PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث پیرامونِ فصل پنجمِ Big Bang Theory

Moh3eN
09-23-2011, 12:35 PM
سلام دوستان .
بعد از مدتی انتظار، بامدادِ امروز اپیزودِ اول و دومِ فصلِ پنجمِ نظریه ی انفجار بزرگ هم پخش شد :Smiley35:.
صحبت هامون راجع به فصل پنج این سریالِ زیبا رو در این تاپیک انجام خواهیم داد :Smiley69:.

برای دانلود اپیزودهای جدید با لینک مستقیم پرتالِ سایت (http://01.tvworld.info/) و یا برای دانلود کیفیت های مختلف به این تاپیک (http://www.tvworld.info/thread86.html) . و برای دانلودِ زیرنویسِ فارسی اختصاصی TvWorld این تاپیک (http://www.tvworld.info/thread201.html)رو چک کنید .

.

Amin
09-24-2011, 04:57 AM
من دو قسمت رو همین الآن دیدم.
من خودم بیشتر ازهمه از قسمت دوم خوشم اومد تا اول.قسمت دوم سوژه جالب تر بود.واکنش ها و حرکات جالب تر بودن.و صدالبته صحنه های طنز به نظرم بیشتر بود.
قسمت اول انگار بازیگر داشتن دوباره خودشون رو پیدا میکردن.به غیر از صحنه پیت بال که اونم ایده اش تکراری بود دیگه صحنه ی زیاد جالبی نداشت.یه چیز جالب که من تو قسمت اول دیدم ونظرم رو دوباره در مورد شلدون جلب کرد اونجا بود که داشتن با لئونارد داخل رستوران راجع به حرف پنی که گفته بود "اون جور که به نظر میاد نیست" حرف میزدن شلدون یک درصد احتمال نمیداد که پنی دروغ گفته باشه.این روح پاک شلدون رو دوباره به یاد من انداخت.چون خودش هیچ وقت اهل دروغ نیست اگه دیگران هم دروغ بگن اصلا احساس نمیکنه که طرف شاید داره دروغ میگه.ای کاش تو این جور مسایل ما هم مثل شلدون بودیم.
بهترین افتتاحیه فصل رو از دید من فصل سوم داشت و حتی قسمت اول فصل سوم شاید از یکی از بهترین قسمت های کل سریال باشد.اما این قسمت اول من رو تا حدی ناامید کرد.یه مشکلی که داره برای سریال به وجود میاد مشکل تکراری شدن و به نوعی منفعل شدن بازیگر های سریال منهای شلدونه که اینم تقصیر نویسنده های سریال هست.این پنی واقعا از جهاتی داره آزار دهنده میشه و به دل آدم نمیشینه .هوارد که هیچ انگار نه انگار که توی سریاله.سازنده ها دو راه دارن یا باید بازیگر های جدید اضافه کنن یا داستان و کارهای شخصیت ها رو یه سرو سامونی بدن.یه سریال وقتی فصل جدیدش شروع میشه باید یه تغییراتی درش دیده بشه ولی بعد از چند ماه انتظار جذابیت سریال بهتر که نشده بود هیچ جاهایی هم بدتر شده بود.اگه کسی میخواد بگه که تازه فصل شروع شده و از این حرف ها قانع کننده نیست چون بیننده انتظار خوب بودن هر قسمت رو داره نه یکی خوب دو تا بد.باید دید تغییری میدن یا نه.
از نوژن هم دوباره برای زیرنویس خوبش تشکر میکنم.

hossein 2
09-24-2011, 12:40 PM
قسمت اولش واقعا باحال بود....
من از سکانسی که شلدون از پناهگاه اومد بیرون بدون اصلحه و گفت:

زمین شناسی علم نیست
واقعا از خنده روده بر شدم
هنوز قسمت دوم رو ندیدم....زیرنویس هم عالی بود.

پ.ن:راج بدبخت رو بگو:d

arminkh23
09-24-2011, 05:20 PM
من هر دوتا قسمت رو دیدم قسمت دوم بهتر بود و خیلی خندیدم بیشتر تیکه ها رو شلدون میندازه و بقیه بازیگرا زیاد از خودشون حرکتی ندارن

NOjAN
09-24-2011, 06:44 PM
در کل به نظر من شروع ِ خیلی خوبی داشت سریال
توی قسمت دوم این تیکه کشنده بود :Smiley14:

http://picoup.ir/images/92324830971494511511.jpg

Batlaghi
09-24-2011, 06:57 PM
منم با نظر امین جان موافقم شروع انچنان خوبی نداشت یک سریال باید بازگشت باشکوهی داشته باشه مخصوصا بیگ بنگ با طرفدارهای زیادش شخصیت ها به شدت تکراری دارن بازی می کنند که باید از نویسندگی گلایه کرد ولی هنوز زوده که بخوایم جبهه گیری کنیم به نظر من خود دست اندرکاران متوجه این نکته هستند و در قسمت های بعد حتما شاهد تغییرات هستیم نمیشه که یکدفعه تو دو قسمت اول این کار انجام بگیره و نیاز به مقدمه چینی داره در کل قسمت دوم نسبت به قسمت اول برتری داشت. امیدواریم که با شدت به کار خودشون ادامه بدن و اشکالهای کوچیکی وجود داره در قسمت های بعد حل شه

Amin
09-24-2011, 07:01 PM
در کل به نظر من شروع ِ خیلی خوبی داشت سریال
توی قسمت دوم این تیکه کشنده بود :Smiley14:

http://picoup.ir/images/92324830971494511511.jpg

آره این اگه ندیدین بین دو تا جونور! یه جرقه عشقی بخوره!!

NOjAN
09-24-2011, 07:33 PM
منم با نظر امین جان موافقم شروع انچنان خوبی نداشت یک سریال باید بازگشت باشکوهی داشته باشه مخصوصا بیگ بنگ با طرفدارهای زیادش شخصیت ها به شدت تکراری دارن بازی می کنند که باید از نویسندگی گلایه کرد ولی هنوز زوده که بخوایم جبهه گیری کنیم به نظر من خود دست اندرکاران متوجه این نکته هستند و در قسمت های بعد حتما شاهد تغییرات هستیم نمیشه که یکدفعه تو دو قسمت اول این کار انجام بگیره و نیاز به مقدمه چینی داره در کل قسمت دوم نسبت به قسمت اول برتری داشت. امیدواریم که با شدت به کار خودشون ادامه بدن و اشکالهای کوچیکی وجود داره در قسمت های بعد حل شه
حامد باید توقعت از یک سریال رو بالانس کنی :Smiley36: . چون روال ِ داستان ِ این سریال همین بوده .. یه قسمتایی ضعیف تر شده و یه قسمتهایی هم خیلی قشنگ از آب درومده (مثلا به نظر خودم قسمت آخر فصل چهارم) . و با همین روال هم خیلی ها عاشقشن. خلاصه بعید می دونم تغییر چشم گیری تو سریال ببینیم.

Moh3eN
09-24-2011, 07:37 PM
منم همین چند دقیقه پیش قسمت دوم رو دیدم بالاخره . شروع نسبتا خوبی داشت سریال . درسته مثل اپیزود ابتدایی فصلِ سه فوق العاده نبود اما نمیشه خیلی هم بش ایراد گرفت . باید وایسیم ببینیم تو دو، سه قسمت دیگه نویسنده ها قراره چه بلایی سرِ این نابغه های ما بیارن :Smiley36:.
دسوتان به صحنه های جالب اشاره کردن . منم دو تا سکانس جالب از اپیزود یک رو بگم ... جایی که لئو تو دانشگاه داشت ماکارونی میخورد و شلدون کوفتش کرد :Smiley14:. و البته سکانس پینت بال و کاری که شلدون کرد و دیالوگی که بعدش گفت هم فوق العاده بود انصافا ...http://www.pic4ever.com/images/loudlaff.gif

حالا باید منتظر باشیم ببینیم بعد از اینکه پدر و مادر پیریا متوجه رابطش با لئو شدن، چه اتفاقی قراره براشون بیفته :Smiley39: .

.

haniii
09-24-2011, 09:43 PM
شاید این اواخر که قسمت ها جالب تر میشدن توقعمون از سریال بالا رفت و انتظار یه چیز خیلی عالی رو از قسمت 1و 2 داشتیم ... به نظرم قسمت های بدی نبودن ... باید منتظر قسمت های بعد بود ببینیم چیکار میکنن ! + ... نقش شلدون رو خیلی پر رنگ کردن تو این 2 قسمت ... یه خرده زیاده روی بود ...

Foa.neh
09-27-2011, 11:12 PM
من که قسمت اولشو دیدم خیلی خوب بود
کلا عاشق این سریالم،فقط این شلدون رو میبینم روحم به قلقلک میوفته :Smiley14:

Moh3eN
09-30-2011, 04:10 PM
میگم بالاخره غیرتی شدن شلدون رو هم دیدیم :Smiley36:. چه ضربه ی مخوفی هم به لئونارد زد :Smiley14:.
برنادت هم با مامانِ هاوارد خوب مچ شده . تیکه ی اول اپیزود که شلدون به پنی انداخت راجع به عکس مامانش هم عالی بود . برجکِ پنی رو زد :Smiley35:.

.

NOjAN
09-30-2011, 06:20 PM
این قسمت یه حس عجیبی داشت !! انگار کاراکتر ها شخصیت اصلی خودشون رو نداشتن. :Smiley39: خصوصا شلدون که همیشه جدیه و مثل ربات می مونه ایندفعه گول تبلیغات و می خورد و اسباب بازی می خرید و عین بچه ها بازی می کرد ... خیلی خیلی خیلی هم روی امی مانور دادن .. جوری که آدم حس می کرد نقش اول داستانه. قسمت خوبش فکر کنم مال خانم والوویتز بود :Smiley14:

Amin
09-30-2011, 10:14 PM
شلدون فکر کنم قبلا هم سابقه این بچه بازی ها رو داشته.یادمه یه بار پنی برده بودش دیزنی لند یا یه بار قهر کرده بود سر دعوای پنی و لئونارد رفته بود تو مغازه استوارت که اگه اشتباه نکنم آخر کار براش فکر کنم یه اسباب بازی گرفتن تا راضی شد بیاد.ولی با این غلظت اولین بار بود.
یه جمله ای بود که مادر امی داخل دفترش نوشته بود براش ،مردم از خنده.
هوارد تو یکی از فصلهای قبلی یه تیکه انداخته بود در مورد خونشون که اینجا تکه ای جهنمه ،واقعا تکه ای از جهنمه.راستی حس کردم صدای مادر هوارد یک کم عوض شده.اون خشنی قبلا رو کمی از دست داده.
اون تیکه شلدون که گفت عکس مادرتو دیدم که دیگه تهش بود.کلا هر وقت شلدون تو ذهن این پنی میزنه من یه جورایی خیلی خوشحال میشم!
یه نکته دیگه یکی از ویژگی های کاراکتر امی به شدت خودش رو تو این قسمت نشون داد خوش خیالی و ساده دلی امی بود که فکر کنم تا این حد قبلا نشون داده نشده بود.یه جورایی این اپیزود مال امی بود.
غیرت رو هم محسن گفت دیگه تهش بود.هر چند یه آدم بی خیالی مثل شلدون که تو عالم خودش سیر میکنه بعید بود ولی خیلی حال داد.

diegoforlan
10-01-2011, 10:49 PM
با نوژن عزیز موافقم

وای نمیدونم عجولانه دارم می گم یا نه همین الان اپیزود 3 رو دیدم
حال نکردم و برای من خیلی سنگینه که اینو در مورد tbbt سریال محبوبم بگم :Smiley19:
امیدوارم این روند رو نویسنده ها ادامه ندهند و فقط برا این یه اپیزود باشه :Smiley104:

آخه نواوری به قیمت نابود کردن شلدن !!!
طنزش هم خیلی کم بود !
فقط چند بار لبخند زدم معمولا قهقهه میزنم :Smiley14:

shadow-13
10-14-2011, 06:32 PM
به نظر میاد توی اپیزود 5 شخصیتها خودشون رو پیدا کردن.
به نظرم قسمت پنجم با چهارتا قبلی متفاوت بود،امیدوارم حرکت رو به بالا شروع شده باشه.
خلاصه اینکه این قسمت واقعا حس کردم دارم بیگ بنگ تئوری میبینم.

hossein 2
10-15-2011, 07:31 AM
اپیزود 5جالب بود...ولی نه به اندازه اپیزودهای قبلیش....هاوارد خیلی باحال بود
با نظر بالایی هم موافقم...مثله اینکه شخصیتشون جا افتاده و دیگه بیننده میتونه همه جوره باهاشون ارتباط برقرار کنه.

پ.ن:برای دومین بار شلدون یکی رو بغل کرد...البته این دفه سریعتر:Smiley36:

voldemort
10-21-2011, 07:27 PM
:Smiley35:

Batlaghi
10-21-2011, 08:57 PM
این قسمت ششم زیاد جالب نبود به نظرم یکی از ضعیف ترین قسمتهای سریال بود البته ممکنه خیلی ها خوششون اومده ولی به نظر من مثل قسمتهای دیگه نبود اصلا تو این قسمت یک بارم نخندیدم که تا حالا سابقه نداشت بیگ بنگ ببینم و نخندم

hossein 2
10-21-2011, 10:36 PM
چرا...ولی نه به اندازه قسمتهای دیگه....اونجایی که شلدون برمیگرده زبون درازی میکنه خیلی خنده دار بود!

javad48
10-21-2011, 11:37 PM
به نظر من تنها ایپزود قشنگ این فصل تا به حال همون 1 بود که واقعا خندیدم . با مقایسه با فصل های قبل اصلا خوب نیست. یادم میاد یه بار افتادم روی زمین غلت میزدم :d از بس خندیدم .:d

این ایپزود شش که واقعا هیچی نداشت فقط تیکه های خنده دارش دیالوگ های شلدون بودن

Amin
10-22-2011, 12:16 AM
من از این قسمت به شخصه خوشم اومد مخصوصا اون سکانس کلیسا خیلی خوب بود.اون تیکه ای بود که هوارد گفت من دارم الآن خودم رو میگیرم که منفجر نشم واقعا جالب بود.من که حسابی خندیدم.به اون لحظه خیلی میومد.
ولی باید اینم بگم که بیگ بنگ یه مشکلی که داره و بعضی اوقات اذیت میکنه مانور ندادن خوب رو سوژه هاست.سوژه ها خوبن ولی قدرت مانور نداره زیاد.تو هر قسمت کلی سوژه بکر میاد ولی به خوبی جلو نمیبرن.
یه چیزی هم که داخل فصل جدید به نظرم رنگ بیشتری گرفته به خودش اهمیت دادن و پر رنگ کردن بازیگرهای فرعیه سریاله.اون قسمتی که امی همه کاره بود رو یادتون بیاد یا همین قسمت که نقش مادر شلدون بیشتر از قسمت های قبل و بالطبع مقدار دیالوگ خیلی بیشتری هم داشت.
با این اوصاف همچنان به نظرم بیگ بنگ بهترین سریال طنزی هست که داره پخش میشه و همچنان جذاب

Batlaghi
10-22-2011, 12:38 AM
با حرفای اولت موافقم امین جان مانور خوبی نمیدن میخوان یک چیز متفاوت در بیارن که جواب نمیده و همین طور روند نزولیشو سریال داره ادامه میده فصلهای قبل اصلا ا این فصل قابل مقایسه نیست یک معزلیه که مثل اینکه کل سریالهای امسالو فرا گرفته و نه فقط بیگ بنگ شایدم توقع ما بالا رفته
با اینکه گفتی بهترین سریال در حال پخشه مخالفم چون مدرن فامیلی رو حتما ندیدی این فصلش حتی از دو فصل قبلی هم بهترهو اصلا نمیشه هیچ سریال کمدی رو باهاش مقایسه کرد و به نظر منم بیگ بنگ قابل مقایسه نیست با مدرن فامیلی نویسنده این سریال من نمیدونم چقدر باهوشه و اینا رو از کجا در میاره واقعا حرف نداره کارش با تمام شدن بریکینگ بد بهترین سریالی که داره پخش میشه همین مدرن فامیلیه به نظرم

Amin
10-22-2011, 12:41 AM
با حرفای اولت موافقم امین جان مانور خوبی نمیدن میخوان یک چیز متفاوت در بیارن که جواب نمیده و همین طور روند نزولیشو سریال داره ادامه میده فصلهای قبل اصلا ا این فصل قابل مقایسه نیست یک معزلیه که مثل اینکه کل سریالهای امسالو فرا گرفته و نه فقط بیگ بنگ شایدم توقع ما بالا رفته
با اینکه گفتی بهترین سریال در حال پخشه مخالفم چون مدرن فامیلی رو حتما ندیدی این فصلش حتی از دو فصل قبلی هم بهترهو اصلا نمیشه هیچ سریال کمدی رو باهاش مقایسه کرد و به نظر منم بیگ بنگ قابل مقایسه نیست با مدرن فامیلی نویسنده این سریال من نمیدونم چقدر باهوشه و اینا رو از کجا در میاره واقعا حرف نداره کارش با تمام شدن بریکینگ بد بهترین سریالی که داره پخش میشه همین مدرن فامیلیه به نظرم

آره مدرن رو ندیدم.باید حتما ببینم

Moh3eN
10-28-2011, 10:47 PM
سلام رفقا .
میگم این چند قسمتِ اخیر بهتر نشده بود بنظرتون ؟
من که این سه قسمت آخر رو خیلی دوست داشتم . قسمت پنج که باز سریال برگشت به فضایی که انتظارش رو میکشیدیم یعنی بحث های گیگ و نردها و علاقشون به چیزایی مثل کلکسیون شمشیر و ... . آشتی خیلی قشنگی هم داشت شلدون با ویل ویتن :Smiley35:.
قسمت شش هم که با حضور مادر شلدون فوق العاده بانمک و پر از تیکه های جالب بود . مادر شلدون انصافا تیکه های نابی مینداخت :Smiley36:.
این قسمت هفت هم محشر بود . یه اپیزود هالوینی عالی . تیکه های قشنگی داشت . همون اول و ظاهر شدن لئونارد . شوخی هاوارد هم با شلدون باحال بود . البته آخر هم که شلدون روح تگزاسی خودش رو نشون داد و با بازینگاش کلی سرحالمون آورد :Smiley14:. عالی بود :Smiley69:.

:Smiley17:

NOjAN
10-29-2011, 09:33 AM
آره محسن من هم خیلی حال کردم با این قسمت آخر . به نظرم بد هم نبوده این فصل .
در کل هرچی از این قضیه ی ازدواج دور می شن و به قضیه ی نرد ها می پردازن قضیه جذّاب تر می شه. :Smiley35:

farshad evil
10-29-2011, 02:14 PM
به نظر منم این فصل تا اینجا خیلی بهتره از فصل چهار شده. خیلی خوشحال شدم که اون بحث های دخترونه و ازدواج و امی:Smiley19: رو تموم کردن.
قسمت 7 هم خیلی باحال بود. مخصوصا بازینگای شلدون:Smiley14:

Sheldon Cooper
10-29-2011, 02:44 PM
سلام بچه ها!!
من شخصا با اين قسمت خيلي حال كردم. به نظرم موضوع اين قسمت خيلي جالب تر و جديدتر از قستمهاي ديگه بود. من كشته مرده ي غش كردن شلدون هستم :Smiley36: ميميرم از خنده وقتي جيغ ميزنه بعدش غش ميكنه. بخش مورد علاقه م همون قسمته كه شلدون لئوناردو ميترسونه بعد ميگه BAZINGAAAAAAA
:Smiley36: :Smiley36:
در كل خيلي باحال بود اينم قسمت. نظرات شما رو هم دوست دارم بدونم:Smiley35:

javad48
10-29-2011, 10:20 PM
به نظر من هم قسمت 7 تا حالا بهترین قسمت این فصل بوده کلی خندیدیم :Smiley14::Smiley35:

Sheldon Cooper
10-29-2011, 11:18 PM
راستي دقت كردين كه شلدون ديگه نميگه :* پني !! پني !! پني !!
دلم تنگ شده واسه اون تيكه :Smiley14:

Patriot
10-31-2011, 12:32 AM
یه اسکرین شات باحال از حرکت آخر شلدن:

http://up1.iranblog.com/images/wpd27ucqiczlg2cxx66y.jpg

Moh3eN
11-05-2011, 11:57 PM
سلام رفقا .
اپیزود هشت رو دیدم الآن ... با اینکه بازم ماجراهای زنونه توش داشت و شخصیت اصلیش ایمی بود ولی مثل قسمتای قبل که محوریتش زنا بودن اونقدرا لوث نبود و من یکی رو که نا امید نکرد .
بخش اصلی جذابیتشم برام مقابل هم قرار گرفتن شلدون و امی بود . رفتار خیلی جالبی داشتن . مخصوصا اون قسمتی که داشتن سر بقل کردن هم چونه میزدن :Smiley36:. بازی درخشان جیم پارسونز هم توی این بخش بیشتر از همیشه تو چشم بود :Smiley35:.
این ایمی هم دیگه داره خیلی پا پیچ پنی میشه ! رسما دیگه... آره :Smiley10:.

در کل این قسمتم برام جالب بود . نظرتون چیه ؟

.

hossein 2
11-06-2011, 07:50 AM
این قسمت اصلا حال نداد.....:Smiley19:

NOjAN
11-06-2011, 01:30 PM
به نظر من هم بدک نبود .. فقط هر وقت محور داستان این سه تا دوست ِ نِرد باشن قضیه خیلی باحال تره ! ولی این Dirty بازی های امی هم جالب بود :Smiley14:

hossein 2
11-07-2011, 07:44 AM
به نظر من هم بدک نبود .. فقط هر وقت محور داستان این سه تا دوست ِ نِرد باشن قضیه خیلی باحال تره ! ولی این Dirty بازی های امی هم جالب بود :Smiley14:

بحث اینه که اونقدری که زاقسمتهای قبلی لذت بردیم و پاش خندیدیم توی این قسمت یک دهمش هم نخندیدم....

موافقم...این قسمت امی شخصیت اول بود

Amin
11-07-2011, 07:54 AM
حسین برعکس شما من از این قسمت واقعا خوشم اومد.به قول محسن اون چونه زدن های شلدون و امی واقعا جالب بود.اولین بار بود شلدون یه نفر رو این طوری تو بغل می گرفت.منظورم موقعی بود که تو بغل هم بودن.بعد اون تیکه هایی که هی به لئونارد میگفت در مورد اینکه خوش به حالت دوست دختر نداری من نمیدونم چرا من رو یاد بعضی از دوستام مینداخت که میگن خوش به حالت که "زن" نداری.

اون صحنه آخر هم واقعا تهش بود.حالا بعضی ها میگن این صحنه لودگی بود.شاید تو نظر بعضی ها این طور باشه ولی دوباره "گیر دادن" شلدون به یه کار تا آخرش رو خیلی خوب نشون داد.
در کل به نظرم اپیزود خوبی بود.من که مثل همیشه لذت کافی و وافی رو بردم/

javad48
11-07-2011, 03:26 PM
1 کلام قسمت 8 ترکوند :d مخصوصا اون تیکه ای که شلدون میگفت زناتون رو ادب کنید :))

Patriot
11-07-2011, 04:49 PM
قسمت قبلی بهتر بود به نظرم. کلا با ایمی حال نمیکنم!

epsell
11-08-2011, 02:28 PM
سلام واقعا سریال خوبیه آخر خنده اس

hossein 2
11-11-2011, 04:23 PM
این قسمت رو دیدم...لئونارد خوب روی پایه خودش وایساد ولی آخرش بدجوری گند زد
شلدون هم مثله همیشه عالی بود....پوستره حرف نداشت!:Smiley14:

arminkh23
11-11-2011, 07:54 PM
سلام.ببخشید من داشتم قسمت نهم رو دانلود میکردم که قطع شد . ارور داد:Smiley15:
نمیدونید دلیلش چیه؟:Smiley39:
http://up98.org/upload/server1/01/y/rityw0bz9dykzr4emby3.jpg
http://up98.org/upload/server1/01/y/jl5jhsxdweiteik2vs1.jpg

Moh3eN
11-15-2011, 05:44 PM
سلام .
خوبی این قسمت ۹ این بود که بنظر میاد لئونارد بیخیال پیریا شده بعد اون قضیه و دوباره داره میره طرف پنی . که خبر خوبیه ...:Smiley30:. ببینیم ادامه میدن این کارو یا نه ؟
اگر ادامه بدن باید منتظر ادامه ی رابطه و بحث و جدلای جالب شلدون و پنی باشیم که بنظرم اوج شیرینی سریال بوده و هست و این فصل تا حدودی کمرنگ شده .

.

Moh3eN
11-20-2011, 12:59 AM
اپیزود ده رو دیدم . خوشمان آمد ...:Smiley36:
تیکه های قشنگی داشت . بحثشون سر اون بازی کاآ جالب بود . ببین اوضاعشون چقدر خرابه که استوارت سر اینا رو گول مالید :Smiley14:.
تیکه ی پنی هم جالب بود در رابطه با شلدون . اونجا که گفت اون دوست پسر نداره، شلدون داره . انگار که این شلدون یه گونه جدید از موجودات زندس http://smiles.kolobok.us/standart/laugh1.gif.
ایمی هم که به سلامتی قرارداد بست دیگه :Smiley36:... نمیدونم نظر شما چیه ولی من از ایمی خوشم اومده . بنظرم خوب چفت شده با بقیه :Smiley35:. اونجا که شلدون رفته بود تو خونه ی امی کمین کرده بود خیلی باحال بود http://smiles.kolobok.us/standart/mosking.gif.
جایی که خیلی حال کردم اونجا بود که شلدون داشت در مورد عوض کردن رشته ی لئو به تاریخ تیکه بارش میکرد http://smiles.kolobok.us/artists/mother_goose/MG_119.gif. و البته اون تریپ کابویی با کلاه و چکمه ی مخصوصش . چه استیل و راه رفتن فانی داشت خدایی http://www.pic4ever.com/images/gigglesmile.gif.

.

Amin
11-21-2011, 01:20 AM
قسمت دهم بازم خوب بود.ولی شلدون اونجا یه جمله داشت که گفت اگه درست یادم باشه : من طرفدار وسایلی ام که روابط مجازی رو با انسانی جایگزین کنه...من از اونجا این جمله حداقل درمورد خودم درسته ،اما شنیدنش از دهان شلدون برام واقعا لذت بخش بود./

Batlaghi
11-21-2011, 01:37 AM
نه نه نه نه نه نمیدونم چرا میگین بیگ بنگ قشنگه اخه کجاش قشنگه این فصل نابود کردن بیگ بنگ و رفت هرچی ابرو کسب کرده بود تو چهار فصل قبلی این فصل بر باد رفت هر قسمت بدتراز قسمت قبل

NOjAN
11-21-2011, 01:43 AM
قسمت 10 خوب بود . ولی یه تیکه ی عالی داشت به نظرم . یه جا پنی یه ساعت توضیح می ده که یه نفر رو دوست داشته و بهش نگفته و بعدش اون طرف هم رفته با یکی دیگه دوست شده.. بعد به شلدون می گه , می فهمی منظورم رو .. شلی می گه آره فهمیدم , اون پسر منم !! :Smiley14: :Smiley14:

http://picoup.ir/images/69596197972540195109.jpg

اون جا هم که می زد تو سر لیونارد و می گفت باید تاریخ درس بدی باحال بود :Smiley36:

Batlaghi
11-21-2011, 04:02 AM
ولی جدا از بد بودن این فصل تازه این قسمت ده رو دیدم واقعا قشنگ بود واقعا مثل قبلا شده بود
امی هم باحاله منم باهاش حال میکنم محسن جان

diegoforlan
11-23-2011, 10:07 PM
نه نه نه نه نه نمیدونم چرا میگین بیگ بنگ قشنگه اخه کجاش قشنگه این فصل نابود کردن بیگ بنگ و رفت هرچی ابرو کسب کرده بود تو چهار فصل قبلی این فصل بر باد رفت هر قسمت بدتراز قسمت قبل

امیدوارم این فصل در ادامه اوج بگیره
10 اپیزود اول فصل قبل هم افت و خیز داشت تا اینکه اپیزودههای آخر کرکر خنده شده بود
فقط شلدونه که این اپیزودهای ضعیفو قابل تحمل میکنه

diegoforlan
11-23-2011, 10:12 PM
سلام.ببخشید من داشتم قسمت نهم رو دانلود میکردم که قطع شد . ارور داد:Smiley15:
نمیدونید دلیلش چیه؟:Smiley39:
http://up98.org/upload/server1/01/y/rityw0bz9dykzr4emby3.jpg
http://up98.org/upload/server1/01/y/jl5jhsxdweiteik2vs1.jpg

این ارور لعنتی رو معمولا وقتی میده که IDM بروز نباشه
از سربرگ help آپدیت جدیدو چک کن

Aless
11-25-2011, 05:12 PM
دیشب پخش نشده؟!

Batlaghi
11-25-2011, 05:25 PM
نه هفته بعد هم چخش نمیشه

Aless
11-25-2011, 06:16 PM
باریکلا
احتمالا به خاطر محرم پخش نمیشه :Smiley10: :Smiley14:

Why Me ?
12-09-2011, 11:38 PM
قسمت 11
قضاوت زوده...

اما بنظر من این بدترین قسمت بیگ بنگ بود گه تا حالا دیده بودم.هاوارد که فقط سر تکون میداد و راج هم 2تا جمله بیشتر نگفت.
چرا این برنادت و امی رو نمی اندازند بیرون؟
3 هفته منتظر بودی، آخرش چی شد؟

راستی " الف" ها قد کوتاهی دارند، وقتی برنادت می گه : لباس الف برام بزرگ بود ، یعنی خودش خیلی کوچیکه!

diegoforlan
12-10-2011, 04:24 PM
این فصل داره احساس خوبی که نسبت به این سریال داشتمو از بین میبره
بهتره دیگه نبینم
این اپیزودش افتضاح بود
خلاقیت رمز موفقیت این سریال بود
مثل تیکه هایی که پنی با دوست لکنت دارش تو این قسمت با تلفن صحبت میکرد
ولی دیگه ته کشیده
بدجور
حیف

Batlaghi
12-11-2011, 08:54 PM
نمیدونم من چرا اینجوری هستم ون قسمتهایی که همه میگفتن عالی بود من میگفتم بده الا که میگن بده ما خوشمون امده مشکل کجاست خودمم نمیدونم

این قسمت به نظر من خیلی خوب بود شلدون دوباره تو دور افتاده بود اونجا که شلدون تیکه مینداخت به برنده ها تو تلویزیون خیلی خندیدیم دمش گرم اخرشم خیلی خوب تموم شد

:Smiley30:

Why Me ?
12-12-2011, 12:27 PM
نمیدونم من چرا اینجوری هستم ون قسمتهایی که همه میگفتن عالی بود من میگفتم بده الا که میگن بده ما خوشمون امده مشکل کجاست خودمم نمیدونم

این قسمت به نظر من خیلی خوب بود شلدون دوباره تو دور افتاده بود اونجا که شلدون تیکه مینداخت به برنده ها تو تلویزیون خیلی خندیدیم دمش گرم اخرشم خیلی خوب تموم شد

:Smiley30:

حامد جان

اونچه که بد شده ، دوری پنی از پسرهاست! خیلی از تیکه های باحال سریال بخاطر تقابل پنی با پسرها علی الخصوص با شلدون و لئونارد

ولی حالا برنادت و امی دور و بر اونو گرفتند و...

الان ما با دوتا سریال در هم مواجهیم : یکی نرد ها و گیگ ها و دیگری دخترها ی از هفت دولت آزاد

برای همین از اصل موضوع سریال که می خواست نشان بده بچه خرخون ها اسکلند و دختره (پنی) خیلی بلا! و داستان برخورد اینها با هم دور شده

بازم میگم امی و برنادت زیادی هستند تو فیلم. حداقلش جای هاوارد و راج رو تنگ کردند.

Why Me ?
12-16-2011, 11:25 AM
بابا این ها هم ما رو مسخره کردند :Smiley104:

تا 4 هفته دیگه من از مود این سریال میام بیرون:Smiley10:

یک هفته پخش میشه-- دو هفته پخش نمیشه----پخش میشه--- 4 هفته پخش نمیشه... تئوری بیگ بنگ نگو،،،، تئوری قطره چکونه!!!!

زودتر هم نمیگن آدم بدونه:Smiley19: صبح با کلی ذوق و شوق اومدم دانلود کنم، دیدم آقا نوژن نوشته: 4 هفته بعد

Headache
12-16-2011, 12:50 PM
كم كم داره حسش از تنمون ميره بيرون...

behzadee
12-16-2011, 05:30 PM
بابا این ها هم ما رو مسخره کردند :Smiley104:

تا 4 هفته دیگه من از مود این سریال میام بیرون:Smiley10:

یک هفته پخش میشه-- دو هفته پخش نمیشه----پخش میشه--- 4 هفته پخش نمیشه... تئوری بیگ بنگ نگو،،،، تئوری قطره چکونه!!!!

زودتر هم نمیگن آدم بدونه:Smiley19: صبح با کلی ذوق و شوق اومدم دانلود کنم، دیدم آقا نوژن نوشته: 4 هفته بعد

داداش این ها هم کار زندگی دارن
نزدیک های کریسمس هستش هر کسی میخواد خرید های کریسمسشو بکنه
به این بدبخت ها هم چند هفته مرخصی دادن

Why Me ?
12-16-2011, 05:44 PM
عزیزم
مگه خیال کردی این سریال ها مثل سریال های 90 شبی ایران است که روز پخش باشد؟

این دست سریال ها رو تو بهار و تابستان ضبط می کنند و تو پاییز و زمستان و اول بهار پخش میشود!

تا حالا دیدی که تو بیگ بنگ کسی کاپشن بپوشه؟ ( البته بغیر از 2 قسمت که داستانش ایجاب می کرد و راج که مثلا از هندوستان ، سرزمین گرم آمده)

NOjAN
12-16-2011, 05:59 PM
عزیزم
این دست سریال ها رو تو بهار و تابستان ضبط می کنند و تو پاییز و زمستان و اول بهار پخش میشود!
تا حالا دیدی که تو بیگ بنگ کسی کاپشن بپوشه؟ ( البته بغیر از 2 قسمت که داستانش ایجاب می کرد و راج که مثلا از هندوستان ، سرزمین گرم آمده)

در کل روال پخش همیشه همینطور بوده (اگر فصل های قبل رو هم دنبال کرده باشین) اگر بخوان هر هفته پخش کنن که تا آخر بهار به جای 24 قسمت 36 قمست می شه !! ضمنا توی تابستون هم ضبط نمی شه .. چون توییت هایی که بازیگرا می دن و اخباری که از شروع ِ فصل 5 داشتیم نشون می داد که هر قسمت یکی دو هفته یا یک ماه قبل از پخش ضبط می شه.

behzadee
12-16-2011, 07:23 PM
عزیزم

بازم هرچی
باید وسط هاش یه break بده دیگه به سریال
یا به قول اقا نوژان

اگر بخوان هر هفته پخش کنن که تا آخر بهار به جای 24 قسمت 36 قمست می شه !!
break به این معنا که از بازیگر تا به کارگردان به زندکی خودشون هم برسن

Chandler Bing
12-17-2011, 11:39 AM
من تا به حال نظر ندادم
از دست شلدون خیلی ناراحتم چون گفت زمین شناسی علم نیس:Smiley36:
فقط یه نکته بگم
امی داره می ترکونه خیلی می خندم به تیکه هاش و قسمت هایی که برنادت ادای مامان هاوردو در میاره بمبه:Smiley14:

Moh3eN
12-17-2011, 09:27 PM
منم بالاخره این اپیزودِ ۱۱ رو نشستم دیدم . با پیش زمینه ی منفی که بعد از خوندن تاپیک داشتم هم اپیزود رو دیدم اما بنظرم بد نبود اصلا. قسمت خیلی خوبی بود .
البته بستگی داره از چه نظر بخوایم به این قسمت و بطور کلی دو فصلِ اخبرِ سریال نیگا کنیم. اگه بخوایم مقایسش کنیم با سه فصلِ اول و روبرو شدنای پنی و شلدون (سبک زندگیشون) و ... میشه گفت که اون جذابت رو تا حدوی از دست داده.
ولی اگه با همین فصلِ ۴ مقایسش کنیم کاملا پیشرفت محسوب میشه بنظرم. شخصیتای مهمون جا افتادن. ایمی که کاملا برا خودش جا باز کرده. برنادت هم هنوز خیلی جای کار داره . و این بخش دخترونه ی سریال هم نسبت به قبل جذاب تر شده.
البته با دوستمون whyme موافقم. الآن سریال دو بخش مجزای دخترونه و پسرونه داره که زیاد جالب نیس .

در کل من به این فصلِ سریال نظر منفی ندارم اونچنان. مخصوصا اگه قرار باشه با فصلِ ۴ مقایسش کنیم ...

gohst.dog
12-17-2011, 09:48 PM
به نظر من اول باید قبول کنیم که که پای یک سریال تفریحی نشستیم و قراره باهاش خوش بگذرونیم-وقتی آدم خودش رو واسه خندیدن آ ماده کرده باشه بعد این سریالو ببینه واقعا باهاش تفریح میکنه-ولی اگه بخواد وارد جزییاتش بشه مرتب میتونه ایراد بگیره-در حالی که هیچ حالی هم نکرده

pariya_gn
12-17-2011, 11:24 PM
به نظر من که هنوزم خیلی خیلی خنده دار و قشنگه مخصوصا پنی و شلدون
امی هم شخصیت بامزه ای داره یه جورایی ورژن دختر شلدونه با همدیگه بامزه میشن
ولی نباید زیاد گروه بندی کنن با همدیگه بهتر هستن

aliabad
04-02-2012, 11:04 PM
شخصیت امی جای حودش باز کرده ولی برنادت نه برای هاوارد نباید ازدواج رو مینوشتن یکی از با حالترین لحظات سریال تلاش هاوارد یرای تور کردن بود که نویسنده ها خرابش کردن کاش فصل ششم بهتر از پنج باشه به امید فصل ششم.

salitun
05-11-2012, 12:29 AM
سلام
از دوستان کسی پسورد اکسترکت کردن فایل ها را می دونه؟؟

NOjAN
05-11-2012, 12:30 AM
سلام
از دوستان کسی پسورد اکسترکت کردن فایل ها را می دونه؟؟

دوست عزیز پسوورد فایلهای نسخه ی BoB همون BoB هست . (بی بزرگ, او کوچیک, بی بزرگ)

mostafa18
07-20-2012, 06:42 PM
این آخرین فصل سریال بود و فصل 6 در کار نیست ؟

NOjAN
07-20-2012, 06:53 PM
این آخرین فصل سریال بود و فصل 6 در کار نیست ؟
سریال تا فصل 7 تمدید شده . بعد از اون رو اطلاع دقیقی ندارم .

elibanoo
08-01-2012, 08:12 PM
به نظر من اول باید قبول کنیم که که پای یک سریال تفریحی نشستیم و قراره باهاش خوش بگذرونیم-وقتی آدم خودش رو واسه خندیدن آ ماده کرده باشه بعد این سریالو ببینه واقعا باهاش تفریح میکنه-ولی اگه بخواد وارد جزییاتش بشه مرتب میتونه ایراد بگیره-در حالی که هیچ حالی هم نکرده
کاملا موافقم.توی سریال های طنز بعد از فرندز این سریال عالیه.کسل کننده ترین شخصیت ها در جامعه رو طوری ترسیم کرده که برای من خیلی جالب و خنده داره.بعضی نظرات رو خوندم،کسی از هاوارد خوشش نیومده.به نظر من هاوارد به اندازه ی شلدون با حاله.برام خیلی جالب و خنده داره که با تمام اشکال های شخصیتی و ظاهری که داره(حتی از بقیه دوستانش بیشتر...مثل کوتاه بودن قدش و زندگی کردن با مادرش..)از همه اعتماد به نفس بیشتری داره و مثل پسرای با حال و هات برخورد میکنه که این موضوع به تنهایی باعث خنده میشه ومن حتی بازیشو بیشتر دوست دارم.:Smiley36:

NOjAN
08-16-2012, 11:15 PM
این جان گکی سنش بره بالاتر و یه خورده هیکلی بشه برای نقش های جدی و خصوصا شخصیتهای قدیمی خیلی خیلی خوبه :

حال کردم با تیریپش

http://picoup.ir/images/98690210832161956757.jpg

friendz
08-16-2012, 11:27 PM
به نظر من بهترین شخصیت ها به ترتیب :
شلدون
هاوارد
پنی / راج
لئونارد

elibanoo
08-18-2012, 08:06 PM
به نظر من بهترین شخصیت ها به ترتیب :