PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : The Killing | بحث و تبادل نظر پیرامون فصل سوم

Chandler Bing
06-04-2013, 02:27 PM
http://www.picoup.ir/images/95032461482804681957.jpg

یک سال از وقایع فصل قبل گذشته، سارا حضانت پسراش را از دست داده و از نیروی پلیس کناره گیری کرده است. در یک بندرگاه کار میکند و از زندگی اش راضی ـه، و بازگشت به نیروی پلیس میتواند مشکل ساز شود.
هولدر کاراگاه بهتری شده و سویت شرت کلاه دار خود را با کت شلوار عوض کرده. هولدر به کمک سارا برای حل یک پرونده احتیاج داره، پرونده ای که با قتل یک دختر بچه ی 14 ساله ی بی خانمان اغاز میشود.
در این تاپیک میتواند نظرات خود درباره ی فصل سوم سریال قتل را به اشتراک بذارید.

Chandler Bing
06-05-2013, 02:29 PM
شروع خوبی بود، کلی معما مطرح کرد و مثل همیشه بی جواب مونده. اخر اپیزود هم که سارا جنازه ها رو پیدا کرد و پرونده دوباره باز میشه. فقط یه سوتی داشت، سه سال پیش که سارا روی پرونده بود این نقاشی ها رو دیده بود، اما نتونسته بود اینجا رو پیدا کنه، اما تو فصل جدید یه دفعه ای رفت اون دوتا انبار رو پیدا کرد و بعدش هم جنازه ها. اصن چرا جنازه ها رو کسی پیدا نکرده بود؟
الگوی اون 10-15تا دختر توی دریاچه با این دختر 14ساله ـه همخونی نداره، قاتل اونا همه شون رو توی دریاچه انداخته بود، اما این یکی تو یه کارخونه ولش کرده. نمیدونم.
اون دختر خیابونی هم فکر نکنم مرده باشه، بولت رو نمیگم، دوستش رو میگم.

K.Gatsby
06-05-2013, 03:15 PM
هوای ابری-بارانی، مشکلات شخصی و خانوادگی، موسیقی ریتمیک و بجا شوخی ها و بد دهنی های همیشگی هولدر موقع کار و....
همه نشون از یک اغاز خوب و البته رمز الود همیشگی قتل داشت. تو این فصل میشه یک مقایسه هم بین قاتل و یک سیاستمدار داشت.در واقعه میشه با توجه به فصل قبل دید که کدوم یکی تمیز تر و پیچیده تر کارشون انجام میدن:Smiley39:
لحظه ای که لیندون اون گاو در حال جون دادن کشت نشون داد اون دیگه لیندون سابق نیست....دیگه مثل همیشه سرد و خشک نیست...شاید هم شکننده شده باشه از وقتی که از اداره پلیس کشیده کنار.
این همکار جدید هولدر هم بشدت گ.ش.ا.د تشریف دارن:Smiley19:
من اخرش هم نفهمیدم بولت پسر یا دختر:Smiley104::Smiley104:

Admini3trator
06-05-2013, 03:48 PM
الگوی اون 10-15تا دختر توی دریاچه با این دختر 14ساله ـه همخونی نداره، قاتل اونا همه شون رو توی دریاچه انداخته بود، اما این یکی تو یه کارخونه ولش کرده. نمیدونم.

احتمالا قاتلاشون یکی نیست ! اونی که واسه قتل زنش گرفته شده ، احتمال میدم که زنشو نکشته باشه ولی اون جسدا توی دریاچه کار خودش باشه ! و اونی که الان دخترا رو میکشه احتمالا زنه اونو کشته !

D O R D I
06-07-2013, 08:15 PM
شروع بسیار جالبی بود فکر کنم با تجربه فصل های قبل این فصل رو خیلی حرفه ای تر کار کنن عجب ایده ایم گرفت از توی یک قسمت فصل های قبل برای این فصل احتمالا اینجای داستان رو واسه همین باز گذاشته بود و اماده بود که فصل های بیشتری بسازه:Smiley35:

من اخرش هم نفهمیدم بولت پسر یا دختر
تازگی مثل اینکه پسر شده:Smiley36:

فقط یه سوتی داشت، سه سال پیش که سارا روی پرونده بود این نقاشی ها رو دیده بود، اما نتونسته بود اینجا رو پیدا کنه، اما تو فصل جدید یه دفعه ای رفت اون دوتا انبار رو پیدا کرد و بعدش هم جنازه ها. اصن چرا جنازه ها رو کسی پیدا نکرده بود؟
فکر کنم همونجایی بود که بارون گرفت سارا رفت بعد برگشت اونجا گاوه رو خلاص کرد یکدفعه شاید یادش اومد

احتمالا قاتلاشون یکی نیست ! اونی که واسه قتل زنش گرفته شده ، احتمال میدم که زنشو نکشته باشه ولی اون جسدا توی دریاچه کار خودش باشه ! و اونی که الان دخترا رو میکشه احتمالا زنه اونو کشته !
بدم نگفتی ولی این سریال عادت داره یک دفعه کل ماجرا رو برگردونه فکر نکنم به این سادگی باشه:Smiley17:

Oceanic 6
06-07-2013, 08:59 PM
فقط یه سوتی داشت، سه سال پیش که سارا روی پرونده بود این نقاشی ها رو دیده بود، اما نتونسته بود اینجا رو پیدا کنه، اما تو فصل جدید یه دفعه ای رفت اون دوتا انبار رو پیدا کرد و بعدش هم جنازه ها. اصن چرا جنازه ها رو کسی پیدا نکرده

این انبارها روی نقاشی هایی که فصل اول و دوم نشون دادش و بچهه کشیده بود نبودن. توی نقاشی که دوباره پسره بعد چند ماه شروع کرده بود به کشیدن این انبارها بودن از اونجا فهمید که کجاست.

Admini3trator
06-07-2013, 10:35 PM
بدم نگفتی ولی این سریال عادت داره یک دفعه کل ماجرا رو برگردونه فکر نکنم به این سادگی باشه

مطمعنن داستان چیز دیگه ایه ولی نویسنده میخواد که ما اینطور برداشت کنیم ! چیزی که من گفتم داستانیه که نویسنده به خوردمون داده :Smiley36:

D O R D I
06-25-2013, 05:54 PM
قسمت 5 جالب بود ولی یک جورایی داره قاتل رو معرفی میکنه زیادی مشکوکه یهو دیدی هرچی ما بهش فکر کرده بودیم رو رشته کرد:Smiley35:راستی تو این 5 قسمت یادم یک روز آفتابی دیده باشم لامصب همش ابری و دلگیره فضای شهر و یک جورایی هم با سریال خیلی میاد اینا راشیتیسم نمیگیرن لباساشونو چطوری خشک میکنن من فکر میکردم گیلان همیشه بارون میباره حالا نظرم کامل عوض شد:Smiley36:

تماس ورودی از طرف مامان

D O R D I
07-02-2013, 11:40 PM
اشکان جان یعنی تو هم دیگه این سریال رو نمیبینی:Smiley10:
این قسمت هم مثل قبلیا متوسط رو به بالا بود ولی تو این قسمت دیگه از روی جای خواب بچه که 3 سال طول کشید تا بفهمن:Smiley39::Smiley10:دیگه قاتل قابل شناسایی شده صحنه کمک به خودکشیم عالی بود به قول خودش با حرفاش خیلی بهش کمک کرد منم فکر کنم درست گفت واقعا کمک کرد
این کشیشم که بهش شک کردن الکیه سر کارین گفته باشم :Smiley36:

ستاره های روی سقف اتاق خواب بچه اونم تو کمد
http://picoup.ir/images/99510859074662901723_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=99510859074662901723.jpg)

Chandler Bing
07-03-2013, 12:57 AM
میبینم به خدا احمد:Smiley36: فقط سریال جوری نیست که هر قسمت بیای درباره اش بنویسی! تا الان "خوب" بوده. اما فکر نکنم مثل دو فصل اول باشه. اصن پرونده ی رزی یه چیز دیگه بود:Smiley19:
الان هم دوتا متهم داره سریال، یکی دوست پسر مادر کلی که ظاهرا ربطی به ماجرا نداره و فقط کلی رو دزدیده و البته فیلم های متل رو ساخته. اما این کشیشه متهم جدی تریه، البته هنوز ربط این سری قتل ها به قتل زد سووارد مشخص نیست! ببینیم چی میشه در انتها.

brad
07-03-2013, 02:19 PM
http://picoup.ir/images/84915559333408057661.jpg

فصل سوم سریال کشتن
نقد بهنام ناطقی

این سریال بعد از فصل دوم علیرغم تحسین منتقدهابه خاطر کمبود تماشاگر تعطیل شده بود، ولی نتفلیکس آن را احیا کرد

فصل سوم همان کارآگاه ها بازمی گردند به سیاتل و تحقیق درباره قتل های زنجیره ای دخترهای فراری و خیابانی است

Download SD (http://uploadboy.com/8wnkjk1l8ony.html)

http://picoup.ir/images/71037131971797251287.jpg

[JOKER]
07-03-2013, 02:58 PM
http://picoup.ir/images/13737138063926167102.jpg
http://picoup.ir/images/71617001996747242081.jpg

Batlaghi
07-03-2013, 09:53 PM
چی بگم والا، من هیچ وقت سعی نمی کنم تعصبی به چیزی نگاه کنم و نظر بدم، ولی این چند قسمت رو که دیدم اون ذهنیتی که از این سریال داشتم برام از بین رفت و پشیمونم که تمدیدش کردن، کاش همون خاطره دو فصل اول رو میزاشتن برامون و اینجوری خرابش نمیکردن.
اصلا این فصل قابل مقایسه نیست با دو فصل قبلی، مخصوصا فصل اول، خانواده رزی لارسون یه چیز دیگه بودن.
الان یه جورایی مسخره بازی شده، یه مشت بچه رو جمع کردن درست مثل گیم آو ترون(حتما به خاطر اینه که بچه باز تو دنیا زیاده و آمار بیننده میره بالا:Smiley36:)
قاتل هرکی هم باشه، انصافا اصلا پرونده جالبی نیست، باید تا آخر صبر کنیم ببینیم بچه کی رو دیده، اصلا با یخ نقاشی چهر تا درخت اونجارو پیدا کرد سارا، اونم مسخره بود، به خاطر اینکه دو تا خونه کشید اضافی کنارش، اصلا پسره تز کجا میدونست؟ شاید در ادامه بهتر بشه، تنها امید ما همینه.
دیگه امرکایی ها دارن تر میزنن باید بریم همون سریال های انگلیسی امثال لوثر و فال ببینیم. عیب کم نداشته این فصل که بازش نمی کنم.
امتیاز تا حالا به سریال 7 هست.

saeedbahari
07-04-2013, 03:17 AM
بنده هم نظرم مشابه اقا حامد هست..توی این 6 قسمت کاری خاصی نکردن..باازی لیندن عالیه و موزیک 1 دقیقه پایانی هر اپیزود..دو فصل اول خدا بوذد به نظرم..قضیه نامزد های شهردار شهر و خانواده رزی لارسون کجا این فصل کجا..:Smiley39:

Chandler Bing
07-11-2013, 01:20 AM
معصومیتی که در قتل رزی وجود داشت در قتل این 15 نفر وجود نداشته! داستان دو فصل گذشته خیلی بهتر و پخته تر بود. وقتی خبر این رو خوندم که این فصل درباره ی یه قاتل سریالیه، واقعا امیدوارم شدم، چون به خودیه خود موضوع خیلی جالبیه. اما اصن اون چیزی نشد که فکر میکردم. بسیار ضعیف. همه چیز سر جاشه، موسیقی، بازی، کارگردانی، اما داستان خوبی نداره.
وقتی قاتل رزی مشخص شد یادتونه؟ گریه های مادر و پدر و خاله اش!!! این فصل تاثیر گذاری اون دو فصل رو نداره متاسفانه

[JOKER]
07-11-2013, 02:52 AM
معصومیتی که در قتل رزی وجود داشت در قتل این 15 نفر وجود نداشته! داستان دو فصل گذشته خیلی بهتر و پخته تر بود. وقتی خبر این رو خوندم که این فصل درباره ی یه قاتل سریالیه، واقعا امیدوارم شدم، چون به خودیه خود موضوع خیلی جالبیه. اما اصن اون چیزی نشد که فکر میکردم. بسیار ضعیف. همه چیز سر جاشه، موسیقی، بازی، کارگردانی، اما داستان خوبی نداره.
وقتی قاتل رزی مشخص شد یادتونه؟ گریه های مادر و پدر و خاله اش!!! این فصل تاثیر گذاری اون دو فصل رو نداره متاسفانه

به نظر من این فصل با فاصله ی زیاد بهترـه! درسته کاراکتر ها معصومیت ندارن ولی معصومیت از دست رفته که دارن! دقت کنید رزی هم تقریبا داشت همین روند رو طی می کرد. معلوم نبود که اگه یکم بیشتر زنده میموند تبدیل به یکی از این بچه های کنار خیابون نمی شد. خونواده های از هم گسیخته، بچه های کنار خیابون (وحشتناک تر از فیلم راننده تاکسی) و شخصیت های داغونی که به هیچ وجه تلاش نمیشه حس فرشته بودن رو بهت القا کنن.

بند اعدامی ها که فکر میکنم بعد از سریال oz بهترین لحظات رو به تصویر کشیده. هم پلیس ها هم زندانی ها و خصوصا ری سووارد عالی به تصویر کشیده شدن.

تنها ضعف سریال اینه که ما ایتقدر تو دو فصل اول رودست خوردیم که اینبار دیگه گول نمی خوریم و تا لحظه ی آخر راجع به قاتل حدس نمی زنیم

این سریال رو فقط به چشم یه سریال معمایی نگاه نکنید چون درامش چند برابر بهتر ـه

destinycalling
07-11-2013, 05:11 AM
درسته داستان به پختگی و طراوت فصل 1و 2 نیست ، اما یه چیزی راجع به The Killing هست که من خیلی می پسنم اونم اتمسفر سیاه ، کثیف و تیره ای که از سیاتل ارائه می ده ... تمام تایمی که داری سریالو می بینی این اتمسفرو حس می کنی
و این تیرگی به این سادگی به دست نمی یاد ... استفاده از نماهای بسته و نیم کوب به همراه استفاده از فیلتریزاسیون خاکستری فضای باور پذیر و در عین حال مسموم شهر رو که کاملا با داستان همخونی داره اصلی ترین عامل جذابیت The Killing ه .
یه جوری تیم سازنده انگار می خواستن این فضای حاکم بر شهرو دلیل قتل ها بدونن نه قاتل رو

D O R D I
07-12-2013, 03:43 AM
اینجا مثلا پسره رو اورده اردو داره اطلاعات بهش میده که به درد زندگیش بخوره!!!
http://picoup.ir/images/13297960779156730210_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=13297960779156730210.jpg)
این دفعه با گناهکار بودن متهم حداقل من رو قافلگیر کرد
http://picoup.ir/images/98302252991273132635_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=98302252991273132635.jpg)

اشکان لااقل دیگه داستانش به کندی فصل های گذشته پیش نمیره من به شخصه اینطوری دوست دارم و این فصل رو بیشتر میپسندم.

Chandler Bing
07-23-2013, 04:07 AM
قسمت نهم

خب خیلی معمولی قاتل هم پیدا کردن و داستان تموم شد! موندم تو این 4 قسمت اخر، اگه 13 قسمتی باشه، قراره چیکار کنن. حتما میرن سراغ پرونده ی سووارد.
واقعا سریال ضعیف شده! اصلا اون تاثیر گذاری دو فصل گذشته رو نداره. تا الان اگه نمره ی سریال برام 9 بود، بعد از دیدن فصل جدید امده زیر 8!
حیف...

Vic Mackey
07-23-2013, 06:02 PM
این یارو دوس پسر مامانه قاتل دختراس؟ من هنوز منتظرم یه اتفاق دیگه بیفته ... من فکر نمیکنم این یارو قاتل اصلی باشه از یه طرفم جسد بولت تو ماشینش بود .. اون یادگاریا... اکه این قاتله پس چرا اون دختره انجی که فرار کرده بود چیزی راجبه اینکه با تاکسی سوارش کرده نگفت:Smiley89:

اضافه شده در : 3 minutes

قسمت نهم

خب خیلی معمولی قاتل هم پیدا کردن و داستان تموم شد! موندم تو این 4 قسمت اخر، اگه 13 قسمتی باشه، قراره چیکار کنن. حتما میرن سراغ پرونده ی سووارد.
واقعا سریال ضعیف شده! اصلا اون تاثیر گذاری دو فصل گذشته رو نداره. تا الان اگه نمره ی سریال برام 9 بود، بعد از دیدن فصل جدید امده زیر 8!
حیف...

یعنی انقدر این سریال افت کرده من باورم نمیشه انقدر راحت قاتل پیدا شه :Smiley39:

Batlaghi
07-24-2013, 12:15 AM
به نظر من این دو قسمت آخر بهتر شده سریال، با کنار رفتن اون بچه ها و بازی خوب هولدر و سارا تو این قسمت، دوباره امیدوار شدم بهش
به نظرم تو این دو قسمتی که مونده(البته قسمت آخر یه ساعت و نیمیه)سورپرایزهایی برامون داره و باید ببینیم چی میشه، خدا کنه یه حرکتی
نشون بدن که amc برا اینکه دوباره سریال رو تمدید کرده، خوشحال بشه و بتونن مسولان رو به فکر تمدید برا فصل چهارم ببرن.
فضای و جو این سریال رو تو هیچ سریالی نمیشه پیدا کرد، خدا کنه بمونه، البته بعیده.

Ho3!En
07-24-2013, 12:36 AM
به نظر من این دو قسمت آخر بهتر شده سریال، با کنار رفتن اون بچه ها و بازی خوب هولدر و سارا تو این قسمت، دوباره امیدوار شدم بهش
.
کاملا قبول دارم این حرفو، سریال قشنگ شده.
فقط این رابطه هولدر و سارا داشت به کارهای خاک بر سری نزدیک میشد فکر کنم آخر اینا باهم بمونن مبارکه :Smiley30:
نفهمیدیم سریال 13 قسمته؟یا دو قسمت مونده؟

Batlaghi
07-24-2013, 12:51 AM
کاملا قبول دارم این حرفو، سریال قشنگ شده.
فقط این رابطه هولدر و سارا داشت به کارهای خاک بر سری نزدیک میشد فکر کنم آخر اینا باهم بمونن مبارکه :Smiley30:
نفهمیدیم سریال 13 قسمته؟یا دو قسمت مونده؟

سریال 12 قسمته، فقط دو قسمت آخر تو یه شب پخش میشه، پس یه جورایی دو قسمت مونده، و دو هفته انتظار در راهه:Smiley35:

Corleone
07-30-2013, 04:21 PM
چرا اینقدر سریال ها اعصاب خُرد کن شدن جدیداً، اون از اون قسمت نهم فصل سوم game of thrones اینم از قسمت دهم فصل سوم the killing یه مشت نویسنده سادیسمی میرینن تو اعصاب بیننده.

[JOKER]
08-01-2013, 04:36 PM
وای که چقدر این اپیزود 10 خوب بود! :Smiley10: داغون شدم!

کل اپیزود به کنار اون آخرش با اون صدای خر خری که اومد کلا نابود شدم :|

اگه این پیتر ساگارد (سووارد) نامزد امی یا گلدن گلوب نشه کلا باید درشون رو گل گرفت :|

حالا نگاه کنین چند نفر تو ایران هر روز اینجوری اعدام میشن و بدتر از اون یه عده خوششون میاد تلاش میکنن هرجوری شده برن واسه تماشا :Smiley19:

نویسنده ها سادیسمی نیستن، میخوان واقعیت تلخ اعدام رو نشون بدن. ماییم که سادیسمی هستیم .:Smiley104:

123u
08-01-2013, 11:54 PM
با درود

شاید سریال اگه به روند جاریش ادامه میداد همون بلایی سرش میومد که سر هوملند اومد
اما واقعا 2 قسمت اخر مخصوصا قسمت دهم این سریال رو نجات داد
جالب بود کسی که فکر میکردیم خیلی مشتاقه که ری زودتر کارش تموم بشه تو اخرین ثانیه کم اورد

m2love
08-06-2013, 02:50 AM
و اما 2 قسمت اخر .... واقعا 10 قسمت يه طرف 2 قسمت اخر يه طرف ديگه كي فكرشه ميكرد قاتل خود رئيس پليس اسكينر باشه !!!

و اما سكانس اخر فيلم كه تو جنگله ..... بازي سارا فوق العاده بود

ولي من در اخر نفهميدم دختر چي شد !!

روند سريال فوق العاده بود .......

[JOKER]
08-06-2013, 07:08 PM
چرا نصفه موند؟ نکنه دوباره میخوان مثل 2 فصل اول بسازنش؟ :|

Chandler Bing
08-06-2013, 07:15 PM
بسیار ضعیف! بسیار ضعیف. اینکه 12 قسمت مخاطب رو اسکل کنی و انگشتت رو سمت دیگران بگیری و بگی اینا قاتل ان اما تو اپیزود اخر یه دفعه بگی که فلانی قاتله هنر نیست! ضعفه!
مهم تر از همه اینکه قاتل هیچ انگیزه ای نداشت، خیلی سعی کرد تو ماشین انگیزه اش رو توضیح بده اما چرت میگفت.
چرا لیندن سوار ماشین شد؟ نمیتونست بره خونه ی دریاچه رو بعدا بگرده؟ هولدر سه سوت فهمید که دارن میرن اونجا. اون وقت سارا سوار شد و رفت. میبردش تحویل میداد بعدا پیداش میکردن.
اخر فصل هم باز گذشتن که اگه شد فصل بعدی هم بسازند، مثلا لیندن رو 2 ماه بعد نشون میده که به خاطر شلیکش به قاتل از کار بیکار شده و....
امیدوارم ادامه ای نداشته باشه، همین هم زیاد بود. امتیاز فصل 7 با ارفاق

[JOKER]
08-06-2013, 11:26 PM
بسیار ضعیف! بسیار ضعیف. اینکه 12 قسمت مخاطب رو اسکل کنی و انگشتت رو سمت دیگران بگیری و بگی اینا قاتل ان اما تو اپیزود اخر یه دفعه بگی که فلانی قاتله هنر نیست! ضعفه!
مهم تر از همه اینکه قاتل هیچ انگیزه ای نداشت، خیلی سعی کرد تو ماشین انگیزه اش رو توضیح بده اما چرت میگفت.
چرا لیندن سوار ماشین شد؟ نمیتونست بره خونه ی دریاچه رو بعدا بگرده؟ هولدر سه سوت فهمید که دارن میرن اونجا. اون وقت سارا سوار شد و رفت. میبردش تحویل میداد بعدا پیداش میکردن.
اخر فصل هم باز گذشتن که اگه شد فصل بعدی هم بسازند، مثلا لیندن رو 2 ماه بعد نشون میده که به خاطر شلیکش به قاتل از کار بیکار شده و....
امیدوارم ادامه ای نداشته باشه، همین هم زیاد بود. امتیاز فصل 7 با ارفاق

من که تو این مشکلی نمیبینم. روند پیشرفت پرونده خیلی منطقی بود و ما داشتیم از دید کاراکتر ها به مظنونین نگاه میکردیم.

البته آخرش مشکل داشت. اگه بخوام بدون در نظر گرفتن وجود فصل بعد بهش نمره بدم سخته. چون بجز اپیزود آخر و خصوصا چند دقیقه آخرش به شدت فصل خوبی بود. خصوصا اپیزود های 9 و 10.

باید منتظر جواب های سوال های زیادمون تو فصل بعد باشیم و اونوقت میشه به "داستان" این فصل نمره داد.

سوال هایی مثل سوال های زیر:

اصلا انگشتره دست دخترش چیکار میکرد؟!
ایشون که اینهمه راحت دخترا رو میکشه و بهشون بی رحمانه تجاوز میکنه اونوقت حاضره از جون یه پسر بچه خیلی راحت بگذره؟
موقعی که توی ماشین بود با لیندن و لیندن حالش خراب شد چرا از فرصت استفاده نکرد و دخلش رو نیاورد؟
چرا هولدر پشتیبانی نخواست؟
کلی کدوم گوریه؟
.
.
.

فکر کنم تازه با فصل بعد این فصل معنی پیدا میکنه. هر چند واقعا خوشم نیومد پایان فصل داستان رو تموم نکردن :|

Chandler Bing
08-06-2013, 11:35 PM
;125940]روند پیشرفت پرونده خیلی منطقی بود
بله تا اخر اپیزود 12 منطقی بود، اما تو 13 فهمیدن که کار یه پلیسه و اون داستان ها. واقعا بچگانه بود

;125940]اصلا انگشتره دست دخترش چیکار میکرد؟!
از انگشتره خوشش امده بود داده بود به دخترش! به همین سادگی

;125940]ایشون که اینهمه راحت دخترا رو میکشه و بهشون بی رحمانه تجاوز میکنه اونوقت حاضره از جون یه پسر بچه خیلی راحت بگذره؟
ادرین رو میخواست بکشه اما دستش بهش نرسید، وقتی همسایه شون میرسونتش خونه، ادرین از خونه فرار میکنه و میره سر قبر مادرش، اقا پلیسه هم دستش بهش نمیرسه وگرنه مرده بود.

;125940]موقعی که توی ماشین بود با لیندن و لیندن حالش خراب شد چرا از فرصت استفاده نکرد و دخلش رو نیاورد؟
شاید چون عاشقش بوده. اما بیشتر میخوره سوتی باشه

;125940]چرا هولدر پشتیبانی نخواست؟
جواب این سوال ها تو فصل بعد نیست، این اتفاق ها به خاطر این میافته که نویسنده میخواد داستان رو جذاب کنه و متاسفانه این سوتی ها اتفاق میافته. منطقیه که هولدر درخواست پشتیبانی کنه اما تنهایی میره و اون اتفاق میافته. مثل فیلم های ترسناک، طرف میدونه بره اون تو میمیره، اما میره. فیلمه دیگه:دی

;125940]کلی کدوم گوریه؟
مرده دیگه! انگشتر دست دخترش بود. اخرش هم میگه، تو این دریاچه هم جسد هایی هست. جاهای دیگه ای هم هست. فقط اون 18 تا رو نکشته.

;125940]فکر کنم تازه با فصل بعد این فصل معنی پیدا میکنه.
جه ادامه ای؟ تموم شد، قاتل رو گرفتن رفت پی کارش. سوالی نمونده.

[JOKER]
08-07-2013, 12:01 AM
بله تا اخر اپیزود 12 منطقی بود، اما تو 13 فهمیدن که کار یه پلیسه و اون داستان ها. واقعا بچگانه بود
اوه مای گاد! من اپیزودی رو جا انداختم؟! :Smiley10: مگه آخرش با سکانس بین لیندن و اسکینر کنار جاده تموم نشد؟

ادرین رو میخواست بکشه اما دستش بهش نرسید، وقتی همسایه شون میرسونتش خونه، ادرین از خونه فرار میکنه و میره سر قبر مادرش، اقا پلیسه هم دستش بهش نمیرسه وگرنه مرده بود.

منظورم تو این همه سال بود. گفت که میدونسته دیدتش ولی چون بچه بوده نتونسته بکشتش به علاوه مطمئن بوده چیزی یادش نیست.

Chandler Bing
08-07-2013, 12:14 AM
;125950]اوه مای گاد! من اپیزودی رو جا انداختم؟! مگه آخرش با سکانس بین لیندن و اسکینر کنار جاده تموم نشد؟

ببخشید 13 نه، اخر 11. یعنی نیمه ی این اپیزود اخر که امد (11-12)

;125950]منظورم تو این همه سال بود. گفت که میدونسته دیدتش ولی چون بچه بوده نتونسته بکشتش به علاوه مطمئن بوده چیزی یادش نیست.
گفت چون چیزی یادش نبوده نکشتتش! اما اخیرا که لیندن پی ـش رو گرفته پسره کم کم یادش امده و خطر محسوب میشده، به خاطر همین رفت دنبالش که نتونست بکشتش

[JOKER]
08-07-2013, 12:26 AM
گفت چون چیزی یادش نبوده نکشتتش! اما اخیرا که لیندن پی ـش رو گرفته پسره کم کم یادش امده و خطر محسوب میشده، به خاطر همین رفت دنبالش که نتونست بکشتش

همین! کدوم آدم احمقی همچین ریسکی میکنه و یارو رو زنده میذاره؟:Smiley36:

فکر نکنم بخوان به این راحتی ماجرا رو تموم کنن. چون اصلا این قسمت اگه بخواد همینجوری تموم بشه زمین تا آسمون با بقیه قسمت های این فصل فرق داره.
من میگم منتظر باشیم تا فصل بعد و اون موقع اظهار نظر کنیم و اگر روند سریال مثل همین قسمت آخر بود به نظر من نابود شده ـست.

بجز قسمت آخر ( اون هم 20 دقیقه آخرش) نمر ه ی من به این فصل 9.5 ـه.

Admini3trator
08-07-2013, 12:33 AM
;125950]اوه مای گاد! من اپیزودی رو جا انداختم؟! مگه آخرش با سکانس بین لیندن و اسکینر کنار جاده تموم نشد؟

دو نسخه ازش هست یدونه که کنار جاده تموم میشه ، که نسخه ناقص هستش ! 75min

یدونه هم با کشتن اسکینر تموم میشه ، که نسخه کامله ! 85min

[JOKER]
08-07-2013, 02:46 AM
دو نسخه ازش هست یدونه که کنار جاده تموم میشه ، که نسخه ناقص هستش ! 75min

یدونه هم با کشتن اسکینر تموم میشه ، که نسخه کامله ! 85min

ار یو فاکین کیدینگ می؟ :Smiley10:

الآن من نمیدونم واقعا چی بگم ...:Smiley104: چقدر من بدبختم! :Smiley19:

Admini3trator
08-07-2013, 02:52 AM
;125972']ار یو فاکین کیدینگ می؟ :Smiley10:

الآن من نمیدونم واقعا چی بگم ...:Smiley104: چقدر من بدبختم! :Smiley19:

:Smiley36:
بیا اینو بگیر : http://tv-release.net/the-killing-s03e11e12-proper-480p-hdtv-x264-msd

[JOKER]
08-07-2013, 08:36 PM
خب من اون ده دقیقه رو هم دیدم. واقعا کوفتم شد :| خدا نصیب نکنه !:Smiley19:

در مورد داستان که فکر کنم خیلی مشکل داشت! قاتل هم که مرد و سوالاتمون بی جواب میمونه. البته من این رو باگ حساب نمی کنم :Smiley36: مگه همیشه توی فیلم ها و سریال ها باید قاتل گیر بیوفته یا همه چیز خیلی کامل و دقیق مشخص بشه؟
البته باز هم یه جاهایی میلنگید.

در کل من هنوز عاشق سریال هستم و نمرم هم به این فصل 8.5 ـه. درام و بازی های فوق العاده خوبی داشت.

فقط کوفتم شد :Smiley104:

jokarsanaye
08-07-2013, 10:29 PM
واقعاً این فصل نباید ساخته میشد خاطرات یک سریال خوب رو برامون خراب کردند

یک داستان بسیار ضعیف و یک پایان بسیار ضعفیتر و بدون منطق که به هیچ عنوان به دل من نشست

تا قبل از دو قسمت آخر باز با ارفاق نمره قبولی رو میگرفت ولی دو قسمت آخر :Smiley19:

با این پایان مثلاً خواستن همه رو سورپرایز کنن:Smiley10: ولی تو کت من یکی که نرفت:Smiley104:

در ضمن در مصاحبه ای که برنامه شباهنگ voa با نویسنده و عوامل فیلم انجام داد اعلام شد داستان در همین فصل خاتمه پیدا میکنه و فصل بعدی در کار نخواهد بود

[JOKER]
08-08-2013, 03:18 AM
واقعاً این فصل نباید ساخته میشد خاطرات یک سریال خوب رو برامون خراب کردند

یک داستان بسیار ضعیف و یک پایان بسیار ضعفیتر و بدون منطق که به هیچ عنوان به دل من نشست

تا قبل از دو قسمت آخر باز با ارفاق نمره قبولی رو میگرفت ولی دو قسمت آخر :Smiley19:

با این پایان مثلاً خواستن همه رو سورپرایز کنن:Smiley10: ولی تو کت من یکی که نرفت:Smiley104:

در ضمن در مصاحبه ای که برنامه شباهنگ voa با نویسنده و عوامل فیلم انجام داد اعلام شد داستان در همین فصل خاتمه پیدا میکنه و فصل بعدی در کار نخواهد بود

پایانی بد و تلخ برای سریال مورد علاقم (قبل از قسمت های آخر) :((

hadi2006mi
08-12-2013, 03:04 AM
من 3 قسمت سریال دیدم من که عاشق این شهرم فضاسازی بارونی +شیشهای که همیشه خیسند +زمینهای پر اب +اسمانی که همیشه اماده گریه کردن هست همه خبر از تلخی ماجرایی می دهد که یک انسان پدید اورنده ان است و یک لشکر بدنبال حل کردن این معما و رازهای سر به مهری که تلخی راز قلبهای رو به درد می اورد.اوج لذت سریال یک دقیقه پایانی هر قسمت با اهنگهاو یک تدوین هوشمندانه و بایک ریتم تندو قابهای که کم کم باز می شوند تا بیشتر عمق فاجعه را نشان دهند

http://picoup.ir/images/69157801969972489030.jpg
این سریال مثل یک چای تلخ شیرین است امیدوارم فصل بعدیم بسازند

hadi2006mi
08-13-2013, 02:45 AM
سارالیندون دوست داشتنی هم گریه میکنه بیصدا و یک نمای خیس و سرد و تاریک به مانند تقدیر محتوم خودش

http://picoup.ir/images/89554364589403903534.jpg
پیرنگ عالی سریال که سرچشمه از هوش بی نظیر فیلم نامه نویسان هست من رو به تحسین وا میدارد هر قسمت سرنخهای می دهد که انگار قاتل این شخصیت هست و درست در قسمت بعد پازل رو طوری طراحی می کند که شخص جدیدی به مظنونین قاتل سریالی اضافه می کند. همین تفاوت به نظر من وجه تمایزبا سریالهای مانند منتالیست یا رنگ سفید یا.. است اینکه یک پیرنگ داستانی قوی در پس زمینه هر قسمت هست که باعث کشش تماشاچی برای پیگیر شدن سریال می شود این سریال زیبا رو از دست ندید من 6 قسمت دیدم واقعن ناراحتم که 6 قسمت دیگه این سریال تموم می شود

http://picoup.ir/images/01267458939941020949.jpg

anzalichi
08-13-2013, 02:10 PM
فصل سوم هم 10 اپیزوده؟؟من اولین سریالی که دیدم همین بود...

hadi2006mi
08-13-2013, 03:02 PM
فصل سوم هم 10 اپیزوده؟؟من اولین سریالی که دیدم همین بود...
فصل یک دو هر کدوم فکر کنم 12 یا 13 قسمت بود ولی بهم ربط داره این فصل داستانش جداست 12 قسمت داره

hadi2006mi
08-19-2013, 01:58 AM
خداحافظ سارا لیندن
1-درسریالهای که به قتلهای زنجیره ای میپردازند دست فیلمنامه نویسان برای تاثیر این قتلها در خانواده قربانیان تا حدودی بسته است در حالیکه در فصلهای قبلی بار درام و کشش سریال بر تاثیرات قتل رز بر خانواده شو بخوبی نشون می داد و همین باعث ماندگاری بیشتر سریال شد.
2-با توجه به اینکه اکثر تماشاچیهای سریال دو فصل قبلی رو دیده بودند و هر قسمت با نشون دادن دلایلی برای انجام دادن قتل توسط یک فرد و مبرا شدن ان فرد در قسمت بعدی روبرو شده بودند تکرار این ترفند در این فصل باعث شد که تماشاچی دیگه گول نخوره و جذابیت سریال از بین بره .
3-نکته جالب و تکراری در برخی سریالها و فیلمهی که به قاتلهای سریالی می پردازند این است که معمولن قاتل یا ریس پلیس یا پلیس از اب در می اید مثل سریال پل که الان داره پخش میشه باز هم قاتل سریالی که یکجورایی طرف پلیس هست
4-فضاسازی بارونی ابری و تلخ فیلم به تماشاچی هشدار می دهد که سریال پایان تلخ و گزنده ای دارد و شلیک نهایی سارا شلیکی بود به رویا تلخش و اروزهاش از دوست داشتن و عشقهای نافرجام

http://picoup.ir/images/89379610921744945199.jpg

خداحافظ سارا زمین جای قشنگی نیست

Papa Emeritus
07-11-2014, 03:06 PM
فصل سوم بهترین فصل این سریال بود به نظرم.
از نظر داستانی شاید دو فصل اول بهتر و اورجینال تر بود ولی پر از درام هایی کلیشه ای و خسته کننده بود, بازیگرها هم تعریفی نداشتن ولی فصل سوم هم از نظر دیالوگ, محتوای و مخصوصا کارگردانی خیلی خاص تر بود, بازیگر نقش "سووارد" هم که معرکه بود, جوری که دوربین صورتش رو نشون میداد با اون رنگ و فضای سریال, معرکه بود.
در کل از نظر ساختاری فصل سوم خیلی کمتر کلیشه ای بود. واقعا توی دو فصل اول از اون همه آه و ناله و سکانس های رمانتیکی و درام خسته میشد آدم.
بکوب منتظر فصل چهارم که 1 آگوست پخش میشه. نکته ای هم که جالبه مدرک خاصی علیه "اسکینر" ندارن و فقط یه جنازه مونده رو دستشون. "کلی" هم هنوز پیدا نشده.

hamed224
08-19-2014, 04:24 AM
من فصل 1 و 2 رو ديدم ، الانم دارم فصل 3 رو ميبينم ، در كل سريال خوبه ولي اشكالات هم داره، يكي اينكه تو خيلي از جاها اصلا از مضنون اونجور كه بايد سوال نميپرسن

اصلا تو فصل يك و دو تابلو بود اين خاله هه يك چيزايي ميدونه نميدونم چرا اصلا بهش فشار نمي اوردن، دوم ااينكه خيلي بي جهت و بيخود طولانيش كردن ،فصل يك ودو رو ميشد تو يك فصل

تمومش كنن ولي كارگردان بيش از حد بال و برگ به سريال ميده،ولي در كل سريال خوش ساختيه ،موزيك و تصاوير بسيار زيبا هستن.

mas5oud281
03-29-2016, 09:09 PM
فصل سوم دیدم بلاخره.این ری سووارد عالی بازی کرده بود .مخصوصا وقتی داشت میرفت برای اعدام عالی بود
داستان کلی قشنگ بود ولی پایانش واقعا آب دوغ خیاری بود.داخل ماشین قاتل خیلی سعی کرد قصدشو بگه ولی نتونست چیزه منطقی بفهمونه.
اون انگشتر که داده بود به دخترش خیلی دیگه مسخره بود.
نمیدونم چرا انقد رو سیگار این سریال تاکید داره دقت کردید.:Smiley69: