدمو به درون خودش هدایت میکنه :

Goodbye Brother

http://s4.picofile.com/file/7758528709/Ramin_Djawadi_Goodbye_Brother.mp3.html

10 رو دادمت Game OF ...

Irag
05-14-2013, 07:47 PM
الان تموم کردم و دارم فکر ميکنم سريال ديدم يا پ و ر ن ! بعد از چند قسمت قابل چشم پوشي, اين قسمت باز هرچي داشت رو کرد.
بگذريم...

نصف سریال وقتش بابت این چیزهای بی‌اهمیت و کش‌دار صرف کرد و فقط برای سرگرمی!
فیلم یه جورایی یواش یواش داره به سریال "اسپارتاکوس" شباهت پیدا میکنه.
این قسمت رو اصلا دوست نداشتم البته برای وقت تلف کردن عالی بود.
6 دادم.

javadth
05-14-2013, 07:55 PM
دقت کردم اکثر دوستان وقتی اپیزودی از نظر پورن غنی باشه نمره بالا میدن ، مثلا قسمت قبل 6 ، که واقعا قسمت بی نظیری بود همه نمره کم داده بودن ولی این قسمت که چیزی جز پورن نداشت ، ماشالله همه نمره و شاباش و گل و شیرینی

از نظر درام این قسمت هیچ بود و داستان رو جلو نبرد و در واقع موقوف المعانی قسمت قبل بودش

پورن رو هم که یک در میون میزارن و قسمت بعدی خبری نخواهد بود

کسی که تیون رو گرفته حرومزادهئ سر بولتونه !
هیچی همینطوری واسه عشقو حال شکنجه میکنه !

-----------
در مورد اژدها ها اون اژدها مشکیه اژدهای اصلیه اون دوتا دیگه حکم نوچهاشو دارن !

این یارو رو من فکر کنم خود خواهر و بابای تیان فرستادن

اما نقشش در داستان مثل تصفیه کنندس تا تماشاگر گناه تیان رو در کشتن بچه های بی گناه ببخشه

AR!@N
05-14-2013, 08:27 PM
صحنه های جان و ایگریت واقعا عالی بود ، خیلی قشنگ تیکه میندازه و مسخره بازی در میاره عاشق وقت هایی ام که میگه You Know Nothing Jon Snow.
تورمند هم این قسمت خوب بود ، نصیحت هاش به جان اسنو و اینا باحال بود. اون جا که ایگریت میگه im im jon snow my father was a fancy lord خیلی باحال بود و بعدش جایی که جان بهشون میگه شکست میخورین.
خدا رو شکر آقای The King Who Lost The North این قسمت خیلی چرت وپرت نگفت اعصاب آدم رو خراب کنه ، کلا نه از راب نه از تالیسا خوسم نمیاد . فعلا هم که ای لاو یو ای لاو یو راه انداختن برا ما وسط جنگ
سانسا ، از همون اول این دختر یا بهتره بگی Spoiled B!tch رو مخه ، خیلی ابله تشریف داره معلوم نیست به کی رفته همش داره واسه شوهر خوشگل گریه میکنه ، حیف تیریون که می خوان بدنش به این ، مارجری هم که بنده خدا خیلی مهربونه اینو تحمل میکنه .
لحن صحبت تیروین جایی که داشت با بران حرف میزد خیلی جالب بود ، عالیه پیتر دینکلیج یدونس!
تایوین هم خوب جعفر رو سر جاش نشوند یجوری جوابش رو میده که هیچی نتونه بگه کم مونده بود گریش بگیره
صحنه های دنریس هم که مثل همیشه عالی بود آزدها ها چه بزرگ شدن دروگون مردی شده برا خودش :D خود دنی هم خیلی با اقتدار شده خیلی ریلکس صحبت میکرد با یارو واقعا عالی بود . قضیه آزاد کردن برده هارو هم به چشم اسپارتاکوسی بهش نگاه نکنین . اگه با یه سری برده بره وستروس که برده داری ممنوعه توش فکر می کنین واکنش مردم چطور میشه؟
صحنه ملیس با گندری هم خیلی عالی بود مخصوصا جایی که در مورد گزشتش صحبت میکنه بعد میگه The Bastard Of Robert OF house Baratheon....
آریا هم که کلا شانس نداره ازچال افتاد توی چاه ، البته این طور این اتفاق نمیوفته تو کتاب خیلی مسخره درست کردن تو سریال.
رمزی اسنو هم که عالیه ، شبیه هابیت هاس یکی ، خیلی آدم عوضی ـه . وینترفل رو همین آتیش زده ولی تو سریال گفتن کار تیون بود . سادیسم داره انگار ، بازیگرش هم سنگ تموم گزاشته و عالی بازی کرده.
سکانس های مربوطبه برندون مثل فصل های کتاب مربوط به برن واقعا بیخوده تو کل این فصل هیچ اتفاقی نیفتاد واسه برن ، تا آخرش هم همین پخه.
واکنش جیمی هم غیر قابل پیش بینی بود این جناب خرس هم که بازیگر تشریف دارن خودشون .
فیلمنامه این قسمت هم نوشته استاد مارتین بزرگ بود که از دیالوگ محور بودنش کاملا مشخص بود.
2 تا صحنه داشت س ک س ی یکیش که حالمون رو به هم رد . دومی خوب بود . ایراد الکی نگیرین با 2 تا صحنه اینجوری فیلم پ و رن نمیشه اگه فکر می کنین میشه با این نوع فیلم ها آشنایی ندارین. انقدر نیمه خالی لیوان رو نگاه نکنین بعضی سریال ها روی هیجان تمرکز دارن بعضی ها روی زیبایی هنری و اجرای زیبای بازیگر ها (بهترین نمونش سریال Rectify)، بازی تاج و تخت از گروه دومه که تو این دو مورد هیچ ایرادی نمیشه ازش گرفت.
توی تیتراژ به این دقت کردین تا به حال؟ :))

http://www.picoup.ir/images/79153068912644319204.jpg

gollum
05-14-2013, 09:48 PM
میگن یه پایان خوب می تونه اکثر کم و کاستی های شروع و میانه رو جبران کنه.این قسمت مصداق بارز همینه.صحنه ی پایانی این قسمت با موسیقی تیتراژش عالی بودن.همون موسیقیه آهنگ لنیسترهاس که تو تیتراژ آخر قسمت 9 فصل دو می خوند.چقدر هم که به این صحنه ی آخر می خورد
...and who are you the proud lord said that I must bow so low

DixoN
05-14-2013, 10:18 PM
قسمت خیلی خوبی بود ... 9 میخواستم بدم اما 10 میدم
3قسمت دیگه تموم میشه و دوباره میریم تو خماری

-لحظات کمدی-رمانتیک مربوط به جان سنو و اون دختره خوب نبود.
+آخر اپیزود صحنه ی jamie و خرس رو قدرتمند درآورده بودن.... خیلی بی نقص بود .
+اژدها هم همینطور ... فوق العاده بود... نکته ای که من از اون صحنه فهمیدم این بود که اژدهای دنیریس اهل مذاکره نیستن ... و فقط میخوان دنی رو بشونن رو تخت آهنین:Smiley36:.

خیلی جالبه .... هر کسی توی game of thrones قدرت خاص خودش رو داره ... اما هدفا همه یکسان ... نشستن روی تخت آهنین ... حالا چه شخصیت خوب مثل دنیریس .. چه بد مثل خدای نور .. همه واسه رسیدن بهش به زور متوصل میشن... مثل دنیای واقعی.

این قسمت دقیقا همون چیزی بود که میخواستم ... امیدوارم شما هم لذت برده باشین:Smiley17:

VIVA THE ROCK
05-14-2013, 10:39 PM
از این قسمت خوشم نیومد دلایل خودمم دارم که البته شاید واسه شما قانع کننده نباشه .
1 - سکانسهای بین سانسا و مارجری / جفری و تایوین / تیریون و شی / تیریون و بران / چیز خاصی نداشت و صحبت خاصی در بر نداشت . کجاست اون پرچونگی ها و طنازی های تیریون لنیستر ؟
2 - خب که چی مثلن ؟ ملیساندرا اومد به گندری گفت تو پسر شاهی ؟ اینو که خودمون می دونستیم .الکی چند دقیقه رو هدر دادن .
3 - جان اسنو و ایگریت هم همش با هم لاس میزنن و ور می رن .اینا قراره قسمت 10 به کسل بلک برسن و بقیه داستان بره واسه سال دیگه ؟ مسخرست .
4 - خب که چی ؟ هر قسمت میان یه قسمت از تیون رو می کنن و می برن ؟ یه بارم که الکی فراریش دادن دوباره برش گردوندن همون جا .این آب بستن به سریال نیست ؟ اصلا معلوم نیست کی هستن اینا .اینم مطمئن باشید این پسره نه پسر بولتونه نه از طرف بیلون گریجوی .
5 - وااای تالیسا حاملست .راب داره بابا می شه.چه اتفاق مهمی .اصلا هم مهم نیست که ما منتظریم راب برسه پیش والدر فری و ببینیم چه داستانی پیش میاد .
6 - آریا مثلا دیالوگ خفن گفت ؟؟؟ خدای تو کیست ؟ مرررگ . آخه یعنی چی ؟ این هوند از کجا اومد ؟
7 - این همه خرس خرس می کردن این بود ؟ فقط یه صحنه گلادیاتور گونه ؟ این رفت و برگشت جیمی چه معنی داشت ؟ یعنی این نمیتونست حدس بزنه اینا قراره ترتیب برین رو بدن که رفت و دوباره اومد دنبالش ؟
8 - دنریس هم که شده اسپارتاکوس کلن از هدف اصلیش دور شده .ویسریس کجایی با غیرت ؟
9 - برن هم که هیچی نمی گم ...
من فکر می کنم سریال افت کرده و تنها قسمت این فصل که عالی بود قسمت چهارم بود .به هر حال اینا نظر من بود .
( خدا به داد مستر وایت و جسی برسه )

t-rock
05-15-2013, 12:46 AM
منم خوشم نیومد از این قسمت:
راب بهتره همون شاه تــــــخــــتــــش بمونه، به شاه شمال نمیخوره. این تیون هم بد جایی گرفتار شده یه مشت روانی مریض.
از این خدای نورم اصلا خوشم نمیاد،حتی به نظرم خدا هم نیست میتونه جادوی سیاه باشه اون هم که 6 بار زنده شده میشه عوض تکه ای ازش که کم شده (شاید روحش!) زنده شده باشه.
آخه خدا از این *** که راهبش میره با مردی که مثلا شرافت داره و به زنش خیانت نمیکنه،از اون حرفا .... و بعد یه توله پس میندازه که یه مشت دود و سایه ی تاریکه!!!! که میره
برادر استنیس رو از پـــــــشــــت بکشه. اگه من تو دنیای فیلم بودم و این خدای نور واقعی بود، ترجیح میدادم بــی خدا بمونم،والا!

SaRaL
05-15-2013, 02:06 AM
من که از خیر دیدن اسپارتاکوس و تروبلاد گذشتم، گیم آو ترونز هم از اول مرزها رو کلا جابجا کرد در مورد صحنه های جنسی سریال و متاسفانه نمیشه از خیر دیدنش گذشت. چند قسمت قبلی متعادل تر بود به نظرم.

از نظر درام این قسمت هیچ بود و داستان رو جلو نبرد و در واقع موقوف المعانی قسمت قبل بودش
درسته. منم نظرم همینه. خیلی صحنه ها اضافی بود. تنها جایی که برام جالب بود صحنه ی اژدهاهای دنریس بود. در کل داستان جلو نرفت.

ایراد الکی نگیرین با 2 تا صحنه اینجوری فیلم پ و رن نمیشه اگه فکر می کنین میشه با این نوع فیلم ها آشنایی ندارین. انقدر نیمه خالی لیوان رو نگاه نکنین بعضی سریال ها روی هیجان تمرکز دارن بعضی ها روی زیبایی هنری و اجرای زیبای بازیگر ها (بهترین نمونش سریال Rectify)، بازی تاج و تخت از گروه دومه که تو این دو مورد هیچ ایرادی نمیشه ازش گرفت.
خب ایرادی به کل سریال نیست. متاسفانه سریال برای مخاطب آمریکاییه و نمیشه چیزی گفت. به نظر من برای سریالی که یه خانواده (حالا هرجایی از دنیا) میشینه پاش و میبینه این حد زیاده. ولی خب موضوع اینه که بعضی شبکه ها به نداشتن قید و بند معروفن و برای جذب مخاطب این چاشنی ها رو به فیلم یا سریال بیشتر از حد معمول اضافه می کنن. ما هم (من نوعی) سریال رو میبینیم. هرجا هم دیدیم زیادی شده، میشیم مثل اسمایلی سوت زن یاهو و خودمونو میزنیم به اون راه. یادمه یه جا خوندم قبلا که عموی شخصیت دنریس هم یه جا گفته بود که شوکه شده وقتی دنریس رو اونجوری دیده. میخوام بگم اینقدرا هم واسه خودشون جا افتاده نیست.

Irag
05-15-2013, 02:13 AM
نقدر نیمه خالی لیوان رو نگاه نکنین بعضی سریال ها روی هیجان تمرکز دارن بعضی ها روی زیبایی هنری و اجرای زیبای بازیگر ها

تا این قسمت که فیلم به دسته‌ی اول بیشتر شباهت داشته
اگه واقعا وجود بعضی سکانس‌ها و نمایش‌ها و لذت‌های تصویری موثر باشند چه ایرادی داره بیشتر وقت فیلم و سریال صرفش بشه
ولی ما چون 3فصله سریال رو دنبال می‌کنیم و انتظار قوت بیشتر و درام بیشتر و هیجان از نوع درست و درمونش نه بی منطق و کارتونی و ... داریم.
این قسمت خیلی خیلی وقت تلف کرد ...

osture
05-15-2013, 02:54 AM
یه چیزی که حداقل از دست من در رفته زمان سریال هست
الان چه مدت طبق زمان سریال از کشته شدن ند استارک میگذره
چه مدته جنگ شده
چه مدته راب استارک بیرون وینترفل هست - خوش میگذره بش تو چادر بین راه ؟ همینجور 2فصل اینجاهاست - میشه چند ماه ؟سال؟ اخر سریال فکرکنم نوه راب استارک جاشو بگیره
اونم هنوز تو چادره واسه جنگ

3فصل گذشته - 3سال واسه ما تو سریال هیچی - حداقل زمان رو هم نمیگه
یه نگاه کلی کنیم از اول تا حالا هیچی نشده
کالیسی عروسی کرد شوهرش مرد داره سپاه جمع میکنه
راب باباش مرد داره واسه حمله اماده میشه
لنیستر ها هم دست به دست این ور اونور فقط داره وقت میگذرونه سریال

اصلا هیچی نشده - یه عده فقط متحد میشن - عروسی میکنن - 3 فصل هم همینجوری میگذره
این داستان هم هر اپیزود 50 قسمت میشه یا میره پشت دیوار اینور دیوار اونور دیوار -
این شاه کش لنیستر هم اول ایپزود میفرستنش پیش باباش اخر اپیزود برمیگرده سر جا اولش
مثل بازی شترنج که هیچفکری نداشته باشی فقط مهره عقب جلو بشه !!

مقایسه کنم - فقط به مقایسه ایراد نگیرین
هوملند 2 فصل گذشت با این ریتم کند برودی امریکا رو به هم ریخت
این 3فصل گذشته - حد اقل از 3فصل انتظار بالاست

سریالش خوبه قشنگه - ولی هیچی نشده دور هم میگردن
8

eli99
05-15-2013, 04:10 AM
این سریال از روی یه مجموعه کتاب با یه داستان خیلی خیلی عظیم و گسترده ساخته شده!تمام صحنه هایی که الان به نظر میرسه کش دادن داستان و وقت تلف کردنه ،یه معنایی دارن،روی شخصیتها تاثیر دارن،رو روند داستان و اتفاقهایی که در آینده پیش میان تاثیر دارن.....همه شون مهمن!از یه طرف تعداد زیاد شخصیتها و اینکه در حال حاضر همه جدا از هم هستن روند قصه رو کند تر میکنه!اگه شما از کل قصه خبر داشتین الان خیلی راحت این ارتباط ها رو می دیدین!
راجب صحنه های +18 هم ،این مسائل به صورت خیلی گسترده تر تو کتابش هم هست و تو بعضی قسمتها گریزناپذیرن.... این سریال اینقدر زیبا ساخته شده و داستان بینظیری داره که واقعا این مشکلاتش توش حل میشن!
یه مساله ی دیگه ای هم که هست تفاوت رده ی سنی شخصیتها تو کتاب و سریاله!که به خاطر همین صحنه های +18 مجبور شدن رده ی سنی رو تو سریال بالا ببرن،مثلا تو شروع قصه دنریس 13 سالشه، یا راب و جان 15 سالن،سنسا 11 سالشه...ولی تو شروع سریال سنسا 13 سالست،دنریس 18 ساله ست و راب و جان هم 19 یا 20 ساله دیگه باید باشن...
یه سری از تصمیمهای اشتباهی که شخصیتها میگیرن به سن کمشون برمیگرده...مثلا راب وقتی یهو ازدواج میکنه 16 سالش بوده...خب از یه 16 ساله با اون بار سنگین روی دوشش مگه چقدر میشه انتظار داشت که عاقلانه رفتار کنه...یا مثلا قضیه سنسا،سنسا وقتی صحبت ازدواجش با تیریون میشه حدودا 13 سالشه...خب از یه دختر13 ساله چه انتظاری میشه داشت؟؟که ارزش شخصیت تیریون رو درک کنه؟!اونم کسی که تا چند وقت قبلش تو عالم افسانه ها سیر میکرده و منتظر شاهزاده ی سوار بر اسب سپید بوده؟!این ناراحتی هاش و گریه وزاری اش کاملا طبیعیه!ولی حالا همین اشتباهات وقتی تو سریال دیده میشن شخصیتها بزرگترن،به خصوص شخصیت راب،ازشون انتظار داریم که عاقل و منطقی رفتار کنن!

3فصل گذشته - 3سال واسه ما تو سریال هیچی - حداقل زمان رو هم نمیگه
یه نگاه کلی کنیم از اول تا حالا هیچی نشده
کالیسی عروسی کرد شوهرش مرد داره سپاه جمع میکنه
راب باباش مرد داره واسه حمله اماده میشه
لنیستر ها هم دست به دست این ور اونور فقط داره وقت میگذرونه سریال
اصلا هیچی نشده - یه عده فقط متحد میشن - عروسی میکنن - 3 فصل هم همینجوری میگذره
این داستان هم هر اپیزود 50 قسمت میشه یا میره پشت دیوار اینور دیوار اونور دیوار -
این شاه کش لنیستر هم اول ایپزود میفرستنش پیش باباش اخر اپیزود برمیگرده سر جا اولش
مثل بازی شترنج که هیچفکری نداشته باشی فقط مهره عقب جلو بشه !!
سریالش خوبه قشنگه - ولی هیچی نشده دور هم میگردن
8
من دقیقا نمیدونم چه بازه ی زمانی گذشته ولی اگه اشتباه نکنم از شروع داستان باید یه 2 سالی گذشته باشه
دقیقا شما انتظار دارین چه اتفاقی بیافته؟؟دنریس یه بچه ی وحشت زده بود وقتی با کال دروگو ازدواج کرد،شما که این اپیزود رو دیدید،واقعا تغییر به این عظمت رو تو شخصیتش ندیدین؟؟این تغییر که یهو اتفاق نیافتاد،اگه اینجوری بود که اصلا جالب نمیشد تمام اتفاقهایی که دنی از سر گذروند به اینی که الان هست تبدیلش کردن!
راب چندین جنگ انجام داد و تو همه شون پیروز شد!ولی حالا یه سری از متحدهاشو از دست داده و میخواد برای بقا بجنگه!
دیوار و وایت واکرها و آدرها و وحشی ها و بقیه مسائل مربوط بهش یکی از مهمترین بخشهای سریاله،حالا بماند که یکی از شخصیتهای اصلی هم درست تو مرکز این اتفاقهاست!
اینکه "جیمی لنیستر" تصمیم میگیره برای نجات جون کسی خارج از دایره خانواده اش زندگی خودشو به خطر بندازه حرکت بسیار مهمیه!"وجدانش"بهش اجازه نداد که برین رو رها کنه! و جیمی همون کسیه که یه بچه ی 10 ساله رو از بالای یه برج پرت کرد پایین!چطور ممکنه این قضیه مهم نباشه؟؟!!
به نظرم همین کش و قوس ها و تغییر شخصیتها یه بخش مهمی از جذابیت داستان رو تشکیل میدن،البته قبول دارم که وقتی داستان رو تیکه تیکه تماشا میکنین و بینش فاصله می افته اونقدر که باید نمیشه از قضیه لذت برد!من واقعا بهتون توصیه میکنم که اگه فرصتش رو دارید کتابش رو بخونید،اینجوری خیلی بیشتر میشه از داستان بینظیرش لذت برد.

WalTer WhiTe
05-15-2013, 04:18 PM
خب ایرادی به کل سریال نیست. متاسفانه سریال برای مخاطب آمریکاییه و نمیشه چیزی گفت. به نظر من برای سریالی که یه خانواده (حالا هرجایی از دنیا) میشینه پاش و میبینه این حد زیاده. ولی خب موضوع اینه که بعضی شبکه ها به نداشتن قید و بند معروفن و برای جذب مخاطب این چاشنی ها رو به فیلم یا سریال بیشتر از حد معمول اضافه می کنن. ما هم (من نوعی) سریال رو میبینیم. هرجا هم دیدیم زیادی شده، میشیم مثل اسمایلی سوت زن یاهو و خودمونو میزنیم به اون راه. یادمه یه جا خوندم قبلا که عموی شخصیت دنریس هم یه جا گفته بود که شوکه شده وقتی دنریس رو اونجوری دیده. میخوام بگم اینقدرا هم واسه خودشون جا افتاده نیست.

خیلی به نکته زیبایی اشاره کردی که برای خودشون هم جا افتاده نیست
پارسال از Michelle Fairley (کاتلین استارک مادر راب ) یک مصاحبه پخش شده بود که گفته بود من خودم خجالت می کشم از اینکه این سریال رو با بچه های خودم ببینم
و سعی میکنم که نگذارم بچه هام صحنه های مشکل دار رو ببیند

این نشون میده توی بازیگر ها هم افراد با اعتقاد پیدا میشه ولی کارشون این هست و نمیتونند سیاست شبکه یا هر نهاد دیگه ای رو عوض کنند

این قسمت خوب بود
مخصوصا صحنه های اژدهای دنریس که واقعا عالی بود و جلوه های ویژه قشنگی داشت
تیون بنده خدا واقعا هیف شد که اون بلا سرش اومد .گناه داشت .حالا دیگه چطوری خوش بگذرونه:Smiley36:
جیمی یکی از شخصیت هایی هست که اصلا از ابتدا طوری این شخصیت رو آوردن جلو که ابتدا بیننده ازش متنفر بشه و بعد بیننده عاشقش بشه و باهاش همدردی کنه
وقتی برگشت که برایان رو نجات بده واقعا عالی بود و من خیلی لذت بردم از اون صحنه

از این ایگریت زنه جان اسنو هم از اول خوشم نمی اومد خیلی جلف بازی میکنه نمی دونم واقعا چرا ؟

در مورد منش اسپارتاکوس مانند دنریس هم که بچه ها گفتندمن فقط میتونم بگم که اسپارتاکوس برده هایی رو آزاد می کرد که
همشون عقده های زیادی از اربابان خود داشتند و برای کشتن اربابان خود له له می زدند
ولی کالیسی برده هایی رو آزاد میکنه اصلا اسمشون رو نمیشه برده گذاشت
طرف برده هه که رئیس برده های دنریس هست خودش می گفت مثلا دوست داره اسمش چیز ناجوری باشه و از اون زندگی راضی بوده
این که اسمش رو نمیشه گذاشت برده معمولی که
این برده یک برده ای هست که با درک و ادراک خودش بردگی رو با جان و دل خریده هست
این برده هایی که کالیسی باهاشون سرو کار داره مثل برده های فیلم Django Unchained هستند
منظورم استیفن (Samuel L Jackson ) هست که در عین بردگی عاشق رئیسش دی کاپریو بود و این برده ی خاص واقعا جور دیگری برای دی کاپریو بردگی میکرد
اون برده ها ی آزاد شده توسط کالیسی هم شباهت زیادی با استیفن سیاه دارند (البته این نظره من هست و ممکنه اشتباه باشه )
و همچنین اسپارتاکوس و بردگان آزد شده همگی یک هدف داشتندو اون هم غلبه بر روم بود . ولی اینجا دنریس هست که فقط یک هدف دارد
و این بردگان همگی به خاطر مرام خود و به پاس تشکر از دنریس هست که از او پیروی میکنند. پس گفتن اینکه دنریس مثل اسپارتاکوس عمل می کنه به نظرم اشتباه هست

prongz
05-15-2013, 04:51 PM
این قسمت رو اصلا دوست نداشتم البته برای وقت تلف کردن عالی بود.
6 دادم.
واقعا با یه قسمت در این حد باید سریال رو بیاریم پایین؟سریالی رو که حتی اگه از صحنه های جنسی استفاده می کنه،در کنارش تمام تلاشش رو می کنه که جدا از درام ماجرا نباشه رو بااسپارتاکوسی که تمام تمرکزش روی صحنه های جنسیه داری یکی می کنی؟شبکه های کابلی راه رسمی هالیوودی دارن.حالا اگه یه فیلم هالیوودی با صحنه های مشابه می دیدیم بازم به همین راحتی مبنای قیاس رو میزاشتی رو همین سکانس ها؟

در مورد خود سریال البته دفاعی ندارم.البته کمی دوستان دارن زیاده روی می کنن تو انتقادات.اما افت سریال رو نمیشه نادیده گرفت که به نظر من بر می گرده به شخصیت پردازی ضعیف این سیزن.شما رو ارجاعتون میدم به سکانسی از فصل اول جایی که تریون با جان اسنو به سمت دیوار همسفر هستن.دیالوگ های تلخ و جسورانه تریون رو به یاد بیارید که چطور زشتی روزگار رو خیلی شفاف به رخ اسنو می کشید و حرامزاده بودن و کوتوله بودن رو به نوعی یکسان می دونست.فصل بعد هم بار اصلی سریال روی دوش تریون بود.اما به جای اینکه کارگردان (ِا بهتر بگم نویسنده)دنبال ایجاد فضای مناسب برای درخشش بیشتر نقاط قوت سریال باشه با یه تریون عاشق پیشه طرف هستیم که بزرگترین دغدغش شده.ازدواج :| .همین چرخش ها و بی ثباتی کاراکتر هارو می شه تعمیم داد به بقیه ی ارکان سریال مثل جیمی مهربون،سرسی بی سر وصدا ،داینریس دانا و ...

برعکس نظر دوستان من فکر نمی کنم داستان نسبت به قبل افت پیدا کرده باشه چون اصولا بازی تاج و تخت تو دو قسمت قبلش هم بیشتر از اینکه داستان محور باشه،کاراکتر محور بوده.همیشه got رو با دیالوگ های انچنانی به یاد داشتیم نه ریتم تند داستانی.

t-rock
05-15-2013, 05:19 PM
یه مساله ی دیگه ای هم که هست تفاوت رده ی سنی شخصیتها تو کتاب و سریاله!که به خاطر همین صحنه های +18 مجبور شدن رده ی سنی رو تو سریال بالا ببرن،مثلا تو شروع قصه دنریس 13 سالشه، یا راب و جان 15 سالن،سنسا 11 سالشه...ولی تو شروع سریال سنسا 13 سالست،دنریس 18 ساله ست و راب و جان هم 19 یا 20 ساله دیگه باید باشن...
یه سری از تصمیمهای اشتباهی که شخصیتها میگیرن به سن کمشون برمیگرده...مثلا راب وقتی یهو ازدواج میکنه 16 سالش بوده...خب از یه 16 ساله با اون بار سنگین روی دوشش مگه چقدر میشه انتظار داشت که عاقلانه رفتار کنه...یا مثلا قضیه سنسا،سنسا وقتی صحبت ازدواجش با تیریون میشه حدودا 13 سالشه...خب از یه دختر13 ساله چه انتظاری میشه داشت؟؟که ارزش شخصیت تیریون رو درک کنه؟!اونم کسی که تا چند وقت قبلش تو عالم افسانه ها سیر میکرده و منتظر شاهزاده ی سوار بر اسب سپید بوده؟!این ناراحتی هاش و گریه وزاری اش کاملا طبیعیه!ولی حالا همین اشتباهات وقتی تو سریال دیده میشن شخصیتها بزرگترن،به خصوص شخصیت راب،ازشون انتظار داریم که عاقل و منطقی رفتار کنن!

حرفات درسته داداش، ولی ما داریم سریال میبینیم، کتابشو که نمیبینیم!!!! دلیل نمیشه که اگر کتاب داستان قوی داشت باشه،سریال هم خوب از آب در بیاد. الان دارن با خشونت(شکنجه و اینها..) و صحنه های +18 بیننده رو نگه می دارن. البته مقداری خشونت لازمه ولی همراه با سایر مؤلفه های!! دیگه.

vahidking
05-15-2013, 10:58 PM
امتیاز بنده 4 :

سریال واقعا بی محتوا بود توی این قسمت و داستان درجا زد ( شاید هم مقدمه برای قسمت بعد بود که بعید میدونم )
این رابطه جان استو دیگه خیلی کسل کننده شده ، تو هر قسمت باید اینا سرگرمیشون رو داشته باشن :Smiley36: توی دو قسمت که کلا تمرکز این رابطه روی دهن جان اسنو بود :| ...
شخصا انتظار داشتم جان اسنو اون مرتیکه رو از بالا پرت کنه پایین ... دیگه قسمت های تیون واقعا کسل کننده شده ... برن هم که هیچ پخی نشد ... راب که دیگه اصلا نمی تونم دربارش حرف بزنم ...
تیریون همیشه یه دلیل خوب داشت برای همه چی ، هیچوقت ندیده بودم تو چیزی انقدر کم بیاره بعد باا اون حرفاش با شی فقط یه جورایی ک*لی** ( ببخشید کلمه مناسب نیافتم ) کرد ، انتظار بچه هم داشت ... خای نور به نظرم همون شیطان خودمون باشه ....
تنها صحنه یکم جالب سریال ( ولی احمقانه ) سکانس جیمی بود که تونست تغییر شخصیت جیمی رو به وضوح نشون بده ...

اما یه بحثی رو می خوام مطرح کنم اونم نحوه بیان دیالوگ هاست ... اگر توجه کنین مثل همین دیالوگ اخیر آریا ( خدای تو کیه ؟ مرگ ) ، سعی میشه به هنگام حرف زدن طرف یه جورایی رو چهره فوکوس کنه به طوری که میگین : "خوب الان قرار شاه دیالوگ سریال رو بگن " ... در حالی که راز موفقیت دیالوگ معروفی مثل دیالوگ پدرخوانده رو نگاه کنین بدون هیچگونه فضاسازی بیان شد و به نظر من دیالوگ های اینشکلی بیشتر مانده گار هستن .

به هر حال امیدوارم پیشرفتی رو تو قسمت بعد ببینیم .

9353980174
05-15-2013, 11:15 PM
امتاز 10 دادم
ولی با وجود اینکه اکثرا افراد از قسمت قبل انزجار داشته و با این قسمت حال کردند، برای من قسمت قبلی شدیدا جذاب بود و این قسمت افت داشت

البته اقتدار دنریس تارگریان رو خیلی زیبا به تصویر کشیده بودند و از صحنه های مورد علاقم بود
با نظر بیشتر افرادی که اینجا بحث کردند موافقم و باید بگم این قسمت متممی بود برای قسمت قبل که خوب با تدوین خاصی که شده بود رضایت مخاطب ر. جلب نکرده بود
شاید بهتر بود مثل قسمتهای اول و دوم همین فصل، هر داستان به طور کانل در یک قسمت نقل بشه و مابقی برای قسمتهای بعدی باقی بماند
ولی حتما پشت این قضیه ساست گذاری های خاصی پنهانه
چون همونطور که آقا امیر رضا عکس گذاشت (با تشکر) میبینیم که روند فصلهای گذشته داره تکرار میشه و دور از انتظار نیست که در این قسمتهای باقیمانده نظاره گر پیشرفتی چشمگیر باشیم
10 دادم چون از علاقم به این سریال کم نشد با یک قسمت

HAMID13
05-16-2013, 12:10 AM
حرفات درسته داداش، ولی ما داریم سریال میبینیم، کتابشو که نمیبینیم!!!! دلیل نمیشه که اگر کتاب داستان قوی داشت باشه،سریال هم خوب از آب در بیاد. الان دارن با خشونت(شکنجه و اینها..) و صحنه های +18 بیننده رو نگه می دارن. البته مقداری خشونت لازمه ولی همراه با سایر مؤلفه های!! دیگه.
البته شمارو دارن اینطوری نگه میدارن منو که نه من با داستانش حال میکنم نه با این صحنه هایی که شما گفتی.
و اما
سریال هم داره داستان رو روایت میکنه مثلا راب که پسر ند بود خوب اکثرا بخاطر پدرش و خونخواهیش دوسش داشتن جیمی رو با ی استراتژی خوب دستگیر کرد بعد شاه شمال شد همه بهش امیدوارر شدن حالا اگه مثلا یهو با لنیسترها میجنگید همه چی تموم میشد دیگه شما اون اشتباهاتش رو نمیدیدن و در بعضی موارد حماقت بچگیش و ناتوانیش رو نمیدیدن خوب شما این ها رو دیدین و نوع فکرتون نسبت به شخصیتش عوض شد
یا مثلا در رابطه با جیمی
یا دنریس (که الان هی داره برده آزاد میکنه؟؟نظرتون راجع به اینکارش چیه؟؟حماقتشه؟سادگیشه؟دلرح میشه؟سیاستی داره؟؟)
حالا شاید واسه جان اسنو هم همین بشه شاید بخاطر اون دختره کلا با اونوری ها بشه کسی چه میدونه
بنظر من سریال و داستان کارشون رو خوب انجام دادن که باعث به چالش کشیدن طرز تفکر ما راجع به شخصیت ها شده

دوست عزیزم osture درسته زمان از دستتون در رفته ولی آیا واقعا متوجه نشدین که راب نصف سپاهش رو بخاطر مدت طولانی جنگ و مشکل بین لردهاش و درگیری باهاشون از دست داد؟؟؟فک کنم تو همین فصل چندین بار گفت که چرا نمیتونه ارتشش رو حرکت بده شمال رو گریجوی ها گرفتن و تایوین میدونه که چه کاری باید انجام بده اونم صبر کردن و کاری نکردنه پس فک نکنم انقد هم به راب خوش بگذره!!
این فصل گفته شده نصف کتاب 3 رو پوشش میده باتوجه به اینکه
این سریال از دید چندین شخص روایت میشه همین باعث گستردگی و پیشرفت کندتر و جامع تر داستان میشه
ولی عزیزانی که حوصله داستان شنیدن رو ندارن پیشنهاد میکنم از هر فصل فقط 2-3 قسمت آخر رو ببینن

آی لاو ییییو tvworld

OMID40
05-16-2013, 03:12 AM
8

از قسمت قبل بهتر بود

فقط امیدوارم پایان این فصل خوب باشه

rezarbn
05-16-2013, 03:27 AM
این قسمت خیلی بهتر بود ا ز قسمت های قبل ..
فقط توی این فصل با این سادیسمیه :Smiley36: حال می کنم اصلا دیونش شدم :Smiley35:
دنریس هم نشون داد با این حرکت هم سیاسیت باز خوبی هس و اگه هم که جنگ کنه قدرتشو به بقیهی رقیبانش نشون می ده و هم تعداد زیادی از برده ها رو تحت نظر خودش در ارتشش می اره
جان اسنو هم دیگهه اب پاکی رو ریخت رو دست وحشی ها گفت که شما ارتش منظم ندارین و حتما شکست می خورین

جیمی لنستر هم خیلی باهاش حال کردم که جونشو به خاطر این دختره به خطر انداخت
الان چند قسمته اریا دیالوگای جالبی می گه و باز کله شقیش کار بدستش داد :Smiley35::Smiley104: حالا باید منطزر بمونیم که قسمت بعد چی میشه

ChandlerBing
05-16-2013, 04:11 AM
من 10 رو انتخاب کردم
خیلی اپیزود خوبی بود از قسمت های قبلی خیلی بهتر شده بود.اینجا خیلی مکان خوبیه من خیلی از نظرات مختلفی که داده شده خوشم اومد.
فکر کنم رویه کند داستان باعث میشه که بعضی ها اعتراض کنند.ولی باید قبول کرد که این سریال یکی از بهترین هاست و اگر از این سریال خوشمون نیاد پس از چی باید خوشمون بیاد

raminm51
05-16-2013, 01:39 PM
8

از قسمت قبل بهتر بود

فقط امیدوارم پایان این فصل خوب باشه
زياد اميدوار نباش بزودي كشت و كشتار شروع ميشه.

t-rock
05-16-2013, 10:49 PM
البته شمارو دارن اینطوری نگه میدارن منو که نه من با داستانش حال میکنم نه با این صحنه هایی که شما گفتی.
عجب، لحن نوشتنت بد بود. من نظرمو گفتم، ولی لحن نوشته ی تو بوی توهین به منو میده (که البته شایدم همچین منظوری نداشتی).در کل فک کنم مثل سابق دیگه پست ندم، اینجا هم مثل جاهای دیگه.

AR!@N
05-16-2013, 11:01 PM
آقا خواهشا بحث صحنه های +18 رو پیش نکشین . مخاطب سریال کشور ما نیست که بخواد به خاطر س ک س سریال رو نگاه کنن . 1000 تا کاتال دارن که فیلم های اونجوری نشون میده ، بیکارن خدا تومن پول اشتراک Premium Cable بدن؟
پ.ن یه چیزی رو هربار یادم میره بگم... این هودور هم عالیه ها! یه کلمه میگه اندازه یه جمله معنی میده ، با لحن هودور گفتنش کلی معنی میده به کلمه :))

Rezaraki
05-17-2013, 01:33 AM
ضایع ترین دیالوگی که تو کل سریال شنیدم میتونم بگم اون قسمت خدای آریا بود؟ کلا برعکس اون بار نه ۶ بار که خدای دیالوگ بود) حالا اونقدر هم نه جواب نگیره(! این یکی خیلی مضحک بود آخه دختر نمیدونم چند ساله و چه به این حرف! او سریال انگار 10 اینست تو کتاب فکر کنم ۴.۵سالش بیشتر نباشه! اون وقت این حرفا! مشکل بعدی هم با رفتار های عجیب را بود که با مسله سنش گره خورده بود که حل شد! و چقدر هم این شکنجه گر عوضی!!

ali_n540
05-17-2013, 02:00 AM
جوری دارید به سریال می توپید که انگار چه خبره دوست ندارید برید ومپایر ببینید مگه این سریالو برا شما می سازند اپیزود هایی که اینقدر قوی کار شدند می گند ضعیف به کوری چشم دشمنای سریال و کسایی که مبتدایانه سریالو نقد می کنند این سریال تو این چند روز اخیر به جای wire در مکان بهترین سریال نشست اونم با این اپیطودهای ضعیف که دوستان نپسندیدند.:Smiley36:

Irag
05-17-2013, 02:37 AM
کسایی که مبتدایانه سریالو نقد می کنند این سریال تو این چند روز اخیر به جای wire در مکان بهترین سریال نشست اونم با این اپیطودهای ضعیف که دوستان نپسندیدند.

این که دلیل نمیشه به نظرم اتفاقا این قسمت‌های جدید یواش یواش یه جور خوراکی‌وار و سر راست داره پیش میره و خیلی هم شخصیت‌های نوجوان پر رنگ‌تر از قبل شدن که کد آخری باعث جذب چنین مخاطبی هم میشه و در نتیجه آراش پیشرفت میکنه.

WalTer WhiTe
05-17-2013, 02:40 AM
دی:
شرمنده پست رو اشتباه فرستاده بودم
پاک کردم

Irag
05-17-2013, 02:41 AM
آقا خواهشا بحث صحنه های +18 رو پیش نکشین . مخاطب سریال کشور ما نیست که بخواد به خاطر س ک س سریال رو نگاه کنن . 1000 تا کاتال دارن که فیلم های اونجوری نشون میده ، بیکارن خدا تومن پول اشتراک premium cable بدن؟

این پیش فرض "تا کاتال دارن که فیلم های اونجوری نشون میده" هم غلطه! اون شبکه‌های نه ستاره دارن منظورم بازیگر موردعلاقه‌ی سینمایی و تلویزیونی نه ستاره پ..رن
نه فیلمنامه‌ی درست و درمون نه ایده و نه ابتکاری به اندازه ی ابتکار و ایده‌ی یک کارگردان حرفه‌ایی که برای شبکه‌ی hbo فیلم میسازه
بعد از نظر زیبایی شناختی اکثر اون شبکه‌ها و ویدیو‌های رایگان یا پولی در حد صفر هستند و سریع و اصطلاحا فست فودی عرضه میشن (سریع میرن سراغ اصل مطلب)
نه داستان نه ایده‌ي نو نه فیلمنامه نه تخیل (این خیلی چیزه مهمیه ساده نباید گرفتش) و ...

osture
05-17-2013, 02:57 AM
دوستان هر فصل یه عنوان داره
من یه مثال میزنم آتش و یخ - یه عنوان بزرگ کلی از سریال گیم اف ترونز
یه عنوان که بیان کننده ی یه چیزی بزرگ تر از این به حاشیه رفتناست
سریال گیم اف ترونز Rectify که نیست بیاد به این همه به ارتباطات بین بازیگرا بپردازه
خیلی از چیزایی که اتفاق میفته رومیشد وقتی داره اتفاق های بزرگتر انجام میشه بیان کرد
اینا که این همه داستان رو کم و زیاد میکنن

یه مثال میزنم سریال هوملند - فصل دوم تا شروع شد گفت اسرائیل به ایران حمله کرده و ....
درحالی که سریال داشت به یه مسیر دیگه میرفت اینو هم گفت در صورتی که میتونست چند قسمتم بزاره واسه همین یه نکته
کاری که گیم اف ترونز میکنه همینه - آب خوردنشونم نشون میده به چشم خیلیا دیدنآب خوردن قشنگه تشنشون میشه
کل فصل رو میبینیم هیچی نمیشه قسمت اخر یه چیز گنده پیش میاد - ما انقدر سریال دیدم که با همچین چیزایی غافل گیرنشیم
این سریال اینجوری پیش بره سانسای 13 ساله عروسی کنه تا نقشه های اینا به بار بشینه فصل 10 شده
تازه اینا به کنار
من زمان سریالم متوجه نمیشم
کالیسی اژدهاش بزرگ شد چند کشور رو دور زد راب هنوز بین راهه

Ohadi
05-17-2013, 04:34 AM
قسمت خوبی بود از قسمت قبلی بهتر. 9دادم

اینو هرکی بخونه به فنا میره از من گفتن بود :Smiley36:
از یه جایی خوندم راب که قول داده بود با یکی از دختر های والدر فری ازدواج کنه تو قسمت نهم همین فصل تو جشن عروسیش خودش ـو مادرش ـو زنش با 3500 نفر از افرادش توسط فری ها کشته میشن :Smiley36:

WalTer WhiTe
05-17-2013, 04:45 AM
قسمت خوبی بود از قسمت قبلی بهتر. 9دادم

اینو هرکی بخونه به فنا میره از من گفتن بود http://tvworld.info/images/smilies/Smiley36.gif
از یه جایی خوندم راب که قول داده بود با یکی از دختر های والدر فری ازدواج کنه تو قسمت نهم همین فصل تو جشن عروسیش خودش ـو مادرش ـو زنش با 3500 نفر از افرادش توسط فری ها کشته میشن http://tvworld.info/images/smilies/Smiley36.gif

http://tvworld.info/images/smilies/Smiley18.gifhttp://tvworld.info/images/smilies/Smiley18.gifhttp://tvworld.info/images/smilies/Smiley18.gifhttp://tvworld.info/images/smilies/Smiley18.gifhttp://tvworld.info/images/smilies/Smiley18.gifhttp://tvworld.info/images/smilies/Smiley18.gif
http://tvworld.info/images/smilies/Smiley13.gifhttp://tvworld.info/images/smilies/Smiley119.gif
بی انصاف چنین چیزی رو این جا نباید بنویسی
خیلی ضد حال بود

Ohadi
05-17-2013, 04:49 AM
بی انصاف چنین چیزی رو این جا نباید بنویسی
خیلی ضد حال بود
خب من چیکار کنم اجبارت نکردم که بازش کنی غیر از اینه؟ خودت بازش کردی :Smiley36:

Why Me ?
05-17-2013, 10:02 AM
خب من چیکار کنم اجبارت نکردم که بازش کنی غیر از اینه؟ خودت بازش کردی :Smiley36:

کلا نباید این جور چیزها را اینجا بنویسی!:Smiley39: حالا یک اشاره کوچولو اشکال نداره ولی نه در این حد!:Smiley104: ..... جایزه که بهت نمی دهند!:Smiley85:

به هر حال یک بنده خدایی مثل اشکان و نوژن و محسن و پویا و... باید پست بچه ها رو چک کنند تا کسی به هوای اسپویلر مطالبی رو تو انجمن قرار نده که انجمن با مشکل فی*لتر مواجه بشه! حداقل اونها به فنا میروند:Smiley35:

Ohadi
05-17-2013, 11:16 AM
کلا نباید این جور چیزها را اینجا بنویسی!:Smiley39: حالا یک اشاره کوچولو اشکال نداره ولی نه در این حد!:Smiley104: ..... جایزه که بهت نمی دهند!:Smiley85:

به هر حال یک بنده خدایی مثل اشکان و نوژن و محسن و پویا و... باید پست بچه ها رو چک کنند تا کسی به هوای اسپویلر مطالبی رو تو انجمن قرار نده که انجمن با مشکل فی*لتر مواجه بشه! حداقل اونها به فنا میروند:Smiley35:

دیگه نمیخواد حالا همه بیاین تذکر بدین بچه های مدیریت هم اگه چیزی نوشته باشم که انجمن رو شیلتر کنه خودشون پستمو حذف میکنن شما نگران نباش :Smiley69:

yaser63
05-17-2013, 03:21 PM
به نظر من که قسمت خوبی بود.
کلا از زوج John Snow Yigrrete خوشم میاد مخصوصا صحنه هایی که Yigrrete شروع به مسخره کردنه John میکنه انگار استعداد ذاتی تو اینکار داره.

http://PicoUp.com/di/L6B5/images.jpg

تو این صحنه هم با خودم گفتم تو Westeros چقدر خرساشون بزرگن دیگه چرا نگران اژدها هستن.

http://PicoUp.com/dm/53VH/bear1.jpg (http://PicoUp.com/pm/53VH/bear1.html)

فکر کنم تنها نکته منفیشم همین صحنه های آزار دادن THEON هستش درسته شیوه هاش متنوعه اما زیاده روی شده

rahavix
05-17-2013, 09:55 PM
من تعجعب میکنم چرا بعضی دوستان انقدر تعصب دارن که بگن همه چی عالیه و هی بهش 10 بدن. از نظر من هم سریال واقعا افت داشته! من اسمش رو هم نمیذارم مقدمه چینی برای قسمتهای بعد و فصلهای بعد! اسمشو رو میذارم افت فصل سوم. ولی همچنان این سریال رو دوست دارم. خدا وکیلیش شما ببینید که توی فصل اول خانواده استارک از شمال تا پایتخت رو ظرف چه مدتی طی کردن، حالا رو ببینید که همه دارن یه جایی میرن، ولی هیچکدوم نمیرسن!
8 دادم که فکر میکنم یه خورده هم براش زیاده!

S@eeƉ
05-17-2013, 11:12 PM
بله افت داشته ولی نه اون که از 10 برسه به 4 یا 5 رسیده به 8 یا 9 ولی دیگه 10 نیست..

شما ببینندگان سریال می خواهید تمام قسمت ها مثل قسمت black water باشه که این غیر ممکنه این فصل هم قراره ما رو با شخصبت ها آشنا کنه که واقعا جواب داده الان من درباره ی جیمی یا گندری یا ... بیشتر از فصل قبل می دونم و این هم مقدمه ای هست برای فصل ها یا شاید قسمت های بعدی که اتفاقات بزرگی قراره بیافته حالا شما هم اینقدر بزرگش نکنید افت داشته افت داشته این سریال از خیلی سریال های دیگه یه سر و گردن بالا تره اکثر بچه ها هم می دونن شما هم خیلی سخت نگیرین این که کتاب نیست شد 100 صفحه بشه شد 1000000 صفحه هم بشه این فصل 10 قسمت 1 ساعته(که می شه 10 ساعت کلا) با 100 جور داستان و شخصیت و اتفاق حق بدین بهشون

smgh470
05-18-2013, 01:10 AM
سلام به همگی.قسمت 7 رو هم دیدم.راستش زیاد خوشم نیومد.اکثرا شاهد وقایع خنثی بودیم.اگه اشتباه نکنم شبیه اپیزود 7 یا 8 فصل قبل بود.(ازنظر عشقولانه بودن).i Love You زیاد شنیده شد.امتیازم هم 5 میباشد.اما نظرات جزئی.
1-راب هم که پدر شد به سلامتی.نوه ی بزرگ ند استارکه ها.خدا کنه پسر باشه.:Smiley35: ولی حیف که ننش آدم حسابی نیست.همینش بده.
2-ماشاءالله تایوینم که جافری رو قهوه ای کرد رفت مثل اپیزود آخر فصل قبل که البته زحمت قهوه ای کردنش رو اسبش کشید.لامذهب خیلی با ابهته.
3-تیون گریجوی:Smiley19: با اینکه متنفرم ازش اما این شکنجه گرش هم خیلی داره افراط میکنه.ظاهرا تغییرات بنیادینی هم تو دستگاهش اعمال کرد.یعنی باید بهش بگیم خواجه تیون؟
4-این آریا هم که افتاد دست هوند.آدم یاد این ضرب المثل میفته:مار از پونهه بدش میاد دم خونش سبز میشه.
5-آقا این لرد بولتن با توجه به قسمتهای پخش شده چرا به راب خیانت کرد؟(فقط اگه اسپویل نیست جواب بدید بی زحمت. ممنونم).
درپایان باید بگم از اینکه فقط 3 قسمت بیشتر نمونده خیلی خیلی ناراحتم.باز میره تا سال بعد وما در خماری میمانیم.:Smiley24:

S@eeƉ
05-18-2013, 01:57 AM
اینو بگم نگم ولی قراره اتفاقای خیلی بدی بیوفته اگه خواستی بدونی پیام خصوصی بده اینجا نمی شه گفت

javadth
05-19-2013, 02:55 PM
ضایع ترین دیالوگی که تو کل سریال شنیدم میتونم بگم اون قسمت خدای آریا بود؟ کلا برعکس اون بار نه ۶ بار که خدای دیالوگ بود) حالا اونقدر هم نه جواب نگیره(! این یکی خیلی مضحک بود آخه دختر نمیدونم چند ساله و چه به این حرف! او سریال انگار 10 اینست تو کتاب فکر کنم ۴.۵سالش بیشتر نباشه! اون وقت این حرفا! مشکل بعدی هم با رفتار های عجیب را بود که با مسله سنش گره خورده بود که حل شد! و چقدر هم این شکنجه گر عوضی!!

آریا توی کتاب الان 7-8 سالش هست
ولی فکر کنم سال ها توی وستروس فرق میکنه و مثلا هر سال 14 ماه داره یا این حدود

آریا توی کتاب الان 7-8 سالش هست
ولی فکر کنم سال ها توی وستروس فرق میکنه و مثلا هر سال 14 ماه داره یا این حدود

Dark Angel
02-28-2014, 01:05 AM
قسمت خوبی بود
من واقعا جیمی رو دوست دارم ... جونشو برای نجات دختره به خطر انداخت
با این که خیلی از تیون بدم میاد ولی دلم براش سوخت بدبخت!
8دادم