PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Under the Dome | بحث اپیزودیک | فصل اول، اپیزود چهارم

Achillies
07-16-2013, 08:07 PM
http://picoup.ir/images/85823913629048598562.jpg

Season 1, Episode 4, Outbreak
فصل اول, قسمت چهارم, تعقیب شیوع

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2821450/)

خلاصه داستان اين قسمت : یک بیماری در شهر شیوع پیدا کرده...

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=41657&p=121423#post121423) .:sub-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=41540&p=121441#post121441)

A_TWD
07-17-2013, 12:08 AM
این قسمت بالاخره یه چهره ی مثبت از جونیور دیدیم ، جونیور وقتی اون حرفارو میزد من اینجوری بودم :Smiley10: کلا از نظر من اون یه آدم خل و چل بود
به باباش رفته دورو تشریف دارن :Smiley35:
این قسمت خوب بود 9 دادم

hadi2006mi
07-17-2013, 03:12 AM
همین که اخر سریال به نظر دختر نجات پیدا کرد یکم اروم شدم چون واقعن از گیر افتادن دختر تو اون وضعیت حسابی اعصبانی شده بودم معما پیتر هم که حل شد که چرا کشته شده و ولی هنوز به صورت قطره چکان اطلاعات به بیننده تزریق میشه و ریتم سریال به نظر من کند شده و داستانهای حاشیه ای زمان سریال رو میکشه و خط اصلی داستان حلزون وار جلو میره .امیدوارم خط اصلی داستان کشش لازم رو پیدا کنه برای ادامه سریال دیدن من به این قسمت 7 میدم

baggins
07-17-2013, 04:07 AM
قسمت خوبی بود ، فقط در عجبم که این پسره که بازیگرش تو سوپرنچرال و انقلاب بود ، چرا نگران پیدا نبودن خواهرش نبود ؟! درسته که تو خونه مامانش اینا زندگی نمیکنه دختره ، ولی خوب داداشه باید هوای اونو داشته باشه دیگه . فقط تو این قسمت یه سوال از جونیور کرد ، خودشو کشت ، خسته نباشه واقعا :Smiley14:

Corleone
07-17-2013, 10:37 AM
همین که اخر سریال به نظر دختر نجات پیدا کرد یکم اروم شدم
هادی جان اینجاست که اشتباه میکنی، با شخصیتی که هممون از بیگ جیم دیدیم، عمراً بزاره دختره بره، بعد کُل شهر بفهمن پسرش چه آدم دیوونه ایِ. به اینجاش هم فکر کن اگه که بزاره بره، اعتباری که خیلی بهش مینازه تو شهر رو از دست میده یا همون قدرت.

Raylan Givens
07-17-2013, 01:23 PM
هادی جان اینجاست که اشتباه میکنی، با شخصیتی که هممون از بیگ جیم دیدیم، عمراً بزاره دختره بره، بعد کُل شهر بفهمن پسرش چه آدم دیوونه ایِ. به اینجاش هم فکر کن اگه که بزاره بره، اعتباری که خیلی بهش مینازه تو شهر رو از دست میده یا همون قدرت.

موافقم ، جیمی نمیذاره انجی بره از قیافش معلوم بود .

سریال خوب داره پیش میره ولی من انتظارم بالاتر از این بود / جونیور هم که کم داره :Smiley14:

زیرنویس هم عالی بود خسته نباشید :Smiley41:

hadi2006mi
07-17-2013, 01:33 PM
نظرش نسبت به پسرش عوض میشه حتی پدرهای بد ذاتم دوست دارند پسرهاشون ادمهای خوب باشند من که فکر میکنم حالا که فهمیده پسرش چه بازیگر قهاری ،و با توجه به اینکه کشیش گزاشت رفت جیم پسرش درگیر و شریک کارهای خلافش کنه هر چند دیدن دوباره دختره تو زیرزمین واقعن حالمو بد میکنه:)

Mikado
07-17-2013, 01:59 PM
آقا من یه سوالی برام پیش اومده، اونجا لوله کشی آب ـشون وایرلس ـه؟ :d چطوری هنوز آب دارند؟ بعد مواد غذایی هم که چند وقت دیگه تموم میشه، فاضلاب ها هم که پُر میشه، این چه وضعیه؟ چرا آقای کینگ جواب گو نیست؟

جدا از شوخی، من نقدهای زیادی رو خوندم، بیشتر بحث سر اینه که گویا سریال خیلی به رمان وفادار نیست و کار خیلی بهتر می تونسته در بیاد، من که جرئت نکردم به رمان ـش سر بزنم چون اسپویل میشه شدید، ولی خوب می ترسم با اینهمه نقد بدی که نسبت به سریال میشه، کنسل بشه.

من از سریال خوشم اومده، یه مقدار کُند هست، معلوم هم نیست می خواد چی بشه، ولی به شدت سریال رو دنبال می کنم! از همین جا بازم از حامد و محمد عزیز که زیرنویس های خوبشون لذت دیدن سریال رو چند برابر میکنه ممنونم. دستتون درد نکنه رفقا.

sallay12day
12-16-2013, 10:30 PM
این نظر شحصی منه بین گنبد و محلول اب باید دو تا الکترود در داخل شهر باشند که بتونند با بیرون از لایه غشایی گنبد ارتباط برقرار کنند این دو نوع الکترود ها از جنس های نا هم گن هم هستند از نظر علمی واقعا یه فرد باید به یه پختگی رسیده باشه که چنین نکته ظریفی رو به شکل یه نمایشنامه در بیاره شیوع بیماری در شهر که بر اثر نوع بیماری شکل گرفته به شکل کاملا (به نظر من البته) سطحی گرایانه ای جمع شد که رفع شیوع بشه در مورد شخصیت جونیور این ادم از نظر روانشناسی یه سایکوپد واقعی هست این ادم همزمان هم میتونه خوب باشه و هم بد رفتار کنه بیشتر رفتارشم اگه دقت کنید با توجه به زمان هست و توجیه میکنه تمام رفتارشو/ کشیش هم به نظر در قسمت های بعد ممکنه کله پا بشه چون دچار تناقض منفعتی و عرفی شده و اینو توی رفتاراش داره نشون میده کلا این قسمت نتونست بین موضوع اصلی فیلم و رفتار بازیگر ها و حوادث ارتباط مناسب و سیکی برقرار کنه