PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [Game of Thrones] چه کسی باید بر تخت پادشاهی بنشیند؟!

Barkeep
06-09-2013, 11:50 PM
http://8pic.ir/images/80798509823543053268.jpg

این نوشته دارای اسپویلر تا قسمت نهم فصل سوم می باشد.

بعد از قسمت خونینِ این سریال، رقابت برای تخت آهنین خیلی بیشتر شده.

دیگه چه کسی مونده که نبرد حق رو بدست بگیره؟ آیا بالاخره یکی از قهرمانان ما پیروز خواهد شد؟ جواب این سوال هارو فقط George R.R. Martin، نویسنده ی این کتابها، میدونه که آخر این هفت کتاب چه کسی بر اون تختِ خونین و ناخوشایند میشینه. تا اون موقع ما یک قسمت دیگه از فصل سوم رو داریم که ببینیم چه کسی زنده میمونه و میتونه بقیه رو به سمت اون تخت رهبری کنه!

این چند نفر از نظر TVGuide، کاندیدهای برتر برای پادشاهی هستند:

دنریس تارگرین (با بازیِ امیلیا کلارک)
چرا باید پادشاهی بکنه؟ «کلیسی» ثابت کرده که به وقتش میتونه بی رحم باشه، ارتش بزرگی از برترین سربازها و افراد وفادار داره، و البته مادرِ اژدها هاست! این خانم مدرک انسان دوستیش رو در خفن بودن گرفته! "اون درکارهاش انصاف به خرج میبره." گفته ی Maisie Williams، بازیگر نقش «آریا استارک». "اون آدم بدا رو میکشه و آدم خوبا رو نگه میداره." گفته ی Charles Dance، بازیگر نقش «تایوین لنیستر». Charles Dance در ادامه میگه: "اون خانم خوشگل با اون اژدها هاش! اون مقتدره، و میتونه مثل نقش تایوین قوی باشه. تازه، اون فرزند یک تارگرین ـه، کسانی که قبل از رابرت براتیون پادشاهی میکردن. پس اینطوری اون داره مالِ خودش و خانواده ـش رو پس میگیره، نه؟"
چرا نباید پادشاهی بکنه؟
"اون دیوانه ـست!" به گفته ی Nicolaj Coster-Waldau، بازیگر نقش «جیمی لنیستر». خب، ممکنه حق با اون باشه. چون تارگرین ها با ازدواجهای برادر خواهری، در خون هاشون جنون جریان داره، برای مدرک هم میشه به پدرش، پادشاه "دیوانه" کینگ آئریس و همینطور به برادرش «ویسریس» اشاره کرد." اون در ادامه میگه: "اون کاری رو داره میکنه که برادرش بهش گفته. اون درواقع داره آرزوهای شخصِ دیگه ای رو به ثمر میرسونه." ما هم میدونیم که اون خیلی با مردمِ مناطق هفت گانه ارتباطی نداره، پس بنابراین خیلی نمیشه روش حساب کرد که چطور خواسته های اونهارو برآورده کنه.
http://picoup.ir/images/78506470070652303610.jpg

جان اسنو (با بازیِ کیت هرینگتون)
چرا باید پادشاهی بکنه؟ "من فکر میکنم «جان اسنو» نجابت و دلسوزیِ یک رهبر خوب بودن رو داره." گفته ی Joe Dempsie، بازیگر نقش «گندری». جان اسنو با زندگی در خانه ی یک نجیب زاده و داشتن تجربه ای مثل جاسوس بازی هاش از وحشی ها از طرف برادران Night's Watch. اون از معدود کسانی ـه که از هردو طرف دیوار خبر داره. تازه، گرگِ خودشو داره!
چرا نباید پادشاهی بکنه؟
"تو از هیچی خبر نداری، «جان اسنو»." این تیکه کلامِ دوست دخترش، «ایگریت»ـه، و تا جایی هم درسته. اون با امتیازات نجابتی بزرگ شده اما این ها باعث نشده که اون جایگاهش رو در مقابله و برخورد با افراد به دست بیاره. به جز کمک کردن به برادرانش در Night's Watch در شمشیربازی، اصلاً به ما نشون نداده که قابلیت رهبری رو داره یا نه. این گرگ جوان نیازه داره یکم بیشتر تجربه کسب کنه و دار و دسته ای برای خودش سر و پا کنه!
http://picoup.ir/images/05234897319178501230.jpg

تیریون لنیستر (با بازیِ پیتر دینکلج)
چرا باید پادشاهی بکنه؟ بله، اون یه «لنیستر»ـه، اما اون بهترینشون ـه و خیلی هم لامصب بامزه ـست! "اون آدم متفکریه." گفته ی Michelle Fairley، بازیگر نقش «کتلین استارک». در ادامه میگه: "اون خوب میدونه که وقتی یه آدم تحقیر بشه، چه احساسی بهش دست میده. اون در برابر مردم دلسوزه... درآخر از همه، من فکر میکنم که رهبر خوبی میشه." همچنین با ازدواج سـیاسـی که با «سانسا استارک» (با بازی Sohpie Turner) داشت، اون میتونه دو خاندان رو با هم متحد کنه و شمال رو به وضع قبلش برگردونه. و مهمتر از اون ما نمیتونیم مهارت و زیرکیِ اون رو در استراتژیِ جنگی Wildfire در جنگ Blackwater انکار کنیم.
چرا نباید پادشاهی بکنه؟
متأسفانه، «تیریون» در برابر سردمداران Westeros، که آماده ی احترام گذاشتن به "کوتوله" نیستن، محبوبیت عام نداره. و ما خوب میدونیم که این شخص قلب نرم و دلسوزی داره که زیادی به دنبال موافقتِ دیگران ـه. بیاید واقع بین باشیم؛ اون پادشاه بدبختی خواهد بود.
http://picoup.ir/images/94325626912420821285.jpg

برن استارک (با بازیِ آیزاک همپستد رایت)
چرا باید پادشاهی بکنه؟ ببخشید، «دنی»، اما «برن» ادعای بزرگتری نسبت به Westeros داره تا تارگرین ها. نه تنها استارک ها اولین کسانی هستند که به قاره قدم گذاشتند، بلکه «برن» هم یک ارتباط مرموزی با "فرزندان جنگل"، کسانی که قبل تر از انسان ها اونجا بودند، داره. اون دارای بصیرت (خواب های پیامبری) ـه و یک Warg، کسی که میتونه وارد ذهن حیوانات بشه و اونهارو کنترل کنه، به شمار میاد. هر جفت این ویژگی ها میتونن کلیدی برای شکست دادن White Walker ها و هرگونه موجودِ افسانه ای در اون طرف دیوار، باشند. "اون بچه ی خوبیه و به نظر میاد که میتونه مردم رو خوب بشناسه." گفته ی Coster-Waldau، بازیگرِ نقش «جیمی لنیستر». در ادامه میگه: "اون با دنیای دیگه ارتباط داره. و درد مهیبی رو تجربه کرده. اون شبیه "نلسون ماندلا" میمونه: اصلاً دنبال انتقام و کینه توزی نیست."
چرا نباید پادشاهی بکنه؟
حالا اون یه یتیم ـه و داره به آن سمتِ دیوار میره تا توسط یه مرشد آموزش ببینه، اون برای رویارویی با مردم Westeros تجربه ی کافی نداره. «برن» به مقدار زیادی نیاز به تجربه و قدرت، افراد وفادار داره تا بتونن از سنِ کم و فلج بودنِ اون چشم پوشی کنند و اون رو همیاری کنند.
http://picoup.ir/images/60207038567403541505.jpg

آریا استارک (با بازیِ میسی ویلیامز)
چرا باید پادشاهی بکنه؟ مثل برادر کوچکش «برن»، «آریا» هم اون خونِ باستانیِ Westeros رو داره و به اندازه ی کافی رنج کشیده تا واقعیت های شومِ دنیا رو بفهمه (شرکت در گردن زدنِ پدر یه همچین کاری رو میکنه با آدم!). این باعث شده که اون در برابر بقیه افراد بزرگتر خاندان استارک، که سقوط فجیعِ اونها باعث اعتماد کردن و دست کم گرفتن دشمن هاشون شده، خودش رو برتر نشون بده. «آریا» به هیچ وجه به هرکسی اعتماد نمیکنه و همیشه رفتار باهوشی داره.
چرا نباید پادشاهی بکنه؟
این دختر یه لیست کشتار داره واسه خودش! ما مطمئن نیستیم که آیا بر پادشاهی تمرکز کرده یا انتقام. علاوه بر این، خیلی مشکل عصبی داره! "من فکر نمیکنم لیاقت اون، این بوده. اون فقط میخواست که برگرده به خونه ـش. فکر میکنم رهبر خوبی بشه -- شاید نه اونقد مسئول، اما باحال میشه، مگه نه؟" گفته ی Maisie Williams، بازیگر همین نقش. اشتباه نکنین: ما «آریا» رو دوست داریم. اما قبل از اینکه بخواد ملکه بشه، لازمه که برگرده پیش گرگ ـش، یکم ریاضت بکشه، تجربه ی رهبری به دست بیاره و شمشیر بازیش رو تقویت کنه. زیاد که نخواستیم ازش؟

http://picoup.ir/images/86959081658101000080.jpg

در آخر، هیچ تضمینی نیست که یکی از کاراکترهای محبوب شما پیروز بشه، برای این ها باید صبر کنیم تا وقتش برسه. این یه دنیای ظالم و نابخشودنی ـه که توی اون آدمهای بدسگال بر دیگران برتری دارند.

http://picoup.ir/images/22994702892265613902.png

HaaMeeD
06-10-2013, 12:07 AM
باید و نباید های جالبی بود
هم تریون هم جان اسنو آدمای خوبین اما نه تریون به خاطر روباطش با اطرافیانش به درد اینکار میخوره نه جان سانو به خاطر بی تجربگیش البته جفتشون به نظرم نسبت به وظایفشون آدما متعهدی میان اما نه پادشاهی مثل بقیه کارا نمیشه اما فکر میکنم با قدرت رهبری که دنریس نشون داده اوضاعش برای رهبری بهتره

Ryan Tedder
06-10-2013, 12:12 AM
A Little Spoiler

من خودم دوست دارم همه حرفای آریا به حقیقت بپیونده ، با توجه به اتفاقایی که در آینده براش رخ می افته و عضو اون محفل کذایی میشه احتمالش رو میدم که بر تخت بشینه .
ولی دنریس رو قلباً میخوام رو تخت بشینه که اونم فکر نمیکنم بشه ... :Smiley36:

Admini3trator
06-10-2013, 12:35 AM
بنده نظرم به "برن" نزدیکتره !
بغیر از دلایلی که بالا گفته شد ، قدرت مدیریت و کنترل شرایط خوبی داره ، اگه فصل دو یادتون باشه قسمتی که وینترفل رو مدیریت میکرد
خیلی خوب و عادلانه با مسائل برخورد میکرد !
البته الان خیلی زوده واسش برا رو تخت نشستن ! نیاز داره سنش و همینطور تجربش بالا بره !
و قضیه فلجیشم بعید نیست یجوری درمان شه !

rezarbn
06-10-2013, 01:17 AM
دنریس تارگرین یا تیریون لنیستر

این دو تا شانس بیشتری از بقیشون دارن واسه این که به تخت پادشاهی برسن
البته برن استارک و اریا هم شاید ..و لی نه خیلی درصدش کمه که این دو تاشاه بشن اون یکی فلجه و اون یکی هم که هنوز تکلیفش مشخص نی:Smiley15:
به نویسنده هم نمی شه اعتماد کنی چون ممکنه هر لحظه یکی از کاراکتر های اصلی رو حذف کنه

Ghobad
06-10-2013, 01:23 AM
به نظرم جان اسنو اصلا اون شخصیت منحصر به فرد پادشاهی رو نداره و در حد و اندازه های حکومت نیست و فکر کردن در مورد آریا و برن چون کم سن و سال هستن بی مورد هست و بعید میدونم جرج مارتین بخواد این دو نفر رو در داستان هی بزرگ و بزرگ تر بکنه و به جای خاصی مثله سلطنت برسونه.دنریس دارای قدرت های خاصی هست و خودش رو کامل داره توی این فصل نشون میده دقیقا مثل فصل قبل که راب استارک با ارتشش حرف اول و اخر رو در فصل دوم می زد و نویسنده تمرکز زیادی روی راب داشت در فصل سوم نیز نویسنده تمرکزش بیشتر روی دنریس بود و قدرت های دنریس رو نشون می داد ولی چون جرج مارتین کلا ادم قابل پیش بینی نیست در نتیجه همین دنریس رو هم باز بعید میدونم سر انجام کارش به تخت پادشاهی بی انجامه.توی این اسامی به نظرم تنها کسی که لیافتش رو داره فقط تریون هست که هم باهوش هست و هم قدر مانور روی شخصیت های دیگه داره و تجزیه و تحلیل های خوبی در موقعیت های مختلف میکنه و میتونه از هوشش استفاده کنه و بر تخت تیکه بزنه.ولی همه چی به مارتین بستگی داره چون هنوز کتاب اخر رو چاپ نکرده و می تونه باز خورد رفتار مردم رو در این فصل هایی که ساخته شده رو بسنجه و مورد دلخواه خودش رو در کتاب اخر بر تخت سلطنت بنشونه.

logan
06-10-2013, 01:32 AM
من که با این که خیلی از تریون خوشم میاد ولی از آنجا که مارتین تا الآن با ند-دوتا بردراش-پدرش-خواهرش-پسرش و زنش (بدون حساب همسر راب و بچه ی به دنیا نیومدش) هفت نفر از خانواده ی استارک که محبوبترین خاندان هم هست رو تا الآن (یعنی قسمت 9 فصل 3) توسط عوامل کینگز لندینگ (چه تارگریان ها و چه لنیستر ها) کشته ، من امیدوارم یکی از استارک ها شاه بشه و این که اگه از این ها اگه جان اسنو هم بشه دیگه چه بهتر.
البته از این مارتین بعید نیست استنیس براتیون رو هم به پادشاهی برسونه:|:d

M.pirate
06-10-2013, 02:49 AM
دنریس از هر لحاظ شایستگیش رو داره! اما یه نکته...
اون قسمت از فصل دو که دنریس میره تو خونه اون جادوگره، یه در رو باز میکنه درسته؟ پشت اون در چیه؟ تالار اصلی کینگز لندینگ که به تخت منتهی میشه، دنریس آروم آروم قدم بر میداره و دور و برش رو برانداز میکنه! میاد جلو پیش تخت، میبینه همه جا برف و کورانه؛ به بالا سرش نگاه میکنه میبینه تالار سقف نداره... برف و سرمایی که تالار و تخت خالی رو فرا گرفته اصلا موضوع بحث نیست.(هر چند جای زیادی برای تفسیر داره) من توجهتون رو به اونجا جلب میکنم که دستش رو نزدیک میبره تا تخت رو لمس کنه اما قبل از اینکه بتونه لمسش کنه صدای بچه اش رو میشنوه و میره از تالار بیرون که اونجا هم دروگو و بچه اش رو میبینه. حالا این ها همه ممکنه توهماتی بیش نباشه از اونجا که توی خونه اون جادوگره بوده و ممکنه جادو بوده باشه، ولی شاید هم کدگذاری مارتین باشه و دست دنریس هیچ وقت به تخت نرسه!!
شخصا هم فکر میکنم مارتین حالا حالاها با تیریون کار داره و براش برنامه داره که شاید تخت هم شاملش بشه!

SaRaL
06-10-2013, 02:50 AM
فکر کنم هیچ کدوم اینا شاه نشن. هی داره به شخصیت های داستان اضافه میشه. یهو دیدی یه شخصیت جدید اومد و شاه شد. ولی از بین شخصیت های فعلی فکر می کنم جان اسنو بتونه شاه باشه. در مورد آریا و برن اینجوری که داره پیش میره فکر نکنم خیلی شخصیتشون قوی بشه که در حد شاه روش مانور بده نویسنده. البته خب همش حدسه. مارتین نشون داده اصلا قابل پیش بینی نیست.

eli99
06-10-2013, 03:08 AM
دنریس از هر لحاظ شایستگیش رو داره! اما یه نکته...
اون قسمت از فصل دو که دنریس میره تو خونه اون جادوگره، یه در رو باز میکنه درسته؟ پشت اون در چیه؟ تالار اصلی کینگز لندینگ که به تخت منتهی میشه، دنریس آروم آروم قدم بر میداره و دور و برش رو برانداز میکنه! میاد جلو پیش تخت، میبینه همه جا برف و کورانه؛ به بالا سرش نگاه میکنه میبینه تالار سقف نداره... برف و سرمایی که تالار و تخت خالی رو فرا گرفته اصلا موضوع بحث نیست. من توجهتون رو به اونجا جلب میکنم که دستش رو نزدیک میبره تا تخت رو لمس کنه اما قبل از اینکه بتونه لمسش کنه صدای بچه اش رو میشنوه و میره از تالار بیرون که اونجا هم دروگو و بچه اش رو میبینه. حالا این ها همه ممکنه توهماتی بیش نباشه از اونجا که توی خونه اون جادوگره بوده و ممکنه جادو بوده باشه، ولی شاید هم کدگذاری مارتین باشه و دست دنریس هیچ وقت به تخت نرسه!!
شخصا هم فکر میکنم مارتین حالا حالاها با تیریون کار داره و براش برنامه داره که شاید تخت هم شاملش بشه!
اون فقط جادوی جادوگرهای خانه ی نامیراها بود!اگه یادتون باشه دنریس رفته بود اونجا اژدهاهاش رو پس بگیره و باید فقط روی اونا تمرکز میکرد،من فکر میکنم جادوگرها با نشون دادن رویاهاش میخواستن یه جورایی هم امتحانش کنن هم بازیش بدن...میخواستن ببینن چقدر به اژدهاهاش اهمیت میده و آیا اسیر آرزوهاش میشه یا نه!که دنریس از همشون میگذره و در نهایت به اژدهاهاش میرسه!

منم فکر میکنم اینن دنریس باشه که در نهایت تخت رو تصاحب میکنه،هر چی باشه وارث به حق هم هست چون تارگرینها بودن که هفت پادشاهی رو با هم متحد کردن و هفت اقلیم رو به وجود آوردن!در ضمن اژدها هم که داره مثل جدش اگان!درسته که به هیچ وجه نمیشه مارتین رو پیش بینی کردذ و انتظار داشت که فلان اتفاق حتما بیافته...ولی من هنوزم حدس میزنم این دنی باشه که در نهایت به تخت بشینه!
در مورد تیریون هم با اینکه خودم خیلی دوسش ذارم ولی فکر نمیکنم مناسب پادشاهی باشه،بیشتر مناسب اینه که روی صندلی عقب بشینه و به شاه بگه که چیکار کنه!فکر میکنم این بیشتر با شخصیتش جور در میاد.

sam09ft
06-10-2013, 11:27 AM
از الان فکرش رو بکنید اون قسمت های اخر که یکی میخواد شاه بشه وای خدا چه شود
مثل فوتبال میمونه طرفدار های چند تا تیم ناراحت و یکی اول میشه البته اگه اعتلاف نکنن :Smiley36:

Rezaraki
06-10-2013, 02:53 PM
به نظرم این دنریس با اینکه خیلی گنده میشه ولی اصلا به پادشاهی نمیرسه! چون این طوری داره قوی نشونش میده حتما اون آخرا یکی حالشو میگیره!
چرا تو گزینه ها استنیس و اون یارو یاغیه شمال دیوار نیستش!؟؟ یا حتی اون یارو های اتحاد برادری!! این خدای خورشید خیلی شاخه لا مصب!

Hmv-
06-10-2013, 02:59 PM
کارکتر ها محبوبم جان با تیریونِ ولی دوست دارم جان بشینه ... :Smiley17:

Barkeep
06-10-2013, 08:08 PM
دوستان، این افراد از طرف TvGuide به عنوان نامزد برای تخت آهنین انتخاب شدن.
استنیس و منس ریدر جزو اینها نبودند.

ninjamm
06-11-2013, 05:39 AM
ای کاش هیچوقت Game Of Thrones رو نمیدیدم اون از گردن زدن ادارد استارک اون از زجر کشیدن دختر هاش و اینم از راب
ای کاش برن یا اریا رو تو فصل بعدی نکشن !!

Chandler Bing
06-11-2013, 02:15 PM
یعنی عکس ند داغونم کرد:Smiley18: یه ادم تو کل وستروس بود همین یه نفر بود.
من اول امیدم به استنیسه. حق پادشاهی داره و پادشاه بر حقه! و اینکه استیل پادشاهی هم داره. شاید قدرت کافی و ارتشی نداشته باشه اما زرنگه.
دومین امیدم به بانو دنریسه که یه ارتش عظیم داره و سه تا اژدها که البته تا بزرگ نشن نمیتونه حمله کنه. تو یکی از قسمت های گیم استنیس به شواله ی پیاز میگه ریگان تارگرین ارتشی کوچیکی داشت اما با سه تا اژدهاش تونست کل وستروس رو بگیره. شانس دنریس زیاده اما تا اون موقع استنیس تاج و تخت رو برای خودش کرده

AR!@N
06-11-2013, 02:17 PM
Victarion Greyjoy Or Stannis Bratheon

Ryan Tedder
06-11-2013, 02:29 PM
میتونم به طور 100% الان بگم که کسی که روی تخت میشینه در آخر "اریا استارک" ـه ...
"شمالی ها هیچقوت فراموش نمیکنن!".

Chandler Bing
06-11-2013, 02:33 PM
Victarion Greyjoy Or Stannis Bratheon

یا یه چیزی میدونی که ما نمیدونیم یا...
گریجوی چی داره؟ ارتش داره؟ قدرت داره؟ سیاست داره؟ استراتژی داره؟ یه چندتا صخره رو وسط دریا صاحبه. اصن درک نمیکنم چرا قاطی بازی شاهان کردنش. اصن ادعایی نکرده تا حالا

Ryan Tedder
06-11-2013, 02:36 PM
یا یه چیزی میدونی که ما نمیدونیم یا...
گریجوی چی داره؟ ارتش داره؟ قدرت داره؟ سیاست داره؟ استراتژی داره؟ یه چندتا صخره رو وسط دریا صاحبه. اصن درک نمیکنم چرا قاطی بازی شاهان کردنش. اصن ادعایی نکرده تا حالا

داری عین رمزی حرف میزنی :)))
بشین ببین فصل بعد ببین خواهر تیون چه کار که نمیکنه :Smiley36:
فصل بعدی این دختره POV ـه .

Chandler Bing
06-11-2013, 02:42 PM
داری عین رمزی حرف میزنی )
بشین ببین فصل بعد ببین خواهر تیون چه کار که نمیکنه
فصل بعدی این دختره POV ـه .

این گزینه مثل برن و اریا و جان اسنو میمونه. وقتی ارتشی نداره و 10سالت هم هست (برن و اریا) چطوره قرار شاه بشی؟ احمقانه است. جان اسنو حرو.مزا.ده است، هیچ وقت شاه نمیشه. دختر گریجوری هم هرچی باشه در برابر یه لشکر نمیتونه وایسه. دیدی که گفت 50 نفر رو برمیدارم میرم داداشم رو میارم. همین.

خودت هم بذار جای من که تا اخر فصل سوم دیدم! از کتاب های بعدی مایه نذار جوون

AmiR RezA
06-11-2013, 02:44 PM
دقیقا نمیتونم بگم چه کسی بر تخت پادشاهی میشینه ولی میتونم بگم کسی میشینه که هیچ کسی انتظارشو نداره .

pooya
06-11-2013, 03:06 PM
دوستان، این افراد از طرف TvGuide به عنوان نامزد برای تخت آهنین انتخاب شدن.
استنیس و منس ریدر جزو اینها نبودند.

TvGuide غلط کرده :Smiley36:
پادشاه اصلی استنیس ـه واقعا استایل باحالی داره ، دیالوگ هاش هم با این که خیلی کم هستن ولی واقعا باهاشون حال میکنم . نبرد بلک واتر رو به یاد بیارین تنها مرد عمل این هفت اقلبم استنیس ـه.

حالا با توجه با این گزینه هایی که اینجا نوشته محتمل ترینش همون کلیسیه ، آریا و برن هم بچه ان و هم اینکه ارتشی ندارن ، ایمپ هم حتی بین خود لنیستر ها جایگاه بالائی نداره ، جان اسنو هم مادرش مشخص نیست و هم اینکه اون هم ارتشی نداره .

Barkeep
06-11-2013, 03:11 PM
ما ایرانیا کی کتاب خون شدیم من نمیدونم :Smiley36:!

آریا شانس خوبی داره اما خیلی بچه ـست. کی میدونه تا بزرگ بشه چی میشه.
استارک ها فعلاً باید خودشونو تقویت کنن و صبر کنن. ریکون باید بزرگ شه و اون بیفته دنبال لنیسترها.
برن هم که فلج ـه همون بهتر که با هودور (:Smiley14:) و رفقاش دنبال علم و دانش باشه.

جان اسنو هم که اصلاً بهش نمیاد شاه بشه. سـیاسـت این کار رو نداره. به عنوان لیدرِ Kingsguard خوب از آب در میاد. من یادم میاد که کسی از Night's Watch نمیتونه برگرده به زندگی قبلیش. درسته؟

تیریون هم آدم باشرفی ـه و هم متعادله. اون شاه خوبی میشه. اما یه لنیستره! پس نباید شاه بشه :Smiley104:.

رأی ما، میسا :Smiley36:.

AR!@N
06-11-2013, 05:29 PM
بسم الله رحمن رحیم . سوال غلطه :)) 2تا اسم گفتم چه ربطی به فصل های بعدی داره؟ مشکل داری پست و پاک کن
اینا که 2تاش زن ان نمی تونن شاه بشن . یکیش که فلجه نباشه هم قدرتی نداره . جان اسنو هم که به نگهبانان شب پیوسته و نمی تونه لرد هم بشه چه برسه شاه . تیریون هم که کونولس کسی آدم حسابش نمی کنه . چی می خوای بگم؟؟؟؟

S@eeƉ
06-12-2013, 02:58 PM
اول استنیس باید شاهه بشه و روی تخت آهنین بشینه و شوالیه ی پیاز ( اسمش یادم نیست ) هم باید دستش بشه واقعا این دو تا استایل حکومت رو دارن و استنیس هم مثل جعفر نیست که خودش نجنگه و جنگیدن رو به دست سربازاش بزاره توی جنگ بلک واتر خودش اولین نفر از دیوار بالا رفت :Smiley35::Smiley35:

ولی حالا چون استنیس نیست بانو ( Khalisi , Mother of dragon , storm born ) هم خوبه چون اژدها داره و ارتش پاکان رو رهبری می کنه ولی تاییون لنستر به نظر من بهترین گذینه هست کسی که با سیاست کار ها رو جلو می بره و پول دار ترین هم هست و ۵۰۰۰۰ نفر هم ارتش داره :Smiley10::Smiley10: و .... پس بهترین گزینه هست

Possessed
06-14-2013, 11:23 AM
پس من هم به دنریس رأی میدم.

چون ارتش بزرگی جمع کرده و برای خودش افسانه ای شده! خیلی ها دارن فرمانبردارش میشن, شاید با این کار بتونه تایوین و کلاً لنیسترها رو از بین ببره.
لنیسترها هم بدون کمک تایرل ها نتونستن اون جنگ بلک واتر رو هم پیروز بشن! پس شاید اونقدرها هم خاندان قوی ای نباشن بعد از بلاهایی که گرگ جوان (راب) سرشون آورده بود تو جنگهاش.

اما از نظر من، این استنیس هست که لیاقت پادشاهی رو داره. چون شجاعتشو تو جنگ بلک واتر نشون داد و سـیاست هایی که برای کارهاش در نظر میگیره همه عالیه.

علاوه بر اون قیافه و هیکلش به پادشاهی میخوره :Smiley35:.

yasdvb2
06-14-2013, 01:13 PM
از همون فصل اول از دنریس خوشم میمومد.
امیدوارم اون روی تخت بشینه. خیلی باهوشه و میدونه چطور روی بقیه تاثیر بذاره.
کارش درسته

ahmady45
06-14-2013, 01:44 PM
به نظر من اینکه اینقد دارن روی دنریس مانور میدن و قوی نشون میدنش....یه شکست بد در انتظارشه!
به نظر من جان اسنو با سخت بودن کارش و اتفاقاتی که براش میوفته..... ولی بازم به پادشاهی هفت اقلیم میرسه...

DixoN
06-14-2013, 10:50 PM
سوالتون غلطه، باید بپرسید:
"دوست دارید" چه کسی بر تخت بنشیند؟

چون الان کسی که "باید" پادشاه باشه استنیس براتیونه که برادر ِرابرت ِمرحوم هست :Smiley69: و خدای نور حسابی هواشو داره:Smiley36:

من که به jon رای دادم:Smiley17:

http://picoup.ir/images/46143985917864030716.jpg
حسابی خاطرات lord of the rings رو زنده کرد، با اون مدل سَم گفتنش

bbas
06-15-2013, 10:19 AM
پادشاهي فقط لايق يه استاركه اونا هميشه مورد ظلم واقع شدن پس اول انتقام مد نظرشونه بعدشم حكومت
چه كساني از استارك قرباني شدن اما دستشان هيچ كجا بند نشد
درود بر ند استارك
البته اون خانوم (كاليسي) گل هم حقشه ميذارم نفر دوم

MILANO
06-22-2013, 10:22 AM
به نظر من دنريس تارگرين بايد با جان اسنو ائتلاف تشكيل بده! اينجوري بردشون حتمي ـه! و جان اسنو ميتونه آريا و برن رو هم بياره پيش خودش! بنده خدا ها خيلي بهشون ظلم شده!
ميمونه تريون كه دوسش دارم! اگه بتونه تعصبات خانوادگيش رو كنار بذاره و بياد معاون و مشاور دنريس و جان اسنو بشه خيلي خوب ميشه.
همه پيش به سوي نبرد با واكرز!

Moh3eN
07-05-2013, 01:50 PM
.
مائم در بین صدای تیک تیکِ دوربینِ عکاس‌ها رای خود رو به صندوق انداحتیم...:Smiley36:.

دنریس تارگرین با این وضعی که داره قدرت جمع میکنه و عوامل سریال میبرنش بالا، باید منتظر باشیم با کله بکوبنش زمین احتمالا. والا....:Smiley15:.

رای من "تیریون لنیستر" هست. درسته لنیستره ولی عمقی که فکر کنید میبینید آدم حسابیه و جزو لنیسترا محسوب نمیشه...!
شاید بین خواص محبوبیت نداشته باشه ولی بین عوام و مردمش خواهد داشت.

-----------------------------

ضمنا دوستانی که استنیس رو بخاطر برادرش، رابرت محق میدونن، احیانا دنریس بخاطر آریس تارگرین پادشاه بر حق نیس ؟

ADOLOVSKY
07-05-2013, 04:43 PM
به شخصه دوست دارم دنریس به تخت بشینه ، آدمیه که به فکر مظلومینه ، عدالت گستریه واسه خودش
ارتشش هم که روز به روز داره بزرگ تر میشه و 200 هزارتا بی فکر هم که داره و 3 تا اژدها و دیگه چی میخواد.
بچه های استارک همون بتونن وینترفل رو نگه دارن باید کلاشونو بندازن هوا...حالا که نه مامان هست نه راب کارشون سخته.
اما کسی که واقعا شبیه پادشاهاست همون پدر لنیستر هاست (اسم ها یادم نمیمونن)
به دنریس رای دادم

Barney Stinson
08-03-2013, 04:24 PM
به نظر من جان اسنو انتقام استارک ها و مخصوصا پدرش رو از لنیسترها میگیره و به تخت میشینه:Smiley104:

باشد که رستگار شوید :Smiley36:

S@eeƉ
08-03-2013, 07:19 PM
به نظر من جان اسنو انتقام استارک ها و مخصوصا پدرش رو از لنیسترها میگیره و به تخت میشینه

باشد که رستگار شوید

نه اینکار رو نمی کنه به خاطر قسم , نه اون قسمی که جلوی درخت خورد اون قسمی که دوستاش دورتادورش خوردن (قسمت 10 از فصل 1 )

Barney Stinson
08-03-2013, 10:17 PM
نه اینکار رو نمی کنه به خاطر قسم , نه اون قسمی که جلوی درخت خورد اون قسمی که دوستاش دورتادورش خوردن (قسمت 10 از فصل 1 )

آره ولی اون موقع که فهمید ند استارک مرده سریع میخواست خودشو به راب برسونه که رفیقاش مانعش شدن،حالا وقتی بفهمه راب و نامادریش هم کشته شدن شاید یه حرکتی بزنه .

البته مطمئنا راجع به وایت واکرها بازم تو سریال اتفاقاتی رو شاهد خواهیم بود و به یکی از موضوعات مهم سریال تبدیل میشن که احتمال داره جان روی قسمش بمونه و با وایت واکرها بجنگه

Admini3trator
08-03-2013, 10:40 PM
من از همین تریبیون رئیس جمهور سابقو واسه نشستن بر تخت پیشنهاد میدم و کاندیدا میکنم ! باشد تا وستروس هم به سرنوشت ایران دچار شود :Smiley17::Smiley36:

Possessed
08-03-2013, 11:19 PM
کاش دوستان اون مطالبی که یک واقعه مهم رو اسپویل میکنه، داخل اسپویلر بگذارن.
شاید کسی پست اول رو با دقت نخونده که "این نوشته دارای اسپویلر تا قسمت نهم فصل سوم می باشد."

sila
08-04-2013, 01:34 AM
فکر کنم یا اریا میشینه یا کلیشی

Mani Vampire
10-07-2013, 12:58 PM
سلامی به گرمای تنم، گر گرفته پیرهنم :Smiley17:
دوستان من صحبت‌هام پر اسپویلره پس اگه نمی‌خواید واسه‌تون اسپویل بشه نخونید !
خب از اونجایی که مشاهده کردید، کتلین و راب سلاخی شدن، فکر می‌کنم سرِ راب رو بریدن و گذاشتن روی بدن گرگ، زیاد چیزی معلوم نبود، امّا کتلین استارک می‌مونه و یه گلوی بریده شده، خونواده‌ی فری، جسد کتلین رو به داخل رودخونه می‌اندازن و بعد انجمن برادری اون رو پیدا می‌کنه و کتلین بدون روح زنده میشه و جای زخمش برای همیشه می‌مونه، نیمی از موهاش سفید و نیمی قهوه‌ای میشه، لقبش هم تبدیل به "بانوی سنگدل" میشه، میشه گفت شانسش نسبت به پسرش خیلی بیشتره، کاراستارک‌ها رو برمی‌گردونه و به جنگی سخت با فری‌ها و لنیسترها میره !
از اونجایی که دیدید توی فصل سوّم برن استارک داخل ذهن و جسم هودور رفت، اون این قابلیت‌ها رو داره که انسان‌ها رو و وایت‌واکرها رو کنترل کنه، برن کسیه که با کالیسی متّحد میشه، پس کالیسی امکان نشستن بر تختِ آهنینش بیش از پیش میشه !
تیریون و بانو اولنا کسایی هستند که توطئه‌ی قتل جافری رو ترتیب میدن، پس صددرصد شاه زودهنگامی که بعد از جافری روی تختِ آهنین میشینه تامنه !
استنیس همونطور که مشاهده کردید توی فصل دوّم توسّط بانوی موشرابی :)) بهش گفته شد که تو یه روزی پادشاه خواهی شد، به همه‌کست خیانت خواهی کرد حتّی کسانی که برات عزیزترینند، ما که تا به اینجای داستان قدرتِ خدای نور رو دیدیم، پس اگر این حرفها دروغی بیش از سمتِ ایشون نباشه استنیس صددرصد پادشاهِ وستروسه !
جان اسنو هم کلّاً کسیه که دنبال پادشاهی و اینجور چیزا نیست، پس جان دو دستی دیوار رو می‌چسبه و اگرم شاه بشه، میشه شاه شمال، دیوار، و شمال دیوار
در آخر هم بنده شاه میشم، میگین نه نگاه کنید، هیچی از مارتین بعید نیست :Smiley14:

mas5oud281
10-07-2013, 06:49 PM
تیریون لنیستر (با بازیِ پیتر دینکلج)

nemsis
10-22-2013, 12:23 AM
سلام

من کلا با این برادر عزیزمون جان اسنو حال میکنم

بچه مظلوم سرش تو لاک خودشه:Smiley35:

و از اونجایی که مارتین خیلی نبردتش بالا(چون متاسفانه هر بنی بشری به یک جایی رسیده تو این فیلم فصل بعد رسما با مغز اومده پایین)

بنابراین احتمال سقوط آزادش کمتره.

طفلی مادرشم که معلوم نیست یک وقت عاقبت به خیر شد:Smiley14:

arya17
10-22-2013, 01:38 AM
من که هیچ نظری ندارم الکیم خودمو عضیت نمیکنم خیلی خوشم از راب میومد ولی یهو نویسنده زد کشتش :Smiley10:

Julie
01-31-2014, 02:32 AM
گفتن اینکه جان اسنو قطعا شاه نمیشه خیلی آسونه و اینکه تیریون هم باید پشت پادشاه باشه تا خود پادشاه
از طرفی جنگ بین لنیستر ها و استارک ها راه حلی جز به قدرت رسیدن آریا نداره بران استارک هم وضعیت مشابهی داره پس کالیسی گزینه مناسب تریه ولی با خاطراتی که من از اپیزود نه فصل سه دارم احتمالا همون تیریون پادشاه بشه

orojlo
08-02-2014, 07:37 PM
آقا این حرف من اسپویل نیست دیگه همه فصل اول رو دیدی همون موقع که سر آقا ند استارک رو زدن من بی خیال همه شدم :Smiley96:
داشتم در مورد سریال سرچ میکردم این پوستر رو دیدم :

http://realotakugamer.com/wp-content/uploads/2011/12/got-ned-poster.jpg
روزگار غریبست نازنین ... من الان فقط منتظرم ببینم سر شمال چی میاد به بقیه کاری ندارم البته مانی یه اسپویلی کرد من یه کم امیدوار شدم ولی خب به هر حال به این که کی شاه میشه فکر نمیکنم :Smiley14:

samansh
08-02-2014, 07:57 PM
به نظر من حق مسلم کالیسیه
تنها کسی که جربزه و توانایی شکست دادن همه رو داره
بعد از اون هم جان اسنو بشتر به خاطر اینکه شخصیت مورد علاقه ی خودمه:Smiley17:

WALKING DE4D
08-02-2014, 08:42 PM
از اونجایی که هر اتفاقی تو سریال ممکنه بیوفته من میگم شاید اصلا برن پادشاه بشه :)))

om3ga
08-02-2014, 09:42 PM
از اونجایی که اتفاقای کتاب برگرفته از دنیای واقعیه ، این داستان لنیسترها و استارک ها برگرفته از جنگ بین 2خانواده اشرافی انگلیسی "لنکستر" و "یورکِ" ، که در آخر هنری تیودور از لنکستر ، ریچارد سوم از یورک رو شکست میده و لنکسترها تاجگزاری میکنن.
هنری هم با الیزابت یورک ازدواج میکنه و 2خانواده متحد میشن!!!
با این حساب یکی از لنیسترا بر تخت میشینه :-؟
فک کنم جمله آخری که مارتین هم گفته آخرین جمله از آخرین کتاب ِ : "به خوبی و خوشی در کنار یکدیگر زندگی کردن..." دلیلش همینه که متحد میشن همه :Smiley39:

Matin VT
08-02-2014, 10:02 PM
مسلما حق استنیسه چون برادر خونیه رابرته.
ولی من خودم دوست دارم کالیسی تاج و تخت رو ببره

DARK BOY
08-02-2014, 10:33 PM
صدرصد تریون تو کل سریال هیچ اشتباهی ازش ندیدم
بدلیل اینکه
دنریس در فصل 1 اگر به جادوگره اعتماد نمیکرد شوهر و بچشو ا دست نمیداد همینطور در بعضی لشگرکشی ها بعد از حمله بعضی مردم ازش راضی نیستن همینطور درباره اژدهاشم اشتباه میکرد نشون میده که هنوز تجربه نداره

جان اسنو در فصل 3 اگر به جای اینکه در دیوار بمونه و به حرف سم گوش نمیکرد پیش برادرش راب بود شاید الان راب زنده بود همینطور اعتماد به ایگریت

اریا هم در فصل 4 کمک نکردن به داگ و همینطور سرخود وارد کشتی شد در حال که از نظرمن هنوز نمیتونه از خودش مراقبت کنه

برن درفصل 1 اگر به جای اینکه از دیوار قلعه بالا نمیرفت و فضولی جیمی رو نمیکرد الان پاش سالم بود همینطور درفصل 4 اگر به جای اینکه به شمال بره خودشو به جان اسنو نشون داده بود الان رفیقش زنده بود

البته تریون هم یکی از اشتباهاتشم این بود که به شی علاقه و اعتماد پیداکرد ولی با این در کل سریال همیشه نظراتش و صحبت هاش همیشه عاقلانه بوده نشون داد بدرد پادشاهی میخوره

Vic Mackey
08-02-2014, 10:59 PM
از اونجایی که اتفاقای کتاب برگرفته از دنیای واقعیه ، این داستان لنیسترها و استارک ها برگرفته از جنگ بین 2خانواده اشرافی انگلیسی "لنکستر" و "یورکِ" ، که در آخر هنری تیودور از لنکستر ، ریچارد سوم از یورک رو شکست میده و لنکسترها تاجگزاری میکنن.
هنری هم با الیزابت یورک ازدواج میکنه و 2خانواده متحد میشن!!!
با این حساب یکی از لنیسترا بر تخت میشینه :-؟
فک کنم جمله آخری که مارتین هم گفته آخرین جمله از آخرین کتاب ِ : "به خوبی و خوشی در کنار یکدیگر زندگی کردن..." دلیلش همینه که متحد میشن همه :Smiley39:
دیگه نیازی به دیدن سریال نیست انقدر توضیحات شما کامل بود :Smiley104:
به نظرم تیریون میتونه باشه کالیسی که درگیر حکومت خارج وستروسه

om3ga
08-02-2014, 11:59 PM
دیگه نیازی به دیدن سریال نیست انقدر توضیحات شما کامل بود :Smiley104:
به نظرم تیریون میتونه باشه کالیسی که درگیر حکومت خارج وستروسه

خب خودِ مارتین گفته که بر اساس اتفاقای دنیای واقعیه!!! ولی خب شاید فقط الهام گرفته ازشون، "دقیقا" شاید اینجوری نیست!!!
مثلا دیوار شمال برگرفته از دیوار "هادریانِ" که "رومیا" برا مقابله با "کلتیا" ساخته بودن
یا مثلا "گریجویا" برگرفته از وایکینگهان

AR!@N
08-03-2014, 12:35 AM
فک کنم جمله آخری که مارتین هم گفته آخرین جمله از آخرین کتاب ِ : "به خوبی و خوشی در کنار یکدیگر زندگی کردن..." دلیلش همینه که متحد میشن همه
بعید میدونم پایان خوشی داشته باشه خود جرج گفته: end would be a cloud of dust or snow being driven by the wind across a vast graveyard full of tombstones
یادم نیست کجا گفته این رو ولی توی Trivia ـه IMDB هستش.

vapid
09-06-2014, 09:30 PM
پس لرد بیلیش و سر وایرس کجاهستند توی رای گیری تون؟؟
این دو نفر از محبوب ترین شخصیت های من هستن.

caviya
09-07-2014, 12:16 AM
اصلا تخت پادشاهی باقی نخواهد ماند که کسی بر رویش بنیشیند
در جنگ بین خدای آتش و اربابان یخ قلمرویی برای فرمانروایی نمی ماند

nasim777
12-30-2014, 10:37 PM
عاقا به نظر من یا هیچکدوم رو تخت نمی شینن یا همگی با هم حکومت میکنن :Smiley35:

بیراه نمیگم:Smiley104:
هیچ بعید نیست یه شخص دیگه روی تخت بشینه که به حق هم نباشه البته استنیس نه چون به نظر من یه شخصیت فرعیه و شخصیت اصلی نیست:Smiley15:

بعید هم نیست همگی با هم حکومت کنند همشون یه جوراییی با هم فامیلن خو :Smiley10:
استارک ها که یه خانوادن جان هم داداششونه :Smiley13:
دنریس هم عمه جان میشه:Smiley17:
تیریون هم شوهر سانساست:Smiley14:

یه خانوادن با هم حکومت کنن بره انقد دقمون دادن:Smiley36:

یه حسی به من میگه جان میشه پادشاه اون طرف دیوار
استارک ها هم شمال رو دارن
تیریون هم یمره کسترلی راک
هفت اقلیم هم مال دنریس میشه

لرد بیلیش را هم خود سانسا می کشه برا انتقام از خون پدرش - با پنبه سرشو میبره

SMahmoud
12-30-2014, 10:56 PM
اصلا پادشاهی مال برن هستش.هیچ کس بیشتر از اون لیاقت نداره.در اصل هم باید به اون برسه پادشاهی.و به احتمال زیاد هم بهش میرسه/
بعد از اون من دوست دارم تریون شه.تو کل سریال از همه باهوش تره
فقط هرکی میشه دنریس نشه.خیلی مغروره اصلا ازش خوشم نمیاد