PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Orange Is the New Black | زندان + زنان نابکار + طنز زیرکانه = نارنجی مد جدیدـه

Batlaghi
07-21-2013, 04:18 AM

████████████████ ███████
http://www.irfreeup.com/uploads/orangeistfjhjjhhenewblack.jpg
████████████████ ███████

00000000000000000000000000000000000000
http://picoup.ir/images/56323456235415151951.jpg
شبکه Netflix بعد از پخش اینترنتی سریال های موفقِ
House of Cards , Hemlock Grove و فصل چهارم سریال زیبای Arrested Development نشان داد که حرفای زیادی برای گفتن دارد.
این شبکه این بار یک سریال 13 قسمتی را عرضه کرده است به نام "نارنجی مد جدیدـه" که یک سریال درام و کمدی است و هر قسمت آن 60 دقیقه میباشد.
سریال قبل از پخش برای فصل دوم تمدید شد.
خالق سریال برنده جایزه امی Jenji Kohan است که در کارنامه خود سریال زیبای شبکه شوتایم یعنی Weeds را دارد.
سریال داستان زنی به نام "پپر چپمن" را به تصویر می کشد که بر اساس خاطرات واقعی زنی به نام Piper Kerman است.
پپر کرمن در سال 1992 بعد از اینکه فارغ التحصیل شد، با نورا آشنا شد. زنی که برای یکی از دلال های بزرگ مواد کار می کرد و به اصرار نورا نقش پولشویی را بر عهده گرفت.
بعد از مدتی به سن فرانسیسکو رفت تا "لری اسمیت" را ببیند. و در سال 1998 آنها به نیویورک سیتی رفتند.
بعد از مدتی پپر متهم به پولشویی قاچاق مواد مخدر متهم شد
او گناهکار شناخته شد و در اوایل سن 34 سالگی محکوم به
15 ماه حبس شد. در سالهای 2004 و 2005 در یک کانون اصلاح فدرال به نام "دانبری" دوران حبس خود را سپری کرد.
در سال 2006 کرمن و اسمیت ازدواج کردند و او به عنوان یک متخصص فنی ارتباطات مشغول به کار شد.
در سال 2010 کرمن خاطرات خود را به اسم :
Orange Is the New Black: My Year in a Women's Prison
منتشر کرد و این اثر فروش قابل توجهی داشت.
در سال 2012 این خاطرات توجه جنی کوهان که بعد از سریال ویدز به دنبال خلق یک اثر زیبای دیگه بود را جلب کرد
و تصمیم گرفت آن را تبدیل به سریالی کند که در جولای 2013 این سریال در 13 قسمت از شبکه نتفلیکس پخش شد که با استقبال خیلی خوبی روبرو شد.
نقش پپر را "Taylor Schilling" بازی می کند که پیش از این او را در قیلم "آرگو" در نقش "کریستین مندز" دیده ایم.
از دیگر بازیگران سریال میشود به Laura Prepon و Michael Harney و Michelle Hurst و Kate Mulgrew اشاره کرد.
تا حالا سریال های زیادی در رابطه با زندان و زندانی ها ساخته شده، ولی باید بگم که این سریال با همه ی اون ها فرق می کنه و یه سرو گردن بالاتره و طنز جالبی هم تو سریال موج میزنه، زندان و زنان، تیتراژ فوق العاده، پیچیدگی شخصیت ها، فضای جالب زندان، کارگزدانی متبحرانه، تنوع قسمت ها که در هر قسمت نگاهی به چگونگی به زندان افتادن این زن ها دارد از ویژگی های جالب این سریال است.
منتظر نظرات خوبتون درباره این سریال هستیم.:Smiley35:

http://picoup.ir/images/62601819288862294868.jpg

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
http://picoup.ir/images/30671365244277178906.jpg
http://picoup.ir/images/00242409524696757498.jpg

http://picoup.ir/images/31750971423925435024.jpg
████████████████ ███████

justUnited
07-21-2013, 12:52 PM
من خیلی با سریالها و فیلمهایی که نقش اول زن دارند ارتباط برقرار نمیکنم ولی این یکی یه چیز دیگه است با دیدن همون قسمت اول عاشقش شدم حتما ببینید.
سریال شخصیت های بسیار جالبی رو نشون میده و اینقدر خوب پرداخته شدند که بعد از دیدن 2 قسمت کاملا اونها رو می پذیرید.طنز بسیار دلپذیری دارد از دعواهای دختران گرفته تا مسایل زن وشوهری و مهم تر از همه زندان زنان و لز*بین ها معرکه است.:Smiley14:

Reza Soprano
07-21-2013, 07:01 PM
سریال مورد علاقه این روزهای من. فانتزی عجیبی برام ایجاد کرده و احساس میکنم که هیچی بهتر از این نیست که بتونم تو این زندان باشم :Smiley14:
مطمئنم که مخاطبین مرد این سریال از خانوم‌ها بیشتر و پرشورتر باشن . if u know what I mean :Smiley36:
یه قسمت تو فرندز بود که جویی عاشق مالی شد، همون پرستار دختر راس و ریچل . بعدا که فهمید مالی در واقع ل.زبونیانیه. علاقش بهش بیشتر شد :Smiley36:
منم یه همچین حالی دارم :Smiley35:
ولی جدا از شوخی. سریال خیلی عالیه. حتی از دیدن تیتراژش سیر نمیشم. بقیه موارد که بماند.
مرسی حامد جان برای مطلب خوبت .

Chandler Bing
07-21-2013, 07:39 PM
این رضا اینقدر تعریف کرد که منم دست به کار شدم تا ببینم!!! دو قسمت دیشب گرفتم تا اگه خوشم امد بقیه اش هم بگیرم! البته هنوز قسمت اول رو ندیدم اما همین جوری که رد میکردم ببینم فضاش چطوره چشمم به صحنه های قشنگی افتاد:Smiley36: if u know what I mean :Smiley36:
ایشالا بعد از افطار میبینم:Smiley69:

apple2009
07-22-2013, 02:48 PM
چرا 480p رو نمیشه دانلود کرد پیغام میده فایل مورد نظر موجود نیست

Corleone
07-22-2013, 04:47 PM
رضا درست میگه، واقعا با دیدن این سریال آدم حس میکنه که دوست داره تو این زندان باشه، این به عنوان نقطه ضعف سریال نیست، چون هرکی سریال Oz رو دیده باشه فکر میکنه باید زندان فضایی بسیار خصومت آمیز داشته باشه، شاید خالق این سریال خواسته تفاوت زن و مرد یا همون زندان زنان و مردان رو نشون بده، فضایی جالب و درحین حال ترسناک، تو این زندان شما مهربونی و بدجنسی رو شاهد هستید، چیزی که زیاد برام جالب نبود فقط اغراق خالق سریال بود درمورده بی گناه بودن زندانی ها، چون هرچی فلش بک از هر شخصیت داخل زندان نشون میداد، انگار همشون آدم های پاک و درستی بودن و نباید اینجا باشن، ولی درکُل سریالی پُر از هیجان و طنز جالب است، و چیزی که خیلی قشنگترش میکنه همراهیه ما با پایپر چپمن در این ماجراجویی جالب برای دوام آوردن با کمترین امکانات در زندان، مانند گرسنگی یا لز*بین های دیوونه که ولت نمیکنن و زندان بان ها و ... اون کسایی که این سریال رو ندیدن حتما پیشنهاد میکنم ببینن، نت فلیکس دوباره با یک سریال قوی دیگه بعد از سریال House of cards خودش رو نشون داد و این میتونه معنای این باشه که انقلابی در صنعت عرضه سریال های قوی توسط شبکه های اینترنتی در اینترنت در راه است.

S@eeƉ
07-22-2013, 07:02 PM
بچه ها این سریال مشکل اخلاقی هم داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون به خالم قوا دادم این سریال رو باهم ببینیم اگه مشکل داره بگید لطفا

زیرنویس چی داره؟؟

Batlaghi
07-22-2013, 07:12 PM
بچه ها این سریال مشکل اخلاقی هم داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون به خالم قوا دادم این سریال رو باهم ببینیم اگه مشکل داره بگید لطفا

مثل اینکه این علامت رو تو پست اول ندیدی، نه؟
اگه بتونی مدیریت کنی میشه بعضی جاهاشو رو بزنی جلو، هر قسمت ممکنه چند تا مورد داشته باشه فقط

S@eeƉ
07-22-2013, 07:12 PM
زیرنویس چی؟؟؟

arso
07-22-2013, 07:35 PM
زیرنویس چی؟؟؟

من از worldsubtitle چک کردم فعلا 3 قسمت ترجمه شده مثه اینکه و کاره ترجمش هم از TvCenter هست

Moh3eN
07-22-2013, 11:58 PM
.
شمائم با این تعاریفتون اگه گذوشتین ما تو این ماهِ مبارک، سمتِ این قضایا نریم :دی:Smiley15:.

ولی ریت و امتیاز و نقدای خیلی خوبی هم گرفته سریال.
بنظر میرسه نت فلیکس بعد یه مدت آویزون شدن به شبکه های دیگه برا گرفتن پروژه های کنسلیشون، راهش رو پیدا کرده و داره اورجینال های خوبی تحویل ملت میده. خیلی هم خوب....

خلاصه مائم آخر سر سریال رو گذوشتیم برا دانلود تا بعد از ماه رمضون ببینیمش. خدا این چش و دل پاک و از ما نگیره :)).

Chandler Bing
07-23-2013, 03:13 AM
اینکه چهارتا بوب نشون بدی و چهارتا فا*ک بگی باعث نمیشه که سریالی خوبی بشی. سریال همون خاله زنکیه که شبکه های غیرکابلی نشون میدن! فرقش فقط همون چیزهاییه که اول حرفم گفتم. من تا قسمت دوم دیدم، اما فعلا چیزی ندیدم که به سریال نمره ی بالاتر از 7 یا 6 رو بدم!
پیشنهاد میکنم سراغش نرید! کار جالبی نیست:Smiley15:

Batlaghi
07-23-2013, 11:57 PM
من دو قسمت دیدم، با اون تعاریف که ازش شنیدم اصلا همخونی نداشت، فکر میکردم خیلی بهتر از ایناست.
اشکان "بوبز" دیدی؟ من که هرچی گشتم نبود، شاید برا همین منو نگرفت و تو قسمت های بعدی بهتر بشه و بیشتر ببینیم:Smiley36:
در کل سریال جدید و جالبیه، اینجوریشو حقیقتن تا حال ندیده بودم. شخصیت "رد" رو هم خیلی دوست دارم و ازش خوشم اومد.
حالا ببینیم قسمت های آینده چی میشه، اون زنه بلنده که قبلا رفیق "چپمن" بوده هم خیلی چیز ردیفیه:Smiley35:.
منو یاده یکی از زن ها تو فصل سه فرار از زندان میندازه، یادش بخیر
خدا کنه در ادامه بهتر بشه.:Smiley69:

Reza Soprano
07-24-2013, 03:16 AM
Don't be so macho, baby boys :Smiley36:

"بوبز" چیه؟ "بوبیز" کدومه ؟ :Smiley14:

کلا موقعیت جالبیه. یه آدم دست و پا چلفتی و سوسول بیفته زندون همین میشه.
اونم "مین سک". وای بحال زندون "مکس سک". :Smiley36:

در کل خیلی‌ها منو بعد از معرفی این سریال ایگنور و ایضا تکفیر کردن. :Smiley35:
ولی خوبه مردم. ببینید.

به همه هم میگم که :
Know the woman in u :Smiley36:
البته اگه میدونی منظورم چیه.
:Smiley14:

Why Me ?
07-24-2013, 06:27 PM
اینکه چهارتا بوب نشون بدی و چهارتا فا*ک بگی باعث نمیشه که سریالی خوبی بشی. سریال همون خاله زنکیه که شبکه های غیرکابلی نشون میدن! فرقش فقط همون چیزهاییه که اول حرفم گفتم. من تا قسمت دوم دیدم، اما فعلا چیزی ندیدم که به سریال نمره ی بالاتر از 7 یا 6 رو بدم!
پیشنهاد میکنم سراغش نرید! کار جالبی نیست:Smiley15:

تایید میشود

اصلا جالب نبود/

حیف از 200 مگ دانلودی که رفت!

MaMaLoM
07-24-2013, 06:49 PM
توضیحات تاپیک درباره سریالو خوندم و دو قسمت اولو دیدم
فکر میکردم خیلی بهتر باشه ولی چیزی نداشت که مجبورم کنه قسمت بعدی رو ببینم:Smiley15::Smiley15::Smiley15:

Batlaghi
07-25-2013, 12:41 AM
قسمت سوم رو دیدم و فکر کنم کم کم دارم یه ارتباطی با بازیگرا برقرار می کنم،
این سیاهه، "باباغوری" اگه اشتباه نکنم که تو ترجمه دیدم، بدجوری پیله کرده به این زنه:Smiley14::Smiley14::Smiley14:
یه کمی امیدوار شدم به ادامه سریال:Smiley69:

MaRYaM Goli
07-27-2013, 06:17 PM
این چی بود خیلی صحنه های وحشتناکی داره. فکرشو بکن هر لحظه با صحنه هایی روبرو میشی که برات مث کابوس می مونن. با خود چپمن می میری و زنده میشی هر اتفاقی که براش میفته. من که نتونستم تحملش کنم. شاید آقایون به نظرشون شیرین بیاد بودن تو همچین جایی اونم برا اینکه خودشونو جای اون طرف نمیذارن ولی فکر نکنم خانوما طرفدارش بشن. من تا قسمت 4 هم دیدم شاید شیرین بشه ولی صحنه های آزار و اذیتی که داره رو از بازرسی بدنی گرفته تا... اصن نمیشه تحمل کرد

Amin VampiRe
07-27-2013, 06:38 PM
مثل اینکه این علامت رو تو پست اول ندیدی، نه؟
اگه بتونی مدیریت کنی میشه بعضی جاهاشو رو بزنی جلو، هر قسمت ممکنه چند تا مورد داشته باشه فقط

اصلا امکان نداره بشه مدیریتش کرد و زد جلو یعنی من که نتونستم
ولی زرقام تی وی شاید بتونه مدیریتش کنه و پخش کنه !!!!! :Smiley69:
وقت خودتون رو روی این سریال نگذارید اصلا ارزش نداره من همین یک قسمت هم به زور تحمل کردم

lastshepherd
07-30-2013, 01:40 AM
اصلا امکان نداره بشه مدیریتش کرد و زد جلو یعنی من که نتونستم
ولی زرقام تی وی شاید بتونه مدیریتش کنه و پخش کنه !!!!! :Smiley69:
وقت خودتون رو روی این سریال نگذارید اصلا ارزش نداره من همین یک قسمت هم به زور تحمل کردم

چیش خوب نبود؟

با دوستان می شه دید یا در حد اسپارتاکوس +18 ه؟

saeeid91
07-30-2013, 03:26 PM
18 ه 18 هم نیست مثل اسپارتاکوس تقریبا کالیفرنیکیشن اما رقیق تر از اون

MaMaLoM
07-30-2013, 03:30 PM
با دوستان می شه دید یا در حد اسپارتاکوس +18 ه؟

بستگی داره دوستات چه تیپی و چه جنسی باشن:Smiley36::Smiley36::Smiley36:

anderson20888
07-30-2013, 03:56 PM
8 قسمتش رو دیدم .

کلا با ریتش تو idmb میخونه .... هر قسمت مثل قسمت قبلی و البته بعضی وقتا داستان کاملا مصنوعی و روابط غیر قابل باور ...

در هر صورت اگر دوس دارین کلی زن برهنه ببینین پیشنهاد خوبیه !!

همین :Smiley15:

lastshepherd
07-31-2013, 05:11 AM
8 قسمتش رو دیدم .

کلا با ریتش تو idmb میخونه .... هر قسمت مثل قسمت قبلی و البته بعضی وقتا داستان کاملا مصنوعی و روابط غیر قابل باور ...

در هر صورت اگر دوس دارین کلی زن برهنه ببینین پیشنهاد خوبیه !!

همین :Smiley15:

کی میره فقط سریالو بخاطر نودی سینسش ببینه ? :Smiley39:

[JOKER]
08-01-2013, 06:40 PM
من تا قسمت 5 دیدم و به شخصه از این تیپ فیلمها و سریال هایی که با شوخی ها زشت جنسی میخندونن (مثل امریکن پای) اصلا خوشم نمیاد ولی بعضی جاها واقعا طنز خوبی داره.

نمیگم خیلی خوبه ولی من که خوشم اومد و دلیلش هم همذات پنداری عمیق با کاراکتر اول ـه :d

من دقیقا دارم خودم رو بجای ایشون(البته در زندان مرد ها اگر با همین وضعیت باشه) تصور میکنم :Smiley36: کلا تصمیماتش کپ تصمیمات منه. تازه تو زمینه ی باباقوری هم اشتراک داشتیم :Smiley14: البته اون در این حد نبود و کلا با همه مشکل داشت :Smiley36:

کلا سریال بدی نیست ولی ریتش دیگه خیلی بالاست! 7.5 بسشه.

Chandler Bing
08-03-2013, 02:37 AM
خب بلاخره فصل تموم شد. اول دم نت فلیکس که با این جور پخشش خیلی حال میکنم، اگه هفته ای یه قسمت دیده بودم وسطش ول میکردم، اما پشت سر هم جواب میده.
سریال خوبیه، اولش ضعیفه چون هنوز سریال جا نیافتاده اما اخرش که کمدی و تلخی سریال به یه اندازه میشه و تلخیش گاهی بیشتر از کمدی، لذت تماشای سریال دو برابر میشه. این سه چهار قسمت اخر خیلی خوب بود. اخر فصل هم خیلی خوب تموم شد! جوری که الان میرم کتابش رو دانلود کنم تا ببینم چی میشه:دی
نمره ی 7.7 میدم. پیشنهاد میکنم ببیند، خوبه.

Chandler Bing
08-03-2013, 12:07 PM
خب بعد از پست بالا خیلی ها ازم پرسیدن که ایا اشکان این سریال رو ما ببینیم یا نه؟:دی همون جور که گفتم اول سریال هنور کاراکترها جا نیافتادند و بیشتر داستانک های خاله زنکی محور سریاله. اما تو چند اپیزود اخر فرق میکنه، یکی از زندانی ها میمیره، درخواست بررسی دوباره ی پرونده ی یکی قبول نمیشه، یه نفر ازاد میشه اما چون تو بیرون کسی رو نداره برمیگرده به زندان، با بخش روانی ها و انفرادی اشنا میشیم و.... اینا خیلی تلخه، اما در کنار این تلخی ها یه شیرینی خوبی هم هست! طنز سریال بعضی جاها خیلی خوبه به همین خاطر سریال یه ذره متفاوت شده.
بعضی ها هم درباره ی نمره ی 7.7ی که دادم سوال کردن:دی جواب نمیدم تو خماری بمونید

mojtabaa
03-12-2014, 12:08 PM
سلام
دوستان کسی اسم فارسی هر اپیزود رو میتونه اینجا بزاره؟
ممنون.

hosseinss76
03-12-2014, 07:34 PM
خیلی سریالش خوبه.
حتما ببینید.پشیمون نمیشید.

ahmadsp
06-11-2014, 12:20 AM
کی میره فقط سریالو بخاطر نودی سینسش ببینه ? :Smiley39:

من یه حالی میده که نگو :Smiley14:

Alex Vause
06-11-2014, 02:54 AM
کامنت ها رو میخوندم فکر میکنم برخورد دوستان نسبت به این سریال یکم به نظرم سطحیه !
چون نه شوخی های این سریال صرفا شوخی های جنسیه نه دیالوگ هاش ابکی !
بازی های فوق العاده زیبا + دیالوگ های بعضا فوق العاده + شخصیت های جالب
نکان مثبت این سریال هستند ... بهترین قسمتش واسه خودم طنز تلخ سریاله
فصل 2 هم که بازیگرا و نویسنده ها قول داده بودند عمیق تر ، مفهومی تر و تیره تر خواهد بود مثل اینکه تو بازخوردهای سایت های مختلف همین طور بوده و از فصل اول بهتر بوده قسمت اول فصل 2 هم که دیدم کاملا رضایت بخش بود

Davinci
06-11-2014, 04:11 PM
من که هنوز ندیدمش ولی با وجود jason biggs از همین حالا میشه حدس زد چه سریالیه :Smiley35:

Headache
06-12-2014, 02:57 AM
خیلی طولانی و کشداره قسمت هاش، انقدر روند سریال کند و آروم میگذره که آدم تحملش تموم میشه، یعنی حالا جدای یه سری مشکلاتی که خود سریال داره خیلی حوصله سر بر میشه یه جاهایی دیگه، همه چیز تکراری میشه بعد چند قسمت...
اگه میخواید قدر عمر و جونیتون رو بیشتر بدونید یه چند قسمتش رو ببینید p:

MahyarS
06-13-2014, 05:40 PM
فصل یکم جالب بود
باید ببینم فصل دوم چی میشه

دوستان معلوم هست کدوم گروه تصمیم به ترجمه گرفته یا خیر

[JOKER]
06-13-2014, 09:07 PM
فصل یکم جالب بود
باید ببینم فصل دوم چی میشه

دوستان معلوم هست کدوم گروه تصمیم به ترجمه گرفته یا خیر

تی وی سنتر. گفتن زیرنویسش به زودی آماده میشه و قسمت های بعدی هم سریع تر میاد.
فصل 1 خیلی خوب تموم شد امیدوارم اون فضا ادامه دار باشه.

Jack Bauer
06-27-2014, 04:05 PM
همین الان سیزن 1 رو دیدم و بسیار از سریال خوشم اومد.
اپیزود های اولش بسیار معمولی بود ولی داستان هرچی جلوتر میرفت بهتر میشد.
پایانش هم بسیار زیبا بود بود و از فردا سیزن 2 رو شروع میکنم و اینجوری که به نظرم میاد سیزن 2 خیلی بهتر شده.
به سیزن 1 بین 8.5 تا 9 میدم و بیشتر نمره ای که کم کردم به خاطر اپیزودهای اولش بود.

Jack Bauer
07-02-2014, 06:39 PM
4 قسمت دیدم و تا اینجا بسیار خوب بوده.
تنها بدیش اینه که 3 اپیزود الکس نیست و در عوض این ژاپنی اومده که خیلی ازش بدم یعنی موقع اون کار هم حرف میزنه:Smiley14: .
کاشکی بمیره یا یه جوری از داستان حذف بشه و در عوض الکس بیاد.
در کل راضی ام و به نظرم یکی از بهترین سریال های جدید 2013 بود.

Léon
07-06-2014, 11:35 PM
آقا این سریال چرا اینجوریِ!!!X_X:d صد رحمت به Californication یا ShameLess

Jack Bauer
07-07-2014, 12:56 AM
آقا این سریال چرا اینجوریِ!!!X_X:d صد رحمت به Californication یا ShameLess

از اون ها کمتره ولی خیلی سریال خوبیه وحتما ببین و اوایلش ممکنه خوب نباشه ولی در ادامه بهتر میشه.

hamed224
07-12-2014, 03:48 PM
سریال خوبیه ، فقط قسمت اولش صحنه داره بعدش دیگه درست میشه ،در کل روند سریال خوبه خسته کننده نیست.سریال خوبیه .میشه نیگاش کرد

hamed224
07-13-2014, 10:38 AM
خیلی طولانی و کشداره قسمت هاش، انقدر روند سریال کند و آروم میگذره که آدم تحملش تموم میشه، یعنی حالا جدای یه سری مشکلاتی که خود سریال داره خیلی حوصله سر بر میشه یه جاهایی دیگه، همه چیز تکراری میشه بعد چند قسمت...
اگه میخواید قدر عمر و جونیتون رو بیشتر بدونید یه چند قسمتش رو ببینید p:

منم موافقم الان قسمت 11 فصل 1 شو دیدم دیگه اصلا حوصله بقیشو ندارم.فقط همون 5 قسمت اول خب بود

Alex Vause
07-13-2014, 11:01 AM
منم موافقم الان قسمت 11 فصل 1 شو دیدم دیگه اصلا حوصله بقیشو ندارم.فقط همون 5 قسمت اول خب بود

منکه منظورتون از حوصله سر رفتن و حوصله نداشتن نمیفهمم ... به نظرم باید ببینید از سریال چی میخواید بعد بشینید وقتتون رو واسش بزارید اگه یه سریال پر از هیجان و اتفاق میخواید که تو هر قسمتش پر از فراز و نشیب باشه اصلا OINB انتخاب اشتباهیه ... حتی فصل دومش که شاید به نظر کندتر هم بیاد که برعکس به نظرم عمیق تر و تیره تره تا کند تر ! ولی اگه یه Dark Comedy - Drama ی خوب و خوش ساخت میخواید به نظرم تماشای این سریال واجبه ! ( فصل دو هم فوق العاده تموم شد و منتظر فصل سومم )

hamed224
07-13-2014, 12:16 PM
منکه منظورتون از حوصله سر رفتن و حوصله نداشتن نمیفهمم ... به نظرم باید ببینید از سریال چی میخواید بعد بشینید وقتتون رو واسش بزارید اگه یه سریال پر از هیجان و اتفاق میخواید که تو هر قسمتش پر از فراز و نشیب باشه اصلا OINB انتخاب اشتباهیه ... حتی فصل دومش که شاید به نظر کندتر هم بیاد که برعکس به نظرم عمیق تر و تیره تره تا کند تر ! ولی اگه یه Dark Comedy - Drama ی خوب و خوش ساخت میخواید به نظرم تماشای این سریال واجبه ! ( فصل دو هم فوق العاده تموم شد و منتظر فصل سومم )

مشکل اینه که اتفاقایی که میوفته به غیر از چند قسمت خیلی سطحیه ، خیلی وقتا هم خیلی از مسائل بی خود و بی جهت و غیر منطقی به وجود میاد

فصل یکش که اینطور بود

Jack Bauer
07-13-2014, 10:26 PM
به نظرم سریال خیلی خوب هستش و شاید روندش بعضی جاها کند باشه ولی اصن خسته کننده نیست جوری که حتی میشه یک سیزن رو تو یک روز دید.

اگر سیزن 2 رو کامل ندید مطالب زیر رو نخونید.
از وقتی اون زن سیاهپوسته اومد خیلی سریال بهتر شد.چون باعث شد کمی کارهای خلاف زیاد تر باشه و گروه های مختلف با هم در جنگ باشند.
پایان این سیزن خیلییییییی بهتر از سیزن 1 بود و بدجوری تو خماری گذاشت.اپیزود آخر 1.5 ساعت بود و نفهمیدم کی گذشت.
دو نفر از زندان فرار کردن که یکیشون مرد و الکس هم قراره برگرده:Smiley36: و رییس زندان هم عوض شد.
در کل این سیزن خیلییییییی بهتر بود و نمیدونم چه جوری باید یک سال صبر کرد.:Smiley19:

Vic Mackey
07-13-2014, 11:05 PM
به نظرم سریال خیلی خوب هستش و شاید روندش بعضی جاها کند باشه ولی اصن خسته کننده نیست جوری که حتی میشه یک سیزن رو تو یک روز دید.

اگر سیزن 2 رو کامل ندید مطالب زیر رو نخونید.
از وقتی اون زن سیاهپوسته اومد خیلی سریال بهتر شد.چون باعث شد کمی کارهای خلاف زیاد تر باشه و گروه های مختلف با هم در جنگ باشند.
پایان این سیزن خیلییییییی بهتر از سیزن 1 بود و بدجوری تو خماری گذاشت.اپیزود آخر 1.5 ساعت بود و نفهمیدم کی گذشت.
دو نفر از زندان فرار کردن که یکیشون مرد و الکس هم قراره برگرده:Smiley36: و رییس زندان هم عوض شد.
در کل این سیزن خیلییییییی بهتر بود و نمیدونم چه جوری باید یک سال صبر کرد.:Smiley19:

شاید کل فصل یک فقط یه بار لبخند زده باشم ولی سریال خیلی خوبه نقطه قوت سریال بازیگرای جذاب و ... هستش مخصوصا الکس:Smiley41:

orojlo
09-24-2014, 07:46 PM
توفیق اجباری شد فصل اول این سریال رو توی یک روز ببینم ، داستان خوبی داشت محیط زندان رو توی سریال ها قبل تر با فرار از زندان دیده بودم ، یه کلیشه پلیس بد هم همیشه توی زندان ها هست ولی زندان زنان رو ندیده بودم تا به حال! سفید پوست ها ، سیاه پوست ها ، یه دسته ها لاتین ها + زردپوست های آسیایی! هر کدوم یه گنگ و دسته دارن و مدیریت میکنن ، تقریبا تمام بازیگر های فصل یک رو دوست داشتم بازیشون رو نقش خودشون رو خوب بازی کردن و دوست داشتنی بودن ولی کاراکتر تیفانی واقعا اعصاب خوردکن بود! نویسنده تقریبا یه داستان گسترده رو انتخاب کرده بود ، یه زندان پر از زندانی که حین پخش داستان روتین زندان زندگی قبل زندان بعضی کاراکتر هارو هم نشون میده! فصل دوم رو هنوز ندیدم ولی امیدوارم آش شوری نباشه و مثل فصل اول دوستش داشته باشم ، فصل دوم هم بعد از اینکه زیرنویس خوب پیدا کردم دیدم میام اینجا نظرم رو در موردش میگم ، در مورد ترجمه ای هم که دیدم کار تیم تی وی سنتر بود واقعا خوب بود من به عمرم نمیدونستم کلمه هایی مثل uck you و آک گو یور سلفت!! چه قدر معنی میتونه بده به زبان شیرین پارسی :Smiley36:

Vic Mackey
09-24-2014, 09:16 PM
من تازه فصل 2 روتموم کردم این فصل خیلی بهتر از فصل 1 بود هیجان بیشتری داشت اتفاقات زیادی تو زندان در جریان بود و
بازیگرایی که فصل 2 اضافه شدن عالی بودن روند سریالو عوض کردن واسه دیدن فصل دو خیلی امروز فردا کردم فکر میکردم
دیگه چه داستانیو میخوان بگن .
شخصیت پایپر تو این فصل عالی بود ( دختر باید خفن باشه )

احساساتم در حین تماشا فصل 2 :

1. دوست داشتم همون قسمت اول الکسرو با اون کاری که کرد خفه کنم ولی حیف که خیلی هاته بدمصب
2. این سو سو خیلی رو مخم بود اصن تنها هدفشون از آوردن این تو سریال همین بود کل فصلو امیدوار بودم
بو یه جا تنها خفتش کنه:Smiley36:
3. اصن این زنه سیاهپوسته اومد سریال جون گرفت عالی بود هم نقشش هم بازیه قویه بازیگر نقش یه نمه یاد سعید oz
افتادم که با اومدنش سریال منفجر شد
4. و اما لری این بشر نماد یه پسر ا.س.ک.و.ل به تمام معناست مایه شرم مرداست
5. این دختر اسپانیاییه چقدر چندشه وا رفته بنده خدا ولی قابل تحمله مخصوصا که داره به سمت مندز کشیده میشه
6. وای واسه اون روانی دندون گذاشتن اصن بهترین سکانس این سریال وقتی بود که دندوناشو دیدم لامصب بد حال بهم زن بود
7.فیگاروا هم رفتش ولی این جناب سیبیل قشنگ رییس نمیمونه سوپرایز فصل 3 فکر کنم رییس جدید و جدیه زندان باشه

orojlo
10-01-2014, 09:49 PM
فصل دوم این سریال رو همین امروز صبح دیدم و به نظرم خیلی خوب بود ، توی تگ حرف هام رو در موردش میگم
1- این چپمن کلا خلاص کرده فک کرده بچه خلاف زندانه دیگه به نظرش هیچی واسش اهمیت نداره، کلا این مقدار حماقت توی یه آدم خیلی غیر طبیعی هستش
2- خانم veusa یا همون الکس خودمون کلا چند قسمت بیشتر نبود انگیزه دیدن سریال رو نمیدونم چرا از بین میبرن ، باید تشکر کنم از آدم فروشی چپمن که باعث شد دوباره بیفته زندان این الکس ولی خب ما که میدونیم برای چی اینکار رو کرد ، وای از هوس وای از هوس :Smiley14::Smiley14:
3- یوون یا همون وی ، من اوایل سریال ازش خوشم میومد ولی همینه که میگن رو بدی خودتم ... خیلی خوب بود آخر فصل رُزا زد با ماشین لهش کرد :Smiley14:
4- من فصل قبل بعد از اینکه تریشا مرد دیدن که زندانی ها به هم دلداری دادن، سیاه سفید زردپوست و لاتین، خیلی دوست داشتم اونجا رو ولی با اومدن یوون خراب شد همه چی ، امیدوارم دوباره فصل سوم همین رفتار رو ببینم
5- این کاراکتر بو بلک خیلی باحاله :Smiley14::Smiley14: مخصوصا اونجا که کره بادوم زمینی برداشت مالید سگه رو تحریک کرد :Smiley14::Smiley14: من سریال فرندز رو داشتم نگاه میکردم فهمیدم این خانم از همون 18 سال پیش کلا گرایش به لزبین ها داشته :Smiley14::Smiley14: اینم مدرکش :
http://8pic.ir/images/wg3qs65b666gzkooo66b_thumb.png (http://8pic.ir/viewer.php?file=wg3qs65b666gzkooo66b.png)
6- این پیره زن هایی که توی سریال بودن خیلی خوب بود :Smiley14::Smiley14: اون مو سفیده توی ویدیو میررو جاستین تیمبرلیک بازی کرده بود خیلی خوب بود :Smiley14:
7- Red دوباره قدرتش رو داره دستش میگیره و خیلی خوبه، من خوشم میاد ازش
8- برگشتن مندز خیلی خوب بود و واقعا حال کردم که دوباره اخراج شد همراهش هم فیگ هم گند کاراش در اومد :Smiley14:
9- من این دخترای لاتین رو نمیدونم چرا اینقدر دوست دارم :Smiley14: کلا لهجه و حرف زدنشون هم دوست دارم
10 - چانگ همون چینی که توی سریال هست خیلی خوبه عاشق کاراش هستم:Smiley14:
11- نمیدونم نویسنده چطوری اینقدر تونسته تنوع کاراکتر داشته باشه نشون دادن جوونی رُزا خیلی خوب بود واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم ...
12 - سوزان همون چشم قورباغه ای دست خودش نیست کاراش واقعا دل آدم میسوزه براش ...
13- این سوسو رو فرستادن حموم بدبخت خیلی واسه زندان ضعیفه :Smiley14:

کلا فصل خوبی بود اوایل من یه دیدگاه نژاد پرستانه داشتم به این سریال در مورد اینکه سیاه پوستا عوضی تر هستن نسبت به سفید پوست ها ولی بعد یاد یه جمله ای افتادم که اگر اشتباه نکنم تو سریال Salem از bible نقل قول شده بود که میگفت : قضاوت نكن مبادا مورد قضاوت قرار بگیری! جمله سنگینی هست واقعا، حالا شاید این یک سریال باشه و شخصیت ها هم واقعی باشن ولی من در جایگاهی نیستم که کسی رو قضاوت کنم چون خودم هم اشتباه ازم سر زده ، گل بی عیب نیستم که! پس سعی کردم این دیدگاه رو بزارم کنار و در موردشون تصمیم نگیرم ، در مورد محیط زندان هم باید از نویسنده سریال تشکر کنم واقعا تنوع داستان خوبی برای کاراکتر ها تعریف شده ... منتظر فصل سوم هستم ...

alichoopa
01-30-2015, 11:22 PM
هر دو فصلشو دیدم بهش 7 میدم راستش داستان زندان افتادن کاراکتراش خیلی احمقانست من ببیشتر کاراکترای بیرون سریالو دوست دارم مثل لری و پالی دوستش و کالی برادرش کاش اینا بیشتر تو داستان بودن

_Reaper_
02-17-2015, 02:06 PM
حدود یک ماه پیش oitnb رو شروع کردم و باید بگم که 4 قسمت اول فصل اول فوق العاده بود از هر لحاظ تونست من رو جذب کنه تیتراژ فوق العاده،درام قوی و اون طنز زیرکانه ای که واقعا حس خوبی به بیننده میداد اما از اپیزود 5 به اینور واقعا افت کرد روابط سطحی و غیرمنطقی تر شدن،اونجور که باید به شخصیت ها پرداخته نمیشد، بعضی جاها روند سریال انقد کند میگذره که آدم واقعا تحملش تموم میشه،بعضی جاها هم واقعا اتفاقات غیر منطقی میشه و همه ی این موارد دست به دست هم دادن تا روند سریال حداقل برای من خیلی حوصله سر بر شه و بعد از چند قسمت واقعا همه چیز برام تکراری شد و حس می کنم که دیگه واقعا نویسنده هاش چیز جدیدی ندارن تا رو کنن...
+الان اپیزود 10 فصل اول هستم و نمیدونم چجوری ادامه بدم.امیدوارم حداقل فصل دوم بهتر باشه...

hamed224
02-17-2015, 02:36 PM
حدود یک ماه پیش oitnb رو شروع کردم و باید بگم که 4 قسمت اول فصل اول فوق العاده بود از هر لحاظ تونست من رو جذب کنه تیتراژ فوق العاده،درام قوی و اون طنز زیرکانه ای که واقعا حس خوبی به بیننده میداد اما از اپیزود 5 به اینور واقعا افت کرد روابط سطحی و غیرمنطقی تر شدن،اونجور که باید به شخصیت ها پرداخته نمیشد، بعضی جاها روند سریال انقد کند میگذره که آدم واقعا تحملش تموم میشه،بعضی جاها هم واقعا اتفاقات غیر منطقی میشه و همه ی این موارد دست به دست هم دادن تا روند سریال حداقل برای من خیلی حوصله سر بر شه و بعد از چند قسمت واقعا همه چیز برام تکراری شد و حس می کنم که دیگه واقعا نویسنده هاش چیز جدیدی ندارن تا رو کنن...
+الان اپیزود 10 فصل اول هستم و نمیدونم چجوری ادامه بدم.امیدوارم حداقل فصل دوم بهتر باشه...

دقیقا همینطوره که میگی 5 قسمت اول خوب شروع میشه اما بعدش دیگه افتضاح میشه ولی فصل دوم و به بعد کمی بهتر میشه

alibrbad
02-17-2015, 07:42 PM
دقیقا همینطوره که میگی 5 قسمت اول خوب شروع میشه اما بعدش دیگه افتضاح میشه ولی فصل دوم و به بعد کمی بهتر میشه

حالا من خودمو ٢ماه پيش به قسمت ٧ فصل دو رسوندم ولي ديگه اصلا نمي تونم ادامه بدم خيلي رومد يكنواخت و خسته كننده اي داره،٣بار خواستم قسمت٨ رو ببينم واي بعد 5 دقيقه ديگه نتونستم تحمل كنم

deathpoint2002
05-16-2015, 12:09 PM
سریال بدی نیست ولی همینطور که خیلی ها اشاره کردن نگه داشتن ببنده واسه اپیزود بعدی رو نمیتونه خوب انجام بده ، یه چیزی که خیلی باعث تاسفه ، زیر نویس این سریال که توسط agz ارائه شد که واقعا رو اعصابه ، استفاده از لغاتی مثل " جواد ظریف " ، " جنتی " ، " دوغ ابعلی ، زاپاتا ، بندری " و خیلی موارده دیگه که باعث میشه شما سریال رو با زیرنویس انگلیسی ببینید....
واقعا ای کاش یه گروه قوی رو این سریال کار میکردن

Little Ghost
05-16-2015, 02:53 PM
نکته جالب اینه که متای فصل دوم 89 و از سریالایی مثله کاراگاه حقیقی بیشتر بود و تقریبا توی تمام لیستای منتقدا به عنوان بهترین سریال های پارسال حضور داشت ولی تو کشور ما به اندازه سریالای خوب دیگه بیننده نداشت فک میکنم یکی از دلایلش تمرکز روی شخصیت های زن بود البته از بازی های فرمی و ادا اطوارای سریال هایی مثله کاراگاه حقیقی خیری نبود و تمرکز روی روابط شخصیتا بود.به هر حال من دیدنش رو به تمام سریال بین ها توصیه میکنم به شخصه در هیچ سریالی شخصیت پردازی به این قدرت در این همه شخصیته جورواجور ندیده بودم

orojlo
05-16-2015, 04:34 PM
زیر نویس این سریال که توسط agz ارائه شد که واقعا رو اعصابه ، استفاده از لغاتی مثل " جواد ظریف " ، " جنتی " ، " دوغ ابعلی ، زاپاتا ، بندری " و خیلی موارده دیگه که باعث میشه شما سریال رو با زیرنویس انگلیسی ببینید....
واقعا ای کاش یه گروه قوی رو این سریال کار میکردن
شما زیرنویس agzگرفتید و دیدید زمانی که من سریال رو میدیدم تا قسمت هشتم فصل دوم رو بچه های نازنین تی وی سنتر ترجمه کردن بودن بعد نتونستن برسن ول کردن کار رو یه مدت الان چک کردم اضافه شده ترجمه ها به هر حال منم عذابی کشیدم چند قسمت آخر رو با زیرنویس معادل سازی نشده دیدم اسم یه زندان دیگه رو میاوردن این بنده خدا ترجمه کرده بود اوین :| کلا خیلی انتقاد شد به این ترجمه ایشالا واسه فصل سوم دیگه این مشکل پیش نیاد ...

hamed224
05-16-2015, 05:24 PM
حالا من خودمو ٢ماه پيش به قسمت ٧ فصل دو رسوندم ولي ديگه اصلا نمي تونم ادامه بدم خيلي رومد يكنواخت و خسته كننده اي داره،٣بار خواستم قسمت٨ رو ببينم واي بعد 5 دقيقه ديگه نتونستم تحمل كنم

من سریالو به خاطر شخصیت پردازیش خوشم اومده ،از این نظر واقعا خوبه . ولی اتفاقاتی که میوفته خیلی انچنان جذاب نیست حوصله ادم سر میره . ولی بازم فصل دوم از یک بهتره اتفاقای جالبتری میوفتاد ،

حالا تا هفت دیدی بقیشم ببین اخراش جالبتره یه نمه.

mahan birabt
10-04-2015, 06:19 PM
این سریال یکی از شاهکار های شبکه netflix هست...واقعا طنز تلخ و سیاهی در ان نهفته هست که بی نظیره...البته به کسایی که سریالی مثل خاطرات خون اشام و ... میبینند اصلا توصیه نمیشه چون سر در نمیارند...اما کسایی که سریال های مثل shameless و درام مثل the affair و .. کلا سریال های مفهومی و معناگرا علاقه دارند این شاهکار حتما توصیه میشود

tensai
05-03-2017, 09:45 AM
کسی آهنگ تیتراژ اول فیلم رو نداره؟؟

هرچی گشتم گیرم نیومد :Smiley104:

ali139494
05-03-2017, 09:17 PM
کسی آهنگ تیتراژ اول فیلم رو نداره؟؟

هرچی گشتم گیرم نیومد :Smiley104:
بفرمایید :Smiley17:
http://s8.picofile.com/file/8293896992/Regina_Spektor_You_ve_Got_Time_lyrics_video_Orange _Is_The_New_Black_.mp3.html

esi1775
11-15-2017, 03:15 PM
خب فصل اول رو همین الان تموم کردم.باید بگم فوق العاده بود.بازیگرهای فوق العاده،داستان زیبا،طنز تلخ.یعنی جوریه که فکر میکنی کمدیه ولی یهو داستان عوض میشه.چپمن خیلی خوبه.اون دیوونه سیاهپوسته خیلی باحاله هی مشت میزنه تو کله خودش.قسمت اخرم ک ترکوند.میریم واسه فصل 2
نمره من 9 از 10

3ven13
11-18-2017, 01:11 AM
فصل به فصل جذاب تر میشه داستان و کشش قصه ؛ چون بجز پرداخت به خط اصلی داستان، بک گراند تمام کاراکتر ها هم وارد ماجرا میشه و ما زندگی گذشته شون رو میبینیم

esi1775
11-25-2017, 03:38 PM
خب فصل دومم تموم کردم عالی بود این فصل بازی اون دیوونه در نوع خودش تحسین برانگیزه.نمره من 9 از 10.

kingnessi
05-22-2019, 11:23 PM
http://picoup.ir/images/20959216209074101052.jpg
تریلر فصل هفتم و پایانی منتشر شد.

:watch: (https://www.imdb.com/title/tt2372162/videoplayer/vi416857113?ref_=tt_ov_vi)
اپیزودهای پایانی در تاریخ بیست و ششم جولای 2019 (چهارم مرداد 1398) از طریق سرویس اینترنتی نتفلیکس منتشر خواهند شد.

.:SiSiBK:.
07-03-2019, 11:04 AM
http://picoup.ir/images/66241863040857178873_thumb.jpg (http://picoup.ir/viewer.php?file=66241863040857178873.jpg)