PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Dexter | بحث اپیزودیک | فصل هشتم، اپیزود ششم

Joey
08-05-2013, 03:33 PM
http://picoup.ir/images/96948672977552026714.jpg

Season 8, Episode 6: "A Little Reflection"
فصل هشتم، قسمت ششم: "یک بازتاب کوچک"

تاریخ پخش: 4 آگوست 2013
خلاصه ی داستان: دکستر "زک همیلتون" را زیر نظر می گیرد تا مدرکی که نشان دهد او ریورا را کشته پیدا کند. دکس متوجه می شود زک با دکتر وگل دیدار می کند و از بیماران اوست. وگل عقیده دارد می توان کشش های زک را نیز همانند دکستر کنترل کرد و به آن جهت داد. دکستر شباهت هایی میان زک و خودش می بیند. دب متوجه می شود "الوی" به او علاقه دارد. دب و دکس در مورد وضعیت زندگیشان در حال گفتگو هستند که ...

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?t=41682&p=125739&viewfull=1#post125739) .:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2578770/)

tigerom
08-05-2013, 09:16 PM
یه قسمت جالب بود البته نه اولش
نمی دونم چطور گذاشت یه نفر از زیر میز مخصوصش در بره
این خانم هانا هم اگه تو مخفی کار کردن به از دکس نباشه تزش کمتر نیست.
من 9 میدم با کمی ارفاق. :Smiley69:

Ho3!En
08-05-2013, 09:20 PM
یه جورایی آخر داستان داره معلوم میشه، زک قراره جای دکس بگیره دکستر یه جورایی بازنشسته میشه، آخر داستان خیلی تابلو شده...بعدش بعضی جاهای این قسمت خیلی میره رو اعصاب اصلا نزدیک به واقعیت نیست اونجا که کوئین میاد بهش میگه میدونم داری کارآگاه بازی در میاری خیلی مسخره بود آخه کی همچین حرفی رو باور میکنه و میذاره میره...
زک کسی رو کشته بود که با پدرش رابطه داشته بعد دکستر میخواد آموزشش بده؟؟؟خیلی عجیب بود
در کل چون هانا اومدش خوشحالم با آخر داستان خیلی حال کردم ...
8 دادم

justUnited
08-05-2013, 09:24 PM
اول بگم چرا اینها اخر هر اپیزود قسمت هایی از قسمت بعد رو نشون میدن واقعا مسخره است.

مثل همین قسمت که میتونستند ملت رو تو کف بزارند که هفته بعد قراره چه بلایی سر دکستر و دب بیاد و حالا با دیدن قسمت های اپیزود بعدی میدونیم که اتفاق خاصی نیفتاده کلا اشتباهه اینکار بخصوص در یک سریال جنایی!

یوان استراوسکی هم خیلی بد شانسه کلا!!! اون از گندی که توی کمیک کان زد این هم از داستان ندیدن قسمتی که خودش در اون بازی میکنه poor girl :Smiley36:

آیا برای شما هم مثل روز روشنه که دکستر این پسر خر پوله رو نفله میکنه آره؟ دیگه خلاصه اپیزود بعد رو نمیبینم هیچوقت :Smiley19:

roshan_gh
08-06-2013, 02:20 AM
خب این قسمت رو هم دیدم و امتیازی که بهش میدم 10
نه اینکه واقعا مستحق این امتیاز باشه ولی چاره ای ندارم بجز 10 بهش امتیازی بدم اخه تا چند هفته دیگه دکستری نیست که بهش امتیازی بدم.
اگه بخوان زک رو بجای دسکتر بزارن که، نمیدونم شخصا اصلا فکر نمی کردم یه چنین کاری بکنن و یه شخص دیگه رو مثل دکستر به جاش بزارن.
با اینکه میدونستم بازیگر هانا تو این فصل حضور داره ولی با دیدنش تو اخر این اپیزود واقعا سورپرایز شدم و خیلی حال داد.
کلا تا اینجای کار به نظرم با فصل ارومی طرف بودم و از این به بعد باید پایین بالا بشم.

MaMaLoM
08-06-2013, 02:23 AM
من فکر میکردم داستان تو اپیزود 4 با اون سکانس پایانی عالی سوق پیدا کنه ولی

همه چی تو اپیزود بعد ختم به خیر شد!!

الان دیگه نمیشه چیزی درباره زک و هانا گفت شاید داستان با همین دوتا بچرخه شایدم دوباره

به طرزی خیلی آبکی دو باره ماس مال شه.:Smiley15:

7.5 به زور:Smiley17:

86471181
08-06-2013, 03:48 AM
خوب این قسمت هم کاملا معمولی بود ، با این تفاوت که کلا بحث اون قاتلی که جمجمه رو در می آورد رو به بدترین و ضایع ترین و پرسوتی ترین حالت ممکن ماله کشیدن و بعیده هم دیگه بهش بپردازن چون شخصیت هانا وارد سریال شد
حدسی که میزنم یحتمل ، دکس این پسره زک رو آموزش میده اما در انتهای سریال ، اول اینکه دکستر یه حال اساسی به سرکار علیه خانم دکتر میده و انتقام ازش میگیره چون این حسی که بهش دست داده و فک میکنه موش آزمایشگاهی شده و تقریبا دنبال مقصر هم میگرده واسه به قول خودش هیولای درونش
دوم اینکه زک بعد اینکه چن نفر رو میکشه ، دستگیر میشه و همه چی رو به گردن زک میندازه دکس ، این جوری پرونده ی دکس هم بسته میشه و دکس هم به زندگیش با هریسون بر میگرده
خود این قسمت هم که باز کم چیزای مسخره نداشت کوئئن میبینه دکس و یه دیالوگ ضایع میگه و میره
من به این همسایه ی دکس هم بدجور مشکوکم فک میکنم با هانا یه جورایی هم دسته :D
جالبه یهو آخر سریال یه هیجانی به ببیننده وارد میکنن بعد خلاصه قسمت بعد رو نشون میدن و گند میزنن بهش :|
خلاصه تهش یه خوبی و خوشی تموم میشه و نخود نخود هر که رود خانه ی خود :Smiley35:
6 هم زیاده واسه این قسمت

Chandler Bing
08-06-2013, 01:12 PM
خب بچه ها خیلی بد بین ان:Smiley36: 4 اپیزود مونده، تازه عشق دکستر برگشته، داستان داره پیچیده میشه یه ذره، پتانسیل این رو داره که پایان به یاد موندنی ای داشته باشه. اما ایا میشه؟
اپیزود خوبی بود، همون جور که گفتم این فصل از دوتا نیم فصل تشکیل شده، 5 تای اول سر این قاتله و خوب شدن رابطه ی دکس با دب و ورود دکتر وگل، نیمه ی دوم فصل پایان دکستر!
به نیمه ی دوم امیدوار ترم اما ....
زیاد تعجب نکنید که پسره یکی رو کشته اما دکستر میخواد بهش یاد بده! دکستر هم اون اول کم سوتی نداده! پیش میاد دیگه.
اون جراح مغز اگه واقعا همون مرده باشه واقعا مسخره است. یه ماست مالی به تمام معنا!
8

Gallow
08-06-2013, 01:54 PM
این قسمتم خوب بود بیشتر اتفاقاتی که افتاد پایه ریزه شده بود که در قسمت های بعد کاملا نمایش داده بشه.
ولی در کل راضی کننده بود یه چندتا موضوع جدید در کنار این قسمت مثل: نکشتن اون پسر توسط دکستر و آموزشش، ورود ناگهانی معشوقه و ...
منم با نظر یکی از دوستان موافقم این همسایه یه مقداری مشکوک میزنه ! اگه در قسمت های بعد بیشتر معرفی بشه و ببینیم دقیقا چه کارست بهتره.
اون قاتل هم خیلی زود سرتهش هم آوردن من به این معتقد نیستم که داستانش رو ادامه می دادند ولی خوب یه مقدار تو شکل گیری پایان جریان این قاتل خلاقیت به خرج می دادند از طرف ببننده بیشتر مورد توجه قرار می گرفت.

juybari
08-06-2013, 02:40 PM
با بچه ها موافقم. برگشتن هانا نکته خوب و هیجانی توی این قسمت بود. هر چند اصلا از هانا خوشم نمیومد.
اینم که دکستر بخواد این بچه رو تربیت کنه تا جاش رو بگیره خیلی قابل پیش بینی به نظر میرسه. ولی شاید نویسنده های سریال بخوان این قضیه رو هم بپیچونن.
در کل به این قسمت نمره ۸ میدم.

shantia762
08-06-2013, 06:00 PM
آقا اصا قسمت نیست ما این دکستر رو همون روز که آپ می شه دانلود کنیم
همش ی چی پیش میاد یا یادم میره یا سر کارم اینترنت دم دس نیس یا مثل دیروز که سرعتا ناامید کننده بود!

کلا هر بار دکستر کسی ک رو میزش بسته رو باز می کنه بعد می فهمه اشتباه کرده :Smiley36:
این دل رحمیا از دکستر بعیده :دی
تو این 8 فصل از ی ربات بی احساس و البته بی عیب و نقص! تبدیل شده به ی قاتل سریالی رو به نزول که در لحظه زندگی می کنه
ولی کلا نمی تونم از این فصل زیاد ایراد بگیرم نمی دونم چرا (شاید چون مثل بعضیا چند سال با سریال نبودم) گرچه بچه ها می دونن سخت پسندم
به هرحال بعضی ماسمالی ها انجام میشه و خیلی از سوالا بی جواب می مونه
شاید وارد کردن داستان های مهم و حل سادش یکم غیر قابل انتظار باشه
من از این زاک خوشم نمیاد شاس می زنه یکم بعید زیاد دووم بیاره تو سریال
همسایهه هم آره مشکوکه ولی قراره با مزه بود که دکستر گفت " قرار گذاشتن از اون چیزی که یادم میاد سخت تره"
خلاصه من 10 میدم ولی نه به این دلیل که 10 واسه اینکه میانگینو بیارم بالا :دی
دیگه دکستر که نمیشه 6 5 داد اونوقت بعضی سریالا باید نمره منفی داد

Irag
08-06-2013, 06:28 PM
اصلا حال و روز سریال در این فصل خوب نیست
شتاب عجیبی هم داره و اتفاقات پشت سرهم بی‌وقفه و بدون تایم اتفاق میفتن.
6قسمت گذشت ولی یک بار هم به جز قسمتی که خود "مایکل" کارگردانی کرد برام خواستنی نشد.
یکی از دوستان قسمت‌های قبل به نکته‌ی خوبی اشاره کرد »» "ایده‌ی شکل گرفتن شخصیت وگول در لحظه بود و فقط در این فصل به فکر تیم سازنده رسیده" من هم با این دوست عزیز موافقم.
در کل نپسندیدم.
تنها نکته‌ي جالب موضوع "فوران شریانی" بود.:Smiley35:

http://picoup.ir/images/32964813995744745940.jpg

به زودی این تصویر هم میره توی آلبوم و آرشیو سریالی ذهن‌مون!

WalTer WhiTe
08-06-2013, 06:29 PM
خلاصه من 10 میدم ولی نه به این دلیل که 10 واسه اینکه میانگینو بیارم بالا :دی
دیگه دکستر که نمیشه 6 5 داد اونوقت بعضی سریالا باید نمره منفی داد

به 10 دادنت احترام میگذارم:Smiley69:
ولی تعصب کاذب هست
ما هم به دکستر میتونیم 5 یا 6 بدهیم که تا حالا هم زیاد دادیم و هم به got و وایکینگ دد و هم ...... خیلی های دیگه
تنها ما به سریال های شبکه 4 بریتانیا نمی تونیم 5 و 6 بدهیم بقیه سریال ها به .... مهم نیستن:Smiley14::Smiley36:

آقا هیچی نداشت یک افتضاح کامل بود
چیز دیگه ندارم بگم
:Smiley17:

nokhbeh
08-06-2013, 08:01 PM
در مورد این فصل:
نصف فصل گذشت!
آیا این فصل آخره!؟ اصلا همچین حسی بهم دست نمیده . 6 قسمت گذشت ولی هنوز هیچیش معلوم نیس . واقعا میخوان قضیه جراح مغز رو همینطوری بزارن برن؟ واقعا دکستر از گذشتش یاد نگرفته که نمیتونه با کسی کار کنه!؟ (میگل پرادو ، لومن و تا حدودی اون قاتل 3 گانه) حالا تو این زک چی دیده که میخواد بهش درس قاتلی بده!؟
واسه فصل پایانی دوس داشتم احساس ترس داشته باشم ، قلبم تند تند بزنه ، همش با خودم فک کنم الان چه اتفاقی واسه دکس پیش میاد ، چطوری دستگیر یا کشته میشه و یه تعقیب و گریز اساسی واسه یه جنایتکار! ولی افسوس که هیچکدوم از اینا رو ندیدم
نویسنده ها کلی مهره اوردن تو بازی که بعضیاشون واسه فصل پایانی اصلا ضروری نبود به خدا! حالا اگه مهره ها رو هم اوردی یه پایان درست و درمونی واسشون داشته باش
با این وجود به خاطر 7 فصل گذشته ما باید به نویسنده ها اعتماد کنیم تا یه پایان خوب برای یه داستان خوب رقم زده بشه

در مورد این قسمت:
سریال جدیدی که شو تایم واسه اسپین اف دکستر در نظر گرفته:

Coming this fall on Showtime
Dr. Evelyn Vogel: The Serial Killer Whisperer:Smiley14:

یه چنتا صحنه بریکینگ بدی هم تو این قسمت داشتیم که در نوع خودش جالب بود:

http://picoup.ir/images/28144059290752475815.jpg
چند ثانیه اصن کاری به سریال نداشت فقط اینو نشون داد!

http://picoup.ir/images/55155110471816310511.jpg
harison:I'm doing all the work anyway

86471181
08-06-2013, 11:37 PM
در مورد این فصل:
نصف فصل گذشت!
آیا این فصل آخره!؟ اصلا همچین حسی بهم دست نمیده . 6 قسمت گذشت ولی هنوز هیچیش معلوم نیس . واقعا میخوان قضیه جراح مغز رو همینطوری بزارن برن؟ واقعا دکستر از گذشتش یاد نگرفته که نمیتونه با کسی کار کنه!؟ (میگل پرادو ، لومن و تا حدودی اون قاتل 3 گانه) حالا تو این زک چی دیده که میخواد بهش درس قاتلی بده!؟
واسه فصل پایانی دوس داشتم احساس ترس داشته باشم ، قلبم تند تند بزنه ، همش با خودم فک کنم الان چه اتفاقی واسه دکس پیش میاد ، چطوری دستگیر یا کشته میشه و یه تعقیب و گریز اساسی واسه یه جنایتکار! ولی افسوس که هیچکدوم از اینا رو ندیدم
اصلا یکی از دلایلی که من از سریال دکستر لذت نمیبرم این حاشیه ی امنیتی که واسه دکس درست کردن
شما اگه سانز رو دیده باشین متوجه حرفم میشین ، یه شخصیتهایی از سریال حذف میشن یا یه اتفاقهایی میفته که اصلا به ذهن آدم خطور نمیکنه و آدم با خودش میگه چرا این کار رو کرد؟چرا این شخصیت رو حذف کرد؟الان این اتفاق رو چطوری میخواد درست و جمع و جور کنه ، که البته به بهترین شکل داستان رو جلو بردن
فک کنم تو همین انجمن بود یه مصاحبه از ساتر خوندم که نقل به مضمون هم چین چیزیه میگه: من سه سال تصمیم خودم رو گرفتم که سریال سانز چطوری به پایان برسه
یعنی تصمیمات آنی نبوده میدونستن قراره فصل بعد چه اتفاقی بیفته ایضا شما اونجا واسه هیچکدوم از شخصیتها حاشیه امنیتی حس نمیکنین
خلاصه اجحاف شده نسبت به سانز تو imdb اگه بخوایم با دکس مقایسش کنیم :Smiley35:
پ ن : درد دل یکی از طرفداران سانز :Smiley36:

Irag
08-06-2013, 11:53 PM
اصلا یکی از دلایلی که من از سریال دکستر لذت نمیبرم این حاشیه ی امنیتی که واسه دکس درست کردن

دکستر اصلا خیلی عوام شده
احمق شده
دیگه زیرک نیست!
تصمیمش برای رها کردن زک هم خیلی غیرمنتظره بود! حالا این پسر جوان با کد هری همخوانی نداره ناسلامتی یه "قاتل" بود که دکس برای شاگردی انتخابش کرد.

VIVA THE ROCK
08-07-2013, 01:50 AM
به نظرم نویسنده ها این فصل یه کم ترسو و تنبل عمل کردن .می شد تو بستر یه داستان پر هیجان و پرپیچ با حضور موثر همه شخصیتها این سریالو تموم کرد .اما اونا دارن با یه داستان آآآآآروووم و بی هیجان فصلو تموم می کنن.این فصلم فقط شده دکستر دبرا ووگل .بقیه نقش دیوار رو بازی می کنن .

osture
08-07-2013, 03:02 AM
اصلا راضی نیستم
دکستر به تک بودنش خاص بود حالا 2تا شه ؟
دعا میکردم پلاستیک رو باز نکنه که کرد
همچی رو به خز شدن میره چرا - بابا حالم گرفت :( - اونجرز شده ؟گروهی از دکستر ها - حتما اسپپین اف دکستر موضوعش شاگردهای دکستره
حتما شیلد هم باید واسشون بوجود بیاد - دکستر اف استیل !!! امیزینگ دکسترز

هانا هم که برگشت - فکر نمیکردم اینجوری وارد سریال شه

بلاخره از این صحنه های باحال پیدا شد
http://picoup.ir/images/89251975967959136655.jpg

asgharax
08-07-2013, 05:44 AM
من نمیدونم چرا این سریال که به اون زیبایی تا فصل چهار ادامه پیدا کرد اینقدر افول کرده که فقط می خوان با فیلم نامه های آب دوغ خیاری سر و تهشو به هم بیارن. این سریال هیچ نشانی از اون سریال فوق العاده هیجانی فصل های اول نداره. همین و بس. شخصیت دکستر اونقدر حاشیه امنیت داره که بعضی جاها مثل روز روشنه که قراره زنده بمونه.
با ارفاق زیاد 6 میدم

Bill The Butcher
08-07-2013, 01:44 PM
با عرض پوزش از همه طرفداران ولي خيلي بيخود بوده اين فصل تا حالا. نه يه ذره هيجاني نه تعليقي نه معمايي...خيلي بد نوشتن

bahador-usefie
08-07-2013, 02:24 PM
با عرض پوزش از همه طرفداران ولي خيلي بيخود بوده اين فصل تا حالا. نه يه ذره هيجاني نه تعليقي نه معمايي...خيلي بد نوشتن

موافقم ، کاملا نا امید کننده بوده این فصل ؛ یکی از بدترین فصل های پایانی هست که تا به حال دیدم

Why Me ?
08-07-2013, 05:21 PM
نمی دونم ! بعضی مواقع یک احساسی به من دست میده که انگار تازه قسمت های پایلوت سریال رو می بینم!

نکنه یکدفعه ای آخر سریال بگویند که یک فصل دیگر هم میسازیم! چون که این اصلا به قیافه فصل آخر نمی خوره: حاشیه امن برای دکستر در حد 100 درصد درست شده و اون وقت قسمت آخر می خواهند سر و ته سریال را هم بیارند.

------------------------------------------------------------------------------------
در مجموع قسمت بدی نبود و اگر با خود دکستر مقایسه نشه میشه بهش 8-9 را داد.( یاد فصل 1 و 4 بخیر)( اصلا از فصل 5 به بعد یعنی زمانی که زن دکستر (جولی بنز) از سریال رفت بیرون ، دیگه سریال با حال نشد)