PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : True Blood | بحث اپیزودیک | فصل ششم، قسمت ششم

Ryan Tedder
07-24-2013, 04:01 AM
http://picoup.ir/images/83007972196668582147.jpg

| مرا احساس نمیکنی ؟ |
| Don't You Feel Me ? |
- - - - - - - - - - - - - - - - -
TrueBlood : Season 6 Episode 6
- - - - - - - - - - - - - - - - -
.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=41605)

Batlaghi
07-24-2013, 04:46 AM
عجب قسمتی بود:Smiley10: فکر نمی کردم اینجوری منو محو خودش کنه، با چهار قسمت اول اصلا حال نکردم ولی پنج خوب بود و
این شش حرف نداشت، دوباره به دوران اوج خودش برگشت، درسته داستان ها شاخه زیاد دارن ولی داره جالب میشه، حالا ببینیم
اریک می خواد چکار کنه، فرماندار هم که بی کله شد، حتما الان اون زنه همه کاره میشه، البته پلیدیش بیشتره.
بالاخره سوکی هم کارایی خودش رو نشون داد:Smiley36: خوشمان آمد، یه ذره این چیزاشو بیشتر کنن، دیگه عالی میشه:Smiley14:
جیسون بهترین بازیگر این قسمت بود، اونجا که تعریف میکرد داستان های خون آشام کُشیش رو، خیلی عالی بود
و در آخر هم تری حیف شد، خیلی دوسش داشتم، البته با اون افسون و رفتن خاطراتش دیگه اون تری قبلی نمیشد ولی خوبیش اینه در آرامش مرد
به این قسمت 8.5 میدم.

Chandler Bing
07-24-2013, 11:57 AM
وقتی حامد 8.5 میده من چند بدم؟:Smiley14: عالیه، عالی. حرکات اریک معرکه است. بلاخره یه نقشه ی درست حسابی کشید! جسیکا رو هم ازاد کنند تمومه! تارا به جهنم:Smiley36:
بیل و وارلو هم ترکوندن!! مخصوصا کندن سر فرماندار که عالی از اب درامده بود. یه سری نکات هم درباره ی وارلو مشخص شد. معلوم شد که چرا پری ها رو کشته! مجبوره. ظاهرا فقط پری باید بزنه بر بدن! اما اگه سوکی خون اشام بشه دیگه مشکلش حل میشه.
لافایت و جیسون هم عالی ان! تمام بار طنز سریال رو دوش اوناست. و البته اندی:Smiley14:
تری هم حیف شد! خیلی خوب بود.
یه اتفاق خوب دیگه تموم شدن داستان السید و مرلات بود! السید خیلی رفته رو مخ!! اصلا باهاش حال نمیکنم.
9 میدم.
============================
بارها گفتم سریال خوب شخصیت های خوب داره! این سریال هم پر از شخصیت های درجه یکه!!!!!!

haniii
07-24-2013, 03:41 PM
قسمت خوبی بود ... ولی اصلا با کشتن این فرماندار حال نکردم ... به نظرم بهتر از اینا میتونست ازش استفاده کنه ... بیل قبلا باهوش تر بود !

night
07-24-2013, 08:11 PM
خیلی تاپیک رو دیر می زنین تنها چیزی که یادم میاد حذف تری و فرماندار بود که البته با حذف تری موافق بودم . شخصیت ها بسیار زیاد شدن و اینجوری پرداخت به کشمش درونی اونها خیلی سخت میشه . سم هم فکر کنم مثل هویت از سریال رفت ؟؟!!! که بد هم نبود با اینکه قبلا کرکتر جالبی بود اما عملا دیگه تو داستان بی مصرف بود .
و اما فرماندار که خیلی شخصیت جالبی داشت عجیب بود که بمیره . از سوکی این قسمت بیشتر خوشم اومد و یک انتقاد : چرا لافایت نقشش کمه ؟ باید لافایت بیشتر بشه

Chandler Bing
07-24-2013, 10:12 PM
سوکی اسکار برده:Smiley10: برای فیلم پیانو، بازیگر نقش مکمل!
http://www.imdb.com/name/nm0001593/awards
البته الان 31 سالشه! اون موقع یازده سالش بوده

justUnited
07-24-2013, 11:03 PM
سوکی اسکار برده:Smiley10: برای فیلم پیانو، بازیگر نقش مکمل!
http://www.imdb.com/name/nm0001593/awards
البته الان 31 سالشه! اون موقع یازده سالش بوده

یعنی به تو میگن یه طرفدار سرسخت تروبلاد :Smiley14:

من اینو همون فصل یک که دیدم فهمیدم. فیلم پیانو هم بسی زیباست ندیدی ببین.

دقت کردید قسمتهایی که سوکی از جون و دل مایه میزاره خیلی جالب میشن مثل همین قسمت که خیلی خوب بود.واقعا این استفان مویر عجب مرد بخشنده ای هستش خدا سایه اش رو از سر آنا کم نکنه. :Smiley36:

Ryan Tedder
07-25-2013, 12:55 AM
وقتی سریال اینطوری میشه عاشقش میشم !
مخصوصاً وقتی سوکی خانم اون حرکت رو انجام میده ...
مخصوصاً وقتی جیسون اینقدر کول میشه .
مخصوصاً وقتی اریک اینقدر شاخ میشه !
مخصوصاً وقتی شخصیت های اینطوری از بین میرن .
عـالیـه !:Smiley35:

Why Me ?
07-26-2013, 12:20 PM
فقط جیسون! واقعا با این بشر حال می کنم . با چهره اش بازی می کنه . آدم خیال می کنه واقعا درونش غوغایی بپا بود!:Smiley10:

کاش که فرمانده رو هم نمی کشتند با اون هم حال می کردم

اما سوکی: با سوکی فصل اول که مقایسه اش می کنم بازیش کاملتر شده ولی به نسبت 5 سال خیلی پیر شده! :Smiley69:

نمی دونم من اینطور فکر می کنم یا شما ها هم همینطور: یه نظرم تری حافظه اش پاک نشد بلکه داشت فیلم بازی می کرد تا این آخر کار یکم زنش رو خوشحال بکنه!
--------------------------------------------------------------------
8

M.pirate
07-28-2013, 04:25 PM
از بس قسمت های پیش گفتیم دستشون درد نکنه فقط ای کاش وقتش رو یه مقدار بیشتر کنند دیگه این قسمت ترکونده بودن...:Smiley36:
من که به شخصه از شدت نور داشتم کور میشدم، السید شخصیت خوبی بود فصل قبل، نمیدونم چرا اینجوری داغونش کردن،
بیل هم عالی بود ولی نه به اندازه اریک، بیل دوپینگ کرده اینطوری شده، ولی اریک از مغزش استفاده میکنه
راضی بودم 7 دادم:Smiley35:

alifcchelsea
07-29-2013, 12:43 AM
سلام دوستان خسته نباشيد،من اين سريالو تازه شروع كردم ٦قسمت ديدم ولي خيلي خوشم اومده،با اينكه خيلي ها گفتن چرته ،ولي رو حساب شبكه hbo شروع كردم به ديدن،فقط بديش تا اينجا سوكي هست كه بازيش جالب نيست،اگه يه بازيگر شاخ بود به جاش ته سريال ميشد،

pooya
07-29-2013, 01:41 AM
من که به شخصه از شدت نور داشتم کور میشدم،
:Smiley14::Smiley14::Smiley14:

فقط بديش تا اينجا سوكي هست كه بازيش جالب نيست،اگه يه بازيگر شاخ بود به جاش ته سريال ميشد،
بعضی ها همین صحبت رو مخصوصا در مورد فصل اول میکردن ولی به مرور زمان تو سریال جا میوفته و کاراکترش خیلی جالب میشه

قسمت خوبی بود فقط کشتن فرماندار یه خورده ناگهانی بود و یه نکته دیگه هم که تو این فصل یه ریزه تو ذوق میزنه اینه که کلا ومپایر ها رو خیلی ضعیف نشون دادن ، فقط اون قضیه کینگ فری چی شد اصلا چرا جیسون و سوکی یادش نیستن ؟! و اینکه مدت زمان اثر خون وارلو چقدره، ضد حال اینه که تو قسمت بعد یهو یه جای حساس اثرش از بین بره

این جمله اریک هم بعد از اینی که دید تروبلاد ها رو با سم قاطی میکنن عالی بود :Smiley14:

http://www.axgig.com/images/02570441049618053878.jpg

پ.ن: اشکان تو که اِکس مِن بینی سوکی رو نمیدونستی اسکار برده :Smiley36: هولی هانتر بازیگر نقش جی جی تو سریال تاپ آو دِ لیک هم برای بازی تو همین فیلم پیانو اسکار نقش اصلی زن رو برده