PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی: در Homeland شما به چه کسی اعتماد دارید ؟

WalTer WhiTe
08-17-2013, 04:47 AM
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|

http://picoup.ir/images/49177552941444455230.jpg

همه هوملند رو می شناسند و احتیاجی به معرفی سریال نیست پس می رویم سره اصل موضوع
چند وقتیه یک تیزری برای فصل سوم هوملند پخش شده به اسم" ? Who Do You Trust "که هیچ صحنه و سکانس جدیدی از فصل بعدی نداره ولی در این تیزر به ترتیب "نیکولاس برودی" "کری متیسون" و "ساول برانسون" جملاتی رو می گویند و بعد از این حرف ها سوالِ اصلی پرسیده میشه که سوال این تیزر این هست :
شما به چه کسی اعتماد دارید ؟؟؟
هدف از این سوال این هست که ببیند مردم آمریکا به کدوم یک از این سه نفر اعتماد دارند و کدوم رو خائن می دانند و فکر میکنند در ادامه سریال ممکن هست به وطن شون خیانت کنند یا خیانت کرده اند !

تیزر پخش شده رو همراه با زیرنویس آن که 5 مگ حجم دارد رو می توانید از لینک زیر دانلود کنید و ببینید
و بعد از دیدن آن می توایند در نظر سنجی شرکت کنید و نظر خودتون رو با ما در میان بگذارید

.:480p:. (http://expressleech.com/rehrlfj4d9dw/Homeland.Season3._Who.Do.You.Trust.rar.html)

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|

Irag
09-02-2013, 12:41 PM
شما به چه کسی اعتماد دارید ؟؟؟

بی هیچ کدوم من شخصا به "ابونظیر" اعتماد داشتم
که این بزرگوار هم شهید شد.
دلم واسش تنگ میشه.

WalTer WhiTe
09-02-2013, 01:21 PM
بی هیچ کدوم من شخصا به "ابونظیر" اعتماد داشتم
که این بزرگوار هم شهید شد.
دلم واسش تنگ میشه.

غم اخرت باشه که کاراکتر مورد علاقه ات رو از دست دادی:Smiley36::Smiley17:
ولی از عجایب نادر هست که تو این مورد با هم تفاهم نداریم:Smiley69:

من تو این سریال به همه اعتماد دارم به جز ساول برانسون
دلیل اعتماد به همه اینکه یک یا چند هیروی آمریکایی در یک سریالی که همه چشم ها بهش هست نمیاد به وطنش 100 درصد خیانت کنه
حس من میگه اخرسر برودی و کری شخصیت خوبه در میان و این ساول، جاسوسی چیزی از اب در میاد

Irag
09-02-2013, 01:26 PM
حس من میگه اخرسر برودی و کری شخصیت خوبه در میان و این ساول، جاسوسی چیزی از اب در میاد

خیلی بعید به نظر میرسه
باتوجه به اینکه سناریوی این سریال یه سناریو ی "یهودی"ه مثل سریال "Touch" خیانتکار بودن "ساول" خیلی خیلی دور از ذهن به نظر میرسه
مگه اینکه توسط یه اهرم فشار و سر یه موضوع تازه ایی که در فصل قبل وجود نداشته یعنی یه عامل خارجی تحت فشار قرار بگیره و مثل "برودی" یه "نیمه خیانتکار" به حساب بیاد.
که بازهم همدردی مخاطب سریال رو به دنبال داره و زیاد مقصر جلوه نکنه.

WalTer WhiTe
09-02-2013, 01:35 PM
خیلی بعید به نظر میرسه
باتوجه به اینکه سناریوی این سریال یه سناریو ی "یهودی"ه مثل سریال "Touch" خیانتکار بودن "ساول" خیلی خیلی دور از ذهن به نظر میرسه
مگه اینکه توسط یه اهرم فشار و سر یه موضوع تازه ایی که در فصل قبل وجود نداشته یعنی یه عامل خارجی تحت فشار قرار بگیره و مثل "برودی" یه "نیمه خیانتکار" به حساب بیاد.
که بازهم همدردی مخاطب سریال رو به دنبال داره و زیاد مقصر جلوه نکنه.

آخه یک یهودی محافظه کار هست و چند تا کارهای شک بر انگیز هم تا حالا انجام داده مثل کشته شده اون شخصی که داشت بازجویی می شد و با ساول تنها بود
ولی باز معلوم نشد چطوری خودکشی کرد (نمیدونم یادت میاد یا نه این قضیه رو)
بعدش هم این تیزر رو بی خودی فکر نکنم ساخته باشند و این موضوع رو الکی براش نذاشتن و حتما یک فکری پشتش هست
خوده تیزر هم به نظرم بوی خاصی میده :d
الان بگم چه بویی میده مثل اون یکی پستم که در بالا بود پاک میشه :d

Chandler Bing
09-02-2013, 01:54 PM
:Smiley15: هوملند شروع شد بدبختی ما هم شروع شد!! نظریات تون رو برای خودتون نگه دارید! این یهودی های بدبخت چه هیزم تری به شما فروختن که اینجوری درباره شون صحبت میکنید؟ انصاف هم خوب چیزیا. از این بحث ها بشه، بدون کوچک ترین درنگی پست پاک میشه، بازم اگه ادامه پیدا کنه، از یک روز تا یک هفته کاربر بن میشه.

پ.ن پارسال هم هوملند اپیزود اولش زودتر امد، به قول خودتون انقلاب هم قسمت اولش زودتر امد و.... این داستان ها چیه میچسبونید به سریال اخه؟؟ خیلی از سریال ها اپیزود اول رو زودتر روی نت ریلیز میکنند، خیلی عجیب نیست

mohsenshinobi
09-02-2013, 08:55 PM
سلام چرا زیرنویس این قسمت نیومده؟

wlh
05-01-2021, 11:35 PM
بدون اینکه بشناسمش عجیب دلم براش تنگ شده، واقعا نسل اول این انجمن "خیلی یه چیز دیگه ای" بودند، من که فرصت شناخت چند تاییشون رو داشتم ...
الان هم به بهانه تشکر از ممدوالتر دلم خواست بیام اینجا بنویسم بلکم یه روزی اومد دید و برگشت، این تاپیکشون منو یاد تاپیک فیردواکینک دد و خودمو کینگی انداخت، پاسکاری ایرج و ممد والتر و خشونت افسار گسیخته اشکان، خداروشکر زمانه پادشاهی یاسر، فرست او هیز نیم، پروتکتور او رلم ... اومدیم وگرنه در نطفه خفه می شدیم:Smiley14:

خدایی Irag@ و ممد والتر عجب دلِ گنده ای دارید ...