PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : True Blood | بحث اپیزودیک | فصل ششم، قسمت سوم

Chandler Bing
07-02-2013, 02:27 PM
http://picoup.ir/images/83956888851210549500.jpg

Season 6 , Episode 3 , You are No Good
فصل ششم , قسمت سوم, ارزشی نداری!

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2677194/?ref_=tt_ep_nx)

خلاصه ی داستان : اریک دختر فرماندار را میدزدد تا اطلاعاتی درباره ی ازمایش های فرماندار پیدا کند. بیل به دنبال راهی برای راه رفتن زیر خورشید است و نایل و سوکی و جیسون همچنان به دنبال شکار وارلو. سم هم دنبال راهی برای پس گرفتن اما از دست گرگ ها هست...

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=41605)

sajad44
07-02-2013, 02:55 PM
اریک به دنبال راهی برای راه رفتن زیر خورشید است

بیل به دنبال راه رفتن زیر خورشید:Smiley35:
کلا با همه ی قسمت های True Blood حال میکنم..
به نظرم وارلو باید کاملا وارد داستان بشه و کسی هم به جز بیل نمیتونه جلوش رو بگیره..و راضی شدن بیل هم بستگی به این داره که سوکی بهش خون بده..بیل هم عجب شخصیتی پیدا کرده امیدوارم تا اخر همینجوری بمونه
اخر داستان بیل یه عروسک دید و یه نقشه اومد تو ذهنش ..من نفهمیدم چی شد:Smiley10:

Chandler Bing
07-02-2013, 03:05 PM
بیل به دنبال راه رفتن زیر خورشید
درست شد.:Smiley36:

بیل دنبال راه رفتن زیر خورشیده. جس رو برای این فرستاد پیش اون پروفسوره چون بهش لازم داره. ظاهرا اون کسیه که ترو بلاد رو سنتز کرده، نقشه بیل اینه. خون پری ها رو سنتز کنه! اینجوری هر خون اشامی که ازش مصرف کنه میتونه تو روز راه بره. حالا سوکی جواب نه داد (که اگه بیل براش توضیح میداد احتمالا میداد خونو) و وقتی فهمید که اندی بچه داره (عروسک رو دید) و احتمالا میدونه که پری هستن، میخواد بره سراغ اونا و از خون اونا استفاده کنه. نقشه اینه.
این قسمت خیلی خوب بود، منم کلا با همه ی قسمت های سریال حال میکنم، چیزی داره که تو هیچ سریال دیگه ای نیست.
اریک جدیدا خیلی جدی شده و همین جذابیتش رو 100 برابر کرده. خیلی حال میکنم باهاش:Smiley36:
فقط قسمت های سوکی خیلی مسخره است! با اینکه نایل خیلی خوبه اما هنوز داستانش راه نیوفتاده!
اینجا چندتا سوال هست. ایا وارلو از بیل قوی تره؟ نایل چی؟ از بیل قوی تره؟ کی لیلیث رو کشته؟ چیجوری؟

طنز سریال هم همچنان عالیه! با اینکه درامه اما خیلی منو میخندونه. مثل سوپرنچرال!
من 9 میدم

Batlaghi
07-03-2013, 10:04 PM
این قسمت هم مسخره تر از قسمت قبل هیچ چیزی نداشت! :Smiley104:
فقط دور خودشون میچرخیدن و پدربزرگه و نوه هاشم گرگم به هوا بازی میکردن:Smiley14:
سوکی که دیگه بلد نیست بازی کنه خیلی رو مخه اگه میخوان برا فصل هفت تمدیدش کنن باید حتما سوکی رو بکشن:Smiley35:
این قضیه پری هم جالبه برا خودش ول میچرخه و حتما قرار معشوقه جدید سوکی باشه، وجود همو تو کله هاشون احساس میکنن:Smiley14:
جنبه کمدیش هم دیگه رفته، چهار فصل اول خیلی اون جنبه جالب تر بود، کلی حال میکردیم.
لافایت رو باید بیشتر بازی بدن یا بلفرها و اون زنش. به جای گروه گرگ ها و این انجمن نمیدونم چی چی.
کلا خیلی داستان معمولی شده، و آخر سریال رو راحت میشه پیش بینی کرد یه تیکه هاییش هم خودشون نشون دادن و زحمت مارو کمتر کردن.
نکته دیگه این فرماندار هست که اصلا یه فرد شرور رو خوب بازی نمی کنه، آدم قحطی بود؟
امتیاز من تا اینجای فصل 6.5 با ارفاق:Smiley69:

Ryan Tedder
07-03-2013, 11:24 PM
اومدم بگم اگر یه ذره جذابیت تو داستان خون آشام ها بود اونم دیگه از بین رفت ؛ بیل که دیگه شورش رو در آورده .
امیدم به اریک ـه ، گرگ ها و این پری ها هم که دیگه !!!!
خدا این فصل رو بخیر بگذ(ز)رونه !

night
07-17-2013, 12:42 PM
تا الان بهترین قسمت این فصل بوده . واقعا داره جذاب میشه . عجب سریال مارک داری شده :Smiley36: