PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه کسی مجری اسکار 2014 خواهد شد؟

AmiR RezA
06-01-2013, 08:00 PM
در این تاپیک چند تا از گزینه ای مجری گری اسکار 2014 قرار گرفته به نظر شما کدام یک مجری اسکار 86 میشود؟

http://www.picoup.ir/images/92070890208288305576.jpg

Louis C.K.
لوئی سکلی معروف به لوئی سی.کی.

او متولد متولد ۱۲ سپتامبر، ۱۹۶۷ میباشد , استندآپ کمدین برنده جایزه امی و نویسنده، تدوینگر، بازیگر و کارگردان فیلم و تلویزیون می‌باشد. او همچنین بازیگر مجموعه تلویزیونی لوئی از شبکه اف‌ایکس است که تهیه، تدوین، نویسندگی و کارگردانی آن نیز بر عهده او می‌باشد.

او با شوخ طبعی شيرین خود قاعدتا گزینه بسیار خوبی برای اجرای این مراسم خواهد بود.

http://www.picoup.ir/images/24884589269092894989.jpg

George Timothy Clooney
جورج تیموتی کلونی

او متولد 6مه، ۱۹۶۱ در ایالت کنتاکی میباشد , بازیگر، فیلم‌نامه‌نویس، تهیه‌کننده و کارگردان آمریکایی برندهٔ جایزه اسکار و گلدن گلوب میباشد من جمله در سال ۲۰۰۵ برای فیلم سیریانا جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را دریافت کرد . در سال ۲۰۱۳ موفق شد جایزه اسکار بهترین فیلم را، برای تهیه‌کنندگی فیلم آرگو دریافت نماید , که موفق شده تابه‌حال در ۶ رده مختلف، برنده جایزه اسکار شود .

وی با شوخ طبعی و چهره جذاب بین مخاطبان سینما گزینه بسیار خوبی برای اجرای مراسم اسکار خواهد بود،اگرچه وی بارها اعلام کرده که علاقه خاصی به مجریگری اسکار ندارد.

http://www.picoup.ir/images/75607530594168230269.jpg

Jimmy Kimmel
جیمی کیمل

او متولد 13 نوامبر 1967 میباشد . کمدین , بازیگر , نویسنده , کارگردان تلویزیونی میباشد . کمدین و مجریِ تاک شوی Jimmy Kimmel Live از شبکه ABC که پیش از این اجرای "جایزه امی" و " American Music Awards " را برعهده داشته است.

یکی دیگر از گزینه هایی است که می تواند اجرای مراسم اسکار 86 را برعهده بگیرد.

http://www.picoup.ir/images/25780557680152886949.jpg

Joseph Leonard Gordon-Levitt
جوزف لئونارد گوردون-لویت

او متولد 17 فوریه 1981 بازیگر سینما و تلویزیون آمریکایی است که در کودکی و بزرگسالی در مجموعه‌های تلویزیونی و فیلم‌ها و تله‌فیلم‌ها بازی کرده‌است. او برای بازی در فیلم مستقل ۵۰۰ روز سامر (نامزد جایزه گلدن گلاب برای این فیلم شد)، فیلم کمدی ۵۰/۵۰، فیلم علمی تخیلی سرآغاز و شوالیه تاریکی برمی‌خیزد شناخته می‌شود .

در مراسم اسکار امسال در کنار "ست مک فارلن" نشان داد که قابلیت خنداندن حضار را دارد و بخوبی از پس اجرای چنین مراسم هايی برخواهد آمد.

امی پاولر، تینا فی، ویل فرل و کریستین ویگ از دیگر گزینه های اجرای مراسم اسکار 2014 هستند

شاد باشید

Chandler Bing
06-01-2013, 08:31 PM
:Smiley48:کسی شک داره که بهترین گزینه لویی عزیزه؟؟؟؟ اگه واقعا تو نامزد ها باشه که عالیه، اینجوری انتخابش صد در صده. البته اگه خودش قبول کنه:Smiley121:
اما اگه مسئولین انتخابش نکنند که:Smiley101:
بعد از لویی هم رای ام جیمی کیمل خواهد بود، یه طنازی خاصی داره. خوش میاد ازش.

joker8
06-01-2013, 08:36 PM
صد در صد لویی
کلا طنز به معنای متفاوت رو باش میشه تجربه کرد....
ولی فکر نکنم لویی مجری اسکار بشه!!!:Smiley17:
ولی اگه بشه ک ایول داره

Joey
06-01-2013, 09:14 PM
والا مک فارلن یک آهنگ خوند چقدر بهش گیر دادن حالا تصور کن اجرای لویی چه شود :Smiley14:

M.pirate
06-01-2013, 09:27 PM
:Smiley48:کسی شک داره که بهترین گزینه لویی عزیزه؟؟؟؟

اخه سؤالش نگفته به نظرتون بهترین گزینه کیه! گفته به نظرتون کی میشه؟ و با حق خوری هایی که در تصمیمات برگزارکننده های اسکار دیدم بعید میدونم تا این حد بلند نظر باشن که لویی رو به عنوان مجری انتخاب کنن. ولی فکر کنید بشه، عالی میشه...

Barkeep
06-01-2013, 09:50 PM
اخه سؤالش نگفته به نظرتون بهترین گزینه کیه! گفته به نظرتون کی میشه؟

مسعود جان این اشتباه لُپی از من بود که بخاطر عجله ای که در ایجاد نظرسنجی داشتم، سوال رو خوب مطرح نکردم. شرمنده. (سوال نظرسنجی تصحیح شد)

از نظر من لویی گزینه ی خوبی برای میزبانی اسکار نیست. چرا؟ چون موضوعاتی که لویی در برنامه هاش بیان میکنه همه اجتماعی هستن و بیشتر مربوط به زندگی روزمره ی آدم هاست.

کسی برای میزبانی اسکار شایسته ـست که بتونه با حرف های تیزش عوامل و سازندگان و بازیگرای یه فیلم رو به ریشخند بگیره. دقیقاً مثل کاری که Seth امسال تو اسکار انجام داد.
ذکاوت و هوش این بشر فوق العاده و بی نظیره. به نظرم هیچکس در حال حاضر مثل اون نمیتونه یه مراسمی رو میزبانی کنه.

برای میزبانی امسال من خودم جیمی کیمل رو بهترین گزینه میدونم. چون این شخص هم خوب تیکه ها و حرف هایی میزنه.

جورج کلونی هم که سرور همه ـست! اما تا حالا از مجری گری ها و میزبانی هاش چیزی ندیدم. اما اگه انتخاب بشه صددرصد از پسش برمیاد.

در مورد میزبانی خانومها هم حس خوبی ندارم :Smiley36:.

Chandler Bing
06-01-2013, 10:35 PM
از نظر من لویی گزینه ی خوبی برای میزبانی اسکار نیست. چرا؟ چون موضوعاتی که لویی در برنامه هاش بیان میکنه همه اجتماعی هستن و بیشتر مربوط به زندگی روزمره ی آدم هاست.

اصلا ربطی نداره، تمام مجری گری به شیوه ی بیان جک ها و کنترل مراسمه و از این جور حرف هاست، متن ها رو یه نفر دیگه مینویسه و اصن ربطی به مجری نداره، مثلا فکر کردی هر بازیگری که میاد بالا جکش رو خودش نوشته؟ لویی هم در فن بیان بسیار حرفه ای و شوخی ها رو به بهترین شکل ممکن میتونه اجرا کنه. از فقط یه مجری گری تو برنامه ی snl دیدم. کمدین بهتریه تا مجری.
منم بعید میدونم انتخابش رو در هر حال و به نظر کیمل خیلی بیشتر شانس داره.

9353980174
06-01-2013, 10:40 PM
چه کسی مجری اسکار 2014 خواهد شد؟
خوب واضحه، مراسم افترشوی اسکار مال جیمی کیمله
با توجه به سابقه دعوت از مجریان شوهای تلویزیونی همچون الن دجنرس و غیره فکر میکنم جیمی انتخاب بشه
البته برام یه سوال پیش اومده
این افرادی که در تاپیک ذکر شدند کسایی هستند که اسکار برای اجرا در نظر گرفته یا صرفا افراد مورد علاقه آقا امیر رضا بودند؟ برای این میپرسم چون منبعی ندیدم برای این تاپیک
با تشکر:Smiley17:

Irag
06-01-2013, 10:43 PM
George Timothy Clooney

من که کلونی رو ترجیح میدم.
یا یه گزینه‌ی مردانه تر و مسن‌تر یکی که همچین جا افتاده باشه ...
مثل اون دلقک امسال نباشه خیلی مبتذل بود یارو یکی باشه همچین جدی برخورد کنه و حالا به یکی دو تا شوخی کوچیک باعث یه لبخندی هم بشه من با خاصیت "تسلط" و "جدیت" موافقم که کلونی همش رو دقیقا داره.
البته یک مشکلی هم توی حاشیه‌ی مراسم اسکار وجود داره و همیشه مورد بحث بوده "عدم تمایل گروه سنی جوان و نوجوان" به تماشای نمایش اسکاره اصلا انتخاب مک فارلن هم به همین مناسبت بود ...

AmiR RezA
06-01-2013, 11:24 PM
چه کسی مجری اسکار 2014 خواهد شد؟
خوب واضحه، مراسم افترشوی اسکار مال جیمی کیمله
با توجه به سابقه دعوت از مجریان شوهای تلویزیونی همچون الن دجنرس و غیره فکر میکنم جیمی انتخاب بشه
البته برام یه سوال پیش اومده
این افرادی که در تاپیک ذکر شدند کسایی هستند که اسکار برای اجرا در نظر گرفته یا صرفا افراد مورد علاقه آقا امیر رضا بودند؟ برای این میپرسم چون منبعی ندیدم برای این تاپیک
با تشکر:Smiley17:

سلام آقا وهاب , توی سایت" وای جی سی" زده به نقل از" ای ام دی بی "ولی خودم رفتم توی سایت ای ام دی بی چیزی ندیدم! بعد همه ی توضیحات هم از توی ویکیپدیا نوشته! :Smiley17:

KOOROSH
06-01-2013, 11:54 PM
اگه لویی مراسم اسکار رو اجرا کنه من اون مراسمو هرشب به عنوان آرام بخش نگاه میکنم:Smiley14:

البته چون برنامه یک برنامه خانوادگیه و صد صد البته لویی نمیتونه خودشو کنترل کنه عمرا به این اعجوبه بدن برنامه رو

9353980174
06-02-2013, 12:58 AM
البته برای افزایش وثیقه این خبر باید بگم این لیست افرادیه که از دید مخاطبان، افراد جذابی برای اجرای مراسم اسکار هستند
جالبه بدونید اسم جاستین تیمبرلیک رو هم اعلام کردند :))
گفته جاستین کت و شلوار پوش که هست، رقص و صداش هم که خوبه، جوونا هم که دوسش دارن
جیمی فالون، ساندرا بولاک، ریکی جرویس، هیو جکمن، چارلیز ترون، چنین تتوم، نیل پتریک هریس، ملیسا مککارثی، مریل استریپ و دنیل دی لویس هم جزو افرادی هستند که تو این لیست گنجونده شدند.
این هم منبع خبر http://www.accesshollywood.com/oscars-2014-who-should-host_article_76379

حالا که نه به داره و نه به بار، ولی ریکی جرویس اصلح محسوب میشه :))