PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Supernatural | بحث اپیزودیک | فصل نهم , اپیزود اول

rezarbn
10-09-2013, 01:03 PM
http://imgiran.com/images/45l51lx3rrr9isrrtok.jpg

Season 9, Episode 1, I Think I'm Gonna Like It Here!
فصل نهم, قسمت اول, فک کنم از اینجا خوشم بیاد!

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2702688/)

خلاصه داستان اين قسمت : سم شکسته شده و در بیمارستان به سر می بره و دین هم از تمام فرشته ها منطقه کمک می خواد در نهایت یک فرشته ...

.:dl-topic:. (http://tvworld.info/showthread.php?42352-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%B5%D9%84-%D9%86%D9%87%D9%85-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-Supernatural-%28%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D8%A7%D9%88%D9%84-%D8%A7%D8%B5%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%B4%D8%AF%29&p=132276#post132276)

rezarbn
10-09-2013, 03:27 PM
خوب بود برای قسمت اول

از این ایزیکیلِ خوشم اومده , نقش خوبی داره حالا باید دید چه کار می کنه باسم
خوب بلاخره دوباره بابی رو دیدیم ولی حیف تو کله ی سم بود
سم هنوز هم همون ضد حال همیشگی بود ..کسیل هم خوب کاری کرد که این دختره که رو نرو بود رو کشت یعنی تنها راهش بود
از تک تک لحظه هایی که مرگ همراهی سم رو می کرد لذت بردم و خلاصه انگار با فصل خوبی روبه رو هستیم

نمره 8 رو میدم

nemsis
10-09-2013, 03:42 PM
سلام

خوشمان آمد به عنوان اپیزود اول بد نبود.

شخصا قسمتی که کس بین شستن لباساش و غذا خوردن گیر کرده بود را دوست داشتم .

بازی سم بدک نیود.

دین خوب بود

و موافقم مرگ عالی بود چقدر من خوشم میاد ازش.

کراولیش کم بود ولی.

من 7 میدهم

Chandler Bing
10-09-2013, 06:40 PM
قسمت خوبی بود، سوپرنچرال خونمون کم شده بود! حال کرد حسابی
همه چیزش سر جاش بود! مرگ خیلی خوب بود، کستیل خیلی خوب بود! همه چیز نشون میده که یه فصل خوب با یه داستان خوب داریم.
این فرشته جدیده هم صداش خیلی باحال بود! حیف شد رفت
8 میدم

Raylan Givens
10-09-2013, 07:16 PM
سوپرنچرال با قدرت برگشت :Smiley41:

داستانی که برای این فصل پیش اومده اگه خوب بهش بپردازن و خوب درش بیارن عالی میشه
و تبدیل میشه به یکی از بهترین فصل هاش ، قسمت اول هم که خیلی خوب بود :Smiley35:
داستان مرگ سم و اینکه دین هیچوقت از برادرش نمیگذره و کستیل هم که عالی بازی میکنه
حالا هم که انسان شده باید با رفتارهای انسانی مثل خوردن و خوابیدن و صدمه دیدن و... خودشو وقف بده .
صحنه آب خوردنش عالی بود

آقای مرگ هم خیلی خوب بود :Smiley36:

امتیاز 9 دادم :Smiley17::Smiley69:

بردیا
10-09-2013, 08:13 PM
مکالمش با کراولی رو دیدید؟
اگه زنده ای یه ضربه بزن اگه مردی 2تا :Smiley36:

8 میدم به این قسمت،برای شروع خوب بود،تو رده بندی سریالای مورد علاقم شماره یک هستش سوپرنچرال چون اولین سریال خارجی بود که تو عمرم شروع به دانلودش کردم،6 سال پیش:Smiley35:

D O R D I
10-09-2013, 09:29 PM
بعد از مدتها بسی لذت بردم از سریال دلم تنگ شده بود 9 هم دادم بهش نوش جونش:Smiley17:

SaRaL
10-09-2013, 11:55 PM
من هنوز ندیدم، نتونستم تحمل کنم و اومدم نظرا رو خوندم ببینم اوضاع چطوره و بازم همون جمله ی تکراری "کاش آخر فصل 5 تموم شده بود" رو می شنوم یا نه که دیدم خدا رو شکر همه راضی بودن. امیدوار شدم به سریال.

WalTer WhiTe
10-10-2013, 01:05 AM
شروع خوبی داشت و واقعا لذت بردم
وقتی آنچه گذشت رو نشون داد کلی از خاطرات سوپرنچرالیم زنده شدش چقدر قشنگ جاهای مهم سریال رو ادیت کرده بودند و پشت سره هم نشون دادند
من نمی دونم چرا هیچ وقت از این مشکل ها برای دین نمی افته همیشه این سم بدبخت هست که باید بمیره و این دینه که برادری خودش رو باید ثابت میکنه (البته تو 80 درصد مواقع منظورمه)
کستیل که عالی بود.اونجا که دستش رو گذاشت روسره اون یارو غلدوره و گفت میخوام تلفن بزنم واقعا محشر بود . مردم از خنده اونجا
اخرش هم که تو دوراهی غذا خوردن و لباس شستن مونده بود باز هم جالب بود
کلا تو این فصل کستیل زیاد سوپرایزمون میکنه
مطمئنا یکی از سوپرایزهای کستیل توی این فصل اینکه عاشق میشه
اون یارو عزرایل رو هم از فصل 5 یا 6 به بعد ندیده بودیم که این قسمت دیدم و باز یاده خاطرات خوب گذشته افتادیم
من به این فصل ایمان دارم و مطمئنم اینقدر خوب خواهد بود که فصل 10 رو هم تمدید کنند.

یک 9 خوشگل هم دادم به این قسمت:Smiley41:

پ ن:
از اون اقایی هم که یک داده متشکرم .چون من یک دوست داشتم حتما یک داده.:Smiley36::Smiley14::Smiley89:

emadtvw
10-10-2013, 03:23 AM
واقعاً بهشون عادت کردم .شخصیت دین فوق العادست:Smiley17:

SaRaL
10-10-2013, 09:23 AM
ازیکیل که از بدن سم بیرون نرفته هنوز، مگه نه؟ الان تو بدنشه؟

nemsis
10-11-2013, 08:50 PM
سلام

آقا من یک سوال دارد مغزمو میجود

اگر این فرشته الان تو بدن سمه بعد خود سم هم هست چجوری سم متوجه نمیشه؟

توفصلهای قبل داشتیم جایی قوانین تسخیر شدن را توضیح داده باشد؟:Smiley39:

WalTer WhiTe
10-11-2013, 10:32 PM
سلام

آقا من یک سوال دارد مغزمو میجود

توفصلهای قبل داشتیم جایی قوانین تسخیر شدن را توضیح داده باشد؟:Smiley39:

این تسخیر شدن توسط فرشته هم حتما مثل تسخیر شدن مثل شیاطین هست دیگه
یک وقت هایی دیدید که یک نفر نشون داده مثلا شیطانه تسخیرش کرده ولی خودش متوجه نیست
و وقت هایی که شیطانه توی موقعیت خاصی قرار می گیره تازه چشم هاش سیاه میشه
و از قالب انسانیتش به قالب شیطانی طرف می رود اینجا هم احتمالا همین طور هست برای سم دیگه

کلا این سریال قانون خاصی برای تسخیر شدن و مردن و زنده شدن نداره که
حالا یک وقت دیدی حتی بابای سم و دین هم زنده شد اومد توی این فصل کمکشون:Smiley36:
هیچی بعید نیست از این ها
تو فصل قبلی همه هی می گفتند بابی برگرده برگرده ، دیدید که بلاخره یک فکری کردند و راه برگشتنش چی بود

rezarbn
10-11-2013, 10:41 PM
ازیکیل که از بدن سم بیرون نرفته هنوز، مگه نه؟ الان تو بدنشه؟

نه , بیرون نرفته اگه بره بیرون سم میمیره , قرار شد تا وقتی که حال سم خوب نشده تو بدن سم بمونه

وقتی که فرشته تو بدن سم میره سم دیگه چیزی از وقایع حالیش نمی شه اون قدری هم که حالیش می شه فرشته پاک می کنه :Smiley36:

توفصلهای قبل داشتیم جایی قوانین تسخیر شدن را توضیح داده باشد؟
فقط اونجایی که لویسیفر می خواست بره تو بدن سم و زکریا هم می خواست بره تو بدن دین که هیچ کدومشونم موفق نشدن :Smiley69:

هیچ کدومتونم اشاره به عوض شدن اهنگ اول سریال نکردین دیگه اون اهنگ کانزاس رو دیگه پخش نکردن :Smiley104:

حالا یک وقت دیدی حتی بابای سم و دین هم زنده شد اومد توی این فصل کمکشون
مگه باباشونو نسوزوندن ؟

Raylan Givens
10-11-2013, 10:45 PM
هیچ کدومتونم اشاره به عوض شدن اهنگ اول سریال نکردین دیگه اون اهنگ کانزاس رو دیگه پخش نکردن :Smiley104:

مگه باباشونو نسوزوندن ؟

شاید گذاشتن برای قسمت آخر فصل :Smiley36:

amiana
10-12-2013, 03:36 AM
شاید گذاشتن برای قسمت آخر فصل :Smiley36:

آهنگ کانزاس همیشه مال آخر فصل بود هیچ وقت اول فصل پخش نمی‌شد

اضافه شده در : 24 minutes

جرد و جنسن با هم داشتن این قسمت و می دیدن و جرد یه مقداری اطلاعات در مورد این قسمت توییت کرد که تو این لینک هست
https://twitter.com/bodyguard4JandJ/status/387790709274603520/photo/1
http://storify.com/superwiki/live-tweets-from-the-supernatural-season-9-premier

اضافه شده در : 1

http://t.co/5qzZI6bF9B

http://t.co/5qzZI6bF9B

بردیا
10-12-2013, 02:37 PM
فقط اونجایی که لویسیفر می خواست بره تو بدن سم و زکریا هم می خواست بره تو بدن دین که هیچ کدومشونم موفق نشدن :Smiley69:

ذکریا مگه میخواست به بدن دین بره؟
تا جایی که من یادمه میخواست اجازه دین رو بگیره که مایکل بدنشو تسخیر بکنه

mehran-a1234
10-12-2013, 09:43 PM
اینا هم که صبح تا غروب میرن جهنم دوباره برمیگردن.........به نظر من سریال بی معنی شده و بازیگراشم مصنوعی بازی می کنن

WalTer WhiTe
10-12-2013, 11:03 PM
اینا هم که صبح تا غروب میرن جهنم دوباره برمیگردن.........به نظر من سریال بی معنی شده و بازیگراشم مصنوعی بازی می کنن

شما قسمت چندم هستی ؟ هنوز توی فصل های ابتدایی هستی دیگه احتمالا ؟
عزیزم نکن با خودت این کار رو :Smiley69:
یک نده به سریالی که هنوز به این قسمتش نرسیدی:Smiley104:

mehran-a1234
10-13-2013, 12:12 AM
شما قسمت چندم هستی ؟ هنوز توی فصل های ابتدایی هستی دیگه احتمالا ؟
عزیزم نکن با خودت این کار رو
یک نده به سریالی که هنوز به این قسمتش نرسیدی

من کامل تا همین قسمت دیدمش و دیگر نخواهم دید :Smiley35::Smiley35::Smiley35:

osture
10-13-2013, 12:16 AM
من کامل تا همین قسمت دیدمش و دیگر نخواهم دید :Smiley35::Smiley35::Smiley35:
کاره خوبی میکنی
شما چه سریالی رو دوست دارین ؟

KOOROSH
10-13-2013, 01:38 AM
عجب اپیزودی بود

!

خیلی سوالات تو ذهنمه . عالیه. سوالاتی که طی فصل جوابشون پیدا میشه:Smiley69:

bikash
10-16-2013, 01:00 PM

آفرین چه حرفه درستی زدی!!!:Smiley10::Smiley19: ولی ومپایر دایرز تکراری نشده بازیگراشم عالی بازی میکنن:Smiley14::Smiley10:

من نمیدونم تو این قسمتو چطوری دیدی که فک کردی سم و دین جهنم بودن همیشه این جوری سریال میبینی!!!!!:Smiley39: احتمالاً واسه همین ومپایرو دوست داری!!!!!:Smiley14::Smiley14:

Raylan Givens
10-16-2013, 01:11 PM
CW اگه یه سریال درست حسابی داشته باشه همین Supernatural ــه شک نکنید :Smiley69:

S@eeƉ
10-16-2013, 01:26 PM
سریال تو این فصل داره روند خوبی رو طی میکنه و از نظر من قراره یه فصل خوب رو داشته باشیم و با سم خیلی مشکل پیدا میکنیم و مثل همیشه یه اپیزود فانتزی هم داریم
قسمت خیلی خوبی بود ۹ دادم

rezarbn
10-16-2013, 07:29 PM
سریال تو این فصل داره روند خوبی رو طی میکنه و از نظر من قراره یه فصل خوب رو داشته باشیم و با سم خیلی مشکل پیدا میکنیم و مثل همیشه یه اپیزود فانتزی هم داریم
قسمت خیلی خوبی بود ۹ دادم

ب نظر من این فصل تا وقتی که سم خودش نیست دیگه نباید و مخ باشه:Smiley36:

دوستانی که هر قسمت میان و یک میدن هم می تونن نگاه نکنن سوپرنچرنال در اوج خودش همینطور ی بوده و همینطوری ملیون ها بیننده رو پیدا کرده

پ ن : از قسمت بعدی امتیاز ها از ۵ به بالا گذاشتم

Cw هم اگه سوپرنچرنال رو نداشت ورشکست میشد تنها سریال بدردبخور این شبکه همینه :Smiley35:

haqern
10-16-2013, 09:28 PM
خیلی تکراری شده
اول هر فصل یا دین یا سم یه کاری میکنند که از دست هم عصبانی میشند بعدش اواسط هر فصل یه جوری ماسمالی میشه و دوباره با هم رفیق میشند اخر فصل هم جفتشون زنده میمونند و یا اگه بمیرند اول فصل بعد زنده میشند .
سریال باید همون فصل پنجم تموم میشد

ali_n540
10-16-2013, 10:07 PM
واقعا نمره 1 نوش جونش
نمی دونم از چی سریال خوشتون می آد تا فصل 5 قابل تحمل بود ولی از وقتی فرشته ها و این مسخره بازیا وارد سریال شد به شدت لوسو بیمزه شد و این مردن ها و دوباره زنده شدن ها حسابی گند زده به سریال. شما مطمئنید که هیچ وقت آسیبی به دو شخصیت سریال وارد نمی شه و اپیزودیک بودن سریال هم بدترن بخششه. چوب برای این نوع موضوع بدترن گزینه هست مقایسه کنید با داستان ترس آمریکایی که خیلی خیلی سرتر از اینه خطی بودن و ترسناک بودن به معنای واقعی عامل موفقیتشه در حالی که تو این سریال ترس معنی نداره یا لوسو بیمزه هست. خلاصه بازیگر سم هم بشدت آماتور گونه بازی می کنه. این سریال اگر اولاش کمی موفق بود ولی پخش از شبکه cw بهش اسیب فراوانی زد. خودمم اصلا نمی دونم چرا وقتم براش تلف می کنم بخصوص وقتی سریالی مثل بریکینگ بد رو می بینم بعد می آم سراغ این.

Raylan Givens
10-16-2013, 10:16 PM
واقعا نمره 1 نوش جونش
نمی دونم از چی سریال خوشتون می آد تا فصل 5 قابل تحمل بود ولی از وقتی فرشته ها و این مسخره بازیا وارد سریال شد به شدت لوسو بیمزه شد و این مردن ها و دوباره زنده شدن ها حسابی گند زده به سریال. شما مطمئنید که هیچ وقت آسیبی به دو شخصیت سریال وارد نمی شه و اپیزودیک بودن سریال هم بدترن بخششه. چوب برای این نوع موضوع بدترن گزینه هست مقایسه کنید با داستان ترس آمریکایی که خیلی خیلی سرتر از اینه خطی بودن و ترسناک بودن به معنای واقعی عامل موفقیتشه در حالی که تو این سریال ترس معنی نداره یا لوسو بیمزه هست. خلاصه بازیگر سم هم بشدت آماتور گونه بازی می کنه. این سریال اگر اولاش کمی موفق بود ولی پخش از شبکه cw بهش اسیب فراوانی زد. خودمم اصلا نمی دونم چرا وقتم براش تلف می کنم بخصوص وقتی سریالی مثل بریکینگ بد رو می بینم بعد می آم سراغ این.

حالا چون اون از شبکه کابلی پخش میشه عالیه و این از شبکه عمومی پخش میشه چرته ؟
اگه اینقدر چرته که 1 میدید پس چرا هر هفته دنبالش میکنید ؟ :Smiley15:

ali_n540
10-17-2013, 12:58 AM
حالا چون اون از شبکه کابلی پخش میشه عالیه و این از شبکه عمومی پخش میشه چرته ؟
اگه اینقدر چرته که 1 میدید پس چرا هر هفته دنبالش میکنید ؟ :smiley15:
من دلایلمو توضیح دادم ودرست دلیل نمی شه ولی کانال fx اصلا قابل مقایسه با cw نیست شما بسختی تو سریالاش سریال ضعیفی پیدا می کنید ولی cw بسختی سریال متوسطی بشه ازش پیدا کرد با وجود عمومی بودنش بیینده های این سریال به زور به مرز 2 میلیون می رسه ولی داستان ترس آمریکایی بالای 5.5 میلیون بودن با وچود کابلی بودن داشته. و دلیل دیدنم هم اینکه 8 فصل دیدم هر چه می خوام نبینم نمیشه.
و در نهایت سریالهای کانالهای عمومی قابل مقایسه با کانالهای کابلی نیستند بجز چند سریال معدود که مشخصه کدام سریالها هستند بقیه ضعیف و اکثرا تو همون فصل اول هر ساله کنسل می شند.

ailin_sh
10-17-2013, 06:45 PM
نظر دوستان رو خوندم و نتونستم ساکت بمونم به نظر من این سریال عالیه همیشه عالی بوده اون افرادیم که میان نظر منفی میدن از حرصشونه چون میدونن این سریال طرفدارای زیادی داره حالا هرچی میخوان بگن:Smiley35:
درسته این سریال بالا پایین داشته ولی نه به اندازه ی بقیه ی سریال ها من به شخصه سریال های زیادی دیدم ولی هیچ کدوم انگشت کوچیکه ی سوپرنچرال نمیشن این به همه ثابت شدست:Smiley69:
واقعا اون افرادی که میان میگن ای کاش فصل 5 تموم شده بودو نمیتونم درک کنم چون هرچی میگذره بیشتر عاشق سریال میشم و دوست دارم ادامه پیدا کنه چون از همه نظر عالیه این سریال گونه ی دیگه ای از عشقو نشون داده عشق بین دو برادر و خیلی هم زیبا نشون داده و همین طور دوستی هایی که ایجاد میشه و فداکاری هایی که انجام میشه دوستی بین دین و کستیل واقعا عالیه چون کستیل هنگام ورودش هیچ احساسی نداشت اما کم کم تونست درک احساسو در خودش پیدا کنه و حالا که حاضره جونشو واسه دوستاش بده این قشنگیه سریالو میرسونه این به همه میفهمونه که عشق فقط بین یه دختر و پسر نیس عشق گونه های دیگه ای هم داره عشق بین دخترو پسر تو همه سریالا هست و اونه که تکراری شده
در مورد مردن و زنده شدناشونم که میگن بی مزه شده باید بگم که شخصیت های اصلی باید باشن تا سریال باشه و این که بمیرن اصلا منطقی نیس و در ضمن کدوم سریالی بوده که شخصیت اصلی بمیره و زنده نشه این اتفاقیه که تو خیلی از سریالا میفته البته سریالای تو این ژانر
و اون شخصی هم که گفته بودن همش این اتفاقا برای سم میفته باید بگم این دین بود که روحشو فروخت و رفت جهنم این دین بود که رفت برزخ و خیلی چیزای دیگه خب حالا نوبت سمه دیگه:Smiley69:
به جرات میتونم بگم شخصیتی مثل دین تو هیچ سریالی ندیدم و نخواهم دید :Smiley35: سم هم عالی بازی میکنه و کستیل هم سریال رو قشنگتر کرده و امیدوارم این سریال همین طوری به راهش ادامه بده دوستانی که دوست ندارن میتونن سریال رو نبینن:Smiley69:

mahan birabt
12-05-2013, 10:12 PM
6 سکانس های احساسی خوبی ندیدیم.....مرگ بی احساس هستش ولی ....