PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ سوم ، قسمت هشتم

AR!@N
05-20-2013, 12:56 PM
http://www.picoup.ir/images/64265883570867479183.jpg

Season 3 , Episode 8 | Second Sons

خلاصه داستان اين قسمت : سانسا با تیریون ازدواج میکنه . آریا هم با هاوند به سمت سرزمین والدر فری میره. دنی هم با گروهی مزدور که از یونکای دفاع می کنن ملاقات میکنه...

(http://www.imdb.com/title/tt2178806/) (http://www.imdb.com/title/tt2178788/).:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2178806/)
.:dl-topic:. (http://tvworld.info/thread41107.html).:sub-topic:. (http://tvworld.info/thread41080-7.html)

S@eeƉ
05-20-2013, 02:03 PM
ارین دمت غیژژژ سرعت عمل

SaRaL
05-20-2013, 02:30 PM
من نديدم هنوز. نميدونم چرا عادت کردم به اسپويل خوندن!
پس تيريون حيف و ميل شد با اين سانساى لوس

Admini3trator
05-20-2013, 02:46 PM
این تپل احمق خنجرو جا گذاشت !!
فکر کنم باید منتظر عشق آتشی بین سانسا و تریون باشیم ! معمولا رابطه های قوی اینجوری شروع میشه !
اون حروم زاده رابرت که گفتن قرار قربانی شه ! فقط یخورده ازش خون گرفتن ! باید ببینیم جادوی ملیساندرا چی بود و چه کار میکنه .
تریون خوب حال اون جافری عوضی رو گرفت !
دوهزار سوار کار هم به لشکر دنریس اضافه شد .

AmiR RezA
05-20-2013, 03:42 PM
مثل همیشه قشنگ بود از دو قسمتش خوشم امد اون قسمت که تیریون حال جافری رو گرفت ولی جافری هم بد جوری حال تیریون رو گرفت ( وقتی اون چهارپایه رو برداشت )
و اون جایی که خنجر زد به اون وایت واکره این وایت واکره زرتی مرد فکر نمیکردم به این سادگی ها بمیره :Smiley36:
اون جا هم که سانسا و تیریون رفتن توی اتاق جالب بود , موسیقی متن فوق العاده ای داشت
مثل همیشه 10 میدم:Smiley17:

saeed_iri
05-20-2013, 04:30 PM
قسمت جالبی بود.
فرمانده زامبی ها خیلی الکی مرد !
خدا کنه کلیسی با این خائن ازدواج نکنه ,اصلا در حد کلیسی نیست:Smiley15:

amrtat71
05-20-2013, 04:49 PM
قسمت خوبی 10 دادم درواقع عالی بود
چیزی که باعث میشه سریال گوشی نشه به تنمون بچسبه اینه که با پخش پیش میریم وگرنه این سریال یه چیز دیگس....
مثل همیشه صحنه های قشنگ دیالوگای عالی...خوب اریا هم یکم نرم تر شد بنظرم اتفاقهای زیادی قرار براش پیش بیاد...سرسی زد مارجری رو ترکوند دیگه جرعت نمیکنه باهاش حرف بزنه.تیریون بدبخت هم توسط جافری مادربخطا نماینده تیم ملی شد خیلی ضایع شد بنده خدا با سانسا هم خوب برخورد کرد .قسمت کالیسی هم خوب بود فقط این مرده مشکوک میزنه اگه کسی در مورد اطلاعاتی داره بگه ما هم بدونیم..چه عجب چشممون به جمال گل ادرها روشن شد شمشیر اژدهام توی یه حرکت ادر رو نابود کرد این سم دیوونه نمیدونم چرا شمیرو برنداشته دررفت
دو قسمت بیشتر نمونده و حتما قسمالی طوفانی هستن بعدش یه سال خماری و دربدری باز برای 10 قسمت ناقابل اخرشم میگی اینجوری شد اونجوری نشد...

The Pianist
05-20-2013, 08:42 PM
در مورد کاراکتر جدید: "داریو نهاریس"

http://www.picoup.ir/images/11978672301158204010.jpg

ممکنهِ این کاراکتر جدید همون جاکان هاکارِ فصل دوم باشه ؟

با توجه به این دلایل:
"جاکان هاکار" خودش رو مردی "بدون چهره" خطاب کرد.(Faceless)
با توجه به قسمت 10 در فصل 2، "جاکان" از آریا تقاضا میکنه باهاش به "براووس" بیاد. پس "جاکان" در واقع "وستروس" رو ترک میکنه.
"داریو نهاریس" جمله معروف رو به زبون میاره "والار مورگولس" .
و به نظر میرسه تو جنگیدن هم ماهره.

rezarbn
05-20-2013, 08:51 PM
قسمت خیلی خوبی بود
همه چی داشت هیجان خوبی داشت ولی فقط اگه جنگ می شد خیلی بهتر بود
اون زامبی هم خیلی زشت مرد :) اونم بدست کی !!!

خدا کنه کلیسی با این خائن ازدواج نکنه ,اصلا در حد کلیسی نیست

:Smiley15::Smiley10:
شما از کجا فهمیدی اینا اصلا به هم علاقه دارن دیگه ازدواج پیش کش تازه اگه هم بله ..:Smiley36: دوس پسرش می شه :Smiley14:
دمه جافری گرم اصلا حال می کنم با این بچه :Smiley36::Smiley19:
اون تیکه ای هم که تیریون انداخت وقت عروسی به جافری هم فوق العاده بود :Smiley14::Smiley14::Smiley14:

در کل عالی بود 10

Hmv-
05-20-2013, 10:06 PM

http://www.picoup.ir/images/11978672301158204010.jpg

ممکنهِ این کاراکتر جدید همون جاکان هاکارِ فصل دوم باشه ؟

با توجه به این دلایل:
"جاکان هاکار" خودش رو مردی "بدون چهره" خطاب کرد.(Faceless)
با توجه به قسمت 10 در فصل 2، "جاکان" از آریا تقاضا میکنه باهاش به "براووس" بیاد. پس "جاکان" در واقع "وستروس" رو ترک میکنه.
"داریو نهاریس" جمله معروف رو به زبون میاره "والار مورگولس" .
و به نظر میرسه تو جنگیدن هم ماهره.

حاجی دمت گرم گفتم این براووس رو کجا شنیدم ... :Smiley10: آره احتمال میره :Smiley17: من 10 دادم این اپیزود رو مثله همیشه

Rezaraki
05-20-2013, 10:14 PM
این پسر جدیده چقدر خوشتیپه! آدم باحالیم هست! اصلا فکر نمیکردم اون دو رفیقاش اینقدر راحت از صحنه حذف شن! البته ازش از همون اول خوشم میومد! ولی این اتفاقا که بقیه رو اینطوری بکشه سریع اتفاق افتادش یکم غیر منتظره بود! رییس زامبی یخی ها هم چقدر راحت مرد؟ حالا واقعا مرد؟ خو؛ م میومد ازش حیف شد اینطوری الکی از بین برفت! حرکت کوتوله هه هم باحال بود!( اسمش اصلا یادم نمیمونه) with your wooden c... K حال کردم! وضعیت اش رو هم دقیقا درک میکنم تفاوت و اعتماد به نفس پایین و تلتش برای فراموشش واعتماد به نفس کاذبی که میخواهد به خودش بده و... و واقعا باهاش ارتباط برفرار میکنم. ( بگو یا علی!!!) خلاصه که این قسمت خیلی خوب بود و. همین دیگه

AR!@N
05-20-2013, 10:51 PM
رییس زامبی یخی ها هم چقدر راحت مرد؟ حالا واقعا مرد؟
رئیس چیه اقا هرجا بحث میشه میگن این رئیسه :d
زیادن این شکلی تو صحنه آخر قسمت 10 فصل 2 نگاه کنین چند تایی از اینا معلومه .

fanoudi
05-20-2013, 11:52 PM
سلام :Smiley36: من 10 میدم به این قسمت البته برای بار اول هم فکر کنم 10 داده باشم به این سریال ! همه صحنه ها و دیالوگ هاش خوب بود و اون کوتولو ها هم که با سانسا ازدواج کرد خیلی جالب حال جافری رو سر جاش آورد ؟ این بانو کالیسی هم آدم زرنگی هست چه جنگ هایی و با این اژ دها هاش که به راه نندازه ؟
در ضمن تو جریان کشتن اون زامبی یخی من به فکر بودم که اون چاقالوهه چاقوش رو بر نداشت یک وقت لازمش میشه ؟
ترجمه این سریال هم عالی هست به مترجش نمره 20 میدم

kingmiladkh
05-21-2013, 02:09 AM
این سیزن تازه افتاده روی دور، این دو قسمت آخر راضی کننده بودند، بلاخره از مقدمه چینی خودش رو رها کرد سریال و وقایع دارن اتفاق می افتند و این مقدمه چینی ها باعث میشند که بیشتر مزه بده.
در مورد جاکان هاکار هم که از محبوبین من در این سریال بود، فکر نمیکنم با این شخص جدید نسبتی داشته باشه و اگر هم داشته باشه، جالب کار نکردند، چرا که جاکان هاکار لحن خاص خودش در حرف زدن رو داشت، درسته که بدون چهره است اما لحن چیزی ورای از ظاهره، پس بر اساس اصول عقلانی نباید باشه و اگر هم باشه میشه نوشت به پای نقطه ضعف اثر ...

Rezaraki
05-21-2013, 02:40 AM
رئیس چیه اقا هرجا بحث میشه میگن این رئیسه :d
زیادن این شکلی تو صحنه آخر قسمت 10 فصل 2 نگاه کنین چند تایی از اینا معلومه .

آخه آخر فصل دوم این یارو هه سوار آسب جلو ارتش بودش. گفتیم ریسسه دیگه!!

Irag
05-21-2013, 02:57 AM
این قسمت یخ ها وا شد و یه نفسی مخاطب سریال تازه کرد!
این قسمت تمام خواص یک سریال خوب و جون دار رو به نظرم داشت.
شروع خوب و پایان خوب.
به نظرم بین این 8قسمت این بهترین قسمت بود دیالوگ ها و سکانس ها همه خوب و منطقی بودن و خبری از آب بستن های بی مورد و جذابیت های بی مورد نبود.
همین روال رو ادامه بدن ...

B4N3
05-21-2013, 07:43 AM
What DA Hellllllllllllll!?
Sansa Is Fourteen Years old ?!?!?!?!!?
===

رهبر سکند سان ها چه سرخوش بود

Kill THAT One First ( بریتیش اکسنتش تو حلقم به خصوص موقع تلفظ That که از اعماق وجود گفتش و دیگه اوجش بود) => Gladly Your Grace قیاقه و حالت بریستن هم تو حلقم

این پسره داریو ناهاریس (منو یاد جکن هکار انداخت ) از همون اول چشماش برق میزد برای دنریس و حدس میزدم که به نفعش یه حرکتی بکنه.
ثابت کرد احساساتی نیست دنریس چون اگر بود همونجا برشتشون میکرد : )
سرسی چه وحشیه No one But Us Is The Enemy درسته پس
عالی بود حرکت تیریون :) از اونورم پشتش به پدرش گرم بود_بالاخره پدرشه دیگه_ رسما آورد پایین جعفرو :) , انداختند گردن مستی اما کاملا منظور داشت تیریون هم پدر و هم جعقر قهمیدند ,البته این نظر منه.
تهدید شدن سانسا جدی به نظر میومد پسرک شعور که نداره ... باس به تیریون میگفت .

یعنی اصلا کفففف کردم از این جرکتش تو کَتم نمیره !!! جزو عجایب قرنه !چرا تیزی رو برنداشت سم :Smiley10:
مثل همیشه عالی بود.

====

شخصا من به محض دیدنش یاد جکن افتادم و با اون کارش شدیدا دیگه یادش افتادم :دی والار مورگولیس

WalTer WhiTe
05-21-2013, 03:59 PM
وقتی دنریس طوفان زاد توی هر قسمتی هست و نقشش و موضوع هر قسمت مربوط به اون هست بلا استثنا اون قسمت از بهترین قسمت ها از کار در میاد
وقتی موضع میره سره این راب استارک و اون جان اسنو و زنش همیشه باعث میشه اون قسمت افت چشم گیری داشته باشه

قسمت های دنرییس عالی بود و بیننده رو میخ کوب کرد.اون 3 نفر هم خیلی زیبا نقش خود رو بازی کردند و وقتی پیش دنریس اومدند همون پررویی شون و احترام نگذاشتنشون به دنریس عالی بود و من که کلی خندیدم
جفری پدرسوخته دوباره زهرش رو به این تیریون ریخت و مسخره بازیش گل کرده بود ولی تریون هم خیلی باحال توی عالم مستی حالش رو گرفت
سانسا هم بلاخره شوهر کرد و خدا وکیلی خوب شوهری گیرش اومد مبارکش باشه:Smiley36::Smiley17:
البته عشق تریون به شی هم داره باعث دردسر میشه ولی همین که خودش رو تونست کنترل کنه و وارد بازی رختخوابی نشه خودش کلی ارزش داشت و باعث میشه سانسا بهش بیشتر علاقه پیدا کنه

سرسی بی وجدان همچین حال مارجری رو گرفت من یکی خیلی تعجب کردم ولی این مارجری از اون مارموزهاست بلاخره یک جا حساب این سرسی رو میرسه
مادر بزرگ مارجری که واقعا اهل حال هست و به ما هم سر اون بحث اینکه برادر مارجری میشه پدر شوهرش کلی حال داد و چقدر خندیدیدم

یکی از بچه ها عکس جالبی گذاشته بود که مربوط به جاکان هاکار بود و من هم میگم این داریو ناهاریس همون جاکان هست که تغییر قیافه داده
ولی خدایی اگر همون باشه خیلی خوب میشه چون خیلی میتونه کمک دنریس کنه

Admini3trator
05-21-2013, 04:48 PM
یکی از بچه ها عکس جالبی گذاشته بود که مربوط به جاکان هاکار بود و من هم میگم این داریو ناهاریس همون جاکان هست که تغییر قیافه داده

نه این اون نیست ! فقط هم ولایتین ! جاکان هاکار حرف زدنش فرق میکرد . کلا آدما اون ولایت همشون توانایی های زیادی دارن .
یادتون باشه فصل قبل وقتی آریا به جاکان هاکار گفت بهم یاد بده کاراتو ، گفت باید باهام به ولایتم بیایی !

9353980174
05-21-2013, 06:00 PM
سرسی چقدر وحشیه، یه سیستر شنیدن از مارجری که این همه ج*** بازی نداره :| خوب گفت سیستر دیگه، فحش مادر که نداد میخوای معدومش کنی
جفری هم از اون مادر *** هاست، یعنی من که همش داشتم میگفتم الانه که به تریون بگه برو اونور خودم میخوام باهاش ازدواج کنم، بعد نگو میخواد تصغیر کنه
فصل قبل دنریس خوش استایل تر بود، نبود؟
چرا کلاغا دنبال سموئل تالی کردن ییهو؟
جریان درخته چی بود؟
(زالو رو اگر بسوزونید میشه از خاکسترش برای از بین بردن موهای زائد به صورت مادام العمر استفاده کرد. در کتاب های طب سنتی خوندم)
واللا این چجور شمشیر و تیزی نشون ندادن بود، یعنی یه تیر بزاری طرف استفاده ببره میشه کور و نمیبینه داری باهاش چیکار میکنی؟ خوب زنیکه روت نمیشه بگی میخوام با این پسره باشم چرا فلسفه چینی میکنی؟
من جای آریا بودم سنگرو میزدم، میمرد دیگه
سانسا 14 سالشه چون سالها توی وستروس با سالهای معمولی فرق میکنه و بسیار طولانی تره، فکر میکنم توی تاپیک تراویای این سریال ترجمه شده این مطلب
10 دادم که حلالشون باشه

AR!@N
05-21-2013, 09:49 PM
خوب تا ملت شروع نکردن به گیر دادن به صحنه های چیزدار یه چیز بگم . قسمت قبل صحنه تیون اضافه بود واقعا ولی این قسمت 2 تا صحنه بود اولی مال ملیسندرا و دومی دنریس . تا به این جای سریال 90% درصد صحنه های چیزدار واقعا توی پرداختن شخصیت ها تاثیر داشته . از همون قسمت اول که تیریون رو با رز نشون میده و بعدش تیون و خواهرش و اینا همشون یجورایی توی نشون دادن شخصیت افراد تاثیر داشتن .صحنه ملیس توی کتاب نیستش بیشتر قصدشون از اضافه کردنش نشون دادن اینه که ملیس به هر کاری دست میزنه تا خدای خودش رو راضی نگه داره ، صحنه دنریس هم بیشتر برای نشون دادن غرور و تکبر دنریس بود و اینکه بگه داریو رو به اونجام هم حساب نمی کنم . این مسئله اگر بی هدف نباشه مثل بعضی دیگه از سریال های همین شبکه هیچ آسیبی نمیزنه . البته صحنه ملیس یکم مسخره بود ، اونجا میگه چاقو رو نشون گوسفند نمی دم بعد میاد زالو میندازه روش... . البته میشه به حساب این گزاشت که خون الت تناسلی رو نیاز داشته که احتمالا برای جافری ازش استفاده کرده . گفته شد که قراره قربانی بشه گندری ولی فقط ازش خون گرفت به نظر میاد هنوز براش نقشه داره
. سه تا اسم به خدای نور داده شد ، هر سه دشمن استنیس بعید میدونم برای محافظت اینکارو کرده باشه . آزاد کردن سر داووس هم عجیب بود . اون صحنه که داووس داره کتاب می خونه یهو میگه : *** می خیلی باحال بود.
یکی از بهترین صحنه ها عروسی سنسا و تیریون بود . جافری باز سرشت پست اش رو به همه نشون داد . پیتر دینکلیج مثل همیشه درخشید . از اول قسمت داشت شراب میزد ، و همینطور مست و مست تر میشد ، مراحل مختلفش رو عالی به تصویر کشید بهترین جاش جایی بود که چاقو رو کوبید رو میز و جافری رو تهدید کرد ، همه رو غافل گیر کرد . توی صحنه ای که سنسا خم میشه ، لطف بزرگی در حق شخصیت لوس و بی خود سنسا کردن و از منفور تر شدنش جلوگیری کردن . وقتی تیریون ازش میخواد خم بشه توی کتاب دختره بی ادب خم نمیشه مجبور میشن تیریون رو بزارن رو پشت یه دلقک ، اگه این تغییر رو نمی دادن خیلی زیبا تر دی میومد.
میرسیم به دنریس مثل همیشه بهترین سکانس ها مربوطبه بانو هست، البته تغییرات زیادی دادن و صحنه های خوب زیادی رو حذف کردن ولی هنوزم عالیه ، این Second Sons هم آدم ها جالبی بودن . داریو هم که فوق العاده بود خیلی خوشتیپه بازیگرش ، در مورد ارتباطش با جکن هگار و Faceless Men چیزی نمی دونم ولی اینکه گفت ولار مورگولیس هیچ دلیلی نمیشه که یکی باشن ، سکه براووسی رو دید و جمله معروف اونارو گفت . براووس همون شهر جکن ـه که به آریا میگه بیا اونجا.
تیکه آخر هم که عالی بود ، البته انتظار داشتم یه نفری اینجا دیده بشه که نشد ایشالا قسمت آخر دیده بشه ، صحنه جمع شدن کلاغ ها اونم رو درخت خدایان کلی معنی میتونه داشته باشه . سمول هم یه خاصیتی از خودش نشون داد بلاخره ، در مورد جا گزاشتن خنجر ، در هر صورت سوتی کاگردان بود ، چون یجوری این خنجره میشکنه که دیدنش برای داستان لازمه ، حتما یه نقشه ای دارن .
حرف زدن سرسی در مورد Rains Of Castamere iهم توضیحاتی داست که آخر سریال متوجه میشین ، حرکن جالبی بود . هاوند هم بلاخره یه لبخند بعد این همه مدت رو لب آریا بیچاره نشوند ، باید دید میبرتش واقعا یا
we are never ever ever getting back together
یا آهنگ تیلور اتفاق می افته...
10 میدم . همه چیش عالی بود . 2 قسمت دیگه مونده امیدوارم قسمت بعدی پوز Blackwater رو بزنه . ریتینگ برسه به 6 میلیون صلواااااتت

rahavix
05-21-2013, 11:01 PM
بالاخره سریال یه تکونی خورد! با توجه به اینکه هفته پیش بایست بهش 7 میدادم و 8 دادم.؛ این قسمت هم 8 براش خوب بود که به دلایل گفته شده 9 دادم!
میبینم که برای همه اون خنجر جای سوال داره! شاید اگه خنجر پهلوش میموند، بعدها باعث درد سر میشد! به عنوان مدرک جرم!
یکی از دوستان گفته بود که این یارو رییس واکر ها نبود و خیلی ها مثل این داشتن، من که واکر مشابه این اصلا ندیده بودم! یه دونه بود که اسب سوار جلوی بقیه واکر ها بود! یعنی این سم زد رییسشون رو کشت!!!؟:Smiley10:

AR!@N
05-21-2013, 11:49 PM
یکی از دوستان گفته بود که این یارو رییس واکر ها نبود و خیلی ها مثل این داشتن، من که واکر مشابه این اصلا ندیده بودم! یه دونه بود که اسب سوار جلوی بقیه واکر ها بود! یعنی این سم زد رییسشون رو کشت!!!؟
گفتم هنوزم سر حرفم هستم نمی دونم سریال رو با چه کیفیتی دیدین ولی یه عکس از کیفیت بلوری میزارم . یدونه از اون به قول شما رئیس ها این جلو ، از پوست پاش معلومه . سمت چپ تصویر اون دور دورا 2 تا سوار دیگه هستن که از همین هان یک عدد هم در سمت راست دیده میشه .:Smiley35:
http://www.imgiran.com/images/l1qpwl7iwooqeixzyt7.jpg

HAMID13
05-22-2013, 12:31 AM
دوست داشتم صحنه های خوبشم دوستان گفتن
ولی واقعا چقد دکوراسیون و طراحی داخلی عالی ای کار شده تو سکانس مربوط به عروسی دمشون گرم
علاقم به تیریون بیش از پیش شد:دی
تنفرم از سرسی و جافری هم بیش از پیش
احساس میکردم درگیریه بین تیریون و جافری یکم بیشتر باشه که سیاست تایوین نذاشت و این حالو ازم گرفت
یکی از دوستان گفت صحنه که میره رو راب استارک سریال افت میکنه البته نظر همه عزیزان محترمه ولی شخصا وقتی صحنه میره رو راب و موزیک وینترفل رو میشنوم کلی حال میکنم همینطور جان که مطمعنم تو قسمت بعد هر 2 این عزیران رو خواهیم دید
تنها چیزی که تو این قسمت خیلی مغزم رو درگیر کرده صحنه و دلیل جمع شدن کلاغا رو یکی ازون درخت های نیایش که چهره حک شده ای هم داشت و گفته میشه (چشمان قرمز آنها از شیره ی قرمز پر شده بود و همیشه مراقب بودند)
بالاخره نمردیم و یکی از آدرها رو دیدیم:دی قشنگ بود فقط اینکه این وایت واکرای اصیل فک نکنم فقط ی دونه باشن حالا بازم در ادامه ببینیم چی میشه
با سپاس از نوژن عزیز
9
آی لاو یییو tvworld

Rezaraki
05-22-2013, 12:56 AM
گفتم هنوزم سر حرفم هستم نمی دونم سریال رو با چه کیفیتی دیدین ولی یه عکس از کیفیت بلوری میزارم . یدونه از اون به قول شما رئیس ها این جلو ، از پوست پاش معلومه . سمت چپ تصویر اون دور دورا 2 تا سوار دیگه هستن که از همین هان یک عدد هم در سمت راست دیده میشه .:Smiley35:
http://www.imgiran.com/images/l1qpwl7iwooqeixzyt7.jpg

نميدونم ولي هر چي نگاه ميكنم نميتونم اين چيزايي كه گفتي رو ببينم ! اون سمت چپ هم به نظر ميرسه كه يكيشون سوار اسب ياشه ولي اونم اصلا معلوم نيست و فاصله اش زياده!! كه تازه ايني كه سمت راست سواره اسبه هم اونشكلي نيست !! اوني كه قسمت آخر سيزن قبل از كنار اين تپله گذشت دقيقا هموني بود كه الان كشتش !! استيل و قيافه و همهجيش همون بود و نتيجه اين شد كه فكر كردم(يم) كه اون رييسشونه چون هيج كس ديگه اي شبيه اون رو نديدم(يم) حتي تو اين عكس .
البته اصولا نميتونه رييشون باشه كه اينطوري راحت بميره ولي به هر حال اون طوري برداشت شد و از اين عكس هم نقضش ثابت نشد !! ( اگه تونسته باشم منظورمو برسونم!!!)

justUnited
05-22-2013, 04:26 AM
ارین من توی درک بعضی اتفاقات سریال یکم گیج میزنم بعد هر قسمت میام اینجا تا با خوندن توضیحاتت بفهمم روابط چطوریاست.به هرحال شما کتابش رو خوندی و برای من اسپویل نمودی.
این قسمت هم مثل بقیه قسمت ها قسمتی بود از گیم آو ترونز :Smiley14:
جدای از شوخی بهتر از قسمت قبلی بود و اون یارو خوش هیکله خوب خودش رو برای دنریس نشون داد. ولی این نه نه اژدهایی که من دیدم بعید نیست یه بلایی سرش بیاره.من که به شدت منتظر حوادث قسمت بعدی هستم.

این رو هم بگم قسمت بعدی با تاخیر پخش خواهد شد یعنی دوم Jun

AR!@N
05-22-2013, 08:37 AM
.
البته اصولا نميتونه رييشون باشه كه اينطوري راحت بميره ولي به هر حال اون طوري برداشت شد و از اين عكس هم نقضش ثابت نشد !! ( اگه تونسته باشم منظورمو برسونم!!!)
عکس جدید رو نگاه کن . شبیه بودنشون که معلومه فقط اینا نیزه یخی دارن نگاه کنی پوست پاش هم مثل بدن اونه.
همه این ها به کنار ، اون آدم هایی که دارن مثل زامبی راه میرن اصلا وات واکر نیستن!! بهشون میگن Wight . وایت واکر این چشم قشنگ ها ان
اینم عکس جدید واکر ها رو با پینت مشخص کردم

http://www.imgiran.com/images/2ec855nz5kapnnqxe7u5_thumb.jpg (http://www.imgiran.com/viewer.php?file=2ec855nz5kapnnqxe7u5.jpg)

پ.ن مثل اینکه این هفته سریال پخش نمیشه... به خاطر Memorial Day آمریکایی ها!

S@eeƉ
05-22-2013, 07:34 PM
پ.ن مثل اینکه این هفته سریال پخش نمیشه... به خاطر memorial day آمریکایی ها!

عمتووووووووووووو hbo

DixoN
05-23-2013, 12:33 AM
عالی بود این اپیزود،
به خاطر امتحانا دیر دیدم،

یک اپیزود معرکه....اصلا نفهمیدم 1ساعت چطوری گذشت.. تیریون ِ مست !!
10 AMAZING :Smiley17:

http://www.picoup.ir/images/63355272549929823243.jpg
و نگهبانی من آغاز می شود

S@eeƉ
05-23-2013, 01:40 PM
بلاخره وقتمو جور کردم قسمت دیدم عالیییی بود عالیییی مخصوصا اونجا که تریون جافری رو تهدید کرد که ... رو بکنه عالییی بود : then you,ll be fu ck you own bride withe a wooden cock :Smiley36::Smiley36::Smiley10:

اونجا که اقای دهاریس :Smiley14::Smiley14: اومد گفت ما به مشکل فلسفی خوردیم با رییسام خیلی خوب بود ..

این تریون خیلی ادم خوبیه به سانسا هم گفت : my father just want someone to be fu cked

ولی از هرچی بگذریم سخن بانو خوش تر است :Smiley14::Smiley14: بانو سکانس های عالیی داشت با اینکه به خاطر امیلیا کلارک بعضی قسمت های مشکل دارشو حذف کردن ولی باز هم خوبه الان هم ۱۰۰۰۰ نفر ارتش داره یعنی یک پنجم ارتش لنستر ها :Smiley10::Smiley10: ولی خیلی با ابهت شده اونجا هم که Grey worm گفت می خواهید زبونشو در بیارم بزارم کف دستش :Smiley14: ولی بانو گفت اینا مهمون مان و مهمونم حبیب خداست و از این حرفا :Smiley14::Smiley14:

ارین جان اگه تاپیک رو می خونی یه جواب به من می دی که این خون پادشاه چی داره ؟؟؟؟ اصلا موضوع این زالو ها چی بود ؟؟؟ و الان هرکی دیگه از هر خاندانی پادشاه بشه خونش این قابلیت رو داره ( مثلا الان اگه من ( saeed from the house Nazari :Smiley14::Smiley14::Smiley14: ) پارشاه بشم هم خونم می تونه از اون شبح ها درست کنه چون من می خوام چندتا ادم رو بکشم و کسی هم نفهمه ( مثلا معلم هندسه و عربی و ... :Smiley14::Smiley14: )

و این چاغو هه از چه جنسی بود که بخرم بزارم تو خونه محض احتیات :Smiley36::Smiley36: و چرا این سمویل اوجا ولش کرد شاید به دردش بخوره نه ؟؟؟ ( راستی درباره این تریل ها هم توضیح بدید دمتون غیژ :Smiley36: )

کلا قسمت عالی بود راستی دقت کردین اینا مریضن میان یه تو یه سیزن ۱۰ قسمتی ۴ قسمت اول ضعیف بعد ۲ قسمت متوسط و ۱ قسمت خوب و ۳ قسمت هیجانی قرار می دن نمی گن من قلبم ضعیفه ( با باتری کار می کنه :Smiley14: ) بیوفتم بمیرم رو قبرم بنویسن جوان ناکام :Smiley10::Smiley10:
من ۱۰ می دم

javadth
05-23-2013, 09:53 PM
این قسمت یخ ها وا شد و یه نفسی مخاطب سریال تازه کرد!
این قسمت تمام خواص یک سریال خوب و جون دار رو به نظرم داشت.
شروع خوب و پایان خوب.
به نظرم بین این 8قسمت این بهترین قسمت بود دیالوگ ها و سکانس ها همه خوب و منطقی بودن و خبری از آب بستن های بی مورد و جذابیت های بی مورد نبود.
همین روال رو ادامه بدن ...

دادا رفتی تو کار چان وود پارک

سرسی بی وجدان همچین حال مارجری رو گرفت من یکی خیلی تعجب کردم ولی این مارجری از اون مارموزهاست بلاخره یک جا حساب این سرسی رو میرسه
مادر بزرگ مارجری که واقعا اهل حال هست و به ما هم سر اون بحث اینکه برادر مارجری میشه پدر شوهرش کلی حال داد و چقدر خندیدیدم

این مرجری از اول هم میدونست که سرسی داره چی تعریف میکنه ، اگر ندونه من به هوشش شک میکنم

بالاخره دختره ننشه

این سام تپل هم که چاقو رو یادش رفت ولی این خونه توی قسمت و فصل های آینده هم هستش

یه نکته دیگه هم میخواستم بگم که یادم رفت

smgh470
05-25-2013, 01:41 AM
سلام به همگی.قسمت 8 رو هم دیدم.قسمت جالبی بود.نسبت به قسمت قبل بهتر بود.اما نظرات جزئی.
1-این آریا هم که ظاهرا داره بعد از مدت ها به آغوش خانواده برمیگرده.میگن "عدو شودسبب خیر اگر خدا خواهد" جریان این آریا و سگ شکاری هست.
2-سرسی هم خوب مارجری رو ضایع کرد.داشت دیگه پررو میشد.کلا این تایرل ها خیلی منفعت طلب و مفت خورن.زود میخوان همه چی رو صاحب بشن.یکی نیست بگه دیر اومدین زود میخوان برین.
3-تیرون هم دمش گرم.هم به خاطر ضایع کردن جافری لامذهب،هم به خاطر همبستر نشدن با سانسا.بازی پیتر دینکلیج هم که واقعا عالیه.یک امی و گلدن گلاب میگم براش بذارن کنار.
4-دنریسم که مفت ومجانی 2هزارنفر به لشگریانش اضافه شد.
5-حاجاقا وایت واکر رو هم که دیدیم آخرش.ماشاءالله جذبه.سم رو با200 کیلو وزن پرت کرد اونطرف.ولی حیف که کشته شد.روحش شاد و یادش گرامی باد.ولی این صحنه ی آخر سوالات زیادی رو تو ذهنم ایجاد کرد.اون کلاغا چی بودن؟چرا حاجاقا واکر گیر داده به این بچه های کرستر؟از کجا فهمید سم واون زنه اینجاین ؟اون درخته چی بود قضیش و...
وای 2قسمت دیگه مونده...نکن با من این کارو Game of thrones

jacket
05-25-2013, 10:06 PM
راب استارک - بیلون گریجوی - جافری براتیون
آیا دو قسمت آینده کشت و کشتار در راه است ؟؟

S@eeƉ
05-25-2013, 10:49 PM

نه کی گفته این سریال پر از اتفاق غیر قابل پیش بینی هست شاید هیچ اتفاق خاصی نیوفته

Why Me ?
05-25-2013, 11:35 PM

فکر کنم همشون نابود بشن

چون این زن قرمز پوش اینطوری کار می کنه! یادت نیست رنلی رو چجوری با جادو کشت؟

OMID40
05-26-2013, 02:49 AM
قسمت زیبایی بود

9

Rezaraki
05-26-2013, 03:33 AM
فکر کنم همشون نابود بشن

چون این زن قرمز پوش اینطوری کار می کنه! یادت نیست رنلی رو چجوری با جادو کشت؟

اگه اینا اینفدر کشکی بمیر ن که دیگه سریال نمیشه! اینقدر روشون کار شه و به راحتی با ورد یه یارو همشون بمیرن؟ (البته جافریه بمسره حالا مشکلی نیست ها.ولی این از اون *** هاست که تا آخر پدر نقش اصلی مثبت رو در میارن!

jacket
05-26-2013, 12:42 PM
اگه اینا اینفدر کشکی بمیر ن که دیگه سریال نمیشه! اینقدر روشون کار شه و به راحتی با ورد یه یارو همشون بمیرن؟ (البته جافریه بمسره حالا مشکلی نیست ها.ولی این از اون *** هاست که تا آخر پدر نقش اصلی مثبت رو در میارن!

من فکر نمی کنم با کشته شدن این سه شخصیت مشکلی در داستان پیش بیاد چون به اندازه کافی کارکتر داره سریال . و اینکه اگر این اتفاق بیوفته باید منتظر بهم خوردن ترکیب قوا باشیم ( ۲+۱ یا ۳+۲ :Smiley36: )

javadth
05-26-2013, 11:36 PM
دادا رفتی تو کار چان وود پارک

این مرجری از اول هم میدونست که سرسی داره چی تعریف میکنه ، اگر ندونه من به هوشش شک میکنم

بالاخره دختره ننشه

این سام تپل هم که چاقو رو یادش رفت ولی این خونه توی قسمت و فصل های آینده هم هستش

یه نکته دیگه هم میخواستم بگم که یادم رفت

نکته رو یادم اومد ، این یارو از رهبران فرزندان دوم که میگن جکن هگاره

من فیکر میکنم که طرف از همشهری هاش باید باشه ، و به همین سرعتی که رفقاش رو پخ پخ کرد ، دنریس هم همین بلا رو سرش میاره

Rezaraki
05-27-2013, 02:54 AM
من فکر نمی کنم با کشته شدن این سه شخصیت مشکلی در داستان پیش بیاد چون به اندازه کافی کارکتر داره سریال . و اینکه اگر این اتفاق بیوفته باید منتظر بهم خوردن ترکیب قوا باشیم ( ۲+۱ یا ۳+۲ :Smiley36: )

آره شخصیت زیاد داره و با مردن اونا داستان بازم ادامه پیدا میکنه ولی اگه این زنه اینقدر راحد بتونه همه رو بکشه خب بقیه رو زنده نمیزاره و اون یکی هارم میکشه دیگه! زالو ها که تموم نمیشن!! :-[

emperato0r
05-28-2013, 07:48 PM
آقا ما خیلی دیر میبینیم بده بچه ها میان حرفای خوب میزنن به ما فرصت نمیرسه :Smiley19:
.
نفرتم از جافریه بی شرف به اوجش رسیده :| میخواست بزور تجاوز کنه ! واقعاً وقتی صبحو نشون داد فک کردم سانسارو زبونم لال *** :|
اما تنها علتی که این کارو نکرد تشری بود که بعدش عموش زد ... دمش گرمــــ تیریون .. ;)
خپل گنده چرا خنجرو بر نمیداری :|
کالیسی تا یه پسره خوب دیدی زودی از وان پاشودی ؟ :))))))) کال دروگو خره کیه مگه نه ؟ =)))))))
ولی خوشم میاد هر کی چشش به این دنریس افتاده به این نتیجه رسیده اگه قرار باشه حرکتی تو زندگیش بزنه الانه ;;)
راب و جیمی و جان اسنو و تیون گریجوی رو ندیدیم ...
در کل اپیزود خوبی بود :Smiley105:

Dark Angel
02-28-2014, 02:10 AM
قسمت قشنگی بود
میگم این پسره ی خر چرا خنجر رو همین طور ول کرد و رفت؟
من فکر می کنم تیریون و سانسا عاشق هم میشن
فرماندار زامبی ها خیلی الکی مرد ...
چقدر من از این جفری بدم میاد
9 میدم

Mv1093
06-18-2017, 07:06 PM
آقا من نفهمیدم چرا این یارو داریو نهاریس اومد سمت کالیسی؟
کلا این سریال اطلاعاتش زیاده , من سریع قاطی میکنم همه چی رو
فقط اگه میشه یکی جواب بده

بعدم یه سوال دیگه ,,, به نظرتون مسخره نیست آدم با خنجرش یه هیولای خوفناک رو بکشه بعد خنجرو همین طوری ول کنه همونجا؟ :Smiley19: