PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ßreaking ßad ║ و سرانجام... [پیش‌بینیِ شما از پایانِ سریال]

Moh3eN
07-16-2013, 11:03 PM
<tbody>
http://picoup.ir/images/27011312163860694671.jpghttp://picoup.ir/images/80114760033114303484.jpg

<tbody>
http://picoup.ir/images/87887846710520596785.jpg

.
.
کمتر از یک ماه دیگه مونده تا شروع نیم فصلِ پایانیِ این سریال زیبا و مشخص شدنِ سرنوشت شخصیت هایی که مدتِ پنج سال بینندگان و طرفداران پرشمارِ سریال رو همراهِ خودشون کردن...

شخصیت هایی که توی این پنج سال تغییراتِ زیادی کردن. معلمِ شیمی که تبهکاری حرفه ای شد و...
اونا خلاف کردن، آدم کشتن، شیشه پختن و تمام این مدت ما بیننده ها همراهشون بودیم.

اینجا قراره پیش‌بینی هامون از پایانِ سریال و سرنوشت شخصیت ها رو با هم در میون بزاریم...

خب دیگه..، حالا وقت رای دادن‌ـه . میتونید از بین گزینه های نظرسنجی، اونایی رو که بنظرتون محتمل هست رو انتخاب کنید و اگر نظر دیگه ای دارید یا توضیحی هست، همینجا پست کنید...

در آخر به کسانی که بیشترین انتخابِ درست رو داشته باشن، هیچ جایزه ای داده نمیشه :دی.
http://picoup.ir/images/59618657958481445654.jpg
[دلایلی که باید این سریال را دید (http://www.tvworld.info/showthread.php?t=13602&p=39821&viewfull=1#post39821)]
[اخبار و اطلاعاتِ فصلِ پنجم (http://www.tvworld.info/showthread.php?t=20772)]

</tbody>

</tbody>

AmiR RezA
07-16-2013, 11:11 PM
به نظر من پایان خوشی نداره
قطعا والتر و جسی هر دو میمیرن .

SɄMɄNҼ
07-16-2013, 11:17 PM
به نظر من والتر جسی رو میکشه بعد سرطان والتر بر میگرده و میمیره. خیلی قشنگ میشه اینجوری:Smiley36:
شدیدا منتظرم شروع بشه. دلم تنگ شده برای سریال:Smiley19:

AR!@N
07-16-2013, 11:23 PM
یه بایان مثل فیلم Shawshank Redeption :)

Corleone
07-16-2013, 11:24 PM
در آخر به کسانی که بیشترین انتخابِ درست رو داشته باشن، هیچ جایزه ای داده نمیشه :دی.
مُردن از خنده :))))
در که نمیتونن برن، بنظرم والتر میمیره ولی جسی زنده میمونه.

arki
07-16-2013, 11:31 PM
به نظر من والتر هنک رو میکشه اسکایلر هم والتر رو میکشه :Smiley19:

Chandler Bing
07-16-2013, 11:38 PM
اگه قرار بود که ما حدس بزنیم که برکینگ بد برکینگ بد نمیشد!! فکر نکنم اینقدر ساده باشه.
فقط یه چیزی رو از فکر تون بیرون کنید! ایران نیست که حتما خلافکارا اخرش به عاقب اعمال شون در این دنیا و اون دنیا برسن.
من گزینه ی اخر رو زدم:Smiley69:

Why Me ?
07-16-2013, 11:55 PM
به نظرم هر دو تاشون پشیمون میشوند ، توبه می کنند و میروند تو امور خیریه:Smiley14:

===============

هر دو تا به فنا میرند با همه کس و کارشون!

Irag
07-17-2013, 12:01 AM
من دوست ندارم پیش‌بینی کنم هیچ سریالی رو بخصوص این شاهکار تکرار نشدنی رو

*ولی اون چیزی که از یه پایان خوب انتظار دارم یه پایان باز باز و رها و آزاده ...
این سریال باید با یه ماورای خاص تموم بشه که نیاز به تفسیر داشته باشه
یعنی هر مخاطبی اعم از عام و خاص بعد از پایان سریال یه جور تفسیرش کنند.
پایانش نباید از جنس "مادی" باشه این چیزی که دوست دارم در پایان سریال اتفاق بیفته.*

Eternal
07-17-2013, 12:07 AM
من دوست ندارم پیش‌بینی کنم هیچ سریالی رو بخصوص این شاهکار تکرار نشدنی رو

*ولی اون چیزی که از یه پایان خوب انتظار دارم یه پایان باز باز و رها و آزاده ...
این سریال باید با یه ماورای خاص تموم بشه که نیاز به تفسیر داشته باشه
یعنی هر مخاطبی اعم از عام و خاص بعد از پایان سریال یه جور تفسیرش کنند.
پایانش نباید از جنس "مادی" باشه این چیزی که دوست دارم در پایان سریال اتفاق بیفته.*

دقیقا. منم اینو دوست دارم. اینکه بعد از پایان سریال، یه عده بگن "به نظرم والتر به هدف و خواسته هاش رسید" یه عده ی دیگه بگن "به نظرم والتر بدجوری به فا... رفت!" این یعنی دو جنبه ی متفاوت. که البته به احتمال زیاد این سریال، پایانی جز این نخواهد داشت.

arso
07-17-2013, 01:18 AM
من با توجه به به اون صحنه ای که قسمت اول فصل پنچ نشون داد و اون وضع حال و احوالی که والتر داشت ( همونجا که رفته بود رستوران و غذا سفارش داد . تولدش هم بود ) فک کنم والتر مجبور میشه هنک و جسی رو بکشه و فک نمیکنم اخرش والتر بمیره .

Achillies
07-17-2013, 01:54 AM
بر خلاف آقا ایرج من اصلا ترجیح نمیدم سریال یه پایان باز داشته باشه.
وقتی کل سریال رو با عقیده نویسنده دیدیم باید پایانش هم به روش نویسنده ببینیم. نه اینکه خودمون نتیجه گیری کنیم.
به نظر من هنک، جسی رو میکشه و والتر از دستش در میره. بقیه‌اش با خداست:Smiley36:

m621
07-17-2013, 02:16 AM
به راه راست هدایت میشن

Faryaad
07-17-2013, 02:58 AM
فکر میکنم,
با پایانِ تراژدیک واری طرف باشیم .
هنک کسی نیس ک بزاره والتر قسر در بره . . .

D O R D I
07-17-2013, 08:32 AM
من که میگم یجوری تموم میشه همتون کف کنید حالا یا خیلی خوب یا خیلی داغون (خسته شدم با این حدسم:Smiley36:)
ولی به نظرم احتمالا ادامه میدن به کارشون توی تولید شیشه:Smiley35:

0UnknowN1
07-17-2013, 12:21 PM
فک کنم والتر و جسی میمونن و به درست کردن شیشه ادامه میدن (دلیل اینکه جسی میمونه تو 4 فصل اول نشون داده شده بود چرا که والتر هیچ وقت جسی رو نمیکشه مگر اینکه یکی دیگه جسی رو بکشه و جسی هم در مقابل، این کار رو نمیکنه، تو آخرای فصل 4 دلیلیش هست)، اون صحنه ی قسمت اول فصل 5 فک کنم منظورش اینه که والتر یک قاتل حرفه ای هم میشه. به احتمال زیاد هم، هنک و ماری میمیرن و اسکایلر دیوونه میشه و والتر بچه هارو پیش خودش نگه میداره، عجب پایانی بشه:Smiley36: (البته این پایان نکته ی آموزشی خوبی نداره چرا که یه شیشه درست کن از دست سازمان مبارزه با مواد مخدر فرار کرده :Smiley39:)

Quentin
07-17-2013, 12:33 PM
من میگم یا پایان باز داره یا والتر اونقدر بد میشه جسی مجبور میشه بکشتش

Ehsan_keen
07-17-2013, 02:05 PM
من هم نمیخوام مثل ایرج پیشبینی کنم
مطمئم که پایان فوق العاده ای در انتظارمونه.
ولی اگه قرار باشه والتر بمیره ترجیح میدم با سرطان بمیره.:Smiley14:

MaMaLoM
07-17-2013, 10:33 PM
با توجه به مصاحبه ای که بازیگر نقش والتر درباره پایان سریال داشته فکر کنم پیچیده تر از این حرف هاست
چون گفته سریال بسیار مهیج تموم میشه و خودش وقتی پایان فیلنامه رو خونده خیلی تعجب کرده.
بنظر من این گزینه ها خیلی ساده و قابل پیشبینی هستند
برای این 8 قسمت پایانی یک سال وقت گذاشته شده باید خیلی قشنگ تموم شه.

Shёrlock
09-26-2013, 07:40 PM
اصلا دوست نداشتم هنک بمیره که مردش
الان هم دوست ندارم والتر و جسی بمیرند ولی فکر کنم باید منتظر یک خاک سپاری توی قسمت اخر باشیم
من دوست دارم توی قسمت آخر یک چیزی نشون بدهند که واقعا تویی هیچ نظرسنجی تا به حال بهش فکر نشده باشه
دوست دارم سوپرایز بشم و تا سال ها تو ذهنم بمونه این قسمت اخری

sinaDVD
09-26-2013, 11:20 PM
نظر من اینه که والت میره سراغ رفقای قدیمیش توی اون شرکت Gray Matter و تهدیدشون میکنه به اینکه میره خودش رو تحویل میده به پلیس و به همه میگه که متلامین رو اونها براش تامین میکردن که در این صورت سهام شرکتشون با کله سقوط میکنه ولی به یه شرط این کار و نمیکنه ، اونم اینکه اونها 11 میلیون رو از والتر بگیرن و تبدیلش کنن به سهام شرکتشون برای اسکای و فلین ، به نوعی به همه بگن که کمک خیر خواهانه به خوانواده والت هستش ، که اینجوری هم پولها به خانواده والت میرسه هم اینکه ارزشش بیشتر میشه

saeed_iri
09-27-2013, 01:46 AM
نظر من اینه که والت میره سراغ رفقای قدیمیش توی اون شرکت Gray Matter و تهدیدشون میکنه به اینکه میره خودش رو تحویل میده به پلیس و به همه میگه که متلامین رو اونها براش تامین میکردن که در این صورت سهام شرکتشون با کله سقوط میکنه ولی به یه شرط این کار و نمیکنه ، اونم اینکه اونها 11 میلیون رو از والتر بگیرن و تبدیلش کنن به سهام شرکتشون برای اسکای و فلین ، به نوعی به همه بگن که کمک خیر خواهانه به خوانواده والت هستش ، که اینجوری هم پولها به خانواده والت میرسه هم اینکه ارزشش بیشتر میشه

ایده جالبی هست ولی همینطوری نمیتونه اتهام بزنه و صاحبای اون شرکت هم بترسن و مجبور به انجام هر کاری والتر میخواد بشن !(به هر حال ارتباط ها - در آمدها و فعالیت ها واضح هست) کما اینکه تهدید هنک ( که اون مجبورش کرده بود شیشه بپزه ) با کمی منطق میشد ثابت بشه هنک بی گناه هست و این یک اتهام بی اساس هست

sinaDVD
09-27-2013, 11:52 AM
ایده جالبی هست ولی همینطوری نمیتونه اتهام بزنه و صاحبای اون شرکت هم بترسن و مجبور به انجام هر کاری والتر میخواد بشن !(به هر حال ارتباط ها - در آمدها و فعالیت ها واضح هست) کما اینکه تهدید هنک ( که اون مجبورش کرده بود شیشه بپزه ) با کمی منطق میشد ثابت بشه هنک بی گناه هست و این یک اتهام بی اساس هست
نکته اینه که نیازی به اثبات نداره ، کافی این حرف رو بزنه و تو رسانه ها پخش بشه تا سهام شرکت سقوط کنه ، قبل اینکه بخوان ثابت کنن که دروغ میگه

bbas
10-15-2013, 01:50 AM
مُردن از خنده :))))
در که نمیتونن برن، بنظرم والتر میمیره ولی جسی زنده میمونه.

تبریک میگم شما درست حدس زدید اما متاسفانه جوایزی در کار نیست:Smiley36::Smiley14: