PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Person of Interest | بحث کلی درباره فصل سوم

WalTer WhiTe
09-26-2013, 12:49 AM
http://picoup.ir/images/86414212700426788474.jpg

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt1839578)

در این تاپیک می توانید درباره فصل سوم این سریال با یکدیگر بحث و گفتگو کنید.
لطفا درباره هر قسمتی که می خواهید بحث کنید ابتدا اسم اپیزود رو بیان کنید تا دیگران متوجه بحث شما بشوند.
این کار باعث می شود که ،دوستانی که اون قسمت مورد نظر شما رو ندیده اند صحبت های شما رو نخوانند.

بردیا
09-27-2013, 09:47 PM
خب امروز اپیزود اول سیزن سوم رو دیدم

خوب بود نسبتا این قسمت
همه رو آورده بودن تو همین قسمت اول،قبلنا توی آخرای هر سیزن شخصیتای مهم رو کنار هم میزاشتن.

روت از قرار معلوم میخواد خون به پا بکنه،یازده ساله بودن خدا و انتخاب شدنشو .... باحال بودش

AliRM
09-28-2013, 02:57 AM
ایپزود اول سیزن سوم خوب بودش.اینکه همه رو آوردن با هم دیگه جالبه و اینکه میتونیم در اینده منتظر اتفاق های عجیبی از طرف روت باشیم.
همکاری ریس و فینچ با همکار جدیدشون هم میتونه جالب باشه.

mohhammad
09-28-2013, 02:46 PM
در قسمت اول از تمام افراد فیلم استفاده شد تا بهترین راه برای کشاندن بینندگان برای دیدن ادامه سریال را انتخاب کرده باشند.روت که انگار نقشه های جالبی داره.سارا شاهی هم شخصیت باحالی همچون جان ریس داره.

WalTer WhiTe
09-28-2013, 11:31 PM
قسمت اول

واقعا خیلی خوب شروع شدش
و معما های عجیب و غریب هم که هی داره اضافه میشه واقعا جذاب ترش کرده
اولش که شروع شد باور کنید بازرس فاسکو رو من یکی نشناختم
یعنی وقتی شناختمش ترکیدم از خنده از دست این گریمش
:Smiley36::Smiley36::Smiley36::Smiley14::Smiley14: :Smiley14:

http://picoup.ir/images/26365835461457222610.jpg

خیلی خوب شده که شاو هم داره با فینچ و جان ریس همکاری میکنه
یعنی واقعا از اولش من می گفتم یک زنه دیگه تو این گروه جایش خالی هست
از این همکاری داره خوشم میاد و راضی هستم
از همکار الیاس هم خوشم اومد توی صحنه درگیری همه کشته شدند نامرد اومدش غنیمت ها رو برداشت رفت :Smiley36:

در کل راضی کننده بود
امتیاز قسمت اول : 8.5

prongz
09-29-2013, 02:37 AM
هرچقدر بازیگر کاراکتر کارتر افتضاحه در عوض این روت فوقالعاده اس.واقعا لذت می برم از بازیش.حرف از کارت شد دیگه انگار بچش گم و گور شده.در کل شروع نسبتا خوبی داشت ولی من همچنان نظرم اینه این داستان های اپیزودیک هرچی کمرنگ تر بشه و خط اصلی داستان بیشتر دنبال بشه،سریال خیلی موفق تر.این نجات ها داره لوث میشه دیگه.تازه دیگه کسی براش سوال هم پیش نمیاد اینا از کجا یهو سر و کلشون پیدا میشه.راستی نسبت به انتهای فصل پیش با اون حجم اتفاقات عجیب و غریب انتظار داشتم یه جمع بندی داشته باشیم از اخر فصل قبل.

بردیا
09-29-2013, 02:35 PM
آقا من ناتان اینگرام رو یادم رفته چطوری مرد
خودکشی کرد کشتنش چی شدش؟
یه سری جریانات سیزن 2 از یادم رفته

prongz
09-29-2013, 02:57 PM
آقا من ناتان اینگرام رو یادم رفته چطوری مرد
خودکشی کرد کشتنش چی شدش؟
یه سری جریانات سیزن 2 از یادم رفته

تا اونجا که یادمه با بمب فرستادنش هوا پای فینچ هم همونجا شل شد

Chandler Bing
09-30-2013, 07:25 PM
اینکه انچه گذشت نداره و درباره ی اتفاق های فصل گذشته حرفی نزد واقعا بد بود، با پایانی که فصل گذشته داشت، فکر میکردم همه چیز تغییر کنه، اما نویسنده ها شل گرفتن.
اپیزود خوبی بود، اما با اپیزودهای خوب خیلی فاصله داره! جان و هارولد که مثل همیشه بی نظیر بودن، از شخصیت های فرعی هم روت و این دختر جدیده خوبن! راضی کننده بود.
امیدوارم فصل شلوغی باشه:Smiley69:

A w e s o m e
10-02-2013, 12:19 AM
اپیزود جالبی بود..مهم اینه حوصله آدم سر نمیره..و بیننده درگیر داستان میشه..
ولی انگار عجله داشتن! سری رفتن سراغ یه شماره!

بردیا
10-17-2013, 08:21 PM
چه اپیزودی بود این اپیزود سوم
روت هم ترکوندش واقعا
Ladies هم خوب بودن
همیشه از دیدن زویی مورگان خوشحال میشم:دی

prongz
10-31-2013, 05:11 PM
چیزی که منو خیلی اذیت می کنه درباره ی این سریال ،پتانسیلیه که از خودش نشون میده ولی ازش برای بهتر شدن استفاده نمی کنه.بعضی قسمت هاش اینقدر خوب خوش ساخت و غافل گیر کننده است که ادم حسرت می خوره که چرا قسمت های قبلش نصف این قسمت هم نبودن.قسمت ششم دقیقا یکی از اون قسمت ها بود.این کانفلیکت هایی که به وجود میاد تو سریال،واقعا جذابه.حد اقل 3-4 بار تو همین قسمت بیننده غافل گیر میشه در صورتی که بعصی از قسمت هاش واقعا خواب اور میشه.متاسفانه سریال تکلیفشو مشخص نمی کنه با مخاطب.نا می خوای ازش نا امید شی یه قسمت رو می کنه که یقتو بچسبه بشونتت سر قسمت های ابکی بعدی

Shёrlock
11-03-2013, 07:19 PM
قسمت 5 و 6

تا اونجایی که من از فصل های ابتدایی یادم میاد فینچ بد از حملات تروریستی 11 سپتامبر این دستگاه رو ساخته بود ولی توی قسمت های 5 و 6 دیدیم که تاریخ ضبط شدن فیلم های دوربین های مدار بسته حتی سال 94 رو هم نشون میده.الان یک سوالی پیش میاد که دستگاه چه زمانی ساخته شده که چنین حافظه و آرشیوی رو در خودش داره و می تونه راحت از این آرشیو استفاده کنه و زندگی بقیه رو تجزیه و تحلیل کنه.مورد بعدی هم اینکه تو این فصل هنوز ما نفهمیدم همکاری دستگاه و روت برای چی هست و چرا هی دستگاه به این زن کمک میکنه ؟ به نظرم تا این قسمت باید حداقل یک سری سرنخ کوچیک به بیننده داده می شد تا این قضیه همکاری رو بهتر درک کنه. توی قسمت آخر فصل دوم اگر یادتون باشه یک سری اتفاقات افتاد که هنوز تو این فصل به خیلی از اون ها حتی اشاره ای هم نشده و نخواسته اون اتفاقات رو پوشش بده و این چیزها هست که باعث گیج شدن بیننده یا خسته شدنش تو بعضی قسمت ها میشه.
سریال هنوز برام جذابیت داره و هیچ وقت به مرحله آبکی (به قول اون دوست بالای) نرسیده برام و هنوز برام سرگرم کننده هست ولی قبول دارم که داستان کشش و گنجایش 22 قسمت رو نداره و من هم ترجیح می دهم این سریال 13 قسمت بود چون این جوری داستان خیلی سریع تر پیش می رفت و نیاز نبود بعضی قسمت های اضافه ساخته بشه و بیننده رو خسته کنند.

hosein1997
11-21-2013, 03:24 AM
قسمت 9:

ای وااااای!! خیلی ناراحت کننده بود.
خیلی اپیسود فوق‌العاده ای بود ولی آخرش حالمو گرفت.

Ashkan_crash
11-21-2013, 01:36 PM
چه شاهکاری بود این اپیزود 9
از همون لحظه که تلفن شروع کرد به زنگ خوردن تو صحنه آخر فهمیدم الاناس که یه اتفاق بدی بیفته از شاهکاری این اپیزود همین بس که الان تو سایت imdb امتیاز این اپیزود 9.5 شده

prongz
11-21-2013, 02:50 PM
اتفاقا من کاملا از اتفاقی که افتاد استقبال می کنم.این کاراکتر مرحوم به نظر من یکی از ضعف های اساسی سریال چه تو شخصیت پردازی فیلمنامه و چه توی بازیگریش بود.3 تاسیزن از سریال می گذره تو هر سیزن از لحاظ رفتاری و شخصیتی کاملا متفاوت می شد.یه دفعه 40 تا قسمت میگذشت انگار نه انگار که یه پسر هم داره.این برای یه کاراکتر اصلی توی یه سریال خیلی فاجعه اس.از بازی مصنوعی بازیگرشم هیچی نگیم بهتره.به نظر من خود عوامل سریال هم به این نتیجه رسیده بودن که این تصمیمو گرفتن.این چند تا قسمت اخر هم یکم بعد عاطفی دادن به قضیه که به اصطلاح گرون خرجش کنن.

Chandler Bing
11-21-2013, 03:03 PM
این دو اپیزود واقعا معرکه بود! مخصوصا سکانس پایانی اپیزود اخر که با اون سکوت و صدای تلفن معرکه شده بود.
منم موافقم، این کاراکتر مرحوم یکی از بدترین کاراکترها بود، فاسکو رو بیشتر دوست دارم من:دی این قسمت اخر هم که با جان تریپ عاشقی برداشت واقعا ضعیف بود، کاش سازنده سریال همچین موضوعی رو بیان نمیکرد، پرداخت شخصیت جان طوری بود که همچین چیزی بهش نمیخوره، اون زویی انتخاب خیلی بهتری برای زوج جان بود!
تازه قسمت9ـه و 13تا اپیزود مونده! ببینیم چی میشه:Smiley39:

hosein1997
11-22-2013, 11:38 AM
تاراجی هنسون که خوب بازی نمیکرد اصلا، ولی من شنیدم خودش خواسته بره.
منتظر یک انتقام خونین از طرف جان هستیم!

HAMID13
11-22-2013, 10:28 PM
واو واو واو
چقد خوبه این سریال واقعا خوبه
چقد خوب تموم کردن با صدای زنگ و سکوت آخرش معرکه بود
بنظر من سریال به حذف یکی از شخصیت های اصلیش نیاز داشت و خوب کارتر بهترین انتخاب بود

A w e s o m e
11-25-2013, 04:22 PM
نــــــــــــــــــــــــ ه ، اشکم در اومد..نباید میمرد:Smiley19: آخه چرا!سیمونز لعنتی :|

WalTer WhiTe
11-29-2013, 12:44 AM
اپیزود 9
قسمت 9 رو واقعا میتونم بگم نجات دهند کل سریال بود یعنی خروج کارتر از سریال و کشته شدنش حرکت خوبی بود و مطمئنم کشته شدن این بازیگر اصلی باعث زیباتر شدن سریال میشه

اما در اپیزود 10 این کشته شدن کارتر خودش رو نشون داد و باعث شد صحنه های زیبایی ببینیم
1- همکاری روت با فینچ : چیزی که مدت ها بود منتظرش بودم بلاخره اتفاق افتاد
2-علاقه ریس به کارتر : انتقامی که در پشت این علاقه شکل گرفت و به گرفتن سیمونز ختم شد به نظرم بسیار زیبا بود مخصوصا با موسیقی متفاوتی که برای این قضیه رو تصاویر و در صحنه های حساس گذاشته بودند
3-جنگ بزرگ : وقتی صحبت از یک جنگ بزرگ میشه و منافع آدم های داستان یکی باشه پس قطعا دوست و دشمن در یک جبهه قرار می گیرند تا در جنگ بزرگ دشمن اصلی رو نابود کنند.توی این قسمت هم الیاس و روت منافعشون در جهت همکاری بیشتر با فینچ و ریس بود و هر کدوم به زیبایی نقش خود رو بازی کردند.روت با رفاقت با سیستم اثر خودش رو گذاشت و الیاس هم به خاطر احترام به کارتر بود که اومدش دخل سیمونز رو آورد. چون می دونست توی این دنیای کثیف ممکنه سیمونز قسر در بره پس اون رو کشت در صورتی که کارتر و فینچ میخواستند سیمونز به دست عدالت محاکمه بشه ولی این رو هم خوب میدونستند که تو این محاکمه هر چیزی ممکنه اتفاق بی افته پس الیاس به نظر من انتخاب بهتری کرد و کار رو یک سره کرد تا قضیه به اما و اگر کشیده نشه.اما باید در ادامه دید این جنگ بزرگ چی بود که روت به زبان اورد و به خاطرش برگشت و حاظر شد دوباره زندانی باشه ، البته این زندانی شدن مجددش کاملا واضحه که فرمالیته هست و در قسمت های بعدی خیلی راحت تر از اون قفس بیرون می یاد .
حالا که تقریبا به نیمه فصل رسیدیم و تقریبا بعضی از گره های داستانی باز شده مطمئنا از هفته بعدی شاهد باز شدن گره های بیشتر داستان و قصه های جدیدتر خواهیم بود.
در کل من که از این سریال همیشه راضی بودم و هستم چه درموقع افتش و چه درموقع اوجش ولی خوب دوست دارم همیشه داستان مثل این یکی دو قسمت خوب و عالی باشه.

ویرایش مجدد :
یک سر به سایت imdb زدم و با امتیاز 9.7 برای قسمت های 9 و 10 روبرو شدم که برام واقعا جالب بود.:Smiley69:

Chandler Bing
11-29-2013, 02:49 PM
والتر خان همه نکته ها رو گفت، چیزی نموند برای گفتن! سریال واقعا خوبه، از فصل اول خوب بود، تا الان هم روند رو به رشد داشته! پس از مدتها بلاخره یه سریال خوب و قابل قبول از شبکه های غیرکابلی دیدیم، البته به خاطر ساختار اپیزودیک داستان و 22 قسمته بودنش شانسی جلوی درام های قویی که در گلدن گلاب نامزد میشن نداره اما دوست دارم که نامزد شه، تو فیلمنامه حرف برای گفتن داره.
منابع انسانی هم تقریبا داستانش تموم شد، این جنگی که روت میگه هم فکر کنم در رده های بالاتر باشه، همون داستان هیجان انگیزی که اخر های فصل گذشته پیش امد، بی صبرانه منتظر اپیزودهای بعدی هستم.

Raylan Givens
11-29-2013, 11:44 PM
E10

پوووف لعنتی عالی بود حتی بهتر از قسمت قبل :| 10 :|
با اون شروع و پایانش ، با آهنگ hurts از جانی کش شروع شد و احساسات ما رو برانگیخت:Smiley36: صحنه هایی که نشون میداد که خیلی عالی بود و بهترین صحنه هم
به نظر من اونجا بود که جان با تریلی زذ به ماشین اون چند نفر و رفت و عکس سیمونز رو بهش نشون داد و دوباره برگشت . فلشک بک هایی هم که برای هر شخصیت میزد عالی بود .
چقدر با روت حال میکنم خوب شد اومد تو تیم و با اومدنش عجب تیمی شد . اونجایی هم که جان رفت دنبال کوئین و اون حرکات با اون موسقی دیوانه کننده بود :Smiley41: و در آخر الایس :d چقدر با اون حرکتش حال کردم :Smiley69:

سریال رشد خیلی خوبی کرده و حداقل یه گلدن گلاب باید بگیره :Smiley35:

http://8pic.ir/images/27047611903707070236.jpg (http://8pic.ir/)

prongz
11-30-2013, 01:02 PM
برای اولین بار توی سریال از 2 قسمت پشت سر هم لذت بردم.این دقیقا چیزی بود که از سریال می خواستم:حدف موضوعات جانبی و پرداختن به داستان واحد.برای دو قسمته که کاربرد دستگاه به کل عوض شده و به نوعی از محوریت سریال خارج شده و به جذابیت درام فیلمنامه کمک می کنه.با اینکه این قسمت یه ذره زیادی هالیوودی شده بود و دیگه اخر بزن بهادری بود اما سرعت بالاش این ضعف رو پوشش داد.خدا کنه همین روند حفظ شه.منم با اینکه اهل نمره دادن نیستم ولی این بارو 10 میدم

ali_n540
12-29-2013, 07:51 PM
واقعا حیف این سریال نیست بحث اپیزودیک نداره اما گاها سریاهای ضعیفی مثل supernatural دارند(به طرفداراش برنخوره به نظرم سریال گریم هم خیلی از این سریال بهتره مخصوصا از فصل 5 به بعدش) تا آخر فصل 2 سریال متوسط رو به بالا بود ولی تو این 11 قسمت رشد سریعی داشت بطوری که می تونم بگم با سریالهای کانالهای کابلی رقابت می کنه حداقل فصل 3 از هوملند خیلی بهتر بوده تا اینجا.

HAMID13
12-29-2013, 11:36 PM
قسمت 11 رو که دیدم تموم شد عین این خل وضا دنبال قسمت12 میگشتم که دیدم نیومده و نا امید شدم
واقعا قسمت به قسمت جذابتر و زیباتر میشه و تو فصل سوم کاملا سریال در خدمت داستان اصلی قرار داره
الانم که دیگه پای دولت اومد وسط و دقیقا با هاوارد برخورد کردن و الان هاوارد اسیرشونه
فصل سوم تا اینجا 10

hosein1997
01-11-2014, 09:32 PM
اپیسود 12

سیزن سه خیلی خوب بوده و هر اپیسود داره بهتر میشه.

11212
01-20-2014, 06:03 PM
preson on interest شد 8.4 .ای جان:Smiley69:

prongz
01-21-2014, 01:22 AM
preson on interest شد 8.4 .ای جان:Smiley69:

اگه از اول با همین فرمون رفته بودن الان 9.4 بود.این چند قسمت گذشته (البته به جز قسمت اخر) واقعا در حد بالایی از لحاظ ساختاری بود

HAMID13
03-23-2014, 09:11 PM
قسمت17 واقعا عالی بود بسیار لذت بردم
حالا دیگه 2تا ماشین یا بقول خودشون دوتا خدا قراره همه چیو زیرنظر بگیره
واو
واقعا داستان ماشین خیلی جالبه

hosein1997
03-25-2014, 03:35 AM
این فصل واقعا عالی بوده، بالاخره یک "نولان" بالا سر این سریال هست!

WalTer WhiTe
03-29-2014, 04:27 PM
قسمت هجدهم :Smiley106:

هیچ چیز مهمی توی این قسمت اتفاق نیافتد به جز اینکه اون یارو که میخواد سامری رو راه بندازه داره به هدفش نزدیک تره میشه !
ولی چیزی که اتفاق افتاد و باعث شد فکر کنم دارم نسخه ی جدیدی از سریال هوملند رو می بینم این بود که با چاقوی رسانه ای شون اول از همه شیعه و حرکات انقلابی ایران و عراق رو بردند زیر سوال و بعدش هم اومدن با پنبه سرمون رو ببرند و راضی مون کنند و بگند که شما ها برامون مهم هستید پس اومدن "سال نوی ایرانی رو بهمون تبریک گفتن " !!! همین !!! ( البته از دید سخت گیرانه )
فقط نکته ی جالب این قسمت این بود که خانم شاو به ایرانی بودنش اقرار کرد که فقط همین جالب بود توی این قسمت ! نمیدونم چه کِرمی و یا چه مرضی هست که گاها توی بعضی سریال ها باید حتما ،حرکات ضد شیعه و ضد ایرانی و یا ضد عراقی رو ببینیم ! اینها خسته نشدن از بس این جور چیزهای مسموم رو به ذهن جامعه شون و به ذهن ما و مردم جهان دادن ! میدونم دارم سخت می گیرم و باید از این جور چیزها گذاشت و بی خیال شد ولی برای من گذاشتن از این جور چیزها خیلی سخته !!! :Smiley96:

BIG FELLAH
03-29-2014, 08:52 PM
واقعا هم داری سخت میگیری . خب شاو ایرانیه که قهرمان داستانه . اون دو تا کفتر عاشق عراقیم که داشتن جانفشانی میکردن برای تولید برق تو بحران برق عراق . حالا اون قسمت مسمومش کجاست ؟

HAMID13
03-29-2014, 11:28 PM
قسمت مسمومش اینجاست که قدرت های بزرگ میخوان همه رو کنترل کنن و هیچ کس هیچ حریم شخصی نداره دیگه بندگان خدا ازین واضحتر خودشونو زیر سوال ببرن درضمن چیزایی هم که گفتن چیز دروغی نبود واقعا اوایل همینطوری بود دیگه
حالا بیخیالش
این قسمتش هم خیلی قشنگ بود لذت بردم

Hypnos
03-30-2014, 09:29 AM
بابا جون از قسمت اول کل سیستم اطلاعاتی آمریکارو زیر سوال برده. توش نشون میده که از مامورای سیا می خوان که همدیگرو بکشن. ان. اس. ای می خواد مامور خودشو بکشه. همه مقامای دولتی رو آدمای بیرحمی نشون میده. سیستم مهاجرت آمریکارو نا عادلانه میدونه و ... حالا میگی چرا توش 5 ثانیه راجع به ایران حرف زدن؟

بردیا
05-03-2014, 12:45 PM
قسمت 21:Beta

بالاخره فینچ گیر افتاد.
احتمالا تو دو قسمت آینده باید شامل تلاش سگ دست آموزش برای آزادیش باشیم.
ولی یه حسی بهم میگه که قراره یه کاراکتر اصلی حذف بشه،چون منطقی نیست از این همه دردسر همه سالم بیرون بیان.

bibak20
05-09-2014, 09:13 PM
قسمت 22

خیلی جالب شد با این کاری که متعصبین کردن زیاد در مورد کاراشون نشون داده نشد تو این فصل همین جوری یهو سرو کلشون پیدا میشد همه جا بدونه مقدمه

بازم گروه که میخوان سوماریان رو فعال کنن اخرهای هر اپیزود یه چی نشون میدن ازشون تا ببینده بدونه از کجا به کجا دارن میرن

ایده همکاری ماشین با روت یکم قابل هضم نیست چی شد که به روت اعتماد میکنه به فینچ نه شاید به خاطر این که از فینچ بیشتر ناراحت شد توی اخر فصل دوم (اصلا سره انتقال خوده ماشینم

بحثه من که نفهمیدم چی به چی شد که هیچ کس خبر نداره کجاس :Smiley14::Smiley14::Smiley14:)

ولی اپیزود اخره این فصل به نظر من سوماریان که نابود میشه فقط همین قابل پیش بینی هست

اضافه شده در : 58 minutes

قسمت 21:Beta

بالاخره فینچ گیر افتاد.
احتمالا تو دو قسمت آینده باید شامل تلاش سگ دست آموزش برای آزادیش باشیم.
ولی یه حسی بهم میگه که قراره یه کاراکتر اصلی حذف بشه،چون منطقی نیست از این همه دردسر همه سالم بیرون بیان.

:Smiley14::Smiley14::Smiley14::Smiley14:http://upload7.ir/imgs/2014-05/87854790803112625807.png

hosein1997
05-17-2014, 03:55 PM
پایان فصل سوم
واقعا چیزی نمی‌شه گفت!! کاش اوایل سریال هم به همین شکل ساخته میشد تا الان به عنوان یکی از بهترین سریال ها شناخته بشه.
اکثر اپیسود های این سیزن تو آی‌اِم‌دی‌بی امتیاز بالای نه آوردن. واقعا فوق‌العاده بود.
خیلی منتظر سیزن بعدی هستم، هویت نولانی سریال هرچه چلو میره بیشتر معلوم میشه!

FARMANDEH
05-17-2014, 04:05 PM
واقعا یه شاهکار به تمام معناست
این سامری دیگه خیلی داره میره رو اعصاب! لامصب زورشم زیاده و الانم که دیگه راه افتاد و به این راحتیا نمیشه کاریش کرد! :Smiley104:
ولی فینچ یه کاریش میکنه :Smiley35:

sami1428
05-17-2014, 07:06 PM
خدا رو شکر باز چند نفری هستند نظر بدن راجع به این سریال.
خیلی کم دیده شده این سریال لااقل تو این سایت.
بهترین سریال cbs . وقتی یکی از نولانها پشت این سریال نباید فقط به این فکر کنیم که فقط واسه سرگرمی سریال ساخته.
به نظرم به هدف سریال داره میسازه و میدونه چیکار کنه.گول اوایل فصل 1 نخوریم(به نظرم ذهنها رو داشت آماده پذیرش موضوع سریال میکرد)
هر فصل بهتر از فصل دیگه.فصل 3 شاهکاریه.بی صبرانه منتظر فصل 4.
امیدوارم همچین سریالایی بیشتر دیده بشند.لااقل از بقیه دوستان و مدیران سایت میخوام بیشتر بهش روی خوش نشون بدند که بقیه دوستان هم دنبالش کنند

bibak20
05-18-2014, 12:00 AM
من که به شخصه هر چی برا قسمت اخر تو ذهنم بود نابود شد خیلی غیره منتظره تموم شد همش تو فکر این بودم این ویجلنس ها از کجا میومدن یهو خودشون رو قاطی میکردن همه که اونم معلوم شد

root خیلی توی این سیزن خوب بود بازیش اونجایی که گفت فقط باید توی این بازی زنده بود که تهش بود .. همه رفتن پی کارشون بد موندیم تو خماری بد .پیام ماشین به فینجچ هم جالب بود امید داشتن خدا کنه سیزن 4 خیلی غیره منتظره تر باشه

sami1428
05-18-2014, 08:18 PM
واسه خودم
فصل 1 (امتیازش بین 7.5 تا 8 )
فصل 2 (8.5)
فصل ( 9 تا 9.5) بعضی قسمتها 10
فوق العاده پیشرفت سریال.البته با برنامه بوده به نظرم از اول طراحی کردن روند سریال.
آخرین قسمتم به قول دوستان غیرمنتظره.
منتظر فصل 4 :Smiley17:
هر کی ببینه پشیمون نمیشه.

بردیا
05-20-2014, 03:01 PM
این سیزن فوق العاده بود
این 2 قسمت آخر هم عالی.

ولی هنوز به نظر من،بهترین سکانس سریال تو این 3 سیزن،قسمت آخر سیزن 2 بود که جان،ادمین شده بود و ماشین بهش با استفاده از ساعت نظامی موقعیت افراد مسلحی که به طرفشون میومدن رو میگفت.

sami1428
05-20-2014, 04:12 PM
بعضی قسمتها احساسی بعضی معمایی بعضی حتی طنز.
در کل عالی.من که با اکثر قسمتهاش حال کردم.اول هر قسمت شاید فکر کنی این قسمت معمولی ولی یه دفعه غافلگیرت میکنه.
تدوین و این جلو و عقب شدن زمان هم عالی تونستن تو هر قسمت جاش بدن.
You are being watched:Smiley17:

ali_n540
05-20-2014, 06:11 PM
بعد از سه سریال بزرگ لاست و 24 و تا حدودی فرار از زندان(البته در سطح شبکه های نتورک) شاید این جزو معدود سریال هایی هست که داره بزرگ می شه و من اینو علاوه بر بازیگرای توانمند مخصوصا مایکل امرسون در تیم کارگردانی می بینم که مثل بعضی شبکه ها از بازیگرای خوشگل و ایجاد روابط بیهوده احساسی و مثلثهای عشقی بی معنی(نظیر آنچه در سریالی مثل arrow یا نمونه های مشابه می بینیم البته arrow پتانسیل بالایی داره ولی این موارد واقعا بهش ضربه می زنه و این به خاطر شبکه پخش کننده اش هست) استفاده نکرده و داستانو خراب نمی کنه بلکه انتخاب بجای بازیگرا و داستان هوشمندانه هست که سریالو جلو می بره شخصا از داستان اپیزودیک متنفرم مگر در جایی که نظیر سریالهای بزرگ مثل شرلوک قوی کار شده باشه ولی این سریال با اینکه به دلیل اپیزودیک بودن اوایل خسته کننده بود ولی الان اپیزود به اپیزود داره عالی می شه. من که تصمیم گرفتم دیگه سریالی از شبکه های نتورکو دنبال نکنم مگر این که ریت بالایی داشته باشه و این سریالم جزو معدود سریالهایی که بعید می دونم ضعیف بشه و قطعا دنبالش می کنم.
تنها ایراد این سریال نحوه پخشش هست که حدودا 8 ماه پخشش طول می کشه و وقفه های زیادی بین اپیزودها می افته. ای کاش مثل سریال های کانال های کابلی تعداد اپیزودها کمتر و پخش منظمتری داشت

just-Friends
09-24-2015, 03:49 PM
دارم فصل 3 رو میبینم :) واقعا عالیه این سریال ...
فقط نمیدونم چرا ازین "شاو" خوشم نمیاد ! :| خیلی نچسبه ...