PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : It's Always Sunny in Philadelphia | تمدید برای سه فصل دیگر

Chandler Bing
08-02-2013, 01:29 PM
http://picoup.ir/images/04849434171006626136.jpg
کامیک کان 2013

4 سپتامبر (15 شهریور) فصل جدید سریال همیشه در فیلادلفیا افتابی است از شبکه ی FXX پخش خواهد شد. این فصل نهمین و ظاهرا فصل یکی مانده به اخر است. محبوبیت سریال رو به کاهش نیست، فقط سازنده های سریال نمیخواهند که سریال تکراری و کهنه شود. در یک مصاحبه با مجله ی رولینگ استون مصاحبه کننده از گلن هورتون پرسید که ایا فصل دهم فصل اخر است و هورتون این گونه جواب داد "بله. یک نقطه ی مشخصی وجود دارد که دیگه ازت استقبال نمیکنند و شما همچین چیزی نمیخوای. ما میخوایم در حالی تموم کنیم که بیننده بیشتر بخواد. ما وقت زیادی رو صرف این کردیم تا داستان های جدید بنویسیم. ما سعی نمیکنیم که به مردم توهین کنیم یا حال شون رو به هم بزنیم، بلکه دنبال سورپرایز کردنشون هستیم. فکر میکنم به کاری که کردیم افتخار میکنیم و فکر کنم وقتش باشه که تمومش کنیم. مطمئنم که الان کسایی هستند که میگن ای خدا هنوز اینو دارن نشون میدن؟ برید پی کارتون."
وقتی که ازش پرسیدند که امسال در امی حضور پیدا میکنه تاکید کرد که فصل دهم فصل اخره و گفت "نمیدونم، شاید در فصل دهم، فقط به خاطر اینکه اخرین فصله و به خاطر سریال، شاید سعی کنیم نرم شون کنیم."
فصل نهم 13 قسمتی است و پنج شنبه ها به وقت ایران پخش خواهد شد. و در تاریخ 9 اکتبر سریال 100 اپیزودی شدنش را جشن میگیرد.

چهارتا تیزر هم از فصل نهم با محوریت جابه جایی سریال به شبکه ی fxx ساخته شده که واقعا خنده داره، از لینک زیر میتونید تو یوتیوب ببینید.

Youtube (https://www.youtube.com/watch?v=DVKpnGt1vYs)

Chandler Bing
08-16-2013, 02:33 AM
خبر به این توپی، یه واکنشی چیزی:دی
این نشونه ی نبوغ سازنده های این سریاله، اینکه میفهمند که کی باید کار رو تموم کنند! نه 8 فصل مثل اشنایی با ننه مارو دنبال خودشون بکشن. این کار ارزش داره، خیلی.
فقط دو فصل دیگه از سریال مورد علاقه ام مونده، یکی از بهترین کمدی های که دیدم! امیدوارم بازم از این گروه چیزی ببینم

NOjAN
08-16-2013, 02:45 AM
سریال خیلی خوبیه. فقط فصل ۴ تا ۶ خیلی حوصله ی من رو سر برد و باعث شد یه وقفه ی بندازه برام تو تماشای سریال. نمی دونم قضیه چیه ولی این ۳ ضعیف تر از فصل های ۱ تا ۳ بود. ایشالله تا فصل ۹ به پخش هفتگی می رسونیم :Smiley35:

MaRYaM Goli
08-16-2013, 05:16 PM
ا پس من یکم دیدنمو کش بدم که تا اون موقع با پخش هماهنگ شم الان وسطای فصل هفتم

ما سعی نمیکنیم که به مردم توهین کنیم یا حال شون رو به هم بزنیم
ولی انصافا بعصی جاهاش خیلی حال بهم زنه

این نشونه ی نبوغ سازنده های این سریاله، اینکه میفهمند که کی باید کار رو تموم کنند! نه 8 فصل مثل اشنایی با ننه مارو دنبال خودشون بکشن
اتفاقا به نظر من شما اگه تو سریالت دنبال داستان خاصی نباشی هرچقدرم که کشش بدی خسته کننده نمیشه چون هر قسمت از قسمتهای دیگه مجزاست واسه همین به نظرم موردی نداشت اگه بازم ادامش میدادن اگه ایده داشتن. در مورد آشنایی با مادرم شما واسه این خسته شدی که همش پی این هستی کی با کی ازدواج می کنه و مادر بچه ها کیه درصورتیکه من به شخصه تو لحظه از سریال لذت بردم و می برم و منتظر نبودم ببینم عاقبت داستان چی میشه واسه همین 9 فصل به نظرم زیاد که نیست کم هم هست.

A w e s o m e
11-04-2013, 12:29 AM
مک چرا اینقدر چاق شده ؟! مریض نباشه!!:Smiley19:
اشکان جون روند ترجمه چطور پیش میره؟! تاپیک ترجمه قفله..گفتم اینجا بپرسم..

yasharhi
11-04-2013, 01:21 AM
مک و دی واقعا زن و شوهرن ؟

Milad eMJey
11-04-2013, 01:34 AM
مک و دی واقعا زن و شوهرن ؟

بله و همینطور چارلی و پیشخدمت!

Chandler Bing
04-08-2014, 01:00 AM
FXX در یه قرارداد 3 ساله، سه فصل دیگه از سریال رو سفارش داد، 10 - 11 - 12. این یه قرارداد کلی سه ساله است که شامل تهیه یک سریال جدید و... میشود.

LOS ANGELES, April 4, 2014 – FX Productions (FXP) has closed a new, three-year overall production deal with Rob McElhenney, Charlie Day and Glenn Howerton and their RCG Productions in a significant pact that includes an additional two-season order of their hit FXX comedy It’s Always Sunny in Philadelphia; FXX’s series order for a half-hour comedy to be created by McElhenney, Day, Howerton, and Luvh Rakhe, starring Tracy Morgan; a comedy Pilot order (TBA); and numerous script deals, it was announced today by Nick Grad and Eric Schrier, Presidents of Original Programming, FX Networks and FX Productions.

javad48
04-08-2014, 01:05 AM
این همه سریال تماشا کردم یه طرف
این یکی کاملا یه طرف دیگه ، یعنی حرف نداره

Milad eMJey
04-08-2014, 01:46 AM
این همه سریال تماشا کردم یه طرف
این یکی کاملا یه طرف دیگه ، یعنی حرف نداره

دقیقاَ!
از بین سریال های کمدی که دیدم، بهترینشون همین فیلادلفیا هستش.
فعلاَ تا فصل 6 رو دو بار دیدم. اگه وقت کنم برای بار سوم هم میبینم.
البته بعضی قسمت ها رو بالای 7-8 بار دیدم. اون قسمتی که تئاترِ Nightman رو اجرا کردن رو ریخته بودم تو گوشیم و یه مدت تقریباَ هرشب میدیدمش!
I once was a boy, but now I am a man :Smiley14::Smiley14:
You want the baby boy's hole, you gotta pay the troll toll :Smiley14::Smiley14:
بنظرم هرکی این سریال رو ندیده، کارنامه سریال بینیش ناقصه!

amingeneral
04-08-2014, 01:56 AM
خبر تمدید شدن تا سه فصل دیگه رو که چند روز پیش شنیدم یه خرده شوکه شدم! چون همونطور که پست اول هم نوشته شده قرار بود فصل ده آخری باشه.
ولی واقعاً خوشحال شدم که دو فصل اضافه میتونیم از دیدن این پنج تا اعجوبه لذت ببریم!
قبلا گفتم، بازم میگم، به نظرم بعد فرندز بهترین سریال کمدی ـه!

ali33
04-08-2014, 01:59 AM
دوستان یه سوال!:Smiley39:

من تا حالا این سریالو ندیدم!به نظرتون ارزشش رو داره براش وقت بزارم؟:Smiley79:

Amin03
04-08-2014, 02:38 AM
دوستان یه سوال!:Smiley39:

من تا حالا این سریالو ندیدم!به نظرتون ارزشش رو داره براش وقت بزارم؟:Smiley79:

سریال خیلی خاصیه، یه لحن به‌خصوص داره، معمولا کسایی که این سریال رو می‌بینم دو دسته نظر دارن، یا عاشقش می‌شن یا می‌گن این مزخرف چیه؟:d
باید خودت ببینی تا بتونی تصمیم بگیری، ولی اگه خواستی سریال رو شروع کنی باید بهش وقت بدی، از اون سریال‌هاست که چندین قسمت باید ببینی تا بهش عادت کنی و درکش کنی

Great20
09-06-2014, 10:56 PM
فصل دهم از ژانویه سال آینده شروع میشه. درست مثه فصل های 8 و 9 که هر کدوم ده اپیزود داشتن در هر سه فصل آینده هم شاهد ده اپیزود خواهیم بود.