PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Comedy Central | کباب شدن جیمز فرانکو 2013

Barkeep
07-11-2013, 08:30 PM
سخنگوی کمپانی Gucci، کاندیدای مدرک .Ph.D از دانشگاه Yale، و همچنین برنده ی جایزه های مختلف در زمینه ی بازیگری و فیلمسازی، مهمان ماه آگوست برنامه ی Roast از شبکه ی Comedy Central شد.

به نقل از نوشته ی TheWrap.com، "حرفهای زیادی هست که هم میتونه اون رو دست بندازه و هم از اون تجلیل کنه."

"اگه اون آدم موفق تری بود و بیشتر با استعداد بود، گزینه ی بهتری برای کباب کردن به حساب میومد. اما خب... چیکار کنیم دیگه. مجبوریم با همین بسازیم." نقل قولی بود از شوخی های Kent Alterman، رئیس و پایه گذار برنامه ی Roast.

این برنامه در ماه آگوست ضبط خواهد شد و در روز کارگر (اولین دوشنبه در ماه سپتامبر) پخش خواهد شد.

فرانکو در حال حاضر مشغول فیلمبرداریِ فیلم جدیدش، Good People، به همراه Kate Hudson در لندن به سر میبره. اون همچنین در حال جمع بندیِ فیلم مستند جدیدش به نام Francophrenia، هست که قراره بعد از برنامه ی Roast در شبکه ی Comedy Central پخش بشه.

"من تا اونجایی که یادمه منتظر یه برنامه ی کباب کنی بودم."
-جیمز فرانکو
http://picoup.ir/images/50954939315175343649.jpg

http://picoup.ir/images/22994702892265613902.png
منبع: People.com

Ryan Tedder
07-11-2013, 08:37 PM
احتمالاً بهترین کباب کنی بشه !
خودم خیلی از جیمز خوشم میاد ...
نقطه ظعف زیادی نداره ، احتمالاً برای فیلم Spring Breakers زیاد مسخره اش کنن.
منتظریم زیاد ! :Smiley36:

caviya
07-12-2013, 01:07 AM
آشنایی با Roast که از موهبت های این سایت بود جزء بهترین اتفاقات این تابستونه :Smiley35:
دم همگی از دست اندر کار این برنامه تا معرف در سایت درد نکنه
به نظرم این برنامه به خوب شدن چهره ی اجتماعی کسی که کباب میشه کمک میکنه!
یک جور باعث خالی شدن تنفر خیلی ها میشه
مثلا تنفر از Donald Trump بعد از Roast در امریکا کمتر شد!

Moh3eN
07-12-2013, 08:40 PM
.
ایول، این جیمز فرانکو رو دوست میداریم...
فقط همونجور که رفقا هم گفتن اونچنان حاشیه ی خاصی نداره زندگیش که بخوان با لودر از روش رد شن :)).

روسترا و روست مستر مشخص و اعلام نشدن هنوز ؟
البته همون جف راس باشه، بقیشونو دیگه کاری نداریم :Smiley36:.

NOjAN
07-12-2013, 08:58 PM
نقطه ظعف زیادی نداره ، احتمالاً برای فیلم Spring Breakers زیاد مسخره اش کنن.
آخ گفتی :Smiley36: هم بازیش قشنگ بود و هم مسخره, خوب جا داره اذیتش کنن.
خبر خیلی خوبی بود, با این برنامه های روست خیلی حال می کنم.

Barkeep
07-13-2013, 02:48 AM
روسترا و روست مستر مشخص و اعلام نشدن هنوز ؟
البته همون جف راس باشه، بقیشونو دیگه کاری نداریم .

هنوز اطلاعات موثقی در این باره گفته نشده. اما خب بحثش بین آنتونی جسلنیک و ایمی شومر و در آخر جف راس هست که شاید یکی از اینها میزبان برنامه بشه.

یکی هم به شوخی نوشته که روست مستر باید روحِ ویلیام فالکنر باشه که بیاد بگه جیمز فرانکو همجـنـس باز ـه :Smiley36:.

Moh3eN
07-13-2013, 12:10 PM
.
راستی دیروز یادم رفت بپرسم، روسترا رو خود اونی که روست میشه انتخاب میکنه ؟
چون توی روستای قبلی بعضی جاها روسترا به خود طرف واکنش نشون میدن که مثلا "ممنون که دعوتم کردی" یا "تعجب کردم که چرا من" و...
این قاعده ی خاصی داره یا همینجور عشقیه ؟:Smiley36:
کسی اطلاعی داره ؟

caviya
07-13-2013, 04:38 PM
تو این برنامه نظر کسی که کباب میشه و تهیه کننده و نویسنده (به قول IMDb : نویسنده ی مشاور) تعیین کننده اس
و نظر مثبت همه ی این ها باعث دعوت فردی به این برنامه میشه
مثلا کسایی که پای ثابت هستن مثل جف راس به پیشنهاد تهیه کننده و با قبول کباب شونده دعوت میشن
ولی مایک تایسون با دعوت مستقیم کباب شونده و با چراغ سبز دست اندر کاران حضور پیدا میکنن

یه خبری هم بدم که به مناسبت این ماه و بیکاری بنده بعد از کنکور ارشد قصد ترجمه ی (2005) Roast Of Pamela Anderson رو دارم (بی شک بهترین روست)
ولی چون زیرنویسی ازش موجود نیست باید شنیداری ترجمه بشه و دستی زمان بندی صورت بگیره
و چون بیشتر از 1000 خطه و میخوام توضیح بیشتر جوک هم در اون قرار بگیره یه ذره طول میکشه
سعی میکنم تا انتهای هفته آماده بشه
پروژه ی هفته ی آینده (2011) Roast Of Donald Trump.... پس کسانی که دانلود نکرده اند بشتابند که زیرنویس در راهه!

The.Comedy.Central.Roast.of.Pamela.Anderson
کد:
http://www.uploadbaz.com/hze4yy8wmg7j

The.Comedy.Central.Roast.of.Donald.Trump.HDTV.XviD-FQM
کد:
http://www.uploadscenter.com/q769lzv1y01a/The.Comedy.Central.Roast.of.Donald.Trump.HDTV.XviD-FQM.avi.html

pooya
07-13-2013, 06:00 PM
ظاهرا یه زیرنویس بلغارستانی برای پاملا اندرسون موجوده اگه از نظر زمان بندی هماهنگ باشه فقط میمونه ترجمه که باید به صورت شنیداری انجام بشه ، این نکته هم بگم ترجمه شنیداری واقعا سخته مازاد بر اون سینک دستی دیگه وحشتناکه و رسما میشه گفت از ترجمه هم سخت تره ، این ساب رو امتحان کن اگه مچ بود با توجه به همین ترجمه رو انجام بده .

http://expressleech.com/g771k38pe16f/Comedy_Central_Roast_of_Pamela_Anderson_-_DVD_.XviD_1_.srt.html

NOjAN
08-11-2013, 04:20 AM
برنامه افتاده برای 8ام ماه سپتامبر (کمتر از ۱ ماه دیگه)

مجری برنامه "هم سف روگن" همکار و دوست قدیمی جیمز فرنکو خواهد بود:

http://picoup.ir/images/18939449098873487800.jpg

atena90
09-03-2013, 08:11 PM
دوستان گلم روست جیمز فرانکو انگار دیروز پخش شده-کسی خبر داره؟
لینک دانلود میذارید؟
با تشکر:Smiley17:

Chandler Bing
09-04-2013, 02:51 AM
http://picoup.ir/images/09318757322646608755.jpg

جیمز فرانکو ممکنه مدت زیادی در صنعت سینما نبوده باشه اما مطمئنا ثابت کرد که انتخاب خوبی برای روستِ شبکه ی کمدی سنترال ـه. در روز کارگر بخش اصلی این مراسم سالانه 3.1 میلیون نفر را پای تلویزیون ها کشاند. بهتر هم میشه، روست جیمز فرانکو تمام برنامه ی دوشنبه شب را از دور خارج کرد، من جمله اندر د دوم با 2.2 میلیون بیننده.
امار مطمئنا از سال گذشته که روست رزآن بار پخش شده بهتر است، با 18 درصد افزایش کلی و 88 درصد افزایش در بین بیننده های 18 تا 24 سال.
با حساب تکرارهای برنامه برنامه ی جیمز فرانکو 5.2 میلیون بار دیده شده است.
یکی از دلیل های افزایش تعداد بیننده ها روستر های معروف امسال بود، کسانی مثل، جونا هیل، سث روگن، اندی سامبرگ، عزیز انصاری و البته جف راس که در برنامه حضور داشتند.
به شخصه فکر میکنم این روست بهترین روست بوده، واقعا خندیدم. یکی از دلایلش همین روستر های معروف و دیگری هم شناختی که از جیمز فرانکو و روسترها داریم بود، مثلا روست های قبلی غریبه نبودند.
نمره ی من 10ـه.

اینم چندتا از جک های خوبش:
جف راس: وقتی تارانتینو از جونا هیل دعوت کرد تو فیلم وسترن اسپاگتیش (جنگو) بازی کنه، جونا جواب داد که تا اسپاگتی رو گفتی دل منو بردی!!
فرانکو: واقعا فکر میکنم این تنبیه من برای اجرای اسکار باشه.
عزیز انصاری: جک های مروبط به گ.ی بودن فرانکو امشب زیاد گفته شد. ظاهرا اگه تمیز باشی و خوشتیپ باشی و ادم ارومی باشه، معلومه که خیلی گ.ی ای. پس به خاطر همینه که همه تون اینقدر چاق و کثیف اید؟ فکر میکنید اگه یه کتاب بخونید و یه حموم برید از در و دیوار ... برای خوردن میاد؟
نیک رول: اگه امشب یه لحظه چشم های جیمز کامل باز شد، بدونید که تابستون 6 روز دیرتر تموم میشه.
سارا سیلورمن: فکر نمیکنم جیمز همجنس گرا باشه یا دگرجنس گرا. فقط واقعا نمیتونه چشمش رو باز کنه تا ببینه با کی داره ... میکنه.
روگن: من رو ببین که اینجا وایستادم دارم جک میگم و تو هم نشستی اونجا هیچکاری نمیکنی. احساس میکنم دارم اسکار رو باهات اجرا میکنم.

9353980174
09-04-2013, 08:58 AM
تقریبا هر چی روست بود رو دانلود کردم
ولی این یکی زیاد کیفیت نداشت از لحاظ محتوی
بیشتر با بلاهایی که به سر جونا هیل میاوردن حال کردم
دیگه وقتی جوکهای سارا سیلورمن نسبت به بقیه یه سر و گردن بهتر باشه خودتون تا تهش برید ...
عزیز و راس و سارا خوب بودند
ولی سرگرم کننده بود

تابستون 6 روز دیرتر تموم میشه.
فکر کنم 6 هفته بود، شاید البته من اشتباه میکنم ولی دیگه پاکش کردم، نمیشه بازبینی کرد

مرسی از پیگیری دوستان که پوشش میدید برنامه های محتلف رو، این خودش نقطه تمایز تی وی ورلد ـه

Chandler Bing
09-04-2013, 09:43 AM
ولی این یکی زیاد کیفیت نداشت از لحاظ محتوی
اره خب، اون شوخی ها بدجنسانه و سیاه رو نداشت، این دفعه خیلی سبک تر بود، اما شوخی هاش خیلی قابل فهم تر بود. من که راضی ام.

فکر کنم 6 هفته بود
حق با شماست:
Nick Kroll: "If at any point James fully opens his eyes tonight, there will be six more weeks of summer."

NOjAN
09-05-2013, 01:30 AM
من موفق نشدم ببینم هنوز.. ولی این جوکی که می گن خیلی خفن بوده رو جالبه بدونم معنیش چیه.

If at any point tonight James Franco fully opens his eyes, there will be six more weeks of summer.

قضیه خاصی داره؟

Chandler Bing
09-05-2013, 01:34 AM
من موفق نشدم ببینم هنوز.. ولی این جوکی که می گن خیلی خفن بوده رو جالبه بدونم معنیش چیه.

If at any point tonight James Franco fully opens his eyes, there will be six more weeks of summer.

قضیه خاصی داره؟

به خاطر اینکه وقتی میخنده چشماش بسته میشه:Smiley14:

http://picoup.ir/images/03182982013632553540.jpg

تیکه اخرش هم فکر کنم یعنی اینکه معجزه میشه:Smiley36:

NOjAN
09-05-2013, 01:39 AM
تیکه اخرش هم فکر کنم یعنی اینکه معجزه میشه
این که چشماش خیلی ریزه که آره.. فقط مونده بودم این six more weeks of summer قضیش‌ چیه. گفتم شاید ربطی به spring breakers داشته باشه. مِقسی.

Chandler Bing
09-05-2013, 01:44 AM
فقط مونده بودم این six more weeks of summer قضیش‌ چیه. گفتم شاید ربطی به spring breakers داشته باشه. مِقسی.

این حدس خودم بود، کسی تئوری دیگه ای داره به ما هم بگه
ایشالا زیرنویس انگلیسیش هم بیاد ترجمه میکنیم با بچه ها:Smiley69: کار فرهنگی یعنی این دیگه، پروژه های مظلوم:Smiley36:

justUnited
09-05-2013, 02:11 AM
خیلی خوب بود کلی خندیدم .همه تقریبا خوب بودند به جز خود فرانکو کلا وقتی حرف میزنه فضا منجمد میشه . بدترین شوخی هم با مادربزرگش شد بنده خدا گناه کرده یکم بیشتر عمر کرده :Smiley36:
اون قضیه 6 هفته هم فکر کنم کنایه به این (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B1%D9%88%D8%B2_%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AF% D9%87%D8%A7%DA%AF) قضیه بوده البته با تغییر زمستون به تابستون

slimshady
09-05-2013, 10:41 AM
یادش بخیر قبلنا بچه ها یه لینک دانلود هم میذاشتن
هاه پیر شدیم تو این سایت:Smiley36:

KOOROSH
09-05-2013, 04:31 PM
به شخصه فکر میکردم کسایی که حاشیه های دنده سنگین مثه چارلی شین یا پاملا اندرسون دارن بیان بشینن رو صندلی ولی جیمز فرانکو که زیاد حاشیه نداشت . ولی با تفاسیر دوستان باید خیلی روست خفنی باشه حتما میزارمش تو لیست

پ.ن : یه روز بشه یه چورن استار بشونن رو صندلی واقعا باید بترکونه از خنده .الکسیس.ت:Smiley14:

NOjAN
09-06-2013, 09:02 PM
خیلی قشنگ بود. جف راس مثل همیشه خنده دار بود تیکه هاش. خفن تر از همه هم اندی سنبرگ :Smiley14: بی شرف چه ایده ی جالبی داشت برای این روست.

ولی خب در مقایسه با 7-8 تا روستی که دیدم می تونم بگم باز هم روست چارلی شین از همشون قشنگ تر بوده تا الان. مرسی بچه ها بابت لینک دانلود و اطلاع رسانی :Smiley17:

Filmer
09-09-2013, 04:00 PM
من به جز این فقط روست چارلی شین رو از بین روست ها دیدم ولی اینم خیلی خوب بود و چسبید (:
جف راس حرف نداشت، شوخی که با مادربزرگ خیلی سنگین بود که یهو توی کل سالن جو سنگین شد :d ولی باحالیش اونجا بود که آخرش رفت ازش عذرخواهی کرد و گفت ممنون که اینقدر با جنبه بودی و دستشم ماچ کرد :d
سث روگن هم خوب بود و اون دوستی و همکاری قدیمی که همیشه با جیمز فرانکو داشته باعث شده بود فضا جالب تر بشه و اینم که گفت من میدونم اینجام چون هروقت جیمز یه کاری رو بدون من انجام داده گند زده، باحال بود :d

درکل خیلی خوب بود و راضی بودیم، ممنون از دوستان بابت معرفی (:

caviya
09-13-2013, 10:33 PM
روست جالبی بود
ان شاء الله با زیرنویس هم ببینیم

http://picoup.ir/images/43381405129339642175.jpg

دانلود (http://www.rodfile.com/5lahezjmhbdc)

دیگه بیکار بودن که شاخ و دم نداره!

Amin-K
09-14-2013, 10:59 AM
جف راس :Smiley14: حرف دیگه ای ندارم:Smiley36:

اینم زیرنویس انگلیسی برای کسایی که میخوان با زیرنویس ببینن:Smiley17: Link (http://www.uploadbaz.com/u3ti172ztirz)

colonel_panic
09-14-2013, 04:59 PM
سلام, روست چارلی شین و پاملا اندرسون رو با زیرنویس شما دیدم و خیلیم چسبید, میخوام بدونم اینو هم زیرنویس میکنین؟

gafaneh
01-21-2015, 12:59 AM
از قرار معلوم مراسم بعدی کباب کردن جاستین بیبر هست! اسم خوراک اصلی مشخص شده ولی زمان فیلم برداری و کباب کننده ها و زمان پخش مراسم هنوز مشخص نیست!

“Justin has been asking us for a few years to roast him, and we just kept telling him to go create more source material first. We’re thrilled he listened,” Kent Alterman, President, Content Development & Original Programming, Comedy Central, said in a statement. LOL!

“Finally after all that hard work for my 21st bday it’s happening. Thanks @RyanSeacrest & @ComedyCentral for the announcement. Let’s do it :)” Justin tweeted. “Lol. #BieberRoast”.

این بیبر هم از اونهایی هست که حتی اگر خاطره هم ازش تعریف کنند روست محسوب میشه ! (سوتی متحرک هست و خوراکش گزگ دادن دست این و اونه!) باید برنامه جالبی باشه!

Amin03
01-21-2015, 01:05 AM
از قرار معلوم مراسم بعدی کباب کردن جاستین بیبر هست! اسم خوراک اصلی مشخص شده ولی زمان فیلم برداری و کباب کننده ها و زمان پخش مراسم هنوز مشخص نیست!

.

این بیبر هم از اونهایی هست که حتی اگر خاطره هم ازش تعریف کنند روست محسوب میشه ! (سوتی متحرک هست و خوراکش گزگ دادن دست این و اونه!) باید برنامه جالبی باشه!

یعنی نابودش می‌کنن. چه شود :d

از الان حدسم اینکه بهترین بشه. یکی تاپیک براش بزنه.

amayana
02-11-2016, 09:41 PM
دوستان لطفا ی لینک دانلود ازین برنامه بذارین.گوگلش کردم پبدا نشد.خاهش میکنم اگ کسی میتونه آپلودش کنه یا اگ لینکی ازش داره اینجا بذاره
Comedy Central Roast of James Franco

ممنون

K1_Fa
02-11-2016, 09:49 PM
دوستان لطفا ی لینک دانلود ازین برنامه بذارین.گوگلش کردم پبدا نشد.خاهش میکنم اگ کسی میتونه آپلودش کنه یا اگ لینکی ازش داره اینجا بذاره
Comedy Central Roast of James Franco

ممنون

من ورژن 1 گیگی UNCENSORED رو دارم اگه بخواین براتون آپلود میکنم امشب اگه نه که میتونم تورنتش رو بهتون بدم :Smiley69::Smiley69: