PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Arrow | بحث کلی درباره فصل دوم

WalTer WhiTe
10-10-2013, 06:30 PM
http://picoup.ir/images/23241010980409215888.jpg

.:IMDB:. (http://www.imdb.com/title/tt2193021)

در این تاپیک می توانید درباره فصل دوم این سریال با یکدیگر بحث و گفتگو کنید.
لطفا درباره هر قسمتی که می خواهید بحث کنید ابتدا اسم اپیزود رو بیان کنید
تا دیگران اگر قسمت مورد نظر شما رو ندیده اند صحبت های شما رو نخوانند.

Unique
10-11-2013, 04:01 PM
خو مث اينكه اينجا كسي درباره ارو حرف نميزنه:Smiley69:
خوب بايد بگم كه اپيزود اول اتفاقات زيادي رو در بر گرفته بود و به همين خاطر مدام از اين صحنه ميپريد به اون يكي
و كامل به هيچ كدوم از موضوعات از جمله برگشت اليور پرداخت نكرده بودن (خيلي زود برگشت)
ريلي. ريلي اليور!!! چهار كلام بت بگن نظرتو عوض ميكني مگه بچه اي تو آخه؟؟؟
ولي خوب در كل با تمامي شلوغي داستانش بازم تدوين نقش اول بودو بسيار خوب جمعش كرده بودن انصافا يه
نيم ساعت ديگه وقتش بيشتر بود ملت جا فيلم سينمايي اشتب ميگرفتنش
با توجه به اينكه بازه قهرمانا و ضد قهرمانا بعد از تموم شدن قضيه دفترچه پدر اليور ديگه محدود نيست اين سيزن
بايد هيجانش بيشتر باشه ما كه اميدواريم:دي
+ بي صبرانه منتظرم اين مالكوم برگرده دهن اليور رو سرويس كنه:Smiley35:

alod
10-11-2013, 04:50 PM
قسمت ١
از همين قسمت معلومه زياد روش كار شده ولي خب تخيليشم بيشتر شده:Smiley35:
دليل بازگشت سريعش هم ماله اين بود كه شركت داشت ورشكست ميشد
راستي چرا بحث اپيزود نميزارين؟.

S@eeƉ
10-11-2013, 06:17 PM
+ بي صبرانه منتظرم اين مالكوم برگرده دهن اليور رو سرويس كنه

مالکوم مرده چیش می خواد برگرده !!!!!!!؟؟؟؟؟ روحش ؟؟؟

Unique
10-11-2013, 09:24 PM
مالکوم مرده چیش می خواد برگرده !!!!!!!؟؟؟؟؟ روحش ؟؟؟

اِ شما از كجا مطمئن هستيد مالكوم مرده !!!:Smiley15:
يادتون مياد تو صحنه آخرين ديدار تامي و اليور ديديم كه اليور در جواب به سوال تامي كه پرسيد پدرمو
كشتي گفت كه نه تامي!
من كه به شخصه فكر ميكنم كاملا تو گفتش صداقت داشت
من كاميك هاي ارو رو نخوندم ولي هيچوقت تو اين نوع داستانها شخصيتي مث مالكوم با اين پتانسيل
بالا تو ابتداي داستان حذف نميشن !!!
يه نكته ديگه العان انقده ميگن سارا مرده سارا مرده واقعا مرده نه چون بر خواهد گشت :دي
به احتمال زياد هم يكي از بلك كانري ها خواهد شد البته بلك كانري اصلي كاميك ها لارل هستش ولي
احتمالش هست كه داستان با كاميك ها متفاوت باشه!:Smiley41:

دليل بازگشت سريعش هم ماله اين بود كه شركت داشت ورشكست ميشد
منظور منو اشتب متوجه شدي داش من كه اونو خودم ميدونم:Smiley69:

WalTer WhiTe
10-12-2013, 05:39 PM
قسمت اول

اگر به دید یک سریال درجه 2 بهش نیگاه کنی باید بگم که خوب شروع شدش
این فصل چون اون لیست بی خوده بابای الیور رو هم نداریم پس می تونند روی چیزهای بهتری مانور بدهند
مثلا همین دختره که اخر این قسمت نشون داد که مثل الیور دنبال ادم بد ها هست و اومد کمک اون پسره ، میتونه سوژه خوبی باشه
اگر بیاد با الیور همکاری کنه و یک کمک زن هم این طوری کنارش باشه داستان شاید از اون حالت عشقی و کودکانه خارج بشه
یک جورایی احساس کردم فلیسیتی نقشش توی این قسمت خیلی پر رنگ بود و این نکته خوبی میتونه باشه
هر چه تیا و لورل از سریال دور تر باشند خیلی بهتره چون این دو تا سریال رو واقعا خراب می کنند

il Conformista
10-12-2013, 06:04 PM
قسمت 1
الان دوباره اولیور برگشت و شنل پوش پیداش شد !! یا کسی قرار نیس شک کنه یا باز یه قسمت باید بسازن که دیگل بشه شنل پوش !!

Rezaraki
10-12-2013, 07:51 PM
ای بابا این قیلیسیتی دیدید چاق شده! دستاشو ببینید! یا روی سینه هاش! :Smiley104:
من که دیگه تحریم میکنم این سریالـ ـو بیاید یه کمپین راه بندازیم!
قسمت اولم جالب بود حال ندارم زیاد بنویسم ولی فقط یه سوال اون دختره آخرش اومد لورل بود؟ یا یه نفر جدیده؟

MaMaLoM
10-12-2013, 08:44 PM
اپیزود 1

کلا از اون دسته سریال هاست که باید با پخش هفتگی پیش رفت و دیدش ولی اگه خیلی عقب باشی دیگه بی فایده است

مثلا اگه 6 فصل 24 قسمته پخش کنن از نظر من واسه کسی که شروع نکرده بهتره نره سراغش
چون عده زیادی به هر اپیزود این سریال به دید یه فیلم سینمایی نگاه میکنن و تم سریال طوریه که هر اپیزودش زیبایی خاصی داره

اما درمورد این قسمت:
خوب بود چون هدف الیور عوض میشه و این از تکراری شدن سریال جلوگیری میکنه
اون فلش بک های جزیره هم که داستانی دیگه از زندگی الیور رو بیان میکنه خیلی خوب بهش پرداخته شده
خدا کنه رابطه اش با فیلیسیتی جدی بشه چون واقعا باحاله!
تیا هم مثل اینکه داره مسئولیت پذیر میشه

AmiR RezA
10-18-2013, 11:50 AM
قشنگ بود خوشمان آمد

عاشق این ورزش کردنای الیورم خیلی باحاله

چیز دیگه ای ندارم واسه گفتن!!

hosien_black
10-18-2013, 12:02 PM
نمیدوم من اینجوریم یا همه
این سریال خیلی هیجان به آدم میده فوق العاده زیبا شده مخصوصا از فصل دوم امیدوارم همینجور ادامه پیدا کنه:Smiley35:

Shёrlock
10-22-2013, 06:28 PM
اپیزود دوم
این قسمت اخرهاش خیلی قشنگ شد
وای لورله دیوانه عجب کاری کرد خدا کنه الیور گیر نیوفته.اصلا انتظار چنین چیزی رو تو قسمت دوم نداشتم
این قسمت خیلی رو اعصاب بود هر کی تو سریال رد می شد یک تیکه و متلکی به این الیور بدبخت می انداخت
از دوست پیره تیا هم خوشم نمی یادش. اومدن آزادش کردن پرو میگه چرا اومدی آزادم کردی پسره خیلی ضایع هست و از بازیش هم خوشم نمیادش
تیا و لورل رو هم دوست ندارم فقط فیلیسیتی :Smiley14:
الیور هم یکدونه باشه :Smiley41:

il Conformista
10-24-2013, 02:31 PM
اپیزود سوم

سریال روند خوبیو در پیش گرفته ! امیدوارم همین روندو حفظ کنه ! این قسمتم خوب بود حالا باید ببینیم با کشیده شدن پای راس ال گول به ماجراها فراره چه اتفاقاتی بیفته !

بردیا
11-09-2013, 09:27 PM
اپیزود 5

فصل دوم واقعا عالی بوده
پای کلی از شخصیتای دنیای کمیک هم که باز شد،دکتر آیوو هم که اومدش وسط.
امیدوارم Black Canary یا همون سارای خودمون حالا حالاها باشه.

خاک تو سر اولیور بکنن که دست رد به سینه لورل زدش:دی

DARK BOY
11-10-2013, 01:28 AM
سریال قشنگیه ولی این قسمت 5 که بابا سارا و لورل سارا رو دید انتظار گریه زاری و غافیلگیری بیشتری داشتم ودرسریال ازتیا خوشم نمیاد همینطورازتامی خدابیامرز ,وازلورل سارا و رفیق سیاهه الیور وخودالیور وبابای سارا و لورل خوشم میاد بااون سکانسم خیلی حال کردم که لورل میخواست الیورروببوسه اماالیور به احترام دوستش گفت ما نباید اینکاوکنیم.حالا اگه من بودم.........:Smiley35:

MaMaLoM
11-21-2013, 07:23 PM
اپیزود 7

عجب فصلی شده این فصل
تا قبل از اینکه فصل دوم شروع به پخش کنه یه چند باری میخاستم کلا سریالو پاک کنم ولی فصل دوم اینقدر خوب بوده که نظرمو عوض کنه
خیلی خوب به داستان داخل جزیره میپردازند حتی بهتر از داستان اصلی فیلم
این قسمتم که همونطور پیش بینی میشد مرلین به داستان برگشت,
تیمی که الیور درست کرده خیلی رابطه خوبی با هم دارن , آدم لذت میبره:دی
کارکتر فلیسیتی عالیه,دوسش دارم

pro_translator
11-22-2013, 12:19 AM
دیالوگ‌های روسی و چینی قسمت قبل این‌ها بودن:

توی زندان جایی که به جان گفت از نوع تو زیاد اینجا نمی‌آن... чернокожий [سیاه‌پوست]

دیالوگ‌هایی که موقع تحویل ماشین رد و بدل شد:

Вот machina которая вам нужна. [این ماشینی که لازم داری]

Сто пятисот тысяч рублей. [صد و پنجاه هزار]

На колени. [زانو بزن]

Если вы сде себе это, мои люди вас, И ваши дети остануться сиротами. [اگه ماشینو ندی، افرادم می‌آن دنبالت و بچه‌هاتو یتیم می‌کنن؟!!! (درست متوجه نشدم...)...]

You are сука now. [сука: b*itch]

وقتی الیور اومد توی لابی:

Водки, пожалуйста. [ودکا، لطفا]

еще одна. [یکی دیگه]

بقیه‌اش هم زیرنویس داشت!

---

اونجایی که به الیور چینی صحبت کرد با رادیو:

你能听到我吗؟ [الان صدای منو می‌شنوی؟]

il Conformista
11-22-2013, 01:24 AM
قسمت 7
این قسمت هم خوب بود ولی نه به اندازه قسمتایه قبلی !
هر چند مالکوم اومد تو یکمی داد زدیم ! کلا گویا این بازیگر نقش مالکوم توی هیچ سریالی قصد مردن نداره ! چه اینجا چه تو دکتر هو ! : )))))

Unique
11-22-2013, 02:41 AM
بله بلاخره بعد از فراغ شش قسمتی عزیز دل من برگشت:Smiley122:
(قابل توجه بعضی ها که 100%مطمعن بودن مالکوم مرده... :دی:Smiley8:)

sami1428
12-01-2013, 03:21 PM
به نظرم از بقیه سریالهای cw بهتره.سریال آبکی نشده.خاطرات خون آشامم تا سه فصل خوب بود بعدش دیگه آب بستن به سریال.این فصل به غیر از قسمتی که تو روسیه بوده خوب پیش رفته.واقعا کشش داره سریال برای دیدن.مخصوصا فلش بکهای تو جزیره عالیه.سریال تینیجریش نکردن خوشبختانه.

sami1428
12-06-2013, 12:45 AM
قسمت 8 .عالی. یه سریال اکشن با ریتم تند و مناسب که از دیدنش خسته نمی شی.یه شخصیت جدید به گروه الیور اضافه شد. تو این فصل هم دشمناش بیشتر شدند هم قوی . باید منتظر قسمت بعدی موند.فلش بک جزیره هم عالی بود این قسمت.از 10 به این قسمت 8 میدم.عالی بود.بهتر از بقیه سریالای cw.

sami1428
12-06-2013, 02:29 PM
شخصیت فانتزی که اینقدر قشنگ پرداخت شده که واقعی دیده میشه.برعکس اینجا که واقعیت فانتزی میکنند.بتمن سبز سریالی ما بدون هیچ ادعایی یه سریال روون و کم نقص که بیننده مشتاق دیدن قسمت بعدش نگه می داره.ازون سریالایی که از فلش بک بهترین استفاده میکنه.تو قسمت 8 فصل 2 اولیور کم کم داره دشمنا گردن کلفتی واسه خودش پیدا می کنه.

majid_4553
12-09-2013, 12:07 AM
سلام
تو tvcountdown یه سری قسمت زده
Arrow
S00E

Blood Rush: Part Four

قضیه اینها چیه؟

AlirezAlirezA
12-10-2013, 02:57 PM
اپیزود 9 چهارشنبه همین هفته میاد (11/12)
اپیزود 10 ، 16 ژوئن ( 25 دی ) میاد
برای 1 ماه ارو نمیاد:Smiley106:
البته برای خیلی از سریال ها همین موضوع پیش میاد به خاطر کریسمس

mas0ud1391
12-11-2013, 03:05 AM
:Smiley10:

rezarbn
12-14-2013, 11:07 AM
یه دوسه روز بیکار شدم هر دو فصلشو دیدم
سریال خوش ساخت و خوبییه مخصوصا که همش هم هیجان انگیزه :دی ولی الیور فصل قبلی رو بیشتر دوست داشتم این ادم نمی کشه :|
یه حسی بهم می گفت این بچهه رو نمی بایست توی گروه بیارن اصلا بچه ی نچسبی ـه :Smiley36:
فلاش بک های به موقع و خوبی که داره باعث می شه هیجان سریال بیشتر بشه ,بشخصه فلاش بک هاشو بیشتر دوس دارم بیشتر علاقه دارم ببینم که توی این 5 سال چکار کرده
با برگشت سارا به سریال گفتم که دیگه ابکی شد سریال رفت ولی باز هم کرگردان خوب تونست سارا رو حذف کنه که سریال رو بگند نکشه
و نشه یه درام هندی :Smiley36:
ولی بازگشت مالکوم مرلین به سریال کار اشتباهی بود :Smiley15: نویسندهها می تونست یه هدف دیگه واسه این فصل در نظر بگیرن این طور که بوش می اد می خوان هدف هر فصل سریال رو بزارن ماکوم :|ولی جالب شد که دخترش تیا شد حالا کشش اصلی داستان وقتی هس که مادره به تیا بگه کیه پدرت :))
ببینیم این داستان غول شدن چیه ؟> و گفت که کجا باهاش مبارزه کرده
مشتاقانه منتظر ایپیزود بعدی که 9 باشه هستم :Smiley69:

il Conformista
12-14-2013, 01:32 PM
یه دوسه روز بیکار شدم هر دو فصلشو دیدم
سریال خوش ساخت و خوبییه مخصوصا که همش هم هیجان انگیزه :دی ولی الیور فصل قبلی رو بیشتر دوست داشتم این ادم نمی کشه :|
یه حسی بهم می گفت این بچهه رو نمی بایست توی گروه بیارن اصلا بچه ی نچسبی ـه :Smiley36:
فلاش بک های به موقع و خوبی که داره باعث می شه هیجان سریال بیشتر بشه ,بشخصه فلاش بک هاشو بیشتر دوس دارم بیشتر علاقه دارم ببینم که توی این 5 سال چکار کرده
با برگشت سارا به سریال گفتم که دیگه ابکی شد سریال رفت ولی باز هم کرگردان خوب تونست سارا رو حذف کنه که سریال رو بگند نکشه
و نشه یه درام هندی :Smiley36:
ولی بازگشت مالکوم مرلین به سریال کار اشتباهی بود :Smiley15: نویسندهها می تونست یه هدف دیگه واسه این فصل در نظر بگیرن این طور که بوش می اد می خوان هدف هر فصل سریال رو بزارن ماکوم :|ولی جالب شد که دخترش تیا شد حالا کشش اصلی داستان وقتی هس که مادره به تیا بگه کیه پدرت :))
ببینیم این داستان غول شدن چیه ؟> و گفت که کجا باهاش مبارزه کرده
مشتاقانه منتظر ایپیزود بعدی که 9 باشه هستم :Smiley69:

البته قسمت 9 دو سه روز پیش پخش شد !:Smiley35:

rezarbn
12-14-2013, 03:46 PM
البته قسمت 9 دو سه روز پیش پخش شد !
می دونم
الان قسمت 9 رو تموم کردم :| عجب قسمتی بود :| فک کنم هر کسی که تو اون جزیره رفته اصلا نمی میره چند قسمت دیگه هم شدا "زنده می شه اسلید" الان شده دشمن شماره یکـش :|
شهر چی شد یهو رفت رو هوا :|
حالا با این بچهه روی "چقد مشکل داریم خیلی ازش خوشم می اومد حالا هم واسه ما شده غول :|

AlirezAlirezA
12-15-2013, 12:14 AM
اپیزود 9 رو دیدم

اسلیدو که دیدم دهنم از تعجب باز موند!!!
آخرشم که معلوم نشد شهر چی شد یدفه همه چیز تکون خورد بعدشم رعد و برق خورد تو سر پسره
اپیزود بعدی خیلی باحال میشه ! ولی کی میتونه تا 25 دی صبر کنه برای اپیزود 10 :Smiley104:

Rezaraki
01-19-2014, 12:30 PM
قسمت 10

این فصل چقدر ادم وارد داستان کردن!فصل اول فقط مالکوم بود و گاهی هم این زنه موسفیده میومد جی میکرد بازم پیداش نمیشد
این فصل همون دوتا که هستن هیچی کلی ادم دیگه هم اضافه شده ا حالا اگه این ریزه میزه هارو حساب نکنیم! اینهمه رو وقت میکنه شکست بده؟ ! 10 -20 فصلی باید بِکشه همینارو بُکشه حالا بقیه بماند!

alod
01-19-2014, 02:03 PM
قسمت 10:
سریال زیاد حاشیه رفت ولی درکل لازم بود این قسمت رو بسازن ولی نه با این همه حاشیه .امیدوارم از داستان اصلی بیشتر دور نشه.

sami1428
01-25-2014, 12:17 AM
قسمت11
خوبی این سریال اینه از ریتم نمیفته و خسته نمیشی از دیدنش.لارل این قسمت خوب بازی کرد. کم کم سریال داره واسه یه درگیری بزرگ آماده میشه.این قسمت از دو قسمت قبلی خیلی بهتر بود.اسلیدم کم کم داره تو این زمان قدرتش نشون میده.این قسمت 8 میدم.این قسمت درباره اعتماد نکردن به هر کس بود.

MaMaLoM
01-31-2014, 09:36 PM
تنها سریالیه که وقتی میبینمش خیلی کم فیلم رو "پاز" میزنم؛نمیدونم چرا اینطوریه! اصلا حوصلمو سر نمیبره! بجز سه چهار قسمت فصل اول بقیه اش خوب بوده.

اپیزود 12
این قسمتم که عالی بود؛ همش از اول این اپیزود منتظر بودم الیور نقابشو برای "روی" برداره آخرم برداشت :d
سارا هم که برگشت
جوخه شرور هم که داره تشکیل میشه! خوبه دیگه ...

پ.ن: کم کم این "لارل" داره حالمو به هم میزنه ... از اول سریال لوس بازی درآورده همش دردسر شده.

AlirezAlirezA
01-31-2014, 10:33 PM
کم کم این "لارل" داره حالمو به هم میزنه

منم باهات موافقم ولی به نظر من کارگردان درست ازش استفاده نمیکنه مثلا توی قسمت قبلی خیلی خوب بازی کرد ولی بقیه ی سریال نه.

http://upload7.ir/imgs/2014-01/08265682382568911441.jpg (http://upload7.ir/)

alod
02-01-2014, 06:55 PM
روي وقتي ديدش:Smiley10:
ولي اپيزود ١٢ عالي بود ٩ ميدم
خبري از مالكوم نسيت:Smiley39:

Governor
02-02-2014, 12:00 PM
بابا این الیور که خیلی تابلوئه:))
نمیدونم چرا یکی مثل لارل نمیفهمه که الیوره...از استایلش ریشاش صورتش معلومه...
ولی این اپیزور هم مث اپیزود های دیگش جالب بود...
کاش سارا الیور فیلیسیتی دیگل تام یه گروه رو تشکیل بدن...
اونور هم مالکوم مرلین بیاد و همه اینارو بکشه...و عشق من که مالکوم باشه پیروز شه:d

Rhaegar
02-27-2014, 05:12 PM
episode 14:

این قسمتش چندتا سورپرایز عالی داشت نسبت به قسمتهای قبلی خیلی پیشرفت کرده بود سریال

هم اینکه نشون داد اسلید و الیور بالاخره همدیگرو دیدن و رفتار اسلید خیلی باحال بود الیور کف کرده بود:d
هم اینکه نشون داد اون دختر پانکه که با سارا دوسته قضیش چیه و چرا سارا ازش مراقبت میکنه که لحظه قشنگی رو درست کرده بود

سریال از این به بعد احتمالا خیلی هیجانی تر از قبل میشه و رقابت جالبی بین الیور و دشمن اصلیش به وجود میاد که فکر کنم اخرین قسمت این فصلش یه مبارزه جانانه داشته باشن با هم.
9/10

AlirezAlirezA
02-28-2014, 05:21 PM
قسمت خیلی توپی بود

هم چند تا سوپرایز داشت هم داستان دوست سارا رو نشون داد

تنها چیزی که کم داشت روی بود ! توی این قسمت کلن 10 ثانیه هم بازی نکرد

ولی خیلی خوب بود. از اینجا به بعد سریال خیلی باحالتر از قبل میشه

hosien_black
02-28-2014, 06:26 PM
اینا چرا همیشه بد موقع کات میدن هر قسمتو بابا من تو اوج هیجانم یه هو تمام میشه و بعد باید یه هفته صبر کنم این فصل خلی عالیه راضیم ازش

alod
03-02-2014, 11:53 PM
يه حسي به من ميگه مالكوم و اليور دست به يكي ميكنن و اسليد رو ميكشن

wartime
03-03-2014, 03:26 AM

مالکوم چه ربطی به اسلید داره :|

AlirezAlirezA
03-03-2014, 01:36 PM

هنوز معلوم نشده که چرا الیور و اسلید با هم دشمن شدن ولی هر اتفاقی که بیفته مالکوم و الیور متحد نمیشن

رابطه ی بین اسلید و مالکوم هم معلوم نیست یعنی ما نمیدونیم اونا با هم دشمنن یا نه ولی اگه نباشن ممکنه متحد بشن و با الیور آخر این فصل بجنگن!

AlirezAlirezA
03-05-2014, 10:57 PM
http://picoup.ir/images/97646597093617136617.jpg (http://picoup.ir/)

عکسی از قسمت بعد :))))

alod
03-07-2014, 11:14 AM
مالكوم پدر تيا هست
اسليد در يه جايي از سريال اين تيا و مويرا رو گروگان ميگيره(فك كنم همه با اين موافقن كه اين مورد اتفاق مي افته)
و از اونجايي كه حس پدر بودن به مالكوم دست ميده پس فك كنم اتحاد اليور و مالكوم بيشتر از اتحاد مالكوم و اسليد باشه

Rezaraki
03-07-2014, 11:21 AM
قسمت 15
این قاطی کردن اسلید سر شادو رو اصلا درک نمیکنم!
شادو که همش با اولیور بود این چرا سرش قاطی میکنه! نشون میداد از شادو خوشش میاد ولی دیگه اینطوری دیوونه وار!

پ.ن: بیچاره آنتونی دستش رفت!

alod
03-07-2014, 03:14 PM
قسمت 15
این قاطی کردن اسلید سر شادو رو اصلا درک نمیکنم!
شادو که همش با اولیور بود این چرا سرش قاطی میکنه! نشون میداد از شادو خوشش میاد ولی دیگه اینطوری دیوونه وار!

پ.ن: بیچاره آنتونی دستش رفت!

مثلا ميخوان نشون بدن ميراكو روش تاثير داشته
حقشه بزنه اون يكي هم در بياره

AlirezAlirezA
03-07-2014, 11:58 PM
مالكوم پدر تيا هست
اسليد در يه جايي از سريال اين تيا و مويرا رو گروگان ميگيره(فك كنم همه با اين موافقن كه اين مورد اتفاق مي افته)
و از اونجايي كه حس پدر بودن به مالكوم دست ميده پس فك كنم اتحاد اليور و مالكوم بيشتر از اتحاد مالكوم و اسليد باشه

اسلید قطعا تنها نیست و یه تیم داره. اونی هم که زد تو سر دیگ موقع تیراندازی یکی از افرادش بود.
الیور هم یه تیم داره. این وسط تنها کسی که وضعیتش معلوم نیست مالکومه که 7-8 قسمته ندیدیمش. ولی با اون جنگی که الیور و مالکوم آخر فصل کردن ، تنها راه متحد شدنشون فقط همینه. یعنی اسلید بیاد تیا و مویرا رو گروگان بگیره.

AlirezAlirezA
03-09-2014, 07:20 PM
فک کنم توی قسمت بعدی یا اون مافیا روسی ــه باشه یا ددشات

شایدم هردو !

چونکه هر دوتاشونو خیلی وقته ندیدیم

alod
03-29-2014, 09:49 PM
چرا سريال هاي cw بحث اپيزوديك نداره؟
قسمت١٧: شر اين دختره هم از سر اليور كم شد:Smiley36: اسليد تيا رو سوار كرد ولي فك نكنم كاري بهش داشته باشه :Smiley15:
اين زن روسيه كجاس دلمون براش تنگ شده:Smiley36:

Rhaegar
05-10-2014, 03:54 PM
تیزر قسمت اخر فصل دوم حتما ببینید:
http://uploadbaz.com/hcyz0u96fpqj
نسبت به قسمت اخر فصل اول خیلی هیجان بالاتر رفته و قشنگتر شده تیزرو ببینید تا خودتون باور کنید.
الیور تو خوابشم نمیدید چنین گروهی دورش جمع بشن:Smiley10:

مزدک
05-10-2014, 03:58 PM
اینطور که بوش میاد سریال قشنگ شده فصل اول دیدم زیاد خشم نیومد ضعیف عمل کرده فکر کنم برم سراغ فصل 2 بهتر باشه چون تعریف میکنید ازش

WALKING DE4D
05-11-2014, 12:49 AM
فصل 2 یکم بهتر از فصل 1 اما از این سریال میشه کلی ایراد گرفت
یکی از مهمترین ایرادات تو دنیایی که سلاخ گرم داره حرف اولو میزنه جه دلیلی داره با تیر و کمون بره برا مبارزه با کمونش کارایی میکنه که تحت هیچ شرایطی با عقل جور در نمیاد کلا با منطق من یکی که حور در نمیاد
ایرادات کلی دیگه هم هست که میشه گرفت اینکه پدر سارا فصل 1 میره دنبال اینکه فاتل اینه میره محل کارشو بازرسی میکنه اما مگه میشه اون زیر زمینو پیدا نکنه؟ که محل کارشه :)) و و و دگه بقیه شو نمیگم
در کل اونایی که علاقه به بتمن اسپایدر من و شخصیت سوپر قهرمان دارن این سریالو نگاه کنن ولی نباید انتظار بالایی داشته باشین

Vic Mackey
05-12-2014, 05:51 PM
تنها دلیلی که این سریال رو میبینم اینه که همه رفیقام میبینن میان تعریف میکنن آدم دهنش آب میفته ولی هر چی بیشتر میبینم به این نتیجه میرسم ای کاش انیمیشن لاکپشتای نینجارو دنبال میکردم :Smiley69: در کل واسه تنوع خوبه ولی به عنوان یه سریال حسابی روش وا نکردم
از اواخر فصل یک یه تکونی میخوره فصل دو از فصل یک خیلی بهتره.