PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : How I Met Your Mother | بحث اپیزودیک | فصل هشتم، دو قسمت آخر

Chandler Bing
05-14-2013, 02:40 PM
http://www.picoup.ir/images/67232423950005133112.jpg

Season 8, Episode 23, Something Old
فصل هشتم، قسمت بيست و سوم

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2795770/?ref_=tt_ep_nx)

خلاصه داستان اين قسمت : رابین به دنبال گردنبندی است که در سنترال پارک مخفی کرده تا روز عروسی به گردنش بندازد، تد به لیلی و مارشال برای بستن چمدون ها کمک میکند و بارنی هم با پدر زن اینده اش به لیزر تگ میرود...

http://www.picoup.ir/images/77631188999274494269.jpg

Season 8, Episode 24, Something New
فصل هشتم، قسمت بيست و چهارم

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2861788/?ref_=tt_ep_nx)

خلاصه داستان اين قسمت : iهمین طور که گروه برای عروسی بارنی و رابین اماده میشند، به کارهای دیگه ای هم میپردازند. تد خانه ی اینده ی خودش رو برا فروش میذاره، مارشال تلفنی مهمی دریافت میکنه و لیلی نگران اینکه...

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/thread31488-3.html#post114954)

shantia762
05-14-2013, 05:44 PM
فک کنم Cristin Milioti به عمرش اندازه 24 ساعت گذشته گوگل نشده بود :Smiley36:

majid_4553
05-14-2013, 06:30 PM
اینهم از این مادره. البته اگه سرکاری نباشه :Smiley36:اما انتظار یه بازیگر معروفتر رو داشتم.

javadth
05-14-2013, 06:38 PM
قسمت 24 آخرین قسمت فصل هستش هست ش؟

Ashkan_crash
05-14-2013, 07:13 PM
ای جان
بالاخره مادر رو دیدیم
از خوشحالی تو پست خودم نمی گنجم :Smiley41:
نمی دونم با این حال که مادر زیاد جذاب و خوش قیافه به نظر نمیاد و می تونست یکی دیگه باشه که این خصوصیات رو داشته باشه اما به نظرم یه طورایی همین مادر هم خوش قیافه و هم بامزه هستش
بی صبرانه منتظر فصل بعدی هستم
پ.ن: از دوم دبیرستان تا الان که سال دوم دانشگاه تموم شد منتظر دیدن مادر بودم خودمونیما چقدر طول کشید :Smiley14:

majiko
05-14-2013, 09:17 PM
ما هشت فصل رو در انتظار دیدن روی Cristin Milioti صبر کردیم؟! :Smiley10:

Chandler Bing
05-14-2013, 09:25 PM
زشت بود اما یه ذره هم کیوت بود!! در کل در حد تد هست:Smiley69:
فقط از اینکه میدونم رابطه ی بارنی و رابین کشکی کشکی به هم میخوره حرصم میگیره. و از طرفی میدونم که تو فصل بعد تو 15 قسمت اول خبری از ننه نیست!! اینا بدجور رو مخه.
امتیاز این اپیزود 8ـه اما کلا این فصل 6 هم نیست.

majiko
05-14-2013, 09:35 PM
زشت بود اما یه ذره هم کیوت بود!! در کل در حد تد هست:Smiley69:

ایشون مناسب اصغر آقا قصاب سر کوچه ما با اون سبیلاشم نیستن!
اصلا اون طرز نگاه کردنش به اطراف انقدر مصنوعی بود که... باید قطع امید کرد از himym

yaser63
05-14-2013, 10:01 PM
به این میگن بزرگترین سرکاری سریالی.یعنی هشت سال تمام این تد فلان شده برای ما از زنش ویژنسازی و تعریف کرد وآخرش اینو به ما نشون دادن

javadth
05-14-2013, 10:23 PM
دوستان میشه یکی زیر نویس فارسی رو به پروفایلم بفرسته

AR!@N
05-14-2013, 10:24 PM
بعد بیست قسمت فهمیدم ننه رو نشون میدن نگاه کردم سریال رو باز . هنوز مشکلات همیشگیش رو داره و داستان رو مثلث عشقی این ۳ تا میچرخه . ننه هم که دیدیم بلاخره چیزی که انتظار میرفت نبود ولی از سر تد هم زیاده
چون دلم برا بارنی و لیلی تنگ شده بود ۸ میدم ولی ارزش ۵ بیشتر رو نداشت

DixoN
05-14-2013, 10:44 PM
قسمت نسبتا خوبی بود

قشنگ ترین صحنه هم مال اونجا بود که مادر داشت قدم میزد و دوربین چکمه ها و گیتارش رو نشون میداد ... بعد چتر زرد رو نشون داد...
خیلی هیجان داشت... بعد از این همه انتظار ...
we just see... WAIT FOR IT ...THE MOTHER
کلا من هیچ مشکلی با قیافش نداشتم...

به نظر من با مزه بود ... قیافش یه جورایی شبیه تد بود ... چشم های بزرگ... کلا انگار برای تد ساخته بودنش ... کاملا مشخص بود که قراره شخصیتی مثل تد داشته باشه
اما مثل این که بچه ها انتظار سوپر مدل یا ملکه زیبایی داشتن:Smiley69:

shantia762
05-15-2013, 12:25 AM
از طرفی میدونم که تو فصل بعد تو 15 قسمت اول خبری از ننه نیست!!

واقعا؟ راستکی راستکی؟؟
بد تو موخیه که

زشت بود اما یه ذره هم کیوت بود!! در کل در حد تد هست

فنچوله :Smiley36::Smiley36: فک کنم قدش 154

ایشون مناسب اصغر آقا قصاب سر کوچه ما با اون سبیلاشم نیستن!
اصلا اون طرز نگاه کردنش به اطراف انقدر مصنوعی بود که... باید قطع امید کرد از himym
:Smiley14::Smiley14:
داش ذوق مرگ می شد بچه
خو حق بدید بهش میلیون ها نفر منتظر بودن ی آدم سرشناس بشه نن جون یهو ...
فک مدل جویی تو دوستان این نقشو گرفت ( با تهیه کننده ... :Smiley34:)
ولی مطمئنم از پسش بر میاد چون به قول اشکان ی کیوتی تو چشاش بود
بهر حال بجز امیدواری کاری از دست ما بر نمیاد

Achillies
05-15-2013, 12:49 AM
قسمت قشنگی بود. نسبت به قبلی ها بهتر بود. حداقل همسر آینده تد رو نشون دادن.
تیکه های خنده دارش هم خوب بود. مثلا وقتی بارنی میخواست نوشیدنی بخوره، در رو باز میکردن...
در مقایسه با قسمت های این فصل بهش 9 میدم. ولی در مقایسه با فصل های اولیه بهش 2 میدم!!!

MaRYaM Goli
05-15-2013, 01:07 AM
خود این قسمت خوب بودا ولی واقعا آخرش شوکه شدم
به معنای واقعی کلمه ewwwww این دیگه کی بود من نمیگم یه بازیگر معروف یا سوپرمدل میذاشتن ولی لا اقل یکی بود انقد تو ذوقمون نمیخورد بعد 8 سال
اه اه با اون قیافه شوت و تیریپ دهاتیش
من که خیـــــــــــــلی حس بدی شدم اصلا تو شوکم هرچندکه دوس دخترای قبلی تد هم هیچکدوم خوب نبودن ولی بازم صدرحمت به زویی!

2012
05-15-2013, 01:15 AM
حالا که فهمیدم مادر رابین نیست دانلودش نکردم،دیگه هم دنبالش نمیکنم،این فصلم به زور دنبال کردم.بر عکس همه دوست داشتم مادر رابین بود :Smiley95:
در مورد بارنی هم باید بگم تمام بامزگی بارنی به اینه که تا همیشه مجرد بمونه......

Achillies
05-15-2013, 01:17 AM
حالا که فهمیدم مادر رابین نیست دانلودش نکردم،دیگه هم دنبالش نمیکنم،این فصلم به زور دنبال کردم.بر عکس همه دوست داشتم مادر رابین بود
در مورد بارنی هم باید بگم تمام بامزگی بارنی به اینه که تا همیشه مجرد بمونه......
قضیه این که رابین مادر نبود که از همون قسمت اول مشخص بود.
تد گفت: و اینطوری بود که با خاله رابین تون آشنا شدم!!!

2012
05-15-2013, 01:21 AM
میدونم ولی به نظرم تد و رابین خیلی برای هم مناسب بودن فکر میکردم تد آینده همه داستانو راست نمیگه و مادر رابینه.....

K3li05
05-15-2013, 01:58 AM
قسمت خوبی بود. بعد از 8 سال بالاخره زن تد رو دیدیم.
قیافه اش خیلی هم خوب بود. همین که بچه ها میگفتن. خیلی به تد میخورد. فکر میکردم همچین قیافه ای داشته باشه. اینهایی که میگن حالشون به هم خورد برای چی؟ دقیقا با چیش مشکل داشتین؟ با قیافه؟ با صداش؟ با طریقه ی حرف زدنش؟ آخه چقدر الکی گیر میدین؟ بعدش توی نقاشی بچه های تد رابین به عنوان خاله شون بود. چجوری انتظار داشتین زنش بشه؟
امیدوارم اگه میخوان فصل 9 رو درست ادامه بدن به قضیه ی تد و Woman with Yellow Umberella درست شاخ و برگ بدن. یا اینکه اگه نمیتونن توی 13-14 قسمت کلک سریال رو بکنن. به نظر من که اگه بخوان درست سریال رو جلو ببرن، سریال حتی 10 فصله هم میتونه بشه ولی تنها اگه تد آخر فصل 9 ازداج بکنه و فصل 10 رو بزارن برای ماجراهای تد و زنش. وگرنه اگه بخوان ازدواجشون رو بندازن فصل 10 که مرده شورشون هم ببرن چون گند زده میشه به سریال مثل فصل 6.
در هر صورت امیدوارم گند نزنن و این آخریا درست و حسابی سریال رو تموم کنن. ولی خودمونیم خیلی دوست دارم بدون رابطه ی تد با این دختره چطوری پیش میره. امیدوارم توی این قسمت خلاقیت داشته باشن.
راستی دقت کردین هنوز این عروسی لعنتی برگزار نشده. یه فصل منتظرش بودیم. یعنی اگه همون قسمت اول فصل آینده تمومش نکنن ...........

KOOROSH
05-15-2013, 01:08 PM
زن تد بعد این همه سال انتظار اگه مخلوطی از جنیفر لوپز و آنجلینا جولی و کتی پری و مرلین مونرو هم بود میگفتین به درد نمیخوره! (با اینکه دندوناش منو یاد ومپایر دایریز انداخت)

http://www.picoup.ir/images/96344398309308097477.jpg (http://www.picoup.ir/)

یه کلیشه دیگه ،این زنشو چند ثانیه نشون میدن بعدش میره باز تا آخر فصل بعد .

درکل این سریال از کمدی درومده دو فصله:Smiley15:

Bill The Butcher
05-15-2013, 03:54 PM
بابا چرا از قيافش ايراد ميگيرين از ليلي كه بهتره! نازه يه جورايي....ولي به نظرم خيلي هم نميشه حساب كرد كه ننه باشه لزوماً!

Sham!m
05-15-2013, 07:16 PM
قسمت خوبی بود قسمت آخر، خوشم اومد، گرچه عشقولانه بازی به رابین و بارنی نمیاد و قضیه حال به هم زن شده بود از نظر من! به نظر من هم رابطه ی بارنی و رابین به هم می خوره، چون قبلا ها که قضیه ی عروسی اصلا پیش نیومده بود،یه بار تد رو نشون داد زیر بارون، با لباس خیلی رسمی(همون لباس "بست من!") توی ایستگاه قطار داشت کتاب می خوند، فک کنم یه خانومه اومد ازش پرشید عروسی بودی؟ یا یه همچین چیزی، بعد تد یه چیزی گفت تو این مایه ها که عروسی خوب تموم نشد و اینا! درست یادم نیست! :Smiley36: بعد همون موقع خانومی با چتر زرد میاد پیشش. اگرچه یک صحنه هم هست در قسمت های قبلیکه ما دست مادر محترم رو در حال گیتار زدن می بینیم! ایشون در حال نوازندگی در مراسم بعد ازدواج هستن، همون مراسمی که مهمونی بعد عقد هست یه جورایی! پس اگه رابطه به هم خورده و " I do" گفته نشده و ازدواجی هم صورت نگرفته، پس چرا باز این مراسم رو دارن و توش شادن؟! آیا ازدواج صورت گرفته؟! این برای من جای بسی سواله!
و در مورد خود مادر هم اول به نظر من هم اومد خوشکل نیست و باید یکی بهتر می‌بود، بعد به این نتیجه رسیدم چیزی که برای ما همه اش تکرار شده خاص بودن اون دختر از لحاظ اخلاقی و سازگار بودنش با تد و رابطه‌ی عاطفی عمیقه، یه جورایی یه عشق افلاطونی و یه رابطه‌ی خیلی قوی و تفاهم حداکثری! نه قیافه و ظاهر. اگه بتونن این رو و خوشبختی تد رو نشون بدن، دیگه قیافه مهم نخواهد بود! :Smiley36:
عجب تحلیل هایی کردم! :Smiley14:

Shayea
05-15-2013, 07:34 PM
نه , خوشم اومد !
قشنگ این فصل رو تموم کردن هم داستان مارشال و لیلی رو قشنگ به هم رسوندن هم بارنی و رابین رو !
تد رو هم بدبخت و بیچاره و ناامید ول کردن مث همیشه !:Smiley14:

اگه هم اینطوری که نویسنده ها گفتن فصل بعد حوادث قبل عروسی باشه , فک کنم خیلی باحال بشه و اگه این سریال خیلی هارو ناامید کرده تو فصل های اخیر , تو فصل آخر جبران میکنه !
کلا همیشه خوب تموم شده ولی بد شروع کرده ...

تو این قسمت هم هیچی به باحالی حرف زدن مارشال با اون یارو پشت تلفن نبود !:Smiley14: ساترن حرف زدنش خــــــدا بود !:Smiley14:

مادر هم خیلی زشت بود ! البته اگه سیندرلا هم میومد نقش مادر رو بازی میکرد بازهم ما متقائد نمیشدیم چون بعد از 8 فصل , انتظارات بالاست و ما به دنبال یه دختر رویایی فضایی بودیم !:Smiley36:
ولی واقعا قیافش کج و کوله بود !:Smiley14:

بابا چرا از قيافش ايراد ميگيرين از ليلي كه بهتره!

کیوت تر از لیلی داریم ؟ لیلی کجاش زشته ؟؟؟:Smiley13:

DixoN
05-15-2013, 08:07 PM
میدونم ولی به نظرم تد و رابین خیلی برای هم مناسب بودن فکر میکردم تد آینده همه داستانو راست نمیگه و مادر رابینه.....

کاملا موافقم و هنوز هم فکر میکنم مادر رابینه
خیلی جاهای داستان دیدیم که تد آینده، اشتباه داستان رو تعریف میکنه ، یا از قصد داستان رو طور دیگه تعریف میکنه( مثلا به جای middle finger از انگشت شصت یا حتی به جای ماری جوانا از ساندویچ)
ممکنه به هر دلیلی فصل اول دروغ گفته باشه که این خاله رابینه....

تئوری من:
اون زنی که نشون داد مادر واقعی بچه هاست... چون میدونیم رابین بچه دار نمیشه....
مادر بچه ها میمیره...
رابین با تد ازدواج میکنه...

بی بی دی با بو دی بو...
اون موقع هست که how i MET your mother معنی پیدا میکنه.... یعنی تو کل این مدت تد داشته با شخصیت رابین آشنا میشده:Smiley36:

شایدم اینایی که گفتم یه مشت چرت باشه و مادر رابین نباشه:Smiley69:

2012
05-15-2013, 10:11 PM
طاقت نیاوردم دانلود کردم دیدم.میشه لطفا یکی این سوال منو جواب بده اگر جوابی براش داره.........چرا در این سریال نشون داده شد که رابین بچه دار نمیشه؟ آخه من کلی فکر کردم خودمو با این سریال درگیر کردم میخوام بدونم واقعا چرا ؟ باشه قبول مادر نیست.همین دختره با چتر زرد مادره. فقط می خوام بدونم واقعا چه فرقی می کنه که رابین بچه دار بشه یا نشه؟ واقعا چه فرقی می کنه در روند داستان که این قضیه رو پیش کشیدن اصلا چرا باید به همچین موضوعی پرداخته بشه؟:Smiley26:
توی تیتراژ آخر سریال که اسم بازیگرا میاد چرا اسم بازیگر مادر رو با قاطعیت ننوشتن the mother نوشتن the girl with the yellow umbrella....... والا:Smiley15:

Fanom
05-16-2013, 01:17 AM
سریال فصل خوب شروع شد وبعد یهو از خلاقیت خالی خالی شد بازی ها هم کاملا بی رمق بود خودتون برین وبه بازی های مارشال لیلی تو فصل اولیه نگاه کنین...بارنی افسانه ای هم جای حرکت زیادی نداشت ...فصل دچار بلاتکلیفی بود من فقط انتظار داشتم که تموم بشه تا نویسنده ها بپشینن یه خاکی توسرشون بریزن یکم ایده به خرج بدن نه اینکه ایده دم دستی بدن یا برن جسد شوخی های فصل قبل رو بکشن بیرون ...اتفاقا به نظر من اینکه تد زنش یه بازیگر ب هیچ ویژگی خفنی نداره مخصوصا جذابیت یه ایده خوب بود..اینکه قرار نیست نیمه گمشده تد یه پرنسس باشه...مث زندگی واقعی همه مردم

metro_2040
05-18-2013, 02:10 PM
من 4 ساله دارم این سریالو میبینم!4 سال! الان فقط برا اونایی ناراحتم ک 8 ساله دارن اینو میبینن!

اینا رو گفتم ک بگم با این سریال زندگی کردم و تک تک شخصیت هارو هم دوست دارم...

اول در مورد دختره:احتمالا یکی رو میخواستن که قبلا جایی بازی نکرده باشه و آشنا نباشه تا رو کاراکترش تاثیر نذاره.درمورد قیافه و دندون ها و صدا و قدشم بگم اولش خیلی بدم اومد!اما بعدش یخورده نرم تر شدم.ولی 2 تا مشکل دارم:
1.نقش سیندی ک هم اتاقیه مادر بود اگه یادتون باشه هم جذاب تر بود هم بازیگر کارکشته ای داشت!مشکل اینجاست ک چجوری پسرا سیندی رو واسه این ول میکردن؟؟
2.مهم تر از اون:هم پسر و هم دختر تد چشم های آبی دارن در حالی ک تد و دختره چشم های قهوه ای دارن!بعد چطور ممکنه اون دختر ب اون نازی از این پدر مادر به دنیا اومده باشه؟
این موقعی مهمتر میشه ک میبینیم سازنده ها ب این موضوع اهمیت میدن چون بچه ها رو موقع ازدواج با استلا بلوند نشون دادن!

در مورد این که رابین رو زنش کنن هم بگن ک خوده سازنده ها گفتن نمیشه یکی بگه زن میخوام بعد بره طبقه پایین ببینتش پس فک کنم اینم منتفیه!!

همش کوبیدم اینم بگم که حداقل با این دختره باورمون میشه ک قراره ب تد پا بده وگرنه اگه یه سوپر مدل بود ک باورمون نمیشد و فراموش نکنیم که بقیه شخصیت ها هم از نظر ظاهری بهترین نیستن اما شاید علاقه ما به اون ها اونارو در نظرمون بی نقص کرده!!!!

Chandler Bing
05-18-2013, 02:23 PM
شده داستان واکینگ دد:Smiley14: یادتونه سر مرگ یکی از شخصیت چقئر تئوری میدادیم که زنده است یا....
اقا این دختره زن تد میشه، رابین با بارنی به هم میزنه سراغ تد هم نمیره و میچسبه به کارش!! زیادی نپیچونید قضیه رو

emperato0r
05-23-2013, 08:41 PM
واااااااااااا ـــــــــــــی زن تــــــــــــــــــــــــ ـــــــــد :D
پسرررر از فصل دو دارم دی ال میکنم 6 ســـــــــــال منتظرش بودمــــــــــــــــــ :D
خیلــــــــــــــــــــــ ــــی خوشحالـــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــم :Smiley30:
:Smiley36:

elfdante
05-26-2013, 12:26 AM
یعنی بارنی از یکی از شخصیت های مورد علاقه ام تبدیل شده به یکی از بی مزه ترین شخصیت های سریال،اصلا به جو سریال نمیاد.به نظرم بارنی هم مثل جویی تو فرندز باید تا آخر سریال مجرد می موند.
زن تد هم که اصلا جالب نبود،نه قیافه بلکه کلا در مجموع زیاد باحال نبود،من میخواستم یک آدم باحال ببینم(چون بیس پلیر هست دیگه)
در کل سریال خیلی افت کرده و الکی دارن کشش میدن بهتره فصل بعد دیگه قشنگ تمومش کنن

night
07-25-2013, 11:40 AM
ا ه اه اه ... یکی فرندز رو اسپویل می کنه یکی واکینگ دد ... چه انجمنیه اینجا یه ناظم اسپویلر بذارید :Smiley104::Smiley104::Smiley104::Smiley104::Smile y104::Smiley104::Smiley104::Smiley104: