PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Intelligence US | معرفی سریال | بحث تبادل نظر

AmiR RezA
08-09-2013, 12:59 PM
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|

http://www.8pic.ir/images/62784516549685755553.jpg

Intelligence

"سایر" رو که میشناسید ستاره ی سریال "لاست" قرار است در سریال جدید شبکه CBS بازی کند . نام این سریال Intelligence نام دارد و قرار است در ژانر درام و تخیلی ساخته شود . این سریال در تاریخ 24 فبریه 2014 پخش میشود .
Josh Holloway در این سریال به عنوان یه انسان فوق پیشرفته با تراشه ای در مغزش ، اولین انسانی هست که تا کنون به طور مستقیم به شبکه اطلاعات در سراسر جهان متصل شده و دسترسی کامل به اینترنت ، وای فای ، تلفن و داده های ماهواره ای است. اون می تونه با دسترسی به مرکز داده ها از ایالات متحده امریکا در مقابل دشمنان محافظت کنه .

http://www.8pic.ir/images/39266823183723632436.jpg

خب , تهیه کنندیگی این سریال برعهده ی Howard Gordon و کارگردان و نویسنده ی این اثر John Dickson میباشد .

از تیم بازیگران این سریال میتوان به Josh Holloway بازیگر سریال معروف لاست در نقش Gabriel اشاره کرد که در کنار او Meghan Ory بازیگر سریال Once Upon a Time و شنل قرمزی در سریال روزی روزگاری در نقش Riley Neal بازی خواهد کرد.

دیگر بازیگران این تیم میتوان به Marg Helgenberger در نقش Lillian Strand و Michael Rady در نقش Chris Jameson اشاره کرد.

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|

Ho369
08-09-2013, 09:01 PM
به نظر باید سریال خوبی از آب در بیاد.تیم خوبی هم داره.ممنون بابت معرفی:Smiley17:

koresh92
01-08-2014, 09:50 PM
کسایی که سریال رو دیدن نظرشون رو بگن دانلود کنیم یا نه

babak_qazvini
01-08-2014, 11:00 PM
من دانلود کردم امید وارم ارزش دیدن داشته باشه

Chandler Bing
01-08-2014, 11:40 PM
قسمت اولش اصلا جالب نبود، پیشنهاد میشه نبینید! مگر اینکه تو قسمت های بعد یه حرکتی بزنند که بعید میدونم. من چند قسمت دیگه نگاه میکنم تا ببینم ادامه بدم یا نه!
پس فعلا دست نگه دارید:Smiley36:

sami1428
01-09-2014, 01:34 AM
همونطور که با یک گل بهار نمی شه با یه قسمت معلوم نمی شه ارزش داره یا نه.باید چند قسمت بگذره بعد ببینیم.اگه شکم دارین ارزش داره باید بمونین بقیه ببینن بعدش نظر اونا ببیینین.در کل سریالای جدید این چند ماه بیشتر سر و صدا تبلیغ بود پشتشون تا جذابیت سریال.

Ohadi
01-09-2014, 01:57 AM
95% کنسلیه من فقط تریلرشو دیدم که دارم میگم!

mehran-a1234
01-09-2014, 11:31 AM
به نظر من داستان کل سریال توی پایلوت روشن میشه....اگه از قسمت اول خوشتون اومد که هیچی اگه نیومد باید بیخیالش بشید :Smiley17:

sami1428
01-09-2014, 03:06 PM
به نظر سریال بدی نیست یک قسمت زوده واسه قضاوت.بیننده ها و ریت سریال تو اولین قسمت تو آمریکا بالا بوده واسه شروع یه سریال خیلی خوب بوده.باید چند قسمت بگذره اگه خوب بود میره واسه دانلود

Amir.Ho3ein
01-19-2014, 03:43 PM
به نظر من ک سریال خوبیه،دو قسمتشا دیدم و بد نبوده
موضوعش جالب و جدیده و آدما جذب میکنه واس دیدن قسمتای بعدیش
البته یه چندجایی از ایران به عنوان تروریست اسم بردن اگه بخوان بیش ازین ادامه بدن علارغم میل باطنیم عرق ملیم اجازه نمیده بقیشو ببینم :Smiley35:

A w e s o m e
01-19-2014, 05:24 PM
95% کنسلیه من فقط تریلرشو دیدم که دارم میگم!
قسمت اول 16 میلیون ..قسمت دوم 6میلیون بیننده!! آره ، اگه قسمت سوم تا 8 میلیون نکشونه کنسله!

به نظر من ک سریال خوبیه،دو قسمتشا دیدم و بد نبوده
البته یه چندجایی از ایران به عنوان تروریست اسم بردن اگه بخوان بیش ازین ادامه بدن علارغم میل باطنیم عرق ملیم اجازه نمیده بقیشو ببینم :Smiley35:
یه جا گفتن یه سناتور خواهان مداخله توی اوضاع سوریه،عراق و ایران ـه . یه جا هم گفتن:هیچ میدونی اگه این تراشه دست آدمهای نادرست مثل ایران چین کره بی افته چی میشه؟
ندیدم بگن تروریست!؟ اگه هم گفتن دقیقه و ثانیه ـش رو بگو برم ببینم شاید جا انداختم :)

Amir.Ho3ein
01-19-2014, 06:33 PM
قسمت اول 16 میلیون ..قسمت دوم 6میلیون بیننده!! آره ، اگه قسمت سوم تا 8 میلیون نکشونه کنسله!

یه جا گفتن یه سناتور خواهان مداخله توی اوضاع سوریه،عراق و ایران ـه . یه جا هم گفتن:هیچ میدونی اگه این تراشه دست آدمهای نادرست مثل ایران چین کره بی افته چی میشه؟
ندیدم بگن تروریست!؟ اگه هم گفتن دقیقه و ثانیه ـش رو بگو برم ببینم شاید جا انداختم :)

نه خوب منظره منم همینا بود
اما منظورشون ازین کشورا همین بود دیگه
به جز تروریست منظور دیگه ای نداشتن به نظرم
امیدوارم مثه homeland نشه

b8d
03-26-2014, 02:17 PM
به نظر من اصلا خوب نیست