PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [Dexter] رئیس شوتایم: احتمال ساخت Spin-Off برای دکستر وجود دارد

Joey
07-31-2013, 04:11 PM
http://picoup.ir/images/81399623090760277090.jpg

آماده ی خداحافظی با دکستر نیستید؟ پس آماده شید تا با این خبر به وجد بیاید.

دیوید نوینز رئیس شبکه ی شوتایم، در جریان نشست انجمن منتقدین تلویزیون (TCA) پس از اینکه از امضای قرارداد کلی همکاری دو ساله با "اسکات باک" مدیر اجرایی سریال دکستر خبر داد، در پاسخ به این سوال که آیا امکان ساخت Spin-Off ی برای سریال دکستر هنوز مدنظر قرار دارد یا خیر، جواب داد: "قطعا. ما امروز از امضای قرارداد با اسکات باک خبر دادیم، دیگه خودتون هر جور دوست دارید نتیجه گیری کنید."

نوینز البته اعلام کرد در حال حاضر هیچ فعالیتی در این زمینه در حال انجام نیست و توافقی با هیچ یک از بازیگران برای ادامه ی همکاری صورت نگرفته است. "ما با اسکات به توافق رسیدیم و قراره در ساخت چند پروژه ی مختلف با او همکاری کنیم. همه ی گزینه ها ارزیابی خواهند شد، ولی تا زمان پایان سریال و شاید مدتی پس از آن، اقدامی در این زمینه انجام نخواهیم داد. همه چیز به پایان رضایت بخش برای سریال بستگی داره." (هالیوود ریپورتر پیش از این از شایعاتی پیرامون احتمال ساخت Spin-Off ی با محوریت کارکتر دبرا خبر داده بود.)

نوینز در پایان اشاره کرد پایان سریال دکستر الزاما طوری نوشته نشده که امکان ساخت Spin-Off وجود داشته باشه، ولی "همیشه امکان انجام کارهایی (پس از پایان)‌ وجود خواهد داشت. فکر میکنم دکستر با پایانی بسیار رضایت بخش تموم میشه. من هنوز پایان کار رو ندیدم، ولی اونو خوندم و به نظرم بسیار فوق العاده نوشته شده."

منبع: TVGuide (http://www.tvguide.com/News/Dexter-Spinoff-Showtime-David-Nevins-1068581.aspx)

Ryan Tedder
07-31-2013, 04:14 PM
آخ آخ آخ !!!
اسپین آف دبرا ....
چقدر بخندیم :Smiley14:
همیشه خوش خبر باشی محمد جان :Smiley36:

Joey
07-31-2013, 04:27 PM
آخ آخ آخ !!!
اسپین آف دبرا ....
چقدر بخندیم :Smiley14:
همیشه خوش خبر باشی محمد جان :Smiley36:

من بیشتر به اسپین آف ماسوکا فکر میکنم :Smiley14:

ولی جدای از شوخی دکس و دب در کنار هم هست که معنا پیدا میکنن و تصور یکی بدون اون یکی تقریبا غیر ممکنه. اگه اسپن آفی بخواد ساخته باشه باید برای کارکتر دیگه ای ساخته بشه که راستش چنین ظرفیتی رو هم برای کارکترهای دیگه نمی بینیم...

nokhbeh
07-31-2013, 04:28 PM
مرسی داری محمد جان:Smiley17:
زیاد با اسپین آف روی کاراکترهای موجود موافق نیستم ولی میشه روی میامی مترو اسپین آف خوبی ساخت

Prometheus
07-31-2013, 05:50 PM
یعنی چی ؟
میخوان یعنی اگر دکستر مرد دبرا رو زنده نیگه دارند و یک فصل دیگه بی خودی بسازند ؟نه من این جوری خوشم نمی یاد
همین جوریش هم این دکستر اون دکستر فصل های قبل نیست دیگه چه برسه به اینکه خودش همن باشه

osture
07-31-2013, 07:22 PM
چند وقتیه اسپین اف مد شده
هرچی دکسترو نگه داره واسمون خوبه - پس اینم خوبه
مرسی

Why Me ?
07-31-2013, 07:29 PM
اگه بره تو کار انجل باتیستا خیلی خوب میشه!

مثلا نشون بده که باتیستا بازنشسته شده و رستورانش رو می گردونه و در همین حال ارتباطش رو با پلیس حفظ کرده و تو بعضی از مسائل پیجیده دوستان خنگش( کویین و ماسوکا و ....) برای حلش میروند سراغش!

دیگه با یک سریال کاملا پلیس طرف نیستیم/ همه عشق (کافه و رستورانش) ، هم مرموز( مترو پلیس):Smiley41:

VIVA THE ROCK
07-31-2013, 07:32 PM
فک کنم داستان کوئین قبل از پیوستن به میامی مترو هم بد نباشه ...

m2love
08-01-2013, 01:41 AM
اسپين آفــ چي هست حالا ؟ :Smiley10:

Eternal
08-01-2013, 01:47 AM
نمیشه اسپین آفِ دکستر رو بسازن؟! آخه این شخصیت نیاز به پرداختِ بیشتر داره:Smiley30:

Prometheus
08-01-2013, 03:57 AM
یک بار دیروز نوشتم ولی نوشته ام ارسال نشد یک بار دیگه مجبور شدم بنویسم
سریال بدون دکستر بی فایده هست یعنی اگر دکستر بمیره و بیاد زندگی دبرا رو نشون بده خیلی بی مزه میشه یا بیاد پاسگاه پلیس ها رو نشون بده که واقعا ته مسخره کردن سریال هست.یک پایان باید داشته باشه و تمام و ساختن این جور چیزها بی معنی هست

bikaran1384
08-01-2013, 05:27 AM
کله این سریال به خاطر شخصیت دکستر جذابه و اگه نباشه من که نگاهش نمیکنم

Joey
08-01-2013, 03:15 PM
اسپين آفــ چي هست حالا ؟ :Smiley10:

هر نوع مدیایی (سریال، بازی ویدئویی، فیلم و ...) که از یک مدیای اصلی دیگه مشتق بشه و روی یک جنبه یا کارکتر خاص از مدیای اصلی تمرکز کنه و به پرداخت جزئیات پیرامون اون جنبه یا کارکتر خاص بپردازه، یک اسپین آف از مدیای اصلی گفته میشه. مثلا سریال "جویی" یک اسپین آف از سریال "فرندز" بود.

نمیشه اسپین آفِ دکستر رو بسازن؟! آخه این شخصیت نیاز به پرداختِ بیشتر داره:Smiley30:

good one :Smiley36:

Eternal
08-01-2013, 06:45 PM
یه خورده که فکر کردم، کسی به جز هَری مرگان برای محوریتِ اسپین آف به نظرم نرسید.

shantia762
08-02-2013, 06:09 PM
برینی یا همون برایان موزر چطوره؟
حتما ک نباید شخصیت مثبتا باشن یا بد از پایان دکستر داستان نقل بشه
حالا این نظر منه

yaser63
01-17-2014, 06:53 PM
http://picoup.ir/images/89973432022614651600.jpg (http://picoup.ir/)

شبکه Showtime اعلام کرد در صورت ساخت هر نوع Spin-Off از سریال دکستر در آن مجموعه حتما مایکل .سی.هال (دکستر مورگان ) به نحوی به عنوان بازیگر حضور خواهد داشت.

David Nevins رییس بخش سرگرمی های شبکه در این مورد گفت:این مجموعه احتمالی باید با حضور مایکل باشد و من چنین مجموعه ای را فقط با حضور او خواهم ساخت.در عین حال او تاکید کرد که در حال حاضر برنامه خاصی برای ساخت Spin-Off سریال ندارند.و در این مورد گفت: با این فرض که من قصد به اجرا در آوردن چنین طرحی را دارم این امر بستگی به تهیه کنندگان سریال دارد که آیا آنها هم قصد انجام چنین طرحی را دارند یا نه.فکر می کنم پایه و اساس سریال بروی شخصیت دکستر بوده است و اگر ما بخواهیم چنین طرحی را عملی کنیم باید ایده و شکل جدیدی از دکستر را په اجرا در آوریم.می خواهم سریال چیز متفاوتی شود و صرفا ادامه یک سریال قدیمی نباشد.

shantia762
01-18-2015, 11:05 PM
بیکار بودم گفتم ی فرازی به دکستر بزنم تو قسمت آخر فصل 4 یه دیالوگ جالب دیدم!