PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Game Of Thrones | بحث اپیزودیک | فصلِ سوم ، قسمت نهم

AR!@N
06-03-2013, 11:04 AM
http://www.picoup.ir/images/43631715136035358428.jpg

Season 3 , Episode 9 | Rains Of Castamere

خلاصه داستان اين قسمت : راب استارک و کت به برج های دوقلو میرسن و جشن عروسی ادمور برگزار میشه.

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2178788/)
.:dl-topic:. (http://tvworld.info/thread41107.html).:sub-topic:. (http://tvworld.info/thread41080-7.html)

از گذاشتن اسپویلر و مطالب کتاب خودداری کنید !

jacket
06-03-2013, 12:46 PM
چی میشه گفت ؟؟؟!!

http://sd.keepcalm-o-matic.co.uk/i/keep-calm-and-play-the-rains-of-castamere.png

اضافه شده در : 35 minutes

آواز رویارویی لرد رین با لنیسترها را بازگو می‌کند. چرا که نشان هردو خاندان شیر است. شیر طلایی لنیسترها و شیر سرخ رین‌ها. رین در اینجا معنی دوگانه دارد. هم به معنی باران است و با تغییر دیکته کلمه، نام خاندان رین‌های کَستامیر. بارانی که همچون اشک‌های سوگواری بر خرابه‌های کَستامیر و نسل ساقط‌شده رین‌ها می‌بارند.
این آواز به سرعت به سرود غیررسمی خاندان لنیستر محسوب تبدیل شد. هر بار که لردی با او سر ناسازگاری می‌گذاشت، تایوین یک آوازخوان را نزد او می‌فرستاد تا این آواز را برایش بازخوانی کند.
http://winterfell.mihanblog.com/

hero of iran
06-03-2013, 01:25 PM
whatttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt the fu ck?
این چرا این جوری تموم شد؟:Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smi ley10:

Ho3!En
06-03-2013, 02:20 PM
چیزی نمیشه گفت هنوز باورم نمیشه...
چرا این راب اینقدر احمقه...
چرا نویسنده اینکارو میکنه با ما...
10 تمام

fanoudi
06-03-2013, 04:02 PM
ای وا...ی :Smiley10: آخه چرا ... ؟ من متاسفم و نمره 10 میدم بهش :Smiley19:
این خانم اژد ها دار هم خوب پیش میره ها ؟

aidin-181
06-03-2013, 04:53 PM
یعنی فکم چسبیده به زمین....

هنوز تو شوکم...
چرا اینجوری شد...
بابا این قسمت بخدا 10 کمه براش....
واقعا هنوز نتوستم دهنم رو ببندم دهنم همیجوری باز مونده...

چه شود قسمت های بعدی.... اوه اوه اوه....:Smiley10::Smiley10::Smiley10::Smiley10: :Smiley10:

javad48
06-03-2013, 05:01 PM
holly shitt
??????????what the fu ck

چی شد یکدفعه ؟:Smiley39:

ramin71_LY
06-03-2013, 05:26 PM
یعنی این قسمتش عین قسمت 9 فصل 1 بود فکر کنم که ند استارکو کشتن خیلی قشنگ بود اصلا تحت تاثیر قرار گرفتم . خوبیه سریال به اینه که داستانش ساده نیست و اتفاقاشو نمیشه حدس زد به راحتی
منم به این قسمتش 10 میدم حرف نداشت

yaser63
06-03-2013, 06:07 PM
شخصیت ROBB رو تو این سه فصل به خاطر واقعی بودن کارکترش دوست داشتم و پایان واقعی هم برای یک شاه جوان کم تجربه رقم خورد.آخرسریال هم اینبار آهنگ نگذاشته بودن چون احتمالا اگرم میذاشتن کسی تو این قسمت متوجه نمیشد. پایان کودتاوار عروسی و قرارگرفتن خاندان NED STARK در آستانه فروپاشی فعلا شوکم کرده و چیزی جز این برای این دوشخصیت فعلا ندارم بگم.

RESPECT AND GOODBYE MY DEAR FRIENDS

http://PicoUp.com/di/KDKI/130602game-thrones-fairley-madden1_300x206.jpg

Sherlock
06-03-2013, 06:29 PM
....................
فعلا کلا هنگ کردم فقط از همون وقتی که درب تالار رو بستن و اون آهنگ باران های کستمیر شروع به نواختن کرد فهمیدم یه بدبختی در کمینه.
بابا این مارتین انگار جدی جدی با استارک ها مشکل داره ها!!!!!!!!
دههههههههههههههه

mani22
06-03-2013, 06:39 PM
عجب داستانی شد،اتفاقات و زیباییهای این سریال باعث شد که هیچ سریال دیگه ای نتونه انتظارات منو براورده کنه
هنوز در حیرتم:Smiley10::Smiley10:

jacket
06-03-2013, 06:52 PM
خب من از شوک در میام و چند تا نکته می گم !
اول اینکه فک کنم دایی به خاطر آب دادن به گل ها ! رفت بیرون از تالار درسته ؟؟ امیدوارم زنده مونده باشه . سرنوشت آریا نامشخص شد .باید دید The Hound چه تصمیمی می گیره . جان اسنو هم که تکلیف رو یکسره کرد اما بیچاره ایگریت چقدر تعجب کرد که جان بیخیالش شد و در آخر اینکه چقدر از Walder Frey متتفرم

koroushbadi
06-03-2013, 07:33 PM
چقد میتونه یه نویسنده مریض باشه ا
بیمار روانی
عالی بود یعنی
10 جیبشه

mo30_joker
06-03-2013, 07:46 PM
بعد از هزاران holly shitt ما هم از شوک در اومدیم...
اول از همه وقتی یه سریال تم عادی پیدا می کنه ایجاد یه شوک و به هم زدگی جذابیتشو چند برابر می کنه..همین کافیه که این قسمت نمره ی 10 رو بگیره..
دوم مسلما راب واسه حمله نیاز به سپاه لرد فری داشت..لنیسترها هم اینو می دونستن واسه همین با فری و لرد بولتن ریختن رو هم و.......بقیه شم که خودتون دیدید....
سوم لرد ادمورم که دختر فری رو گرفت و قبلا راب و عموش واسه حمله ی که به اون قلعه داشت خیلی میزدن تو سرش پس احتمالا واسه انتقام نمی اد جولو...فقط عموی راب میمونه که رفت یه درختی پیدا کنه و ...
چهارم دم کالیسی هم گرم امیدوترم آخر همه ی این قضایا ملکه ی کل هفت اقلیم بشه ....

HAMID13
06-03-2013, 07:51 PM
دلم میخواد بزنم همه چیو بترکونم. واسه چی میزنی همش از خاندان اینا میکشی
من کلا دلم به راب خوش بود اونم ازم گرفت
این لنیسترای بی شرف همش باید زنده باشن خو ازینا بکش چی میشه مگه
خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااا

emadtvw
06-03-2013, 07:54 PM
یعنی یعنی آخه چی چی چطور چرا واسه چی هنگم کلن.
هیچ ترسی واسه حذف نقش اولاشون ندارم دهن سرویسا.
با این حرکت دهن همه سریالارو سرویس کرد :Smiley10: :Smiley15: :Smiley10: :Smiley15:

Orchid Flowers
06-03-2013, 07:59 PM
عالی بود! بهترین اپیزود کل سریال بود به نظرم. اون تیکه آخر هم که موزیک نداشت جالب بود.
بی صبرانه منتظر قسمت بعدی.

NOjAN
06-03-2013, 08:14 PM
یه خورده با تموم شدن این قسمت ارادتم به این سریال کم شد. (خیلی کم البته) اون هم به این خاطره که نویسنده با حذف شخصیت های کلیدی مثل راب استارک و کتلین یک مجهول از معادله رو حذف و کار خودش رو خیلی راحت می کنه. هرچند که باعث زیبایی داستان هم می شه. نظرم میاد بیش از حد سعی دارن جسارت داستان رو به رخ بکشن. ولی در کل یه سر و گردن از تمام سریالهایی که می بینیم بالاتره.

بزرگترین شک داستان اون لحظه ای بود که آهنگ Rains of Castemer رو پخش کردن. چهره ی کتلین با اون بازی فوق العادش همه چیز رو نشون داد.

لیست منفورترین شخصیت ها برای بنده تا به این قسمت: جافری, بولتن

S@eeƉ
06-03-2013, 08:15 PM
اگه کمدی پارک جنوبی رو دیده باشید این جمله رو یادتون میاد :Smiley36::Smiley36::Smiley36:

they killed Robb
you basterdes

اضافه شده در : 2 minutes

یه خورده با تموم شدن این قسمت ارادتم به این سریال کم شد. (خیلی کم البته) اون هم به این خاطره که نویسنده با حذف شخصیت های کلیدی مثل راب استارک و کتلین یک مجهول از معادله رو حذف و کار خودش رو خیلی راحت می کنه. هرچند که باعث زیبایی داستان هم می شه. نظرم میاد بیش از حد سعی دارن جسارت داستان رو به رخ بکشن. ولی در کل یه سر و گردن از تمام سریالهایی که می بینیم بالاتره.

بزرگترین شک داستان اون لحظه ای بود که آهنگ Rains of Castemer رو پخش کردن. چهره ی کتلین با اون بازی فوق العادش همه چیز رو نشون داد.

لیست منفورترین شخصیت ها برای بنده تا به این قسمت: جافری, بولتن

عمو نوژن اشکال نداره حالا تو سیزن های دیگه اینقدر شخصیت کوچک و بزرگ اضافه می شه که راب و کتلین رو یادت میره

و راستی North Will Remmber رو هم یادت باشه :Smiley35::Smiley35:

HAMID13
06-03-2013, 08:24 PM
این مارتین من نمیدونم چشه
ببین الان که مثلا هم راب ترکید هم کتلین جالبه دقیقا الان اگه جان اسنو متتوجه این موضوع میشد شاید دیگه کلا با منس ریدر اینا میشد میومدن میترکوندن این نامردارو ولی الان اونم وضعش معلوم نیست
کلا این پیر خرفت اول مارو عاشق این خاندان کرد بعد دقیقا هر اتفاق بدی که قراره بیفه اول رو سر این خاندان نازل میکنه و همشم شخصیت های این خاندان از هم دور و جدا و هرکی تو بدبختیه خودش غرقه
من واقعا اعصاب ندارم
وقتی یادم میاد بولتن نامرد میگه لنیستر ها ادایی احترامشون رو رسوندن و راب رو میکشه اونم دقیقا زمانیکه از بچه ای به اسم ادارد حرف میزدن یا اونجا که میرن گرگشو میکشن وای وای یا گلوی کتلین رو میبرن اصن دارم داغون میشم خیلییییییییییییی نامردیه خیلیییییییییی
ی جا دیگه هم دلم سوخت اون واسه جورا مورمنت بود با صورت خونی اومد خبر پیروزی رو بده بعد دنریس گفت داریو ناهاریس کجاست اون لحظه قیافه جورا ناراحتم کرد

S@eeƉ
06-03-2013, 08:46 PM
ین مارتین من نمیدونم چشه
ببین الان که مثلا هم راب ترکید هم کتلین جالبه دقیقا الان اگه جان اسنو متتوجه این موضوع میشد شاید دیگه کلا با منس ریدر اینا میشد میومدن میترکوندن این نامردارو ولی الان اونم وضعش معلوم نیست
کلا این پیر خرفت اول مارو عاشق این خاندان کرد بعد دقیقا هر اتفاق بدی که قراره بیفه اول رو سر این خاندان نازل میکنه و همشم شخصیت های این خاندان از هم دور و جدا و هرکی تو بدبختیه خودش غرقه
من واقعا اعصاب ندارم
وقتی یادم میاد بولتن نامرد میگه لنیستر ها ادایی احترامشون رو رسوندن و راب رو میکشه اونم دقیقا زمانیکه از بچه ای به اسم ادارد حرف میزدن یا اونجا که میرن گرگشو میکشن وای وای یا گلوی کتلین رو میبرن اصن دارم داغون میشم خیلییییییییییییی نامردیه خیلیییییییییی
ی جا دیگه هم دلم سوخت اون واسه جورا مورمنت بود با صورت خونی اومد خبر پیروزی رو بده بعد دنریس گفت داریو ناهاریس کجاست اون لحظه قیافه جورا ناراحتم کرد

The north will remember

HaaMeeD
06-03-2013, 08:49 PM
اصلا دستم به نوشتن نمیره
باورم نمیشد این اتفاقا افتاد حتی دلم نمیخواد دوباره ببینم این قسمت رو حالم بده فشارم افتاده هنوز باورم نمیشه این اتفاقا رو دلم میخواد یک بدم به این قسمت ضد حال بود اساسی اما فعلا عصبیم صبر میکنم دوتا فحش خوشگل به اینا میدم سبک که شدم میام رای میدم
ای خدا نکشتشون که فکرم داغون شد از مطالعات آخر ترمی دقیقه نود هم افتادم

نوژن عزیز جا داره ازت تشکر کنم اینجا با زیرنویس خوبت نمیدونم چطور ترجمه میکنی پیش پیش ساب رو ترجمه میکنی یا همزمان اما به نظرم مزه ای رو که بقیه حس میکنند تو نمیکنی شایدم حس کنی نمیدونم اصلا اعصابم خرابه مغزم نمیکشه

S@eeƉ
06-03-2013, 08:59 PM
اصلا دستم به نوشتن نمیره
باورم نمیشد این اتفاقا افتاد حتی دلم نمیخواد دوباره ببینم این قسمت رو حالم بده فشارم افتاده هنوز باورم نمیشه این اتفاقا رو دلم میخواد یک بدم به این قسمت ضد حال بود اساسی اما فعلا عصبیم صبر میکنم دوتا فحش خوشگل به اینا میدم سبک که شدم میام رای میدم
ای خدا نکشتشون که فکرم داغون شد از مطالعات آخر ترمی دقیقه نود هم افتادم

نوژن عزیز جا داره ازت تشکر کنم اینجا با زیرنویس خوبت نمیدونم چطور ترجمه میکنی پیش پیش ساب رو ترجمه میکنی یا همزمان اما به نظرم مزه ای رو که بقیه حس میکنند تو نمیکنی شایدم حس کنی نمیدونم اصلا اعصابم خرابه مغزم نمیکشه

دادا اصلا ناراحت نباش The North will Remember رو به خاطر بیار تو سیزن چهار خیلی اتفاقای مهمی میوفته که الان نمی تونم بگم ولی The North Will Remember رو تا سال دیگه یادت باشه

HAMID13
06-03-2013, 09:05 PM
دادا اصلا ناراحت نباش The North will Remember رو به خاطر بیار تو سیزن چهار خیلی اتفاقای مهمی میوفته که الان نمی تونم بگم ولی The North Will Remember رو تا سال دیگه یادت باشه

من نمیدونم چه اتفاقی میفته نمیخوامم بدونم چون راب تنها شخصیت مورد علاقم و عشقم تو سریال بود حتما بازم شمال رو بالا میارن بعد دوباره نامردا میکوبنش زمین این مارتین اصن سادیسمیه باشمال و استارک هام مشکل داره

sam09ft
06-03-2013, 09:29 PM
صحنه ای که در رو بستن :Smiley108:
صحنه ای که زره مرده رو دید:Smiley103:
صحنه ای که راب رو شهید کردن :Smiley24:
الان :Smiley8:

Rezaraki
06-03-2013, 10:19 PM
دلم میخواد بزنم همه چیو بترکونم. واسه چی میزنی همش از خاندان اینا میکشی
من کلا دلم به راب خوش بود اونم ازم گرفت
این لنیسترای بی شرف همش باید زنده باشن خو ازینا بکش چی میشه مگه
خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااا
j

این مارتین من نمیدونم چشه
من واقعا اعصاب ندارم

تایید شدیدا!
یعنی از همون موقعه در رو بستن هر چی فحش بلد بودم بار این یارو پیرخرفت کردم!!
حالا هم که اینجا رو خوندم به نویسنده هم انتقال دادم!! یعنی ....

چقدر الکی مرد بیچاره !خوشم میومد ازش!!

Hmv-
06-03-2013, 11:05 PM
10 مگه میشه نداد :Smiley41:

هنگم هنگم :Smiley104:... تنها کسی که واقعا لیاقت پادشاهی رو داشت مُرد :Smiley39: ... ( یکی از مدعیان بزرگ تخت پادشاهی ... )

دلم برا آریا سوخت ... همینطور گرگه ... یه صحنه نشون داد که گرگ راب بی قرار بود همونجا گقتم یه اتفاقی الان رخ میده ولی دیگه نه تا این حد ... ( i give up :Smiley10: )

HaaMeeD
06-03-2013, 11:06 PM
خیلی دلم میخواد برام اسپویل کنی ولی تنها نیمکزه مغزم که الان داره کار میکنه بهم این اجازه رو نمیده ممنون از دلگرمیت

رها
06-03-2013, 11:11 PM
خدایی جا داره برای کل خاندان استارک یه مراسم ختمی چیزی بگیریم که این خاندان این همه *** تو این سریال! طفلک آریا لحظه آخر بعد از این همه مدت توی اوج امید نا امیدی خیلی فاجعه است! تا لحظه آخر همش منتظر بودم پیشنهاد مادر استارک پذیرفته بشه نمیرن اینا .. :Smiley95:

S@eeƉ
06-03-2013, 11:47 PM
من نمیدونم چه اتفاقی میفته نمیخوامم بدونم چون راب تنها شخصیت مورد علاقم و عشقم تو سریال بود حتما بازم شمال رو بالا میارن بعد دوباره نامردا میکوبنش زمین این مارتین اصن سادیسمیه باشمال و استارک هام مشکل داره

تو فیس بوکم نوشتم این مارتین از رمزی اسنو سادیسمی تره ولی این اتفاق پایه ی اتفاقات بعدی سریاله مثل شهید شدن ند که جنگ شروع شد براش ....

همه *** سریال

یه شهر توریستی هست بچه ها خیلی ها روزانه به اینجا میرین استارک ها هم خانواگی می رن:Smiley36:

خیلی دلم میخواد برام اسپویل کنی ولی تنها نیمکزه مغزم که الان داره کار میکنه بهم این اجازه رو نمیده ممنون از دلگرمیت

حامد جان اگه اسپلویر می خواهی پ..خ بده

تایید شدیدا!
یعنی از همون موقعه در رو بستن هر چی فحش بلد بودم بار این یارو پیرخرفت کردم!!
حالا هم که اینجا رو خوندم به نویسنده هم انتقال دادم!! یعنی ....

چقدر الکی مرد بیچاره !خوشم میومد ازش!!

فک می کنید من چه طور شدم دیشب از تلویزیون داشتم می دیدم ( شب قبل امتحان ترم :Smiley35: ) اول پای تلویزیون خشک شدم به مدت ۱۵ دقیقه بعد داشت با بابام دعوام می شد اینقدر اعصاب خرد بود بعدش هم هر چی خونده بودم از یاد رفت و با خودم عهد کردم یگه سریال از تلویزیون دنبال نکنم اصن یه وضی :Smiley14::Smiley14:

kingmiladkh
06-03-2013, 11:55 PM
حکایت من و این قسمت بازی تاج و تخت، مثله بیماری بود که میخوان بهش آمپول بزنن و میدونه که آمپول بسیار دردناکیه، این قسمت برای من اسپویل شده بود، اما حس جالبی رو تجربه کردم.
ند استارک متاسفانه به قدری درگیر جنگ و نزاع بوده که وقت نکرده به درستی فرزندانش رو تربیت کن، اون از سانسا، اون از راب استارک ... راب چوب تصمیمات اشتباه خودش رو خورد ...

S@eeƉ
06-04-2013, 12:14 AM
حکایت من و این قسمت بازی تاج و تخت، مثله بیماری بود که میخوان بهش آمپول بزنن و میدونه که آمپول بسیار دردناکیه، این قسمت برای من اسپویل شده بود، اما حس جالبی رو تجربه کردم.
ند استارک متاسفانه به قدری درگیر جنگ و نزاع بوده که وقت نکرده به درستی فرزندانش رو تربیت کن، اون از سانسا، اون از راب استارک ... راب چوب تصمیمات اشتباه خودش رو خورد ...

دوست عزیز در این رایطه با شما موافق نیستم ند استارک فرزندانش رو خوب تربیت کرده بود و درستکار که همین درستکاری و عدالت خواهی کار دستشون داد اول ند اگه مثل بقیه دنبال عدالت نبود که سرش رو از دست نمی داد اگه همون اول می دید که شیر تو گرگ :Smiley36: هست بیخیال می شد نامه رو پاره می کرد و جلوی جعفر حتی با خفت هم که شده تعظیم می کرد سرش رو از دست نمی داد اون با درستکاری سرش رو از دست داد و راب هم به خاطر درست کاری خودشو به کشتن داد اگه از مسیله ی کشته شدن دو تا توله لنستر می گذشت و سر اون کاستارک رو نمی زد الان زنده بود ولی سانسا فرق می کنه نمی دونم کتابش رو خوندی یا نه ولی شخصیت سانسا جوری هست که به سمت بهتر و منظم تر سوق پیدا می کنه به خاطر اینکه جلوی ملکه و جعفر بهتر و با تربیت تر باشه خوارش رو فروخت و بعد از مرگ پدرش همونجا می ند می تونست مثل آریا فرار کنه ولی موند چون می خواست بهتر باشه پس موضوع سانسا با پسرای ند خیلی فرق میکنه

حالا باید منتظر جان و بانو باشیم ببینیم چه کار می کنن .....

kingmiladkh
06-04-2013, 12:18 AM
به خاطر میل شخصی، صلاح مردمش رو زیر پا له کرد، عدالتش هم فقط برای دیگران بود، اگر عادل بود ابتدا مادر خودش رو باید میکشت، به هر حال آدم سیاست مداری نبود و همین به کشتنش داد.

HAMID13
06-04-2013, 12:19 AM
بچه ها تنها کسایی که در رفتن یکیش ادمور بود یکیش و مهمترینش بنظر من بلک فیش عموی کتلین
بنظرتون آینده چی میشه؟بلک فیش میتونه لایسا(خواهر کتلین اسمشو دقیق نمیدونم) رو متقاعد کنه که ارن ها بخاطر خونخواهی بیان تو جنگ؟ادممور چیکار میکنه بنظرتون؟ساکت میشینه و کاری نمیکنه؟جان اسنو چی کار میکنه؟؟یعنی واقعا همی چی تموم شد؟!!
لعنت به این همه فکرو خیال

اضافه شده در : 3 minutes

به خاطر میل شخصی، صلاح مردمش رو زیر پا له کرد، عدالتش هم فقط برای دیگران بود، اگر عادل بود ابتدا مادر خودش رو باید میکشت، به هر حال آدم سیاست مداری نبود و همین به کشتنش داد.

میلاد جان کدوم آدم عادلی رو تاحالا دیدی که مادرشو بکشه؟

S@eeƉ
06-04-2013, 12:24 AM

مادرش رو که نمی تونست بکشه خودت باشی مادرت این کار رو کرده باشه می کشیش این رو نمی شه هیچ کار کرد

اقا من موندم چه گیری دادین به راب ؟؟؟؟ خو مرد خدا بیامرزتش ولی خدایی بانو رو دیدین ؟؟؟؟ چه ابهتی چه استایلی چه تیپی چه گوشتی :Smiley35::Smiley35: ولی این کارارو نکنید با خودتون به یکی فک کنید که با سه نفر میره شهر رو می گیره
ولی این بانو چه گیری داده به این یارو دهاریس ؟؟؟؟؟؟؟ فک کنم چون قیافش خوبه بانو خوشش اومده :Smiley36::Smiley36::Smiley36::Smiley36::Smiley36:

بچه ها تنها کسایی که در رفتن یکیش ادمور بود یکیش و مهمترینش بنظر من بلک فیش عموی کتلین
بنظرتون آینده چی میشه؟بلک فیش میتونه لایسا(خواهر کتلین اسمشو دقیق نمیدونم) رو متقاعد کنه که ارن ها بخاطر خونخواهی بیان تو جنگ؟ادممور چیکار میکنه بنظرتون؟ساکت میشینه و کاری نمیکنه؟جان اسنو چی کار میکنه؟؟یعنی واقعا همی چی تموم شد؟!!
لعنت به این همه فکرو خیال

The North Remembers :Smiley69::Smiley69:

الان همتون دارین بهم فهش میدین که این دیوانه داره چی می گه واسه خودش مارو با این جمله گا... ولی سیزن ۴ یا ۵ همتون می گین دمت غیژ بابا :D:D:D:D:D
ولی بهش فکر نکنید چون اینجوری واسه یه سال وجودتون رو می خوره پس دو راه دارین یا بهش فکر کنید یا کتابشو بخونید که دومی واسه اونایی که زبانشون خوبه توصیه می شه پس از همین الان بشینید کتاب بخونید هم میانگین کتابخوانی ایران می ره بالا هم تا سال دیگه به *** نمی رید

jacket
06-04-2013, 12:45 AM
به نظر من اتفاقا نویسنده می خواد نشون بده که آدم هایی که عادل هستند راحت شکست می خورن . در دنیای واقعی هم همینطور . اما قبول دارم که آدم سیاست مداری نبود و همین باعث شکستش شد .

NOjAN
06-04-2013, 12:54 AM
هم بایستی عدالت می داشت و هم اینکه با قوانین دنیای وستروس درست کنار میومد.
البته فکر می کنم همین که مادرش رو زندانی می کرد عدالتش رو می رسوند. ولی اگر قسمی که مادرش برای ازدواجش با دختر "فری" خورده بود رو زیر پا نمی ذاشت نه با "والدر فری" به مشکل برمی خورد و نه با "کاستارک"
ولی jacket هم حرف خوبی زد. تو این سریال (از قضا مثل دنیای خودمون) با عدالت کسی موفق نیست. مگه تایوین لنیستری که وسط عروسی ترتیب سلاخی اینارو می ده عادله؟

امیدوارم بعد از خواب امشب از این فاز بیام بیرون :| روزم کلا خراب شده.

sohrab101
06-04-2013, 12:55 AM
اینو یادتونه؟
راب از این به بعد بود که نفرین شد
http://upload7.ir/images/19274279140033478577.png (http://upload7.ir/)

یادش بخیر روزهای خوبی بود!
http://upload7.ir/images/21960245486288389447.png (http://upload7.ir/)
انسان خوبی بود
ولی خوب بودن ضمانتی برای زنده بودن نیست

prongz
06-04-2013, 12:59 AM
البته چون یکی از بچه های همین جا تو یه حرکت انتحاری مرگ راب رو اسپویل کرده بود،از اول فصل پیش منتظر همچین صحنه ای بودم...ولی جالب ترین نکته این قسمت تیتراژ اخر سریال بود که بدون هیچ موزیکی پخش شد.یه جورایی انگاری می خواست بیننده رو تو بهت خودش نگه داره.ایده ی جالبی بود

SaRaL
06-04-2013, 01:04 AM
چه همه ماتشون برده! من بازم طاقت نیاوردم و نشستم به اسپویل خوندن. تو نظرای اولی اصلا نمی فهمیدم کی کشته شده! همه با آه و افسوس حرف زدن و انگار کسی جرئت نمیکرده بگه راب کشته شد...
جالب بود این ماتم همگانی بچه ها...

prongz
06-04-2013, 01:05 AM
راستی این اهنگ Rains of Castemer همونی نیست که تو فصل پیش اخر جنگ بلک واتر پخش شد تو تیتراژ؟کسی لینک اهنگو داره؟

SaRaL
06-04-2013, 01:08 AM
البته چون یکی از بچه های همین جا تو یه حرکت انتحاری مرگ راب رو اسپویل کرده بود،از اول فصل پیش منتظر همچین صحنه ای بودم...
منم یادمه یکی اسپویل کرده بود. شاید منم واسه همین زیاد شوکه و ناراحت نشدم. چون انتظارشو داشتم بشنوم کشته شده. به هر حال داستان با این همه مدعی نمیتونه پیش بره و طبیعتا چند تاشون باید این وسط بلایی سرشون بیاد. نقطه قوت این داستان همینه به نظرم. مثلا فصل اول وقتی ند استارک رو اونجوری کشتن من واقعا شوکه شدم. واسه همین انتظار میره از این سریال که بعضی از نفرات کشته بشن تا بهونه ای باشه برای ماجراها و خونخواهی های بعدی...

behzad2013
06-04-2013, 01:14 AM
واقا مسخره بود شاید داستان جالب و غیر منتظره بود
ولی اصلا خوشم نیومد از تموم شدنش
اصلا !
نه اون جزقله باید داداششو ول میکرد
نه اسنو باید ایگریتو ول میکرد ( امیدوارم بعد دوباره همو ببینن و میونشون خوب شه )
هم مخصوصا اخرش که استارکا اونجوری سلاخی شدن واسه یه پیر مرد خرقت
به نظر من 1 هم زیاد واسه این قسمت
به هر حال امیدوارم همه این وقایع یه دلیلی داشته باشه و الکی نبوده باشه...!

NOjAN
06-04-2013, 01:17 AM
راستی این اهنگ Rains of Castemer همونی نیست که تو فصل پیش اخر جنگ بلک واتر پخش شد تو تیتراژ؟کسی لینک اهنگو داره؟
نمی دونم چرا این آهنگ واسه همه انقدر نا آشناست. تو تیتراژ فصل قبل پخش شده. سربازای لنیستر قبل از جنگ بلک واتر این آهنگ رو دسته جمعی می خوندن. سرسی به مارجری تو قسمت های قبلی در موردش توضیح داد. اوج این قسمت هم لحظه ی اوجش همون جایی بود که آهنگ پخش شد :Smiley19: معرکه...

این لینک آهنگ از گروه The National (http://www.lowerfrequencies.com/wp-content/uploads/2012/mp3s/20%20The%20Rains%20Of%20Castomere.mp3)
در مورد این آهنگ هم اینجا (http://en.wikipedia.org/wiki/Music_of_Game_of_Thrones#The_Rains_of_Castamere) می تونین بخونین.
از اینجا نسخه ی metalـش هم تونستی دانلود کن, جالب میکس کردن.
http://mp3skull.com/mp3/rains_of_castamere.html

prongz
06-04-2013, 01:19 AM
منم یادمه یکی اسپویل کرده بود. شاید منم واسه همین زیاد شوکه و ناراحت نشدم. چون انتظارشو داشتم بشنوم کشته شده. به هر حال داستان با این همه مدعی نمیتونه پیش بره و طبیعتا چند تاشون باید این وسط بلایی سرشون بیاد. نقطه قوت این داستان همینه به نظرم. مثلا فصل اول وقتی ند استارک رو اونجوری کشتن من واقعا شوکه شدم. واسه همین انتظار میره از این سریال که بعضی از نفرات کشته بشن تا بهونه ای باشه برای ماجراها و خونخواهی های بعدی...شما وقت زیاد داشتی واسه هضم این موضوع .بقیه فعلا داغن...خدا خیرش بده اون اسپویل کننده رو...با یه جمله نصف سریالو نابود کرد واسه بچه ها :))

Aref_J
06-04-2013, 01:19 AM
اصلا واسم قابل هضم نیست :دی ( اولین پستمه زیاد با شگلک هاتون آشنا نیستم :دی )

از مترجم عزیز هم تشکر می کنم . . .

فقط الان من یه چیزایی رو نفهمیدم این آخرش

مارتین کی بود و چی کار کرد ؟

بولتن نقشی داشت تو مرگشون ؟

یکی این آخرا رو برام توضیح میده

من یکم شخصیت های فرعی یادم رفته

مارتین و بولتن ( فامیل کین . . . اولی فکر کنم یه لنیستره )

Hmv-
06-04-2013, 01:29 AM
من کتابشو نخوندم ولی بنظرم جان اسنو جای رابو میگیره ....

هم از نایت واچ اومده بیرون تا حدودی هم از وحشی ها رونده شد ... به نظرم بلک فیش ازش حمایت میکنه و جایگزینی میشه برای راب :Smiley35: ( شمالی ها )

دنریس هم مثه آب خوردن لشکر زیاد میکنه هیچ تاوانی هم نمیده ... و فرمانده هاشم میون 20 30 نفر زنده میان بیرون ... :Smiley15:

ولی امشب با این پایان ( اپیزود) کف خون قاطی کردم ... :Smiley10:

S@eeƉ
06-04-2013, 01:33 AM

عارف جان نیم ساعت فک می کردم ماتین کیه بعدش فهمیدم شما داری جورج آر آر مارتین رو میگی نویسنده کتاب نه لنستر بولتون هم فامیل دوره ( منم الان حضور ذهن ندارم ) ولی اسمش خیلی آشناست:Smiley36::Smiley36:

اضافه شده در : 1

من کتابشو خوندم ولی بنظرم جان اسنو جای رابو میگیره ....

هم از نایت واچ اومده بیرون تا حدودی هم از وحشی ها رونده شد ... به نظرم بلک فیش ازش حمایت میکنه و جایگزینی میشه برای راب ( شمالی ها )

دنریس هم مثه آب خوردن لشکر زیاد میکنه هیچ تاوانی هم نمیده ... و فرمانده هاشم میون 20 30 نفر زنده میان بیرون ...

ولی امشب با این پایان ( اپیزود) کف خون قاطی کردم ...

نگو نگو نگو نگو نگو با این که اینا حدث و گمان هستن ولی به خدا سریال رو واسه ما به گ.. ندید لطفا

Sherlock
06-04-2013, 01:47 AM
اصلا واسم قابل هضم نیست :دی ( اولین پستمه زیاد با شگلک هاتون آشنا نیستم :دی )

از مترجم عزیز هم تشکر می کنم . . .

فقط الان من یه چیزایی رو نفهمیدم این آخرش

یکی این آخرا رو برام توضیح میده

من یکم شخصیت های فرعی یادم رفته

مارتین و بولتن ( فامیل کین . . . اولی فکر کنم یه لنیستره )

مارتین که نویسنده ی کتابی هست که سریال از روش ساخته شده.
Rose Bolton هم یکی از شمالی هاست که همیشه با استارک ها مشکل داشته و توی این قسمت آخر هم همونی بود که خنجر آخر رو توی قلب راب فرو کرد و کشتش.

Ryan Tedder
06-04-2013, 01:48 AM
The Lannisters send their regards

دستشون درد نکنه :|

Aref_J
06-04-2013, 01:50 AM
عارف جان نیم ساعت فک می کردم ماتین کیه بعدش فهمیدم شما داری جورج آر آر مارتین رو میگی نویسنده کتاب نه لنستر بولتون هم فامیل دوره ( منم الان حضور ذهن ندارم ) ولی اسمش خیلی آشناست:Smiley36::Smiley36:

بابا من نویسنده ی کتاب یادم بود ، فکر می کردم یه شخصیته تو داستان :دی

یکی از بچه ها تو صفحه 1 گفته بود این مارتین با استارک ها مشکل داره . . . بعدش من گفتم مارتین کیه ؟ :دی

خب نمیدونم درک من چرا امشب پایین اومده . . . باز :

Hmv-
06-04-2013, 01:54 AM
نگو نگو نگو نگو نگو با این که اینا حدث و گمان هستن ولی به خدا سریال رو واسه ما به گ.. ندید لطفا

پست ویرایش شد من اومدم تایپ کنم نخوندم تایپ کردم خوندم اشتباه تایپی بود حاجی xD :Smiley14: منم فقطو فقط حدس زدم :Smiley35: :Smiley17:

Barkeep
06-04-2013, 02:00 AM
یعنی *** یو GoT!

این چی بود آخه؟؟؟؟ همه گلو همو بریدن این آخری.

نقش اولا که استارک ها بودن هم که کلاً ترکیدن با این حساب!

راب :Smiley19::Smiley19:.

FarboƉ
06-04-2013, 02:00 AM
بسه خواهشا

این فصل انقدر تو تاپک های اپیزودیک بحث کتابه که من به شخصه میترسم بیام تو تایپک هاش.

قضیه ی این اپیزود هم که از قبل لو رفته بود. حداقل به دیگران یه خورده احترام بگذارید. خوندن کتاب کار شاقی نیست به خدا، افتخارم به حساب نمیاد، دونستنش هم باعث نمیشه کلاستون بره بالا.

یه خورده احترام...

SaRaL
06-04-2013, 02:08 AM
کسی هست کتابو خونده باشه؟ نمی خوام چیزی اسپویل شه به خاطر دوستانی که اینجان. فقط سوالم اینه که تا اینجای داستان وقایع داستان تو جزئیات و کلیات با کتاب همخوانی داشته؟ نثر کتاب (نسخه انگلیسی) راحته و قابل فهم هست یا نه (واسه کسی با سطح زبان متوسط رو به بالا)؟ چون تا جایی که میدونم ترجمه اینترنتی کتاب تا کتاب سومه. و کتاب چهارم و پنجم رو باید با زبان اصلیش خوند.

Drama
06-04-2013, 02:11 AM
http://s1.picofile.com/file/7789826983/tumblr_mnu2o8UkJO1qg3lxpo1_400.jpg

Shit a break and **** me with it
این قسمت من رو مجاب کرد که بعد از تموم شدنش بلافاصله شلوار به پا بکنم و پاشم برم کتاب سوم " A Storm of Swords " که وقایع فصل سوم نصفش رو شامل میشه، بخرم! عمراً دیگه 9 ماه دیگه صبر بکنم برای سریال!
این داستان هرچقدر سورپرایز داشته، تا حالا در ضد جریان مثبت و به قولی آدم خوبای داستان بوده!! همین باعث شده جزء اون معدود داستان هایی باشه که یک شخصیت رو به اوج منفوریت می رسونه و بعد تمام اتفاقات حول بر محور این شخصیت هم طوری رخ میده که به نفعش باشه! خیلی جسارت میخواد این کار و آقای جورج مارتین از اون چیز داراشه!!!

توی سایت ها می گشتم بعد از دیدن این اپیزود، غوغاست! به یک مطلبی برخوردم، مصاحبه با جورج مارتین هستش راجب همین قتل راب استارک. گویا از زمانی که مارتین همین کتاب سومش رو چاپ کرده مدام نامه های اعتراضی میگرفته و حالا هم دلیل کشتن راب استارک رو توی این مصاحبه گفته. انگلیسیه البته :
ENTERTAINMENT WEEKLY: How early in the process of writing the book series did you know you were gonna kill off Robb and Catelyn?
GEORGE R.R. MARTIN: I knew it almost from the beginning. Not the first day, but very soon. I’ve said in many interviews that I like my fiction to be unpredictable. I like there to be considerable suspense. I killed Ned in the first book and it shocked a lot of people. I killed Ned because everybody thinks he’s the hero and that, sure, he’s going to get into trouble, but then he’ll somehow get out of it. The next predictable thing is to think his eldest son is going to rise up and avenge his father. And everybody is going to expect that. So immediately [killing Robb] became the next thing I had to do.

Since Song of Ice and Fire so often subverts reader expectations and avoids traditional fantasy storytelling structures, should fans have any real hope that this tale will have a happy ending? As The Boy recently said on Thrones, “If you think this has a happy ending, you haven’t been paying attention.”
I’ve stated numerous times that I anticipate a bittersweet ending.

What sort of reactions have you received from readers over the years about the scene?
Extreme. Both positive and negative. That was the hardest scene I’ve ever had to write. It’s two-thirds of the way through the book, but I skipped over it when I came to it. So the entire book was done and there was still that one chapter left. Then I wrote it. It was like murdering two of your children. I try to make the readers feel they’ve lived the events of the book. Just as you grieve if a friend is killed, you should grieve if a fictional character is killed. You should care. If somebody dies and you just go get more popcorn, it’s a superficial experience isn’t it?

Why do you think it has such a powerful reaction? Robb wasn’t one of your “viewpoint characters” in the books and Catelyn wasn’t really a beloved personality.
[Long pause] That’s an interesting question. I don’t know if I have a good answer. Maybe theway I did it. There’s a certain amount of foreboding leading up to it. It’s a betrayal. It comes out of left field. It’s at a wedding feast. Robb has made his peace and you think the worst is over. Then it comes out of nowhere. There’s also secondary characters killed. Then outside hundreds of Stark people are killed. It’s not just two people.

To me, that Robb and Catelyn are family makes it worse. And Catelyn has suffered so much and lost so many people around her, and she actually thinks she’s lost more than she really has (since she doesn’t know for sure that Arya, Bran and Rickon are alive). Then this happens.
She also has the moment there to plead. There’s also her murdering the hostage. He’s not a son that Frey particularly values.* So in the end her bluff is empty. And she does. She carries through. There’s a certain power to that too.

I’m pretty sure I know the answer to this, but: Have you ever regretted the scene?
Martin: No. Not as a writer. It’s probably the most powerful scene in the books. It cost me some readers, but gained me many more. It’s going to be hard for me to watch it [on the show]. It’s going to be a tough night. Because I love these characters too. And in a TV show you get to know the actors. You’re also ending that relationship with an actor that you have affection for. Richard Madden and Michelle Fairley have done an amazing job.

What do you say to readers who are upset about the scene?
It depends on what they say. What can you say to someone who says they’ll never read your book again? People read books for different reasons. I respect that. Some read for comfort. And some of my former readers have said their life is hard, their mother is sick, their dog died, and they read fiction to escape. They don’t want to get hit in the mouth with something horrible. And you read that certain kind of fiction where the guy will always get the girl and the good guys win and it reaffirms to you that life is fair. We all want that at times. There’s a certain vicarious release to that. So I’m not dismissive of people who want that. But that’s not the kind of fiction I write, in most cases. It’s certainly not what Ice and Fire is. It tries to be more realistic about what life is. It has joy, but it also had pain and fear. I think the best fiction captures life in all its light and darkness.

که در این مصاحبه پی می برین جورج مارتین در اصل یک بی پدر لاشیه که دنبال اذیت کردن خواننده هاشه! :دی
ضمنا گفته که ملت خودشون رو برای یک پایان شاد آماده نکنن. از این خبرا نیست!
و در آخر هم گفته که همین صحنه طراحی کشته شدن مادر و پسر سخت ترین و مهمترین قسمتی بوده که تا حالا توی این کتاب هاش نوشته.

ضمنا این ویدیوی یوتیوب هم واقعا جالب بود!!! این واکنش مردم به صحنه عروسی هستش. بعضی هاشون فوق العاده ست :Smiley14:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=78juOpTM3tE

کسی هست کتابو خونده باشه؟ نمی خوام چیزی اسپویل شه به خاطر دوستانی که اینجان. فقط سوالم اینه که تا اینجای داستان وقایع داستان تو جزئیات و کلیات با کتاب همخوانی داشته؟ نثر کتاب (نسخه انگلیسی) راحته و قابل فهم هست یا نه (واسه کسی با سطح زبان متوسط رو به بالا)؟ چون تا جایی که میدونم ترجمه اینترنتی کتاب تا کتاب سومه. و کتاب چهارم و پنجم رو باید با زبان اصلیش خوند.

نثر کتاب انگلیسی حماسی هست و متن سنگینی داره. اصطلاحات و توصیفات و صحنه سازی ها بسیار پیچیده هستش و اگه میخواید بیشترین استفاده رو از کتاب بکنین باید از سطح زبان انگلیسی خوبی برخوردار باشین.
سریال هم وفاداری خیلی خوب و زیادی نسبت به کتاب داره. تقریبا به صورت خطی کتاب رو دنبال کرده.

Sherlock
06-04-2013, 02:44 AM
سریال هم وفاداری خیلی خوب و زیادی نسبت به کتاب داره. تقریبا به صورت خطی کتاب رو دنبال کرده.

چیزی که من از کتاب خونا شنیدم این بود که سریال به خصوص توی فصل سوم (حالای سوای قسمت ۹ که ظاهرا خوب بوده) خیلی تحریفات داشته!

DixoN
06-04-2013, 02:58 AM
الان ساعت 2 شبه...
و من این قسمت رو تموم کردم...

10

ممنون از hbo به خاطر کابوس هایی که قراره امشب ببینم
(خدایا بهت ایمان آوردم)

از همون موقع که کت به اون مرد نگاه کرد که در رو بست ... و بعد نوازنده ها اون آهنگو زدن فهمیدم که یه چیزی درست نیست.

Ohadi
06-04-2013, 03:07 AM
ضمنا این ویدیوی یوتیوب هم واقعا جالب بود!!! این واکنش مردم به صحنه عروسی هستش. بعضی هاشون فوق العاده ست :Smiley14:

برای دوستانی که نمیتونن از یوتیوب ببینن. جالبه ببینید :Smiley69:

http://expressleech.com/x4r257zp2cm7/Game_of_Thrones__Red_Wedding_Reactions_Compilation .mp4.html

S@eeƉ
06-04-2013, 03:38 AM
Rose Bolton

دادا دمت گرم ۱ ساعتی میشد که زهنم درگیر بود

پست ویرایش شد من اومدم تایپ کنم نخوندم تایپ کردم خوندم اشتباه تایپی بود حاجی xD منم فقطو فقط حدس زدم

دمت غیژ

اره سالار جون خوبه من کلا سطح زبان خوبی ندارم ولی قشنگ کتاب رو می فههم البته باید حتما دیکشنری کنار دستت باشه

rahavix
06-04-2013, 03:43 AM
خب من الان داستان اپیزود9 فصلهای بعد رو براتون میگم:
اپیزود 9 فصل 4: آریا کشته میشه
اپیزود 9 فصل 5: برن کشته میشه
اپیزود 9 فصل 6: داداش کوچیکه برن کشته میشه
اپیزود 9 فصل 7: سانسا کشته میشه
اپیزود 9 فصل 8: جان کشته میشه
دیگه استارک نبود!؟ خب حالا میریم که داشته باشیم مردن بقیه کاراکترهای اصلی رو:
اپیزود 9 فصل 9: نه نه اژدها کشته میشه
....
....
با وجودی که از اول فصل خبر داشتم که این عروسی به عزا تبدیل میشه، ولی قسمت قبل فکر کردم که اینکار توسط ملیساندرا انجام میشه. خب نشد که بشه!
اون لحظه ای که والدر فری خیانت کرد، طعم تلخ خیانتی که 4 سال پیش شد، برام دوباره متجلی شد! وقتی که تبریک فلانی به فلانی داشت از تی وی پخش میشد!
حس خیانت خیلی بد و نابود کننده اس!
9 دادم.

S@eeƉ
06-04-2013, 03:48 AM
....
....
با وجودی که از اول فصل خبر داشتم که این عروسی به عزا تبدیل میشه، ولی قسمت قبل فکر کردم که اینکار توسط ملیساندرا انجام میشه. خب نشد که بشه!
اون لحظه ای که والدر فری خیانت کرد، طعم تلخ خیانتی که 4 سال پیش شد، برام دوباره متجلی شد! وقتی که تبریک فلانی به فلانی داشت از تی وی پخش میشد!
حس خیانت خیلی بد و نابود کننده اس!
9 دادم.

این جوری که می گی نیست

ولی سریال ۷ فصل بیشتر نیست

rahavix
06-04-2013, 03:48 AM
راستی یه سوال از هفته پیش توی ذهنم شکل گرفته؛ فکر کنم همین قسمت قبل بود که توی سریال شنیدم تایوین قبلا هم hand of king بوده، زمان تارگرین ها؟ چرا عوض شده؟

این جوری که می گی نیست

بعدش با هرکی شوخی کردی کردی بار اخرت باشه با بانو شوخی میکنی وگرنه میگم Gry Worm نیزشو بکنو تو .... ت حالا میل خودته :Smiley36::Smiley36::Smiley36:

ولی سریال ۷ فصل بیشتر نیست
دوست عزیز این چه مدل ادبیاتیه؟

S@eeƉ
06-04-2013, 03:51 AM
دوست عزیز این چه مدل ادبیاتیه؟

اینجا جمع بچه ها کاملا دوستانه هست ولی اگه ناراحت شدید من عذر می خوام و الان پست رو ویرایش میکنم
پلی خوبه من بودم که هم عذر خواهی کردم هم پستو ویرایش کردم اگه آرین بود می گشت پیدات می کرد میومد در خونتون :d

HAMID13
06-04-2013, 04:12 AM
راستی یه سوال از هفته پیش توی ذهنم شکل گرفته؛ فکر کنم همین قسمت قبل بود که توی سریال شنیدم تایوین قبلا هم hand of king بوده، زمان تارگرین ها؟ چرا عوض شده؟

اگه آرین بیاد که امروز من خیلی منتظرش بودم ی پست بزاره شاید آروممون کنه که نذاشت اون میتونه خوب توضیح بده
ولی من اینو میدونم که تایوین مدت 20سال هند آو د کینگ در زمان آیریس تارگرین بوده و همه به این باور بودن که کسی که واقعا مملکت رو اداره میکنه تایوین هستش که ایلین پین هم زبونشو بخاطر رسوندن اینخبر از دست میده
آیریس هم که روز به روز دیوانه تر میشد و به تایوین مظنون شده بود. وقتی تایوین خواستترتیب ازدواج سرسی رو با ریگار تارگرین(وارث آیرس و تاج و تخت)بده آیریس اینو واسه خوندوادش و ریگار کم میدونه و قبول نمیکنه و الیا مارتل از دورن رو به عنوان همسر ریگار انتخاب مبکنه و همینطور برای اینکه بیشتر تایوین رو زجر بده جیمی رو که وارث کسترلی راک هم به شمار میرفت رو به عنوان گارد پادشاهی منصوب میکنه که این یعنی کسی که میره جز گارد پادشاه از حق ارث و اینا محروم میشه تا اونجاییکه من میدونم اینها دلایلی بود که تایوین از دست پادشاه بودن انصراف داد و برگشت به کسترلی راک
در نهایت مردشور مارتین و کتابش رو ببرن با این شخصیت کشیش که نمیذاره من بخوابم و همچنان سرم درد میکنه

elfdante
06-04-2013, 04:18 AM
صحنه ی تراژدیک و غمناکی بود ولی زیادم ناراحت نشدم چون راب واقعا سیاست نداشت و به درد پادشاهی نمیخورد،ولی خوب حقش هم نبود به این وضع اسف بار کشته بشه.
یک چیز هم در مورد جرج آر مارتین اینکه به نظرم فضاسازی و داستان رو خوب پیش میبره ولی اگه هردفعه بخواد فقط با کشتن شخصیت های اصلی شوک به داستان وارد کنه اصلا جالب نیست.یعنی هر دفعه آخر هر کتابش یک نفر رو بکشه که مثلا کتاب جالب تموم بشه
در کل تایرین و آریا نمیرن بقیه مهم نیست(به نظرم آخر آریا انتقام همه اینها رو میگیره)،جان هم که معلوم نیست با خودش چند چنده

Ohadi
06-04-2013, 04:23 AM
دیگه جو گیر نشین دیگه برین بخوابین میخوایم تاپیک هارو تی بکشیم برای فردا !! :Smiley36:

HAMID13
06-04-2013, 04:38 AM
یک چیز هم در مورد جرج آر مارتین اینکه به نظرم فضاسازی و داستان رو خوب پیش میبره ولی اگه هردفعه بخواد فقط با کشتن شخصیت های اصلی شوک به داستان وارد کنه اصلا جالب نیست.یعنی هر دفعه آخر هر کتابش یک نفر رو بکشه که مثلا کتاب جالب تموم بشه(تا ایان چند باری این مطلب گفته شده ولی فق محض اطلاع دوستان و عزیزانی که نمیدونن اینکه این آخر این کتاب یا جلد 3 نیست و این تا وسطاش هست گرچه فک کنم یکم بیشتر از وسطه ولی مطمعنم آخر این کتاب اینطوری نیست)زنده باشید و شب همه شیک و پیک

SaRaL
06-04-2013, 08:11 AM
با اینکه میدونستم این پیش بینی جدی نیست ولی دلم می خواست این جفری واقعا یه جا اون وسط میمرد! بس که متنفرم من از این بشر...

یک چیز هم در مورد جرج آر مارتین اینکه به نظرم فضاسازی و داستان رو خوب پیش میبره ولی اگه هردفعه بخواد فقط با کشتن شخصیت های اصلی شوک به داستان وارد کنه اصلا جالب نیست.یعنی هر دفعه آخر هر کتابش یک نفر رو بکشه که مثلا کتاب جالب تموم بشه
در کل تایرین و آریا نمیرن بقیه مهم نیست(به نظرم آخر آریا انتقام همه اینها رو میگیره)،جان هم که معلوم نیست با خودش چند چنده
دقیقا همینه! نمیشه که هر بار وقتی داستان میره رو روال کند و آرومش برای جون دادن بهش بزنه یه استارک بکشه که! ماشالله فکر همه جاشو از اول کرده نویسنده ی داستان. خانواده ی استارک ها رو پرجمعیت تعریف کرده که به تعداد فصل های داستان بتونه قلع و قمح(امیدوارم املاش درست باشه! ) کنه ازشون! اگه یه فصل هم نکشت مثلا، فصل بعدی دو تا رو یه جا سلاخی کنه...
در مورد آریا هم موافقم.

صحنه ی تراژدیک و غمناکی بود ولی زیادم ناراحت نشدم چون راب واقعا سیاست نداشت و به درد پادشاهی نمیخورد،ولی خوب حقش هم نبود به این وضع اسف بار کشته بشه.
منم از اول که تو این تاپیک نظر دادم هی می خواستم بگم از مردن راب ناراحت نشدم چون سیاست نداشت و ازش خوشم نمیومد و حماقت کرد خیلی جاها. ولی جرئت نکردم وسط مراسم ترحیمی که بچه ها واسه راب گرفته بودن پشت سر مرده بد بگم!

jacket
06-04-2013, 10:09 AM
منم از اول که تو این تاپیک نظر دادم هی می خواستم بگم از مردن راب ناراحت نشدم چون سیاست نداشت و ازش خوشم نمیومد و حماقت کرد خیلی جاها. ولی جرئت نکردم وسط مراسم ترحیمی که بچه ها واسه راب گرفته بودن پشت سر مرده بد بگم!

میشه بگید اشتباهات راب کجا بود ؟؟ نمی خوام موضوع رو جدی بگیرم یا حرف های احساسی بزنم سر این موضوع اما به نظرم این خیلی بده که ما جوری شدیم که فکر میکنیم صداقت داشتن حماقت و آدم با انصاف رو نباید دوست داشت

amrtat71
06-04-2013, 10:32 AM
ببین منو همون سکوت اخر فیلم گویای احوالات منه
بابا چی شد من تازه فیلمو دیدم...صلا یه وضعیه ..چقد وحشتناک...بابا چقد ظالامانه اینکارو کردن اصلا نمیدونم چی بگم من الان تو شکم...8 قسمت قبلی یه طرف این دو قسمت اخر یه طرف اصلا یه وضعیه میخوام نسازن فیلم تا صد سال الان قسمت اخر پخش میشه رفته تا یه سال دیکه و 8 قسمت معمولی و 2 قسمت وحشتناک.........زن راب خیلی گناه داشت

AR!@N
06-04-2013, 10:38 AM
آقا جرج مارتین رو چیکار دارین آخه؟ اتفاقی بود که باید میوفتاد. در همین مورد مصاحبه ای شد باهاش بهش گفتن چرا همه استارک هارو میکشی در جواب گفت فکر کردی برای من آسونه بعد از 10 سال زندگی با این شخصیت ها بکشمشون . فصل مربوط به عروسی خونین رو پس از پایان کل کتاب نوشت برای انقدر سنگین بود .
تو شروع داستان میبینیم که راب و مادرش نقشه هایی میکشن و از صحبت هاشون معلومه که با اوضاعی که پیش اومده براشون و از دست دادن قسمت بزرگی از سپاهشون سرنوشت خوشی در انتظارشون نیست.
در مورد صحنه ای که میرن پیش والدر فری و پنیر و نمک می خورن یه توضیحی بدم . فری ها رسم دارن که اگه کسی توی خانه شون نمک بخوره ، مهمان اونا محسوب میشه و از حفاظت اونا بهره مند . دختر هاش چقدر زشت بودن :poop: رحمت خدا به تالیسا . والدر هم خوب عهد شکنی راب رو به رخش کشید اونجا که تالیسا رو نگاه میکرد . رزلین فری چقدر خوشگل بود :Smiley69: ادمیور داشت بال در میاورد راب هم فکر کنم مثل سگ پشیمون شد چرا اینو نگرفت :P . بعدش هم که میرسیم به عروسی خونین ، واقعا یکی از عالی ترین و هیجان انگیز ترین صحنه های سریال بود حتی منکه میدونستم چی میشه قلبم داشت از جا در میومد ، بعد از مرگ راب جا خوردم واقعا . تازه با دیالوگ های که راب گفت و یکم شوخی کرد این صحنه داشت ازش خوشم میومد که متاسفانه بعدش به فنا رفت :) راستی این والدر فری همون آرگوش فلیچ سرایدار هاگوارتز تو هری پاتر نیست؟ خیلی شبیه هم اند. جای که آهنگ باران های کستمیر شروع به نواختن میشه ، از قیافه کتلین معلوم میشه یه چیزی قراره اتفاق بیفته . جالبیش اینه که همونطور که 2 هفته قبل هم گفتم سرسی در مورد این اهنگ توضیح میده و میگه که در مورد خاندانیه که نابود شدن که تقریبا میشه گفت استارک ها هم نابود شدن ، فقط ریکان سالمه الان ، جان که حروم زادس چیزی بهش نمیرسه برن هم که چلاقه ، دختر ها هم اگه توی دورن بودن میتونستن وارٍث تاج و تخت بشن ولی تو وستروس از این خبرا نیست و ارثیه به شوهرشون میرسه (فکر کن چی میشه اگه کل شمال برسه به اقامون تیریون :P). مارتین اگه با کسی دشمنی داشته باشه با آریا بدبخت داره انگار قراره مرگ همه اعضا خانواده رو ببینه :| . آخرش هم که معلوم شد همه اینا با همکاری تایوین لنیستر بوده . در پایان هم پخش نشدن آهنگ برای پایان منو تو شک فرو بردن کار جالبی بود .
از این اتفاق میشه 2 تا نتیجه گرفت . ملیساندارا و استنیس 3 تا اسم دادن ، اولیش که مرد . جرج مارتین انتخاب رو دست مخاطب داده اگه اسم هارو نمیداد راب بازم میمرد؟ چون خیانت بلتون سر جاش بود به هر حال نمیشه
گفت کدوم دیدگاه صحیح تره .
صحنه های اکشن این قسمت هم خوب بود معلوم شد داریو دوتراکیه انگار از سلاح های اونا داشت . جان هم خوب زد کشت اونارو ، جانشین لرد کامندر قبلی باید دید که میشه ، میتونه جان باشه چون فصل اول میگن که خدمتکار لرد برای فرمانده شدن و اینا آماده میشه .
به هر همه اینا به کنار مردن راب چیزی رو تغییر نمیده هرچه زودتر یه نفر شاه بشه و همه متحد شن بهتره ، ملت انگار حجوم وحشی ها و وایت واکر هارو فراموش کردن اگه اونا حمله کنن تاج و تختی نمیمونه که این احمق ها بخوان براش بجنگن . استنیس هم قسمت قبل گفت که وقتی توی شعله ها نگاه کردم برف دیدم...
مثل همیشه عالی بود 10
پ.ن : پست اسپم زیاده :| و خواهشمندم از مدیران اون کسی که 1 داده رو اخراج کنن :|||| اخه چرا 1 نه خداییش بیا 2 تا دلیل بگو میای 1 میدی دیگه :|

SaRaL
06-04-2013, 11:00 AM
میگن شنیدن کی بود همانند دیدن همینه ها! از مدت ها قبل میدونستم راب کشته میشه، از دیروز هم که همه پست ها رو خوندم و الان که دیدمش.... شوک بدی بود و چه کار جالبی بود سکوت تیتراژ فیلم که خیلیا بهش اشاره کردن... خیلی بد بود، خیلی بد... خیلی بد کشته شدن...
کاترین تو صحنه ی آخر با اون صدای گرفته و خش دار وقتی داشت التماس میکرد...
یا وقتی راب قبل از مرگش مرگِ زن و بچش رو دید. راب حقش نبود اینجوری کشته بشه... از این بدتر نمیشد. چه دل و جرئتی داشته نویسنده...
بیچاره آریا هم همیشه وقتی میرسه که دارن خانوادشو سلاخی می کنن. از بچه های استارک دو تا داداش کوچیکه با هم بودن تا حالا، که اونا هم جدا شدن... آریا هم که آوارگیش تمومی نداره. سانسا هم که... اصلا همون بهتر که این قسمت سانسا رو نشون ندادن.
جان اسنو خیلی راحت از ایگریت گذشت، ایگریت هم که قبلش خودشو آماده کرده بود همراه جان بجنگه. بدجوری رو دست خورد انگار...
سر جورا هم تو دو تا صحنه بد حالش گرفته شد. یکی اونجا که بحث سر اعتماد به داریو ناهاریس بود، یکی اونجا که از جنگ برگشته بودن و دنریس پرسید که داریو ناهاریس کجاست؟ به هر حال سر جورا از اول به دنریس وفادار بود و یه جاهایی نشون داده بهش علاقه هم داره.

میشه بگید اشتباهات راب کجا بود ؟؟ نمی خوام موضوع رو جدی بگیرم یا حرف های احساسی بزنم سر این موضوع اما به نظرم این خیلی بده که ما جوری شدیم که فکر میکنیم صداقت داشتن حماقت و آدم با انصاف رو نباید دوست داشت
اعتماد های بیجاش. یکی همین قسمت که احمقانه فکر کرد می تونه با دخترش ازدواج نکنه و بعد مدتی بیاد و بخواد به روش خودش ماجرا رو حل کنه و حمایتشونو بگیره... یکی از اشتباهاتش غروری که داشت پیدا میکرد.. راب نسبت به خیلیا بهتر بود، یکی از روشن ترین شخصیت های داستان بود ولی اشتباهاتی هم داشت...

Chandler Bing
06-04-2013, 11:50 AM
افرین به شما که کتاب میخونید!!! باشه فهمیدم که استارک ها فصل بعد یه غلطی میکنند!! دم شما گرم!!! بس کن اقا. نمیخوام اسم بیارم!!!
=================================
اول یه چیزی رو بگم، اینکه با کشتن شخصیت ها هیجان رو زیاد میکنه هم هنره هم هنر نیست!! اینکه دل و جرات داره که کراکترها رو بکشه خیلی خوبه اما اینکه با کشتن یه کراکتر همه رو مجبور میکنه 10 بدن خیلی زور داره!! شما 40 دقیقه اول رو با 10 دقیقه اخر مقایسه کنید!!
یه مورد هم درباره ی ند استارک! اسم دوجا تو سریال امد، هنوز اون مرگ مظلومانه اش تو یادم هست و هر وقت اسمش میاد اشک تو چشمام جمع میشه!! خیلی مرد بود:Smiley19: بد نیست که اینجا یه یادی ازش کنیم:Smiley36:
=================================
استارک ها رسما نابود شدن!!! به قول ارین دوتا دخترا که هیچی بهشون نمیرسه و ابی ازشون گرم نمیشه!!! برن که داره میره شمال دیوار و داستان خودش رو درست میکنه و کلا یه داستان جداگانه است از وقایع پادشاهی! جان این وسط مونده که باتوجه به حروم زاده بودنش اگه بخواد هم نمیتونه کسی رو متحمد کنه!! اما مطمئنا تو فصل های بعد نقش بزرگتری خواهد داشت!! فقط میمونه اون داداش کوچیکه، موقع خدافظی با برن یه جورایی احساس کردم این بچه اینده داره:Smiley36: همون جا که برن میگه من و راب بمیریم تو میشی وارث!!
اینا به کنار که دل داره که قسمت بعد رو ببینه؟ خنده های لرد فری و لنیستر ها!! شمال به فنا رفت!! الاناست که حمله کنند و غارتش کنند.
فکر کنم اخر سریال دنریس و استنیس یه کاری کنند!! فقط امیدمون به این دونفره برای کشتن لنیسترها!!
دقت کردید وحشی ها هیچی نبودن و الکی داشتن جو میدادن؟ 10 نفری امدن این ور حمله های چیریکی انجام میدن!!! مشخص نیست رئیس شون کی میاد!
امتیاز 9 هم میدم! چون اولش واقعا حوصله سر بر بود

S@eeƉ
06-04-2013, 12:02 PM
یه مصاحبه ای از جورج مارتین می دیدم که یکی از طرفدارا با خنده ازش پرسید که چرا دوست داری شخصیت های مورد علاقه و محبوب رو بکشی؟!
جورج مارتین(نویسنده ی کتاب)خیلی جدی تو جواب گفت که شما فکر می کنین واسه من آسونه شخصیت هایی که نزدیک 20 سال باهاشون زندگی کردم رو بکشم؟! بعد اشاره کرد به Red Wedding(همین عروسی ای که توی این قسمت دیدیم) که نوشتن اش اونقدر از نظر احساسی سخت بود که مجبور شد تمام کتاب رو کامل بنویسه و بعد بیاد این قسمت رو بنویسه.بعد گفت میدونم خیلیا فصل 3 هر کاری می کنند که اون قسمت رو نبینند.
با اینکه میدونستم چه اتفاقی میوفته و خونده بودمش ولی هنر بازیگرا و کارگردان این قسمت واسه زنده کردن این تراژدی و دیوانگی عالی بود.جوری که کل روز منو بهت زده و در عین حال غمگین کرد.

راب استارک جوونی شجاع بود ولی مثل همه ی جوونا تو داستانا شخصیتی یه بعدی نداشت.مثل تمام جوونا هم سعی داشت خودشو اثبات کنه و هم یه سری اشتباهاتی داشت.

Long Live The King's Memory

hadiuss
06-04-2013, 12:19 PM
قبل اومدن فصل سوم میدونستم چه اتفاقایی قراره بیافته...
با این حال هر قسمتی که می اومد، دعا میکردم که دونسته هام اشتباه بشن و سریال به این قسمت نرسه
به قسمتی که تمام امیدهای ما برای نابودی لنیسترها کشته نشن...سلاخی نشن...
صدای کتلین استارک هنوز تو گوشمه...
ولی نویسنده میخواست یه چیزی بگه...این که هیچ چیز تو زندگی واقعی همیشه خوب نیست
هیچ چیز همیشه خوب پیش نمیره...مهم نیست شما چقد بزرگ باشین،چقد صداق باشین،چقد پر از خوبی باشین و چقد هدفتون قدرتمتد باشه...تو زندگی واقعی همیشه چیزی هست که جلوتون وایسته...برای این که اون بالا باشین باید خون بریزین...باید پر از تنفر و دورویی و ریا باشین...باید لنیستر باشین...
استارک ها رسما به **** رفتن...

moh3en_f1
06-04-2013, 12:28 PM
سلام
یکی از بهترین قسمتهایی بود که دیدم. فوق العاده زیبا بود ولی حیف شد که راب مرد. من تا آخرین لحظه امید داشتم که یه اتفاقی بایفته و راب زنده بمونه. :Smiley10:
اون 9 نفری که امتیاز 9 دادن رو میشه درک کرد ولی اون 2 نفری که دو دادند :Smiley14: آقا بدونید شما صفرم بدید فایده نداره چون اصلا نظر شما برای ما مهم نیست :Smiley36: چون با امتیاز دادن 1 چیزی از ارزشهای این سریال کم نمیشه
:Smiley7::Smiley17:

taymaz
06-04-2013, 12:43 PM
من که هنوز قفلم موهام سیخ شده دهنمم باز مونده :Smiley19:پس از مرگ ند دگه یه همچین اتفاقی برام نیفتاده بود منم 10 میدم انگار قسمت نیست طرفدار یکی باشم همشون میمیرن :Smiley10:

prongz
06-04-2013, 12:49 PM
اول یه چیزی رو بگم، اینکه با کشتن شخصیت ها هیجان رو زیاد میکنه هم هنره هم هنر نیست!! اینکه دل و جرات داره که کراکترها رو بکشه خیلی خوبه اما اینکه با کشتن یه کراکتر همه رو مجبور میکنه 10 بدن خیلی زور داره!! شما 40 دقیقه اول رو با 10 دقیقه اخر مقایسه کنید!اشکان اینکه همچین اتفاقی برای اخر ای سیزن تنظیم شده داستانش جداست از کتاب.احتمالا کتاب داشته روند معمولیش رو طی می کرده دیگه.حالا اینکه سریال این مرگ ها رو (حالا با شخصیت پردازی استارک ها یا تایمینگ) پر رنگ کرده رو نمیشه ایراد گرفت ازش.منظورم اینه داستان داره روال عادیشو طی می کنه این سریاله که برای شوک دادن به بیننده این اتفاقات رو پر رنگ می کنه.که جواب هم داده.ریت این قسمت 9.7 بود

kooshasf
06-04-2013, 01:02 PM
کتاب نغمه یخ و آتش 7 جلد هست ولی مدیر فنی سریال تو مصاحبه با نیویورک تایمز گفت اگه سریال ادامه پیدا کنه ممکنه تا 9 فصل یا حداقل 8 باشه چون کتاب 3 خودش دو فصله و این فصل سریال تازه نصف کتاب 3بود
در ضمن کی گفته این استارک کشی تموم میشه حالا تازه اول راهه بذارین فصل 4 بشه یه اتفاقی میفته به شخصه بعد خوندنش تو کتاب 1 ساعت تو کما رفتم!!

mahdy61
06-04-2013, 01:13 PM
اینکه موسیقی نداشت تیتراژ اخر خیلی خوب بود. مثل صدا و سیما که وفاتا اهنگ پخش نمیکنه :))

داستان مربوط به دنریس خیلی بی معنی پیش میره. زرت و زرت از هوا براش لشکر جمع میشه. اون سمت داستان رو اب بستن توش.

yaser63
06-04-2013, 01:18 PM
جان اسنو خیلی راحت از ایگریت گذشت، ایگریت هم که قبلش خودشو آماده کرده بود همراه جان بجنگه. بدجوری رو دست خورد انگار...
...
این بخش از نظرتون منو یاد فصل اول انداخت جایی که تیریون به جان میگه تو یک حرومزداه ای به جای عصبانی شدن از این موضوع ازش سپری برای محافظت از خودت بساز و اونم این درسو خوب یادگرفت اول خودشو خوب تو وحشیها برا حفظ جونش وارد کرد و تو لحظه آخر ....

kooshasf
06-04-2013, 01:20 PM
این پست نکات اسپویل زیاد داشت دوستانی که نمیخوان سریال به فنا بره نخونن!
عجیب امید وار به نظر میرسید !!!!واقعا فکر میکنید جان زنده میمونه؟؟؟.....امید وار نباشید اون هم خواهد مرد!البته نه اینطور که راب مرد!درضمن یه اسپویل بگم":کتلین تارلی توسط سر اریک دندزیون دوباره زنده میشه ولی این بار دیگه دندریون با اینکار جونشو از دست میده(مثل گربه 7 تا جون داشت!!)اما حیف چون راب زنده میشد بهتر بود،درضمن در مورد استنیس و دیدن برف و اسم ها»بله چند وقته دیگه بالاخره هم ول میکنن میرن برا جنگ با آدر ها اما یه خبر خوب اسپویلی دیگه:لنیستر کشی هم شروع میشه نگران نباشید!!!!مارتین تو کتاب 4 دیگه حیا میکنه دست از سر استارک ها بر میداره!!
در ضمن بعضی از دوستان که در مورد کتاب گفته بودن باید بگم روند داستان با کتاب تو فصل 1و2 مطابق بود و از نظر حفظ داستان ستودنی بود ولی فصل 3 کلا خیلی فرق کرد؛این اتفاق ها تو کتاب هست ولی با ترتیب دیگه.در ضمن متن کتاب هم شدیدا سنگین و دارای اصطلاحات ادبیه و به توانایی بالای زبان برای کسانی که میخوان بخونن نیاز داره کتاب 1و2 توسط سحر مشیری ترجمه شده و کتاب 3 هم تا فصل 23 توسط محمد مافی ها که چرا این طوری کار کردن جریان طولانی و عجیبی داره ولی احتمالا چند وقت دیگه سحر مشیری کتاب 3 رو میده و اون وقت چون فصل4 سریال نیمه 2 کتاب سومه دوستان برای فصل 4 میتونن این کتابو پیش مطالعه کنن!!

اضافه شده در : 23 minutes

نوژن عزیز اصلا این طور نیست مارتین این جا راب رو حذف میکنه ولی راب اصلا شخیت اصلی pov کتاب نبود کتلین شخصیت اصلی بود که حذف نشده(بعدا متوجه میشین)
تازه تو کتاب 4 و5 شخصیت ها چند برابر میشن!جالبه بدونین در واقع کتاب 4و5 هر دو در یه زمان اتفاق افتادن و شخصیت ها طوری تقسیم شده که کتاب 4 شخصیت های غرب و 5شرق هستش؛این یعنی چون هر کتاب حدود 70 فصل داره و شخصیت ها (pov) ها زیاد بود به هر نفر کلا 5 6 فصل میرسید برای همین این کار رو کرد که به هر نفر 10 12 فصل برسه تو کتاب 6 دیگه خیلی ها حذف میشن و 1 کتاب میتونه همه رو جا بده.نکته جالب اینه که آریا تنها کسیه که تو هر دو کتاب هست یعنی هم تو شرقه هم تو غرب!!!

emperato0r
06-04-2013, 02:15 PM
ینی چی الان ؟
واسه چی دارن ادامش میدن ؟
مسخرشو در آرودن دیگه :|
دارن زجرمون میدن چشاتونو باز کنین !!
خب به سلامتی همه رو کشتن فقط مونده یه تجاوز به سانسا و آریا ... :|
ایشالا اینم زودتر انجام میدن همه راحت میشن ... بعدم دنریس میاد اونم حتما با یه فوت خاموشش میکنن همه چی خوب پیش میره :|
موفق باشین وافعاً !!! :|

Admini3trator
06-04-2013, 02:50 PM
یه سوالی که واسم پیش اومده : الان "برن" با این نیرویی که داره میتونه اون زامبیها هم کنترل کنه ؟!

aminkabir
06-04-2013, 03:15 PM
سلام خدمت دوستان خوب
ببینید من هم شوکه شدم داشت خوابم می گرفت که یهو پریدم دیشب!!!
تا 2 ساعت هم خواب نرفتم و با خودم کلنجار می رفتم
به هر حال ذکر چند نکنه رو الزامی دونستم
1) تا ما در داستان یک طرف منفی نداشته باشیم نمی شه برای موفقیت های افراد مثبت داستان آرزوی موفقیت کرد اشاره من به لنسترها منفی و اطرافشون که جنوب مادر اژدها هاست و شمال هم منس و دار دسته وحشیها و زامبیها
2) شخصیت منفی و بی وجدان رو باید تویی داستان ساخت و نمی شه از قبل تعریف شده باشند ما باید خیلی از اعمال آنها آزرده شده باشیم که آرزو انتقام توسط دیگر عناصر را براشون داشته باشیم
3) از دیدگاه استراتژیکی وینترفل تو افساید بود چرا که مورد حمله یک و یا دو قوه سهمگین قرار بود بیفته ، وحشی ها و یا زامبی ها و حیف بود شخصیت های مثبت داستان توسط این عتاصر از بین می رفتند و وینترفل نابود شد و مثبت بود چرا که سر راه حمله عظیم نبود دیگه
4) من توقع داشتم که راب هم نابود شه یعنی ارتشش رو از دست بده و با مختصر نیرویی متواری شه که متاسفانه برای منفی سازی داستان کشته شد
5) حال اوضاع از لحاظ استراتژیک متعادل شده که لنستر ها و همه مردمان بد وستروس مانده اند که نیروهای عظیم (منظور وحشی ها زامبی ها و اژدها ) در 3 نوبت زندگی رو براشون تیره و تار کنند

من فکر می کنم این وستروس با این همه مشکل بهتره آدم توش مرده باشه و یا هیچ کاره باشه و از دور فقط نظاره گر ، چرا که اوضاع خوبی نداره اون کسی که مقام و مسندی داشته باشه به هزار زحمت یه سرزمین رو بدست میاری با هزاران برابر بیشتر نمی تونی حفظش کنی!!!!
3)

gsbnd1
06-04-2013, 03:18 PM
بدون شرح

http://s1.bild.me/bilder/260513/82451756511800-700b_1_.jpg

VIVA THE ROCK
06-04-2013, 03:23 PM
افرین به شما که کتاب میخونید!!! باشه فهمیدم که استارک ها فصل بعد یه غلطی میکنند!! دم شما گرم!!! بس کن اقا. نمیخوام اسم بیارم!!!
این داداشمون راست میگه دیگه دهنمون رو سرویس کردی با کتاب آقای ... خوندی که خوندی . به خدا همه پستا رو با ترس ولرز اسپویل می خونیم .
////////////////////////////////////////
همه حرفا رو بچه ها زدن .اما من بیشتر از همه دلم واسه سر جورا می سوزه این همه بدبختی کشید واسه دنریس حالا این یارو نیومده داره دلبری می کنه ...

SaRaL
06-04-2013, 03:31 PM
قبول دارين اگه اين اتفاقا تو پنج دقيقه آخر نمى افتاد امتياز اين قسمت اينقدر بالا نبود؟ اصلا بقيه جوامع آمارى رو هم بزاريم کنار تو همين سايت و همين تاپيک درصد بالايى 10 داديم به سريال, تعداد کامنت ها هم در مقايسه با قسمت هاى قبل بيشتره, اونوقت از نويسنده هاى سريال چه انتظارى ميشه داشت جز اينکه مرگ راب رو بزارن آخراى فصل و احتمالا يه ماجراى نسبتا اميدوار کننده بزارن واسه قسمت بعد که بيننده تو شوک بمونه تا سال بعد و بيننده ها رو داشته باشن. يکى از دوستان هم به نکته خوبي اشاره کرده بودن. گفتن تا قبل اين ماجراها واقعا چيز خاصي تو اين قسمت نداشتيم. حالا اين ماجراى کشته شدن راب رو بزاريم کنار اون وقت بازم 10 ميديم به اين قسمت؟

S@eeƉ
06-04-2013, 03:34 PM
شما و اقا اشکان The North Remebers رو اسپلویر میدونید در حالی که شعار غیر رسمی استارک هاست مثل یه لیستر همیشه قرضش رو میده هست

به خدا اسپلویر نمی کنم اگه قرار باشه اسپلویر کنم یه چیز می گم دیگه نتونید سریال رو ببینید پس مراعات منو هم بکنید و اینو بهتون میگم که این اسپلویر نیست

اضافه شده در : 7 minutes

قبول دارين اگه اين اتفاقا تو پنج دقيقه آخر نمى افتاد امتياز اين قسمت اينقدر بالا نبود؟ اصلا بقيه جوامع آمارى رو هم بزاريم کنار تو همين سايت و همين تاپيک درصد بالايى 10 داديم به سريال, تعداد کامنت ها هم در مقايسه با قسمت هاى قبل بيشتره, اونوقت از نويسنده هاى سريال چه انتظارى ميشه داشت جز اينکه مرگ راب رو بزارن آخراى فصل و احتمالا يه ماجراى نسبتا اميدوار کننده بزارن واسه قسمت بعد که بيننده تو شوک بمونه تا سال بعد و بيننده ها رو داشته باشن. يکى از دوستان هم به نکته خوبي اشاره کرده بودن. گفتن تا قبل اين ماجراها واقعا چيز خاصي تو اين قسمت نداشتيم. حالا اين ماجراى کشته شدن راب رو بزاريم کنار اون وقت بازم 10 ميديم به اين قسمت؟

قسمت ۱۰ نبود ولی ۸ بود یا ۹ مثلا جدا از کشته شدن راب بانو هم داستان قشنگی داشت و داره به این داهاریس علاقه پیدا می کنه جورا هم فک می کنه این و ریش سفید جاشو گرفتن و دیکه همش پیش بانو نیست و بانو اونو دوست نداره مثل بچه اول بعد از به دنیا اومدن بچه دوم و سوم و حتی چهارم :Smiley36::Smiley36:
بعد که قرار بود اسم بچه ی راب رو بزارن ادارد خیلی زیبا بود من متحیر شدم در اون لحظه و داستان جان که ایگیریت رو زد تو دیوار :Smiley14: کلا قسمت قشنگی بود ولی بدون Red Wedding نمره ۱۰ نمی گرفت.
من این داستانو بعد از The Lord Of Ring جورج ار ار تالکین این داستان رو خیلی دوست دارم ولی باز هم این به ارباب حلقه ها نمی رسه ( one ring to tule them all , one ring to find them all , one ring to bring them all to the darkness and bind the) عشقه منه:Smiley35::Smiley35:

elfdante
06-04-2013, 03:45 PM
دقیقا همینطوره،اپیزود 9 فصل دوم بر عکس این اپیزود سراسر هیجان بود و از اول تا آخر عالی بود ولی این قسمت فقط به خاطر اینکه در 5 دقیقه آخر یک شوک وارد می شه اینقدر نمره بالا گرفته،به نظرم من مرگ راب از مرگ ند ضعیف تر کار شده بود(از نظر کارگردانی)و بیشتر شبیه فیلم های اسلشر بود تا یک صحنه احساسی.به نظرم این قسمت حقش بیشتر از 8 نیست و قسمت های قبلی این فصل شاید بهتر هم بودن.به نظرم چون داستان هر دفعه داره عظیم تر و پیچیده تر میشه باید هم بودجه بیشتری به سریال اختصاص بدن و هم مدت زمان هر قسمت رو بالا ببرن که بتونن به طور کامل به هر شخصیت بپردازن.

S@eeƉ
06-04-2013, 04:01 PM
حاجی نمی شه که همه رو زندانی کرد بعد به ایلین پین دستور داد که بکشدشون به راب خیانت شد و این بهترین خیانت و مرگی بوده که می شد تو یه سریال دید مرگ پسر جلوی چشمان مادرش التماس مادر برای زنده نگه داشتن پسر بزرگش کشته شدن عشق و بچه ی یک نفر جلوی چشماش ناامید شدن مادر از زندگی و سپردن خودش به به قاتل و از همه مهم تر خیانت و از پشت خنجر خوردن شما اگه تونستین این جور صحنه ای رو تو یک فیلم یا سریال دیگه یه من نشون بدید اون وقت داستان و کارگردانی اون 10 دقیقه ی اخر خوب نبود من با اینکه می دونستم راب قرار ه بمیره باز اینقدر تحت تاثیر قرار گرفتم که عینکم رو پرتاب کردم وسط خونه که بالاش شکست:Smiley36:

prongz
06-04-2013, 04:06 PM
شما و اقا اشکان The North Remebers رو اسپلویر میدونید در حالی که شعار غیر رسمی استارک هاست مثل یه لیستر همیشه قرضش رو میده هست
دوست عزیز با کلمات بازی نکن.وقتی میای با تاکید میگی اینو یادتون باشه دیگه فقط شعار غیر رسمی نیست.حتی همین مدل صحبت کردنتون جوریه ادم حس می کنه دلتون می خواد فخر بفروشید که اره من کتابو خوندم در صورتی که این اثبات حرف شما به قیمت بی مزه شدن سریال برای ماست.خواهشا اینقدر به رخ نکشید چیزی رو

SaRaL
06-04-2013, 04:25 PM
اینم از آخر داستان به سبک طنز! (اسپویل نیست البته، خواستم صفحه سنگین نشه) عنوان عکس هم این بود:

basic summery of Game of Thrones
http://www.rodfile.com/ugkmbtglfz4o

یه لینک دیگه هم دیدم از واکنش توئیتری ها نسبت به قضیه ی قسمت 9 . جالب بود چند تاش. تو یکیش نوشته:

There's good luck & bad luck, and then there's Stark luck. when you wish you just had bad luck instead
اینم لینک:
http://mashable.com/2013/06/03/funniest-game-of-thrones-red-wedding/

kooshasf
06-04-2013, 04:48 PM
prongz جان البته که کتاب خوندن هنر نیست ولی اصلا the north will remember چه ربطی به اسپویل داره یعنی شما با این جمله چی برداشت کردید؟؟؟؟ دیگه مگه کسی از شمال مونده که یادش بمونه؟؟؟
اگه زمان مرگ ادارد این جمله گفته میشد اسپویل بود چون قیام راب رو میرسوند که تازه اون هم قابل پیش بینی برای همه بود ولی الان این اسپویل نیست .

logan
06-04-2013, 05:12 PM
به امید ظهور جان (استارک) هستم.حداقل دیگه اینقدر به شمال گند زده نشه بعد از نابودی وینترفل و پادشاهاش و ............
آخه نامرد با وضعیتی که الآن جان داره هم به اون هم نمی شه امیدوار بود بعد از اینکه فرار کرد و اون وحشی ها جا گذاشت

Barkeep
06-04-2013, 05:32 PM
آقا بیخیال کتاب!

این ویدئو رو ببینید حالشو ببرید.. مثل اینکه 5 دقیقه ی آخر بازسازی شده: http://www.youtube.com/watch?v=rfaovoSaoSY

aminkabir
06-04-2013, 05:37 PM
بچه ها یه شکنجه جالب!!!!
گ:Smiley13:

من با یکی از دوستام همیشه راجب گیم اف ترون صحبت می کنیم و اون یه شهر دسگه ساکنه،
امروز زنگ زدم بهش گفتم گیم رو دیدی گفت دانلود کردم ولی ندیدم آخه دارم می رم اصفهان که بعدش برم کیش تفریح ،
گفتم هر جایی برگرد برو گیم رو ببین ،
گفت نمی شه با بچه هام، گفت مگه جالب بود؟ چی شد توش،
گفتم نبینی نصف عمرت در فناست ،
گفت خوب نگو تا برم بهدان ببینم
منم بهش اس ام دادم ( راب مرد)
گفت نه !!!!!!!:Smiley10:
گفتم حالا کجاشو دید ...
گفت نگو برم ببینم
منم با شماره های مختلف ، کل قضیه رو اس ام اس دادم :Smiley14:

FarboƉ
06-04-2013, 05:45 PM
منم بهش اس ام دادم ( راب مرد)
گفت نه !!!!!!!
گفتم حالا کجاشو دید ...
گفت نگو برم ببینم
منم با شماره های مختلف ، کل قضیه رو اس ام اس دادم

friendship over, Arch enemies activated

Ohadi
06-04-2013, 05:46 PM
آقا بیخیال کتاب!

این ویدئو رو ببینید حالشو ببرید.. مثل اینکه 5 دقیقه ی آخر بازسازی شده: http://www.youtube.com/watch?v=rfaovoSaoSY

خخخخخخخخ :Smiley14: باحال بود

Irag
06-04-2013, 06:26 PM
اول بگم عاشق سکوت تیتراژ پایانی بودم واقعا چسبید موسیقی همه چیز این قسمت رو نابود می کرد.

بدجور توی کف این قسمت بودم. یه غافلگیری باشکوه و غیرمنتظره ... ای کاش بیشتر از این مهمونی ها بگیرن عاشقش شدم.

نحوه ی مهمان نوازی و انتقام فرمانروا هم فوق العاده بود:

اول: اول که راب رو مجبور کرد از دختراش عذرخواهی کنه

دوم: بعد همسر راب رو جلوی جمع تحقیر کرد

سوم: نهایت هم خونش رو مکید!

عاقبت هم خیانتکار ها همینه یا بدتر از اینه. فقط تنها ضعف این قسمت قاب بندی های ساده و خشونت کمتر بود می شد ایده ی کشتن این همه ادم رو در یه فضای بسته بهتر و دلچسب تر انجام داد.

http://picoup.ir/images/40017598469493886931.jpg

ففففففففففففففف ... (همون صدایی که عاشقشم + اینکه بازی خوب مادر که فوق العاده بود)

http://picoup.ir/images/07563477990723323619.jpg

*خدایان دوست دارند به آدمهای احمق پاداش بدن!*
(این دیالوگ رو هم خیلی دوست داشتم)

osture
06-04-2013, 06:59 PM
https://vine.co/v/b3XZMHmxzxh

اینم ببینین جالبه
اسپویل کردن اپیزود 9 توسط میسی ویلیامز یا همون اریا ...

S@eeƉ
06-04-2013, 07:00 PM
دوست عزیز با کلمات بازی نکن.وقتی میای با تاکید میگی اینو یادتون باشه دیگه فقط شعار غیر رسمی نیست.حتی همین مدل صحبت کردنتون جوریه ادم حس می کنه دلتون می خواد فخر بفروشید که اره من کتابو خوندم در صورتی که این اثبات حرف شما به قیمت بی مزه شدن سریال برای ماست.خواهشا اینقدر به رخ نکشید چیزی رو

نمی دونم باور کنی یا نه ولی من هنوز به کشته شدن راب تو کتاب نرسیدم ولی یکی از دوستان این جمله رو می گفت درسته من کتاب رو خوندم ولی نه کامل واسه همین نه می خوام فخر بفروشم نه اسپلویر کنم این جمله رو هم فصل ۱ بع از مرگ ند پخش کردن که دیدیم راب جنگ راه انداخت حالا هم راب مرده پس این همون معنی بعد مرگ ند رو میده و به نظر من اسپلویر نداره

WalTer WhiTe
06-04-2013, 07:12 PM
9 دادم به این قسمت:Smiley104:

یک نویسنده خوب نویسنده ای هست که همیشه اخر داستان رو اول بسم الله بنویسه و بدونه همیشه ته داستانش چی هست و بتونه شخصیت ها رو با انتهای داستان وفق بده
در اینجا شما شاهد بودید که 3 فصل تمام بیننده با تمام وجود با راب و خاندان استارک ها همزاد پنداری کرد و در غم اون ها ناراحت بود و در شادی اون ها خوشحال بود ولی در این قسمت آقای مارتینه نویسنده با غرور خاصی راب و مادرش رو فقط به خاطر یک بد قولی در ازدواج به کشتن داد فقط به خاطر اینکه صحنه ی حماسی قسمت 9 از فصل یک رو تکرار کنه (که اصلا هم به نظرم به اون قسمت نرسید) و همه رو جنب وجوش بی اندازه و یک سری ها بیان تعریف کنند از کار مارتین و یک سری ها این کار رو عاقلانه ندونند.من به شخصه می گویم پشت حذف ند استارک و کشته شدنش هزار تا هدف بود و هزار تا هدف به وجود آمد ولی در صورتی که در پی کشته شدن راب استارک و مادرش هیچ هدفی رو نویسنده دنبال نمی کرد ونویسنده فقط میخواست یک جور مانور قدرت به خواننده ی کتاب و تماشگره تی وی نشون بدهد و بگوید من هر شخصی رو بی هدف هم می تونم از داستانم حذف کنم.
این کار مارتین و حذف بی هدف و بی مورد راب رو به حساب غرور این نویسنده باید گذاشت.من حتی یک ثانیه هم در هنگام کشته شدن راب و مادرش شگفت زده نشدم چون هنوز هیچ صحنه ای در این سریال و در این کتاب به صحنه ی کشته شدن ند استارک نرسیده هست.ای کاش می توانستم هدف این کار مارتین رو درک کنم.2 فصل تمام روی راب و لقب شاه شمال مانور دادند و در اخر بی هیچ دلیلی اون رو حذف کردند حداقل اگر مثلا حذف راب در جنگ اتفاق می افتاد یا در فصل قبل کشته شده بود ما می تونستیم بگیم این حذف طبیعی بوده و من هر چی فکر میکنم دلیل این حذف غرور آمیز رو توسط مارتین نمی فهمم.
به نظرم بی هدفی باعث شد تا راب توسط دشمنانش کشته نشه بلکه توسط یک پیرمرد هوس باز که یک نوع کنیه داشت از این خاندان کشته بشه.این کینه رو مارتین زیاد پرورش داد و من از این ناراحتم که 2 فصل تمام ما رو با لقب شاه شمال و قدرت راب گول زدند و در اخر بر سر همین بی هدفی و کینه ی بی مورد راب رو به درجه رفیع Martyrdom رسوندند

*خدایان دوست دارند به آدمهای احمق پاداش بدن!*
(این دیالوگ رو هم خیلی دوست داشتم)

واقعا هم بهترین دیالوگ بود :Smiley35:

.

S@eeƉ
06-04-2013, 07:31 PM
9 دادم به این قسمت

یک نویسنده خوب نویسنده ای هست که همیشه اخر داستان رو اول بسم الله بنویسه و بدونه همیشه ته داستانش چی هست و بتونه شخصیت ها رو با انتهای داستان وفق بده
در اینجا شما شاهد بودید که 3 فصل تمام بیننده با تمام وجود با راب و خاندان استارک ها همزاد پنداری کرد و در غم اون ها ناراحت بود و در شادی اون ها خوشحال بود ولی در این قسمت آقای مارتینه نویسنده با غرور خاصی راب و مادرش رو فقط به خاطر یک بد قولی در ازدواج به کشتن داد فقط به خاطر اینکه صحنه ی حماسی قسمت 9 از فصل یک رو تکرار کنه (که اصلا هم به نظرم به اون قسمت نرسید) و همه رو جنب وجوش بی اندازه و یک سری ها بیان تعریف کنند از کار مارتین و یک سری ها این کار رو عاقلانه ندونند.من به شخصه می گویم پشت حذف ند استارک و کشته شدنش هزار تا هدف بود و هزار تا هدف به وجود آمد ولی در صورتی که در پی کشته شدن راب استارک و مادرش هیچ هدفی رو نویسنده دنبال نمی کرد ونویسنده فقط میخواست یک جور مانور قدرت به خواننده ی کتاب و تماشگره تی وی نشون بدهد و بگوید من هر شخصی رو بی هدف هم می تونم از داستانم حذف کنم.
این کار مارتین و حذف بی هدف و بی مورد راب رو به حساب غرور این نویسنده باید گذاشت.من حتی یک ثانیه هم در هنگام کشته شدن راب و مادرش شگفت زده نشدم چون هنوز هیچ صحنه ای در این سریال و در این کتاب به صحنه ی کشته شدن ند استارک نرسیده هست.ای کاش می توانستم هدف این کار مارتین رو درک کنم.2 فصل تمام روی راب و لقب شاه شمال مانور دادند و در اخر بی هیچ دلیلی اون رو حذف کردند حداقل اگر مثلا حذف راب در جنگ اتفاق می افتاد یا در فصل قبل کشته شده بود ما می تونستیم بگیم این حذف طبیعی بوده و من هر چی فکر میکنم دلیل این حذف غرور آمیز رو توسط مارتین نمی فهمم.
به نظرم بی هدفی باعث شد تا راب توسط دشمنانش کشته نشه بلکه توسط یک پیرمرد هوس باز که یک نوع کنیه داشت از این خاندان کشته بشه.این کینه رو مارتین زیاد پرورش داد و من از این ناراحتم که 2 فصل تمام ما رو با لقب شاه شمال و قدرت راب گول زدند و در اخر بر سر همین بی هدفی و کینه ی بی مورد راب رو به درجه رفیع Martyrdom رسوندند

دوست خوبم زیاد دارید تند میرین به نظر من باید صبر کرد و دید شاید اتفاقاتی در رابطه با این مرگ بیافته شاید داشت قدرت خون پادشاه رو نشون می داد چون تو قسمت استنیس باراتیون . راب و جعفر و بیلون گرجویی رو نام برد آیا اینا هم قراره بمیرن ؟؟؟؟؟؟ و بعدش در آخر بولتون به راب گفت لنستر ها احتراموشون رو رسوندن ایم میتونه دسیسه ی لنستر ها باشه و .....

دوستان این آخرین پست من در این تاپیک هست من به احترام بچه ها اینجا پست می دم و الله می تونم مثل بقیه ی انجمن ها و فروم های فقط عضو باشم و متاسفم برای کسانی که فکر می کنن چون من کتاب رو خوندم دارم بهشون فخر می فروشم به من به خاطر خوندن یه کتاب که از اینترنت دانلودش کردم و با موبایل خوندم هیچ جایزه ای نمی دن و هیچ قدردانی از من نمی شه و این که من میام شعار غیر رسمی شمال رو می نویسم هیچی رو نمی رسونه مثل اینه که من بیام و بگم یک لنستر همیشه دینشو می ده هیچ معنی خاصی نداره ولی خب بعضی ها بد برداشت کردن ..
من از حرفای شما خیلی ناراحت شدم و امیدوارم دیگه فکر نکنید که هرکی بیشتر از شما می دونه داره به شما فخر می فروشه و هرکی که کمتر دونست رو باید اذیت کنیم من خودم بسیاری از سوال هامو از آرین ( Ari@n ) میپرسیدم و اونم بهم جواب می داد اون می تونست بگه خودت برو کتاب رو بخون و یا سریال رو ببین ولی بهم جواب داد اگه همه ی ما می تونستیم مثل آرین بشیم خیلی زندگیمون راحت تر میشد....

AR!@N
06-04-2013, 07:58 PM
یه چیزی رو فراموش کردم در باره مرگ بی افتخار ( منظورم اینه که عین گوسفند سرشون رو بریدن ) بگم یه جمله هست که در توصیف بلایی که به سر جنازه این 2 میاد میزارم . گریه حضار :Smiley36:

Sansa did not need to hear how her brother’s body had been hacked and mutilated, he decided; nor how her mother’s corpse had been dumped naked into the Green Fork in a savage mockery of House Tully’s funeral customs. The last thing the girl needed was more fodder for her nightmares.
It was not enough, though. He had wrapped his cloak around her shoulders and sworn to protect her, but that was as cruel a jape as the crown the Freys had placed atop the head of Robb Stark’s direwolf after they’d sewn it onto his headless corpse.

hadi2006mi
06-04-2013, 08:48 PM
بینندگان قسمت جدید سریال «بازی تاج و تخت» با دیدن صحنه‌های متعدد دلخراش به گریه افتادند.
به گزارش خبرگزاریها ، طرفدران سریال «بازی تاج و تخت» محصول شبکه اچ‌بی‌او به خون و خونریزی در این سریال عادت داشتند، اما اصلا انتظار چیزهایی را نداشتند که یکشنبه شب در سریال دیدند.

واکنش بینندگان به این اپیزود جیغ و ترس و لرز و نفرین بوده است.

برای آن‌هایی که رمان‌های جرج آر. آر. مارتین (منبع الهام قصه سریال) با عنوان کلی «آواز یخ و آتش» را نخوانده‌اند، اپیزود نهم فصل سوم «بازی تاج و تخت» بسیار غریب بود و آن‌هایی که در جریان بزم «عروسی سرخ» از ترس و وحشت خشکشان زده، خیالشن راحت باشد که تنها نبوده‌اند.

برخی از این واکنش‌ها را بینندگان سریال با گوشی‌های موبایل خود ضبط کرده‌اند و روی سایت‌های مختلف از جمله یوتیوب قرار دادند.

«بازی تاج و تخت» ماجرای تلاش‌های چند خانواده برای رسیدن به تاج و تخت پادشاهی وستروس است.

در اپیزودی که یکشنبه شب روی آنتن رفت و «Rain of Castamere» نام دارد مادر و همسر باردار یکی از مدعیان پادشاهی با بی‌رحمی کشته می‌شوند، قتل این دو خیلی سریع به یکی از خونین‌ترین صحنه‌های پخش شده از تلویزیون بدل شده است.

این دو شخصیت در حالی کشته شدند که در جلد سوم از هفت رمان جرج آر. آر. مارتین به نام «توفان شمشیرها» چنین اتفاقی رخ نمی‌دهد.

هر قسمت سریال موفق و محبوب «بازی تاج و تخت» که فصل به فصل بر تعداد بینندگانش افزوده شده 10 قسمت دارد و آخرین قسمت فصل سوم که بالاترین آمار بیننده را برای سریال داشته هفته آینده روی آنتن می‌رود.

kooshasf
06-04-2013, 08:52 PM
[QUOTE=WalTer WhiTe;119268]9 دادم به این قسمت:Smiley104:

ابداً این طور نیست ،مرگ راب کاملا حساب شده و قابل پیش بینی بود چون تو وستروس کلا احترام نذاشتن به یه همچین عهدی گناه بزرگیه و از اون طرف کاملا معلوم بود که رابرت با این همه کله شقی ها و ریسک کردن ها سرشو از دست میده بعد از طرفی اصلا این مرگ کار وادر فری نبود کاملا کار تایوین لنیستر بود که بولتون تنفر برانگیز هم به راب گفت لنیستر ها سلام رسوندن ،پس اصلا کار غیر حرفه ای نبود چون نقشه ای بود که تایوین دشمنش رو حذف کنه،بعد از طرفی من تو چند تا نظر سنجی سریال هم دیدم همه جا پیش بینی کرده بودن شخصیت بعدی که حذف بشه راب هستش بعد یه نکته دیگه اتفاقا این فصل ابدا تمرکز رو شاه شمال نداشت مارتین تو کتاب کلا تمرکزش رو دنریس بود تا شاه شمال که تو سریال هم تقریبا همین بود چون معلوم بود یه پسر 16 17 ساله با 20 هزار نفر نمیتونه با پول دار ترین قوی ترین و بزرگترین آدم وستروس اونهم از روی احساسات درگیر شه و پیروز بیرون بیاد پس میشه نتیجه گرفت که کلا غرور نبوده که مارتین رو وادار به کشنش کرده بلکه چیز های واضحی بود که اگر تو این دنیا اتفاق می افتاد هم همین جور پیش میرفت البته من با شما در این که مارتین بی هدف خیلی ها رو حذف میکنه موافق بودم
تو زمانی که جان رو کشت ولی بعد نظرم با یه کار قشنگی که کردعوض شد :بذارین فصل 4 بیاد تموم این تهمت ها رو پس میگیرید البته یه بار دیگه تا اون موقع باید فحشش بدید که از این بار خیلی بد تره و من خودم به شخصه اونجا به همه کس مارتین فحش دادم! ولی بعد تشکر کردم!!

prongz
06-04-2013, 09:22 PM
این دو شخصیت در حالی کشته شدند که در جلد سوم از هفت رمان جرج آر. آر. مارتین به نام «توفان شمشیرها» چنین اتفاقی رخ نمی‌دهد. یعنی چی این؟یعنی تو کتاب نمی میرن؟؟

Sherlock
06-04-2013, 10:04 PM
9 دادم به این قسمت:Smiley104:

واقعا هم بهترین دیالوگ بود :Smiley35:

.
من خودم زیاد موافق این کشتن ها نیستم ولی همین طوری بی دلیل هم نبود.
راب به قولش برای ازدواج با یکی از دخترای فری خیانت کرد قولی که می تونست سرنوشت فری رو عوض کنه، قولی که به حدی توی داستان های مارتین مهمه که شعار یکی از خاندان هاست.
راب نباید این بلا سرش میومد ولی خام بود و تصمیمات درستی نمی گرفت، به مشاورات مادرش گوش نمی داد و اگه این جا نمی مرد یه جا دیگه می کشتنش.
بولتون از دشمنان دیرین استارک هاست چه موقعیتی بهتر از این جا برای خیانت به راب و گرفتن سهم زیادی از حکومت شمال.
و در آخر نباید دسیسه ی لنیستر ها رو فراموش کنیم اونا با بهترین سیاست و زیرکی بدون هیچ تلفاتی تونستن یکی از بزرگترین دشمناشون رو بکشن.
بعدم الان زوده که بخوایم قضاوت کنیم که این قتل بیهوده بوده یا نه؟ طبعاتی داره یا نه؟

آقا بیخیال کتاب!

یکی می تونه این کلیپ رو جایی آپلود کنه؟
سپاس

من این داستانو بعد از The Lord Of Ring جورج ار ار تالکین این داستان رو خیلی دوست دارم
موافقم :دی
ولی جی آر.آر تالکین درسته (جان رونالد روئل تالکین)

Ohadi
06-04-2013, 10:21 PM
یکی می تونه این کلیپ رو جایی آپلود کنه؟

http://expressleech.com/qms9qn379nzq/The_red_wedding_-_How_it_should_have_happened.mp4.html

AR!@N
06-04-2013, 10:23 PM
این دو شخصیت در حالی کشته شدند که در جلد سوم از هفت رمان جرج آر. آر. مارتین به نام «توفان شمشیرها» چنین اتفاقی رخ نمی‌دهد.
کی گفته این حرف رو بعد؟ :Smiley14:

Ohadi
06-04-2013, 10:26 PM
کی گفته این حرف رو بعد؟ :Smiley14:

سایت خبر انلاین!

HaaMeeD
06-04-2013, 10:54 PM
یکی میاد از کتاب اسپویل میکنه کسی چیزی نمیگه چسبیدید به این بنده خدا با یه شعار ؟ :d
کسی احتمال واکنشی خاص از لیتل فینگر رو که عاشق کتلین بود رو میده یا به نظرتون میچسبه به رشد قدرت خودش؟

عجب بجثی شده
صفحه فیس بوک این سریال غوغائیه عکس العمل اونوری ها هم درخور توجهه

M.pirate
06-04-2013, 11:03 PM
بیچاره آریا... هر کسی تو این سن آماج این بلایا قرار بگیره کمر خم میکنه!!! دیدن اعدام ند استارک تو اون شرایط با اون سن کم،
حالا هم در یک قدمی دیدن خانوادش، با این اتفاق رو به رو شد، خیلی سخته!

بازی ها عالی بود، مخصوصا Michelle Fairley در نقش "کتلین استارک"

!God... This is a good show

10 تمام.

Batlaghi
06-04-2013, 11:45 PM
قسمت خیلی خوبی بود به غیر از همون آخراش، البته اون آهنگ بود که سکانس رو نجات داد و تونست تا حدی نقص کارگردانی و به تصویر کشیدن یه صحنه حماسی رو لاپوشونی کنه. توصیفی که از این صحنه تو کتاب هست اصلا با این چیزی که دیدیم قابل قیاس نسیت و اون شوکی که با خوندن کتاب به آدم دست میدهغیر قابل توصیفه و واقعا مهارت لازم رو نداشتن برای اینکار.:Smiley10:

به نظر من با این جریان شمال از همیشه قوی تر خواهد شد و مرگ راب جرقه ای برای شروع یک آتش مهیب خواهد بود و شخم مردم شمال باعث میشه یه همبستگی بهشون دست بده و انتقام هاشون رو بگیرن والبته یکی هم باید اینارو رهبری کنه که بهترین گزینش "جان اسنو" هستش. البته اینا حدسیات هست.

از سوی دیگه با کنار رفتن راب، تمرکز لنستر ها بیشتر میره روی مادر اژدها و اژدها هاش و ارتش بیش از پپش قدرتمندش و البته استنیس و جادوگرش.

اون صحنه ی آخری هم که برای کت درست کرده نویسنده کتاب، اون ابهتی که تو این چند فصل به تصویر کشیده بود رو کاملا نابود کرد:Smiley39:، البته وقتی آدم به آخر خط برسه خیلی کارای احمقانه انجام میده.

اون جریان برن هم که دیدم یاد هیروز و سوپرنچرال افتادم:Smiley14:. امیدوارم نخوان زیاد رو اون مانور بدن و سریال رو زیر سوال ببرن.

کلا قسمت خوبی بود و بهش 9 دادم و بیشت به خاطر اون آهنگ باران و مبارزه ی خوبی که اون سه تا انجام دادن، با نیزه چه کار میکرد اون لیدر پاکان.:Smiley10:

M.pirate
06-05-2013, 12:22 AM
http://expressleech.com/qms9qn379nzq/The_red_wedding_-_How_it_should_have_happened.mp4.html

خیلی جالب بود :)))))
اونجاش که میگه:
!?you guys knew about this

ESajad
06-05-2013, 12:39 AM
نویسنده کتاب اقای مارتین گفته صحنه ی رد ویدینگ در کتاب خیلی تکاندهنده تر از این بود وبه خاطر مخاطب لطیف ترش کردن
حتی گفته که به خاطر این قسمت که دوتا از شخصیتهای دوس داشتنیشو میکشه این قسمت رو ننوشته گذاشته بعدا وقتی اوضاع روحیش بهتر شده دوباره بنویسش

tigerom
06-05-2013, 12:46 AM
ولی به نظرم خاندان استارک دوباره قدرتمند میشه
این پسر فلجی که من می بینم قابلیت حکومت رو داره
میگین نه ، نگا کنین

rezarbn
06-05-2013, 02:49 AM
wow
Holly shitt
این چرا اینجور شد !! فکر هر چیزی رو می کردم الا اینو...
فقط بگم این قسمت عالـــــــی بـــــود !!!
ولی از هر چی بگذریم جسارت نویسنده و کارگردان خیلی زیاد بود که تونست دو تا کاراکتر اصلی سریال رو حذف کنه باید دید قسمت بعد چی می شه
--------------------------
10 بدون شک :Smiley35:

Hesam
06-05-2013, 08:59 AM
عـــــــــــــــــــجــــ ــــــــــــب!!!!
يه شوك واقعي.
هر چيزي رو ميشد متصور شد جز اين سرنوشت.

ميترسم قسمت بعدي دانريس تارگرين بميره و كلا شخصيت محبوب نمونه واسمون.

اي دلٍي اي دلٍي دل

shifter
06-05-2013, 10:10 AM
بی نظیر بود این اپیزود...
من چند ساعت صبر کردم دیروز تا نسخه 1080 دانلود بشه...
بعد ساعت 12:30 نصفه شب نشستم به دیدن...دیگه اخراش کم کم خوابم برده بود که یهو :Smiley10::Smiley10:

مثل همیشه بود GOT...غیر قابل پیشبینی...
موزیک نداشتن تیتراژ اخر هم کامل کرد سریالو...
فقط حیف و 100 حیف که فقط 1 قسمت دیگه مونده و بازم باید یک سال بریم تو خماری...:(

gollum
06-05-2013, 11:19 AM
می گم...کاش برای این قسمت بحث اپیزودیک نمی ذاشتین.مثل تیتراژ که موسیقی نداشت.چون واقعا حرفی نمی شه زد(نوشت)

Why Me ?
06-05-2013, 11:41 AM
پسر فکرشو بکن اون تیئون گریجوری رو یک فصل کامل بسته بودنش به چهارمیخ تو زندان! :Smiley36:

قسمت بعدی چه اپیزودیک میشود: باید لیتیل فینگر رو نشون بده (2 قسمت نشونش نداده)- تیرتون - جافری- سرسی- مارجری-تیئون- جان اسنو- کالیسی و برادر شاه رابرت و اون زن قرمز پوشه و پیاز و.... چون که می خواد فصل رو جمع کنه باید یک سکانس ازشون نشون بده.... یادم رفت : جیمی و اون زن زره پوشه هم هستند! چه شیر تو شیر میشه قسمت آخر!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12 فروردین شروع شد ، 20 خرداد هم تموم شد! آخه این چه وضعشه؟ باید حداقل 14 قسمت بسازند و بعد مثل واکینگ دد تو دو تا نیم فصل 7 تایی پخش کنند. این جوری حداقل 6 ماه زمان می برد و بیشتر حال می داد !
حالا کی منتظر بمونه تا سال 1393 بیاد!!!:Smiley104::Smiley104::Smiley104::Smile y104::Smiley104:

mahdy61
06-05-2013, 12:50 PM
این ویدئو رو خواستین ببینین. از ریکشن های واقعی مردم سر پخش این اپیزود ساخته شده.
(البته عجیبه که داشتن فیلم میگرفتن)
بعضیاشون تو چه محیط ایده الی میشینن سریال میبینن. اونوخ من پایه پی سی میبینم :))

asgharax
06-05-2013, 02:05 PM
The North Remembers :Smiley69::Smiley69:

الان همتون دارین بهم فهش میدین که این دیوانه داره چی می گه واسه خودش مارو با این جمله گا... ولی سیزن ۴ یا ۵ همتون می گین دمت غیژ بابا :D:D:D:D:D
ولی بهش فکر نکنید چون اینجوری واسه یه سال وجودتون رو می خوره پس دو راه دارین یا بهش فکر کنید یا کتابشو بخونید که دومی واسه اونایی که زبانشون خوبه توصیه می شه پس از همین الان بشینید کتاب بخونید هم میانگین کتابخوانی ایران می ره بالا هم تا سال دیگه به *** نمی رید

آقا اگه ما نخوایم که شما اسپویل کنی داستان رو، کی رو باید ببینیم؟ همین قسمت نهم رو هم خود جنابعالی چند بار واسمون اسپویل کرده بودی. کتابو خوندی خوش به حالت، لازم نکرده واسه ما تعریفش کنی.

F.U.S.E
06-05-2013, 02:43 PM
(البته عجیبه که داشتن فیلم میگرفتن)

اونایی که کتاب رو خونده بودن طبیعتا می دونستن که این قسمت این اتفاق میفته برا همین دوربین ها رو آماده کرده بودن:Smiley69: تا از کسایی که از این اتفاق خبر نداشتن کلیپ بگیرن

اگه تو همون کلیپ هم دقت کنی طرف به دوستش که داره فیلم می گیره بر میگرده میگه "تو از این موضوع خبر داشتی؟؟" اونم میخنده:Smiley36:

Chandler Bing
06-05-2013, 02:47 PM
احترام همدیگه رو نگه دارید!!! اگه نمیتونید تو این محیط مودبانه با هم بحث کنید مجبور میشم تاپیک رو ببندم و کاربر رو یه هفته بن کنم!

DivaN
06-05-2013, 05:54 PM
قسمت جالب و طبیعتا شوکه کننده ای بود...

یه جایی اسپویل خونده بودم در مورد این قسمت ولی بازم دیروز که داشتم نگاه میکردم کلی شوکه شدم...

در کل همون طور که به چندی از دوستان هم گفته بودم، انگار مارتین دوست داره چند تا کاراکتر رو تو دل ادم جا بده بعد تو یه صحنه چندتاشونو سلاخی کنه.

و همچنان سریال جالبیه :Smiley36: (و همچنان یه قسمت فقط از این فصل مونده :Smiley15: )

DixoN
06-05-2013, 05:58 PM
به آهنگ لنسترا گوش بدید

میدونستید که اون آهنگی که بعد از بستن ِدر زده شد ، وقتی کت به اون مرد نگاه میکرد ، آهنگِ لنستر هاست؟

فصل قبل قسمت 9 (پارسال همین موقع) همین آهنگ در لحظات پایانی پخش شد، وقتی که لنستر ها پیروز شدن:

http://www.uploadbaz.com/qdmhhelqbq1r

این فصل قسمت 7 این آهنگ دوباره در credit پخش شد ، وقتی که جیمی لنستر اون زنو نجات داد. (اینو از دست ندین):

http://www.uploadbaz.com/a8fkr5rmcndu

و در نهایت این قسمت قیل از قتل عام ، وقتی لنسترا دوباره موفق شدن با ویلونسل نواخته شد ...
فوق العاده ریتم قشنگی داره

Why Me ?
06-05-2013, 06:29 PM
به آهنگ لنسترا گوش بدید

میدونستید که اون آهنگی که بعد از بستن ِدر زده شد ، وقتی کت به اون مرد نگاه میکرد ، آهنگِ لنستر هاست؟

فصل قبل قسمت 9 (پارسال همین موقع) همین آهنگ در لحظات پایانی پخش شد، وقتی که لنستر ها پیروز شدن:

این فصل قسمت 7 این آهنگ دوباره در credit پخش شد ، وقتی که جیمی لنستر اون زنو نجات داد. (اینو از دست ندین):

http://www.uploadbaz.com/pltw6h95hjjy

و در نهایت این قسمت قیل از قتل عام ، وقتی لنسترا دوباره موفق شدن با ویلونسل نواخته شد ...

دستت درد نکنه رفیق

فقط یک مورد: دومین لینک مشکل داره! اجازه دانلود نمیده! ف*ی*لتر شده!

راستی خود آهنگی که تو این قسمت زده شد رو نداری؟ آهنگ بعد از بسته شدن درب!
پیشاپیش ممنون:Smiley41:

DixoN
06-05-2013, 06:47 PM
فقط یک مورد: دومین لینک مشکل داره! اجازه دانلود نمیده! ف*ی*لتر شده!

راستی خود آهنگی که تو این قسمت زده شد رو نداری؟ آهنگ بعد از بسته شدن درب!

تو پست قبلی لینک سالم قرار دادم

اون آهنگی که درب بسته میشه رو تو همون پست لینک دوم رو دانلود کنید:Smiley17:

smgh470
06-05-2013, 07:20 PM
سلام به همگی.این قسمت هم دیده شد.وای آخه چرا؟نامردی تا چه حد؟موبه تنم سیخ شد از این قسمت.امتیازم هم 10 میباشد.
1-جان اسنو دمش گرم.شرافتش رو حفظ کرد.حاضر نشد سر هم ولایتیش رو بزنه.بالاخره از این وحشی های وحشی جداشد.حال کردم اون ایگریت ریقو:-&رو هم ول کرد رفت.ولی اینکه هدفش چی بود وچرا تک وحشی باقیمونده یعنی لرد استخوانها رو نکشت برام سواله؟
2-برن هم بالاخره یک بخاری ازش بلند شد.دیگه کم کم داره یک وارگِ حرفه ای میشه.خدا خدامیکردم که برن وجان اسنو با هم روبه رو بشن که نشد.یک سوال.الآن موقعیت سوق الجیشی برن وجان اسنو وسم رو یکی میتونه شفاف وساده توضیح بده.گیج شدم واقعا.:Smiley39:
3-دنریس هم که رو دور خوش شانسی وخوش بختیه.مفت ومجانی بدون یک کشته صاحب یک شهر شد.ولی نفهمیدم سر جوراه و کرم خاکستری و داریو ناهاریس چطور از پس اون همه آدم براومدن وچرا یونکایی ها دربرابر 3نفر تسلیم شدند؟
4-و اما میرسیم به بخش حزن انگیز این قسمت.راب(گریه ی حضار...):Smiley24:.از اول ماجرا شروع میکنیم.اول بگم که متاسفانه وشور بختانه مرگ راب برام اسپویل شده بودولی نحوه مردنش نه.باوجود اینکه خیلی محتاط وسخت گیرم که چیزی حتی خیلی بی ربط وکوچک برام اسپویل نشه ولی همیشه افرادی....:Smiley104:وجود دارند که...بگذریم.اولش که این والدرفری فلان فلان شده دختراشو بساط کرده بود گفتم شاید یه ذره آدم باشه.ولی بعد رفتاری که با زن راب داشت شرم آور بود.بعدش که مراسم عروسی برپا شد وهمه منتظر بودن ببینن عروس کیه وعروس خانم رو دیدیم گفتم نه یک ذره شعور ته این مرد مونده جنس خوب داده دست مردم:Smiley14:خوش به حال لرد ادمیور.بعدشم که مراسم زفاف و...
اما وقتی در رو بستند وآهنگ مخصوص لنیسترها رو نواختن فهمیدم بله.خبراییه.و وقتی کتلین فهمید روس بولتن رزم جامه پوشیده دیگه عروسی خونین آغاز شد.نامردا اول تالیسای باردار رو کشتن.مردک این قدر چاقوزد انگار داره هندوانه قاچ میکنه.بعدشم راب و کتلین وایضا ادارد استارک ثانی.مرگ بر والر فری وروس بولتن خائن بی همه چیز.
بچم آریا.بمیرم براش.:Smiley24:آخه مرگ چندتا عزیزشو ببینه.مگه یک بچه چقدر تحمل داره.سانسا رو بگو.پیش قاتلین بابا،مادر وبرادرش زندگی میکنه.اون چی میکشه.
5-قسمت های 9 Game of Thrones شاهکارن.البته نه اینکه باقی قسمتها اینطور نباشن ولی قسمتهای 9 یه چیز دیگه اند.البته من زیاد با اینکه قسمتهای آخر یکدفعه دزِ هیجانشون برسه به هزار موافق نیستم.قتل عام استارکها با اینکه دردناک بود ولی یه حسن داشت.اونم اینکه داستان احتمالامتمرکز میشه روی دنریس وپایتخت و از حواشی زدوده میشه انشاءالله.
6-بعد از پایان اپیزود انتظار یک موسیقی حزن انگیز حماسی گونه داشتم ولی متاسفانه هیچ موسیقی نداشت که به نظر من کار خوبی نبود البته سلیقه ای هست این چیزا...
در پایان باید بگم از همین حالا عزا گرفتم که فقط وفقط یک قسمت باقی مونده ورفت تا سال دیگه وخماری ما.:Smiley15:

AmiR RezA
06-05-2013, 08:47 PM
من همین الان این قسمت رو نگاه کردم فقط یکی بیاد منو از شوک در بیاره .

DivaN
06-05-2013, 09:23 PM
به آهنگ لنسترا گوش بدید

http://www.uploadbaz.com/a8fkr5rmcndu

خب حالا که بحثش شد گفتم منم یه توضیحی بدم

اولین بار که این اهنگ رو بعد از پیروز شدن تایوین لنیستر در برابر استنیس در پایان قسمت نهم فصل دوم و در قالب اهنگ اندینگ شنیدم خیلی ازش خوشم اومد و رفتم دربارش یه تحقیق هایی کردم... (بعدش هم تکرار و یک عالمه گوش دادن و اینا که دیگه شعرش رو حفظ شدم)

ولی خب توضیح کامل در مورد اینکه شعر درباره چه موضوعی هست رو خود سرسی در قسمت هشتم همین فصل داد (تقریبا دقایق 22:33 تا 23:55)

که همون طور که میگه، اهنگش درباره شکست خاندان رین در برابر لنسیتر ها بوده. اینکه خاندان رین چون خاندان قدرتمندی بودن در برابر لنیستر ها شورش میکنن تا مقام قویترین و پولدار ترین خاندان جهان رو کسب کنن. و بعد توسط تایوین لنیستر شکست میخورن و کل خاندان نابود میشه . و دقیقا خط اخر شعر رو تکرار میکنه "Yes now the rains weep o'er his hall, and not a soul to hear"...

و اما متن شعر :

♪♪ And who are you, the proud lord said, that I must bow so low? ♪♪
♫♫ Only a cat of a different coat, that's all the truth I know. ♫♫
♪♪ In a coat of gold or a coat of red, a lion still has claws, ♪♪
♫♫ And mine are long and sharp, my lord, as long and sharp as yours. ♫♫
♪♪ And so he spoke, and so he spoke, that Lord of Castamere, ♪♪
♫♫ But now the rains weep o'er his hall, with no one there to hear. ♫♫
♪♪ Yes now the rains weep o'er his hall, and not a soul to hear. ♪♪

در مورد خود متن شعر هم همونطور که میبینین همون واقعه رو تشبیه میکنه. چون ارم خاندان لنیستر یک شیر طلایی رنگ و ارم خاندان رین یک شیر قرمز رنگ بوده. و شعر هم از زبان شیر قرمز رنگ (لردِ خاندان رین) شروع میشه که خطاب به شیر طلایی رنگ (لرد خاندان لنیستر) میگه که هر دومون نوعی گربه (شیر) هستیم و تنها فرقمون رنگیه که بر تن داریم و اینکه چنگال های من به اندازه چنگال های تو بلند و تیزن (خاندان من هم به اندازه تو قدرتمنده) و بعدش هم که توی دو خط اخر میگه که حالا دیگه باران ها روی قلعه خاندان رین میبارن ولی حتی یک نفر هم زنده نیست که صدای بارون رو بشنوه...

خلاصه اینکه نشانه قدرت خاندان لنیستر و به خصوص تایوین لنیستر هستش و بیانگر اینکه هر خاندانی بخواد علیه لنیستر ها شورش کنه عاقبتش همینه... [+] (http://awoiaf.westeros.org/images/3/36/Rains_of_Castamere.jpg)

و خب همونطور که دوستمون گفتن یه بار هم در اندینگ قسمت هفتم ملودی اهنگ پخش شد. و یک بار هم توی قسمت دوم همین فصل وقتی که اتحاد برادران اریا و بقیه دوستاش رو پیدا کردن چند لحظه قبلش که داشتن تو جنگل راه میرفتن همین شعر رو میخوندن. و البته همین قسمت نهم که وقتی در سالن رو میبیندن و اماده مراسم قتل عام میشن همین اهنگ نواخته میشه و از صورت لیدی کتلین هم معلوم بود که اهنگ رو شناخت و برای همون شک کرد...

HAMID13
06-05-2013, 09:49 PM
حال کردم اون ایگریت ریقو:-&رو هم ول کرد رفت.ولی اینکه هدفش چی بود وچرا تک وحشی باقیمونده یعنی لرد استخوانها رو نکشت برام سواله؟
اونی که اونجا بود با ییگریت تورموند بود نه لرد استخون ها جیگرم

kooshasf
06-05-2013, 10:44 PM
یعنی چی این؟یعنی تو کتاب نمی میرن؟؟

چرا میمیرن این فصل تو نیمه دوم کتاب 3 تحت عنوان عروسی خونینه و از دید و pov کتلینه

roshan_gh
06-05-2013, 11:50 PM
واقعیتش حرفی برای گفتن ندارم برای این اپیزود و هنوزم تو شوک پایان این قسمتم.

Barkeep
06-06-2013, 06:41 PM
http://master-cdn.memepix.com/images/large/z8rpc.jpg

:Smiley36:

Ohadi
06-06-2013, 07:10 PM
Game of Thrones Season 3 OST Soundtrack by Ramin Djawadi

http://uploadboy.com/h2l6ldioaq29.html
http://expressleech.com/0a6qefjy8dk5/Game_of_Thrones_Season_3_OST_Soundtrack_by_Ramin_D jawadi.rar.html

Soundtrack from the latest Season 3 of Game of Thrones by Ramin Djawadi

Tracklisting:

1. Main Title
2. A Lannister Always Pays His Debts
3. Dracarys
4. I Paid the Iron Price
5. Chaos is a Ladder
6. Dark Wings, Dark Words
7. You Know Nothing
8. Wall of Ice
9. Kingslayer
10. I Have To Go North
11. White Walkers
12. ItΓÇÖs Always Summer Under the Sea (performed by Kerry Ingram)
13. Reek
14. The Bear and the Maiden Fair (performed by The Hold Steady)
15. The Night is Dark
16. The Lannisters Send Their Regards
17. Heir to Winterfell
18. Mhysa
19. For the Realm

Sherlock
06-06-2013, 08:11 PM
Game of Thrones Season 3 OST Soundtrack by Ramin Djawadi

http://uploadboy.com/h2l6ldioaq29.html
http://expressleech.com/0a6qefjy8dk5/Game_of_Thrones_Season_3_OST_Soundtrack_by_Ramin_D jawadi.rar.html

Soundtrack from the latest Season 3 of Game of Thrones by Ramin Djawadi

Tracklisting:

1. Main Title
2. A Lannister Always Pays His Debts
3. Dracarys
4. I Paid the Iron Price
5. Chaos is a Ladder
6. Dark Wings, Dark Words
7. You Know Nothing
8. Wall of Ice
9. Kingslayer
10. I Have To Go North
11. White Walkers
12. ItΓÇÖs Always Summer Under the Sea (performed by Kerry Ingram)
13. Reek
14. The Bear and the Maiden Fair (performed by The Hold Steady)
15. The Night is Dark
16. The Lannisters Send Their Regards
17. Heir to Winterfell
18. Mhysa
19. For the Realm
با چه کیفیتی؟ با چه پسوندی؟
همچنین سپاس فراوان...

Ohadi
06-06-2013, 08:31 PM
با چه کیفیتی؟ با چه پسوندی؟
همچنین سپاس فراوان...

فک کنم 320kbps هستش, پسوند هم mp3ـه.

kooshasf
06-06-2013, 09:50 PM
سلام به همگی.این قسمت هم دیده شد.وای آخه چرا؟نامردی تا چه حد؟موبه تنم سیخ شد از این قسمت.امتیازم هم 10 میباشد.
1-جان اسنو دمش گرم.شرافتش رو حفظ کرد.حاضر نشد سر هم ولایتیش رو بزنه.بالاخره از این وحشی های وحشی جداشد.حال کردم اون ایگریت ریقو:-&رو هم ول کرد رفت.ولی اینکه هدفش چی بود وچرا تک وحشی باقیمونده یعنی لرد استخوانها رو نکشت برام سواله؟
2-برن هم بالاخره یک بخاری ازش بلند شد.دیگه کم کم داره یک وارگِ حرفه ای میشه.خدا خدامیکردم که برن وجان اسنو با هم روبه رو بشن که نشد.یک سوال.الآن موقعیت سوق الجیشی برن وجان اسنو وسم رو یکی میتونه شفاف وساده توضیح بده.گیج شدم واقعا.:Smiley39:
3-دنریس هم که رو دور خوش شانسی وخوش بختیه.مفت ومجانی بدون یک کشته صاحب یک شهر شد.ولی نفهمیدم سر جوراه و کرم خاکستری و داریو ناهاریس چطور از پس اون همه آدم براومدن وچرا یونکایی ها دربرابر 3نفر تسلیم شدند؟
4-و اما میرسیم به بخش حزن انگیز این قسمت.راب(گریه ی حضار...):Smiley24:.از اول ماجرا شروع میکنیم.اول بگم که متاسفانه وشور بختانه مرگ راب برام اسپویل شده بودولی نحوه مردنش نه.باوجود اینکه خیلی محتاط وسخت گیرم که چیزی حتی خیلی بی ربط وکوچک برام اسپویل نشه ولی همیشه افرادی....:Smiley104:وجود دارند که...بگذریم.اولش که این والدرفری فلان فلان شده دختراشو بساط کرده بود گفتم شاید یه ذره آدم باشه.ولی بعد رفتاری که با زن راب داشت شرم آور بود.بعدش که مراسم عروسی برپا شد وهمه منتظر بودن ببینن عروس کیه وعروس خانم رو دیدیم گفتم نه یک ذره شعور ته این مرد مونده جنس خوب داده دست مردم:Smiley14:خوش به حال لرد ادمیور.بعدشم که مراسم زفاف و...
اما وقتی در رو بستند وآهنگ مخصوص لنیسترها رو نواختن فهمیدم بله.خبراییه.و وقتی کتلین فهمید روس بولتن رزم جامه پوشیده دیگه عروسی خونین آغاز شد.نامردا اول تالیسای باردار رو کشتن.مردک این قدر چاقوزد انگار داره هندوانه قاچ میکنه.بعدشم راب و کتلین وایضا ادارد استارک ثانی.مرگ بر والر فری وروس بولتن خائن بی همه چیز.
بچم آریا.بمیرم براش.:Smiley24:آخه مرگ چندتا عزیزشو ببینه.مگه یک بچه چقدر تحمل داره.سانسا رو بگو.پیش قاتلین بابا،مادر وبرادرش زندگی میکنه.اون چی میکشه.
5-قسمت های 9 Game of Thrones شاهکارن.البته نه اینکه باقی قسمتها اینطور نباشن ولی قسمتهای 9 یه چیز دیگه اند.البته من زیاد با اینکه قسمتهای آخر یکدفعه دزِ هیجانشون برسه به هزار موافق نیستم.قتل عام استارکها با اینکه دردناک بود ولی یه حسن داشت.اونم اینکه داستان احتمالامتمرکز میشه روی دنریس وپایتخت و از حواشی زدوده میشه انشاءالله.
6-بعد از پایان اپیزود انتظار یک موسیقی حزن انگیز حماسی گونه داشتم ولی متاسفانه هیچ موسیقی نداشت که به نظر من کار خوبی نبود البته سلیقه ای هست این چیزا...
در پایان باید بگم از همین حالا عزا گرفتم که فقط وفقط یک قسمت باقی مونده ورفت تا سال دیگه وخماری ما.:Smiley15:

موقعیت برن الان در واقع تویک قلعه به نام هدیه برندون هست »برندون معمار که دیوار رو ساخت این قلعه رو به چند دلیل ایجاد کرد که یکیش اینه که محل استراحت سرباز ها بود
سرباز های یونکایی که کم بودن اون سرباز های مزدور هم با این یارو داریو ناهاریس اومدن پیش دنریس در واقع وقتی داریو اومد پیش دنریش کلا یونکای تنها شد و همون محافظانش موندن ولی باز هم چون قلعه مستحکمی داشتن این طوری سر جورا و کرم و داریو ،جیمز باندی رفتن داخل.

mosyfay
06-06-2013, 10:37 PM
یک) Smiley66: دیدی که بولتون وقتی می خواست راب رو بکشه گفت سلامتو به استارک ها می رسونم ، فری ها و بولتون ها رو پس قاعدتآ تایوین خریده .
دو ) موافقم که بعضی موقع ها نویسنده کلی رو یه شخصیت داستان پردازی می کنه و آخر می کشدش ، ولی نه تو این کتابش تو آخرین کتابش تا الآن ، که تقریبا صدای همه رو درآورد ، چون تقریبا محبوب ترین شخصیت هم شده بود .

Ohadi
06-06-2013, 10:47 PM
یک) Smiley66: دیدی که بولتون وقتی می خواست راب رو بکشه گفت سلامتو به استارک ها می رسونم ، فری ها و بولتون ها رو پس قاعدتآ تایوین خریده
گفت لنيسترها اداي احترامشون رو رسوندن, استارک ها که خوده راب و اینا بودن, چیو میبینی پس شما :Smiley36:

Sherlock
06-06-2013, 11:52 PM
فک کنم 320kbps هستش, پسوند هم mp3ـه.

این 128kbps بود. 320 ـش رو ندارین؟
در هر صورت بازم ممنون

hadi2006mi
06-07-2013, 05:40 AM
این قسمتش ارزش این همه تحمل کردن 9 قسمت قبلو داشت واقعن با خاک یکسان کردند از اولش حس خوبی نسبت به جان اسنو داشتم امیدوارم که اون بتونه کاری بکنه ولی دلم برای مادر خیلی تنگ میشه واقعن شخصیت دوست داشتنی بود خیلی خیلی حیف شد که باهاش تو این قسمت خداحافظی کردیم تم اینجور داستانها برای جذاب شدن قسمتهای فاینل همیشه به این فرم هست که شخصیتهای خوب دچار رنج بیشتری میشند و شخصیتهای بد دچار قساوت بیشتر تا حس انتقام گرفتن شیرینتر بشه فکر کنم 3 4 سالی درگیر این سریال باشیم

9353980174
06-07-2013, 12:26 PM
یعنی کلمات از بیان احساس من قاصرند
آرین الهی که بمیری و بعد مردنت بسوزونمت و به خاکسترت ب...م
با حرف نوژن که مخالفم چون به نظر من یه داستان دنگلینگ رو حذف شد و با این جمله the north will remember هم این پتانسیل رو برای داستان حفظ شد که یه انتقام در پیش باشه (منظور اینه که همش نکات مثبته و به جذابیت اضافه میکنه)
یعنی نباید کتلین رو میکشتند، خدایی من گریه کردم
اولش که میخواستند عروس رو bed کنن فکر کردم الان باید منتظر یه اورجی باشیم و کلی خوشحال شدم ولی تحقق نپیافت :Smiley104:
جا داره بگم خداوند تمام رفتگان رو رحمت کنه در این روز عزیز

saeed_iri
06-07-2013, 03:42 PM
George R. R. Martin همه رو عزا دار کرد یا بهتره بگم داغ کرد! این اپیزود بهترین قسمت و بهترین دلیل برای این بود که چرا این سریال انقدر محبوبه و طرفدار داره.
بیچاره آریا تو چند قدمیش هم پدرش رو کشتن هم مادر و برادرش رو دیگه چی از این بچه باقی میمونه!!!!!!!
وای که اگر جان اسنو بفهمه.........
راستی بنجن کجاست ؟ من فکر میکردم خیلی کارها برای انجام دادن داره اما انگار همه یادشون رفته!

SaRaL
06-07-2013, 03:49 PM
راستى داماد هم کشته ميشه؟ اين ولدر فرى بالاخره يکي از دختراشو شوهر داد, فکر نکنم به همين سادگي بزنه دامادشو بکشه.
اميدوارم قسمت بعد يه کم بار غم داستان رو کم کنه و يه اتفاق خوشايند بيفته. استارک کشي ديگه دل و دماغي واسمون نذاشته.

NOjAN
06-07-2013, 04:09 PM
اصلا هم خجالت نکشین!! این همه می گیم کتاب خوندتون رو به رُخ نکشین باز از اتفاقات آینده ی داستان می نویسین؟ جدا درکش انقدر سخته؟

تو پست اول هم آرین با فونت گنده برای کسایی که ضعف بینایی دارن نوشته:

از گذاشتن اسپویلر و مطالب کتاب خودداری کنید !

ahmady45
06-07-2013, 04:12 PM
بابا NOjAN جان راست میگه خب....داستانو نگید لطفا

Irag
06-09-2013, 12:49 PM
یکی از بهترین و ساده ترین دیالوگ‌های این قسمت
دیالوگی بود که Lord Walder Frey تحویل مادر استارک‌ها داد:

"خب یه زن دیگه پیدا می‌کنم!"

SaRaL
06-09-2013, 01:22 PM
اونجایی بود که اون دختره که با سم داره میره خواست نقل قولی کنه از پدرش. اول یه نگاه به بچه انداخت و گفت "پدرمون همیشه میگفت هیچ وحشی‌ای نتونسته به دیوار نگاه بندازه و زنده بمونه" ... تلخ بود این قسمتش. اینکه پدر خودش، پدر بچه‌ش هم بود.

HAMID13
06-09-2013, 01:32 PM
یکی از بهترین و ساده ترین دیالوگ‌های این قسمت
دیالوگی بود که Lord Walder Frey تحویل مادر استارک‌ها داد:

"خب یه زن دیگه پیدا می‌کنم!"

در عین حال که فوق العاده ازین قسمت بدم میاد و فقط 2 بار تونستم 10 دقیقه آخر رو ببینم ولی بازی والدر فری عااااالی بود حرف نداشت
ولی ی دیالوگ هیچ وقت از ذهنم خارج نمیشه و هیچ وقت فراموش نمیکنم هروقتم یادم میاد آتیش نفرتمو حس انتقام جوییم رو بیشتر میکنه
(لنیستر ها ادای احترامشون رو رسوندن the lannisters send their regards)

mas5oud281
06-09-2013, 02:02 PM
نشستم دوباره این پایان تلخو دیدم هیچی دلخراش تر از زجه بانو بعد از مرگ پسرش نبود واقعا زجر آور بود. این زن بینظیر بازی میکنه
خدا همه رفتگانو بیامرزه
http://upload.tehran98.com/img1/8ccuozvxh1nzzmw8dsw.png

King Aria
06-09-2013, 02:31 PM
لعنت به نویسنده داستان
من فکر می کنم فقط یه روانی اینطوری می تونه با احساسات بیننده بازی بکنه
من کلاً نسبت به اتفاقاتی که توی یک فیلم میفته واکنش عاطفی نشون نمیدم ولی صحنه آخر چنان واقعی و حزن انگیز بود که تا صبح خوابم نبرد و دلم می خواست (یا هنوز می خواد ) بشینم گریه کنم
فکر نکنم دیگه ادامه ی سریال رو ببینم تحمل لنیستر های نامرد مخصوصاً جافری سخته

Moh3eN
06-10-2013, 12:34 AM
.
منم بصورت چراغ خاموش حرکت کردم و رسیدم به پخش. هر چند برای یه قسمتِ باقی مونده!.
و بالاخره با تماشای این اپیزود، مجوز ورودم به این تاپیک که همش اون بالای آخرین ارسال ها جا خوش کرده بود، صادر شد....:Smiley36:.

هر چند این جریانِ عروسی سرخ چندین ماه پیش برام اسپویل شده بود:( ولی بازم پرداخت خوبی داشت اون صحنه ها، و شوکه شدیم رفت!
هوشمندانه ترین حرکت هم بعد از اتمام این سکانس ها، اون تیتراز صامت و خش‌خشی! بود که پخش شد. یه ۱۰ ثانیه ای زل زده بودم به تیتراژ و مغزم هماهنگ با تیتراژ خش‌خش میکرد :|.
بازی کتلین هم عالی بود تو این صحنه ها...

توازن قدرت هم بهم خورد. در واقع یه شکل دیگه ای گرفت اصلا. راب که حذف شد، اون ور هم که کالیسی داره بدجور قدرتمند میشه و ارتش رو ارتش میزاره.

فقط امیدوارم هر چه زودتر یکی پیدا شه این لنیستر ها رو سرویس کنه .

پ.ن: باز خوبه سیزن فاینالی رو با پخش میبینم. بعد از نه قسمت...

prongz
06-10-2013, 12:37 AM
و بالاخره با تماشای این اپیزود، مجوز ورودم به این تاپیک که همش اون بالای آخرین ارسال ها جا خوش کرده بود، صادر شد.....
فقط هوس رفتن به پیجای قبلی رو نکن :Smiley36:

elibanoo
06-11-2013, 09:19 AM
ای بابا!!! چی شد؟!!!!راب و مادرش؟!!!! من از راب خوشم میومد به نظر انسان تر میومد....شوکه شدم یهو ...بیچاره آریا.
همچنان hound رو دوست میدارم

bbas
06-14-2013, 04:52 AM
2 شبه قاط زدما اين چه وضعشه اول پدر بعد هم پسر حتما بعدشم روح القدس بايد بميره پس كي ميخوان يه ذره به استارك ها قدرت بدن
البته به نظرم نقش جان اسنو پر رنگ تر بشه تا بتونه انتقام خونوادشو بگيره همين طور آريا كه خشم همه وجودشو گرفته
به قول بچه ها خونو بايد با خون پاك كرد:Smiley7:
Lanisters are Bitches

MaMaLoM
06-15-2013, 02:47 PM
یارو مغزشو با پـِــهـِــن پر کردن دوستمون راس میگه عاقبت یه شاه جوان و کم تجربه همینه با اون زن آمپول زِِنش :Smiley82: حالا مونده یه پسر چلاق جن گیر با یه دختر تــغـــص

idin
06-22-2013, 08:24 PM
فقط دو خط مینویسم!
امروز قسمت 9 رو دیدم و میتونم بگم که این سریال برای من تموم شد! :Smiley35:
کل این سریال رو به عشق خاندان استارک و راب و مادرش و ... نگاه میکردم و الان دیگه ادامه دادن سریال برام معنایی نداره!!

brad
06-22-2013, 10:25 PM
فقط دو خط مینویسم!
امروز قسمت 9 رو دیدم و میتونم بگم که این سریال برای من تموم شد! :Smiley35:
کل این سریال رو به عشق خاندان استارک و راب و مادرش و ... نگاه میکردم و الان دیگه ادامه دادن سریال برام معنایی نداره!!

استارک ها هنوز تموم نشدن

Dark Angel
02-28-2014, 06:54 PM
نـــــــــــه وای چرا راب مرد ؟ اعصابم داغون شده!
اصلا انتظار چنین اتفاقی رو نداشتم
الان فقط سانسا و حان اسنو و اریا و برن و اون داداش موندن
امیدوارم جان بتونه انتقام خانوادشو ازشون بگیره
10 میدم

[JOKER]
02-28-2014, 10:40 PM
میگم حالا که یکی از دوستان عزیز با وجود اینکه خیلی وقته از پخش فصل سه میگذره باز هم نظراتش رو مینویسه گفتم بد نیست من هم به نکته ای اشاره کنم؛

توی خیلی از نظرات در کنار تعریف و تمجید ها بسیاری گفتند که دیگه این سریال رو نخواهند دید چرا که با مردن این کاراکتر ها سریال براشون تموم شده.
نمیدونم فقط من این نظر رو دارم یا افراد دیگه ای هم با من هم عقیده هستند که سریال با این اپیزود علاوه بر جذب کلی مخاطب جدید، خیلی از بیننده هاش رو هم از دست داد. کسایی که به امید پیروزی خوبی بر بدی، نیکی بر پلیدی سریال رو میدیدند کامل نا امید شدند! حتی بعضی هاشون گفتن که در HBO رو باید تخته کرد و سازنده ها و نویسنده ها مشکل روانی دارن و ...

من فکر میکنم GOT با همین بی رحمی هاش نشون داد که با یه سریال فانتزی سطحی و صرفا پرهزینه که توش آدم بدها میمیرن و آدم خوب ها به رستگاری میرسن خیلی فرق داره. اون کسایی که دنبال دیدن همچین چیزایی بودن همون بهتر که دیدن سریال های HBO رو بذارن کنار :Smiley35:

البته تو انجمن های سریالی مثل اینجا بیشتر تمجید میکنن ولی تو بعضی سایت ها کسایی که به تازگی جذب دنیای سریال شدن(تو ایران) این اپیزود رسما پسشون زد. فکر کنم ریزش اون بیننده ها چه تو آمریکا چه هرجای دیگه به این دلیل بسیار عالی است تا باشد از این بی رحمی ها! :d

HAMID13
03-01-2014, 01:24 AM
من got رو دوست دارم واسه همین چیزاش وگرنه میرفتم هی ارباب حلقه ها و...میدیدم و کتابشو میخوندم (البته نه اینکه ارباب حلقه ها خوب نباشه نه)شما تو ارباب حلقه ها 3تا کاراکتر اصلی داری همیشه هم زنده میمونن همیشه ام پیروزن راستیتش دیگه خسته شدم ازین مدل ساختنا
got انقد شخصیت توش وجود داره که با حذف یکی یا دوتا هرچقد هم که ستون سریال باشن بازم با این حال سریال نابود نمیشه و هنوز که هنوزه بعد از مرگ ادارد و راب کسایی هستن که ما برای انتقام بهشون امیدواریم ولی نمیدونیم که اونا تا کجا و تا چه حد میتونن پیش برن و زنده بمونن و اینش جذابه
هرکدوم سرگذشتها و داستان های خودشون رو دارن و داستان این سریال انقد قویه که با خذف شخصیت ها بازم تورو واسه ادامه دادن نگه میداره
هرکدوم در طی این مدت دچار تغییراتی در شخصیتشون میشن که واقعا جالبه نمنونه ی بارزش جیمی لنیستر
گرچه غقیده دارم کتاب فوق العاده کاملتره ولی سریالش هم واقعا خوش ساخت و عالیه

x7music
04-19-2014, 10:12 PM
شیییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییت تو روح همه عوامل سریال من تو این اریا یه چیز خاص میبینم این دختر یه اینده ای داره

AlirezAlirezA
02-22-2015, 05:50 PM
WTF؟؟
چرا اینطوری شد ؟ :Smiley10::Smiley10:

میخوام دو صفحه در موردش بنویسم ولی نمیشه لامصب :Smiley19:

از قبل میدونستم کیا میمیرن توی این قسمت ، ولی نه دیگه اینطوری ! اینقدر خشن آخه ؟ :Smiley104:

البته سریالی که کاراکتر زیاد داره ، دست نویسنده رو برای حذف کاراکتر ها باز میزاره.

Mv1093
06-18-2017, 08:13 PM
لعنت به تو جرج مارتین :-/